Ajax heeft nog hoop op Regis beslissende week voor volleybalteam: SPORT ludo et KNAU zegt Yerhoorn ontslag aan Olympi; Doelpunten goud waard SPORTPRIJSVRAGElfi Middelburg Aanhangwagen nodig? FRANK FOKKEMA DEN HAAG (ANP) - De criticasters slijpen al vast hun messen, de getrouwen zetten de cham pagne al koud. Beide groepen volleyballiefhebbers zien de derde week van mei vol verwachting tegemoet. il NIEUW CONFLICT BINNEN ATLETIEKBOND Roeien NIEUWSOVERZICHT Van Raamsdonk Nederlands kampioen Zoetemelk wint in Woerden Barrios winnaar loopfeest Verlies Westduits tennisteam Overwinning atleet Van Helden Manager Watford: afscheid na tien jaar Haarlem-PSV naar 24 mei Australiër Wilson snel op vlinderslag Geen Sovjets in Olympia's Ronde Oostduitse wielrenner verongelukt I TERNEUZEN - De Terne Olympia kan terugzien op het 50-jarig bestaan. Zaterd. I heden met een grote feesta Sas van Gent toernooizege ton de Bosse rio Triathlon ss Dan eerst naar de specialist Tevens verhuur Speelhuislaan 39 Breda - 076-710418 DE STEM Door Ted van Leeuwen AMSTERDAM - Ajax heeft de hoop nog niet opgegeven Cyrille Regis, de aanvalslei der van Coventry City te kunnen contracteren. In de tweede helft van deze week vliegt een Ajax-delegatie onder leiding van algemeen di recteur Arie van Eijden naar de Midlands. „En als we gaan, dan ga ik er vanuit dat we de zaak ook af ronden," zei Van Eijden. Giste ren heeft Van Eijden een tele fonisch gesprek gehad met John Mack, de zaakwaarnemer van Cyrille Regis. „En die", al dus Van Eijden, „heeft me dui delijk gemaakt dat Regis niet zoals beweerd is voor vier jaar voor Coventry City getekend heeft." Regis zelf beweerde overi- gens dat hij wél voor vier jaar getekend had. Coventry-mana ger Curtis zwakte dat af tot een intentie-verklaring. Van Eij den: „Dan jokt Regis toch een klein beetje. Waarom hij om de zaak heen draait is me een raadsel. Zei hij ook dat hij nog niet met Ajax gesproken heeft? Onzin. Johan Cruijff heeft vo rige week een langdurig onder houd gehad met Regis. Daarna heeft de zaak een week stilge staan." Coventry City moest zich voorbereiden op de Cup final en John Mack verbleef een week in Spanje. En uitgere kend in die periode bracht Co ventry City naar buiten dat Regis voor vier jaar getekend had. Van Eijden: „Ik geloof er niets van, ik ga er vanuit dat de afspraken die wij met zijn ma nager gemaakt hebben, gewoon nagekomen worden. Bovendien hebben wij Regis een betere aanbieding gedaan dan Coven try." Regis kan bij Coventry in vier jaar 250.000 pond (800.000 gulden) exclusief premies ver dienen. De speler die op 26 fe bruari in Mariapousoula (Frans Guyana) geboren werd, speelde vier interlands voor Engeland. Hij had ook Frans international kunnen worden. In 1978 leek de toenmalige Franse topclub Saint Etienne hem van zijn toenmalige club West Bromwlch Albion over te nemen, maar op het laatste mo ment haakte Regis af. Twee jaar geleden, inmid dels door Hans Kraay te licht voor PSV bevonden, nam Co ventry City Regis voor 800.000 gulden over van het in geld nood geraakte West Bromwich Albion. Eind april bekeek Ton- nie Bruins Slot, de rechterhand van Cruijff de League-wed strijd Norwich City-Coventry City en bracht een positief rap port over Regis uit. Regis be vestigde zijn kwaliteiten zater dag in de door Coventry van Tottenham Hotspur gewonnen Cup final. „Ik acht de kans dat hij komt nog steeds aanzien lijk", aldus