1 EGENHEID B EN W AXEL WILLEN EERST BEGROTING EN BEHEERSVORM OP TAFEL Liille. 1STEM Zeeuws Orkest met Beethoven-programma Musical Ivita in Gent en Antwerpen wereld aan. EXAMENS den Exter erste in PLAATSELIJK NIEUWS jESTEM VAN ZEELAND 2 DONDERDAG 11 JUN11987 E EERSTE 40 erteren elt een slok en borrel, r.W jXEL - B en W van Axel willen dat e initiatiefnemers van het 'Woest, naar haalbaar plan' een exploita- .ebegroting opstellen en een be- eersvorm kiezen. Draagvlak Lringconcours itampes 1 naar uithoek, n drukke baan een rustig lat, eveneens, eenzaam. Dat 't Maar wat doe beseft, dat "die zelfde situatie eenzaam gevoel, ekt, komt u wel en, volleybal, een samen gezellig amen koken e schoolkantine? de eenzaamheid De een pakt een vriendin. )uurt en als u iet nummer van p de achterzijde trale nummer veg wijst naar de formatie over de aats. Avondje blues in Image Club Filharmonisch Orkest van Vlaanderen Ingetogen NOG TE ZIEN VERWACHT Walsoorden Hengstdijk Graauw Heikant Nieuw-Namen van de BMW-dealer Industrieweg 37 4538 AG Terneuzen Telefoon 01150-81121 A1j m te zoenen I rticulleren nkje, jubileum, receptie, verloving, overwinning, braham, openbare dank, r, mag best eens in de agina familieberichten, n duur hoeft het niet te osten een tientje). Prijs 2,00. Eén grote regel oor het plaatsen van een met een formaat van n wij 14,05 toeslag, op aanvraag. Bij niet ordt 4,00 adm.kosten rden niet geretourneerd, f geef uw tekst 2 dagen j één van onze kantoren, ven stuurt u eveneens 2 •ing naar Postbus 3229, riftelijke opgaven worden pteerd indien naam en ook indien Uw betaling behouden ons het recht r opgaaf van redenen te igeren. ingsnieuws olom op donderdag. Problemen kunstcentrum ine, Fons en Martha vele jaren samen. Stijn. 'e Stem, 076-236911 T22 .an onze verslaggever ian de hand daarvan moet de gemeente rad beslissen of zij het kunstenaarscen tra dat de initiatiefnemers voor ogen ebben in aanmerking komt voor subsi- Dat zei wethouder van welzijnszaken J. van Schaik gisteravond tijdens de vergadering van de raadscommissie voor welzijn in het stadhuis. Hij zei dat B en W in principe zeer positief staan tegenover het plan. De kunstenaars R. Liefting en H. de Ruijter wil len dat de raad 2000 subsidie geeft om de uit voering van het plan, inrichting van het voor malig winkelpand van Pot aan de Oranjestraat tot werk- en expositieruimte vna kunstenaars, te kunnen voorbereiden. Zij vinden L. den Doel- der (WD) aan hun kant. Ook CDA'er Van Harn wil dat B en W in dit geval afwijken van de nor male subsidieregels en de ƒ2000 beschikbaar stellen. Eigenaar L. Pot is volgens Den Doelder erg en thousiast over het plan. Hij wil de ruimte 'pro deo' beschikbaar stellen. Van de verzekerings maatschappij moet hij nog toestemming krijgen om kunstenaars in het pand te laten werken. Die besprekingen zijn als alles goed gaat over veertien dagen achter de rug. Dat zou weieens een premieverhoging tot gevolg kunnen hebben. Dat zou dan in de exploitatiebegroting ver werkt moeten worden. Dat is een van de rede nen waarom Van Schaik eerst liever