Mini-beurs voor Sasse ouderen in De Redoute Onver gi 'GEEN VERRAAD AAN DORP, MAAR DIT IS NIET GOED VOOR ME' Gunstig resultaat van Elvé Beheer Veilig Verkeer Terneuzen sluit cursus af POLITIERAPPORT ndere 01 !RILLENKOSr BURENGERUCH SCHIETINGEN MARKTEN PLAATSELIJK NIEUW g DE STEM VAN ZEELAND 3 DONDERDAG 7 ME11987 SLUISKIL -Thuur de Krijger verlaat 12 mei Sluiskil. Voorgoed. Bijna 25 jaar lang heeft hij aan de Bal juwlaan in Sluiskil een benzinestation ge ëxploiteerd, maar in feite begint de ge schiedenis van de De Krijgers al veel eerder in Sluiskil. Telefoonnummer Geen verraad Propaganda Tienkamp voor jeugd Corn Boys T wee-hoofdige leiding woningbouw vereniging ALGE DEELNEMERS LEGGEN MET SUCCES VERKEERSPROEF AF Sas van Gent Terneuzen Zaamslag )STBURG - De Oost- -gse CDA-fractie is teger heffen van baatbelas- fg door de gemeente om zc^ reconstructie van hel] jiplein in Breskens ge-j ïltelij k te betalen. Diefstal aanhanger Snelheidscontrole Milieugroepen boos Poedel aan galg Met Reynaert op fiets Gentse watertram Jansen T16 De Krijger verlaat Sluiskil Van onze correspondent Vijfenzeventig jaar gele den vestigden zijn ouders zich langs het toen nog smalle kanaal van Gent naar Terneuzen in de buurt van de brug, die in die tijd nog in het cen trum van het dorp lag. Zijn vader had een kleine bouwonderneming. De St- Antoniusschool, het eerste ziekenhuis, maar ook de Braakmanbrug doen nog aan hem herinneren. Zijn moeder begon het bekende café Krij ger. Een druk bezocht café. Veel Sluiskillenaars hebben er menig uurtje doorge bracht, wachtend op het openbaar vervoer, vragend om de voorgeschreven medi cijnen of zomaar even een pilsje pakkend. Thuur herinnert het zich nog heel goed. „We hadden toen telefoonnummer 11. Bij ziekte stelden de dorpelingen zich met ons in verbinding en wij belden naar dokter Puijlaert. Na een eerste telefonische diagnose en een eventueel noodzakelijk huisbezoek wer den dan 's avonds de medicij nen bij ons afgegeven. In het begin met de fiets of de kar, later met de auto. Wij vorm den dus de schakel tussen dokter en patiënt." Nadat het pand in de oor logsjaren twee keer zwaar werd beschadigd, volgde een drastische verbouwing. Een modern cafetaria, plaats bie dend aan vijftig personen, verrees naast het café. Zoon Thuur, gediplomeerd brood- en banketbakker, had meer interesse voor het horecawe- zen en nam de exploitatie van dit cafetaria voor zijn reke- Het oude café Dan de familie De Krijger, dat moest wijken voor het water. ning. Tien jaar lang. Toen werd het pand ontei gend in verband met de ver breding van het kanaal. Café Krijger ging tegen de vlakte, het hart van Sluiskil ver dween, maar de belofte dat het dorp fraaier en groter zou worden, verlichtte voor me nig Sluiskillenaar de pijn. Na de onteigening ver ruilde Thuur zoals hij zelf zegt 'het biervat voor het olie vat'. In de nabijheid van de inmiddels aangelegde rond weg verrees zijn benzinesta tion. Ernaast had Thuur de optie op een stuk grond, met de bedoeling tevens een hore cabedrijf te beginnem. Zover is het echter nooit gekomen. Nu, na bijna 25 jaar, heeft Thuur, onder andere om ge zondheidsredenen, zijn werk moeten stopzetten. Pedro Dallinga heeft de exploitatie inmiddels overgenomen. Thuur heeft het er moeilijk mee. Uitkijkend op het benzi nestation verzucht hij„Dit is niet goed voor me. Innerlijk maar steeds weer gedwongen worden te kijken hoe het reilt en zeilt. Het is geen verraad aan mijn dorp, maar voor mijn eigen gemoedsrust is het beter dat ik hier wegga. Van uit mijn flat in Terneuzen zal ik dan nog vaak aan deze tijd denken." En