Het leek wel een rampsituatie in IJzendijke bundel© achtigen' iffeur in reigd en beroofd ssa* en de via?f tal nog Lsels bij •ostituee Bejaardenreis Honoré Colsen voor 65e keer Muziekfestival van IJzendijke verregend Oranjebuurt winnaar buurtvoetbaltoernooi UBSIDIE NODIG VOOR ASFALTERING HAZEWEGELING EN VLASSTRAAT POLITIERAPPORT Scouting Sluiskil vierde Het begon met een ruzie 25-jarig bestaan uitbundig Motorspits vlot getrokken T- EN BOUWBOND: GEGREPEN /denburg veranderen als Afspraak i en W van Oostburg lieden geld aan eddingsmaatschappij Redelijk BUURTVERENIGING DE BOEMERANG BRENGT AXELSE WUK BUEEN Afweten Pro deo erpoorte uccesvol Aardenburg Hulst Breskens Terneuzen OPBRENGST VOOR ZONNEBLOEM TOIl!M>JlWrg||j JüSl-mVl VMIM /.ttLMIMUZ MAAIMUAÜ ZZ JUIMI 1UÖ/ -m T6 Wegdek Aardenburg anders bundeling van krachten ka tegen de politiek en ecotio n»nzeverslaggever i districtsbetuurder H. Ler iRDENBURG - De Haze- jlitiek en economisch machtim Z*n Birij gen en erioop van de economische on s provincie een subsidie werknemers uitkeringsgereci schikbaar stelt OVer niet afwentelen zei Lentine h f braak van de sociale zekerhei laI18e tl] d in een asf alt- zondheidszorg en onvoldoem II van de werkloosheid, n een vakbeweging is het bes „Het stelt werknemers in sta egenover de maatschappelij| ing toonde zich blij over het fi it al 70 jaar doet. >or de kaderleden uit de distri kke en West-Brabant/Bomm len ruim 27.000 leden en kend ledenwinst van 642. Het afgel, ledenwerfactie onder jongen hoopt dan 1050 nieuwe jonge! Het college wil het wegdek ver anderen van klinkers in asfalt en de breedte terugbrengen naar 5 meter. Reconstructie van de we gen is al jarenlang aan de orde. De breedte van 5 meter acht zij de mi nimum breedte om ongelukken en schade aan de bermen te voorkomen. De afdeling gemeentewerken heeft al de nodige plannen klaarliggen. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben de Hazewegeling en de Vlas straat vorig jaar in een categorie in gedeeld, die het voor de gemeente Aardenburg mogelijk maakt subsidie bij de provincie aan te vragen. B en W vinden daarom dat het tijd is de zaak bij de provincie aan te kaarten. „In formeel is bekend dat een subsidie verzoek voor 1987 nog grote kans maakt te worden gehonoreerd, mits het op korte termijn wordt inge diend", schrijven B en W in een raadsvoorstel, dat donderdag 25 juni behandeld wordt. In het vooroverleg met Provinciale Waterstaat is sprake geweest van te rugbrengen van de wegbreedte naar 4,5 meter. Maar gezien het verkeer dat van de wegen gebruik maakt, onder andere bussen en landbouwvoertui gen, vindt het college een breedte van 5 meter noodzakelijk. Er is al een af spraak gemaakt voor een nieuw ge sprek daarover. Gelet op het gevor derde jaar is het noodzakelijk nu al 545.200 uit te trekken voor het werk en een subsidie-aanvraag bij de pro vincie in te dienen, schrii ven B en W. De raadsvergadering vindt plaats in het stadhuis en begint om 19.30 uur. onze verslaggever JSTBURG - B en W van Oostburg willen ieder jaar («gulden geven aan de Koninklijke Zuid-Hollandsche aatschappij tot Redding van Schipbreukelingen. kspolitie te Oostburg hee acht twee Belgen aangeho met geweld van een tax men. Als de gemeente Oostburg de litieposten Vlaanderen in Zeeuwse gewaarschuw Dat leidde anderhalf uur la tot de aanhouding van de tui door de rijkspolitie te Om 'Staalde Oostburg niets aan burg. maatschappij. Volgens B en - is de recreatie voor de kust De twee inzittenden werd darmee ook de kans op on- daarna overgebracht naar groepsbureau van de gra Midden ZeeuwschVlaanden te Axel en ingesloten. Een grt deel van het gestolen geld w nog in hun bezit. Beiden he ben bekend en blijven voorl pig in verzekerde bewaring. van Terneuzen staat nderzoek naar de moord