Van Eijden. De algemeen directeur zegt niets te weten van Italiaanse belangstelling voor Frank Rijkaard. De libero die twee maanden geleden zijn contract met twee jaar verlengde, staat bij Fiorentina, Verona en Ju- ventus in de belangstelling. Vooral de laatste club, met Mi chael Laudrup als ruilobject achter de hand, zou ver willen gaan. „Volslagen nieuw voor mij", reageerde Van Eijden. Als Rijkaard na afloop van zijn contract vertrekt, is dat voor een gelimiteerde transfer som, die ver onder het miljoen ligt. Aantrekkelijker voor de club is het Rijkaard eerder te verkopen. Bij Fiorentina staat hij als derde op de verlanglijst, achter Nagi (Steaua Boekarest) en Dunga (Vasco da Gama, Rio de Janeiro) gaan Rijkaard voor, Wuttke (Kaiserslautern), Petterson (IFK Göteborg) en Batista (Argentina Juniors) volgen. Juventus, waar Platini ge stopt is, wil wel van de Deen Laudrup af. De club die vorig jaar Ian Rush, de topscorer van Liverpool vastlegde, staat al in contact met diens ploeggenoot Craig Johnstone. Rijkaard zegt niets gehoord te hebben en rus tig de ontwikkelingen af te wachten. „Ik heb geen haast. Over twee jaar kan ik, net als Van Basten nu, een uitstekende zaak doen." Oranj e kan alleen falen De deelneming van het Nederlandse herenteam aan het kwalificatie-toernooi voor het Europees kampioenschap houdt de gemoederen in ieder geval bezig. De prestaties van Oranje in het Hongaarse plaatsje Dunaujva- ros zullen met argusogen wor den bekeken. De ploeg kan van 20 tot en met 24 mei slechts fa len, het bereiken van de eind ronde van het Europese kam pioenschap zal als logisch wor den beschouwd. De druk op de ploeg van trainer Arie Selinger zal daarom niet gering zijn. Maar de Amerikaan is waarschijn lijk als geen ander in staat de pressie op zijn team om te zet ten in aansprekende prestaties. Sinds zijn komst naar Ne derland, ruim twee jaar gele den, kent het Nederlandse vol leybal bij de heren een enorme opleving. De Amerikaan bracht een hoeveelheid kennis mee die door de selectie van landskam pioen Martinus als fantastisch werd en wordt beschouwd. De spelers namen de vader van hun spelverdeler Avital zonder enige restrictie op. Al na de eerste kennisma king werd de leerstof van de man, die de Amerikaanse vol leybal-dames bij de Olympi sche Spelen van Los Angeles naar het zilver bracht, als vrij wel zaligmakend beschouwd. Zijn ideeën, maar zeker ook de manier waarop hij die wist over te brengen, waren voor de Amstelveners een openbaring. Gevolg van die succesvolle entree in Nederland was dat de groep voor Selinger door het vuur ging. Al in het eerste sei zoen dat de Amerikaan Marti nus onder zijn hoede had volgde succes. Als tweede Ne derlandse vereniging haalden de Amstelveners de finale poule van de strijd om de Euro pese beker voor landskampioe nen. In Parma bleken de Rus sen van CSKA Moskou en de Italiaaanse ploeg Parma nog een maatje te groot. De winst op de Tsjechoslowaakse kam pioen Rode Ster gaf aan dat de ingeslagen weg er één was met uitzicht op succes. Voor de Amerikaan waren de prolongatie van het lands kampioenschap en het succesje in de Italiaanse stad slechts het begin. Zijn gedachten waren op veel meer gericht dan zo nu en dan eens een aansprekend re sultaat te halen. Hij wilde de wereld laten zien niet alleen met een damesploeg successen te kunnen boeken. Daarvoor had hij meer nodig dan alleen het team van Marti