69.90 Johnny Willemsen op derde plaats MARIUS KELLER: 'TITEL DANKZIJ HET COLLECTIEF' Axelse biljarttitel naar Rudie Wiemes St.-Aloysius-reserves zijn weer kampioen John Vermeule boekt record Ganze-dames onderuit in bekerstrijd Overwinning voor Bram van de Wege Lettelopen. MEUZEN WIELERKLASSEMENT ,0E STEM SPORT 3 DONDERDAG 16 APRIL 1987 Probleemloos taresse sten v/m tiveerde nedewerkers Den Exter actief in Polderman In Bijyank ^gevieren toert tweede gainer 'kneuzen military Titel damesvoetbal voor HWAW Hoekert is te sterk voor Kravo Jeugd AV'56 goed in vorm Trimlopen van AV'56 Wil Zweemer beste Zeeuw in Maassluis Promotie voor NLC A7{ Maat 36 t/m41 es. Maat 36 t/m 41 Maat 36 t/m 41 gstandjes bijvoorbeeld -digd uit hoogwaardig mUmAA T14 Van onze motorsportmedewerker jEMSHAVEN - Met een derde plaats in de eerste wedstrijd om het Neder lands kampioenschap weg- facen in de formule 1-klas ja de Terneuzense wegracer johnny Willemsen de natio nale titelstrijd succesvol be- Op het stratencircuit van Eemshaven kende de Goud- doppertj e-Suzuki van Willem sen nog altijd problemen met de wegligging, maar dat weer hield de Terneuzenaar er niet van een vijfde plaats voor zich op te eisen tijdens de tijdtrai- ningen die door winterse buien werden geteisterd. Ook vlak voor de wedstrijd was dat het geval, waardoor de meeste rij ders met regenbanden van start gingea Willemsen pakte meteen na de start de tweede plaats ach ter Peter Smetsers uit Roosen daal, maar verbrandde bij het vallen van de startvlag zijn koppelingsplaten, waardoor hij ook meteen terugviel naar de vijfde plaats. Willemsen kon echter in de wedstrijd blijven en kreeg weer aansluiting met de kopgroep. Na het uitvallen van Henk de Vries wist Wil lemsen in de laatste ronde ook nog Peter van Andel van de derde plaats te verdringen en sleepte zo zijn eerste tien kam- pioenspunten in de wacht. Vrijdag volgt in de uitzen ding van TROS-sport om 17.40 uur een verslag van de strijd om de nationale titel. Henk de Winter uit Ovezande ging in Eemshaven van start in de 750 cc-klas standaard. De Winter stuitte echter op mechanische tegenslagen als gevolg van zijn val van vorige week op het cir cuit van Zandvoort, maar legde toch beslag op de dertiende plaats in een wedstrijd die door Arie Verstoep gewonnen werd. (ranze pakt kampioenschap I v® onze waterpolomedewerker GOES - Terwijl het Zeeuwse waterpolo bepaald aiet bloeit, zorgt het smalle topje ieder jaar weer Ivoor succes. Vorig jaar pakten de Schelde-dames de titel en promo veerden naar de hoogste klasse van het district. Zeeland leverde het afgelopen en na de winterstop hebben we alleen nog maar van DEZV verloren. Op dat moment hin gen onze titelkansen aan een zijden draadje. De Drunenaren liggen ons' duidelijk niet. Hoe dat komt weet ik niet. De eerste verliespartij tegen hen hebben we zo goed mogelijk geanaly seerd, maar het heeft geen ren dement opgeleverd. Feit is dat we na de moeilijke seizoenope ning steeds beter zijn gaan draaien. We vormden met zijn negenen een geweldig collec tief, daarom noem ik het een kampioenschap van het collec tief." I seizoen opnieuw een kampioen. I