int PSV door KNVB in de problemen frank bagagewagens fokkema Vanderlijde kreeg alles, behalve het Wilhelmus JIK HAD MEZELF AGESCHREVEN ALS KLIMMER...' lót. i wereld aan. DS'79 heeft beste kansen in nacompetitie Sarroni geeft op Aanhangwagen nodig? ise Koerier. [d naar uithoek, m drukke baan een rustig lat, eveneens. I eenzaam. Dat 't (e. Maar wat doe beseft, dat "die ezelfde situatie eenzaam gevoel >ekt, komt u wei- Jen, volleybal, een f samen gezellig kamen koken ie schoolkantine? de eenzaamheid i De een pakt een vriendin, buurt en als u iet nummer van bp de achterzijde ïtrale nummer weg wijst naar de nformatie over de laats. ;IVA DEL GARDA/BREDA - In twee klappen heeft Johan van de Velde zich in het afgelopen weekeinde in Italië populairder gemaakt dan Marco van Basten en Ruud Gullit bij elkaar. Bin nen drie dagen won hij twee bergetappes en nam evens de leiding in het puntenklassement van de Giro d'Italia'. Ongehoorzame' Talen krijgt tik om de oren Aanzet lo slopend Opstanding Rominger naar Peter Post Military-ruiter verongelukt in Bielefeld DINSDAG 9 JUN11987 Libregts Ajax wil Sören Busk I één vakje benutten, advertentie wordt in een Intie met het belangrijkste i bondig. lefoonnummer in de nen gemakkelijk en snel. I DE ZIJKANT HET BEDRAG |talen. Voor toezending van dient u f 3,50 extra te étaling kunt u een groene kuwe girokaart (dus géén Eng) insturen. ]tg ontvangt u een ar wij u echter f 4,— rekening moeten brengen. ^g aan Dagblad De Stem, Breda. Inties., of inleveren op onze Dan eerst naar de specialist Tevens verhuur Soeelhulslaan 39 Breda-076-710418 DE STE I fan onze Prijs incl. 6% BTW f 5.88 f 7.84 f 9.80 f 11.77 f 13.73 f 15.69 efoon: TURIJN (ANP) - Aan bok ser Arnold Vanderlijde heeft het niet gelegen dat jaterdagavond in het Pa lazzo dello Sport van Turijn riet het Wilhelmus uit de luidsprekers schalde, jje bijna twee meter lange juraargewicht uit Sittard deed «t de krap 2.000 toeschouwers tij de finales van de Europese Ijampioenschappen voor ama teurs van hem verwachtten: hij «af Ramzan Sebijev, de kam- jpioen van de Sovjet Unie geen 'schijn van kans. Bij de huldiging meteen na de partij, het was inmiddels half in de vroege zondagmorgen leworden, bleek dat de organi satoren het verkeerde bandje ladden opgelegd Ter ere van de enige Westeu- lopeaan, die temidden van vijf jjvjets, vier Oostduitsers en »ee Bulgaren met een Euro pe titel ging schuiven, klon- len niet de eerste maten van iet Nederlandse volkslied en eifs niet die van het Limburg- i, maar naar officials van de Europese boksbond later met schaamrood op de kaken ver klaarden, het openingscouplet van de Spaanse hymne. Van de kleuren van de Ne derlandse vlag was men beter op de hoogte. Meisjes in de kle derdracht van Piemonte, de provincie waarvan Turijn de hoofdstad is, hesen inderdaad het rood-wit-blauw naar de nok van het sportpaleis. Het belette het handjevol meege reisde supporters van Vander lijde niet om de organisatori sche blunder (niet de eerste trouwens tijdens het chaotisch verlopen evenement) joelend en fluitend te veroordelen. Arnold Vanderlijde zelf rea geerde op het incident even kalm en beheerst als eerder tij dens het meer spannende dan fraaie gevecht op de verwoede aanvallen van de 25-jarige Russische kampioen Sebijev, de nummer twee van de Euro pese ranglijst en kampioen van de Sovjet Unie in 1985 en '86, die met 4-1 op punten verloor. Wat de minstens een kop kleinere knokker uit Grosni ook probeerde, de favoriet van de Italiaanse tifosi op de tribu nes wist er wel raad mee, al kon hij niet verhinderen dat hij twee keer zwaar op het li chaam