Eric van Britsom actief in zaalvoetbal [EKNEUZENSE SQUASHSTER NA TWEE JAAR TERUG AAN DE TOP Selecties spelen week later Trimfederatie niet erg blij met koers De Griete Etmaal op de fiets in Borsele Lokhorst naar Hoek 'ngen MO T14 min u ?nige Jeugd Rode Leeuw Uloopt degradatie TERNEUZEN - Na een landurige ziekte, onge veer twee jaar geleden, is Ilse Walraven terug van weggeweest. op niveau |itstekend ptreden fan Beek Fanatieker Willy Fermont 'zwemt' naar winst Corn Boys kansloos in Dusarduijn-toernooi Karmelk wint surfwedstrijd Junioren gaan naar Engeland Dressuur- wedstrijd Dow Toernooi in Clinge Wielerkoers Kwadendamme sterk bezet nffSTEM SPORT 3 ZATERDAG 16 ME11987 rtrBinus Verberkmoes EUZEN - Bijna alle tonale zaalvoetballers JLfenen deze sport er als I rdigheidje naast het veld- 1,'tbal bij. Een uitzonde- Tr„ yerop vormt Eric van &>m uit Terneuzen. Hij voor de zaalsport met 1 ,t veidvoetbal als bijzaak. L bijkomstigheid zoals hij kt' „Om de conditie op te'houden, omdat zaal- loetbaltrainingen nog niet lestaan." I t snelen in de zaal begon lr de 28-jarige Terneuzenaar B io jaar geleden. In Hulst CL hij toen in de equipe van L Kooperen Moor in actie. Een Lmatie die inmiddels is opge teld Sinds 1982 komt hij uit Verpoorte in de ZVA'81- competitie en in de regionale hoofdklas. En evenals zijn maats en tegenstrevers kende hij zijn leerschool in het veid voetbal. Als jongeling zat hij bij de voetbalclub Axel, daarna speelde hij een jaar bij Terneu- zense Boys en drie jaar bij Zaamslag. Momenteel is Van Britsom bezig aan zijn zesde seizoen bij vierdeklasser Phi lippine. Bij laatstgenoemde club liet de linksbenige Van Britsom een selectieplaats schieten om meer in de zaal ac tief te kunnen zijn. Zijn activi teiten beperken zich niet tot het spelen voor de Verpoorte-equi- pe. Hij bekleedt eveneens een ZVA'81-bestuursfunctie en or ganiseerde eveneens enkele toernooien. Van Britsom: „Deze toer nooien zijn min of meer opgezet om het zaalvoetbal te promo ten. Een noodzaak om deze sporttak naar volwassenheid te brengen, want ondanks alle in spanningen is die sport dat nog steeds niet." Bekend in dit ver band zijn de missers met als oorzaak het wegblijven van ar biters, het niet opkomen van teams en het geschuif in het programma, waardoor clubs met andere tegenstanders te maken krijgen dan ze hadden voorzien. Al met al zaken die over en weer wrevel veroorza ken. Van Britsom: „Om dat laatste te voorkomen hebben wij in de ZVA afgesproken dat dit het volgende seizoen niet meer mogelijk is. Alleen in uit zonderlijke gevallen mag er nog afgeweken worden van het programma. Deze regels staan in het KNVB-reglement en zijn dus bij de ploegen bekend. Aan de andere twee zaken kunnen wij als bestuur weinig of niets doen." Een andere oorzaak voor de onzelfstandigheid van het zaalvoetbal, is de verwe venheid met het veidvoetbal. Simpel en alleen omdat de ba sis, in dit geval jeugd, ont breekt. Van Britsom: „We mis sen momenteel een jeugdcom- petitie. Dit gemis betekent dat we moeten putten uit oudere spelers die actief zijn op het veld of daar hun sporen hebben verdiend. We zijn dus min of meer afhankelijk van elkaar, daarom kan ik niet begrijpen dat sommige clubs hun selec tiespelers verbieden in de zaal te spelen. Dat ze dat zelfs spe lers kost, doet er blijkbaar niet toe." Zoals gesteld organiseert Van Britsom enkele groots op gezette zaalvoetbaltoernooien. De eerste daarvan wordt in de sporthal 't Sportuus in Axel af gewerkt op 16 mei. Aan dit zo genaamde 'Top-Drie-Toernooi' doen de teams van Bunga Me- latie, Audi Poppe en Verpoorte mee. Formaties die spelen on der de arbitrage