Henk van Beek voorzitter Doormangroep Terneuzen 'DIT IS IN TERNEUZENSE SAMENLEVING NIET MEER WEG TE DENKEN' Succesvolle snuffelmarkt in Sasse Vlaanderen Rijkswaterstaat geeft toestemming voor Schoondijkse optocht ZAKENNIEU W S POLITIERAPPORT vernield Veel schade IN LANDI Goede presi CITROËN^ MARKTEN DE STEM VAN ZEELAND 3 DINSDAG 28 APRIL 1987 TERNEUZEN - De werkgroep Havenfees ten 1987 heeft het voor lopig programma van de Havenfeësten in Terneuzen gereed. Hetelucht Wedstrijden Nachtrit motorclub succesvol Koninginnedag in Sluis met wallentocht Koninginnedag in Terhole in teken tv W.DE BLOCK WISSE B.V. Avondmarkt in Sasse centrum Balletuitvoering Terneuzen gaat niet door Watertorenrit WZAop koninginnedag in Oostburg 'WEGEN NIET AFZETTEN' Joke Bruijs niet naar Hulst PLAATSELIJK NIEUWS Sas van Gent Koninginnedag StrandpOSt in Lamswaarde start muzikaal DE STEM VAN Z TERNEUZEN - Op de ee landelijke tenniscompej burgse Ludo et Emergo tegen de eerste formatie hoeven. T16 Van onze correspondent TERNEUZEN - Voor de le den van de scouting Door mangroep uit Terneuzen was het zaterdag een drukke dag. Er werden maar liefst drie nieuwe lei ders geïnstalleerd en een nieuwe spel tak: de Pivo's. Om half twee begonnen de feestelijkheden op 't Weitje aan het Zuidersportpark. Schipper André Fransse verrichtte voor de gehele scoutinggroep de openingsplechtigheid. Hierna was het de beurt aan groepsvoorzitter Gerard Kouwijzer om welpenleider Jo- han Meeuwsen te installeren. Deze beloofde plechtig de scou- tingreglementen na te leven. Ook Nel van Beek legde de be lofte af en is in het vervolg leidster van de Pivo's. Voor groepsvoorzitter Kouwijzer waren dit zijn laatste officiële daden voor wat betreft de scouting. Na 26 jaar legt hij het bijltje erbij neer. Uit handen van vice-voorzit- ter Piet van Driel kreeg de scheidende groepsvoorzitter het zilveren waarderingsteken van scouting Nederland. Als afscheidscadeau kreeg hij van de groep een tuinslangenset. In koor bezong de Doormangroep het verleden en heden van de voorzitter in een afscheidslied. Het laatste couplet was gewijd aan de nieuwe groepsvoorzitter Henk van Beek. Na de officiële overdracht wachtten de welpen en de ver kenners een netstocht met op drachten en posten onderweg. De tocht voerde de deelnemers richting De Griete en De Val. Na terugkomst op 't Weitje was er een gezamenlijke maaltijd voor de leden en de stam. Na het eten werd een spelletje gei- tenvoetbal gespeeld waarbij de spelers aan een voet vastge bonden waren aan en paaltje en slechts een meter loop- ruimte hadden. Voor de welpen en de ver kenners werd de dag afgesloten met een groot kampvuur. Voor de nieuwe speltak De Pivo's begon de avond pas. Nadat zij geïnstalleerd waren door Nel van Beek begon voor hen een nachtelijke dropping. Voor sommigen duurde dit ontgroe ningspektakel tot de volgende morgen. Havenfeest breder opgezet Van onze correspondent Het feest wordt dit jaar een totaal gebeuren onder aus piciën van de VW-Ter- neuzen. Verder zijn in de werkgroep vertegenwoor digd de middenstand en de horeca van Terneuzen. Ook dit jaar zal de Scheldestad 10,11 en 12 juli weer in het te ken staan van de Havenfees- ten. Het programma van de feestelijkheden voorziet in veel gezelligheid en attracties voor jong en oud. „De feesten zijn in de Ter- neuzense samenleving niet meer weg te denken", aldus coördinator Pierre Eysacker. „Mede door de vertegenwoor digers van de middenstand en de horeca die meewerken en meedenken in de werkgroep hebben we dit jaar een brede opzet en strekken de feesten zich uit van het haventerrein tot de Axelsedam". Vooral het Damplein moet een echt gezellig pleintje wor den met terrasjes en bij vol doende belangstelling kunnen