nus. De nationale ploeg was een beter middel. Zeker na de teleurstelling bij de Europese titelstrijd van 1985 in eigen land toen de groep onder lei ding van Geert Trompetter niet verder kwam dan de tiende plaats. Alles was beter dan wat er in Den Bosch en Groningen was bereikt. Met forse steun van de spe lers, die de aanstelling van Se linger min of meer eisten, en van de net aangestelde tech- nisch-coördinator Peter Mur phy lukte het de Amerikaan aangesteld te krijgen als ver antwoordelijke voor het natio nale herenteam. Het bondsbe- Drie internationals van Martnius die het ook in het Nederlands team waar zullen moeten maken: van links naar rechts Avital Selinger Teun Buijs en Pieter-Jan Leeuwerik. - fotoanp stuur droeg zijn steentje bij door, gesteund door een voor vaderlandse begrippen grote sponsor, een programma goed te keuren dat zijn gelijke in de Nederlandse historie niet ken de. De Amerikaan weet uit er varing dat er voor het bereiken van de absolute top slechts één middel toereikend is: minstens evenveel trainen als de concur rentie doet en heeft gedaan. Se linger is er namelijk van over tuigd dat er met het enorme re servoir aan talent in Nederland bijna onbegrensde mogelijkhe den zijn. Al vlak na zijn komst naar dit land liet hij zich zeer positief uit over de kwaliteiten van de volleyballers. Volgens hem zijn zij door him lengte bij uitstek geschikt voor topvol- leybal, zijn zij meestal fysiek al sterk en is de Nederlandse spe ler slimmer dan het gros van de buitenlandse spelers. Het trainingsprogramma waarmee Selinger het peil van de Nederlandse ploegen wilde verbeteren was zwaar. Trai nen, trainen en nog eens trai nen was het parool. Terwijl half Nederland over zowel de bond - vanwege het beschik baar stellen van een hoop geld - en de ploeg heenviel, ging de training gewoon verder. Het enthousiasme voor de Ameri kaan en diens werkwijze daalde geen seconde. De spelers begrepen als eersten dat de me thode van Selinger de enige manier voor succes zou zijn. Maar de weg ging voor de Amstelveners, die het grootste deel van de selectie vormden, zeker niet over rozen. De te genstand in eigen land stelde niets voor, internationaal bleef het echter moeilijk. Iedere keer bleek duidelijker dat niet al leen het veel en op hoog niveau trainen noodzakelijk was. Van nog meer belang was het spelen van veel wedstrijden tegen sterke opponenten. In de vaderlandse competitie was er voor Martinus maar weinig te leren. Dat kwam mede doordat op aandrang van Selinger de meeste internatio nals overschrijving naar de Amstelveense vereniging had den gevraagd. Martinus werd daardoor veel te sterk voor Ne derland. Het abonnement op de nationale titel werd verlengd en het bekertoernooi werd ook een prooi voor de Amstelve ners. Op Europees niveau bleek de top echter weer wat dichterbij gekomen. De eindronde van de strijd om de Europese beker voor landskampioenen werd besloten met de derde plaats. Duidelijk werd dat het gat naar de Europese top was ver kleind. Na de strijd in Den Bosch werd het vizier gericht op Hongarije. Daar stond het tweede grote doel van dit jaar op het pro gramma: kwalificatie voor het toernooi om het Europees kam pioenschap, eind september in België. Het bereiken van de eindronde moet dan ten koste gaan van Hongarije, Bulgarije, Oost-Duitsland en Oostenrijk. De laatste schermutelingen voor Hongarije waren weinig bemoedigend. De reeks