Everton is landskampioen FIGNON EN DELGADO GROTE VERLIEZERS IN VUELTA Real Madrid tekent vandaag beroep aan Koude start tennistoernooi Ede SPORT OLOP SR >j UITSLAGEN FRANK FOKKEMA [eter Heyboer dreef in idotoernooi ■junioren erneuzen SPORTPRIJSVRAGEHfrkken uit Aanhangwagen nodig? DINSDAG 5 ME1198 LAGOS DE COVADONGA (ANP) - Luis Herrera heeft eindelijk toegeslagen in de Ronde van Spanje. De Colombiaanse klimmer bij uitstek vierde maandag zijn 26e verjaardag met de over winning van de elfde etappe, de Koninginnerit over 179 kilometer van Santander naar Lagos de Covadonga. Verliezers Talenten Broer NIEUWSOVERZICHT Lokomotiv wil 3000 kaarten voor finale Sanchez wil bij Real blijven iESTEM SPORT 2 Politie Den Bosch zwijgt CRNEUZEN - De derby tJ in Goes en Rapide in de hj In nipte zege geëindigd in Olympia konden het kaj Gloren van Pelikaan. Manager AS Roma neemt ontslag ?rlies voor Ton Cornelissen wil terug naar RKC Diamonds EN STANDEN loop Breskens Dan eerst naar de specialist Tevens vertiuur bagagewagens Speelhuislaan 39 Breda - 076-710418 DE STEM ÈÈÊÈAW** g LONDEN (Reuter/SID) - Everton is maandag voor de negende maal in zijn be staan en voor de tweede keer in de laatste drie jaar voetbalkampioen van Enge land geworden. De over winning van 1-0 in de uit wedstrijd tegen Norwich City was voldoende om Li verpool dit seizoen defini tief op afstand te houden. Liverpool, dat tegen Watford speelde, zegevierde net als zijn stadgenoot met 1-0. Het was de laatste wedstrijd van Ian Rush in het stadion aan Anfield Road voordat hij naar Juven- tus verhuist. Voor deze gele genheid was hij tot aanvoerder benoemd. Rush nam afscheid van zijn supporters met zijn 29e seizoenstreffer. De afstand met Everton bleef echter vier pun ten, een kloof, die Liverpool in de resterende wedstrijd niet meer goed kan maken. De kampioenstrofee hoeft dus slechts over een kleine afstand te 'verkassen'; van Anfield naar Goodison Park. Het jaar daarvoor was het traject in omgekeerde volgorde afgelegd. De 'Toffees', zoals de spelers van Everton wegens de naast het stadion gelegen suiker- werkfabriek ook wel worden genoemd, grepen de titel niet in hun beste wedstrijd van het seizoen. Al na 45 seconden viel de naar later bleek enige tref fer door Pat van den Hauwe, een in België geboren interna tional van Wales, die het groot ste deel van het seizoen met een blessure kampte en slechts ne gen keer in actie kwam. Nadat hij uit een pass van Trevor Ste ven had gescoord, beperkte Everton zich er voornamelijk toe de vroeg verkregen voor sprong vast te houden. Dat doel werd meer bereikt door werk- voetbal dan door oogstrelende acties, toch het handelsmerk van Everton, verkregen. Everton heeft het nieuwe succes te danken aan de grote homogeniteit in de ploeg. Dat was de constante factor dit sei zoen, waardoor heel wat over winningen konden worden af gedwongen. Lang had het er naar uit gezien, dat Arsenal voor het eerst na lange tijd met de titel zou gaan strijken. In de laatste fase van het toernooi was de kaars echter uit bij de Londenaren. Liverpool nam de rol van lijstaanvoerder over dank zij een sterke tussen- sprint. Dat had evenwel te veel van de krachten van de ploeg gevergd. Dit keer hielpen zelfs de regelmatig