OPLOSSINGSFORMULIER SPELREGELS DINSDAG 2 JUN111 DINSDAG 2 JUN11987 Naam Adres Woonplaats 1 2 3 EEN, TWEE, DRIE PINKSTERPRIJSVRAAG 1987 De Pinksterprijsvraag 1987 bestaat uit twee delen. Zo vindt u de oplossing van deel één: In deze krant vindt u een oplossingsformulier. Op dit formulier staan namen en adressen van de deelnemende adverteerders aan de Pinksterprijsvraag. Achter de naam en het adres van elke adverteerder staan drie branches vermeld. Eén van deze branches heeft betrekking op de adverteerder in deze krant. U zoekt de juiste branche welke bij de adverteerder hoort. - u vult het cijfer 1 in als het om de eerste branche gaat; - u vult het cijfer 2 in als de tweede branche de juiste is; - u vult het cijfer 3 in als de derde branche past bij de adverteerder. LET OP! Één van de drie branches is juist. Op deze wijze werkt u het gehele oplossingsformulier af. Vervolgens telt u deze getallen op. De uitkomst is de oplossing van het eerste deel van deze Pinksterprijsvraag. Zo vindt u de oplossing van deel twee. Tel de Pinksterbloemen. In een aantal advertenties zijn pinksterbloemen opgenomen. Tel al deze pinksterbloemen bij elkaar op. Voorbeeld: 1 pinksterbloem 2 pinksterbloemen 3 pinksterbloemen De pinksterbloemen in het voorbeeld tellen niet mee. En nu verder: Het totaal aantal gevonden pinksterbloemen en het totaal van de optelsom uit deel één van deze Pinksterprijsvraag zet u op een briefkaart. Let op. Op de briefkaart komen dus twee getallen te staan. De briefkaart sturen aan: De Stem, Nieuwstraat 9, 4531 CVTerneuzen, of afgeven op een van onze kantoren: Nieuwstraat 9, Terneuzen; Steenstraat 14, Hulst, Klokstraat 1Goes. Aan de balie's van onze kantoren liggen nog een beperkt aantal oplossingsformulieren ter beschikking. De oplossingen dienen uiterlijk op 15 juni 1987 in ons bezit te zijn. Bekendmaking van de prijzen volgt op 23 juni in deze krant Alle prijswinnaars ontvangen een brief tegen overlegging waarvan zij de prijs in ontvangst kunnen nemen. Doe mee aan deze gezellige familie-pinksterpijsvraag en maak kans op een van die vele fraaie prijzen. Naam Bosch Autoservice T Nico Moskie Stevens AS 111 c .C t r C <- t Nikie Babyhuis Nieuwstraat 12 Oostburg drogisterij babyhuis uurwerken Duste Raadhuisplein 8 Oostburg slager brood en banket verf-glas-behang GL Shop Oude kerkstraat 15 Sluis sportkleding verzekeringen fietsen De Wille Dorpsstraat 36 Breskens behang parfumerie modehuis Dufossé Kapellestraat 22 Sluis fietsen meubelen parfumerie Fierens Raadhuisplein 12 Oostburg belastingadviesbureau speelgoed geschenkenhuis De Bliek Weijkmanlaan 7 Breskens café garage stoffeerderij F. van Damme Oude Kerkstraat 23 Sluis kunstnijverheid elektro-artikelen verhuizingen A. Witte Noordstraat 6 Groede schildersbedrijf bouwmachines schoenen De Rooselaer Noordstraat 5 Groede feestartikelen klokken bloemenhandel Keymel en Zn. Grote Kade 15-19 Breskens asssurantie-kantoor keukens tenten/tuinmeubelen J. Zagers Markt 19 Oostburg hypotheken koffieshop/banketbakkerij fietsen Centraal Markt 22 Oostburg slijterij banden kampeerartikelen les. v. Haneghem Weststraat 68 Aardenburg vishandel dancing kunstnijverheid Life-style Brouwerijstraat 3 Oostburg mode caravans radio/t.v. Ster-kaasshop Raadhuisplein 3B Oostburg café lingerie kaasshop v.d. Walle Burg. Erasmusstraat 6 Oostburg antiek boeken/tijdschriften verf Verdegem Nieuwstraat 68 Oostburg automobielen slager meubelen van Gorsel Markt 20 Oostburg banketbakkerij behang drogisterij Leliaert Weststraat 16-20 Aardenburg mode tegels woninginrichting De Dijcker b.v. Tuinstraat 3 Axel busonderneming loodgieter/c.v.