dan bijna heftig: „Ik ben en blijf op en top Sluis killenaar. Ik ben hier gebo ren. Ik heb me altijd ingezet voor dit dorp. Dikwils heb ik me afgevraagd, wanneer iemand nou een echte Sluis killenaar mag worden ge noemd. Ik denk, dat ik er een definitie voor heb: 's morgens dé krant pakken, tot je ont steltenis zien dat Sluiskil 1 heeft verloren terwijl je niets om voetbal geeft, maar er dan toch de rest van de dag flink de pee in hebben. Als je zo'n gevoel hebt, geloof ik dat je mag zeggen, dat je je een Sluiskillenaar voelt." Zijn inzet voor het dorp blijkt uit allerlei activiteiten die hij heeft gesteund, allerlei bestu ren of commissies waarvan hij deel heeft uitgemaakt, terwijl hij daarnaast nog een aantal eenmansacties (one man-shows, zoals hij zelf zegt) heeft opgevoerd. „Mijn eerste activiteit was mijn zit ting in de onteigeningscom- missie van Sluiskil en de Ze ven Huisjes. Verder was ik bestuurslid van de winke liersvereniging Animo, ter wijl ik ook de rechterhand was van Honoré Colsen in de strijd om de vrije veren." Hieraan terugdenkend loopt hij naar een aan de muur hangend beeldhouw werk. Het is de oude Colsen zoals hij voortleeft in de ge dachte en het hart van iedere Sluiskillenaar: Colsen zittend op een bankje, zijn stok in de hand en zijn onafscheidelijke pijp in de mond. „Die gaat ook mee naar Terneuzen," zegt hij. „Ook al zal hij het niet echt prettig gevonden hebben, als hij het had geweten." Zijn bezorgdheid om het wel zijn van het dorp blijkt onder andere uit de actie die hij voerde voor een vrije lijst. Deze actie leverde bijna twee zetels op voor de inmiddels ter ziele gegane partij PAS. Eveneens voerde hij propa ganda om mensen als Simon de Pooter, Guust Vanhijfte en Walter Goethals in de ge meenteraad te krijgen. Ook het behoud van een politie agent in Sluiskil was een harde strijd, die door hem winnend werd afgesloten. Pratend vanuit het verle den, blijkt weer zijn vechters mentaliteit, als hij ineens on gewoon fel zegt: „Een asfalt- dek voor de Pierssensspolder- straat zou ook op korte tijd verwezenlijkt moeten wor den, terwijl het voor de tweede keer opgraven van de ongever negen paters Capu- cijnen zeker niet erg piëteit vol is van het kerkbestuur. Wat hebben die Capucijnen niet allemaal voor ons dorp gedaan?" Thuur de Krijger, hij zou voornamelijk eenmansacties blijven voeren, ware het niet dat hij aan de laatste week in zijn geboortedorp bezig is. De buurt heeft inmiddels af scheid van hem genomen. Vrienden en bekenden hebbe hem overladen met cadeaus. Vol trots toont hij een aquarel geschilderd door pater Mik kers, een ingelijste foto van zijn benzinestation en een door de fanfare geschonken maquette van het oude café Krijger, want ook van de fan fare is hij bestuurslid ge weest. Het zijn cadeaus die het tijdperk De Krijger voor goed afsluiten. Sluiskil zal het in de toekomst zonder de De Krijgers moeten doen, zonder Thuur, maar, zoals hij dat zelf zo mooi zegt: „Sluiskil zonder Thuur zal sneller wennen dan Thuur zonder Sluiskil." BREDA (ANP) - Het elek- trotechisch installatiebe drijf Elvé Beheer heeft gis teren een goed resultaat en behoorlijke vooruitzichten gemeld, maar heeft tevens aangekondigd dat er bij een reorganisatie van dochter maatschappij Verolme Elektra ontslagen zullen vallen. Elvé Beheer (met werkmaat schappijen Electron in Breda, Leeuwarden en Terneuzen, Van der Meer in Amsterdam en sedert december 1986 Verolme Elektra in Maassluis) heeft vo rig jaar een winst na belastin gen van f 3,5 miljoen geboekt tegen f 1,4 miljoen in 1985. De omzet steeg met 17 pro cent tot f 