terugkerende doelpunten van de naar Italië vertrekkende schutter Ian Rush (hij scoorde in zeven jaar voor zijn club 206 keer) niet meer. Nog even flakkerde de hoop op bij Liverpool na de winst van 3-1 in het directe treffen tegen Everton. Maar het verlies met 0-1 tegen Co ventry City afgelopen zaterdag beroofde de club van zijn laat ste kansen. Aan de andere kant van de ranglijst zag Aston Villa zijn plaats in de eerste divisie ver loren gaan door een nederlaag op eigen terrein van 1-2 tegen Sheffield Wednesday. Charlton Athletic en Manchester City hielden de hoop op lijfsbehoud levend met overwinningen op respectievelijk Newcastle Uni ted (3-0) en Nottingham Forest (1-0). Uitslagen; Aston Villa - Sheffield Wednesday 1-2, Liverpool - Wat ford 1-0, Manchester City - Not tingham Forest 1-0, Newcastle United - Charlton Atletic 0-3, Nor wich City - Everton 0-1, Queen's Park Rangers - Arsenal 1-4, Sou thampton - West Ham United 1-0, Tottenham Hotspur - Manchester United 4-0, Leicester City - Coven try City 1-1 Stand Everton 40 - 80, Liverpool 41 - 76, Tottenham 40 - 71, Arsenal 41 - 70, Luton 40-66, Norwich 41 - 65, Not tingham 41 - 62, Coventry 40 - 61, Wimbledon 40-60, Watford 41 - 60, Manchester United 40 - 52, Shef field Wed. 41 - 52, Chelsea 40-51, Southampton 41 - 51, Queen's Park R. 41 - 50, West Ham United 41 - 49, Newcastle 41 - 47, Oxford 40 - 42, Charlton 41 - 41, Leicester 41 - 41, Manchester City 41 - 39, Aston Villa 41-36. Herrera wint Koninginnerit Nu de helft van de wielerronde is afgelegd, kon Herrera zich eindelijk in de leiderstrui hullen. Sean Kelly deelde mee in de feestvreugde. De Ier verloor relatief weinig op Herrera, die het merendeel van de vijftien kilometer lange slotklim in zijn eentje aflegde. Nadat Kelly in de voorgaande bergritten terrein had verlo ren, won hij in de zwaarste etappe op zijn concurrenten voor de eindzege. Kelly be hoorde tot het groepje van drie, dat op bijna anderhalve mi nuut van Herrera aan de finish arriveerde op een col buiten ca tegorie. Kelly heeft in het klassement een achterstand van 39 secon den op Herrera. Hij wil 11 mei te Valladolid toeslaan in de in dividuele tijdrit over 24 kilo meter. „Ik maak mij geen illu sies over de eindzege", zei Her rera. „Ik stel mij tevreden met de winst in deze etappe en de eerste plaats in het bergklasse- ment. Die tijdrit is niet aan mij besteed". Raimund Dietzen verloor het tricot van de leider, maar reed voor zijn doen opvallend sterk. De Westduitser, aan het begin van het seizoen bij de Frans- Spaanse grens aangehouden met twintig ampullen amfeta mine in zijn auto, eindigde op nog geen twee minuten van Herrera. Fignon en Delgado waren de verliezers. Beiden werden op meer dan drie mi nuten gezet. De ploeg-Gisbers liep naast sportieve ook mate riële schade op. De tweede wa gen botste in een afdaling op een voorganger, hetgeen flinke averij, maar geen persoonlijke verwondingen tot gevolg had. Aanvankelijk zag het er niet naar uit, dat er grote verschil len zouden ontstaan tussen de kopmannen. Een groep van twintig man, onder wie Erwin Nijboer, lag tot de zestigste ki lometer op kop. Na een demar rage van de Fransman Richard viel de kopgroep uit elkaar. Ri- (ADVERTENTIE) chard mocht