ite. Verlaat, de onbekende soldaat n zijn iden Kelly weer in gele trui Vuelta SPORT TRAINER THOMALE: 'JUIST DAN ZIJN WE OP ONS BEST' 3EEI-0 Topper fluit finale Lijst van vorige winnaars Mal in SPORTPRIJSVRAGEN KNVB praat met Libregts Aanhangwagen nodig? DINSDAG 12 ME11987 in 't model van uw JD OP DE TOEKOMST. laar. .THENE - Hoewel voor Oostduitse begrippen et record-aantal van twee- tot drieduizend be- oorrechten de Europa Cup Il-finale tussen Ajax i Lokomotiv Leipzig schijnt te mogen volgen, jn de DDR burgers nog altijd ruim in de min- :rheid bij de 10.000 Nederlanders die naar de rriekse hoofstad zijn afgereisd. L% ooit Vredeskoers NIEUWSOVERZICHT Beslissingswedstrijden in amateurvoetbal Kecskemethy verlengt contract Betaald voetbal voor Zwolle gered Surséance van betaling voor Thialf Winst voor Timman en Karpov Tennis terug op Olympische Spelen Talen debuteert in grote etappekoers Andres Gomez wint Forest Hills pan eerst naar de specialist Tevens vertiuur mmm bagagewagens II I 4 Soeeibulslean 39 Breda-076-710418 DE STEM Si fiftVanafc f24.186,- lef B.T.W.. exclusief geadviseerde Josten f 383,-. Af General Motors É.V.. Rotterdam. Prijs- en specifikatie- loorbehouden. jcr Chris van Nijnatten [ïHENE-Het kan snel [aan met een voetballer af- omstig van The Yellow lack Boys uit Haarlem, og maar een paar dagen gele- >n wist hij niet beter of hij l0est donderdag 14 mei om jU drie in Geldrop aantreden £t het Nederlands militair hal voor een partijtje tegeh voetballers van de Britse meinacht. Zondag speelde hij voor het erst van zijn leven in de basis an Ajax (tegen PC Utrecht) en andaag zit hij in Athene als imelijk volwaardig lid van de msterdamse spelersgroep oor de Europacupfinale tegen okomotiv Leipzig. Frank Verlaat, 19 jaar en de iveelste 'onbekende (jonge) soldaat' die door Johan Cruijff zomaar in het diepe wordt ge gooid. Als het even meezit voor hem, staat Verlaat donderdag dus niet op een desolaat veldje in Geldrop, maar op het bordes van de stadsschouwburg naast het Leidseplein in Amsterdam, om daar gehuldigd te worden als cupwinnaar. Vooral niet verlegen, want op die eigenschap lijk je te kunnen worden afgetest bij Ajax, maar wel vol verwonde ring ondergaat Verlaat mo menteel het spektakel in Athe ne, waar hij maandag meteen handtekeningen moest uitdelen aan vooruitgereisde Ajax-sup- porters. „Ja, natuurlijk moet ik even wennen", geeft de mandekker toe. „Ajax staat wel bekend als een club waar jonge spelers gauw een kans krijgen, maar in mijn geval mag je toch van een verrassing spreken. Ik ben centrale verdediger en daar staan eigenlijk Spelbos en Rijkaard. Cruijff had me voor de com petitie al verteld, dat het moei lijk voor hem zou worden om me in dit seizoen al een kans te geven. Daarom raadde hij me ook aan om maar vervroegd in dienst te gaan. Dat heb ik ge daan, ik ben nu sinds november hofmeester bij de mobiele com pagnie in Crailo". De in Haarlem woonachtige Ajacied was overigens in de zo mer van 1986 al een buitenge woon tevreden werknemer in De Meer. Amper in het bezit van een HAVO-diploma en zonder ooit in het eerste van Ajax gespeeld te hebben, dwong hij een full-profcon- tract af. „Dat ging heel eenvoudig. Ik behaalde mijn