werd getroffen. Ver na afloop voelde Van der Lijde die leverstoten nog, maar dat slechts weinigen in het Pallazo dello Sport zijn ademnood had den opgemerkt, schonk hem des te meer voldoening over het bereiken van zijn doel: de eer ste grote internationale titel. „Sebijev was sterker dan ik verwachtte, minder statisch en ook aanmerkelijk sneller. Mijn trainer Gyula Bodis en ikzelf waren er van tevoren van overtuigd dat hij zou proberen het tempo op te schroeven. De enige manier om van mij te winnen zou zijn in een hoger tempo naar mij toe te komen, me geen moment met rust te laten en me op basis van gro tere fysieke kracht te slopen. Op punten zou hij nooit van me kunnen winnen. Hij moest me dus neerhalen, maar daar heb ik hem de kans niet toe gege ven. Ik heb hem goed afgestopt en hij heeft me ook niet een keer goed geraakt". De puntenbriefjes spraken wat dat aangaat boekdelen. Drie van de vijf juryleden scoorden 60-57, hetgeen bete kende dat zij de 24-jarige Ne derlander in elk van de drie ronden als winnaar hadden ge zien. De Joegoslaviër Pavlovic ontdekte minder verschil, kende Sebijev de tweede ronde toe en kwam zodoende tot een uitslag van 59-58 in het voor deel van Vanderlijde. Alleen de Roemeen Danciu kon zijn voor keur voor kameraden uit het oostblok niet verbergen. Hij gaf de tweede en de derde ronde aan de Sovjet en zag als enige Ramzan Sebijev als de nieuwe Europese kampioea UITSLAGEN FINALES Zwaargewicht: Arnold van der Ujde (Ned) w.o.p. (4-1) van Ram zan Sebijev (Sov). Derde plaats: Luigi Gaudiano (Ita) en Svilen Roessinov (Bul). Zwaarweltergewicht: Enrico Rich ter (Odl) w.o.p. (5-0) van Viktor Je- gorov (Sov). Derde plaats: Neville Brown (GBr) en Marian Gavrila (Roe). Middengewicht: Henry Maske (OD1) w.o.p. (5-0) van Henryk Pe- tric (Pol). Derde plaats: Roeslan Taramov (Sov) en Esa Hukkanen (Fin). Haltzwaargewicht: Joeri Wajoelin (Sov) w.o.p. (5-0) van René Ryl (OD1). Derde plaats: Ahmet Kan- bakis (Tut) en Andrea Magi (Ita). Licht-vlieggewicht: Nisjan Moentsjan (Sov) wint op punten (4- 1) van Krasimir Tsjolakov (Bul). Derde plaats: Adrian Amzer (Roe) Arnold Vanderlijde te midden van een groot aantal fans op vliegveld Maastricht, waar hij vanaf Schiphol heen ge vlogen werd met een privé-vliegtuig je. - FOTO ANP en Dragan Zivadinovic (JSI). Vlieggewicht: Andreas Tews (OD1) w.o.p. (5-0) van Janos Varadi (Hon). Derde plaats: Andrea Man- nai (Ita) en Johnny Bredal (Den). Bantamgewicht: Aleksandr Chris- tov (Bul) w.o.p. (5-0) van Joeri Aleksandrov (Sov). Derde plaats: Jimmy Majanya (Zwe) en Rene Breitbarth (OD1). Vedergewicht: Misjak Kasarjan (Sov) w.o.p. (5-0) van Laszlo Szöke (Hon). Derde plaats: Regilio Tuur (Ned) en Jarmo Eskelinen (Fin). Lichtgewicht: Orsoebek Nasarov (Sov) w.o.p. (5-0) van Emil Tsjoe- prenski (Bul). Derde plaats: Danice Meran (Roe) en Michele Caldarella (Ita). Licht-weltergewicht: Borislav Abadijev (Bul) w.o.p. (3-2) van Vjatsrjeslav Janovski (Sov). Derde plaats: Reino van der Hoek (Ned) en Sören Sondergaard (Den). Weltergewicht: Vassili Sjisjov (Sov) w.o.p. (3-2) van Siegfried Mehnert (OD1). Derde plaats: Djordje Petronijevic (JSI) en Angel Stojanov (Bul). tfohan van de Velde Vliegt' de Stichting Ideële Reclame SI# Door Chris van Nij natten )at Van de Velde juist in de Dolomieten toesloeg, ver aasde hemzelf nog het meest. „Ik had me al lang afge- ichreven als klimmer", bekende de triomfator zondag avond in Canazei in hotel Sassleng, terwijl zijn ploegge noten 'gewapend' met flessen champagne ongeduldig op 'tem wachtten. „Mijn seizoen kan nu niet meer kapot. Dit heb ik mooi te pak- ien. Zoiets is