61,4 miljoen. Verolme Elektra is in deze cijfers niet meegeteld; die behaalde verle den jaar bij een omzet van f 52,6 miljoen een bescheiden po sitief resultaat Bij Verolme Elektra heeft een organisatie-adviesbureau een onderzoek ingesteld. Op grond van de uitkomsten daar van is besloten de twee hoofd activiteiten van de onderne ming - installaties en fabricage - elk in een zelfstandige ven nootschap onder te brengen. Deze reorganisatie brengt met zich dat in de indirecte sfeer ongeveer 30 van de 353 werkne mers zullen moeten worden ontslagen. Van onze correspondent SAS VAN GENT - De jeugdcommissie van Corn By os uit Sas van Gent houdt zaterdag 16 mei de jaar lijkse tienkamp op sportpark De Valcke te Sas van Gent. Deze is bedoeld voor alle jeugdleden van Corn Boys. De jeugdcommissie houdt met de organisatie van deze tien kamp een traditie in ere. Dit jaar is men al weer toe aan de zestiende editie. De jeugdspelers worden beproefd op tien voetbaltechnische onderdelen, waarbij het grotendeels aankomt op behendig heid en voetbalkunde. De onderdelen zijn: hardlopen, mid getgolf, hindernisloop, bal inwerpen, doeltrappen, dribbel- proef, kopproefbalcontrole, strafschop en afstandsloop. Na afloop van het laatste onderdeel, om ongeveer 16.00 uur, wordt de prijsuitreiking in de kantine op het sport park gehouden. Naast een prijs voor de tienkampwinnaar 1987 is er een ook groepsprijs beschikbaar. In totaal nemen zes groepen aan de tienkamp deel. De kampioenschappen beginnen zaterdag 16 mei om 10.30 uur. Ouders en andere belangstellenden zijn welkom (ADVERTENTIE) Restaurant Vjf 't VOSKE JX Hulst Bierkaaistraat 8 LJ Tel. 01140-13444 Het adres voor uw familie- diners, koffietafels enz. Gerenommeerde keuken, aparte zaal aanwezig. Re serveren prettig voor u en voor ons. Keuken open van 12 tot 21 uur. Dinsdags gesloten Van onze verslaggever TERNEUZEN - De leiding van de Woningbouwvereni ging Terneuzen is nu offi cieel in handen van twee mensen. Als gevolg van de reorganisatie bij de vereniging is H. Engels- ma; de voormalige directeur, benoemd tot manager beleids- en externe zaken. Van Exter is de nieuw aangetrokken mana ger, voor beheer en interne za ken. De afdelingen verhuur, be wonerszaken, public relations en beleidsontwikkelingszaken vallen onder de verantwoorde lijkheid van Engelsma. Van Exter is verantwoordelijk voor de technische, financieel-eco- nomische en interne zaken van de woningbouwvereniging. Van onze correspondent SAS VAN GENT - Twaalf ondernemers van middenstandsvereniging SAS'70 uit Sas van Gent houden woensdag 13 mei een mini-beurs in bejaardentehuis De Redoute. Deze beurs is speciaal gericht op de ouder wordende mens. Al eerder hield SAS'70 een succesvolle beurs in het Sasse bejaarden centrum. De twaalf deelnemende middenstanders komen met een zo breed mogelijk aanbod van produk- ten. „Dit is geregeld in gezamenlijk overleg," al dus Carolus Roelandt, actieve secretaris van SAS'70. „We hebben bewust gestreefd naar een breed aanbod. De beurs is niet echt bedoeld voor ons om te verkopen, maar heeft meer het karak ter van een assortiment-beurs. Laten zien wat wij als ondernemers in petto hebben voor oude ren." Behalve met bedlinnen en speciale matrassen, komen de ondermeners met onder meer textiel, gewone en nachthleding, brei- en naai-artike- len, schoenen en huishoudelijke artikelen. Ook is een stand van de Rabobank aanwezig. Fami lie, kennissen en buurtbewoners zijn woensdag 13 mei eveneens welkom in het bejaardentehuis. „De beurs is in feite bedoeld voor iedereen en de aanloop van anderen stimuleert bovendien het