o ra in het pand Dijkstraat 2 jientwintig jaar geleden thtten de paters Capucijnen Sluiskilse scouting op. ndsdien is er veel veranderd. Na eerst een klein onderko- tn gehad te hebben aan de ildestraat naast de pater- uin, vertrok de scouting naar n van de leegkomende ge wen van de naar Clinge itrekkende zwakzinnigen- 'g De Sterre. Dit gebouw tek al gauw te klein voor de middels uit 125 leden be- welke manier Helena voeten wegmaaien, zo zei gebracht kunnen w° spoor den. Helena Merdonka kwam injj vember van het vorig jaar Terneuzen, waar zij de P- tutie inging. Het vermot* bestaat dat zij tot voor en« maanden onder de bescr ming stond van een souten waarvan de politie gisteren leen de voornaam wist. Het pand Dijkstraat 27 - het hele weekeinde onder PJ. zo tot de technische rechedj op enige manier lm-- - *cuer, ue f tie van dienst te kunnen '0AZ achter zich. kunnen zich melden op ne litiebureau in Terneuzen de Rosegracht, 01150-94151. .reddingsboten van de maat- iappij, de Javazee en de Tui- zijn vaak betrokken bij rtentie aan bijvoorbeeld in lilijkheden verkerende sur fen jachten. Dit terwijl hun genlijke taak het redden van enkelingen is. Er zijn afspra- gemaakt dat de schepen ik worden betrokken bij on- ivallen die gebeuren buiten 1 lometer uit de kustlijn. Het wil de maatschappij in kosten daarvan tegemoet flink toegenomen. De reddings- vletten van de gemeente zijn niet zeewaardig genoeg om op grotere afstand uit de kust dienst te doen. weiliging' van het recreatie- mren in eigen hand zou telen nemen, zou dat een «te aanslag op de gemeente- uncieën betekenen. Tot nu jukken de afgelopen jaren Die vaartuigen zijn en blijven brandingsvaartuigen, stellen B en W. Daarom moet de ge meente vaker een beroep doen op de Javazee of de Tuimelaar. Daarom vindt het college het 'redelijk en billijk' ieder jaar 1000 uit te trekken voor een donatie aan de maatschappij. De adviescommissie voor ge- meentefinancieën vergadert vrijdag 26 juni over het voor stel. Dan komen nog een aantal andere zaken aan de orde, zoals de realisering van een dorps huisachtige voorziening met een politiepost in Cadzand. De vergadering vindt plaats in het stadhuis en begint om 14 uur. De barbeque uxis een knaller LUISKIL - De Sluiskilse scouting vierde het 25-jarig «staan. Dit ging gepaard met twee dagen durende festi- riteiten voor alle afdelingen van de scouting en de ouders m de leden. iet afgelopen zaterdagmic lande vereniging. Met man s bestond gisteren nog gee 1 macht werd gewerkt aan 5 noodzakelijk tweede on- komen, een houten barak ie naast het bestaande ge- itiw verrees. 'Ut Kot' is een ie vakwerk geworden dat «toont wat enthousiasme te- *8 kan brengen. Ook de toe- «stplannen tonen dit aan. «nenkort wordt de scouting "gebreid met de Bevers, be leid voor jongens en meisjes «5 tot 7 jaar. Om het jubileum op gepaste te vieren werd een jubi- imcommissie in het leven ge spen onder voorzitterschap Erwin Fermont. Naast een 'ij werden ook veel spon- •s bereid gevonden fianciële Helena Merdonka constateerde dat er sprake wjtuii te verleunen om het feest van moord. Korpschef B°° gouden. Zaterdagmorgen om wilde niet bekend maken «f tien sprak Patricia Duine Me openingswoord, waarna de donka om het leven is gebraa lag werd gehesen door de ver- De politie wil bij het onderzo ;nners. De jubileumvlaggen, het gras niet onder de W lere speltak had er een ont zette iedere speltak zijn eigen tent op voor de nacht. Na gezamenlijk de lunch te hebben genuttigd, werd een fietstocht gehouden voor leden en ouders. Iedere deelnemer kreeg een button opgespeld, ontworpen door Peter Jacobs en hiermee werd begonnen aan een tocht door Midden- Zeeuwsch-Vlaanderen. Na de trekking van de loterij door voorzitter Carlo van de Bran den, werd als afsluiting van de eerste dag een kampvuur ge houden, waarbij iedere speltak een lied of dans opvoerde. Zondagmorgen werd een tienkamp gehouden, met als grote attraktie een zeephelling. 