oefen wedstrijden tegen Zweden ein digde met een negatieve ba lans. Maar de echte rekening wordt pas van 20 tot en met 24 mei opgemaakt. Dan moet blij ken wie er kunnen feestvieren: de criticasters of de fans. DEN HAAG (ANP) - De Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie (KNAU) heeft bondscoach Wim Verhoorn, de verantwoordelijke man voor de wegatletiek ontslag aangezegd. Verhoorn (46) kreeg half maart te horen, dat hij niet meer in de organisatie paste. De atletiek- unie wilde niet in de openbaar heid komen met het ontslag en bood Verhoorn een jaarsalaris als gouden handdruk aan. Verhoorn is op dat aanbod niet ingegaan. De KNAU wil nu via de kantonrechter probe ren het arbeidscontract met Verhoorn te ontbinden. Verhoorn maandag: „Er is maandenlang verstoppertje ge speeld. Vorige week heb ik met technisch directeur Arie Kauffman nog een uitvoerig gesprek gehad over de Olympi sche Spelen van komend jaar. Ik heb hem toen nog gevraagd wat dat voor zin had, wanneer ik toch zou moeten vertrekken. Kauffman zei toen dat het zo'n vaart wel niet zou lopen. Het blijkt nu dat men mij gewoon kwijt wil". Verhoorn, die sedert januari 1983 in vaste dienst is van de Wim Verhoorn, de weg- coach van de Nederlandse Atletiek Unie die zich door die bond niet aan de kant wil laten zetten. -fotoanp KNAU en daarvoor een part time dienstverband had, zal zich niet zonder meer bij het ontslag neerleggen. „Ik heb een advocaat ingeschakeld. Het is dezelfde die al meer met de KNAU te maken heeft gehad bij het ontslag van bondsdirec- teur Peter Ensdorff en de pro blemen, die er destijds waren met trainingscoördinator Her man Buuts". Verhoorn, die nooit een blad voor de mond nam, wanneer hij vond dat de belangen van zijn atleten of van de atletiek in het algemeen werden ge schaad, kreeg vorig jaar een uitstekende aanbieding voor een nieuwe baan in de sport. „Ik heb toen een gesprek ge had met de KNAU. Omdat er wel eens meer problemen wa ren geweest heb ik toen ge vraagd of men mij kwijt wilde. Daar was, zo verzekerde men mijgeen sprake van. En nu ge beurt dit. Ik leef al van half maart onder grote spanning. Een week, nadat Arie Kauff man, die besloten had als trai ningscoördinator op te stappen, toch besloot te blijven, kreeg ik te horen, dat ik kon vertrekken. In onderling overleg hebben wij de zaak toen stil te houden. Nu blijkt de KNAU het ontslag via de kantonrechter te willen spelen". Wim Verhoorn heeft inmid dels van vele kanten uit de at- letiekwereld steun toegezegd gekregen. „Het is ongelooflijk maar de telefoontjes, van men sen die iets gehoord hebben, stromen binnen. Zoiets doet je toch goed". Voor een opmerkelijke roeipri- meur in Florida hebben zich 28 bij de FISA aangeloten landen gemeld. Bij wijze van experi ment organiseert de wereld- roeifederatie een 125 kilometer lange tocht van Palm Beach naar Miami. De toppers van de wereldtitelstrijd in Kopenha gen plaatsen zich voor deze bij zondere marathon, die van 21 tot 28 november wordt gehou den. De kosten van het gespon sorde project zijn begroot op ruim drie miljoen gulden. PORTO (RTR) - Een Ita liaanse koffiefirma, geves tigd in Porto, heeft de plaat selijke voetbalclub een kilo goud toegezegd voor ieder doelpunt dat volgende week woensdag in de finale van het toernooi om de Europese beker voor landskampioe nen in Wenen wordt ge maakt. Het aanbod geldt slechts voor de normale negentig minuten