GEMEENTERAAD TERNEUZEN: WEL DIVERSE VOORWAARDEN Post Sas bekroning van werkzaam leven' Veel drukte tijdens Geuzenfeesten Biervliet S 'Itelwei NIEUWE BURGEMEESTER: TK BEN GEEN DOETJE' WEEKENDDIENSTEN DE STEM VAN ZEELAND 3 VRIJDAG 29 ME11987 TERNEUZEN - De Stichting Porgy Bess in Terneuzen, die het gelijk namige jazzcafé exploiteert, krijgt van de gemeente een subsidie van ƒ25.000 om het pand in de Noord straat te kunnen kopen. Aanvaring Warm lopen Etiketje Uitweiden De Stelle wint schoolvoetbal van de BMW-dealer Garage Veifcragge faw Industrieweg 37 4538 AG Terneuzen Telefoon 01150-81121 1 i-M 'Hit'm or lose' Les Funambules Blues Promotion Tibetaans concert Stadhuisconcert Het huis wand ej uitgebal speciali een wer| ook: de Vanuit i Breda, ze alleei] dikke pc T16 Subsidie voor Porgy en Bess Van onze verslaggever De gemeenteraad gaf alsnog haar fiat voor de geldelijkE steun, nadat in de commissie voor onderwijs en cultuur de nodige vragen waren gerezen over de subsidie. Maar wethouder W. van Walraven sprak het voorstel nog eens door met het college van B en W, voegde er een aantal voorwaarden aan toe en de raad kon nu akkoord gaan, met uitzonde ring van SGP-er G. Klaassen en GPV/RPF-er F.K. Hamelink die om principiële redenen tegen stemden. Het college heeft toegegeven aan de wens van de PvdA en Links Perspectief om aan de gift de voorwaarde te verbinden dat organisatoren van evenementen die door de gemeente worden ge steund, de eerste drie jaar geen zaalhuur hoe ven te betalen. Bovendien moet de Schouw burgcommissie nauw worden betrokken bij de programmering. Ook het CDA, dat de subsidie eerst afwees omdat zij die in tegenspraak vond met de strenge bezuinigingen op het sociaal- cultureel werk, was het nu met het college eens. Toen A. van Himme (Links Perspectief) in wilde gaan op de inhoud van een brief van een in woonster van Sluiskil over schuldsanering, vond de zoveelste aanvaring plaats tussen het college en Van Himme. Loco-burgemeester J. van Rooijen zei dat het ingekomen stuk door Van Himme al dan niet als zodanig geaccepteerd kon worden, maar dat hij niet in mocht gaan op inhoudelijke aspecten van de zaak. Van Himme bleef weer op zijn strepen staan en zei dat hij de brief als een normaal agendapunt beschouwde. PvdA-er J. Bruin steunde hem en verzocht het college Van Himme ruimte te geven zijn stand punt duidelijk te maken, ongeacht of de PvdA het met hem eens was. Van Himme zit immers niet in de commissie die zulke zaken behandeld, dus waar moet hij anders zijn visie verdedigen, stelde Bruin. Van Rooijne zwichtte echter niet. „Dit is een farce", verzuchtte Van Himme. Hij wees erop dat tijdens een van de laatste verga deringen wel is ingegaan op de inhoud van een ingekomen brief. Bruin noemde van Rooijen's opstelling 'een rare manier van redeneren'. Toen deze overging naar het volgende agenda punt stak hij zijn armen vertwijfeld in de lucht. Door Ronald Verstraten MAASSLUIS - Ze mag het dan druk hebben, af spraken zijn tot op de mi nuut nauwkeurig gere geld. Een bespreking met een medewerker van De Tuinderij is amper afge lopen als de volgende zich alweer aankondigt. Er ligt een foto op tafel. „Wat kijk je daar somber", zegt de medewerker. „Eerder strijd vaardig", merkt iemand an ders op. Met het laatste kan ze het eens zijn: „Het is waar, ik ben geen doetje. Niet kop pig of zo, of eigenwijs. Maar als ik denk dat ik iets op de juiste wijze zie, zal ik toch