afwacht wat er financieel op papier komt te staan. Den Doelder pleitte voor een stichting 'met een breed maatschappelijk draagvlak', die het pand moet gaan beheren. Volgens Van Schaik kun nen leden van de gemeenteraad daar wel zitting in nemen, maar dan alleen op persoonlijke titel. De gemeente mag geen verantwoordelijkheid nemen voor het plan, dat waarschijnlijk een looptijd van een jaar zal hebben. Van Harn maakte zich sterk voor een uitzon deringspositie. „Een goede onderbouwing kost immers wat. Anders zou de begroting wel eens zo uit de duim kunnen komen", zei hij. Van Schaik was echter niet om te turnen. „Als we dat zouden doen, komen er zo meer vereni gingen die ook wel iets willen opzetten", sprak hij. Burchtstr 5-7 4501 BH Oostburg Tel.: 01170-2721 an onze jvensportmedewerker ERNEUZEN - De kring ïdden-Zeeuwsch-Vlaa n hield met een eelname van 809 duiven kringconcours vanuit itampes. Winnaar werd duif van J. den Exter it Terneuzen met een middelde snelheid van 01,58 meter per minuut. ut concours kende een traag ver- op en de prijzen stonden bijna uur open. De verdere uitslag als volgt: 2. combinatie Ele- irt, Sas van Gent; 3. H. Herman, el; 4. L. Kerckhaert, Boschka- le; 5. A. van Houdt, Terneuzen; van Rattingen, Sas van Gent; J en J. Nolet, Axel; 8. F. Mollet, meuzen; 9. J. Dane, Sluiskil; 109. ian Bellen, Axel. V Hoofdplaat, 169 duiven, 3,47 mpm: 1 en 3. A. Martens, 2. v'erplanke, 4. R. Pilaet, 5,8 en 9. Calon, 6. P. de Poorter, 7. J. van üjnsbergen, 10. A. de Poorter en eds Sneller IJzendijke, 148 dui- 1782 mpm: 1 en 4. combinatie josman, 2. combinatie De Smet, Boerman, 5. G. Blaakman, 6. I. Cocq, 7. A. Noteboom, 8. G. de ivere, 9. J. den Hamer, 10. A. sarduijn. Sneller Breskens, 159 duiven, 56,69 mpm: 1 en 2. Iz. den Dekker, ji 9. P. Gernaert, 4. Iz. de Kruy- 5. W. Daansen, 6. R. de Smet, 7. i, 8. J. Donze, 10. P. Boog- ie Stichting Ideële Reclame SB® Biervliet, 101 duiven, 1885,15 1. M. von Hout, 2 en 6. H. de ijsscher, 3. J. Moens, 4 en 10. J. :luyze, 5. C. de Regt-Bracke, 7 en de Groote, 9. Van de Linde-De jd in Vrede Groede, 92 duiven, 0,71 mpm: 1 en 5. L. van de Wege 2 en 6. J. Manhave, 3. mevrouw lijze, 4 en 8. G. Dusarduijn, 7. A. tkebus, 9. Ch. Ras, 10. A. Manha- Postduif Heikant, 83 oude dui- 1951,3 mpm; 1. Ed Verschuren, Smet, 3. A. Cocquit, 4. A. van nderen, 5. G. de Winne. Met 67 irlingen, 1847,64 mpm: 1. W. uret, 2 en 3. Ch. de Beule en Dn, 4. H. van de Branden, 5. G. de ïnne. Huist, 85 oude duiven, 1858,28 m: 1. A. van de Veeke, 2. Ed Uaert, 3. D. Laureijssen, 4. A. de s, 5. H. Berkelmans. Met 90 rlingen, 1932,92 mpm: 1. G. Leb- ck,2. R. Hendriks, 3. Ed de Nijs, Dhanis,5. F. Kroes, srleving Kloosterzande, 55 oude ven, 1843,24 mpm: 1. René van ethem, 2 en 4. R. Mahu, 3. M. schop, 5. j, van Ekelen. Met 86 fflingen, 1894,05 mpm: 1. J. van iien, 2. H. van Dijk, 3. R. Mahu, ^Beaurain, 5. M. Bisschop. tuw Leven Koewacht, 59 oude ven, 1923,4 mpm: 1 en 4. W. van 2. O. van Damme, 3. R. de ^elle, 5. Jos Elgeeert. Met 89 klingen, 1963,24 mpm: 1. A. de 01i> 2. W. Elegeert, 3. Joh. de Kk, 4. W. van de Bilt, 5. O. van imme. Reisduif Graauw in samenspel De Postduif Lamswaarde 70 k duiven, 1880,64mpm. 1. G. ^2.0. Kouijzer, 3. G. Kouijzer, 1 wmte, 5. J. Pardon. 