van de wedstrijd tegen Bayern München. Tegen de geldende goudprijs levert ieder doelpunt de Noordportugese club onge veer 30.000 gulden op. AMSTERDAM (ANP) - Pe dro van Raamsdonk (Am sterdam) is maandagavond in de Eden-hal in Amster dam Nederlands bokskam pioen bij de profs in het half-zwaargewicht gewicht geworden. In de strijd om de vacante titel won de Amsterdammer op punten van John Held (Vlaardin- gen). De partij was afgeslo ten op tien ronden. WOERDEN (ANP) - De af scheidstournee van Joop melk is met een nieuwe overwinning opgeluisterd. dagavond won hij, met voorsprong, het criterium J] Woerden over 90 kilometer. De winnaar van de Gold Race ontsnapte in de slotfasej een kopgroepje van vier man en voorkwam daarmee f eindsprint met Peter Pieters, Phil Anderson en Rooks. De uitslag van de profronde van Woerden is: 1. Joop Zoeter., (Germigny l'Eveque) 90 km in 2 uur 5 minuten en 10 seconfc Peter Pieters (Zwanenburg) op 10 seconden, 3. Phil Ant] (Aus), 4. Steven Rooks (Castricum) zelfde tijd als Pieters, 51 Lammertink (Wierden) op 0.35,6. Adri van der Poel (Hoogerhjl 7. René Beuker (Bussum), 8. Peter Stevenhaagen (Haarlet! Jean-Paul van Poppel (Bilthoven), 10. Leon Boelhouwers sen) zelfde tijd als Lammertink. SAN FRANCISCO (Reuter/SID) - De Mexicaan Barrios heeft in San Francisco een stratenloop met ovi weldigende deelneming gewonnen. Barrios was de s: van honderdduizend deelnemers. De 24-jarige in Color wonende atleet legde de twaalf kilometer af in 34 mirtj en 44 seconden. De Amerikanen Mark Curp en Ed Eyesl. werden tweede en derde. Bij de dames zegevierde de Por] gese Rosa Mota, de Europese marathonkampioene, i Lisa Martin uit Australië eindigde als tweede. De twees! naars ontvingen een Westduits automobiel ter waarde f 25.000 dollar (50.000 gulden). DUSSELDORP (SID) - Het jaarlijkse landentennistocm van Dusseldorp is begonnen met de traditionele nedeil] van West-Duitsland. Zonder Boris Becker verloren de Westduitsers met l-!i| Zweden. De beslissing viel in het dubbelspel, nadat Damirü had gewonnen van Joakim Nyström en Eric Jelen veilJ van Stefan Edberg. Edberg en Jarryd versloegen Tortij necke en Eric Jelen met 6-4,6-2. In de andere groep nal team van de Verenigde Staten met John McEnroe een if nende voorsprong van 2-0 tegen Spanje. De uitslagen van de eerste dag: Rode groep: Zweden-West-DJ land 2-1; Stefan Edberg-Eric Jelen 6-3, 6-7, 6-4; Joakim Nysti Damir Keretic 4-6, 2-6; Stefan Edberg/Anders Jarryd-Torelj necke/Eric Jelen 6-2,6-3. Blauwe groep: Verenigde Staten-Spanje 2-0; Brad Gilbert-Si Casal 4-6,6-4,6-3; John McEnroe-Emilio Sanchez 7-5,3-6,7-S. TUSCALOOSA (ANP) - De Nederlandse atleet Robinl Helden heeft tijdens studentenwedstrijden in Tuscatal de Amerikaanse staat Alabama de 1500 meter gewonno( 3.43,44. De in de Verenigde Staten studerende Hagen start over enige weken bij het toernooi om de AmerfeJ studententitels in Baton Rouge (Louisiana) op de 800 mj De atleet van V en TC trof in Tuscaloosa slechte omsta heden: het was heet en er stond veel wind. LONDEN (Reuter) - Graham Taylor heeft maandag scheid genomen van Watford. Taylor, die tien jaar mar; was van de Londense formatie, treedt in dienst bij det de-divisieclub Aston Villa. Taylor leidde de goeddeels door popzanger Elton Jota) financierde club van de vierde divisie naar de hoogste! ling van de Engelse league. Taylor had nog een contrafil 1990. Sinds 1982 speelt