Raadslid Van Himme stelt ultimatum OLLEGE OOSTBURG LEGT KOPPELING IN PLAN-CADZAND 'Ge Motorkonvooi door Zeeuwsch-Vlaanderen Grote drukte bij leerlingen-ballet 360 Hulstenaren strekken de benen Poging brandstichting in centrum Terneuzen Deelname aan sportdag van NSM weer groter POLITIERAPPORT un Operatie Merel NAAR RECHTER ALS TERNEUZEN JAARSALARIS NIET BETAALT OOSTBURG - Wil Cadzand-Bad een kuuroord, dan zal de gemeenteraad van Oostburg toch ge noegen moeten nemen met hoogbouw langs de LOSSE FLODDERS telgië legt >eslag op Jesters uit (ederland 'HET MOETEN EXCLUSIEVE MACHINES ZIJN, GEEN JAPANNERS' Japanners MAANDAG 25 ME11987 GESLAAGDE AVONDVIERDAAGSE Breskens Hulst Kapellebrug pi Oostburg Sluis Temeuzen DOOR VOORBIJGANGER GEBLUST Terneuzense bij botsing gewond EX a»*/ Lan de doorluchtige overleden, jeze werden samengesteld te vijl de betrokken persoon o( goed en wel in leven was en egeld bijgewerkt om ze zo actu mogelijk te maken in vooruitzicht van de dag waaro Ihij of zij de geest zou geven. De Britse radio en tv vol lin dit verband het voorbeeld 1 grote kranten, die er vaste levj Iranciers van necrologieën op I houden. De auteurs van deio, I lijke levensbeschrijvingen ber° den hun werk zorgvuldig voo Door Roger Simons Zij schrijven necrologieën vi bekende personen, bijvoorbee de paus, wanneer dezen m lang niet dood zijn en vuil hun teksten geregeld aan. T< kens wanneer een van hun derwerpen onverwacht de* gaat, is zijn of haar necroloj zó klaar om in de krant te wi den geplaatst. Sterft Margaret Thatcher wijl zij nog premier is, dan haar dood slechts worden schouwd als een Overlijden C tegorie Twee. Een dode Bri premier krijgt niet noodzakeli een staatsbegrafenis. Zelfs ha overwinning in de Falkland» log was voor Thatcher niet langrijk genoeg om haar een remoniële begrafenis op te bia gen, betaald door de staat. schept, is in Groot-Bnttanniê cretaris schijnt wel te min het kabinet het met elkaar van een premier ad interim, toch af te wachten. Want Groot-Brittannië schikt niet officieel over DE STEM VAN ZEELAND T15 ïan onze verslaggever ïERNEUZEN - Het Ter neuzense raadslid A. van gimme heeft de gemeente Terneuzen gesommeerd voor 1 juni het jaarsalaris, waar hij als oud-werkne mer van de gemeentelijke sociale dienst (GSD) recht ,p heeft, uit te betalen. is er dan nog geen geld op zijn tankrekening bijgeschreven, jan wordt de gemeente voor tet Ambtenarengerecht in Rot- terdam gesleept. Dit heeft Van Himme de gemeente bij monde van zijn advocaat laten weten. Van Himme heeft tot nu toe een voorschot van 2500 gulden gekregen. Het restant laat ech ter nog altijd op zich wachten. De zaak speelt al sinds 1984. Van Himme, die op dat mo ment een tijdelijke aanstelling had bij de GSD, werd toen op grond van zijn politieke activi teiten voor Links Perspektief ontslagen. Zijn activiteiten zouden zijn functioneren binnen de GSD onmogelijk hebben gemaakt. Ook Van Himmes betrokken heid bij een actie een pasfoto van de sociaal rechercheur in Temeuzen gepubliceerd te krijgen in het inmiddels ter ziele gegane maandblad Nieuw Zeeland, is hem aangerekend. Van Himme ging tegen dat ontslag in beroep, een zaak die hij won. De Centrale Raad van Beroep stelde hem namelijk in maart dit jaar in het gelijk, waarop het Terneuzense ge meentebestuur besloot Van Himme op papier voor een jaar terug in dienst te nemen en hem vervolgens eervol ontslag te geven. Maar ook dat vindt Van Himme geen goede oplos sing en opnieuw ging hij in be roep. Van Himmes raadsman gaat er volgens de briefwisseling met de gemeente vanuit dat Temeuzen het restant vast houdt omdat Van Himme tegen het besluit van het gemeente bestuur in beroep is gegaan. Dat geeft, aldus Van Himmes