75 jaarlin- M03i84mpm: i. l. Harms, 2. L. Mhuizen, 3. J. Pardon, 4. W. Vol- l?n> 5 gebroeders De Backer. Bonte Duif Aardenburg in sa~ met De Grensvliegers je, 108 duiven, 1703 mpm: 1 en 6. wrnaert, 2 en 7. O. de Vriend, 3. wmbregts, 4. A. Breijaert, 5. E. tomelaere, 8. A. Temmerman, 9. fruaert, 10. J. de Vreeze. «eisdui/ Philippine, 114 duiven, "Wmprn. 1 en 2 M. Hendriks, 3. joepie?^ 4. A. Rammeloo, 5 en J de Winne, 6. W. den Hamer, 7. tiruijn en zoon, 8. E. en L. 9 Combintaie Wolfert. "toren 'neuzen, Hulst en Goes. en en telefoon- """ers op pagina 2. Jongslijden: 30/13.30-17.00 uur. factie 'leuzen: Rein van der m(editie-chef), Joep Joelen, Emile Calon, ain van Damme, Ton men (sport), Cor J.de '(foto). 'J' Frank Deij, Eugène siraeten. 'burg. Jan Jansen. ertentle-exploitatle peur Zeeland: 5«u, privé tel. 01150- TERNEUZEN - Een avond Anyway is een avond swin gen op rock en genieten van blues, kortom puur genieten. De band Anyway uit Breda bestaat uit Karssien Ooms (zang, gitaar), Joop Goderie (zang, drums), Cok van Gaa ien (zang, bas) en Raymond van Kesteren (zang, toetsen). De programmakeuze van Anyway is gebaseerd op bluesmuziek van Eric Clap ton, maar een breed scala van grootheden uit de rythm and blues komt eveneens aan bod. Een belangrijk kenmerk van Anyway is dat het pro gramma wordt aangepast aan de omgeving en het pu bliek. Daarom wordt er tij dens een optreden veel geïm proviseerd en krijgt een con cert van Anyway een per soonlijk karakter. Gevoel, sfeer en muzikale uitdruk king zijn de belangrijkste kenmerken van Anyway. Zaterdag 13 juni in de Image Club in Terneuzen. Aanvang 22.00 uur, toegang ƒ3,50. ANTWERPEN - In de Elisa- bethzaal in Antwerpen ver zorgt het Koninklijk Filhar monisch Orkest van Vlaan deren, onder leiding van Walter Weller, het laatste Elisabethconcert van dit sei zoen. Vrijdag 12 juni met op het programma de overbekende Moldau van Smetana, het prachtige concerto in D voor viool en orkest met als solist Boris Belkin en de boeiende compositie Sheherazade van Rimski-Korsakot. Aanvang 20.00 uur. Het Zeeuws Orkest onder leiding van Louis Stotijn. GOES- Zeeland bezit slechts één symfonie-orkest. De le den werken hard om enkele keren per jaar de inwoners van Middelburg, Vlissingen, Terneuzen, Goes en Veere een muzikale avond te bezor gen van hoge kwaliteit. Samen met dirigent Louis Stotijn heeft het orkest, dat bestaat uit goede amateurs en beroepsmusici, de laatste jaren een gevarieerd reper toire opgebouwd. Deze zomer pakt het orkest uit met een programma dat volledig ge wijd is aan composities van Ludwig van Beethoven. Het Zeeuws Orkest zal 13 en 20 juni voor het laatst gediri geerd worden door Louis Stotijn, die in de afgelopen tien jaar getracht heeft het orkest op een hoger artistiek peil te brengen. Het concert in de Grote Kerk in Goes begint met de ouverture Coriolan. Daarna speelt de pianist Martij n van den Hoek (winnaar