non-profit-instellingen met een charitatief karakter di verse kraampjes bemannen. Nieuw dit jaar is ook de be langstelling die directeur Henk Scholten van het Zuidland- theater voor de feesten aan de dag legt Getracht wordt in te spelen op het straattoneel en een band met zeemansliederen in de feesttent op het terrein te laten optreden. Vrijdag 10 juli worden de fees ten om 19.00 uur geopend door het oplaten van twee hete- luchtballonnen tot een hoogte van 25 meter. Verder is er een havenloop, zijn er kermisat tracties en zal er in de feesttent live muziek ten gehore worden gebracht. Natuurlijk is het nautisch aspect ook dit jaar niet vergeten en kunnen er voor een gulden rondvaarten op de Westerschelde worden gemaakt. Wie eens een alterna tieve overtocht in de haven wil maken, kan dit doen in een drijvende bierton. De tweede dag van de feesten worden gekenmerkt door een vorkheftruckwedstrijd, stunt- rijden en roeiwedstrijden. Het avondprogramma wordt ge vuld met een spectaculaire Concorde ski-show waarbij ge bruik gemaakt wordt van een nagebootste Concorde en on dersteund door allerlei licht en geluidseffecten. Midden stand en horeca spelen op de feesten in door gezellige terras jes te creëren. Op de laatste dag van de feesten (zondag) zullen de win kels weer van 13.00 tot 17.00 uur geopend zijn. Om 15.00 uur is er een vlootshow met aansluitend Touwtrekken is ook altijd een onderdeel van de Haven feesten. Hier delft de dames- ploeg van HVSV het onder spit tegen de heren van de zelfde vereniging. Dat ge beurde vorig jaar. FOTO W)M KOOYMAN een blusdemonstratie. Om 17.00 uur worden de feesten afgeslo ten. Gedurende het hele weekend van de Havenfeesten zal het marine onderzoekvaartuig Hrs. Blommendaal een bezoek bren gen aan de Terneuzense haven en is deze tevens te bezichtigen. Van onze correspondent ZANDSTRAAT - De nachtrit van de Motorclub Zeeuwsch- Vlaanderen was succesvol. Hiervoor waren 84 deelnemers opgekomen, twee keer zoveel als in 1986. Hierbij was ook een groot aantal Belgen. De rit voerde voor een groot deel door belgië, voornamelijk het gebied tussen Assenede, Zelzate en Wachtebeke over gedeelte verharde en af en toe onverharde wegen. Uitslag: 1. Peter Ver meirssen, 2. Harry Vermeirssen, 2. Frans Vermeirssen. De poedel prijs ging naar P. Zoete. SLUIS - Het oranjecomité van Sluis heeft in samen werking met de leerkrach ten van de basisscholen en de ouder- en schoolvereni gingen een progamma op gesteld voor de viering van koninginnedag. Om acht uur wordt gestart met klokgelui. Om tien uur is er voor de kinderen van de leerja ren 6, 7 en 8 een oriëntiatierit De start en finish zijn bij de openbare basisschool aan de Kloosterstraat. Om dezelfde tijd is voor de kinderen van de leerjaren 3, 4 en 5 een Wallentocht met spe len en voor de kinderen van de leerjaren 1 en 2 kinderspelen op het speelplein van de rk basi- school aan de Brugstraat Als het regent gaan de kleuters naar de sportzaal om daar de spelletjes af te werken en is er voor de oudere kinderen een filmvoorstelling in gemeen schapscentrum 't Zoute Vestje. Om twee uur 's middags is er voor alle kinderen in 't Zoutje Vestje een voorstelling van het stuk: Op zoek naar Thomas Joekepoep. Om 16.30 uur geeft de stadsbeiaard R. de Clerck een carillonconcert en de vie ring in Sluis wordt om 19.30 uur muzikaal afgesloten met een rondgang door het muziekge zelschap en de drumband van Apollo. Van onze verslaggever TERHOLE - De jeugd van het dorp Terhole houdt zich op konin ginnedag vooral bezig met populaire televi sieprogramma's. De kinderen worden inge deeld in groepen en om 10 uur kunnen uit de grote televisiedoos het spel grabbelen dat ze moeten gaan spelen. Een en ander gebeurt in de nabijheid van het dorpshuis. Na