Watford in de eerste divisie. Drie;| geleden werd voor het eerst in de geschiedenis van de: de Cup Final bereikt. De opvolger van Taylor is Dave: sett, die vorige week bij Wimbledon ontslag nam. ZEIST (ANP) - Haarlem en PSV hebben maandag in«l ling overleg besloten de competitiewedstrijd te spelel zondag 24 mei. Haarlem-PSV was oorspronkelijk vo«j terdagavond 23 mei vastgesteld. De kans bestaat, datF Haarlem de titelprolongatie veilig stelt. VANCOUVER (Reuter) - Bij internationale zwemwed! den in Vancouver, Canada, heeft de Australiër Davidi son de 200 meter wisselslag afgelegd in 1.58,92. Dit wasi| een na beste tijd in de wereld dit seizoen. Alleen de F Vadim Jarosjoek was dit seizoen sneller: 1.58,75. Wilsons landgenoot John Sieben, Olympisch kampi« Los Angeles, miste de finale in Vancouver. Ziekte hieffij lang uit competitie. AMSTERDAM (ANP) - Olympia's 36e Ronde van Neder land voor amateurs zal zaterdag in Amsterdam Zuid-Oost vertrekken zonder een ploeg uit de Sovjet Unie. De wielerbond van de Sovjet Unie, die sinds 1980 twee win naars (Logvin en Saitov) in Olympia's Ronde kende en in die zeven jaar vier keer de winnaars van het ploegenklas- sement leverde, heeft geen re den voor zijn afwezigheid op gegeven. De sterkste Oosteuropese ploeg is de Oostduitse, die met de winnaar van vorig jaar, Bernd Dittert start. Oost- Duitsland heeft, volgens tradi tie de kandidaten voor de ach- tervolgingsploeg op de baan in geschreven. Naast Dittert veroverden zijn ploeggenoten in Olympia's Ronde, Roland Hennig, Dirk Meier en Steffen Blochwitz, vo rig jaar bij de wereldkam pioenschappen in Colorado Springs de zilveren medailles. Ter vervanging van de Sov jet Unie zal Hongarije deelne men, waardoor het totaal aan buitenlandse ploegen zeven blijft. Ook de inschrijvingen van België, Engeland, Polen, Spanje en Tsjecho-Slowakije werden geaccepteerd. Uit kostenoverwegingen heeft Olympia, dat met een be groting van een kwart miljoen gulden werkt, vier buiten landse ploegen, Joego-Slavië, Ierland, Noorwegen en Dene marken, moeten weigeren. Zes tien Nederlandse zestallen zul len het totaal aantal deelne mers op 138 brengen. Voor het eerst zal een berg- klassement over de gehele ronde worden gehanteerd. Vrijwel iedere Nederlandse heuvel is daarom in het par koers opgenomen en in de vol strekt vlakke ritten, wordt op de 'hoogste' brug gesprint voor de Zebra-trui. In tegenstelling tot vorig jaar zijn er ook weer individuele tijdritten in het etappeschema, de totale af stand van de drie tijdritten be draagt bijna 26 km. Het etappeschema ziet er als volgt uit: zaterdag 23/5: proloogtijdrit in Amster dam Zuid-Oost, 6,5 km Amsterdam- Amsterdam, 106 km, zondag 24/5: Lely- stad-Groningen, 164 km ploegentijdrit, 33 km, maandag 25/5: Groningen-Em- meloord, 155 km, dinsdag 26/5: Em- meloord-Dieren, 148 km, woensdag 27/5: Velp-Lunteren 129 km individuele tijdrit 9,5 km, donderdag 28/5: Lunteren- Wouw 193 km, vrijdag 29/5: Wouw-Best, 120 km individuele tijdrit 9,5 km, za terdag 30 mei: Best-Geleen 141 km, zon dag 31 mei: Geleen-Geleen 185 km. WARSCHAU (SID) - De Oostduitse wielrenner BI Trawny is zondag bij een ongeluk tijdens de Rondef Walbrzych in Polen om het leven gekomen. Trawny vel de macht over zijn stuur bij het aannemen van een® zakje en kwam tegen een boom tot stilstand. De onfotfl lijke coureur was op slag dood. De wedstrijd werd afgaf ken. Jürgen Trawny was