geweldig voor mijn marktwaarde". „Op korte termijn zou ik met i ploegleiding gaan praten iver contractverlenging. De fi- lanciële kant van de zaak leek itoblemen op te kunnen leve- <en. Dat zal nu dus wel van de »an zijn. Twee etappes win- len in de Giro, achter elkaar en ian ook nog in de bergen, dan én je dus iemand in Italië". Van de Velde kon zijn geluk jna niet op, maar zei tevens 8 naar huis te verlangen. «Succes is mooi, ik had het ook Maar ik zal, blij zijn als iet zondag is. Dan ga ik naar luis en zie ik mijn kinderen Weer eens. Ik zit hier nu alweer zes weken. Mijn jongste kind is bijna vier maanden. Als CANAZEI (ANP) - John Talen, neo-prof in de ploeg van Peter Post, kreeg zondag in de bergrit naar Cana zei, een lesje in Ita liaans beroeps wiel rennen. Een knecht van wereld kampioen Argentin vond dat Talen op de kop van het pelotonnetje onderweg naar de voor laatste bergtop, de Passo Pordoi, te veel tempo maakte. De Italiaan be ton te duwen, Talen bleef op de pedalen per sen en kreeg vervolgens, als ware hij een ongeh oorzaam kind, een draai om de oren. Moreno Argentin werd later op de dag nog gestraft voor het wange drag van zijn ploeg. De wereldkampioen liet aeh bij voortduring du wen in de bergen en had aan de meet adem ge noeg om de sprint voor oe tweede plaats te win nen. De jury gaf de Ita- naan vier strafseconden ®n zette hem terug naar de twaalfde plaats. ik het een maand gezien heb, is dat veel". De zaterdag voor pinksteren werd de eerste aanzet gegeven voor het Van de Velde-gala in de Giro. De Rijsbergenaar ont snapte in de Dolomieten, op zestien kilometer van de in Sappada getrokken eindstreep, uit een kopgroep van twaalf renners. Niemand beschikte over de macht om de Braban der af te houden van zijn over winning. Een dag later overtrof hij zichzelf. In de zogenaamde Ko- ninginnerit naar Canazei, qua publiciteitswaarde in Italië vergelijkbaar met een klim- etappe in de Tour de France naar Alpe d'Huez, viel Van de Velde aan tijdens de beklim ming van de 2239 meter hoge Passo Pordoi, de voorlaatste van vijf cols. In de afdaling haalde hij Bagot en Pagnin in, waarna hij veertig kilometer alleen reed. Van de Velde nam de klim naar de Marmolada (2000 meter) in de kleinsf-tnoge- lijke versnelling en sloot zijn werkdag wederom winnend af. Maandag legde Van de Vel de, die na '84 en '85 nu zijn derde seizoen in Italiaanse dienst rijdt, beslag op de ze vende plaats en verdiende daarmee voldoende punten om zich de paarse trui te kunnen laten aantrekken. Overigens won hij dat bij het puntenklas sement behorende tricot al eens; tijdens de Giro van '85. „Ik dacht kom, laat ik er eens wat van gaan maken", stelde de succesvolste Nederlander in de zeventig jaar oude geschie denis van de Ronde van Italië. „Ik had natuurlijk wat goed te maken. Het begin van het sei zoen was niet best. Ik onder vond nog veel last van een lint worm. Daardoor was ik veel 'macht' kwijt geraakt. In de tijdrit van vrijdag voelde ik dat het beter ging met me. Veel be ter dan ik had gedacht". Van onze speciale verslaggever RIVA DEL GARDA - Beppe Saronni startte maandag niet in de zeventiende etappe van de Ronde van Ita lië. De 29-jarige Ita liaan, in 1979 en 1983 winnaar van de Giro, zei dat hij te veel hin der ondervond van verwondingen aan de rechterheup. Saronni behoorde vorige week maandag tot de vijftig renners, die in Termoli vlak voor de fi nish ten val kwamen. Hij werd in het zieken huis behandeld, maar kon volgens de dokter blijven deelnemen. In het klassement noch in de etappes speelde Sa ronni enige rol van bete kenis. „Die etappe van zaterdag