proberen dat op anderen over te dragen." Een positieve grondhou ding is volgens mevrouw Van Rest onontbeerlijk. „Als ik mijn gelijk niet krijg of als ik het niet heb - dat is ten slotte nog wat anders - zal ik altijd heel loyaal meewerken aan wat de meerderheid vindt. Je moet niet bij de din gen blijven stilstaan." Een telefoontje onderbreekt kort het gesprek. „Ik ben er dolgelukkig mee. Ik loop nu warm langs de lijn", krijgt de beller te horen. Even later: „Ik pretendeer niet alles te weten. Openheid van te vo ren is een basis van vertrou wen. Ik hoop de tijd te krij gen om een goed beeld te kunnen vormen van de ge meente." Een overzicht van Van Rest's politieke en maat schappelijke activiteiten be slaat al gauw een half getypt vel. Lid van de KVP, thans CDA, sinds 1964. Vervolgens zat ze in het statenkringbe- stuur Delft, kringbestuur Dordrecht, provinciale cen trale Zuid-Holland, Rijn mondcentrale, bestuur Vrouw en partij Zuid-Hol land en landelijk, partijbe stuur, gemeenteraad Maas sluis. NOG een paar weken en dan is raadslid Johanna van Rest uit Maassluis eerste burger van Sas van Gent. Sinds haar benoeming afgelopen vrijdag heeft de te lefoon in haar woning in Maassluis niet meer stilge staan. De scheidende burgemeester van Oostburg, C. Spij kerboer belde om haar te feliciteren evenals DE oud burgemeester van Sas, R. den Boer. De burgemees terskring Zeeuwsch-Vlaanderen heette haar welkom met een fraai bloemstuk. Veel telefoontjes en bloe men van vrienden en bekenden. „Op het laatst weet je niet meer wat je gezegd h?bt en tegen wie", zegt ze. Ze is nu bezig haar werk als hoofdredacteur van de vakbladen 'Tuinderij' en 'Volle Grond' af te bouwen. Op 2 juni heeft ze haar laatste raadsvergadering in Maassluis. „Er moet nog van alles geregeld worden. Daarnaast wil ik niet onvoorbereid in mijn nieuwe 'job' stappen. Ik wil vantevoren mijn gezicht laten zien, kennismaken met de ambtenaren in Sas van Gent. Hoe is men gewend het daar te doen? Ik ga niet eigenwijs alles op een schop nemen. Je stapt tenslotte op een rijdende trein." Een tijdlang was ze redac teur van de periodiek 'Reine Lucht', orgaan van de Ver eniging tegen Milieubedrijf in en om het Nieuwe Water weggebied. Later ging dat blad op in het provinciale blad 'Milieu-actief'. „Op de oever tegenover Maassluis is na de oorlog nogal wat industrie geko men. Er werden toen geen normen gesteld, de vergun ningen kwamen later wel, werd gezegd. Daar is toen niet veel van terechtgeko men, met als gevolg dat we hier met een fikse uitstoot van zwaveldioxyden en stik- stofoxyden werden opgeza deld. Vijftien jaar geleden stak een aantal gekwalifi ceerde mensen de koppen bij elkaar en richtten de 'vereni ging met de lange naam' op. Ze zochten iemand met re dactionele ervaring, en zo werd ik toen 'ingelijfd'. De vereniging was geen actiegroep. „Maar we zijn steeds indringend bezig ge weest door hoorzittingen bij te wonen, hinderwetaanvra- gen uit te pluizen. De situatie is inmiddels stukken verbe terd, alhoewel er nog steeds veel troep de lucht én het wa ter ingaat." Ze is zich sinds die tijd veel bewuster geworden van de mogelijkheden én onmoge lijkheden: „Je leert ook oog te hebben voor de problema tiek van de industriën". Ik ben helemaal vóór het prin cipe: de vervuiler betaalt, maar je moet daartoe ook de gelegenheid geven. Ik zal de laatste zijn om te roepen: ruim je rotzooi zelf maar op. Dat moet in overleg gebeu ren. Maar