advocaat, de gemeente niet het recht het jaarsalaris nog niet uit te betalen. Het instellen van een beroep kent geen schor sende werking. Bij de gemeente was gisteren niemand voor commentaar bereikbaar. Van onze verslaggever EUSt. J en W van Oostburg koppelen de elk-weer-voorziening aan de bouw van appartementen langs boulevard De Vielingen en de plannen om daar in de buurt 250 vakan tiewoningen neer te zetten. Een en ander blijkt uit de dit neekend verschenen dicussie- Maar terwijl een troonopvi nota 'Met betrekking tot be ging relatief weinig problem leidsvisie inzake de toeristisch- (eoreatieve ontwikkelingsmo- successie van een overleden ;elijkheden in de gemeente nister-president veel mind tostburg'. De koppeling is vol- goed geregeld. De kabinets [ens het college noodzakelijk m 'voldoende draagvlak' voor meer te weten wat er dan mi iet project te krijgen. Hoog- gebeuren, maar of alle leden» ouw lijkt dan overmijdelijk mdat de projectontwikkelaar zullen zijn over de aanstel ie zich bij de gemeente heeft emeld alleen interesse heeft er tot twaalf verdiepingen iag worden gebouwd. In het egeerakkoord' van de raads- vice-premier. De conservaiii acties wordt echter gespro- afgevaardigde Norman St. Jo on over maximaal vijf verdie- Stevas (zijn familienaam wc ngen. Ook wordt daarin ge- uitgesproken "sin-djenstie» (ld de eerste vier jaar geen met de klemtoon op de ie) is I juw van grote complexen wo- zonder goed op de hoogte vlingen toe te staan. CDA en alle Britse parlementaire en JVD zijn bereid op die afspra- dere traditionele gebruiken. ,,!J een parlementsverkiezing" zegt hij, "wordt door koni Elizabeth de persoon ontbi die in het Lagerhuis de nieu meerderheid leidt. „Ontstaat! ter een vacature, dan moet I koningin het zelf uitzoeken »T ze zal ontbieden. Vooraf ral pleegt ze haar privé-secretaris I misschien ook 'de regering™ tij, maar ze is niet verplichtJ zogeheten vice-premier naai f paleis te roepen. Lord Whiter die tegenwoordig voor vice-pl mier aangezien wordt, (tol deze titel niet officieel." in t- le i- g_ te t- )d uj ti en ld o- ieg als de lag een ing fit- >ek le- ve- i in on- in- ings olly rer- leze di- on- het :fje. LOU- leen der 'e te eld- ling het ers- neel de spijt ken: ber- vor M wie durchgeschwitzte He® den en Traduire veut mourit de rire. De Nederlandse vertal van The Pianoplayers is niet uit, zover ik weet, n zal wel niet lang op zich lat wachten. Vooruitlope daarop verdient de volgen® overweging enige aandacri Dat u een allemachtig dige kerel bent (a jolly g' fellow) wordt u toegezonf in Engeland ter gelegenro van laten we zeggen uw v jaardag of een werkeU) prestatie. Het Nederlan ekwievalent hiervan is: zal ie leven!, een vrome w®] voor elk van ons en hee' het bijzonder, docht nu] voor Christus, Onze Heila" I Als pa de moeite had g®j men zijn ontslag jurio» aan te vechten zou hem1 geen stap verder gebfi hebben in het Ere"] blijft zijn muzikale hei)1*^ zo niet godslasterlijk toch kwetsend lichtz» Het proces in Nederland voerd in de Nederlands zou zijn verdediger de geboden hebben de vraag stellen wat er kwetsend aan de wens dat de Me» een lang leven bescho moge zij a Ziet wat een s rekte vertaling vermag-1 duttore non traditore ofwjj de vertaler hoeft geen va der te zijn om heilzaam v te verrichten. in terug te komen, en W kiezen voor een kuur- >rd en niet voor een golfslag- id of overdekt zwembad om it zij vinden dat er een elk- ir-voorziening moet komen ie een seizoenverlengende ferking heeft. Een kuuroord ikt het hele jaar door men- i Wat het aantal vakantiewo- lENT- Een Nederlands be- pijf heeft vorig jaar gepro- pd een partij oesters, die (ehandeld waren met for- loldehide, in Gent te slij- e werden ontdekt door de