diploma en wilde naar het CIOS, een oplei ding voor sportleraren. Bij die school meldde ik me aan en na een uitvoerige selectie werd ik toegelaten. Toen ben ik naar Ajax gestapt, waar ik op dat moment al drie jaar speelde, en heb gevraagd wat ze met me van plan waren. Ik heb ze voor de keus gesteld: of een full- profcontract of ik ga studeren. Nou, de uitslag is bekend". De blonde verdediger, die voor hij naar Ajax ging nooit wedstrijden in het betaald voetbal had bezocht, voelt zich Ajacied, maar zegt daarin niet te willen overdrijven. „Nee, een fanatiekeling ben ik niet. Ik hoop een goede voetballer te worden en of dat bij Ajax, PSV of Feyenoord gebeurt, maakt me niet uit". Nu hij in recordtijd tot het keurkorps van Ajax is doorge drongen, begint Verlaat stie kem te hopen. „Spelen tegen Lokomotiv Leipzig. Dat zou ge weldig zijn. Ik droom ervan, maar reken nergens op. Bij Cruijff weet je het nooit. Mis schien plaatst hij, als Spelbos niet kan spelen, Boeve en Blind wel als backs en Silooy en Rijkaard als centrale verdedi gers. Maar stel nu, dat Mühren ook geblesseerd blijft. Dan stij gen mijn kansen. Dan schuift Boeve misschien wel op naar het middenveld en moet ik met Rijkaard het verdedigingscen trum vormen". Leipzig speelt uitwedstrijd 72-1473/1639 70-2660/2343 KS» oor Ted van Leeuwen Dvendien, zo althans is de mening van de lokale pers, il het Griekse deel van de toeschouwers op de hand van club van Cruijff zijn. Met andere woorden, Lokomotiv apzig speelt morgen een uitwedstrijd. ymanyA p**; 181 u m s ans-Ulrich Thomale lacht er- 11: „In uitwedstrijden is Lo- wiotiv altijd op zijn best", igt de 42-jarige trainer van de ostduitse bekerhouder. „Je int zelfs stellen dat wij het I aan onze kracht in uitwedstrij den te danken hebben dat wij hu hier zijn." Lokomotiv Leipzig bereikte [finale door een 1-1 (uit) en 2- jpp Glentoran Belfast; de club rid Rapid in Wenen op 1-1 en fin thuis na verlenging met 2- legen FC Sion scoorde Loko- ftiv in de laatste drie minu- twee doelpunten (2-0) en [rid het in Zwitserland op 0-0, i in de halve finale het favo- piete Girondins in Bordeaux te rassen, 0-1. |In Leipzig wonnen de Fran- 1 met dezelfde cijfers, maar haf de penaltystip stapten de Btduitsers de finale binnen, ijk ben dus helemaal niet dat mijn spelers nerveus lorden van de tienduizend Sjax-supporters in Athene", t Thomale, die twee jaar bij gkomotiv Leipzig in dienst is. Bit jaar voetbalden wij voor Pe stadions in Wenen en Srdeaux en uitgerekend daar pjdden wij onze beste wed- pjden. Misschien komt dat fidat wij het countervoetbal 1 beheersen. Toch is Loko- fchv geen typische counter- jog- We proberen ook pres- foetbal te spelen In tegen ging tot Ajax hebben we pter niet de spelers om grote Tdstrijden volledig naar onze Pd te zetten. Zo bekeken is lx eigenlijk een ideale te- stander voor ons." komotiv Leipzig is in zijn rekkelijk korte (21-jarig) staan nog nooit kampioen li de DDR geweest. Dat voor- 's voorbehouden aan Dy- r"° Berlijn, dat voor zijn ne- 'de titel op rij staat. De im- J~,a're politie- en legerclub door alle instanties en leidsrechters bevoordeeld en ;J? vrije keus uit alle bailers die voor de mili- e dienst worden opgeroe- ^kUipzig speelt