afloop worden de prijzen uitgereikt en krijgt ieder kind een drinkbeker mee naar huis, ter herinnering aan het gouden huwelijksfeest van prinses Juliana en prins Bernhard. Na een rondgang door de fanfare Excelsior klinkt om 19.30 uur het startsein voor een step- penrace. Daarbij verschij nen verschillende groepen uit het dorp aan de start. De prijsuitreiking is om 21 uur in café De Kroon. (ADVERTENTIE) AUTOBEDRIJF Tivoliweg-Hulst Tel. 01140-12058 AUTOBEDRIJF Mr. F.J. Haarmanweg 55 Terneuzen Tel. 01150-94300 Van onze correspondent SAS VAN GENT - De mid denstandsvereniging Sas'70 uit Sas van Gent houdt in samenwerking met de am bulante handel vrijdag 1 mei (in de socialistische tra ditie Dag van de Arbeid en in België nationale feest dag) een avondmarkt in het Sasse centrum. Dit in navolging van het succes van vorig jaar, toen mede dank zij het fraaie voorjaarsweer veel publiek kwam opdagen. De Sasse middenstand komt vrijdagavond, samen met een twintigtal marktkramers en een aantal standwerkers, de straat op in feestelijk versierde tentjes. De activiteiten concen treren zich rond het Sasse cen trum: Westkade, Gentsestraat, Zuidstraat, Markt en Oost straat. Ook de horeca laat zich niet onbetuigd. De dweilbands Tandsjen Bei en Doet er niet toe zorgen voor de muzikale omlijsting. Voorts is ballonnengoochelaar San chez Lozano van de partij, die gratis ballonfiguren aan kin deren uitdeelt. De avondmarkt duurt vrijdag van half zeven tot half tiea Voor die gelegen heid is het centrum dan ver keersvrij. Van onze verslaggever TERNEUZEN - De voor woensdag 28 april in het Zuidlandtheater voorziene voorstelling van de ballet groep Nieuwe Danserije gaat wegens ziekte van een der danseressen niet door. Wanneer het op te voeren ballet Chihuahua dan wél in Terneuzen te zien is, kon op dit moment nog niet ge zegd worden. Van onze correspondent OOSTBRUG - De West- Zeeuws-Vlaamse Auto Club (WZA) houdt donderdag 30 april, koninginnedag, de traditionele Watertorenrit. Een puzzelrit die meetelt voor het clubkampioen schap, zowel in de A- als in de toerklas. De rit, die uitgezet is door Joop Kolijn uit Terneuzen, heeft een lengte van ongeveer 38 kilome ter en dient gereden te worden met een gemiddelde snelheid van 20 kilometer per uur. In schrijven is mogelijk vanaf 13.00 uur in café De Vier Em mers aan de Markt te Oost burg. De start is gelegen op het bedrijventerrein achter de Wa tertoren en gepland om 13.45 uur. De rit staat in het teken van koninginnedag en is zeker in de toerklas voor iedereen ge- makkelij k te rijden. Van onze correspondent SAS VAN GENT - De in De Vlaanderen te Sas van Gent gehouden snuffelmarkt is een succes geworden. Liefst 120 deelnemende gelegenheidshandelaren bevolkten zowel de tennis- als de evenementenhal van het Vlaande- rencomplex. De eerste kooplustigen dienden zich volgens organisator Pim van Hilten al vroeg aan. „Om half negen, anderhalf uur voor de opening van de snuffelmarkt, stond al een aantal Belgische bussen voor de deur vol met op eerste koopjes azend publiek. Tegen tien uur werd het helemaal druk. Nee, je staat er werkelijk iedere keer weer verbaasd van hoezeer de mensen zich dan verdringen om binnen te komen." Van Hilten schatte het bezoekersaantal zondag op ruim 2500 betalenden. Hij had de indruk dat de kwaliteit van de aangevoerde spullen, alles tweedehands, hoger was dan die van vorige snuffelmarkten. In combinaie met de drukte heerste er zondag een wat benauwde atmosfeer in De Vlaanderen. De warmte van de voorgaande dagen bleek nog duidelijk binnen te hangen en drukte zichtbaar op het publiek, dat moeizam schuifelend tussen de diverse kraampjes toch probeerde te vinden waar het voor gekomen was. Zondag 27 september staat een volgende