sociaal contact met de bewoners," aldus de SAS'70-secretaris. Behalve in de aula wordt een deel van de beurs ook gehouden in de bovenga- lerij en biljartzaal. Het zitje in de hal wordt tij delijk omgetoverd in terras. Hier kan men tij dens de openingsuren van de beurs genieten van koffie met wafels, geserveerd door het personeel van het bejaardencentrum. De mini-beurs duurt van 14.00 tot 17.15 uur. Van onze correspondent TERNEUZEN - Met een verkeersquiz, gisteravond in het politiebureau Ter neuzen, sloot WN-afdeling Terneuzen de verkeerscur- sus dit jaar af. Alle achttien deelnemers heb ben de verkeersproef met goed gevolg afgelegd. Dat men in de praktijk wel eens een steekje laat vallen, bewees ook deze avond. Als we de cursusleider Jos Post vragen naar de oorzaken van de vele ongelukken op de Zeeuws-Vlaamse wegen heeft deze ad rem zijn antwoord ge reed: „Het jakkeren om de pont te halen, de infra-structuur van onze wegen en het tractor- verkeer zorgen ieder jaar weer voor ernstige ongelukken". Een van de campagnes van WN is momenteel het bevor deren van het dragen van de autogordel. Tijdens de ko mende Havenfeesten in Ter neuzen zal WN-Terneuzen aanwezig zijn met een bots-si- mulator. Belangstellenden kunnen dan aan den lijve on dervinden welke kracht een botsing met geringe snelheid oplevert Tijdens de verkeerscursus hebben de deelnemers, onder leiding van Jos Post, het hand boek 'slagen in het verkeer' doorgewerkt. Voorrang, ver lichting en autowegen werden uitvoerig behandeld. Het tech nisch gedeelte werd behandeld door Co de Blaay. Om ook aan ongelukjes onderweg het hoofd te kunnen bieden, behandelde Alfredo Qaluri de eerste begin selen van de eerste hulp bij on gelukken. De geslaagden zijn: C. Adriaanse, L. de Bree, T. Butler, M. Dekker, R. Egge, J. de Fouw, T. de Haan, A. Haster, T. van de Hemel, P. Hendriks, mevr. Luijks, M. Meeusen, S. Surowiec, T. Surowiec, mevr. Stam, mevr. Vatleroth, A. Ver schelling, A. van Water schoot. BOLLING - Bolclub Ons Ge noegen hield een bol wedstrijd op het terrein aan de West- dam. Uitslag: 1. R. Warrens, 2. R. de Caluwé, 3. G. Kersbuik, 4. A. Neelen, 5. P. van Acker. ST.-ALBERT - R. Warrens is de nieuwe kaartkampioen van buurtvereniging St.-Al- bert. Dit werd bekend na de laatste kaarting van de Sasse buurtvereniging van dit sei zoen in buurtcentrum St.-Al- bert. Hier waren 46 personen aanwezig. De kampioenen (vijf in totaal) werden gehul digd en ontvingen een beker. Uitslag kaarting: 1. M. Nieuwlande-mevrouw Reij- ers, 2. P. Moelker, 4. Ch. Wol- fert, 5. E. Causemaecker. Ein- stand seizoen 1986-1987: 1. R. Warrens, 2. E. Causemaecker, 3. Ph. van de Acker, 4. J. Rammeloo, 5. C. Droesbeke. Het nieuwe kaartseizoen be gint in oktober. SOOSAVOND-HetC gio Zeeuwsch-VlaaL houdt vrijdag 8 mei u] soosavond voor homos len en lesbiënnes. Del begint om negen uur! pand van de Centrale! ting aan de Nieuwstrail BINGO - De Binnenstap niging houdt maandag] een bingo in het gebo J de Centrale Stichting! Nieuwstraat. De toeg gratis voor iedereen bingo begint om 20.00 u J COLLECTE - De nat) collecte voor de epileJ strijding heeft 1580,-1 bracht. Het geld won] steed aan persoonlijke] verlening, wetenschajJ onderzoek, voorlicht en aan verschillende siecentra. DA onze verslaggever 'andere drie fracties hebbed over dit onderwerp nog niet CLINGE-J. D. uit Hulst deed gisteren bij de rijkspolitiejjacques van Vooren woonplaats aangifte van diefstal van een tweeweiigj-ghe is weer terug op hangwagenij e. Het voertuig verdween tussen 1 en 6 ntóp - het terrein van De Sterre te Clinge. TERNEUZEN - De politie