bijna honderd ki lometer voorop blijven. De Co- lombianen brachten het inmid dels verbrokkelde peloton aan de voet van de laatste beklim ming bij Richard. Onmiddellijk demarreerde Herrera. Terwijl Fignon en Delgado losten, nam Kelly uit de elfde positie het initiatief voor de achtervol ging. Met de Spanjaard Belda, die tweede werd, en de Colom biaan Vargas (vierde) kon Kelly naar de voor hem zo riante derde plaats rijden. Uitslag elfde etappe: 1. Luis Her rera (Col) de 179 kilometer van Santander naar Lagos de Cova donga in 5 uur 16 minuten en 10 se conden, 2. Vicente Belda (Spa) op 1.26, 3. Sean Kelly (Ier) zelfde tijd, 4. Oscar Jesus Vargas (Col) op 1.28, 5. Jesus Blanco Villar (Spa) op 1.39, 6. Raimund Dietzen (WD1) z.t., 7. Omar Hernandez (Col) z.t., 8. Pablo Wilches (Col) z.t., 9. Angel Arroyo (Spa) op 1.48,10. Laudelino Cubino (Spa) op 1.57, 11. Anselmo Fuerte (Spa) op 2.02, 12. Argemiro Bohor- quez (Col) op 2.10,13. Marino Leja- retta (Spa) op 2.21,14. Inaki Gaston (Spa) op 2.48,15. Yvon Madiot (Fra) op 2.57,17. Pedro Delgado (Spa) op 3.11, 20. José Luis Laguia (Spa) op 3.44, 26. Laurent Fignon (Fra) op 3.51, 58. Moreno Argentin (Ita) op 8.16,63. Luuk Suykerbuyk (Ned) op 8.25, 79. Erwin Nijboer (Ned) op 10.32, 82. René Beuker (Ned) op 10.47, 92. Marc van Orsouw (Ned) op 12.00, 102. Henk Boeve (Ned) op 14.00, 117. Henri Manders (Ned) op 18.08. Algemeen klassement: 1. Herrera 54.40.28, 2. Kelly op 0.39, 3. Dietzen op 0.50, 4. Vargas op 2.07, 5. Belda op 2.37,6. Delgado op 2.49,7. Cubino op 3.37, 8. Fuerte op 3.57, 9. Madiot op 4.27,11. Gaston op 5.29,12. Mar tin Earley (Ier) op 5.34, 13. Julian Gorospe (Spa) op 5.35, 14. Henry Cardenas (Col) op 5.55, 15. Fignon op 5.59, 60. Argentin op 30.13, 73. Nijboer op 41.06,80. Suykerbuyk op 4447, 93. Van Orsouw op 51.55,104 Boeve op 1.01.16, 113. Beuker op 1.07.35,122. Manders op 1.49.58. Luis Herrera (links) en Raymund Dietzen rijden hier nog zij aan zij. De Duitse gele trui-drager moest de jarige Colum- biaan tijdens de laatste beklimming echter laten gaan en bovendien het leiderstricot aan hem overdragen. - fotoanp MADRID (Reuter/SID) - Het bestuur van Real Ma drid zal vandaag beroep aantekenen tegen de zware straffen, die de tuchtcommissie van de Europese Voetbal Unie (UEFA) dit weekeinde heeft opgelegd. Dat maakte de voorzitter van Real, Ramon Mendoza, in een interview voor de Spaanse televisie bekend. Mendoza zei, dat enkele ju risten zich bezig hielden met het opstellen van het beroep, waarna de clubdirectie zich over de tekst zou buigen om daar goedkeuring aan te hechten. De UEFA strafte Real Ma drid voor de gebeurtenissen tijdens de halve finale-wed strijden voor het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen tegen Bayern München vorige maand. In München werd Juanito uit het veld gestuurd, nadat hij de op de grond lig gende Matthaus in het ge zicht had getrapt. In de re turn in Madrid vlogen aller hande voorwerpen op het veld, waardoor de wedstrijd later begon. Real Madrid moet de eerstkomende twee thuiswedstrijden in een Europees bekertoernooi ach ter gesloten deuren spelen en een boete betalen van ruim 54.000 gulden. Juanito kreeg een 'Europese' schorsing voor vier jaar opgelegd. Mendoza ging niet nader