Het herenteam van het Goese Ganze pakte op de laatste wed- Isirijddag in eigen huis tegen I Argo de titel in de tweede klas I a van het district en mag het I volgend jaar in de eerste klas I proberen, waar het aloude ri- I vaal Stormvogel uit Vlissingen ontmoet. Daarmee is het optimisme waarmee Ganze-trainer Ma- Keiler het afgelopen sei- I zoen tegemoet trad realiteit ge- I worden. Bij aanvang van de I competitie stelde hij: „Schrijf I maar gerust dat we dit seizoen nee gaan doen." Toch zag dat r in eerste instantie niet naar |uit, want na twee wedstrijden men op een gedeelde e plaats met nul punten Eerst werd van BZ&PC verlo- i en in het daaropvolgende Iduel bleek DEZV te sterk. „We ■zijn toen niet in paniek ge freakt," aldus de 32-jarige Kel- die in 1980 de Ganze-gele- |deren kwam versterken, nadat eerder in Zwolle - bij lbondstweedeklasser ZWOL en bij hoofdklasser I Meeuwen in Amsterdam - had „We kregen versterking van Iram van der Leede, een jon- I gen die in Gouda bij een hoofd- |klasser had gespeeld. Met hem en we er een uitstekende ■pion in de aanval bij. Het pro- Item was in de openingsfase |van de competitie echter, dat j door de rest van de ploeg liiet begrepen werd. Later heb- |ben Roald Strackx en Paul 1 daarop prima ingespeeld Op de vraag, of een kern van negen spelers niet te klein is om volgend seizoen met succes in de eerste klas van het dis trict te opereren, antwoordt hij„Zeker niet. Sterker nog, ik denk dat elf spelers teveel van het goede voor ons zou zijn. Van de huidige kern kunnen negen jongens zonder proble men een gehele wedstrijd spe len. Voor de rest is twee wissels voldoende. Daarnaast is het ne gental enorm goed met hun sport bezig. Zelden wordt er een training overgeslagen. Bovendien be schikken we over een ploeg met routine en jeugd. Een belang rijke factor. Neem nu een man als Ron Strackx, ruim in de veertig, maar wel iemand met een enorme routine. We weten precies wat hij kan en doet Natuurlijk geen speler meer die het van zijn snelheid moet se relaties in nderen zoeken wij: ede kennis Engelse j.c. kunnen werken. telescript 32 BE werkzaamheden. irmatie ons kantoorin <t14a, 01150-9553». De winnaar werd tenslotte Ru- die Wiemes, die het aantal van 62 door hem te maken caram boles scoorde in 32 beurten. Marcel Bosch was op twee ca ramboles voor het einde (73 en hij moest er 75 maken) ge strand. Het was opvallend dat Wiemes de titel pakte, omdat hij als eerste reserve deze eind strijd binnen was gekomen. De eindstand, opgemaakt door Cees de Ridder, was (respectieve lijk aantal punten, algemeen ge middelde en hoogste serie): 1. Ru- die Wiemes 78.129-2.10-13; 2. Marco Dieleman 75.592-2.74-14; 3. Marcel Bosch 73.733-2.53-19; 4 Cees Roose 69.385-1.89-18; 5. Wim Ollebek 67.800-1.56-12; 6. Herbert Stein- kamp 64.452-1.31-11; 7. Maan de Feyter 59.100-3.08-20; 8. Piet Diele man 54.700-1.27-11. lïan onze biljartmedewerker ■AXEL - Rudie Wiemes van Ie biljartvereniging Molen lof is de nieuwe Axelse lampioen biljarten. ■Tijdens dat in handicap-vorm ■verspeelde kampioenschap ■tonde Wiemes zich in de span- ■fflde slotpartij net iets slag vaardiger dan titelverdediger Parcel Bosch. 