je moet wel eisen stellen. Je kunt toch niet zo maar je woonomgeving laten vergiftigen?" Van Rest is altijd erg actief geweest in de vrouwenafde ling binnen het CDA. „Je hebt een tijd gehad dat vrou wen zich goed moesten laten zien om carrière te kunnen maken. Til Gardeniers is daar een voorbeeld van. Een fantastische vrouw, met wie ik nog steeds contact heb.Zij heeft de spits afgebeten, la ten zien aan andere vrouwen dat het kan." Ze wil echter niet de indruk wekken femi niste te zijn: „Ik wil geen eti ketje opgeplakt krijgen", stelt ze heel beslist Een ongehuwde vrouw als burgemeester is al lang geen unicum meer. Johanna van Rest bevindt zich wat dat be treft in goed gezelschap: de burgemeesters van onder an dere Haarlem, Beertha (Gr.), Nijmegen (Ien Dales) en Nuth (L.) gingen haar voor. „Ik zeg niet dat een vrouw met kinderen geen carrière kan maken. Maar voor een alleenstaande is het wel ge makkelijker. Je hoeft er geen rekening mee te houden dat Klaasje of Marietje ziek zijn of datje nog moet koken". Vrouwen in een gemeente raad vindt ze heel positief. „Een vrouw heeft toch vaak een andere benaderingswijze dan een man. Ik denk niet dat het goed is, in welk be- Nieuwe burgemeester Sas van Gent: 'Als het bevalt blijf ik'. stuur dan ook, als alleen mannen de dienst uitmaken. Vooral praktische dingen zien vrouwen eerder. Daar naast hebben ze minder de neiging om lang uit te wei den". Toch maakt ze niet graag verschil. „Je zit er tenslotte om de gemeente te runnen. Mensen kunnen een andere visie hebben, maar uiteinde lijk moet je elkaar toch we ten te vinden. Ik zeg niet dat je altijd compromissen moet sluiten, maar aan het eind worden toch de koppen ge teld". Of Sas van Gent het eind station zal zijn kan ze nog niet met volledige zekerheid zeggen. „Een tweede periode elders is mogelijk, maar daar ga ik niet van uit. Als het be valt, blijf ik. De gemeente heeft recht op stabiliteit. Een hemelbestormende carrière hoeft op mijn leeftijd (52) niet meer. Ik vindt deze plaats een fantastische bekroning van een werkzaam leven". Tenslotte over haar werk bij de vakbladen: „Ik zal het te druk krijgen om het te mis sen. In feite heb ik me er al van losgemaakt." TERNEUZEN - Basisschool De Stelle heeft het school- voetbaltournooi van vier protestants-christelijke ba sisscholen in Terneuzen ge wonnen. Op de sportvelden van sport park de Oude Vaart streden De Stelle, de Prins Willem van Oranjeschool, De Hille en de Oude Vaart om de wisselbeker. Het opmerkelijke van dit tour- nooi was, dat iedere school vijf teams had van jongens, meis jes, moeders, vaders en perso neel. Aan het ournooi was tevens een penalty-bokaal verbonden, voor jongens en voor meisjes. Doeman Nico Knol van het eer ste elftal van Hoek was de te genstanders van de elfmeter specialisten. Bij de jongens ging Arjan de Koeyer van De Stelle er met de beker vandoor, bij de meisjes was Marja van der Made de gelukkige winna res. (ADVERTENTIE) Van onze verslaggever BIERVLIET - De Geuzen- feesten in Biervliet zijn ook dit jaar weer druk bezocht. Hoogtepunt vormde de touwtrekwedstrijd, als van ouds een publiekstrekker, die gewonnen werd door het tweede team van Driewe gen na een spannende strijd die gepaard ging met de no dige zweetdruppels. De Geuzenfeesten begonnen in alle vroegte, met een reveille en een oecumenische mis in de rooms-katholieke kerk. Van- daaruit vertrokken harmonie, drumband en majorettes rich ting