in op de details van het beroep, maar hij wilde wel zeggen, dat de spelers van Bayern door beledigende gebaren in de richting van het publiek provocerend waren opgetre den. Volgens een schatting zou de club er ruim drie mil joen gulden bij inschieten als er tweemaal thuis zonder be zoekers gespeeld moet wor den. Door Léon Krijnen EDE - Quitte of dubbel. Dat is het motto waarmee het tweede 'Audi tennistoer nooi' in Ede gisteren van start gegaan is. Van een lentefeest, waarmee organisator Gies Pluim zijn toernooi zo graag aanprijst was gisteren nog geen sprake. Dat lag aan de stormachtige weers omstandigheden, het was ne gen graden en het waaide zo hard dat de wedstrijden die op baan twee gepland waren, af gelast moesten worden. In te genstelling tot het centre-court is die baan niet afgeschermd door tribunes zodat de ballen daar de baan afgeblazen wer den. Mooi weer of niet, het blijft quitte of dubbel voor Pluim, die vorig jaar om nabij een half miljoen verlies leed, en die na zondag, met een miljoen winst weer op nul uit hoopt te komen. Vorig jaar werd de miljonair uit Bennekom lelijk in de steek gelaten door de tennisliefheb- bers. Ondanks het mooie weer en de aanwezigheid van Lendl en Edberg, wisten toen niet meer dan 6000 toeschouwers in de hele week de weg te vinden naar de Tesqua-banen in Ede. Dat worden deze week in ieder geval al meer, want voor de zaterdag en de zondag, die vorig jaar bij lange niet vol za ten, is nu al geen kaartje meer te krijgen. Verder is er een be langrijke post van Pluim's be groting verdwenen. Vorig jaar kwam de NOS alleen maar op draven omdat de organisatie alle kosten van de uitzendingen verzorgde. De commerciële zender Sky Channel doet dat nu voor nop en dat scheelt een flinke slok op een borrel. De dapperen die gisteren weer en wind trotseerden waren klappertanden getuige van de uitschakeling van twee grote talenten die in de nabije toe komst nog van zich zullen laten horen: de 17-jarige Amerikaan Andre Agassi en de 19-jarige Spanjaard Javier Sanchez. Agassi verloor van de Frans man Jean Fleurian (6-3, 7-5), Sanchez ging onderuit tegen de Amerikaan Dan Goldie (4-6, 6- 3,6-1). De uit Las Vegas afkomstige Agassi bewees gisteren dat Mi- chiel Schapers de wijsheid niet in pacht heeft, want de Rotter dammer wilde gisteren „wel een miljoen" op Agassi zetten. Misschien wilde Schapers zijn eigen imago een beetje op poet sen, want onlangs kwam hij zo wel in Tokio als in Seoel tegen over Agassi te staan en beide malen trok hij aan het kortste eind. Wat niet wegneemt dat de met een tweekleurig punk kapsel uitgedoste Agassi een begenadigd talent is. Gisteren kwam dat talent in de barre omstandigheden niet uit de verf, maar de zoon van de vroegere racket-bespanner van Jimmy Connors komt er wel. Hij was nog geen drie maanden prof toen hij zich via de kwalificaties een weg baande naar de kwartfinales van het toernooi in Sratton Mountain. Ondermeer Tim Mayotte en Scott Davis maak ten voor de eerste keer kennis met Agassi. Agassi kreeg tennis letterlijk met de pollepel ingegoten. Op tweejarige leeftijd kreeg hij zijn eerste racket, toen hij vier was sloeg hij regelmatig een balletje met Jimmy Connors. Weer vier jaar later speelde hij met Björn