van Willy van Gremberghe en Loet Bombe- leyn. Tussentijds speelt drum band Thalia uit Axel en komen de damesteams van Marine Service en City Girls uit Ant werpen binnen de lijnen. Het tweede 'Van Britsom-vi sitekaartje' wordt 30 mei in De Vlaanderen te Sas van Gent af geleverd. Aan dat internatio nale Vlaanderen-zaalvoetbal- toernooi nemen teams deel als Ceverbo uit Dordrecht, het Bel gische beloftenteam, de Rotter damse selectie, Datagold uit Moordrecht, Drei Keuningen en Churchill Lions uit Philip pine, Verpoorte uit Axel en ZW Broart uit Antwerpen. De aftrap van dit evenement wordt om 12.00 uur gegeven door de Sasse loco-burgemees- ter Platschorre. De arbitrage is in handen van Willy van Gremberghe, Frank Lammens en Gerard de Schepper. Als grensrechters treden Eddy Seghers, Machiel van Heeze en Johnny de Rijck aan. Muzikaal wordt dit geheel omlijst door een dweilband. terke rentree Ilse Walraven inonze sportmedewerker loSTBURG - Het seizoen Oostburgse recrea te zaalvoetbalcompetitie erop. In de laatste wed- lijdweek werd de degra- itie in de tweede klas ge- |geld. Rode Leeuw redde j knap door de volle ast te pakken tegen De bek. meerite Oostburg won van feepost, waardoor het laatst- pioemde team naar de derde s duikelt. Die ploeg wordt 1 door Van Looy/ osman, dat weliswaar ge ide tegen Administra- i Personeel, maar op doel- 1 de tweede klas vaarwel Van onze squashmedewerker De Terneuzense squashster schreef dit seizoen alle toer nooien op haar naam, met uitzondering van het ge mengde handicap-invitatietoernooi. Een verslag van een moeizame come back. n de derde klas sloten Rabo [tegen FNV Houtbond en Rie- s tegen Spar Schoondijke, It seizoen af met een zege. Het pttoernooi tussen de eerste van elke poule wordt 19 mei afgewerkt in Irthal De Veerhoek en begint ■19.00 uur. [inslagen tweede klas: Van Groosman-Administratief meel 1-1, OBS Breskens-Ge- Me Oostburg 5-1, Rode Leeuw- I Block 5-3, Telepost-Gemeente ftlburg 3-5. Derde klas: FNV |etad-Rabo 1 2-3, Spar «idijke-Riemens 1-2. tend eerste klas: Oud Sluis p, Albert Heijn 18-26, De Cocq 1, Veteranen 18-20, Mijnders .«8318-17, OBV 18-17, Aers lil Kombuis 18-10, NMS Cad- Ti 18-8. Tweede klas: Rabo 2 18- IMusson 18-27, OBS Breskens 18- lUekens 18-20, Administratief Toneel 18-19, Rode Leeuw 18-14, Block 18-14, Gemeente Oost- E18-13, Van Looy/Groosman |13, Telepost 18-10. Derde klas: bBoys 18-32, Spar Schoondijke B.Babo 118-21, FNV Houtbond Haheti 18-17, ZWN 18-16, Nns 18-15, PZEM 18-13, Omni- >t 18-12, Cez Renè 18-9. foiEe atletiekmedewerker -ZEE - Tijdens Nwedstrijden op het »tstof in Zierikzee won "Beek vanRKHAVhet Nerpen bij de A-ju- p met een persoonlijk Pd. De afstand die hij pugde was 52.22 meter "t was een stuk verder 1 zijn oude record van |8 meter. Zeeuwse juniorenrecord P sinds 1980 op naam van T; Catsman. Hij gooide toen 'dingen 56.08 meter. RKHAV-af vaardiging Pp Schouwen toch knap op C1 Susan van Acker won bij T-meisjes zowel de 100 me- r '3 seconden rond) als het pingen: 1.45 meter. Anja Jïaeten werd tweede op I !neter in 14.2 en derde op I "afdeel kogelstoten met l"ieter. Bij de A-meisjes pesbeth van Acker de 100 12.7, terwijl ze ook op Merdeel kogelstoten (8.71 f.' gevierde. Jolanda de K tweede op de 100 me ld™ en eV6neens tweede f «JU meter in 1.02.2. Michel F won de 400 meter bij de l!,®®1 in een knappe tijd li1' fijn clubgenoten Ste- I. ae' en Eddy Swegeler respectievelijk als R®en derde in 54.4 en 56.6. L„seni°ren won Laurent Puin de 400 meter. Zijn F* tod was 49.3. De or- jje van deze avondwed- igp^as in handen van Ilse Walraven kwam ongeveer acht jaar geleden voor het eerst in