van het Lisztconcours 1986) het derde pianoconcerto. Na de pauze wordt de Pastorale (zesde) symfonie van Van Beethoven uitgevoerd. Aanvang 20.00 uur. Toe gangsprijs 15,-, CJP en 65+ 10,-. Pianist Martijn van den Hoek. GENT - Evita is na Jesus Christ Superstar de tweede produk- tie van het beroemde Amerikaanse schrijversduo Andrew Lloyd-Webber en Tim Rice, die de musicalafdeling van het Koninklijk Ballet van Vlaanderen in produktie brengt. Evita Peron, verguisd door de een, vereerd door de ander, maar ontegenzeggelijk een vrouw met een grote persoonlijk heid. Deze mythe rond de Argentijnse 'engel' is door de schrij vers op briljante wijze in beeld gebracht. En de prachtige mu ziek leverde wereldhits op zoals Don't cry voor me Argentina. Na enkele try-outs verzorgt het Ballet van Vlaanderen voorstellingen in Antwerpen (operagebouw) van 16 tot met 19 juni en in Gent (operagebouw) van 23 tot en met 28 juni. Aan vang 20.00 uur. Streekmuseum IJzendij ke. Expositie 'De Posterijen in verleden en heden'. Tot 25 oktober. Open maandag t/m vrijdag 10-12 en 13-17 uur. Weekend 14-17 uur. Galerij Bellemans Axel. Mailart van Sjoerd Pari- daen, Jan Verschoore, Ko de Jonge en Johan van Geluwe. Tot 1 juli. Open tijdens winkeluren. De Vaart Terneuzen. Werk van ZIKV-cursisten. Tot 1 juli. Open maandag t/m don derdag 16.30-18 uur. Donder dags ook 19-21 uur. L'Escaut Terneuzen. Werk uit vaste collectie van Gale rie L'Esprit Clinge. De Media Eeklo. Chinese zeefdrukken van Kum-Nam Baik. Tot 12 juni. Open woensdag 14.30-0.00 uur, vrij dag 19.00-2.00 uur en zater dag en zondag 14.30-00.00 uur. Gemeentemuseum Aarden burg. Beelden van Chaterine Noel. Tot 13 juni. Open tij dens kantooruren. Galerij Raiffeisen Breskens. Schilderijen en beelden van Carla Pols. Tot 14 juni. Open 14-17 uur. SBK Kuiperspoort 22 Mid delburg. Penseeltekeningen van Vanita J. Noest. Tot 18 juni. Open dinsdag t/m za terdag 13-17 uur. Donderdag 19-21 uur. Grote Kerk Goes. Werken van kunstenaars uit Goes en Veurne. Tot 13 juli. Open maandag t/m zaterdag 10-16 Museum voor Zuid- en Noord Beveland Singelstraat 13 Goes. Olieverven, tekenin gen en aquarellen van Rien Poortvliet. Hij maakte deze werken voor zijn boek 'Langs het tuinpad van mijn vade ren'. Tot 1 oktober. Open dinsdag t/m vrijdag 10-16 uur. Zaterdag 11-16 uur. AXEL - Gouden Penseel winnaar '77 Max Velthuijs exposeert deze maand in kin dergalerij Bellemans in Axel. Er zijn niet alleen tekeningen te zijn uit het destijds be kroonde boek 'Het goedige monster en de rovers' maar ook enkele pasteltekeningen die nog nooit zijn gepubli ceerd. Velthuijs heeft al talrijke kinderboeken geïllustreerd, zoals 'De jongen en de vlie ger', 'De Schilder en de Vo- gel', 'De eend en de vos' en 'Klein mannetje vindt het ge luk'. Na zijn opleiding tot gra fisch ontwerper/schilder be gon hij na de oorlog met het tekenen van politieke pren ten voor het satirisch week blad Uilenspiegel en voor Mandril. Vervolgens ont wierp hij affiches, postzegels, boekomslagen, tekenfilms en advertenties. Vanaf '62 illu streert en schrijft hij