Borg. Agassi werd gecoached door zijn zwager, niemand minder dan de legen darische Pancho Gonzales en is de laaste jaren een van de leer lingen van de tennisacademie van Nick Bolletieri. Wie gisteren ook verloor, maar wie er ook wel komt is Javier Sanchez, een broer van de twee jaar oudere Emilio. Die staat inmiddels in de top-twintig. Vorig jaar speelde Emilio in Ede, waar hij zich ondermeer enige faam verwierf door een hem door de organisatie be schikbaar gesteld peperduur automobiel stevig tegen een boom te parkeren. Ook Javier heeft alles in zich om binnen afzienbare tijd bij de top terecht te komen. Dat heeft hij ondermeer bewezen door het winnen van Flushing Meadows en de wereldkam pioenschappen voor junioren. Javier Sanchez heeft bepaald geen last van valse bescheiden heid. „Ik word de nummer één van de wereld", zo verklaarde hij onlangs zonder blikken of blozen. „Ik heb er talent genoeg voor. Ik moet alleen voldoende trainen". Dat trainen doet San chez tegenwoordig met Wilan- der en Edberg en de andere Zweden, die unaniem van me ning zijn dat Javier Sanchez een van de grootste beloften van de toekomst is. Gies Pluim tenslotte toonde zich andermaal een onverbe terlijke optimist: „Ik heb zulk weer liever vandaag dan aan het einde van de week. Het is nu bovendien zo slecht, dat het alleen maar beter kan wor den...". Uitslagen Enkelspel, eerste ronde: Simone Colombo (Ita) - Nino Marques (Por) 7-6 (7-5), 6-2; Dan Goldie (Vst) - Javier Sanchez (Spa) 4-6, 6- 3, 6-1; Nduka Odizor (Nig) - Mike Depalmer (Vst) 2-6, 6-0, 6-4; Jean Fleurian (Fra) - André Agassi (Vst) 6-3,7-5. Programma voor dinsdag: Ben Testerman (Vst) - Henrik Sunds- tröm (Zwe), David Pate (VSt) - Si mone Colombo (Ita), Peter Lundg- ren (Zwe) - Michiel Schapers (Ned), Nduko Odizor (Nig) - Mikael Pernfors (Zwe), Tomas Smid (Tsj) - Jan Gunnarsson (Zwe), Mike Leach (VSt) - Paolo Cane (Ita). ATHENE (DPA/ANP) - De Oostduitse voetbalbond h< bij de organisatie in Athene drieduizend toegangskaar gevraagd voor de finale van het voetbaltoernooi der bekt winnaars, 13 mei tussen Ajax en Lokomotiv Leipzig. „Voor een Oosteuropeees team is dat een ongewoon hi aantal", liet een woordvoerder uit de Griekse hoofdsd maandag weten. De Oostduitse supporters komen met W chartervluchten en enkele speciale treinen naar Atherj Ajax heeft achtduizend kaarten besteld. MADRID (DPA) - Zoals het er nu naar uitziet kan Real Madrid ook volgend seizoen beschikken over de Mexi caanse spits Hugo Sanchez. De topschutter heeft maan dag bekend gemaakt, dat hij weer van gedachten is ver anderd en afziet van het plan in Italië aan de slag te gaan. „Ik heb nog een geldig contract met Real Madrid en zal dat uitdienen", zei Sanchez. Nog maar pas geleden was er sprake van, dat Sanchez er veel aan gelegen was on der de verbintenis met de Madrileense topclub, waar de Nederlander Leo Been hakker trainer is, uit te ko men. De Mexicaan zou met voorzitter Ramon Mendoza in onderhandeling zijn over een afkoopsom, opdat hij zou kunnen ingaan op een rur*T" |an onze motorsportmedewerker 0p J1RNEUZEN - Hoogspan- jng voor de start van de (lB-motorcross in Moer- rugge was weer troef, foor de 125 cc- en 250/500 klas junioren en de 250 -klas internationalen ierden op de