aanraking met deze popu laire racketsport. Haar vader beheerde de toenmalige Jari- nohal, het huidige Racketcen trum in Terneuzen. Haar aan vankelijke voorkeur voor bad minton verruilde ze al snel na haar eerste kennismaking met het squash. Vrijwel de gehele tijd bleef ze lid van Flying Dutchman. Tussendoor kwam ze een jaar uit voor de Eerste Vlissingse Squash Racket Club (EVSRC). In de eerste periode boekte Ilse Walraven veel successen. Met Flying Dutchman haalde ze in 1983 de tweede nationale divisie. Tegelijkertijd werd ze twee keer tweede en een keer derde bij de Zeeuwse squash- kampioenschappen. Daarna ging het enige tijd minder goed. Flying Dutchman degradeerde naar de derde divisie en dat jaar speelden de dames zelfs geen competitie wegens gebrek aan speelsters. Inmiddels was Ilse Walraven zelf ernstig ziek geworden. Drie maanden in het ziekenhuis, gevolgd door nog eens drie maanden revalidatie thuis. Deze periode betekende een dieptepunt in haar squashcar- rière. Ilse Walraven: „Het viel me moeilijk om weer te begin nen. Niets lukte, de motivatie ontbrak volledig. Ik was vast besloten om in februari van dit jaar definitief te stoppen met squash. Op dat moment ein digde ik plotseling weer als eerste in ons toernooi. Dat gaf Van onze sportmedewerker 'S-HEERENHOEK - Voor de tweede keer staat de 24 uur van Borsele op het pro gramma. Dit trimfestijn wordt zaterdag 20 en zon dag 21 juni gehouden in Borsele op een 800 meter lang parkoers. De organi- saite is in handen van de wielerstichting Vitesse te Heinkenszand. Deelname staat open voor ploe gen van vijf renners. Men kan inschrijven bij Kees Vermue, Dorpstraat 18 in Heinkenszand. Gedurende de 24 uur moet van elke ploeg steeds één renner op het parkoers fietsen. Dit geldt ook tijdens de neutralisaties op zaterdagavond van zeven tot acht uur en vanaf één uur 's nachts tot de volgende morgen elf uur. Naast twee afvalritten, twee ploegentijdritten, twee indivi duele tijdritten en vier trim- ronden, staat ook een sprint- toernooi op het programma. Op zaterdag begint men om vier uur met het voorstellen van de ploegen en om vier uur zondag middag moet volgens planning de laatste wedstrijd beëindigd zijn. Er mag alleen worden deelgenomen door renners die niet in het bezit zijn van een KNWU-licentie. me uiteraard een enorme kick. Ik ben onmiddellijk weer be gonnen met trainen. Veel fana tieker ook. Inmiddels had Luc de Booij zich over mij ont fermd. Hij is een echte coach voor me en zo iemand heb ik hard nodig. Vroeger had ik Eric Veer om mij aan te moedigen. Toen hij vertrokken was heeft Peter de Boever mij lange tijd begeleid. En nu is Luc er." Dankzij Luc de Booij gaat het er nu veel fanatieker aan toe. Hij heeft gezorgd voor sponso ring. Ilse Walraven: „Alles wordt veel professioneler aan gepakt. Bovendien is de sfeer beter dan ooit. We hebben com petitietraining, waarbij ieder een aanwezig moet zijn. En daarnaast blijft het toch een gezellige vereniging. Het diep tepunt is dus al weer lang ver leden tijd. Hopelijk kunnen we volgend jaar in de competitie goed presteren. We beginnen weer in de derde divisie en ik hoop dat we weer door kunnen stoten naar de tweede." Het gebrek aan competitie ritme heeft de club dit jaar kunnen compenseren dankzij vele toernooien en de uitwisse lingswedstrijden met Yellow Dot uit Candzand-Bad en Campo Sportivo uit Knokke. Flying Dutchman neemt niet meer deel aan de Zeeuwse kampioenschappen. Ilse Wal raven vindt dat jammer. Ze zegt: „Ik voel dat ik veel voor uit ben gegaan, zowel op fy sisch als technisch vlak. Ik zou me graag nog eens bewijzen. Ik train drie keer per week. Daar