kinder boeken en in de loop der ja ren won hij flink wat prijzen, zowel nationaal als interna tionaal. Zijn recente werk is meer Ingetogen werk met subtiele lijntjes. - FOTO DE STEM/COR J.DE BOER ingetogen dan de tekeningen uit de jaren '70. Een aantal jaren terug werkte hij nog vooral met felle kleuren. Te genwoordig ademen zijn pla ten meer eenvoud en rust uit. Hij maakt nu geen gebruik meer van vette contouren, maar van subtiele lijntjes. Zijn boeken tonen steeds zijn liefde voor de natuur, het dier en de mens. De verhalen bevatten naast eigentijdse elementen, zoals de bedrei ging van het milieu, ook sprookjesachtige motieven. Hij schrijft vooral voor kinderen rond de lef tijd van zes jaar. Hij heeft echter ook enkele boeken voor kleuters geschreven. Te zien tot 1 juli. Open tij dens winkeltijden. Den Dullaert Hulst. De cursisten van het ZIKV afde ling Hulst stellen van 12 tot 22 juni hun werken tentoon in de ontmoetingsruimte. Wethouder P. Weemaes (voorzitter van de plaatse lijke werkgroep) opent de ex positie vrijdag 12 juni om 19.30 uur. De tentoonstelling is dagelijks tijdens de nor male openingstijden te zien. Voormalig gemeentehuis Sint Anna ter Muiden.Zo- mertentoonstelling met etsen van Horst de Blaere, lino's van Liesbeth Huser, bronzen en etsen van Ernest Joachim en foto's van Wim Krull. Opening vrijdag 12 juni om 20.00 uur door wethouder A. Oosterling. Te zien tot 30 augustus. Open vrijdag 18-20 uur, zaterdag en zondag 14-17 Balans 17 Middelburg. Expo sitie 'Structuur in Balans' met werken van Barbara Jean. Opening zaterdag 13 juni om 16.00 uur. Tot 12 juli. Open woensdag t/m vrijdag 12-17 uur. Zaterdag 11-18 uur. HULST - Scholengemeenschap voor LBO De Rietvliet: Metselen B-opleiding: Tonny Blommaert, St.-Janteen; Ronald van Boven, Clinge; Werner van Geersdaele, Heikant; Wim Goeree, Graauw; Angelo Jonkheijm, Vogelwaarde; Johnny van der Sijpt, Koewacht. Timmeren C-opleiding: Erik de Jager, Peter Laan, Dennis de Schrijver en Patrick Zandstra, Hulst; Edward Kips, Graauw; Pascal Roelands, Lamswaarde; Mark van de Vijver, Clinge. B- opleiding: Robby Boone, Anton van Daele en Harald Verschuren, Koewacht; Steven Dobbelaar en Reginald Mahu, Vogelwaarde; Evert van Dorsselaer, Heikant; Carlo Hamelink, Hulst. Mechani sche techniek C-opleiding: Roger de Booy, Kloosterzande; Lucien Borm, Hengstdijk; Pascal van den Brande, Mare Naessens en Nico van Putte, Clinge; Angelo Lernout, Hulst; Eric van Mol, Kuitaart; Jean Paul Platjouw en Frank de Waal, Lamswaarde; Freddy Warrens, Kapellebrug; Martin Lambert, Vogelwaarde; Michel de Rijk, Walsoorden; Renzo Verras, Paal. B-opleiding: Stefan de Booy, Jan Frederik Prenen en Marino de Koning, Hulst; Danny van Dorsselaer en Philip Ivens, St.