1 tang verkeerden de toe- Jrtouwers in café Cambrinus, l'aar NASA voor de organisa- lfe zorgde, in het onzekere wie aampioen zou worden. In het Jtogin liep Rudie Wiemes weg PM zijn tegenstander, maar jjaarmate de partij vorderde, ™am Bosch angstig dichtbij. I™ ""ze sportmedewerker felEBEKE - Het tan- Lnkoppel Arnold Polder en/Rob Bijvank heeft op- peuw de bloemen gepakt. bet Belgische Meulebeke, 'aar een wedstrijd over 52 ki wieter werd gereden, gingen F al in de derde van de veertig pte leggen ronden aan de haal alle concurrenten op min- fns een ronde te fietsen Dit en veld waarin ook sterke -dische en Franse koppels 111 be start stonden - f ZEN - Fons Baert, al pniime tijd actief bij vierde- ^er Hoofdplaat, zal aan het van het huidige seizoen 1 s!*lersloopbaan beëindi- yjet volgen seizoen wordt |J vainer van de tweede selec- an Terneuzen, een voetbal- Piiging waarbij hij jaren- 8 als speler actief was. Van onze paardesportmedeWerker KORTGENE - Simon den Exter uit Kortgene heeft een uitnodiging gekregen deel te nemen aan een vijf daagse internationale mili tary, die in Tilburg zal wor den gehouden en vandaag begint. Den Exter dankt die invitatie aan het feit dat hij zich afgelo pen zondag tijdens de nationale military-kampioenschappen van de NBVR (Nederlandse Bond van Rij- en jachtvereni- gingen) in de hoofdmacht wist te rijden. De internationale military in Tilburg is een vijfdaags gebeu ren. Donderdag, vandaag, is de presentatie en dan wordt te vens de uitleg van de wedstrijd gegeven en worden de paarden gekeurd. Vrijdag en zaterdag worden de dressuurproeven af gewerkt. Zondag staat het wegparkoers, de steeple, op nieuw een wegparkoers en de cross-country op het program ma. Maandag is er het spring- parkoers en worden de paar den gekeurd. Simon den Exter start in Til burg met zijn paard Uranka. I Het kampioensteam van Ganze met staande van links naar rechts: Paul Post, René Kiel, Menheere, Van Noorden en Ron Strackx. Onder van links naar rechts: Paul Schop, Roald Strackx en Bram van der Leede. Keiler ontbreekt op de foto. hebben, maar in defensief op zicht een man van onschatbare waarde. Voor de snelheid zor gen de andere jongens wel, want met Roald Strackx, Paul Post en Bram van der Leede hebben we een jeugdige aan- valslijn. Fysiek zijn we niet sterk, maar de wapens snelheid en de counter hanteren we voor dit niveau vrijwel perfect. Of deze smalle basis in de nabije toe komst prolemen geeft? Och, dat zal de tijd leren Zoals de zaken er nu voorstaan is ieder een volgend seizoen weer be schikbaar en wie weet komt er ook deze keer een versterking van buitenaf. Iets waar Ganze de laatste jaren al vaker op ge dreven heeft, denk maar aan Bram van der Leede het afge lopen seizoen" Vol vertrouwen wordt uitge keken naar de confrontatie met rivaal Stormvogel. „Als het een beetje meezit ontmoeten we Stormvogel al tijdens de ko mende bekereompetitie van het district. We moeten dan door de eerste ronde heen zien te ko men en dat zit er normaal ge sproken wel in We zullen dan wel eens zien wie de sterkste ploeg is in Zeeland," aldus Kei ler vol zelfvertrouwen. De Vlissingers zijn gewaarschuwd en dat zou voor twee moeten tellen. Van onze tafeltennismedewerker GRAAUW - Het trio Huub de Maat, Mare de Moor en Etienne Verdurmen zou zich met gemak kunnen vergelijken met 'de heen en weer' van voetbalclub Volendam, want St.