snuffelmarkt in Sas van Gent op het pro gramma. Van onze verslaggever SCHOONDIJKE - De praalwagenstoet op konin ginnedag mag gebruik ma ken van de doorgaande we gen. Schoondijke helemaal afzetten mag echter niet. Dat is het resultaat van een ge sprek dat gisteren plaatsvond tussen Rijkswaterstaat en een delegatie van de Schoondijkse activiteitencommissie. Eerder had Rijkswaterstaat medewerking geweigerd. Dat berustte, zo zei men gisteren, op een misverstand. Aan het gebruik van de wegen is de voorwaarde gekoppeld dat de optocht gefaseerd plaatsvindt. Dat houdt in dat de stoet elk der Schoondijkse wijken apart induikt. De optocht duurt daardoor iets langer dan ge pland, maar verblijft zo kort mogelijk op de doorgaande we gen. De momenten waarop dit gebeurt zijn afgestemd op de aankomsttijden van de veer boot in Breskens. Per keer dat de ruim twintig wagens tel lende stoet over de doorgaande wegen gaat, wordt een opont houd van ten hoogste vijftien minuten verwacht. Daarmee rekening houdend plaatst Rijkswaterstaat waarschu wingsborden die op het evene ment wijzen. Medewerking van de politie lijkt vooralsnog een probleem. Veel agenten hebben een vrije koninginnedag ter compensatie van, hun dienst afgelopen weekend in Borssele. Twee in Schoondijke woonachtige agenten hebben zich evenwel bereid verklaard op hun vrije dag het uniform aan te trek ken. Van onze verslaggever HULST - De voorstelling van Joke Bruijs, die op ko ninginnedag in Den Dul- laert in Hulst op het pro gramma stond is vanwege te geringe belangstelling af gelast. Het Oranjebal, dat na de voor stelling is gepland, is daardoor vervroegd. Het bal, met mede werking van orkest Frans Bon ne, begint nu om 20.30 uur. En tree is gratis. Stichting Promotie bij open-deur-dagen TERNEUZEN/BRUGGE - De Stichting Promotie Zeeuwsch-Vlaanderen is uit genodigd door de Hotel- en Toerismeschool Spermalie in Brugge om aanwezig te zijn tijdens de open-deur-dagen op 1 en 2 mei. De stichting presenteert zich daar samen met restaurant-exploitanten uit de regio. De Belgische minister van onderwijs Daniël Coens, die de manifestatie opent, krijgt onder meer een Hollandse borrel aangeboden. Hotelschool Spermalie is ook in Zeeuwsch-Vlaanderen geen onbekend fenomeen. Veel horecamensen hebben hier een gedegen opleiding gehad. Tijdens de manifestatie kun nen bezoekers met volle teu gen genieten van culinaire en toeristische animatie. Zij kunnen wijn proeven en cocktails brouwen. Ook is er een toeristische ontdekkings tocht in de vorm van een prijsvraag. Een der te winnen prijzen is een gastronomisch weekendje Zeeuwsch-Vlaan deren, aangeboden door res taurant l'Escaut in Terneu zen. Echo-audio in Terneuzen TERNEUZEN - Na drie jaar in Terneuzen Sjipe-hifi te hebben geëxploiteerd opent Peter de Graaf vrijdag 1 mei de deuren van Echo-Audio. Dit bedrijf is gevestigd in de Havenstraat. Belangstellen den zijn vrijdagmorgen om 10.00 uur welkom om het glas te heffen op deze nieuwe zaak in geluidsapparatuur en com- pact-discs. Regio-vakbeurs Zeelandhallen GOES - Van 6 tot en met 8 mei wordt in de Zeelandhal. len in Goes de vakbeurs 'On. derhoud en installatie regio, naai 1987' gehouden. Deze beurs doet in de maand mei in totaal drie plaatsen aan' Goes, Groningen en Valken^ burg. Meer dan 100'bedrijven hebben voor deze beurs inge schreven. Een belangrijke plaats tijdens de beurs wordt ingenomen door een Infocen- trum, waar voorlichting wordt gegeven door onder meer Kamers van Koophan del, transferbureaus van Technische Universiteiten Eindhoven en Twente en de Metaalunie. Tijdens de beursdagen wor- den ook op 6 en 7 mei lezingen gehouden. Onderwerpen 'On dernemerschap en Milieu- wetgeving' en 'Management en Kwaliteitssysteem. Mid den- en