naast ga ik twee keer naar de fitness en vijf keer hardlopen. Mijn motivatie is optimaal en dat is toch, denk ik, de grote verdienste van Luc de Booij. Hij is een echte squashpromo- tor zowel naar binnen als naar buiten. Overigens heb ik ook veel te danken aan mijn ouders. Vooral in de tijd van de Jarinohal hebben ze me altijd gesteund en aangemoedigd. Dat soort steun heb je nodig, niet alleen als het goed gaat, maar ook als je minder pres teert. In ieder geval heb ik alle vertrouwen in de toekomst." Van onze atletiekmedewerker HULST - De Hulsterse atle tiekvereniging RKHAV treft het niet met de trimlo- pen. Afgelopen donderdag avond stond de baan, onder normale omstandigheden al geen juweeltje, door de he vige regenval blank. Willy Fermont 'zwom' dan ook op de tien kilometer naar de zege. Op de loodzware baan haspelde hij die afstand af in 35 minuten en 38.2 seconden. Dat was ruim vijf minuten sneller dan num mer twee Wies Martens. Peter- Paul Boeding haalde het op de vijf kilometer en Carlo van Im- merseel schreef de kortste af stand, de drie kilometer, op zijn naam. Uitslag 3 km: 1. Carlo van Im- merseel 11.03.1; 2. Maarten van Goethem 12.53.0; 3. Erwin Mortier, allen Hulst 14.16.0. 5 km: 1. Peter- Paul Boeding, Terhole 18.21.2; 2. Rinus Bracke, Hulst 20.13.8.10 km: 1. Willy Fermont 35.38.2 2. Wies Martens, beiden Hulst 40.39.3; 3. Jan Kempe, Zaamslag 41.12.1; 4. Henk Vonk 43.54.0; 5. Gerard de Schepper, beiden Hulst 46.40.2. Ilse Walraven: „Luc de Booij is de ideale trainer-coach. Echt iemand die je voor honderd procent kan motiveren, waardoor je uiteraard ook steeds beter gaat presteren." - FOTO DE STEM/COR J. DE BOER Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT/WEST- DORPE - Corn Boys heeft maar liefst met 1-5 verloren van Philippine in het kader van het burgemeester Dusar duijn-toernooi. RLA her stelde zich na de eerder opge lopen nederlaag tegen Phi lippine door doelpuntloos ge lijk te spelen tegen het Belgi sche Assenede. CORN BOYS-PHILIPPINE 1-5 - De uitslag had veel gro ter kunnen zijn, want Philip pine kreeg kans na kans. Corn Boys trad opnieuw aan met een bijzonder experi menteel elftal waarin nog vijf vaste krachten van het standaardteam opereerden. Philippine speelde de thuis ploeg dan ook van de mat. In de eerste helft kon Corn Boys het nog redelijk bijbenen. Nadat Jan Hamelink met een mooi doelpunt de score ge opend had, kwam Corn Boys langszij uit een strafschop van Frank de Meijer. Danny Elve zou 1-2 scoren en na rust liep een oppermachtig Phi lippine uit naar 1-5 door een treffer van Jan Hamelink en twee goals van Peter Hame link. RIA-ASSENEDE 0-0 - On danks de doelpuntloze eind stand toch een aantrekkelijk duel. Beide ploegen waren goed aan elkaar gewaagd en kregen kansen. Een wisse lend spelbeeld dus. Het ge vaar van Belgische zijde kwam hoofdzakelijk via af standsschoten. In de tweede helft was de thuisploeg dicht bij een treffer. En lob van Jean-Pierre van Dorsselaer werd op het nippertje door de Belgische doelman gestopt en ook Geert-Jan de Smet was dicht bij een doelpunt. Van onze sportmedewerker BRESKENS - De wedstrijd tussen de selecties van Oost- en West-Zeeuwsch- Vlaanderen, waarvoor de trainers Han van der Hooft en Cor van de Velde zich hebben ingezet en die van daag in IJzendijke gespeeld zou worden, is verplaatst naar zaterdag 22 mei. De plaats van handeling blijft op die dag IJzendijke en de wedstrijd begint om 19.30 uur. Voor aanvang geeft de plaatse lijke showband een optreden. Het verschuiven van deze wed strijd heeft te maken met het beslissingsduel om de titel in de vierde klas H tussen HW'24 en Axel. De