-Aloy- sius 2, dat wordt gevormd door dit trio, slingert elk jaar heen en weer tussen de tweede en derde klas in de Zeeuwse afdelingscom petitie tafeltennis. Ook afgelopen weekeinde was het weer zover, want de Graauwenaren werden na de 10-0-winst op Effect 3 kam pioen en promoveren daar door weer naar de tweede klas. Effect 2 greep net mis, want de Terneuzenaren ble ven in Oostburg op 5-5 ste ken. Het al in de eerste klas A kampioen zijnde SAR 2 moest met twee invallers in MZ 6 zijn meerdere erkennen en verloor de eerste twee punten in de laatste wedstrijd. St.- Aloysius en Goese Polder deelden in Graauw de punten en bleven in de veilige mid denmoot. In de eerste klas B speelde Effect 1 twee keer. Thuis werd met 2-8 de winst uit handen gegeven tegen MZ 5 en de inhaalwedstrijd bij Zand 2 leverde eenzelfde ne gatief resultaat op. In de tweede klas B ontving PZEM 1 het voor de titel nog kansrijke MZ 9, dat via 3-7 met de winst aan de haal ging. In de vierde klas D Zeeuwsch-Vlaanderen was de beslissing om de titel al ge vallen en IJzendijke kon al leen nog via de 7-2-overwih- ning op STEEN 1 langs STV 1 komen, maar blijft wel op de tweede plaats. Het al kam pioen zijnde Reynaert 1 liet zich in de vierde klas E nog een keer verrassen door St.- Aloysius 3, dat thuis met 7-3 aan het langste eind trok. Kampioen in de vijfde klas C werd tenslotte op de val reep nog Effect 4, doordat het drietal Arnold en de beide Van Durens de competitie af sloten met 9-1-winst tegen STV 2. UITSLAGEN: SENIOREN: Eer ste bias A: St.-Aloysius 1-Goese Polder 1 5-5, MZ 8-Arnemuiden 2 5-5, SAR 2-MZ 6 4-6. Eerste klas B: Effect 1-MZ 5 2-8, MZ 7-Zand 2 6-4, Zand 2-Effect 18-2. Tweede bias B: MZ 9-PZEM 1 7-3, Arne- muiden 4-Westerzicht 2 8-2, Big Smash 2-Goese Polder 2 2-8. Derde bias D: ONA 1-Effect 2 5- 5, St.-Aloysius 2-Effect 3 10-0. Vierde klas D: IJzendijke 1- STEEN 17-3, Philippine 2-HCG1 4-6. Vierde klas E: St-Aloysius 3-Reynaert 1 7-3, Reynaert 1- HCG 2 9-1. Vijfde klas C: PZEM 2-SAR 5 3-7, IJzendijke 2-Effect 5 8-2, Effect 4-STV 2 9-1. Zesde klas: B S 1-Reynaert 2 6-4, STEEN 2-STV 3 6-4. Van onze atletiekmedewerker SEOUL - John Vermeule van het Middelburgse Dy namo liep tijdens de sterk bezette marathon van Seoul naar de beste Zeeuwse tijd aller tijden over de 42 kilometer en 195 meter. Hij kwam uit op een tijd van 2.14.32, hetgeen hem een uitte kende veertiende plaats opleverde. De vorige recordhouder, Kim Reynierse, eveneens van Dynamo, kwam uit op een tijd van 2.17.37. Hij liep het vo rige record in Eindhoven vorig jaar met 2.15.12. In Zuid- Korea eindigde hij als 44e. De derde Nederlander, Richard Vollebroek, werd 55e in 2.18.32. De zege was voor Ahmed Saleh met een tijd van 2.10.55. Van onze sportmedewerker KRUININGEN - Het zaalvoetbaltam van HWAW uit Goes heeft de Zeeuwse titel in het dameszaalvoetbal ge wonnen. In