West- flaamse omloop wedstrij- ;n verreden meetellend )r het kampioenschap, =tgeen betekende dat de iskraan nog iets verder am lucratieve aanbieding Inter Milan. Real heeft S chez vastgelegd tot 1990. DEN BOSCH (ANP) - Hoeveel politiemensen worden ii zet ter voorkoming van rellen bij de wedstrijd FC Bosch - FC Den Haag, blijft tot vanmiddag geheim. De tie in de Brabantse hoofdstad geeft geen cijfers over de tra inzet van agenten bij de halve-finalewedstrijd van KNVB-bekertoernooi, omdat het de emoties bij de groei supporters niet wil aanwakkeren. In verband met het risico-dragende karakter van de w strijd zijn volgens woordvoerder Brummans meer polit| mensen op de been dan anders het geval is. „We zwij over de politie-inzet om geen stemming te kweken". Hij geen rellen te verwachten, mede omdat de wedstrijd op van burgemeester Van Zwieten is verplaatst van 's avoij half acht naar 's middags half drie. Naar schatting vijfh; derd supporters van FC Den Haag zullen in De Vliert a wezig zijn. De KNVB heeft besloten een beperkt aantal combineerde trein- en toegangskaarten voor de Has; aanhang ter beschikking te stellen. Dit is een uitzonder;: omdat de combiregeling naar aanleiding van de rellen FC Den Haag - Ajax op 1 maart niet langer van toepa; is voor fans van de club van voorzitter Dé Stoop. Enkele aanhangers van FC Den Haag hebben vorj week tevergeefs geprobeerd in Den Bosch bij een voorn koop-adres tweehonderd toegangskaarten te krijgen, politie heeft de supporters na een gesprek op het bui weggestuurd. onze hoekeymedewerker Ij de heren zal de beslissing op opia speelde gelijk tegen dikaan en Middelburg won verwacht van Oude Maas. |pide was vrij en zag Olym- en Middelburg door deze iltaten naast zich komen in rangschikking. Volop span- 'ng dus in deze derde klas. De ren van Goes verloren in de erde klas van HSD. HEREN DERDEKLAS IKAAN-OLYMPIA 2-2 - twee minuten keek Olym- gel hal KENS - Peter Hey- r van judoclub Breskens in een sterk bezet inter- ionaal toernooi nabij ijs goed voor de dag ge ien. Hij werd er tweede. 22-jarige Bressiaander am uit in de groep tot 78 >gram. In de finale meost Heyboer et opnemen tegen de Franse ROME (Reuter) - Eén dag na de ontluisterende competaflitaire kampioen Flamand nederlaag tegen AC Milan (1-4) heeft Sven-Goran ErikssB beslissing van de scheids manager van AS Roma, zijn ontslag ingediend. Hij zefiiter verloor de Bressiander hopen het team daarmee te inspireren in de poging iet een punt. De kleinst moge voor volgend seizoen te verzekeren van Europees voetb: jke nederlaag. Het ontslag van Eriksson volgde op een reeks teleur: lende resultaten van AS Roma, dat vorig jaar de Italia: beker won en in de competitie als tweede eindigde. Met twee wedstrijden te spelen, staat de club uit de Italiaaj hoofdstad op de vijfde plaats. Slechts indien het eindig:| de top-vijf is AS Roma verzekerd van deelneming aan: UEF A-bekertoernooi. Het bestuur van AS Roma heeft zich nog niet berai over de opvolging van de 39-jarige Eriksson. Voordat naar Italië kwam, had de Zweed de technische leiding IFK Göteborg en Benfica. In dit 13 landentoernooi na- verder nog enkele Bres- se jeugdleden deel. Sjaak l de Velde werd derde in de ëp 14-15-jarigen tot 54 kilo- Zijn