de vierde wielrenner, die dill door een valpartij het leven verloor. De Spanjaard 11 Mata, de Belg Michel Goffin en de Portugees Fernandl meida, allen beroepsrenners, verongelukten tijdens! strijden in februari. Tijdens de Nederlandse amateuij sieker Omloop van de Kempen overleed zondag de bantse wielrenner Cees Evers door een hartstilstand. PE STEM SPORT 2| potoSpcrtmedewerker uflELSBEKE - Na een paar „gchvolle wedstrijden Cgrde Jan Jansen na af- lo0p van de BLB-motor- ross te Wielsbeke met een jggepalm huiswaarts. w talentrijke motorcrosser uit jLglj bleek op het fraaie circuit ?e sterkste in de 500 cc-klas ju nioren en schreef daarin beide „anches op zijn naam. Ondervond de Samen Sterk-pi- loot in de eerste manche nog flinke tegenstand van Luc Dauwens. hij kreeg in de I PT. Spelmoment uit de jubil Jonge breekt door de Zeeuws Van onze hockeymedewerker I „Een groot succes," aldus voor leden aanwezig, waaronder ve was verheugend, veel jeugd. Tijdens deze avond werd het voor een nieuw kunstgrasveld, achter en de verkoop van vierj grasveld liep meteen al goed. stemd over de realisering van d_ Zondag stond als hoogtepunt! j herenteam en dé Zeeuwse sele [prettig en geljk opgaand duel, nen door Olympia, dat beter op n onze sportmedewerker 9STBURG - Het zaalvoet- «eam van Van de Bosse is nnaar geworden van het emooi dat door De Zwaan pa gehouden. Van de Bosse ara in de finale het organi- Ia! Zwaan tegen, nadat e clubs in hun poule had- gewonnen. 'die finale liet Van de Bosse L®®en twijfel over bestaan en Ft i at Zwaan gedecideerd ™t Breskense Casino °P ae derde plaats beslag, uv? en Het Oude Raed- lwifJepectievelÜk de vierde L tee plaats in de eindstand "amen. De overwinning in de lotto was dit weekeinde ruim drie - Eén gelukkige ontvangt 352.347 gulden. Voor de ruim 104.P naars van lotto 20 was een prij zenbedrag beschikbaar ƒ1.246.700,83. Ie prijs:l winnaar, die bruto ƒ352.347,00 ontvangt 2e priJs:! naars, die elk bruto 15.000,00 ontvangen 3e prijs:376 winnajj elk 357,20 ontvangen 4e prijs:8.884 winnaars, die elk 15>1U vangen 5e prijs:95.146 winnaars, die elk 5,00 ontvangea Het winnend nummer was van cijferspel 20 is: 807840. Voor de ruim 2.000 winnaars van dit spel bedraagt het prijzen 108.070,00. 6 cijfers goed: geen winnaar 5 cijfers goed: 3 winnaars, bruto ƒ10.000,00 ontvangen 4 cijfers goed: 32 winnaars, ƒ1.000,00 ontvangen 3 cijfers goed: 232 winnaars, die el' ontvangen 2 cijfers goed: 2.287 winnaars, die elk 10,00 onl Voor de 72 winnaars van deze toto 20 was er een prijzenbedf" 97.025,12. Ie prijs: geen winnaar 2e prijs: 6 winnaars, bruto 2.523,90 ontvangen 3e prijs: 66 winnaars, die elk 573,o1 vangen. De jackpot voor toto nr. 21 is: 44.021,96. Voor de bijna naars van toto-gelijk 20 was er 7.694,05 aan prijzen. 1 en geen winnaar 3e prijs: 21 winnaars, die elk 100,70 ontval prijs: 471 winnaars, die elk 6,90 ontvangen. De jackpot voor toto-gelijk nr. 21 is: 2.308,22 irs>, elk 1 onze sportmedewerker [DpELBURG - In Mid- [Durg wordt dinsdag 19 L?®1 Trio Triathlon-es- ette gehouden. toviÜ om 18,45 uur aan de yenseweg in Middelburg. 'pnften I®1" ploeg bedragen De on- en die worden afgewerkt l fleren 15 kilometer i ,h, cien); 10 kilometer lo- tiT! ronden) en 26,6 kilo- n (tevee ronden). De «melen moeten dus door Irktv on.en worden afge- rtjp kr ziin fraaie prijzen te m,wn Ün iedereen ontvangt «mooie herinnering.

de Stem | 1987 | | pagina 6