-Jansteen; Mario Hofman en Mark de Schepper, Hengstdijk; Peter Hulshout, Kui taart; Bas Lambert, Harold de Poorter en Pa trie Sijnesael, Vo gelwaarde; Jean Paul Reunis, Heikant; Richard de Schepper en Jurgen Andriessen, Kloosterzan de; Eric van Sikkelerus, Wal soorden; Arno Verbist en Gunter Leenknecht, Nieuw-Namen; Robbie Wijnacker, Koewacht. Elektrotecnniek C-opleiding: Paul Arens, Lorenzo van de Brande en Alex Braem, Heikant; Jurgen de Block en Jürgen Phar- azijn, Clinge; Serge de Bruyn, Stephan van Bunder, Patrick van Arenthals, Dennis Bogaerd en Edwin Pica vet, Hulst; Steven de Clippelaar, Vogelwaarde; Marco van der Sijpt en Ronald Verschuren, Koewacht; Marco Verdurmen, Graauw; Ad van Al phen en Peter Sloot, Klooster zande. B-opleiding: Werner de Buck, Absdale; Martin Burm, Harm Fokkens en Johan ter Hei de, Kloosterzande; Pascal van Delft, Johan ter Heide, Jean Paul Loot en Evert van Overloop, St- Jansteen; Harm Fokkens en Danny Franssens, Klooster zande; Luc Seghers, Heikant; Pascal de Vos, Clinge; Mario Willekens, Hulst. LEAO: Inge borg Asselman, Kloosterzande; Saskia Bax, Isabelle Cappendijk, Annick Claerhoudt, Ingrid De- foer, Karin de Ruijter, Nicole Strobbe en Wendy Vermeulen, Hulst; Marion Ferket, Clinge; Nancy van Gassen en Chantal van Waes, Heikant; Wendie Lambert, Vogelwaarde; Phara Thieleman, Nieuw-Namen; Isa belle Titulaer, Sas van Gent. LHNO: textiele werkvormen: Bianca Bleyenberg, Yvette Blommert, Nicole Bracké, Be linda Ferket, Diana Hemelaar, Bianca van Overmeeren, Chris tina de Rijcke, Willeke Troch, Astrid van Waterschoot en Peggy de Windt, Hulst; Chantal Borm, Hengstdijk; Myranda Dobbelaar, Vogelwaarde; Na- tasja Laffeber, Kloosterzande; Christel van Waes, Heikant. Ver zorging: Sylvia de Block, Mi- chelle Blommaert, Natasja Esse- ling, Monique Ferket, Silvia Rot tier, Ingeborg van Sikkelerus, Veronique Wagenaer, Chantal Blanckaert, Sandra de Block, Bianca Leeraert, Petra Mat- theijssen, Noëlla de Rijck en Valli Spitters, Hulst; Samantha de Cock, Nieuw-Namen; Marjo lein Mangnus, Graauw; Monique Warrens, Vogelwaarde; Vincky Wentzler, Miranda Bouma, Sandra Franssens, Ellen de Jon ge, Karin de Klerk, Manuella Kouijzer, Saskia van Leemput, Nadja Pauwels en Patricia van Poorten, Kloosterzande; Sandra de Block, Saskia Blommaert en Rédena Claessens, Clinge; Chan tal Compiet, Lamswaarde; Patri cia Dobbelaar, Terhole; Monique Mahu, Hengstdijk; Sigrid Schelf hout, Kapellebrug; Marie-Clair van Waes, Koewacht. FIETSVIERDAAGSE In sa menwerking met stichting De Statie houdt Toerclub Hulst van 15 tot en met 18 juni de traditionele fietsvierdaagse. Deelnemers kunnen iedere avond vanaf 19.00 uur in schrijven in cafe Ros Beyart. Men kan voor iedere avond apart inschrijven of ineens voor vier dagen. OVERDRACHT - Vrijdag 12 juni dragen de leerlingen van de tweede klas van De Riet- vliet de verantwoordelijkheid voor het vorig jaar geadop teerde monument aan de Gla- cisweg over aan de huidige eerste-klassers. Dit gebeurt na een bijeenkomst, die om 14.30 uur begint op de school. In stille tocht trekt men vervol gens naar het monument waar de overdracht officieel plaats vindt. BINGO - In zaal De Smickel werd een bingo gehouden waaraan 64 personen deelna men. Uitslag: 1. J. de Maat, Westdorpe; 2. J. Mortier, 3. N. Strobbe, beiden Hulst; 4. me vrouw Giezen, Breda; 5. B. van de Ven, Kloosterzande. GAAIBOLLEN - In zaal R. de Jonge werd een