clubgenoot Barry de ttde pakte eenzelfde stek in (categorie 13-14-jarigen tot filogram. WAALWIJK - Ton Cornelissen, de spits van De Graafsi heeft zich aangeboden bij RKC. De spits die eerder ook l NAC uitkwam en 'bezit' is van zijn schoonvader speelde! vorige seizoen al eerder bij de Waalwijkse eerste divi| club. Cornelissen zat dit weekeinde op de bank bij De Graafscj dat Cambuur verrassend met 2-1 versloeg. Bij RKC spj momenteel Willy Carbo in de spits maar hij is nog eigen:] van FC Twente dat niet minder dan 314 ton voor vraagt. En dat bedrag is de Waalwijkse vereniging vei hoog. Doelman Gerards van RKC staat overigens een disci naire straf te wachten wegens al te kritische uitlatir| over het bestuur tegenover de pers. Ronde van de Aude voor dames Uitslag derde etappe: 1. Tamara Poliakova (Sov) de 72 kilofl van Les-Cabannes-de-FIeury naar Fleury in 1.56.37, 2. Mod Knol (Ned) op 0.43,3. Jeannie Longo (Fra), 4. Connie Meijer (N« njeplein, Waar ook all#* nv<*- Mara Monzole (Ita), 9. Heieen Hage (Ned), 30. Rita Timper. fomahteitJn 31. Mleke Havik (Ned), 36. Cynthia Lutke Schipholt (Ned) alli orma"teiten worden ver- de zelfde tijd als Knol. Algemeen klassement: 1, Longo 4.20.39, 2. Edith Schönent* (Zwi) op 0.02, 3. Maria Canins (Ita) op 0.04, 4. Poliakova op 0 Knol op 0.54, 7. Havik op 0.58, 8. Meijer op 0.59,12. Hage op 1' Timpera op 1.05,46. Lutke Schipholt op 11.32. JSENDAAL Het rug- em RCC uit Roosendaal ft op eigen terrein de latie van Blue Dia- üds uit Terneuzen met 5 verslagen. Terneuzense equipe trad I met vier nieuwe krachten. 3KENS - De Breskense jevereniging Prinses stina houdt dinsdag 5 in samenwerking met De Wielingen de bevrij- isloop. jeugd tot en met 12 jaar ht het loopgebeuren om 3 uur. Om 19.00 uur wordt startschot gelost voor de 7 2,6 kilometer. Start en fi- zijn gesitueerd aan het Geen van de deelnemers aan lotto 18 heeft alle kruisjes op dejl plaats gezet. Voor de tweede prijs meldde zich één kandidaat) een bedrag van drie ton bruto tegemoet kan zien. Lotto 18 le prijs: geen winnaar; 2e prijs: 1 winnaar, die bruto f. ontvangt; 3e prijs: 51 winnaars, die elk bruto f, 4.276,40 ontval 4e prijs: 3.586 winnaars, die elk f. 60,80 ontvangen; 5e prijs: f winnaars, die elk f. 5,00 ontvangen. Cijferspel 18 6 cijfers goed: geen winnaar; 5 cijfers goed: 1 winnaar; 4 c goed: 21 winnaars; 3 cijfers goed: 234 winnaars; 2 cijfers goedj winnaars. Toto 18 le prijs: 1 winnaar, die bruto f. 21.163,30 ontvangt; 2e prijs: 41 naars, die elk f. 306,70 ontvangen; 3e prijs: 380 winnaars, die' 92,80 ontvangen. Toto-gelijk 18 le prijs: geen winnaar; 2e prijs: 1 winnaar, die f. 380,60 ontvai prijs: 28 winnaars, die elk f. 67,90 ontvangen; 4e prijs: 433 winflj die elk f. 7,00 ontvangen. ÏUZEN - In de fdklas 1 C-junioren (de Terneuzen Cl fors i IffCl en won [24 Cl raakte verder ach- P door met 2-1 van Axel Cl «niezen. STEEN Cl ver- l Terneuzense Boys Cl met Cl 8-12, Axel Cl 'HW24 Cl 7-8, AZW Cl 7-6, 7-5, Terneuzense Boys Cl n®t Zierikzee Cl-Walche- InlDauwendaele ci-Bruse ■*-1 5-0. Jj Zierikzee Cl 7-9, Walcheren lujvendaele C1 7_8 yUs_ iti Bruse Boys Cl 8-3. h„ aS^?: VCK Cl-RCS Cl 0-1 C'-ArriemuidenCl0-2 fen ci o Mb^cC1 7'n- Arne" CIHVCKCI £l.811' m0e"

de Stem | 1987 | | pagina 6