Markt. De harmonie mocht daar de nieuwe unifor men presenteren. C. Ockeloen, burgemeester van Terneuzen, overhandigde de harmonie de nieuw aangeschafte instru menten. Het middagamuze- ment, met onder andere zange res Lilian Aerssens, Ellen Min- derhoudt en het dweilorkest Sjores Ambras trok ook veel publiek. Het weer was daar ze ker debet aan: niet te warm, niet te koud en vooral droog. Het Brabants dansorkest De Herries zorgde voor de muzi kale noot in de Geuzentent, waar een grootscheepse feets- avond de '87 editie van de Geu zenfeesten besloot. r«?f r„''W?. HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg - Van vrijd. 19 u. tot maand. 8 u. dokter W. Jongsma, Oude Kerkstr. 2, Aardenburg, tel. 01177-1466. Axel - Van vrijd. 17.00 u. tot maand. 8 u dokter E. Klop, Bas- tionstr. 36, tel. 01155-1777. Spreekuur zat. 10.00-10.30 en 16.00-16.30 u. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke - Van vrijd. 18 u. tot maand. 8 u. dokter H.v.d. Pas, Hoogstr. 1, IJzendijke, tel. 01176-1366. Clinge, Koewacht en St. Jansteen - Van vrijd. 18 u. tot maand. 8 u. dokter L. Adriaansens, Hoofdstr. 34, St. Jansteen, tel. 01140-12928. Breskens en Groede - Dokter A. Hermanides, Dorpsstr. 17, Bres kens, tel. 01172-1566. Spreekuur zat en zond. om 11 en 17 uur. Cadzand, Sluis, Retranchement en Zuidzande - Dokter G. de Meijer, Sluis, tel. 01178-1366. Driewegen e.o. - Tot maand. 8 u. dokter J. Peene, Monsterweg 8, Borsele, tel. 01105-1203. Goes en Kloetinge - Van vrijd. 19 u. tot zat. 19 u. dokter M. Kooi man, van Hoogendorplaan 6, Goes, tel. 01100-14450. Van zat 19 u. tot zond. 23 u. dokter J. Deen, Valckeslotlaan 30, Goes, tel. 01100-14373. Spreekuur zat. en zond. 10-10.30 en 17-17.30 u. Hansweert, Yerseke en Zeeburg 1 - Van vrijd. 19 u. tot zond. 22 u. dokter P. Polderman, tel. 01131- 3520. Boodschappen zo mogelijk voor 10 uur. Spreekuur spoedge vallen 11-11.15 uur en 17-17.15 uur. Hontenisse en Kloosterzande - Van vrijd. 18 u. tot maand. 8 u. dokter M.v. Kalmthout, Groe nendijk 52, Kloosterzande, tel. 01148-1377. Spreekuur zat om 11.30 u. Heinkensz&nd e.o. - De praktijk van dokter J. Fortrie en C. Mier- mans wordt waargenomen door dokter C. Miermans, Kloetingse- weg 3, 's-Heer Abtskerke, tel. 01103-2089, bgg. 01106-3074, (van vrijd. 17.30 u. tot maand. 8.30 u.). Heinkenszand, 's Heer Arends- kerke, Nieuwdorp en Wol- phaartsdijk - De praktijk van de artsen Harten, van Driel, Aar- noutse en v.d. Vlugt wordt waar genomen door dokter G. Aar- noutse, Havenweg 16, Nieuw dorp, tel. 01196-12327. (bood schappen tussen 9 en 10 u.) Hulst - Van vrijd. 18 u. tot zond. 24 u. dokter C.v.d. Mee, Wilhel- minalaan 13, Hulst, tel. 01140- 14215. Spreekuur spoedgevallen zonder afspraak za. en zo. 11 en 17 u. Sas van Gent en Westdorpe - Van vrijd. 18 u. tot maand. 8 u. dokter F. Puylaert, Oostkade 19, Sas van Gent, tel. 01158-1366. Spreekuur uitsluitend voor spoedgevallen: zat. om 10.30 uur op Bolwerk Oranje 2. Sluiskil, Philippine en Hoek - Dokter H.v. Haelst, Spoorstr. 44, Sluiskil, tel. 01157-1955. Spreek uur spoedgevallen zat. en zond. om 11.30 uur. Terneuzen - Van zat. 8 uur tot zond. 8 uur dokter J. Stevens, Oostelijk Bolwerk 12c, tel. 01150- 14000. Van zond. 8 uur tot maand. 8 uur dokter N. Waalewijn, Oostelijk Bolwerk 12c, tel. 01150- 14000. Spreekuur spoedgevallen zat. en zond. 11.30 en 17 uur. Zaamslag - Dokter C. Verboom, Axelsestr. 