van Terneuzen voerde giste: tussen 8 en 10 uur op de Duitslandweg een snelheii uit. In genoemd tijdstip passseerden 113 voertuigen controlepost. Acht keer werd een proces verbaal opi wegens het overschrijden van de maximum snelheid plaatse is bepaald op 50 kilometer. De hoogstgemeten bedroeg 89km. rtrouwde IJzendijkse lem. Dertien dagen as hij in Ghana, het ikaanse land waar ter Jozef Cramers al 1 jaren een brillenkli- iek heeft. Jacques ver meit al ruim 24 jaar ng brillen in voor de iter. In totaal 425.000 rillen zijn er tot nu toe lar de voormalige oudkust verhuisd. Het 'erd voor Van Vooren- irghe, in de volksmond iter bekend als de bril- oster, een onvergete lijk bezoek. Een bezoek il emotionele momen- 6n. ST. GILLIS-WAAS - De Belgische natuurbersche: pen De Wielewaal en het Actiecomité ter beveiliging Leefmilieu op de Linkeroever hebben het ruilverkaveï mité Meerdonk voor de rechter gedaagd. De milieugroe; schuldigen de ruilverkavelaars ervan dat ze grote ve: gen aanbrengen in het natuurreservaat de Salegei Gillis-Waas. Tussen het reservaat en zijn bufferzone is men met het graven van ontwateringssloten die volgens de groepen het waterpeil gevoelig zullen doen dalen en mij flora en fauna aantasten. De 'groenen' zijn extra boos den, omdat gemeenschapsminister Deprez hen eerder 1 voor een aanvaardbare oplossing te zullen zorgen. ZeeB^na, daarna kreeg het de een kort geding dat het graafwerk onmiddellijk wordt Saam Goudkust. Het is ze- zet. ven maal zo groot als Ne derland. Er wonen ruim pgen miljoen mensen. De ifdstad is Accra. or Willy van Leeuwen ZENDIJKE - Ghana is in land in West-Afrika. 1 vroeger heette het STEKENE - In de grensplaats Stekene zijn 'hondse' pn aan het licht gekomen. Spelende kinderen ondekten er del die met zijn eigen lus aan een boom was opgehangi de eigenaar van het zevenjarige beestje kon worde: spoord bleek dat het hondje de strop had gekregen omi' huis had geplast. De man is door de Rijkswacht op slingerd wegens dierenmishandeling. SINT-NIKLAAS - Op zondag 31 mei wordt voor de dettj de Wase Reynaertfietstocht over 45 en 95 kilometer ge' Daaraan wordt voor de tweede keer ook een Reynaer fietstocht gekoppeld van 25 kilometer. Deze fietsmanife van j aar tot j aar een groeiend succes geworden. Met na het toenemend aantal deelnemende clubs van buiten hei] land. Ook de moedige individuele fietser is steeds genwoordigd om met volle teugen te genieten van he| landschap. Dit jaar zijn inschrijving en vertrek bij zaal Calfac] College Sint-Jozef-Klein-Seminarie in de Van Britse te Sint-Niklaas. Fietsers voor de 95 kilometer kunnen: tussen 8 en 10 uur, die voor de 45 kilometer tussen 8 en) Kosten 50 frank per deelnemer. In de namiddag gaat oei de gezinsfietstocht van start. Deelname daaraan kost 2tl In de route zijn verschillende controleposten opgenome:] gratis drank en versnaperingen worden uitgedeeld. Bij f krijgt iedere deelnemer een brochure met routebeschrijj met de voornaamste bezienswaardigheden onderweg tingen: WV Land van Waas, 09-32.37.77.26.81. GENT - De stad Gent is een nieuw openbaar vervo rijker, de watertram. Deze toeristische pendelboor tussen het stadscentrum en de nieuwe beurshallen Expo in Sint-Denijs-Westrem. De boot haalt een snell 22 kilometer per uur en kan per keer 125 passagiers ve De tocht duurt een klein half uur. Er zijn dagelijks oir! derhalf uur afvaarten aan de Ketelpoort, vlakbij het i j paleis. GOES, 6 mei - Sla glas stuk kl. 2 15 16. Bloemkool glas st kl. 1 gr. 150-320, kl. 2 mi. 100. Bloemkool st. kl. 2 gr. 90, kl. 3 st. 40-90. Ra barber kl. 118-26. Radijs bos kl. 1 