ge- ftdheidsinspectie van Gent tze liet vernietigen. Formol- ®ide is een weliswaar in Ne- ïland toegestaan bewaar- Pddel, maar de dosis was veel paar. In België is het goedje *Wiaal verboden. en ander bleek vrijdag 1 de gezondheidsdienst van nt het jaarverslag 1986 be- »d maakte. Er dienden ook 8 tientallen pakken garnaal uit ons land) uit de handel worden genomen. Het is «ral in de vissector dat de Jtrolediensten succes boek- Rabsla bleek in vele geval- [helemaal geen krab te be- n maar een behandelde sope vissoort. ningen betreft wil het college in eerste instantie niet verder gaan dan 200. „Er dienen aan deze mogelijkheden nadrukke lijke beperkingen te worden opgelegd, niet alleen om be leidsmatige, respectievelijk po litieke overwegingen, maar ook omdat de marktsituatie geen onbeperkte groei toelaat. Dit kan betekenen dat het kuur oord een beperkte omvang krijgt, maar een bepaald draagvlak zal per sé noodzake lijk zijn", aldus het college dat geld wil stoppen in een in een studie naar de haalbaarheid van die plannen. Als tweee elk-weer-voorzie- ning kiest het college voor de overdekking van het Breskense zwembad, gekoppeld aan een sporthal met drie tennisbanen. Verder een recreatief terrein met een breed pakket aan voorzieningen. Beide plannen moeten wel door particulieren worden uitgevoerd. Als derde lokatie voor een el- kweervoorzlening is in de stu die van de Grontmij genoemd het gebied bos van Erarmus- Hedenesse. Vanuit het college moeten echter geen iniatieven worden verwacht, het wil er geen cent in steken. In de nota, waarin het col lege beleidsadviezen geeft voor de deelgebieden Cadzand, Nieuwvliet, Groede en Bres- kens, wordt verder hoge priori teit gegeven aan het verbreden van het strand in Cadzand. Ook de wandelmogelijkheden daar zouden moeten worden uitge breid. Voor Groede is alleen nog mogelijk een zomerwo ningcomplex in de rest van de Kleine Polder. In de dagrecrea- tieve sfeer wordt gedacht aan kleinschalige voorzieningen bij het complex en een fiets- en wandelroute tussen Groede, het hertenpark en Groede Bad. Voor Breskens staat in de nota een forse uitbreiding van de jachthaven. Deze uitbreiding koppelt het college aan de plannen een torenflat van ze ventig meter oostelijk van de haven. Het is het college duide lijk gemaakt dat het uitbrei dingsplan niet kan doorgaan zonder de torenflat. Verder moet het gebied rond de jacht haven wat meer worden aan gekleed. De beleidsvisies worden maandag 1 juni voor het eerst besproken in de recreatiecom missie. De Grontmij zal daarbij uitleg geven. De vergadering begint om 13.30 uur in het ge meentehuis van Oostburg. De tocht begint: een van de 'oudjes', een vroegere legermotor, wordt Meer dan 70 motoren ronken richting gestart Sluiskilse brug foto swimkooyman Van onze verslaggever AXEL - Ze hadden het be steld én gekregen. Motor- weer. Het was dan ook niet echt een verrassing dat de kleine veertig motoren op de verzamelplaats voor het café De Axelse Sassing gisteren kort voor 13.00 uur nog aangroeide tot over de zeventig. „Ze komen van heinde en verre. Uit Apeldoorn, Am sterdam, veel ook uit België". Jan Wolfert, trotse bezitter van een imposante Norton- motor, pothelm op, overziet met een stralend gezicht het konvooi. Vier jaar geleden nam luj samen met Poort Braamse het initiatief twee keer per jaar met een groepje motorrijders te gaan toeren. De groep is inmiddels uitge groeid tot een ware colonne. „Dat is gegaan via mond-op- mond reclame. Ik heb de na men van iedereen in een boekje staan en geef iedereen bericht als het zo ver is. We rijden twee keer per jaar". De groep zelf heeft geen naam. „We zijn geen club. Hebben ook geen sponsor. En het is ook niet de bedoeling dat