2, Zaamslag, tel. 01153- 1377. WIJKVERPLEGING Oost-Zuid-Beveland - Tel. 01130- 1545. Zak van Zuid-Beveland - Tel. 01106-1615. Hulst en Hontenisse - Tel. 01140- 12191. West Zeeuwsch Vlaanderen Tel. 01170-3139. Dag en nacht be reikbaar. (dringende boodschap pen inspreken op antwoordappa raat). Oost Zeeuwsch Vlaanderen - Voor spoedgevallen dag en nacht bereikbaar onder tel. nr. 01140- 12191 (boodschap inspreken op antwoordapparaat). Kruis ver. KanaaW Zeeuwsch-Vlaanderen - Dag t. nacht bereikbaar voor dringaJ hulpverlening onder tel. Oliaj. 19049. U kunt naam en telefoon, nummer inspreken, zodat t,_ dienstdoende wijkverpleegloj,. dige u kan bereiken. DIERENARTSEN Goes, Heinkenszand en Nooit. Beveland - Dierenarts H.v. Dbl Simonswei 2, Heinkenszand, Q 01106-1290. Ovezande, Goes, Kapelle en gg. merswaal - Dierenarts J. Gakeg Bloemenstr. 4, Ovezande, 01195-283. Hulst en Hengstdijk - Dieren» E. de Nijs, Wilhelminalaan Hulst, tel. 01140-13004. Midden-Zeeuwsch-Vlaanderen, Terneuzen en Axel - Dierena» M.P. Schaub, W. de Zwijgerlai» 2b, Terneuzen, tel. 01150-95017 zaterdag; Terneuzen, W. Zwijgerlaan 2b, tel. 01150-95017 spreekuur 13.30-14 u. en AÏti Dierenkliniek, tel. 01155-140, Spreekuur 11-12 u. Zondag vr gens afspraak, tel. 01150-95017. Terneuzen e.o. - Peter de V« Polikliniek voor kleine huisdie. ren 'De Steenberghe', v. Steg. bergenlaan 7, Terneuzen, 01150-96425. Spreekuur: zat 1 u. Verder na telefonische i|. spraak. J.P. de Vos, Kliniek van kiel» huisdieren en bijzondere diere» v. Diemenstr. 83, Terneuzen, tg 01150-19628. Spreekuur zat. 12.30- 14 u. en na telefonisch overleg. Sluis, Aardenburg en Ooetbutj. Dierenarts J.v.d. Vijver, Siriusl Oostburg, tel. 01170-2103. Sproet' uur zat. en zond. om 13 uur. Praktijk IJzendijke - Dierenarts H.v.d. Vijver, IJzendijke, t' 01176-1388. Spreekuur zat. oml] uur en zond. om 12 uur in de die- renkliniek Minnepoortstr. 14, zendijke. TANDARTSEN West-Zeeuwsch-Vlaanderen Tandarts I. Buize, Nieuwste Oostburg, tel. 01170-3580, privé Poolster 54, Oostburg, tel. Oil®. 2498. Spreekuur zat. en zond 12.30 uur. Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen Tandarts E. Tan, Markt 5, Axel tel. 01155-1686. Spreekuur zat. 10.30 en 18-18.30 u. zond. 12-12® u. Zuid- en Noord-Beveland Tandarts J. Chilla, Markl 11, Kruiningen, tel. 01130-M Spreekuur zat. en zond. 10-11 uur. APOTHEKEN Axel - Apotheek Axel, Oranje* 6, tel. 01155-2888. Geop. zat. 10-11 en 16-17 uur. Verder uitsluitend voor spoedgevallen en recepten Goes - Apotheek Goese Polder, de Spinne 1162, tel. 28228. Hulst - Apotheek Hulst. Gem zat 11-12 uur en 15.30-17.30 uu zond. 11-11.30 u. en 16.30-17.30» Voor spoedgevallen buiten op ningstijden is de dienstdoen* apothekersassistente thuis te reikbaar tel. 01140-14255. Terneuzen - Apotheek Hama»;. tel. 01150-12060. Geop. zat. va 8.30-17.30 u., zond. 11.30-12.30 ae 17-18 u. ZIEKENHUIZEN ZEEUWS® VEAANDEREN Voor eerste hulp bij ongelulde: eerst dienstdoende huisari raadplegen Hulst - St. UduinaziekenhuisW 01140-12651. Oostburg - St. Antoniusziekea- huis, tel. 01170-3355. Terneuzen - Julianaziekenhm 01150-12851 Sluiskil - St Elisabethziekenhai 01157-1451 AMBULANCE EN BRAM- WEER Zeeuwsch-Vlaanderen - Ti 01150-12200. Touwtrekken, een hoogtepunt van de Geuzenfeesten. - FOTO WIM KOOYMAN VERSCHILLENDE BANDS strijden zaterdag 30 mei om de ereprijzen van de „Hit'm or lose", de voorronde van de Grote prijs van Zeeland. Dit treffen vindt plaats in het Open Jongeren Centrum Kontrast in het Houtenkwar- tier