al jaren in Wel dezelfde samenstelling, it S komen uit Leipzig 250.000 inwoners telt) of Seving. Alleen Hans Richter rl ,.vier jaar geleden van Marx Stadt overgenomen, fw vormt een uitzonde- rcgt Thomale. „Natuur- 'k ook weieens een spe- ®e,'k graag wil hebben, iiït V kopen van spelers nriJfgen de manier en het denrJan de sP°rtbeleving DDR m. wij doen niet aan nkoop. Want je kunt het Seren, van spelers toch han4 anlers zien dan men- el- Bij ons wisselt al- l^JPrter van club als hij moet, of te kennen ^Uuj het bij zijn huidige net naar zijn zin heeft." De spelers van Lok Leipzig zijn staatsamateur en staan bij de spoorwegen op de loonlijst. In tegenstelling tot hun colle ga's in andere oostblok-landen maken zij echter geen kans om op een bepaalde leeftijd in het westen hun kwaliteiten te gelde te maken. Zij staan in Athene dus ook niet in de eta lage. In de DDR voelen de autoriteiten ook nog helemaal niets voor een prof-competitie, ofschoon Dynamo Kiev in de Sovjet-Unie een eerste voor zichtige aanzet gegeven heeft tot een profliga in Rusland. „Al die zaken zouden bij ons ook mogelijk moeten zijn", meent Thomale, „maar er wordt in de DDR niet eens over gespro ken." De spelers van Lok Leizig mogen allemaal amateur zijn, maar doen niets anders dan voetballen. Twaalf van de zes tien selectie-spelers maken deel uit van vertegenwoordi gende elftallen. Alleen de ba sis-spelers Frank Baum en Hans-Jörg Leitzke en de inval lers Dieter Kühn en Wolfgang Altmann komen niet in aan merking voor het nationale elf tal, de Olympische selectie of het nationale jeugdelftal. De beste speler van Lok Leipzig is doelman René Mül- ler, een internationale topper. Een opmerkelijke man. Müller namelijk is (mogelijk) de enige aanvoerder van een elftal uit het oostblok, die geen lid van de communistische partij is. De defensie wordt gevormd door de mandekkers Kr eer en Lindner (die heel ver kan in gooien), de offensieve stopper Zötsche, een man van 1.84 me ter. Achter hen speelt de wat trage Baum, een goede organi sator, maar een libero van ouderwetse snit, die zelden het avontuur zoekt. Het is een be trouwbare achterhoede. Zij kreeg in acht Europa Cup wedstrijden slechts vier tref fers tegen, één minder nog dan Ajax. De lokomotieven staan op het middenveld: Scholtz en de handige Bredow, die het vuile werk opknappen voor Matthias Liebers. De 28-jarige regisseur van Lok Leipzig scoort boven dien de meeste doelpunten voor zijn ploeg. Net als Johan Cruijff gelooft Thomale in een systeem met drie spitsen. De voorhoede, die in acht wedstrijden plus twee verlen gingen slechts negen keer scoorde (Ajax 21 keer!), wordt bijna altijd gevormd door Leitzke, de boomlange Hans Richter, een Olympisch inter national die Danny Blind in Utrecht wegspeelde en Mar- schall, een buitenspeler met het uiterlijk en de motoriek van Frank Kramer, die om tacti sche gronden nog weieens zijn plaats verliest. Kaasmeisjes en bloemen voor Marco van Basten op het vliegveld van Athene. foto anp Door onze verslaggever ATHENE - Met Luigi Ag- nolin heeft Ajax-Lokomotiv Leipzig een topper als scheidsrechter aangewezen gekregen. De 44-jarige leraar uit het Noorditaliaanse Agse Bassano del Grappa behoort met