het anders aangepakt gaat worden. Het wordt be kend gemaakt wanneer we rijden. Mensen die met ons mee willen rijden zijn wel kom". Niet iedereen mag echter zo maar meerijden, al is het moeilijk iemand te weigeren. Pronkerige Yuppie-be stuurde Japanners worden niet echt geaccepteerd. En ook machines voor woon-werk- verkeer wordt liever niet ge zien. „Het moeten een beetje exclusieve motoren zijn. Ja panners zie je alle dagen", zegt Jan. Aan die eis werd gisteren in allerlei opzicht voldaan. Voor de stoep van het café stond een klein mil joen gulden aan glimmend chroom en staal. Gerespec teerde topmerken zoals Har- ley Davidson, Norton en Triumph. Er stonden ook oudjes bij. „Er zijn d'r die on der de pakken stro vandaan gehaald zijn. Dat is leuk om te horen". In tegenstelling tot het bul derende geronk bij de start en de snelle outfit waarin som mige motorrijders zijn uitge dost doen vermoeden, wordt er met de oudjes niet ge scheurd. De tourrijders hou den er een gezapig tempo van zestig kilometer op na. „Het is heel gemakkelijk om iemand kwijt te rijden maar dat is nu net niet de bedoeling, dan krijg je dat harmonica-effect als je aan het rijden bent. De bedoeling is om lekker gezel lig onder en bij elkaar een middagje te rijden. De mees ten van ons rijden vaak al leen. Het is leuk om ontspan nen in zo'n grote groep mee te rijden". Ondanks het ontspannen sfeertje dat er heerst gaat het er heel serieus aan toe. Jan zet samen met Foort eerst een route uit. Eenmaal op pad neemt Foort de kop en Jan de staart. Oranje vesten accen tueren, ten overvloede, de aanwezigheid van het kon vooi. Een bezemwagen sluit de rij. Zelfs de rustplaats wordt tevoren van hun komst ingelicht. „Als je onverwacht bij een dorpscafé aankomt kan het gebeuren dat mensen schrikken. Het is al een keer gebeurd dat een vrouwtje he lemaal zenuwachtig van ons werd. Dan denken ze dat we Heli's Angels zijn. Het is na tuurlijk ook wat als er opeens zo'n grote kooi voor je deur stopt". Maar het heeft ook praktisch redenen. „Waar we vanmiddag naar toe gaan, bijvoorbeeld, hebben ze geen koffiezetapparaat. Dat ge beurt nog ouderwets. Dan is het wel zo handig als je tevo ren laat weten dat je met zo veel mensen aankomt". onze verslaggever I SLUISKIL - De belang stelling voor de jaarlijkse sportdagen van de Neder- 1 -Sncise Stikstof Maaat- sehappij in Sluiskil is roer toegenomen. I 'Wdden zich vorig jaar 700 I nemers, dit jaar werd Boa de 1000 gehaald. Het «arlijkse sportevenment I erd in een cyclus van vier ?~sriagen afgewerkt. De Wigffl werden op 2 mei [fopend met een Vikingloop Loipen Haag naar Sluiskil, I deelnemers trok. iiePfi uitslagen van de ver- tuiende onderdelen, waar- van zaterdag de laatste wer den afgewerkt, zijn: Trimtocht: 1. TC Westdorpe, 2. TC Sas van Gent, 3. TIO Oostburg. Hengelen: l.me- vrouw Van Hoye, 2. J. van Hoye, 3. Johan de Visser. Prijskaarting: 1. A. Koole, 2. A. Poppe, 3. R. van Water schoot. Tennis dames: 1. A. de Feber, 2. L. Mast, 3. T. Roth. Tennis heren: 1. T. Aarsen, 2. R. van Paassen, 3. J. Rekkers. Volleybal A-poule: 1. Salpe terzuur, 2. Volley Primair, 3. Brussel I; B-poule: 1. PEZET, 2. Brussel II, 3. Flash. Voet bal: 1. Atelier Mechanique, 2. Sluiskil Veteranen, 3. Norks Hydro Brussel. Kinderspelen: 3 tot 5 jaar: 1. Tom de Bree; 6 tot 8 jaar: 1. Herbert Kindt; 9 tot 11 jaar: 1. Michel Bleyenbergh. Gaai- bollen: 1. M. Kint, 2. R. Ack- tash, 3. mevrouw Van Dam me. Biljart: 1. F. Raas, 2. J. Bogaart, 3. J. Cijs. Van onze correspondent TERNEUZEN - Leerlingen van dansschool Lilianne Butler uit Temeuzen en Sas van Gent gaven zaterdag en zondag voor volle zalen een balletvoorstelling, waarbij alles zich rond het thema 'museum' afspeelde. Petrella