in Hulst. Alleen Zeeuwse groepen kunnen meedoen en men heeft al de toezegging van 7 on a Date, Passenger, The Bobo's en The Voice. Wellicht zal ook Sixit van de partij zijn. Aanvang 20.00 uur. HET DUO les funambules uit België spelen vanavond hun mime-programma Skidding in Den Hoekzak in Oostburg. Armen die ruim twee meter lang worden, hoofden die over de grond rollen, mensen die in twee stukken gezaagd zijn, alles is mogelijk tijdens deze voorstelling die zij zelf omschrijven als 'een levende tekenfilm'. Skidding is een spektakel zonder woorden. Met een voudige hulpmiddelen als een glas limonade of een paar zwemvliezen scheppen ze krankzinnige situaties, met als hoogtepunt een balonne- nact. Onlangs speelden zij tijdens een festival in Noord- Holland, waar ze 600 mensen wisten te boeien en spontane ovaties in onvangst mochten nemen. Het concert begint om half negen. VANAVOND speelt de bluesgitarist Lazy Lester in Porgy and Bess in Terneu zen. Morgenavond staan Buddy Guy en Junior Wells op het podium van de Vlaan- derenhal in Sas van Gent. In het voorprogramma van Lester staat de groep Dirty Fingers uit het Belgische Evergem. Zij spelen om 20 uur, gevolgd door de 65-ja- rige Lazy Lester, een expo nent van de blues zoals die in het zuiden van de Verenigde Staten wordt gespeeld. Buddy Guy en Junior Wells herbben samen ge speeld met Eric Clapton en Bill Wymann. Zij spelen Chi- cago-blues. In hun voorpro gramma staan De Sultans, die om 19 uur van start gaan. DANNY BECKER houdt vanavond vanaf 20.00 uur in Den Hoekzak in OostburS een concert met Tibetaanse klankschalen en boventoon zang. Het concert wordt voor de pauze voorafgegaan door een lezing en demonstratie bo ventoonzang, waarbij de in leider zichzelf op een Poly- chord begeleidt. Er verschenen diverse cas settes van Danny Becker en een radioprogramma voor de VPRO in 1985. Morgen houdt hij een workshop boventoon zang van 10.00 tot 16.00 uur in Den Hoekzak te Oostburg. DE VIJFDE aflevering in de reeks Stadhuisconcerten Oude Muziek vindt van avond plaats in het stadhuis in Middelburg. Musici zijn dan blokfluitist Heiko ter Schegget, violon cellist Harm Jan Schwitteb en clavecinist Stephen Tay lor. Op het programma staan werken van Andrew Pat' cham, Henry Purcell, Robert Carr, Jacob van Eyck, Fran cesco Geminiani, Arcangei® Corelli, Bach en Pierre Dani- can Philidor. Het vijfde Stadhuisconcert begint om 20.15 uur. Bin nie va De salontafel met verschuifbaar blad. Door Ans v| ■K en hoij met gebouw: een! bemoeit zich Toch wordt c altijd gerespd denken ook r' hun geesteski gedachten in voor de inrich niet altijd bijg denken van d interieur-advi bij wijze van Sinds kort bei Die vormt een beroepsgroef interieurarchi voor een begi binnenhuisan de bak te kom beroep gedaa vormgevers, voor mensen „Lang niet ied te experiment nog geen naa Sommige arc! hebben specii die zich met in Maar ook dat steeds minder architecten va kunnen", vero Zij studeerde aan de kunsta Breda en ondc startprobleme binnenhuisarc De rijksoverh een titelwet v 'gewone' arci interieurarchi voorschrift bt verbeide- inhc bescherming beroepen. Die wet is one van de bijna strijd tussen binnenhuisarc „Kijk, in elk vt dat dingen ell ons ook. Er zij wel eens een er zijn wel eer interieurspeci. een bouw bez eerste gebeur soms worden zenuwachtig Bergman, pr-\ Beroepsveren Nederlandse I (BNI). We zijn dan i deze wet. We i beschermd fed

de Stem | 1987 | | pagina 12