DE STEM PERSON werktuigkundige (m/v) assurantie-adviseur bedrijven (m/v) pnem ARTSENBEZOEKER (M/V) Rabobank S commercieel manager BIK BTS Jonge MTS-ers E Iiflj BROADCAST TELEVISION SYSTEMS BM BRILPOST VESTIGINGSMANAGER als meetkamertechnici ARNOLD MÜI Rabobank Made en Drimmelen DIRECTIESECRETARESSE Bakkerij Dokman 1e klas BROODBAKKER HoefnagetsZbnweringen cx DE STEM VAN ZATERDAG 18 APRIL 1987 n.v. provinciale noordbrabantse elektriciteits-maatschappij Cpnem] 's-hertogenbosch RIJKSOVERHEID VRAAGT afdelingshoofd (v/m) vac.nr. 6-6554/0057 VAN OVERVELD B.V. MULTl Wij zoeken jonge elektronici, die zich thuis kunnen voelen in de zich snel ontwikkelende, complexe wereld van professionele televisie camerasystemen. Dat vraagt de ambitie van hoog waardig vakmanschap en de be reidheid steeds nieuwe kennis op te doen. Zelfs de beste MTS-er E heeft zeker een paar jaar nodig om all round te worden en een compleet BTS-camerasysteem in zijn greep te krijgen. Verreweg de meesten, die kiezen voor dit interessante vakspecia lisme, blijven er in werkzaam, hoewel er ook best aanlokkelijke aanbiedingen van buitenaf komen. Goede toekomstverwachtingen brengen de behoefte met zich me8 aan meer jong technisch talent. Binnenkort start weer een nieuwe opleiding en training voor een groep jonge MTS-ers E. Die oplei'| Buitenlucht ding bestaat uit een drietal weken theoretische scholing, gevolgd door training on the job. AMSTERDAM - In het modderballet van Za- ragoza bleef Arnold Mühren letterlijk en fi guurlijk het best op de been. Monnik Wie mee vooraan wil staan in hoogwaardige elektronica-tech- nieken en geen militaire verplich tingen (meer) heeft, kan zijn solÜ' I citatie richten aan de heer H.J Sluyter, Personeelzaken BTS, Kapittelweg 10, 4827 HG Breda. Telefoon: 076-797218. verzorgt de stroomvoorziening (produktie, transport en voor een groot deel de distributie) voor de gehele provincie Noord-Brabant. In het hoofdkantoor te 's-Hertogenbosch, de centrales te Geertruidenberg en een aantal afdelingen verspreid over de provincie zijn ca. 2400 medewerk(st)ers werkzaam De afdeling Stadsverwarming bestaat uit een projektgroep en een afdeling Bedrijfsvoering. De afdeling beheert en onderhoudt een zeer modern warmtekrachtcentrale, een aantal pompstations en ketelhuizen, grote transportleidingen naar o.a. Breda en Tilburg en een groot aantal kleinere installaties, verspreid over de provincie. Voor het regionaal centrum van de afdeling Stadsverwarming wordt gevraagd eerr verleent op persoonlijke wijze uiteen lopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een Standplaats: Geertruidenberg. Functie-Informatie: - het bewaken en bedienen van stads verwarming sinstallaties; - het vrijmaken en vrijgeven van de instal laties respectievelijk voor en na revisies; - het bedrijfsgereedmaken en controleren van ketelhuizen en pompstations; - het controleren van in bedrijf zijnde installaties. Functle-elsen: - het volledige diploma Scheepswerktuig- kundige B of het volledige diploma werk tuigkundige in Centrales B2; - bereidheid om in ploegendienst te werken; - bereidheid tot het verrichten van storings dienst; - het rijbewijs BE. Betrokkene wordt opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en de Interprovinciale Ziektekosten Regeling. Het is de bedoeling dat men in of in de nabijheid van de standplaats woonachtig is dan wel gaat wonen. Bij verhuizing kan een tegemoetkoming worden verleend in de verhuis- en herinrichtingskosten. Voor nadere informatie met betrekking tot de functie kan desgewenst telefonisch contact worden opgenomen met de heer mg. H. Hoff, afdeling Bedrijfsvoering Stads verwarming, tel. 01621 - 82253 of met de heer B. van Aalst, afdeling Personeelszaken, tel. 01621 - 82767. De PNEM wil meer vrouwen in dienst nemen. Zij worden daarom uitdrukkelijk gevraagd te solliciteren. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk en tot 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan de bedrijfs directeur Sociale Zaken van de N.V. PNEM, Postbus 222, 5201 HA 's-Hertogenbosch, onder vermelding van vacaturenummer 87-0-322 in de sollicitatiebrief. SANDOZ Het wereldconcern Sandoz AG, waarvan de hoofdzetel in Bazel is gevestigd, is met zo'n 41.000 medewerkers verantwoordelijk voor een gestaag groeiende omzet die de 9 miljard te boven gaat. De geneesmiddelendivisie alleen al mag zich rekenen tot de belangrijkste farmaceutische ondernemingen ter wereld. Sandoz B.V. te Uden is de Nederlandse tak van het con cern. 144 Medewerkers zijn actief op het gebied van ge neesmiddelen, dieet- en sportvoeding, kleurstoffen en chemicaliën. Voor de Buitendienst van de Pharmadivisie zoeken wij een voor de regio Zeeland, West-Brabant en Rotterdam. In deze functie verstrekt u informatie aan huisartsen en specialisten omtrent de tot uw pakket behorende prepa raten. U wordt hierbij ondersteund vanuit het bedrijf. U krijgt in tern een opleiding om u de nodige medische, farmaceuti sche en produktkennis eigen te maken, alsmede commu nicatietechnieken. Studiezin is hierbij uiteraard van be lang, nu, maar ook voor de toekomst. Sandoz biedt een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een interessante autore geling. Functie-eisen; Wij willen graag kennis maken met ambitieuze mensen onder de 30 jaar, met een opleiding op HBO-niveau en eventueel ervaring als artsenbezoeker. Zij dienen doortastend en representatief te zijn en uiter aard over uitstekende communicatieve eigenschappen te beschikken. Ook gevoel voor commercie mag niet ont breken. Zij dienen woonachtig te zijn in het gebied. Bent u geïnteresseerd in deze functie, wilt u dan binnen 14 dagen uw sollicitatiebrief met relevante gegevens zen den aan Sandoz B.V., afdeling Personeelszaken, Postbus 91,5400 AB Uden. Voor telefonische informatie kunt u zich eveneens wen den tot de afdeling Personeelszaken. De Assurantie-afdeling maakt deel uit van de afdeling Bedrijven en omvat 2 adviseurs en 1 medewerker in de binnendienst De gevraagde adviseur gaat onder de directe verantwoordelijkheid van het hoofd Bedrijven een actieve bijdrage leveren aan de bemiddeling bij het afsluiten van verzekeringen voornamelijk in de bedrijvenmarkt. In samenwerking met zijn of haar collega-adviseur geeft hij of zij gestalte aan de totale assurantie bemiddeling van de bank. Hij of zij dient dit te bereiken door een actieve en stimulerende opstelling en door een goede organisatie van de dienstverlening. Voor deze functie denken wij aan kandidaten van ca. 30 jaar, met een opleiding op middelbaar niveau, aangevuld met vakgerichte studies als Assurantie-A en B en Branche-diploma Varia. Goede contactuele en commerciële eigenschapen zijn noodzakelijk. Ervaring in een soortgelijke functie is gewenst. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, zoals een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer A.W.C. Verhoeve, directeur, telefoon 01626-2155. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de Rabobank, Postbus 13, 4920 AA Made. MINISTERIE VAN JUSTITIE Rijksinrichting voor jongens "Den Hey Acker" Vereist: diploma HBO IW en/of diploma A/B pedagogiek; leidinggevende ervaring en ervaring in een soortgelijke functie strekken tot aanbeveling; leeftijd vanaf 30 jaar. Standplaats: Breda. Salaris: max. f 4098,- per maarrd. Doorgroeimogelijk- heid tot max. 4705,- per maand is aanwezig. Zij die reeds eerder op deze functie hebben gesollici teerd en een afwijzing hebben ontvangen, behoeven niet opnieuw te solliciteren. Sollicitaties inzenden voor 2 mei 1987. Functie-informatie telefonisch aanvragen tussen 09.00 en 12.00 uur onder no. (070) 70 61 89. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013,2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het ministerie toegezonden. De rijksoverheid wit meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. Huize Piusoord is een algemeen zwakzinnigeninstituut, dat huisvesting, verzorging en behandeling biedt aan ca. 500 geestelijk gehandicapten. Voor indiensttreding op korte termijn roepen wij kandidaten op voor de functie van Tot de functie behoren de voor een directiesecretariaat gebruikelijke taken op het gebied van correspondentie, archivering, het onderhouden van contacten en het notuleren van vergaderingen. Wij zoeken een kandidate die elders ruime ervaring heeft opgedaan in een soortgelijke functie en die minimaal over een vooropleiding op HAVO-niveau beschikt, aangevuld met een secretaresse-opleiding. Voor deze zelfstandige functie is het verder van belang dat kandidaten initiatiefrijk en representatief zijn en goede contactuele eigenschappen bezitten. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere informatie over de functie wordt verstrekt door de heer N. Spruyt van het directiesecretariaat. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de dienst Personeelszaken en Organisatie. Bredaseweg 570,5036 NB Tilburg Telefoon 013-675910 vraagt met leidinggevende capaciteiten (chef-functie) Taak; a. het runnen met medewerkers van de broodpro- duktie e.a., 100 zak per week b. begeleiding en toezicht op de banketafdeling c. nieuwe ideeën (eigen initiatieven worden zéér op prijs gesteld) Deze belangrijke positie geeft uiteraard een gepast salaris voor een acceptabel aahtal werkuren in 5 dagen per week. Sollicitaties zowel telefonisch als schriftelijk aan mevr. Dok man, Singel 455, 3311 HH Dordrecht, tel. 078-138168 of 127032. Onze Tilburgse cliënt produceert zonweringen en verduisteringen, te leveren aan de zonweringsvakhandel. Het is een kraakhelder en overzichtelijk bedrijf met een 16-tal gemotiveerde medewerkers(sters) dat kwalita tief hoogstaande produkten aflevert. Cliënt is gelieerd met Hoefnagels Janssen-Wayers B.V., eveneens gevestigd op het industrieterrein Noord. Wegens herverdeling van taken bestaat behoefte aan een Binnen het managementteam zal deze geheel zelf standig het verkoop- en promotiebeleid uitstippelen, daar vorm aan geven en bewaken. En dit zowel intern als extern naar de buitendienst, klanten en buitenlandse agenten. Onze cliënt denkt aan een HEAO-er of gelijkwaardig van omstreeks 35 jaar met enig technisch inzicht. Brancheverwante ervaring is niet noodzakelijk maar geeft een voorsprong. Kennis van de moderne talen is beslist vereist. Een krachtige, onafhankelijke per soonlijkheid, praktisch gericht, uitgesproken com mercieel met aantoonbare ervaring in zakelijk mana gement: bent u die man of vrouw? Voor eventueel meer informatie over deze functie kunt u ons secretariaat (040-120030) verzoeken door een van onze adviseurs te worden terugge beld. Uw schriftelijke sollicitatie met beknopt C.V. (op envelop vermelden HOEFNAGELS) wordt ver wacht, omgaand bevestigd en even snel als vertrou welijk behandeld door het PERSONEELSKEUZEBUREAU POSTBUS 40 - 5600 AA EINDHOVEN Lid Orde van Adviseurs voor Werving en Selectie/OA WS DESTEM PERSONEEL Is een moderne "beter zien" keten met 13 vestigingen in Zuid-Nederland. Het is een succesrijke en energieke organisatie, die de tegenstellingen van de moderne tijd doorziet en overbrugt. Wij willen graag in contact komen met vakbekwame, service-gerichte mensen voor de functie van assistent-vestigingsmanager om binnen afzienbare tijd door te groeien naar de verantwoordelijke positie van De juiste man of vrouw heeft een voltooide opticiënspteiding of is in het bezit van de kwalificatie "1e graad". Indien u zich thuis denkt te voelen in de eigentijdse en kwaliteitgerichte benadering van BRILPOST en uw carrière u duidelijk voor ogen staat, verzoeken wij u uw sollicitatie te zenden naar BRILPOST B.V. H.H. van Brabantplein 19, 5611 PE Eindhoven, t.a.v. de heer B.J. Zwart, CP MAAKT BETER ZIEN BETAALBAAR BTS Broadcast Television Systems B.V. is een Bosch-Philips onder neming, die hoogwaardige elektronische apparatuur ontwikkelt en produceert op het gebied van profes