's Middags verraste de leiding alle leden met een play back show, een showballet en een dans, waarna Carlo van de Branden het festijn afsloot. Hij was blij met de groei die de scouting de laatste jaren had ondergaan. „Het gevolg is dat we alles hebben, maar van al les te weinig. We hopen dat we de feestelijkheden af kunnen sluiten met een batig saldo, zo dat we enkele noodzakelijke aankopen kunnen doen. Reke ning houdend met de groei die de afdeling Bevers aan de scou ting zal geven, is aanvulling een eerste vereiste," aldus Van de Branden. Door Joep Trommelen AXEL - Tevreden kijken zij terug op de barbeque-avond afgelopen vrij dag. Voor de leden van buurtvereni ging De Boemerang in Axel de af sluiting van een druk seizoen. Iedereen kan nu even met vakantie, maar in september gaat de zaak weer aan het rollen. Het werk van een buurtvereniging die ooit begon met een ruzie om limonade, en die vier jaar later van de wijk ten noorden van de Kanaalkade, ook wel Plan Oost genoemd, een hechte gemeen schap heeft gemaakt. Lachend vertelt voorzitter F. Verlinde hoe het allemaal begon, vier jaar geleden. „Met een ruzie op de kinderboerderij. Een aantal mensen was op eigen houtje be gonnen met een kinderboerderij. Er was die dag een feestelijke opening, met on dermeer een spelletjesdag voor de kinde ren van de buurt. De limonade was gratis, daar had iemand voor gezorgd. Maar 's avonds bij de barbeque moesten ze een kwartje betalen voor de limonade. Een aantal ouders is toen zo kwaad geworden dat ze hun stoelen hebben gepakt en een eind verderop onder een boom gingen zit ten. Veertien dagen later hadden we een buurtvereniging in oprichting". De Boemerang begon met zo'n twintig mensen. Nu zijn er al 140 gezinnen lid. „Dat betekent toch al gauw 450 mensen bij elkaar", rekent tweede voorzitter J. van Tatenhove voor. Er is door De Boe merang veel veranderd in de wijk. Daar over lijkt iedereen het eens te zijn. De voormalige kleuterschool De Springplank is sinds twee jaar het vaste onderkomen van de vereniging en is een soort centrum van de wijk. Daar spelen zich de voor naamste wekelijkse activiteiten af. Knut- selmiddagen op woensdag en zaterdag, een moedermorgen op dinsdag en donder dag, een koffiemorgen op woensdag, een kaarting op dinsdag en een jeugdsoos. „Dat is nog niet het succes dat we ervan hadden verwacht", zegt Verlinde. „Het gaat om de 'moeilijke leeftijd', van 12 tot 16 jaar. Die laten het toch een beetje af weten. Ik denk dat we ze alleen binnen krijgen met een huiscomputer of iets der gelijks. Ze hebben zelf erg weinig ideeën, moeten alles voorgekauwd krijgen. Mis schien dat de jongere leeftijden straks wel binding houden met de buurtvereni ging". Maar alle hoop heeft hij nog niet opgegeven. De pas aangeschafte Sound- mix-apparatuur zou wel eens een trek pleister kunnen zijn. In het bestuur van De Boemerang zit ten zeven mensen. Daarnaast is er een werkgroep van ongeveer vijftien man, waaronder het bestuur, die de evenemen ten organiseert. Samen vormen zij de 'harde kern'. Zonder subsidie de touwtjes aan elkaar knopen valt niet mee. Prijs- kaartingen en bingo's zijn de voornaam ste bronnen van inkomsten. De contribu tie van 24 gulden per gezin per jaar zet weinig zoden aan de dijk. Maar dat hoeft ook niet; het lidmaatschap van De Boe merang moet voor iedereen mogelijk zijn, vinden de leden. De Boemerang heeft de onderlinge ban den van de wijkbewoners verstevigd. Voor jong en oud. „Vroeger wist ik bij wijze van spreken niet eens wie er drie huizen verder bij me in de straat woon de", zegt Verlinde. „Er zijn nu veel meer sociale