-installatie delicatessenzaak Vasseur Noordstraat 33 Axel hang- en sluitwerk schoenen/lederwaren grammofoonplaten Ot Sien Passage 5 Axel piano's verlichting jeugdmode Van Waesberghestr. 23A Hulst piano's verlichting jeugdmode Bartz Noordstraat 13 Axel optiek juwelier kleinmeubelen „Ozo" Noordstraat 54 Axel bouwmaterialen sigarenmagazijn bedrijfsauto's Jo v.d. Berghe Nieuwstraat 2 Koewacht drogisterij stoffeerderij rijwielhandel-reparatie De Polyfoon Bierkaaistraat 2 Hulst muziekhandel brood en banket aannemer Kerckhaert Weststraat 3 Axel gordijnen ijzerwaren mode Koster-Dey Weststraat 13 Axel kampeerartikelen reizen muziekhandel K. Wentzler Cloosterstraat 73 Kloosterzande schoenen/sport assurantie-kantoor antiek Disco Love Cloosterstraat 96 Kloosterzande bioscoop brood en banket discotheek Polspoel Hoofdstraat 16 Sint-Jansteen elektronika automobielen veevoeders Prosper Verschueren Hoofdstraat 35 Sint-Jansteen lingerie busonderneming doe-'t-zelfartikelen Hubo Paardenmarkt 15 Hulst doe-'t-zelfartikelen automobielen fournituren Konraad's Stationsstraat 19 Axel ijzerhandel transportbedrijf mode Noens Noordpolderstraat 13 Axel muziekinstrumenten zeil- en tentenmakers landbouwmachines Jos Bleijenbergh Weststraat 32 Axel lingerie kado-artikelen foto's Dankaart Hoefeijzers Zeestraat 2 Axel kantoormachinehandel transportbedrijf drogisterij CitO - V V Buitenweg 37 Axel i onroerend goed reizen bouwmachines G. Bogaert Gravenstraat 280 Clinge naaimachinehandel juwelier supermarkt L. Bouchaut b.v. Vylainlaan 35 Heikant sportartikelen interieurverzorging tuincentrum Bleijenbergh b.v. Hoofdstraat 47 Sint-Jansteen interieurverzorging kantoorartikelen goud-zilver Ukkepuk Wilhelminastraat 6 Sint-Jansteen delicatessenzaak kinderboetiek motoren De Silva-van Dorsselaer Vylainlaan 38 Heikant horeca stoffeerderij dekkleden- en tassenfabriek Maes Julianastraat 20 Heikant reizen bruidsmode fietsen De Maayer Emmabaan 2 Koewacht kantoorartikelen elektronika kunstnijverheid Broer Pluym Hemelstraat 13 Sint-Jansteen banden makelaar drankenhandel De Vos-Eggermont b.v. Korte Nieuwstraat 21 Hulst geschenkartikelen schoenen baby-artikelen De Kikvorsch Steenstraat 18 Huist kapsalon mode isolatie Hulsterweg 37 Kloosterzande kapsalon mode isolatie Ferket, Reyns en de Maat b.v. Steensedijk 100 Hulst belastingadviesbureau elektro-artikelen steenhouwerij Serrarens Stationsweg 22 Hulst hobbyhuis drukkerij onroerend goed Yvan de Vilder Hof te Zandeplein 22 Kloosterzande caravans foto's/juwelier assurantie-kantoor Boënne Steenstraat 39 Hulst corsetterie bromfietsen bouwmachines Janssens Koopcentrum Trefpunt Hulst caravans meubelen reizen Ton Huiskes Nieuwstraat 103 Koewacht slager brood en banket beveiligingsdiensten Bosch Steenstraat 10 Hulst juwelier rolluiken boekhandel Noordstraat 16 Terneuzen juwelier rolluiken boekhandel Fassaert Absdaalseweg 19 Hulst verhuizingen kruidenier bouwmaterialen J. Bogaert Dubbelen Poort 1 Hulst rijwielhandel baby-artikelen hang- en sluitwerk Steba Steenstraat 3 Hulst mode slager automobielen Baart Bierkaaistraat 14 Hulst schoenen optiek feestartikelen Van Deijk Fr. van Waesberghestraat 67 Hulst computers keukens juwelier/horloges PP's Home Noordstraat 45-47 Axel interieurverzorging groente en fruit afspeelapparatuur Bleijenbergh „Trefpunf'-vismarkt Hulst drogisterij/parfumerie lingerie juwelier Van Dijk's Gentsestraat 14 Hulst bruidsmode parfumerie vishandel R. Baert 't Zand 33 Koewacht woninginr./bouwbedrijf