zijn collega Casarin tot de top van de Italiaanse scheidsrechterij, die door velen gezien wordt als het beste korps in Europa. Luigi Agnolin, die behalve Italiaans ook Engels, Frans en Spaans spreekt, kreeg op het wereldkampioenschap in Me xico twee zware wedstrijden toegewezen. De titanenstrijd Argentinië-Uruguay en de halve finale tussen Frankrijk en West-Duitsland in het Jalis- co-stadion van Guadalajara. Hij mocht ook de strijd om de Süper-Cup, afgelopen fe bruari in Monaco tussen Dy namo Kiev en Steau Boekarest leiden. Luigi Agnolin stond eigen lijk op de nominatie de Europa Cup I-finale op 27 mei in We nen te leiden. Een lobby van fi nalist FC Bayern München voorkwam dat. Op 29 oktober van het vorig jaar had de com promisloze Agnolin tijdens de oefeninterland Oostenrijk- West Duitsland (4-1) FC Bayern-vedette Lothar Mat- thaeus uit het veld gestuurd en teamchef Beckenbauer op zijn nummer gezet. Door onze verslaggever ATHENE - Ajax, Feyen oord, PSV, FC Twente en AZ speelden al eens Euro pese bekerfinales. Maar Ajax is de eerste Neder landse club die ooit in de fi nale van het Europese toer nooi voor bekerwinnaars is verschenen. Omdat er in EC II nogal eens zwakke teams komen boven drijven, wordt het het zwakste van de drie Europese toer nooien genoemd. Toch heeft de EC II bijna altijd maar zeker de laatste jaren, goede win naars opgeleverd. De winnaars van de 26 voor gaande edities van de Europa Cup II kwamen uit Engeland (5), Spanje (4), Italië (4), West- Duitsland (3), Sovjet-Unie (3), België (2), Schotland (2), Portu gal, Tsjechoslowakije en de DDR. Vier clubs wonnen de Europa Cup II twee keer, AC Milan, Dynamo Kiev, Ander- lecht en Barcelona. De complete lijst van winnaars: 1961 Fiorentina, 1962 Atletico de Mardrid, 1963 Tottenham Hotspur, 1964 Sporting Lissabon, 1965 West Ham United, 1966 Borussia Dort mund, 1967 FC Bayern München, 1968 AC Milan, 1969 Slovan Bratis lava, 1970 Manchester City, 1971 Chelsea, 1972 Rangers, 1973 AC Mi lan, 1974 Magdeburg, 1975 Dynamo Kiev, 1976 Anderlecht, 1977 HSV, 1978 Anderl'echt, 1979 FC Barcelo na, 1980 Valencia, 1981 Dynamo Tblissi, 1982 FC Barcelona, 1983 Aberdeen, 1984 Juventus, 1985 Everton, 1986 Dynamo Kiev. VALLADOLID (AFP) - Sean Kelly heeft maandag de leiding heroverd in de Ronde van Spanje. De Ier eindigde in Valladolid op de tweede plaats in de acht tiende etappe, een individuele tijdrit over 24 kilometer. Win naar werd de Spanjaard Jesus Blanco Villar met elf seconden voorsprong. De herovering van de gele trui door Sean Kelly in de indivi duele tijdrit verliep geheel vol gens de verwachting. Het ver schil met de onttroonde Colom biaan Luis Herrera was daar entegen verrassend klein. Na de 24 kilometer lange tijdrit stond ook de Westduitser Rai- mund Dietzen nog binnen de minuut gerangschikt, waar door deze monotone Ronde van Spanje wellicht nog een span nende slotfase zal beleven. De laatste individuele tijdrit werd, onder een zwaar wolken dek waaruit af en toe regen neerdaalde, gewonnen door de Spanjaard Jesus Blanco Villar. Deze specialist was dagenlang met de tijdrit voor zijn suppor terskring bezig geweest. Kelly moest steeds waken over de concurrentie. De Ier greep daardoor naast de etappezege, maar met zijn tweede plaats pakte hij wel de leiderspositie. Kelly gaf elf seconden toe op Blanco. 