lag me wel. Dat wist ik van tevo ren. Het was een slopende klimrit. Daar was ik vroeger het best in. Ik had helemaal geen illusies natuurlijk, want het klimmen verging me al tij den niet zo best meer. Ik moest steeds veel te veel afzien. Het was lang geleden dat ik de toon kon aangeven bij een beklim ming. Zaterdag en zondag ging het ineens weer wel. Waarom? Ik weet het niet, mijn benen waren goed en de moraal was perfect. Maar ik moet toegeven dat ik geluk had dat mijn plaats in het klassement in mijn voordeel werkte. Had ik in de top vijf gestaan, dan had den ze me natuurlijk niet zo maar laten gaan". Volgens Van de Velde dankt hij zijn prestaties in de Dolo mieten ook aan een noodge dwongen 'zuinig' begonnen Gi ro. „Ik was in de eerste dagen blij dat ik mee kon en heb lek ker de tijd genomen om te her stellen van die lintworm. De meeste gasten hier in de Giro, en dan bedoel ik de jongens die niet voor het klassement rij den, zijn nu hartstikke moe. Dat geldt dus niet voor mij. Langzaam ben ik in vorm kun nen komen". De wonderbaarlijke opstan ding van Van de Velde is om meer dan een reden een pret tige verrassing voor zijn ploeg leider Bartolozzi. De firma Gis had immers besloten om na ja ren een topformatie te zijn ge weest, met onder anderen Francesco Moser als kopman, een toontje lager te gaan zin gen. Weliswaar telt de ploeg met Gioccioli, Petito en Van de Velde nog wel sterke coureurs, maar op een in Italië zó aan sprekend succes als dat van Van de Velde was op geen stukken na gerekend. „Ik kan nu niks meer ver keerd doen, ik kan het onge- Johan van de Velde gaat als winnaar van de vijftiende etappe over de streep. Een dag later zou hij opnieuw toeslaan. straft wat kalmer aan gaan doen", constateerde Van de Velde quasi tevreden. Voor hem staat het vast dat hij vol gend jaar weer in Italië rijdt. „Ik wil graag, want alles is voortreffelijk geregeld. Maar ze zullen ook mijn broer Theo onder contract moeten nemen. Ik zit hier nu maar alleen, spreek maar weinig Italiaans en raak daarom behoorlijk af gestompt. Ik moet af en toe eens in het Nederlands een geintje kunnen maken". Van de Velde zat in het afge lopen bergweekeinde niet ver legen om aanspraak als hij van zijn fiets stapte. „Mijn vader is nu hier, samen met een paar vrienden van me. Ze zijn met de caravan naar Italië geko men. 's Nachts schilderden ze mijn naam op de beklimmin gen. Dat stimuleert wel: de naam Van de Velde heel groot gekalkt op een bergweg in Ita- 5ë". Van onze sportredactie BREDA - Het is zo goed als zeker dat Peter Post voor vol gend jaar de Zwitser Toni Rominger aantrekt. Eerder kwam Post al tot een akkoord met de Zwitser Urs Freuler. Het is de bedoeling dat Post in totaal vier of vijf Zwitsers in zijn ploeg opneemt. BIELEFELD (SID) - Bij de eerste van een reeks selectiewedstrij den voor de Westduitse equipe voor de strijd om de Europese titel military-rijden, is zaterdag in Bielefeld de 52-jarige Jochen Hes seldieck om het leven gekomen. Bij de achtste hindernis van de cross-county weigerde het paard van Hesseldieck, Wallach Barnabas, in eerste instantie. Toen het zevenjarige paard alsnog besloot de hindernis te willen nemen, bleek de snelheid te laag. Barnabas sloeg over de kop en kwam terecht om zijn rijder. Hesseldieck werd nog wel naar een ziekenhuis in Bielefeld gebracht, maar daar konden de artsen niets anders doen dan de dood van de koopman vaststellen. Van onze sportredactie EINDHOVEN - De hoge prijs die de KNVB op het hoofd van Michels heeft gezet, veroorzaakt in Eind hoven grote problemen. Nu Michels is gezwicht onder de druk van zijn werkgever