elektro-artikelen feestartikelen Marteijn-de Boevere Noordstraat 26 Axel geldleningen foundations aardewerk-industrie Esselbrugge-Wikkerink Noordstraat 19 Axel juwelier gordijnen naaimachines Pingouin Noordstraat 60 Axel ijzerwaren auto-accessoires handwerkspeciaalzaak Rademakers Steenstraat 23 Hulst interieurspecialist supermarkt boten „Danny" Gentsestraat 36 Hulst schoenen kampeerartikelen horloges Van den Berg v. Waesberghestraat 9 Hulst delicatessenzaak loodgieter makelaar E. Boënne Fr. v. Waesberghestraat 17 Hulst dancing naaimachines aannemer First Lady Bierkaaistraat 30 Hulst damesmode bewakingsdiensten juwelier Noordstraat 84-86 Terneuzen damesmode bewakingsdiensten juwelier Burg. Erasmusstraat 2 Oostburg damesmode bewakingsdiensten juwelier Spitters Bierkaaistraat 28 Hulst uitzendbureau schoenen hengelsport Intertoys-Mannaert Bierkaaistraat 11 Hulst parfumerie slager speelgoed Buijsse Grote Bagijnestraat 7 Hulst foto kapsalons schoenen Jetty's Van Waesberghestraat 50 Hulst kindermode incassobureaus kachels Terra-Nova Absdaalseweg 70 Hulst caravans manege tuincentrum Neelemans Bierkaaistraat 10 Hulst juwelier naaimachines foto's Buys Noordstraat 24 Axel juwelier makelaar aannemer Jan Weemaes Hoofdstraat 7-9 Sint-Jansteen caravans kantoorartikelen technisch centrum Buijsse Lange Nieuwstraat 16 Hulst videotheek isolatie baby-artikelen/geschenken Buijsse Lange Nieuwstraat 16 Hulst keukens geschenken/baby-artikelen mode Van Bezu Bierkaaistraat „Trefpunt" 7 Hulst mode boekhandel verzekeringen Sportshop Breskens Dorpsstraat 2 Breskens bruidsmode kleinmeubelen sportshop Huis de Jonge Nieuwstraat 54 Terneuzen computers foundation fotodesign De Bree Oranjestraat 10 Terneuzen vloerbedekking doe-'t-zelfartikelen supermarkt Singer Naaicentrum Burchtstr. 12 Oostburg naaimachines zonwering doe-'t-zelfartikelen Cornelis Tweewieler Bredestraat 12-14 Oostburg isolatie baby-artikelen fietsen Du Pont Industrieweg 37 Terneuzen garage cosmetica transportbedrijf Renoca Mr. F.J. Haarmanweg 58 Terneuzen touringcar autorijschool autobedrijf Wilhelm Terneuzensestraat 8 Zaamslag vloerbedekking schildersbedrijf gordijnen Van de Linde Axelsestraat 18 Terneuzen slijterij juwelier bakkerij P.W. de Zeeuw Geraniumstraat 2 Terneuzen tegels stoffeerderij decohome Foto Vlaanderen Vlooswijkstraat 77 Terneuzen drukkerij videotheek fotograaf Prijzen kunnen niet worden ingewisseld tegen contant geld. Medewerkers van Uitgeversmij. De Stem en hun huisgenoten zijn van deelname uitgesloten. Calina Verschuren Keijzer A. de Löffler Van Dixhoorn Casteleijns Moret Wijffels De La Bourse W. Bakker Promenade Sylvia Tom de Zeeuw Rosy Maison Cortvriendt Piessens De Vriend Keukenvisie Terneuzen b Even Kijken J.H. de Putter J.A. Muller Van Aken De Hoop Kramer HiFi Dingemanse Van Baal Van Putten Zoon b.v. Ververs Charles de Smit Vervaet Rue du Nord Schrijver Junior modeclub Du Fossé A.J. Faas Modehuis Raes Ouweneel Ouwendijk Ouwendijk J. v.d. Plassche Frank Jean Hollywood Groosman Jeans v. Kampen v.d. Ree Stijl Jacques Legrand Maison Stevens Lichtland Limora Nico Moskie Van Urk Swartele Jurry Jurry Jurry Jurry Jurry Churchill hotel v.d. Plas Modes Maison Magdalena Van Westen B.V. Autoservice Terneuz Den Entrepöt Starco Fotostudio Mark Neelema Vema van Soerland Stoop B.V. c c t Steenstraat 10, Hulst, Terneuzen. Waardebon t.w.v. f 10 Mr. F.J. Haarmanweg i Waardebon t. w. v. f 12. Prinses Beatrixstraat 1 Draagbare radio-casse t.w.v. f 101,-. Veri. van Steenbergenl Terneuzen. Waardebon t.w.v. f 151

de Stem | 1987 | | pagina 18