'Lucho' Herrera finishte als zeventiende op 1 minuut en 31 seconden van de winnaar. De Colombiaan was dik tevreden, De Spanjaard Villar op weg naar de overwinning in de tijdrit in Valladolid. - fotoepa ondanks het verlies van de gele trui. „Alles wat ik minder dan anderhalve minuut toegeef op Kelly is meegenomen", sprak hij vooraf. De uitslag van de achttiende etap pe, een individuele tijdrit in Valla dolid, is: 1. Jesus Blanco Villar (Spa) 24 km in 29 minuten en 24 sec. (gem. 48,979 km/u), 2. Sean Kelly (Ier) op 11 sec., 3. Pascal Poisson (Fra) op 15 sec., 4. Pello Ruiz Cabe- stany (Spa) op 19 sec., 5. Julian Go- rospe (Spa) op 33 sec., 6. Federico Echave (Spa) op 48 sec., 7. Raimund Dietzen (WD1) op 51 sec., 8. Guido van Calster (Bel) op 53 sec., 9. Ro berto Cordoba (Spa) op 58 sec., 10. Carlos Hernandez (Spa) op 1.05,11. Philippe Bouvatier (Fra) op 1.09,12. Laurent Biondi (Fra) op 1.12, 13. Sören Lilholt (Den) op 1.18, 14. Laurent Fignon (Fra) op 1.20, 15. Fernando Moran (Spa) op 1.20, 17. Luis Herrera (Col) op 1.31, 19. Pe dro Delgado (Spa) op 1.40, 41. Lud Suykerbuyk (Ned) op 2.21, 51. Jose Luis Laguia (Spa) op 2.43,71. Henri Manders (Ned) op 3.20, 72. René Beuker (Ned) op 3.22, 87. Marc van Orsouw (Ned) op 3.55. Het algemeen klassement is: 1. Sean Kelly (Ier) 85.29.10, 2. Luis Herrera (Col) op 42 sec., 3. Rai mund Dietzen (Wdl) op 52 sec., 4. Pedro Delgado (Spa) op 3.39, 5. Os car Vargas (Col) z.t, 6. Vicente Belda (Spa) op 4.22, 7. Laudelino Cubino (Spa) op 4.42, 8. Jesus Blanco Villar (Spa) op 4.46, 9. An- selmo Fuerte (Spa) op 4.47,10. Yvon Madiot (Fra) op 5.07, 11. Laurent Fignon (Fra) op 5.18,12. Julian Go- rospe (Spa) z.t., 13. Angel Arroyo (Spa) op 6.22, 14. Martin Earley (Ier) op 6.28, 15. Henri Cardenas (Col) op 6.46, 19. Jose Luis Laguia (Spa) op 9.19, 69. Luc Suykerbuyk (Ned) op 46.15, 83. Marc van Or souw (Ned) op 57.08, 85. René Beu ker (Ned) op 58.01, 103. en laatste Henri Manders (Ned) op 1.59.03. De derde etappe van de Vre deskoers voor amateurs heeft maandag een overwinning op geleverd voor de Noor Morten Saether. Na 186 kilometer had hij zeven seconden voorsprong op de Oostduitser Olaf Ludwig. Diens landgenoot Uwe Raab, die derde eindigde, behield de leiding in het algemeen klasse ment. De Nederlandse renners speelden geen rol van beteke nis. De uitslag van de derde etappe is: 1. Morten Seather (Noo) 186 kilo meter in 4 uur, 25 minuten en 2 se conden (inclusief 10 sec tijdverg.), 2. Olaf Ludwig (OD1) op 7 sec (incl. 6 sec. tijdverg.), 3. Uwe Raab (OD1) op 0.10 (incl. 3 sec. tijdverg.), 4. Dzjamolidin Abdoesjaparov (Sov) op 0.13,5. Adrei Mierzejevski (Pol), 6. Venelin Hoebenov (Bul), 7. Petar Petrov (Bul), 8. Dmitri Konisjev (Sov), 9. Jozef Regec (Tsj), 10. Asyat Saitov (Sov), allen in dezelfde tijd als Abdoesjaparov. Algemeen klassement: 1. Raab 10.56.30, 2. Ludwig op 0.02, 3. Am pler (OD1) en Oegroemov (Sov) op 0.10,5. Konisjev (Sov) op 0.15. BREDA - Het Oosterhoutse SCO speelt zaterdagavond (aanvang 18.00 uur) de beslissingswedstrijd in de tweede klas B tegen Taxandria met als inzet wel of niet degrade ren. Dat