gaaibolling gehouden waaraan 50 perso nen deelnamen. Uitslag: hoge vogel: W. Segers, Zaamslag; rechter zij vogel: E. Pica vet, Kloosterzande; linker zij vo gel: N. Goossen, Noodstraat; grootste aantal (9): G. van Kampen, Noordstraat. KAARTING - In zaal R. de Jonge werd een kaarting ge houden waaraan 44 personen deelnamen. Uitslag: 1. E. Pi- cavet, Kloosterzande; 2. me vrouw Van de Hemel, Ter neuzen; 3. mevrouw Sturm, Axel; 4. J. Pauweis, Walsoor den; 5. P. van Goethem, Noordstraat. GAAIBOLLEN - Op camping De Vogel werd een gaaibol ling gehouden waaraan 130 personen deelnamen. Uitslag: hoge vogel: F. Duvivier, Kloosterzande; rechter zij vo gel; F. Freyser; linker zijvo gel; L. Freyser, beiden Hulst; grootste aantal (6): R. van de Kraay, Rijswijk. BINGO - Op recreatiecen trum De Vogel werd een bingo gehouden waaraan 120 personen deelnamen. Uitslag: 1. mevrouw Jonkheym, Kloosterzande; 2. B. van Troost, Axel; 3. M. de Poorter, Nieuw-Namen; 4. R. de Wil de, Stekene; 5. F. Freyser, Hulst. KAARTING - In zaal 't Ja gershuis werd een kaarting gehouden waaraan 54 perso nen deelnamen. Uitslag: 1. G. de Schepper, Terneuzen; 2. C. van Damme, Terneuzen; 3. W. Luyk, Oost-Souburg; 4. O. Concierge, Nieuwkerke; 5. J. Wolfert, Axel. KAARTING - Door de Bond voor Ouderen werd in het ge meenschapshuis een kaarting gehouden. Hieraan namen 30 personen deel. Uitslag: 1. V. de Caluwé, 2. L. de Burger, 3. J. Boone, allen Graauw; 4. J. Remortel, Clinge; 5. C. van Hooye, Hulst. OUD PAPIER - Door de voet balvereniging Graauw wordt zaterdag 13 juni weer oud pa pier opgehaald. HENGELEN - Hengelsport vereniging De Lustige Hen gelaars hield de jaarlijkse viswedstrijd op 't Groot Eiland. Er waren 251 leden present. Uitslag: 1. O. van Vlierbergen, Stekene; 2. W. Martens, Koewacht; 3. R. de Potter, St.-Jansteen; 4. J. van de Plassche, Kemzeke; 5. E. Baart, Koewacht. De Lustige Hengelaars hield een verlo ting, waarvan de opbrengst van 120,- ten goede komt aan het missiewerk van pater C. Swinne uit St.-Jansteen. OUD PAPIER - Leden van de voetbalvereniging Hulsterloo halen zaterdag 13 juni vanaf negen uur weer oud papier op. KAARTING - In zaal Marjo werd een kaarting gehouden. Uitslag: 1.1. de Winckel-J. de Loos, 2. R. Sturm-A. Ver- gaauwen, 3. W. Thieleman-P. Praet. SCHIETING - In zaal Pica- vet-Martens wordt donder dag 18 juni een bejaarden- schieting gehouden, aanvang 13.30 uur. KAARTING - In zaal R. Thil- leman werd een puntenkaar- ting gehouden. Uitslag; 1. E. Weyenberg-J. Klippelaar, 2. T. Praet-E. Weemaes, 3. K. van Waterschoot-W. Schelf hout. Axel BRIDGE - Bridgeclub Axel speelde de jaarlijkse pink sterdrive in cultureel cen trum De Halle. Winnaars werden de heren Arnoldi- Van Bambost. Uitslagen A- groep: 1. dames Bode-De Me- gen en heren Scheele-De Block, 3. mevrouw Van Him- schoot-de heer Van der Hey- den. B-groep: 1. heren Arnol- di-Van Bambost, 2. echtpaar IJsebaert en heren Maris- Grootveld. C-groep: 1. me vrouw Van Leeuwen-de heer Vogels, 2. dames Wolfert-Za- man, 3. heren Hemelsoet-De Wever. (ADVERTENTIE)

de Stem | 1987 | | pagina 15