en kiest voor het uitdie nen van zijn contract in Zeist, moet PSV, dat akkoord was met de bondsmanager, op zoek naar een andere opvolger voor Hans Kraay. „Zo simpel ligt het", meldde de commercieel manager van PSV, Kees Ploegsma. „We gaan nu verder zoeken. Namen zul je me niet horen noemen. Waar bekend wordt dat PSV op de markt verschijnt, stijgen de prijzen met sprongen". Ploegsma vond dat de KNVB wel erg ver was ge gaan, door een afkoopsom van bijna een half miljoen te vragen voor Michels. „Ze zijn bij de KNVB wel erg hoog in de boom gaan zitten. Voor het overige kan ik er weinig van zeggen. Een werknemer kiest voor het volmaken van zijn contract. Jammer voor ons, meer niet". De vraag waarom PSV niet vlot, met de Gullitmil- joenen in het verschiet, een half miljoen op tafel heeft gelegd, ontlokte de Eindho- venaar een schampere reac tie. „Ja, zo kun je ieder pro bleem wel oplossen. Dat is de gemakkelijkste weg. Het is me ook wat waard om iedereen ervan te overtuigen dat bij PSV de portefeuille niet zomaar getrokken wordt". De naam van Kees Rij vers als nieuwe sterke man bij PSV viel in de afgelopen dagen meermalen in Eind hoven. In Enschede ont kende de technisch directeur van FC Twente echter con tact te hebben gehad met de landskampioen. Ook het be stuur van de club uit Over ijssel zei niets uit Eindhoven vernomen te hebben. Thijs Libregts is bij zijn weten nog steeds officieel kandidaat voor de functie van technisch directeur bij de KNVB, waarvoor hij op woensdag 13 mei in Athene werd benaderd. Thuis in Sa- loniki had de sollicitant via de wereldopiroep iets verno men over het intrekken van de ontslagaanvraag van de huidige directeur, Rinus Mi chels. „Maar van de KNVB heb ik daar niets over gehoord. Een week geleden heb ik het laatste contact gehad met bondsvoorzitter Van Marie over de gang van zaken rond Michels. Dat was bovendien het eerste contact sinds de gesprekken rond de Europa cup-finale in Athene. Het moest toen allemaal op stel en sprong. Ver binnen de geëiste tien dagen wisten ze vervolgens, dat mijn club PAOK een afkoopsom van bijna twee ton eiste en dat ik akkoord ging met de voor stellen. Die afkoopsom was geen probleem. Die zou voor de rekening van Michels zijn. Na al die stampij is er een windstilte van drie we ken ingetreden. Straks moet ik bij PAOK, dat mij overi gens graag wil houden aan mijn doorlopende contract, vertellen, dat het niet door gaat. Vreemd". Van onze sportredactie BREDA - Na twee ronden in de nacompetitie van de eer ste divisie heeft DS'79 de beste papieren in handen om promotie naar de eredivisie te bewerkstelligen. De Dordtenaren wonnen beide wedstrijden in het pinkster- weekeinde. NEC bracht het er het slechtst vanaf. De nieuwe club van NAC-trainer Leen Looyen verloor twee keer en staat met nog vier duels te gaan onderaan in de ranglijst. RKC en SC Cambuur wonnen beide een maal. Alle kans heeft DS'79 gehad zijn openingswedstrijd in de nacompetitie snel te beslissen. Desondanks lieten de Dordte naren in het duel thuis tegen SC Cambuur hun aanhang tot zes minuten voor tijd in het on zekere over de afloop. De enige treffer kwam nog tot stand door medewerking van de Friese verdediging. Die wei gerde in te grijpen toen Marco Boogers op het doel afstormde. De gevaarlijkste aanvaller van DS had daardoor weinig moeite doelman Grim te passeren. Het eerste nacompetitietref- fen is RKC goed afgegaan. Te genstander NEC was zaterdag in Waalwijk niet eens een af spiegeling van een waardige kandidaat voor de eredivisie en verloor even kansloos als ver diend met 1-4. De grotere erva ring, de positieve