39-43. Spinazie kg kl. 2 30-33. Spitskool kl, 1 170. Prei kg kl. 2 A 96. Uien bos kl. 1 13-15. Selderij bos kl. 1 47. Aardbeien glas ds X150 gr. kl. 1 117-123, kl. 2 111-118. Late aardappelen kl. 1 bo. 38, kl. 2 bo. 18, mi. 10-12. AMSTERDAM, 6 mei - Aardap- peltermijnmarkt: In 50mm, oogst 1986, contracten verhandeld ring mei bij een prijs tot ƒ20,00 per 100 kg. ming was flauw. In Bint oogst 1987, werden 21 verhandeld voor levi vember bij een prijs van! 38 contracten levering al ƒ28,50 tot 28,10. De s' kalm voor november Prijshoudend voor april OVEZANDE - Willem Teil, 35 schutters: Wip 1: eerste hoge en eerste zij vogel: P. de Jonge, Wil lem Teil; tweede hoge vogel: J. Platschorre, Zorgvlied; tweede zij vogel: Ch. Korstanje, Doel naar Hoger; derde zij vogel: L. de Jonge, ADLM; vierde zij vogel: M, Verdonk, Concordia; grootste aantal (7): mevrouw Korstanje, Doel naar Hoger. Wip 2: eerste hoge vogel: W. Nije, Zorgvlied; tweede hoge en derde zij vogel: J. Platschorre, Zorgvlied; eerste zij vogel: mevrow Verbeem, Spes Nostra; tweede zij vogel: B. de Jonge, Spes Nostra; vierde zij vo gel: mevrouw Korstanje, Doel naar Hoger. ELLEWOUTSDIJK - Juliana, 52 schutters: Wip 1: eerste hoge vo gel: C. van 't Westeinde, Soranus; tweede hoge vogel: L. Verdonk, Concordia; eerste zij vogel: A. Pikkaart; tweede zij vogel: M. problemen voor dit rikaanse land zijn erg ot. Er is veel armoede, fcinig of geen geld voor sel. Luxe kent men niet. ehoorapparaten en brillen jn niet te betalen. De kerk smt er een zeer belangrijke lats in. )p maandag 13 april begint avontuurlijke reis van cques van Voorenberghe p) en zijn reisgenote Joke reefkerk (76) uit Den Haag. Accra staat pater Jozef imers op het vliegveld te kchten. „Direct werden we ir de jeugd 'aangevallen'. moesten goed op onze llen passen," zegt Van arenberghe, nog nagenie- id van de onvergetelijke BP< i>Om 23.00 uur is de warmte aaglijk, 28 graden is het De eerste dag in Accra is snikheet. Dat is ook de Igende dagen het geval." 'let wordt een drukke dag. iter Cramers heeft een programma in elkaar st. „We brachten een be- aan de grootste bril- liniek van de pater in awam. Dat was erg inte- sant. Er wachtten daar pl meer dan honderd men- i op een bril". reis gaat verder. Het ge- tchap reist naar Keta, 200 >meter van Accra. De vrij- onverharde wegen zijn :ht. Pater Cramers is erg iulair in deze streek. Bij homst worden ze harte- ontvangen. Jacques: ptseling stonden er meer vijftig kinderen om ons |n." Keta is een plaats met inwoners en ligt op een 'tong. 'e volgende dag is er we- 'om een hartelijk welkom, p honderden kinderen isen, springen en zingen, tques is diep ontroerd door gastvrijheid. De 'weldoe- uit het verre Nederland dt in de bloemetjes gezet, t is onvoorstelbaar wat je r ziet. De armoede die je k op televisie ziet, daar Goeree, beiden Zorgvl» zijvogel: C. Raas, Voc vierde zij vogel: A van naar Hoger. Wip 2: e? vogel: J. Schreurs, Wil-. - tweede hoge vogel: J.Sb BI® plotseling middenin" ge, Zorgvliedeerstel'kinderen willen dolgraag Jde foto. Het in Nederland «zamelde speelgoed wordt uitgedeeld. Hij komt 'den tekort. „Ik had wel grote vrachtwagen nodig al die kinderen tevreden tunnen stellen." Haasdonk, Willem Tel zij vogel: M. Verdonk, derde zijvogel: Ch. Doel naar Hoger; vierde] R. de Meester, Sb grootste aantal (7): J- Willem Tell en M. SI Victoria. AARDENBURG - tiaan, 27 schutters: hos ^d&zSgSl0pPenwijken lênTeenT volgende dagen staat Th. Lampaert 7 punten, F zendij kenaar volop in de kamp 6, H. Menue 6, P-v I ren 6 en E de Rijcke trofee: Th- Lampaert

de Stem | 1987 | | pagina 16