Lion en Martin Bijkerk gaven een gastoptreden. Omdat beide voorstellingen al lang tevoren uit verkocht waren, werden er, om geen mensen te leur te stellen, ook kaartjes verkocht voor de ge nerale repetitie zaterdagmiddag. Ook voor deze voorstelling bestond, zo bleek later, veel belang stelling. De tweejaarlijkse balletuitvoering van dans school Lilianne Butler stond dit jaar in het teken van het museum. Jonge en oudere leerlingen van de dansschool hadden rond dit thema een stukje ingestudeerd. De jonge groepen beten het spits af. Zij brachten de bezoekers in een museums feer, met onder meer enkele 'levende' schilde rijen die te zien waren. Opwindpoppen besloten het eerste gedeelte van het afwisselende optre den. Na de pauze verliepen de optredens in chrono logische volgorde. Er waren groepen uit de 18e eeuw, rococo-dansers, mime-spelers en samba danseressen. De 19e en 20e eeuw werden gestalte gegeven door diverse dansstijlen met onder meer een eigen punkgroep. Het klassieke gedeelte werd verzorgd door een gastoptreden. Petrella Lion uit Axel, die studeert aan de havo voor bal let en muziek, danste een pas de deux met Mar tin Bijkerk. De twee en een half uur durende voorstelling werd besloten met een Grand Fina le. Alle 250 leerlingen voerden enkele pasjes uit op het op het podium, terwijl een grote schoon maak het einde betekende van de geslaagde voorstelling. HULST - Niemand had verwacht dat de temperatu ren de afgelopen week zo laag zouden zijn. Toch weerhield dat de wandelliefhebbers in Hulst niet om vier avonden achtereen de beentjes eens goed te strekken. Kuuroord én hoogbouw De werkgroep van de Dul- laertwijk had twee routes uitgezet in de omgeving van de Reynaertstad. Voor de allerkleinsten was het mo gelijk om de volwassenen bij te houden omdat er ge kozen kon worden tussen een tocht van 5 of van 10 ki lometer. Dit jaar deden er 360 wandelaars mee, waarvan de oudste 75 en de jongste 4 jaar was. Vrijdagavond werden de deelnemers feestelijk binnengehaald. Op de Tivoliweg wachtte hen een peleton majorettes op en de drumband De Kal- lesaien. Deze had op het al lerlaatste moment het orga niserend comité uit de moei lijkheden gehaald omdat te elfder ure de Sjores Am- brasband de organisatie in de steek liet. Het was de negende avondvierdaagse die in de Dullaertwijk werd gehou den. Dit jaar met veel nieuwe inschrijvingen en enkele oude getrouwen die al negen keer meeliepen. Voorzitter Jo de Cock was zeer tevreden na afloop. „De sfeer was gezellig, de regen bleef gelukkig uit en de le den van de werkgroep wa ren elke avond aanwezig. De inzet en de samenwer king waren groot", aldus De Cock. Alle deelnemers kre gen na het volbrengen van de vierdaagse een medaille. De ongeveer 40 wandelaars die een avond gemist heb ben kunnen vanavond (maandag 25 mei) meedoen aan de inhaalroute. Die be gint vanaf Den Dullaert om 18.30 uur. In de nacht van 22 op 23 mei tussen 21 en 08.00 uur werden vernielingen aangericht aan een toiletcontainer, staande aan de kade te Breksens. Men brak de koperen wc-leiding af over een lengte van zeven meter en gooide twee ruiten in. Schade vierhonderd gul den en de benadeelden zijn de gebr. J. uit Breskens. In de nacht van 23 op 24 mei werd een elf meter lange slang los gesneden van de benzinepomp aan de rijks weg. De schade bdraagt vijf honderd gulden. Eigenaar is Texaco uit Hengstdijk. Op camping Schooneveld is ingebroken. Benadeelde is G. van E. uit Nieuwegein. De da ders zijn binnen gekomen door het inslaan van een ruit en namen cassettebandjes mee. De automobilist H. N. uit Graauw reed zondagmor gen vroeg in de Grote Bagij- nestraat tegen een gepar keerd staande personenauto aan. Door de aanrijding ontstond een