selectie van West- Zeeuwsch-Vlaanderen is als volgt samengesteld: Mario de Vreeze, Aardenburg; Johan van Leeuwe, Sluis; Koos Krul en Erwin Duysserinck, Bier vliet, Stan van de Vijver, Wer ner van de Bulck en Erik van Poucke, IJzendijke; Johnny Li- vramento, Henk Ottens, Willy de Jaeger, Robby de Muynck en Tonnie van Voren, Bres kens; Jacky Jacobse en Mare Wabeke van Hoofdplaat. Coach is Cor van de Velde en het team van Jack Caluwé zorgt voor medische begeleiding. De selec tie van Oost-Zeeuwsch-Vlaan deren is nog niet bekendge maakt in verband met het eer der genoemde beslissingsduel. Op 28 mei (Hemelvaartsdag) speelt het Zeeuws-Vlaams elf tal om 19.00 uur in Breskens te gen Vlissingen. WESTDORPE/DE GRIETE - Vandaag wordt het kampioenschap van de Zeeuws-Vlaamse Trimfede ratie gehouden voor A-trimmers. Daarnaast krijgen de recreanten de kans hun krachten te meten. Opmerkelijk is overigens wel dat zaterdag twee re- creantenkoersen op het programma staan. Café De Griete houdt ook een recreantenkoers en dat is een doorn in het oog van het bestuur van de Zeeuws- Vlaamse Trimfederatie. „We proberen nu die categorie van de grond te helpen en dan is er dezelfde dag ook nog een koers voor dezelfde categorie. We zijn er niet blij mee", aldus penningmeester Bram van de Velde. De organisatoren van de recreantenkoers in het buurt schap De Griete hebben zich niet gerealiseerd dat er ook een koers voor deze categorie in Westdorpe op het pro gramma stond. „Wij hebben alles al twee maanden geleden gepland. We wisten niets van een recreantenkoers bij de Trimfederatie. Dat is jammer, want wij willen best mee werken. Volgend seizoen moet deze koers dan maar op de kalender komen van de Trimfederatie", aldus Charly Meijer, lid van toerclub De Griete/Verhulst. De trimmers starten zaterdagavond om 18.30 uur voor een koers over 70 kilometer. De renners krijgen een rondje van vijf kilometer voorgeschoteld met start en finish aan de Graaf Jansdijk. Kanshebbers voor de overwinning zijn Jean Marie de Roo, Willy de Feber, Jan Dubbeldam, René Heyboer, Danny de Muynck, Bert de Ruysscher, Rudie Lammens, Ruud Buzeyn, Mark Boelens en de plaatselijke favoriet Danny Soethaert. Om 18.35 uur vertrekken de re creanten voor hun kampioenschap. De inschrijving vindt plaats in café 't Oude Raedhuis. In het buurtschap De Griete wordt zaterdagmiddag, aanvang 14,30 uur, een recreantenkoers verreden. Licentie houders van de Trimfederatie of een andere bond zijn uit gesloten van deelname. Er zijn heel wat premies te verdie nen en voor de overwinnaar staat een mooie beker klaar. De recreanten rijden tien ronden van 5,8 kilometer. De in schrijving vindty plaats in café De Griete. Zondag houdt deze toerclub een toerocht. Het vertrek is om 9.00 uur. Van onze sportmedewerker NIEUWVLIET - De surf club De Verklikker opende het seizoen met een slalom wedstrijd voor de kust bij Nieuwvliet. Winnaar werd Niels Karmelk uit Terneu zen. Er namen 24 surfers deel aan deze wedstrijd, waarvoor grote publieke belangstelling be stond. Door de windrichting moest evenwijdig met de kust worden gevaren, zodat de sur fers lang in zicht bleven en de strijd goed te volgen was. De uitslag van deze voor het clubkampioenschap meetellende wedstrijd was: 1. Niels Karmelk, 2. Gert-Jan Boekamp, beiden Ter- neuzen; 3. Chris Cornelissen, Bier- Van onze sportmedewerker HOEK - Evenals voor gaande jaren nemen de ju nioren van de wielervereni ging Zeeuwsch-Vlaanderen deel aan een rittenwedstrijd in Engeland. Drie ritten, een proloog en twee keer een 100-kilometerrit in lijn, moeten in de omgeving van Bournemouth worden ge reden. Het kwartet, dat