contacten. Mevrouw L. Pieterse, bestuurslid: „De wijk is veel levendiger. Mensen die elkaar vroeger niet kenden zwaaien naar elkaar als ze elkaar zien en maken een praatje". Verlinde noemt de buurtvereniging 'een gemeenschap bin nen een gemeenschap'. „Omdat je zonder subsidie werkt, moet je he hebben van mensen die alles pro deo doen. Die zijn niet altijd even gemakke lijk te vinden. Via via kom je er wel ach ter. Zo komt er in september een cursus over ht aankleden van boerenpoppen in klederdracht. Niet iedereen kan daar met verstand van zaken over praten. Er zijn bijvoorbeeld een paar verzoeken om vrouwengymnastiek. Daar moet je wel iemand voor hebben. Ik wil dat ook best doen, maar dan zou ik ze twintig rondjes laten lopen en dan zo snel mogelijk naar huis gaan", zegt hij niet zonder gevoel voor humor. „En die vrouwen waar schijnlijk ook", voegt mevrouw Pieterse eraan toe. Vaak krijgt Verlinde verbaasde opmer kingen te horen over hoe het mogelijk is dat De Boemerang zonder subsidie toch zo'n druk programma voor haar leden in elkaar weet te zetten. Het is opmerkelijk dat hij niet eens om subsidie zit te sprin gen. Het gaat zo ook goed, dat bewijzen we. En als je subsidie krijgt zit je meteen vast aan allerlei regeltjes. Dat willen we liever niet. Nu kun je zelf de dienst uit maken". Alleen voor de huur van de voor malige kleuterschool krijgt De Boeme rang een gemeentelijke bijdrage. De Boemerang krijgt nu dus een paar rustige maanden. Er is volop tevreden heid over het afgelopen seizoen. De bar beque-avond afgelopen vrijdag was een knaller en een waardig afscheid van het seizoen. Met de nieuwe activiteiten van het komende jaar, zoals de cursus pop- penkleden, haal je weer nieuwe mensen binnen. Dat is de overtuiging van de le den. „En dat is precies de bedoeling. We willen een vereniging zijn voor iedereen van 4 tot 100 jaar, ongeacht de levens overtuiging of de achtergrond van iemand", beslkuit Verlinde. trPen, werden onthuld door De dader zou wel eens ope 'ee toekomstige Bevers. Ver werkten de kabouters welpen hun eigen spelpro- amma af, terwijl de verken den gidsen een dertig meter tafel sjorden. Tevens ,n onze sportmedewerker - Het zaalvoetbal- a® van Verpoorte heeft tiebewaking gestaan. Dat b J chniscl het on eeft n( it iede centimeter vanaf van het pand tot aan de P -Verpoorte-equipe kwam als waar zij is vermoord BerKstp j_ i zoeken we", aldus Roost. klaar is met het onderzo^ «toernooi ge^önnen dat onderzoek heeft nogal wa CG hield in de Axelse nodig. „Want iedere vier» ia in de Axelse centimeter vanaf de ™al tSportuUS. rfete formatie'uit de bus nolil J v zes deelnemende teams. Mensen die denken ae v t liet achtereenvolgens Moy i enige manier met ïni" Le Feber, De Pooter HCG V--- ^fchlel van Heeze en Eddy teiefo» Wers waren de scheidsrech- tn, ,ens sP°rtief verlo- ^alvoetbalevenement. Van onze correspondent IJZENDIJKE - Brandwon den, uitpuilende oogver wonding, uitgebreide ver branding, slagaderlijke bloeding en kinderen met een blauw oog. Het leek wel een rampsituatie zaterdag in de hal van de fami lie Verstraeten in IJzendijke tijdens de promotiedag van de Lotus, waaraan werd meege werkt door de EHBO, red dingsbrigade, brandweer en Rode Kruis. De belangstellenden kwa men doorlopend binnen. „Het doel van deze dag is bereikt. De organisaties hebben elkaar zien werken en we hebben het publiek iets over ons werk kunnen tonen", aldus Edy de Smit, studieleider van de Lo- tusgroep West-Zeeuwsch- Vlaanderen op het einde van de promotiedag. Zaterdagmorgen gaven alle medewerkende organisaties voorlichting en informatie over hun werkzaamheden. Vooral de grimeerdemonstraties vie len bij het publiek goed in de smaak. Wellicht zullen nog nooit zoveel kinderen op korte termijn een blauw oog hebben