kleinbedrijven kun nen hun licht opsteken tijdens een lezing op 7 mei, 's mid dags om 15.00 uur, over 'Zin en onzin rond het exportge- beuren'. De beurs is geopend van 14.00-22.00 uur. Pannekoekhuis in Koewacht KOEWACHT/'t ZAND - Op koninginnedag, 30 april, ope nen Ton en Wil den Hartog in Koewacht, een pannekoeken- huis. De officiële opening vindt plaats om 12.30 uur in samenwerking met de oran jevereniging Koewacht. De eerste gasten zijn de leerlin gen van rk basisschool De Eikelaar uit de groepen vijf en zes. Zij mogen gratis pan nekoeken eten. VOGELVRIENDEN - Voor leden en belangstellenden van de Sasse Vogelvrienden verzorgt vanavond (dinsdag) dierenarts J. Vos uit Terneu zen een lezing over 'Vogel- ziektes bij kooi- en volièrevo gels'. De lezing, waarbij ook dia's worden vertoond, wordt gegeven in De Speye en be gint om 19.30 uur. GOES, 27 april - Sla glas st, 460 St.: kl. 1 15 0,43, 20 0,53-0,58. Bloemkool glas st, 80 st.: kl. 1 GR 1,60-2,70, MI 0,90. Rabarber, 260 kg: kl. 1 0,13-0,21. Radijs bos, 1210 bos: kl. 1 0,21-0,58, kl. 2 0,21-0,24. Spinazie kg, 100 kg: kl. 2 0,71-0,78. Prei kg, 140 kg: kl. 2 A 0,47-0,65. Uien bos, 70 kg: kl. 1 0,44-0,48. Selderij bos, 50 bos: kl. 1 0,36. Aardbeien glas ds x 150 gr, 850 doos: kl. 11,41, kl. 2 1,30-1,36. Late aardappelen, 170 kg: kl. 10,32, BO 0,29, MI 0,22. AMSTERDAM, 27 april - In Bintje 35-50mm, oogst 1986, wer den 16 contracten verhandeld voor levering mei tegen 6,90 tot ƒ6,50 per 100 kg. De stemming was prijshoudend. In Bintje 50mm, oogst 1986, werden 1412 contracten verhandeld voor leve ring mei bij een prijs van 24,30 tot ƒ23,50 per 100 kg. De stem ming was prijshoudend. In Bintje 50mm, oogst 1987, werden 10 con tracten verhandeld voor novem- ber-levering bij een prijs van ƒ23,80 en 39 contracten levering april tegen 29,00 tot 28,90. De stemming was kalm. Hulst Zondagnacht zijn van drie in Hulst geparkeerd staande personenauto's de ruitenwis sers vernield. In de Casemir- laan moest een auto van M. F. het ontgelden. Verder ge beurde hetzelfde bij twee per sonenauto's van P. V. en V. D. die stonden geparkeerd aan de Abdijstraat. Alle gedu peerden deden gisteren aan gifte bij de rijkspolitie te Hulst Terneuzen De gemeente politie van Terneuzen heeft gisteren een drietal uren op verschillende punten in de gemeente een controle uitgevoerd op het dragen van autogordels. In totaal werden 280 automobi listen aangehouden. Daarvan bleken er 48 geen gordel te dragen. Tegen de overtreders werd proces verbaal opge maakt. Sluiskil Op rijksweg N252 nabij de westelijke afrit van de brug Sluiskil deed zich gisteravond een botsing voor tussen een leswagen en een vrachtauto Het bleef bij materiële scha de. De lesauto, bestuurd door J. V. uit Terneuzen maakte een uitwijkmanoeuvre naar links om een van de afrit van de brug komend voertuig te ontwijken. Daarbij raakte hij in een slip. De rij-instructeur greep nog wel in doch kan niet voorkomen dat de lesauto in botsing kwam met een vrachtauto. Van onze verslaggever LAMSWAARDE - De vie ring van koninginnedag be gint in Lamswaarde met vrolijke muziek. Onder begeleiding van de fan fare Vrijheid Eendracht stapt de schooljeugd om 9.30 uur op naar het sportveld om zich te vermaken met volksspelen. De prijzen daarvan worden om 13.30 uur uitgereikt in De Lui fel. Een half uurtje later worden groot en klein daar opnieuw verwacht voor de start van een fietsenrally. De prijswinnaars daarvan zijn om 20 uur bekend in café De Lamsoren, 's Mid dags kunnen schutters in De Vier Jaargetijden terecht voor een oranjeschieting. Van onze correspondent NIEUW VLIET - De strand- post Nieuwvliet-Bad is aan zienlijk beschadigd. Veel verbindingen van leidingen zijn er vernield. Daardoor is de strandpost on