duel wordt gespeeld op het terrein van WSC in Waalwijk. Voor de beslissingsduels in de vierde klasse H en derde klasse D van het zondagamateurvoetbal zijn de betrokken verenigingen de volgende programma's overeengekomen. In de vierde klasse H wordt de beslissende wedstrijd om het kampioenschap tussen HW '24 en Axel gespeeld op het terrein van Vogelwaarde op zaterdag 16 mei om 18.30 uur. In 3D moeten drie verenigingen uit maken wie met het reeds gedegradeerde STEEN afzakt naar vierde klas. Gastel, Vogelwaarde en Clinge spelen een halve competitie. Het programma ziet er als volgt uit: zondag 24 mei (14.30 uur) Gastel- Vogelwaarde, donderdag 28 mei (Hemelvaarts dag, 14.30 uur) Vogelwaarde- Clinge, zondag 31 mei (14.30 uur) Clinge-Gastel. DEN HAAG (ANP) - Jan Kecskemethy, bondscoach van het Nederlandse dames zaalhandbalteam, heeft een één-jarig contract tot 1 juli 1988 met het Nederlands Handbal Ver bond (NHV) getekend. Ondanks aanbiedingen uit het bui tenland heeft de Tsjechoslowaak besloten zijn werk bij de nationale ploeg voort te zetten. In zijn contract heeft hij de mogelijkheid naast zijn werk voor Oranje ook een vereni ging te trainen. De prioriteit blijft echter het bonds werk. ZWOLLE (ANP) - De gemeenteraad van Zwolle heeft maandagavond het besluit van 23 maart om financiële steun aan PEC Zwolle te stoppen ingetrokken. De Zwolse eredivisieclub kan dankzij dit raadsbesluit alsnog de in 1985 door brand verwoeste hoofdtribune herbouwen. Zonder de wederopbouw van die hoofdtribune zou het complex van PEC Zwolle niet voldoen aan de eisen, die de KNVB aan de veiligheid van akkommodaties in het betaald voetbal stelt. Het betaald voetbal zou daardoor voor Zwolle verloren zijn gegaan. HEERENVEEN (ANP) - De Raad van Commissarissen van Thialf in Heerenveen heeft maandag bij de rechtbank in Leeuwarden een verzoek om surséance van betaling inge diend. Volgens president-commissaris mr. P. van Dijke heeft de raad geconstateerd dat de liquiditeitsproblemen van Thialf bv niet op korte ternmijn oplosbaar zijn. Tot het vragen van uitstel van betaling is besloten „om tijd te krij gen orde op zaken te stellen en tegelijkertijd het perspectief van de vervolgfasen van het investeringsplan nader te be zien", aldus Van Dijke. Het liquiditeitstekort van Thialf be draagt volgens hem „enkele miljoenen". De zeventien per soneelsleden zijn maandag naar huis gestuurd. Dinsdag zullen ze weer'aan het werk gaan. AMSTERDAM (ANP) - Jan Timman en Anatoli Karpov hebben maandag hun partijen voor de vierde ronde van de Euwe-schaakvierkamp in Amsterdam gewonnen. Timman versloeg John van der Wiel, Karpov won van Viktor Kortsj- noi. Beide winnaars speelden met wit. Timman en Karpov hebben nu drie punten. Kortsjnoi, die derde is, staat ander half punt achter. Uitslagen vierde ronde: Jan Timman (Ned)-John van der Wiel (Ned) 1-0, Anatoli Karpov (Sov)-Viktor Kortsjnoi (Zwi) 1-0. Stand na vier ronden: 1. Timman en Karpov 3 punten, 3. Kortsjnoi 114,4. Van der Wiel 14. ISTANBOEL (SID) - Tennis wordt weer een Olympische sport. Na meer dan 64 jaar kunnen er door tennissers weer officiële medailles bij de Spelen worden veroverd. Een grote meerderheid bij de 92e sessie van het Internationaal