onder begeleiding van Ton van Oos ten staat, bestaat uit Marco Pijpelink, Marco Uytderwilli- gen en de twee Theo Middel- kamp-renners Tonnie Moonen en Wilfried Raas. Van onze paardensportmedewer ker AXEL - De ruitersportvere niging Dow hield een on derlinge dressuurwedstrijd in de manege te Magrette. Alle proeven werden op video band gezet, waardoor de jury tijdens de prijsuitreiking de verrichtingen van de ruiters van commentaar kon voorzien. Uitslagen pony's: 1. Veerle Schuurhuis met Queeny; 2. Ma- riska van Santé met Johnny; 3. Saskia Meertens, met April Love; 4. Debbie van der Velde met Lord. Paarden: 1. Anne Bruggink met Woudbloem; 2. Ankie Houthuis met Doublette; 3. Christine Kerck- haert met Adventure; 4. Mirella Gaffurini met Ligolandra. Van onze sportmedewerker CLINGE - De voetbalver eniging Clinge krijgt de om ringende clubs op bezoek. Clinge treedt namelijk op als gastheer in het Groot Hulst-toernooi. Een sportief treffen dat zondag 17 mei wordt gehouden. Op de terreinen van de zondag- derdeklasser Clinge komen de eerste teams van HW'24, STEEN, Hulsterloo, Graauw en Clinge binnen de lijnen. Begon nen wordt om 10.00 uur. Omstreeks 17.00 uur reikt de Hulsterse wethouder G. van de Voorde de prijzen uit van de vijfde Groot Hulst-toernooi. vliet; 4. Edwin de Baare, Breskens; 5. Mario van de Velde, Cadzand; 6. Gerrit Boeije, Assenede. Morgen, zondag, houdt De Verklikker een toertocht naar Cadzand. De start is nabij het surfcentrum Matour te Nieuw vliet waar men zich in kan la ten schrijven vanaf 11.00 uur. Van onze sportmedewerker HOEK - Gijs Lokhorst ver laat zaterdagderdeklasser Zaamslag. Volgend seizoen komt deze 23-jarige aanval lend ingestelde middenvel der uit Terneuzen uit voor tweedeklasser Hoek. Lokhorst en Hoek kwamen deze overgang gisteren over een. De benodigde papieren zijn reeds op weg naar de KNVB in Zeist. Lokhorst over deze overgang: „Door de Zaamslag-selectie is het goed opgenomen. Men vond het een sportieve vooruitgang en die gunden zij mij wel". KWADENDAMME - De 34e wielerronde van Kwaden damme wordt zondag 17 mei verreden. De organisa tie is in handen van de stichting De Sportvrienden. De nieuwelingen openen om half één het programma met een wedestrijd over 40 kilometer. Om kwart voor twee klinkt het startschot voor de junioren voor 60 ki lometer en om half vier ver trekken tenslotte de ama- teurs, die 100 kilometer moeten afleggen. Bij de amateurs staan 65 ren ners ingeschreven, waaronder een aantal sterke Zeeuwen. Kleppers als Erik Vereecken, Karei van Goethem, Niek de Taye, Peter Mol, Heddy Nieuwdorp, Richard de Vrieze, Ad Polak, Gerard van Antwer pen, Marcel Remijn, Nap Hage en de momenteel in het Belgi sche Oostkamp wonende Wer ner Wieme. Van buiten de pro vincie behoren Johan de Crom, Peter van de Klundert en Paul Barten tot de serieuze kans hebbers voor de bloemenhulde. Bij de junioren is Wilfred Geijs de plaatselijke favoriet. Hij zal voor eigen fans zeker een serieuze gooi willen doen naar de zege, iets waartoe hij zeker in staat moet worden geacht. Raymond Tolhoek, Tonny Moonen, Garvey Claes- sens, Mario Martens en Frank Verbiest behoren ook tot de Zeeuwen die een rol van bete kenis kunnen spelen. Van de partij is verder Robert de Ra den, die onlangs in Yerseke ze gevierde, terwijl ook rekening gehouden moet worden met de Brabanders John Akkermans en Humphry Neus. Er zijn vijftig deelnemers bij de junioren en eenzelfde aantal prijkt ook op de deelnemerslijst bij de nieuwelingen, waaron der de Zeeuwen Frank Zoete- wei, Patrick van de Vijver, Mi chel Zaan, Richard Siereveld en Randy van Gils.

de Stem | 1987 | | pagina 13