opgelopen. In het middagpro gramma had de organisatie vier ongevallen in scène gezet, waarbij elke deelnemende or ganisatie in actie kwam. Een botsing tussen een fiet ser en een stilstaande auto, een aanvaring tussen surfers, een botsing tussen twee auto's, waarbij een van de slachtoffers bekneld zat in de auto en ten slotte een tweetal slachtoffers na een ontploffing en instor ting. Vooral het optreden van de IJzendijkse brandweer die een dak van een auto los moest knippen met een speciale schaar, trok veel bekijks. Tij dens de eerste demonstratie moest daadwerkelijk hulp worden verleend, omdat een jeugdige toeschouwer plotse ling flauw viel. De promotiedag werd ook bijgewoond door vertegen woordigers van het Oranje Kruis en de landelijke Lotus. Radio Delta, de Oostburgse zie kenomroep, was present voor video-opnamen. „Iedereen kan met een snee in zijn neus naar huis", riep De Smit tot het pu bliek, dat belangstelling toonde voor het prachtige grimeer- werk. Jacky van den Abeele, twintig jaar lid van de Lotus, ontving uit handen van studie leider De Smit een oorkonde. Nooit te snel tevreden zijn, dat is het motto van de Lotus-le den. Vooral de laatste oefening was zeer realistisch. „Het was niet helemaal perfect grimeer- werk, maar het moest allemaal snel gebeuren", aldus De Smit. Voor de bezoeker was er echter geen verschil te zien. Zaterdagmorgen omstreeks 4.15 uur is in de wijk Draai brug op de rijksweg een een zijdig ongeval gebeurd, waar bij R. de B. uit Oostburg ge wond raakte en in het zieken huis te Oostburg belandde. Het ongeval ontstond ver moedelijk door te hoge snel heid. De B. reed tegen een boom. De B. is een bloedproef afgenomen. De bromfietsbestuurster E. V. uit Axel is zaterdagavond bij een verkeersongeval op de Sasdijk in botsing gekomen met een personenauto, be stuurd door J. H. Klooster- zande. De aanrijding zou het gevolg zijn geweest van een te veel links rijdend groepje bromfietsers. V. werd gewond en per ambulance overge bracht nar het Juliana zie kenhuis te Terneuzen. De schade was aanzienlijk. In de electriciteits- en ra diozaak van de fa. Electore is zaterdag tussen half twaalf en twaalf uur een videorecor der ter waarde van 2400 gul den ontvreemd. Van de da ders ontbreekt elk spoor. Zaterdagmorgen is tussen 10 en 12 uur uit de winkel van de firma B. aan de Noord straat in Terneuzen een vi deo-camera gestolen met een waarde van 1000 gulden. Van dit feit werd bij de gemeente politie te Terneuzen aangifte gedaan door G. M. uit Philip pine. Van onze verslaggever TERNEUZEN - De sleepboot Willem B. van het Terneuzense sleepbedrijf Multraship heeft zaterdagavond op de Oosterschelde de motorspits De Poolster vlot getrokken. Het 300 ton metende schip was 's middags bij vallend water aan de grond gelopen. Het was op weg vanuit Rotterdam naar Duinker ken in Frankrijk. De lading bestond uit vervuilde aarde. De Wil lem B. bracht het schip naar Wemelding, waar bleek dat De Pool ster geen averij had opgelopen. Het schip lag gisteren in de haven van Terneuzen en vervolgt vanmorgen zijn reis naar de Franse haven. SLUISKIL - Voor de 65e keer maakten gisteren 150 be jaarden uit Sluiskil hun jaarlijkse uitstapje. Ditmaal bezochten zij de Belgi sche Ardennen. Bij terugkomst werden ze onthaald met mu ziek en een bloemetje. Het uit stapje, vernoemd naar Honoré Colsen, is destijds opgezet om de ouderen eens buiten het eigen dorp te brengen. Hoewel deze doelstelling achterhaald is, genoten de 150 bejaarden zichtbaar van de prachtige na tuur. Allereerst werd Brussel aan gedaan. Via Namen en Dinant kwam de bus rond het middag uur aan in Han sur Lesse, al waar de warme maaltijd werd gebruikt. In La Roche konden de ouderen even de benen strekken en een draaiorgel be zichtigen. „Het mooie weer