Olym pisch Comité (IOC) besloot dat maandag in Istanboel. Bij de heren kunnen waarschijnlijk 64 tennissers in schrijven, bij de dames 32. AMSTELVEEN (ANP) - John Talen debuteert volgende week in een grote etappekoers bij de beroepswielrenners. De eerstejaars uit Spijkenisse behoort tot de ploeg van Pe ter Post voor de Ronde van Italië, die van 21 mei tot 13 juni wordt gehouden. Ook Erik Breukink, vorig jaar al in de Giro en afgelopen week op dreef in de Ronde van Romandië, is door Post ge kozen voor de Italiaanse ronde met start in Sanremo en fi nish in Aosta. De ploeg-Post voor de Giro bestaat uit: Theo de Rooy, John Talen, Peter Winnen, Henk Lubberding en Erik Breukink (allen Ned), Phil Anderson (Aus), Robert Millar (GBr) en Eddy Planckaert en Guy Nulens (beiden Bel). NEW YORK (DPA-AFP) - De uit Ecuador afkomstige An dres Gomez heeft zondag het achtste Grand Prix Tennis toernooi in Forest Hills - nabij New York - op zijn naam ge schreven. Gomez versloeg in de finale de Fransman Yan- nick Noah (de winnaar van vorig jaar) in drie sets: 6-4,7-6, 7-6. Gomez, tiende op de wereldranglijst, ontving voor zijn overwinning een bedrag van 80.000 dollar (ongeveer 160.000 gulden). Noah moest met de helft genoegen nemen. In Forest Hills woonden 13.000 toeschouwers de partij bij. De wed strijd duurde 2 uur en 49 minuten. Geen van de 64.000 deelne mers Is er in geslaagd bij lotto 19 de kruisjes op de goede plaats te zetten. Bij de toto meldde zich evenmin iemand voor de eerste prijs. Lotto 19: Eerste prijs: geen winnaar, tweede prijs: geen winnaar, derde prijs: 43 winnaars, die ieder bruto ƒ9.748,50 ontvangen, vierde prijs: 3.057 winnaars, die ieder 137,10 ontvangen, vijfde prijs: 61.166 personen, die ieder 5,00 ontvangen. Cijferspel 19:6 Cijfers goed: 1 winnaar, die bruto 100.000,00 ontvangt, 5 cij fers goed: 1 winnaar, die bruto 10.000,00 ontvangt, 4 cijfers goed: 22 winnaars, die ieder 1.000,00 ontvan gen, 3 cijfers goed: 249 win naars, die ieder 100,00 ont vangen, 2 cijfers goed: 2.326 personen, die ieder 10,00 ontvangen. Toto 19: Eerste prijs: geen winnaar, tweede prijs: 44 winnaars, die ieder ƒ322,80 ontvangen, derde prijs: 476 winnaars, die ieder ƒ74,60 ontvangen. Toto-gelijk 19: Eerste prijs: 1 winnaar, die bruto 11.649,90 ontvangt, tweede prijs: 3 winnaars, die ieder 134,00 ontvangen, derde prijs: 104 winnaars, die ieder 19,30 ontvangen, vierde prijs: 1.264 personen, die ieder 2,50 ontvangen. Van onze verslaggever ATHENE - Een KNVB-de- legatie onderhandelt van daag in het Hilton-hotel van Athene met Thijs Li bregts. De Rotterdammer, die thans zijn brood bij PAOK-Thessalo- niki verdient, zal vermoedelijk vandaag een drie-jarig con tract als bondscoach aangebo den krijgen. De KNVB ziet in Libregts een mogelijke opvolger van Ri- nus Michels die vorige week zijn ontslag indiende. Dat dat nog niet verleend is, is een fi nanciële kwestie. De KNVB wil van de komende werkgever van Michels (mogelijk PSV) een afkoopsom zien omdat Mi chels een lopend contract on derbreekt. Namens de KNVB zijn bondsvoorzitter Van Marie, se cretaris Jan Huijbregts en de bestuursleden technische za ken Renze de Vries en Ton Harmsen in Athene aanwezig.

de Stem | 1987 | | pagina 7