bereikbaar geworden. De vei ligheid van strandgasten komt hierdoor in gevaar. De schade bedraagt vele duizendne gul dens. De vernielingen zijn ge pleegd tussen vorige week don derdag en zondag. De rijkspoli tie te Oostburg vraagt eventu eel mensen die inlichtingen kunnen verschaffen zich met hen in verbinding te stellen on der 01170-3156. Van onze atletiekmedewerker KAPELLE - De afdeling Zeeland van de KNAU wil de Zeeuwse crosscompetitie nieuw leven inblazen. Tij dens de technische vergade ring in De Vroone te Ka- pelle kwam het afdelings bestuur met twee nieuwe elementen tevoorschijn om dat doel te bereiken. Men gaat het aantal verplichte crossen om voor het eindklas sement in aanmerking te ko men, van vijf op zes brengen (van de acht die gehouden wor den) en de puntentelling wordt losgekoppeld van het aantal deelnemers. Betreffende het eerste punt ontstond er nogal wat discus- Zwal Van onze tennismedewerker De andere Zeeuwse gegagc tweede klas, het Middelbur zelfde cijfers Markendaal 2 voor de Zeeuws-Vlamingen duel tegen de Middelburger te halen. Het duel tegen Vierhoeven be gon met nederlagen voor Pa trick Marteijn en Han Petiet. Ook Mirjam Brakman deelde in het verlies. Wilma Kupfer gaf de Oostburgse formatie nog enige hoop via een eerste set winst, maar moest daarna voor haar tegenstandster buigea Het enige winstpunt behaalde de mixed-combinatie Brak man/Marteijn. In de eerste klas startte het Goese TSI1 met een 4-4-gelijk spel tegen Rapiditas 1, terwijl het Vlissingse De Schelde 17-1- verlies moest incasseren tegen Topspinners 2. TSI 2, uitko mend in de overgangsklas B, redde het niet tegen Capelle-Y 1. Via zeges van Manfred de Kok, Angela Latuheru en Co- rina van de Borgt strandde het op de stand 3-5. In de tweede klas begon Animo uit Terneuzen met een 5-3-overwinning op MLTC 2. Ondanks goed tegenspel lukte het Tim van Dijk niet om de Middelburgse representant Walter Montenarie te omzeilen, hoewel alle mogelijkheden aanwezig leken in de tie-break van de tweede set. Montenarie maakte het karwei goed af met 6-3,7-6. Mark Albers en Manon Kienjet zetten Animo op voor sprong met overwinningen op Gillis van de Gruiter en Marie- Louise Maasdag. Isabelle Leen houwers redde het niet tegen Ingrid de Vries. De gelijke tus senstand werd via twee over winningen in de mixed-par tijen omgebogen in winst voor de Terneuzense equipes. In dezelfde poule greep Smash 1 uit St.-Jansteen met dezelfde cijfers winst op Hul ster Ambacht 1. Niet Richard Bral maakte deel uit van de Steense formatie, maar Gyon Asselman opende de strijd te gen Coen Dobbeleir, die echter met duidelijke 6-2, 6-1-cijfers de winst naar zich toetrok. Ro nald van Remortel bracht daarna Smash langszij via een zege op Jan Willem Bartz. Jac queline Bral en Stephanie Rot tier bouwden de voorsprong uit via overwinningen op respec tievelijk Chantal Baecke en Marion Schellekens. De Hul- sterse formatie haalde nog twee punten binnen via winst in het herendubbelspel en door de mixed-combinatie Schelle- kens/Dobbeleir. Van onze paardesportmedewerker ETTEN-LEUR - Tijdens sele mengestelde wedstrijd voor pc het Brabantse Etten-Leur, he combinatie Anouschka Bevin j Tyran uit Waterlandkerkje vo| treffelijke prestatie gezorgd, vierde plaats in de eindrangscj slag te leggen. De drie nationale pony-organisatij ninklijke Nederlandse Federatie \l dj verenigingen); NPC (Nederlands en de NKB (Noord-Brabantse Kat: waren met hun beste ruiters en al sent in Etten-Leur. Behalve Anoi kwam ook Nina de Leeuw uit Gd deze Brabantse plaats. Anouschka Bevin startte het oh suur zeer matig. Ze moest proberd °3 verliespunten weg te werken er onmogelijke opgave. De cross-cou de meeste deelnemers in de fout gij

de Stem | 1987 | | pagina 16