werkte ook mee om de jubi leumreis tot een succes te ma ken", aldus mede-organisator W. Goethals. Om 20.15 uur kwamen de ouderen weer aan bij gemeen schapscentrum De Sterre, al waar ze werden opgewacht door de Sluiskilse fanfare. Na mens de gemeente Terneuzen had wethouder mevrouw Dop- pegieter-Thiel de reis meege maakt. Evenals twee zonen van de overleden initiatiefnemer ontvingen ook zij namens de Sluiskilse middenstand een bloemetje. In De Sterre werd er vervolgens nog gezellig nage kaart over de jubileumreis, ter wijl de fanfare nog een deuntje speelde. IJZENDIJKE - De weergoden zijn de organisatoren van het 150-jarig jubileumfeest van muziekvereniging 'Ge duld Overwint' in IJzendijke niet gunstig gezind. Vrijdagavond moest het optreden van de marinierskapel binnen worden afgewerkt, gistermiddag viel de regen ook met bakken uit de hemel. De vier deelnemende muziekverenigingen wilden zowel de organisatie als het publiek niet teleurstellen en werkten toch nog een groot deel van het programma af. Nog geen minuut nadat Hans Corijn, voorzitter van de jubile rende muziekvereniging, het startsein had gegeven, begon het te plenzen. De concerten van harmonie 'De Vereenigde Vrienden' uit Sas van Gent, muziekvereniging 'Oefening Baart Kunst' uit Hoofdplaat, muziekvereniging Breskens-Groede en de konink lijke muziekvereniging Harmonie uit Biervliet trokken toch nog behoorlijk wat publiek, dat echter snel een droog heenkomen zocht. De taptoe op het eind van de middag werd echter afgelast. Aan staande vrijdagavond wordt de jubileumviering voortgezet met een optreden van het Artillerie Trompetterkorps onder leiding van kapelmeester Hendriks, aanvang 19.30 uur. De toegang is gra tis. Bij slecht weer wordt opnieuw voor dit optreden uitgeweken naar de hal van de familie Verstraeten. Van onze correspondent TERNEUZEN - Aan het buurtvoetbaltoernooi, zaterdag- midag gehouden op de velden van het Petrus Hondius- college in Terneuzen, namen dit jaar tien ploegen deel. Het werd een sportief treffen, waarbij de ploeg van Oranjebuurt als sterkste uit de bus kwam. Een 'slachtoffer' wordt onderzocht foto de stem cor j. de boer Het buurtvoetbaltoernooi werd dit jaar voor de vierde keer ge houden. De opbrengst komt ten goede aan het werk van De Zonnebloem afdeling groot- Terneuzen. Om tien uur klonk het fluit signaal voor de aftrap van de poulewedstrijden. Er waren twee poules van ieder vijf ploe gen. Poulewinnaars werden Oranjebuurt en Zeehelden/ Zeldenrust. Uitslagen kruisfi nales: Oranjebuurt-Bomen- buurt 2-0, Schrijvers-Bomen- buurt 2 0-3, Schilders-Compo nisten 0-1, Zeehelden/Zelden- rust-Serlippens 1-0, Bloemen- buurt-'t Centrum 2-0, Bomen- buurt-Serlippens 1-0. De finale ging tussen Zeel helden/Zeldenrust en Oranje buurt. Voor de pauze kwam Oranjebuurt op 1-0 door een eigen doelpunt van Zeehel den/Zeldenrust. In de tweede helft bracht Hans Radt de stand op 1-1. Beide ploegen konden in deze stand geen ver andering meer brengen, zodat het nemen van strafschoppen uitkomst moest bieden. De wis selbeker ging dit jaar naar Oranjebuurt, die de straf schoppen beter benutte. Max Schaub, voorzitter van de voet balvereniging Terneuzen, bij gestaan door oud-scheidsrech ter Hendrik Hamelink, reikte de prijzen uit. Organisator Hans van Leeu wen noemde deze vierde uit gave van het buurtvoetbaltoer nooi het meest sportieve toer nooi in zijn bestaan. De scheidsrechters P. van Oppe neer, P. van Driel, K. Pijpelink en P. de Bock wezen unaniem de ploeg van Schrijvers (De Honte) aan als de sportiefste ploeg. Volgend jaar hoopt men, gezien de ervaringen van dit toernooi, op een nog grotere deelname. In verband met het eerste lustrum wil men dan aan het buurtvoetbaltoernooi een extra feestelijk tintje ge ven.

de Stem | 1987 | | pagina 7