sionele televisie Zij ts de grootste Europe se producent van deze systemen. De BTS-vestiging in Breda produceert camera systemen en is de baker mat van alle nieuwe camera-ontwikkelingen. Door de snelle groei daar van en het gebruik van de meest geavanceerde technieken worden de hoogste eisen gesteld aan vakkennis en vak manschap van de mede werkers, o.a op het gebied van de moderne elektronica, mechanica en software. A joint company of Bosch and Philips 1° PAASDAG T/ KEUZE UIT WEL ZO'N RUUD M omdat het go Breda-Belcrumwe Dongen-St. Josephstr Door Ted van Leeuwen Terwijl zijn ploeggenoten en de Spanjaarden als dol fijnen door de plassen van het ondergelopen 'La Ro- mareda' flipperden, hield Ajax' meest ervaren speler het tenue tot kort voor rust in vrijwel onberispelijke staat. In tegenstelling tot alle andere acteurs had Arnold Mühren door zijn fabelachtige trap- techniek geen moeite met het haast onbespeelbare terrein. „Ach", glimlacht de balvir tuoos, „in Engeland heb ik wel wat anders meegemaakt. Daar liggen nóg slechtere velden. In Zaragoza had ik in de verte een plas gezien. Daar schoot ik alle ballen in. Kon Witschge verder rotzooien". „Eigenlijk had de wedstrijd af gelast moeien worden, ja. Maar ik denk dat de scheidsrechter net zo verrast was als wij. Toen we met de warming-up klaar waren, lag het veld er nog als een biljartlaken bij. Terwijl wij binnen zaten, is de hemel kennelijk opgebarsten. Toen i we op het veld terug kwamen voor de aftrap, leek het wel of we in een ander stadion waren. De conditie van het veld was voor 'iedereen een complete verrassing. Ook voor de scheidsrechter. Ik denk dat hij daardoor ook niet voorbereid was op een afgelasting". De technisch bijna perfecte lin kermiddenvelder wordt in juni 36 jaar, maakte op clubniveau alles mee, maar leeft als een monnik voor zijn sport. Op weg naar Zaragoza verlengden hij en Ajax binnen twee minuten de bestaande verbintenis met een jaar. Arnold Mühren komt uit een gezin met negen kinde ren. Op zijn zeventiende verliet hij de ULO en ging op de meu belfabriek van een oom wer ken. Daar maakte hij van 's morgens vroeg tot 's avonds laat- schemerlampen. Arnold Mühren voetbalde zich inmid dels tot miljonair, maar is die tijd nooit vergeten. Hij weet zich in een bevoorrechte posi tie. Mühren: „Ik zal het nooit vergeten. Zeven was ik, toen mijn vader vroeg wat ik wilde worden. Voetballer, zei ik. Ja maar jongen, zei mijn vader jog, je moet toch een vak heb ben? Voetballer, sindsdien is het niet meer uit mijn hoofd geweest en heb ik er naar ge leefd. Daarom kan ik op mijn 35ste nog altijd mee. "Wat dat betreft heb ik een mooi voor beeld aan de Engelse profs ge had. Voor de meesten is het in ue top met 30 jaar afgelopen. Die leven er helemaal niet foor. Ze spelen op kracht en stappen iedere dag een pub binnen. Dan gaat het dubbel op". ..Ik ben zelden naar de Dijk geweest, ik rook niet, eet ge zond en, het allerbelangrijkste, Jhjjn vrouw staat achter me. Ik oen een voorstander van jong [rouwen. Dan word je weer ouden gekke dingen te doen. hg nooit later dan half elf, hooguit elf uur in bed. Half echt er weer uit. Alleen met oudjaar blijf ik langer op. De hinderen willen toch vuurwerk non, maar dan zit ik wel met mijn ogen te knipperen". u het mooiste beroep dat bestaat. Je hobby als vak, se dag in de buitenlucht. Ik rJLerg gelukkig en bevoor- Ik hoor verhalen van haup^en' hie elke morgen om mdiu eVen met het broodtrom- =iye achterop de fiets naar 'Werk gaan en even later al weer op de steiger staan". mensen horen dan dat WOO gulden premie krijgen D»'„We ^aragoza uitschakelen, tinia mahhelijk verdiend, Ar- spto ln an(terhalf uur. Ze ver- vanaf ^at 'h met hit vak al Ja zevende bezig ben. I echt, iedere vrije minuut Toev< de ca ren,d via jaar), Manc weer Mühr kreeg guide; rij be v bij V( nig o\ vertel de ar Prach ven ei nog haalde „Mi grote truc kenne Volent Ajax, :53EÖ98SSSBESSBSHi

de Stem | 1987 | | pagina 8