instelling en de ondernemingslust maakten van RKC een logische winnaar. Het ontbreken van topschutter Van Velzen, die een knie-ope ratie heeft ondergaan, werd geen moment gevoeld, hoewel zijn plaatsvervanger Carbo weinig meer bijdroeg dan over tredingen. Lange tijd heeft het ernaar uitgezien dat Cambuur al na twee wedstrijden kansloos zou zijn voor promotie. Tot vier mi nuten voor het einde tegen RKC stonden de Friezen in Leeuwarden met 1-0 achter. Iedereen hield al rekening met de tweede nederlaag in drie da gen. Een felle eindsprint redde Cambuur. Binnen twee minu ten boog Cambuur de achter stand om in een voorsprong. Een hoofdrol was weggelegd voor invaller Runderkamp, die de gelijkmaker scoorde en het winnende doelpunt voorbe reidde. Voor NEC leek de nacompe titie na de wedstrijd tegen DS '79 al van geen belang meer. Na een 1-0 voorsprong met rust werd het uiteindelijk 1-2, waarmee de Dordtenaren met vier punten uit twee wedstrij den bovenaan kwamen te staan. NEC moest in Nijmegen Jan Peters missen. Net als te gen RKC bleef hij met een knieblessure aan de kant. Ook tegen DS '79 bleek hoe onmis baar de routinier in de defensie is, want ook ditmaal was de or ganisatie ver te zoeken. Toch was het NEC dat met voor sprong ging rusten. Drie minu ten voor de pauze knalde Klop na een afgeslagen aanval de bal van circa vijftig meter laag naast Stevens in de linker be nedenhoek. De kansen keerden volledig toen Kulsdom in de 65ste minuut van afstand de gelijkmaker inschoot: 1-1. NEC dat de wedstrijd in handen had, klapte in elkaar. In de 77ste mi nuut schoot Kulsdom de Nij meegse eredivisiedromen vol ledig aan flarden. Via de on derkant van de lat werd het 1- 2. SC Cambuur - RKC 2-1 (0-1). 35. Carbo 0-1, 86. Runderkamp 1-1, 88. De Haan 2-1. Scheidsrechter Geurds. Toeschouwers 8500. Gele kaarten: Hollander en Van der Ark (Cambuur) en Carbo (RKC). Cambuur: Grim; Bults, De Haan, Peltzer en Erkelens; Payne, De Leeuw (Haverkort) en Richardson; Hollander (Runderkamp), Van der Ark en Rontberg. RKC: Gerards; Gouda, Joore, Kle- ton en Bogers; Bosz, Brands en Brard; De Kok (Hutten), Carbo en Van der Kaay. NEC - DS'79 1-2 (1-0). 42. Klop 1-0, 65. Kulsdom 1-1, 77. Kulsdom 1-2. Scheidsrechter: Van Swieten. Toe schouwers: 4.000. Gele kaart: Vie- vermans (NEC). NEC: Brookhuis; Wilsteman (Hen driks), Vievermans (Van Essen), Van Rossum en Paymans; De Groot, Arends, Klop en Janssen; Grim en Arts. DS '79: Stevens; Materia, Marree, Bartelings en Slagboom; Van de Net, Stout (Van de Wiel) en Koud- staal; Van der Weel, Boogers en Kulsdom. RKC-NEC 4-1 (1-0). 7. Joore 1-0,47. Brands 2-0, 54. Van der Kaay 3-0, 73. Hutten 4-0, 74. Janssen 4-1. Scheidsrechter: Van Ettekoven. Toeschouwers: 4000. RKC: Gerards; Gouda, Kleton, Joore en Bogers; Bosz (Hutten), Brands en Brard; Van der Kaay, Carbo en De Kok. NEC; Brookhuis; Wilsterman, Van Rossum, Vievermans en Paymans; Hendriks (Xhofleer), Klop en De Groot; Janssen, Grim en Arts (Van Essen). DS'79-SC Cambuur 1-0 (0-0). 84. Boogers 1-0. Scheidsrechter: Kei zer. Toeschouwers; 5000. Gele kaart; De Haan en De Leeuw (bei den Cambuur). DS'79: Stevens; Bartelings, Van der Net, Matena en Marree; Stout (Den Bakker), Kulsdom (De Haan) en Slagboom; Boogers, Van der Weel en Koudstaal. SC Cambuur: Grim; Bults, Peltzer, Groote en De Haan; Payne, De Leeuw en Haverkort; Hollander, Van der Ark en Rontberg (Run derkamp). Stand DS79 RKC Cambuur MEP NEL 2 2 0 0 4 2 10 12 2 10 12 2 0 0 2 0 3-1 5-3 2-2 2-6 KOPENHAGEN (ANP/Rit- zau) - De verdediger Sören Busk heeft een tweejarig contract aangeboden gekre gen van Ajax.

de Stem | 1987 | | pagina 13