kettingrecatie waardoor nog twee voertui gen werden geraakt. De scahde aan de vier voertui gen was aanzienlijk. De rijkspolitier maakte proces verbaal op en N. werd een bloedproef afgenomen, De bromfietser R. de C. uit het Belgische Sint Gilles Waas werd zaterdagmiddag bij een verkeersongeval te Kapellebrug licht gewond. Zijn bromfiets werd geheel vernield. Het ongeval ge beurde doordat de automo bilist M. F. uit Aardenburg met zijn voertuig linksaf sloeg en de op het rijwielpad rijdende bromfietser niet had gezien. Op de Zuidzandsestraat heeft een bromfietser schaaf wonden opgelopen doordat een auto plotseling rechtsaf sloeg. Op de Bakkesdam is een auto uitgebrand. Bestuurder S. R. uit St. Laureins (B) reed kreeg volgens eigen zeggen al rijdende kramp in de kuit, knalde tegen een brugleuning die afknapte, waarna zijn wagen in brand vloog. De wa gen is geheel vernield. Ver moedelijk heeft R. een shock. Na een blaastest kreeg hij een rijverbod opgelegd. Op vrijdag omstreeks 13 uur reed C. R. uit Zuidzande over de Nieuweg te Sluis. Door het gladde wegdek ten gevolge van de regen raakte hij in een slip en botste tegen een ver- keerszuil. Deze brak af en aan de auto was aanzienlijke schade. Bij de heer J. L. in de Oude Kerkstraat te Sluis is een winkelruit vernield. Schade ƒ1000. De bromfietser P.V. uit Temeuzen werd zaterdag middag bij een verkeerson geval licht gewond. De jon geman reed over het rij wielpad van de Axelsetraat in zijn woonplaats toen hij werd aangereden door een personenauto bestuurd door A. K. uit Temeuzen die een zijstraat wilde inrijden en daarbij het fietspad moest kruisen. Beide voertuigen werden aanzienlijk bescha digd. De automobiliste me vrouw N. V. uit Temeuzen reed vrijdagavond om streeks 22 uur nabij het ver pleeghuis Ter Schorre in haar woonplaats uit een bocht van de Churchilllaan en ramde daarbij een ver keersbord. De personenauto werd geheel vernield doch zij zelf kwam met de schrik vrij. De oorzaak van het on- geval was volgens de politie te wijten aan het rijden.met een te hoge snelheid. Van onze correspondent TERNEUZEN - Zaterdagmorgen omstreeks half zeven werd een begin van brand ontdekt in een shoarma-zaak aan de Nieuwstraat te Terneuzen. Door kordaat optreden van een voorbijganger die de ruit van de toegangsdeur intrapte en daarna overging tot blussen, kon erger worden voorkomen. De brandweer van Temeuzen hoefde niet meer in te grijpen. De schade beperkte zich tot een door de hitte gesprongen ruit en wat brandschade aan de vloerbedekking en venster bank. Wel werd de hele ruimte zwartgeblakerd. Volgens de politie is de brand ontstaan doordat via een bovenlicht een brandend voorwerp, gedrenkt in benzine of iets dergelijks, naar binnen is gegooid. Op dat moment was niemand meer in de zaak aanwezig. Wel lagen op de verdieping erboven een vrouw en een kind te slapen, die echter geen hinder onder vonden. De politie in Temeuzen tilt zwaar aan het voorval, omdat dit niet de eerste keer is. Ze vraagt mensen die tussen 6.00 en 6.30 uur iets verdachts heb ben opgemerkt, zich met haar in verbinding te stellen, tel. 01150-94151. Van onze correspondent TERNEUZEN - De 19-ja- rige M. L. uit Terneuzen is gistermiddag bij een ver keersongeval in haar woon plaats gewond geraakt. Ze moest per ambulance wor den overgebracht naar het Elisabethziekenhuis te Sluiskil. Het ongeval gebeurde op de Axelsestraat. De automobilist C. J. uit Philippine wilde een erf inrijden, hetgeen de op dat mo ment over het rijwielpad nade rende bromfietser M.M. uit Lo keren te Iaat zag, waardoor een aanrijding ontstond. M. kwam met de schrik vrij doch zijn duopassagiere liep waarschijn- lij k gebroken ledematen op.

de Stem | 1987 | | pagina 5