sporthal Reimerswaal in Kruiningen bleef het in de fi nale met 4-3 baas over de for matie van Klaus/Theo Bies- broeck uit Hulst. De Hulsterse equipe van coach Jo van de Voorde had na de eerste periode nog een goed uitzicht op de titel en wisselbe ker. Via een doelpunt van Ca- rolien Lauwers had Klaus/ Theo Biesbroeck een 1-0-voor- sprong genomen. Na de doel- wisseling sloeg het noodlot ech ter toe. Bij de Hulsterse forma tie stokte de doelpuntenma- chine en daardoor gingen ette lijke kansen verloren. HWAW maakte daar dankbaar gebruik van door de bakens te verzetten en uit te lopen naar 3-1. Het werd nog 3-3, waarna een omstreden vrije trap on verwacht in het Klaus/Theo Biesbroeck-doel werd geknald Voor dit team scoorden Chris- tiaan Lauwers en Diana Broec- kaert de laatste doelpunten. Voor HWAW waren Bianca Vermeulen en Jolanda Hooge- steeger met elk twee doelpun ten goed op dreef. De beker werd overhandigd door KNVB-afgevaardigde Fikker. Van onze waterpolomedewerker TERNEUZEN - De compe titie voor de districtsbeker waterpolo ging in het afge lopen weekeinde van start. Bij de dames versloeg de kringploeg van Stormvogel verrassend de districtsploeg van Ganze met 5-2. Overi gens een verdiende zege voor de Vlissingse dames, die Ganze twee strafworpen zagen missen en een aantal 'overtal-situaties' niet za gen benutten. Voor Ganze scoorden Ria Flore en Joke de Looff. Bij de heren viel er eveneens een verrassing te noteren, want eersteklasser Stormvogel kreeg in Boxmeer met 14-7 klop van het plaatse lijke BZ&PC. De competitie in het district is afgewerkt en gaf de volgende eindstanden te zien: Tweede klas dames: 1. Treffers 18-34, 2. PSV 17-26, 3. DEZV 18-20, 4. Argo 18-20, 5. Vennen 18-16, 6. Hellas 18-15, 7. Schelde 18-14, 8. TRB/RES 18-13, 9. Eszet 18-10, 10. Zeester 17-6. Tweede klas dames: 1. DZT 16-29, 2. Warande 16-26, 3. Arethusa 16-23, 4. Tempo 16-20, 5. Dokkelaers 16-16,6. Krabben 16-13, 7. Ganze 15-8,8. WZV16-5,9. Breda 15-0. Jeugd: 1. Zegenwerp 16-30, 2. Hieronymus 16-27, 3. Warande 16- 24,4. Nautilus 16-20,5. Hellas 16-19, 6. Zeester 16-8, 7. BZV 16-8, 8. Schelde 15-6, 9. Breda 15-0. Eerste klas heren: 1. Arethusa 18-32, 2. Stormvogel 18-31,3. Merlet 18-26,4. Zegenwerp 18-21, 5. HZ&PC 18-18, 6. DZT 18-15,7. ZON 18-13,8. Hellas 18-10, 9. Aegir 18-10, 10. Treffers 18-4. Tweede klas A heren: 1. Ganze 18-30,2. Dokkelaers 18-30,3. BZ&PC 18-28, 4. DEZV 18-28, 5. Argo 18-22, 6. Daphnia 18-14, 7. TRB/RES 18-12, 8. Schelde 18-12, 9. Nautilus 18-2,10. Neptunus 18-2. AMATEURS: 1. ex aequo K. Jonkers, Oud-Gastel en H. Rovers, Roosendaal 50 punten; 3. J. de Crom, Hoogerheide 47; 4 B. Rasenberg, Terheijden 36; 5. N. van de Klundert, Hoogerheide 33; 6. K Hopmans, Hoogerheide 28; 7. N. Hage, St-Maartensdijk 20; 8. ex aequo P. Raas.'s-Heerenhoek en T. Akkermans, Zevenbergen 19; 10. R van Hooydonk, Roosendaal 18; 11. D. Luykx, St.-Wil- lebrord 16; 12. ex aequo W. J. van Loenhout, Nieuw-Vossemeer; R. Sienders, Zevenbergen; A Franken, Roosendaal 15; 15. A. de Bruin, St.-Willebrord 14 punten. JUNIOREN: 1. V. Timmermans, Hoogerheide 58 punten; 2. RSestig, Ooster hout 35; 3. R van Wezenbeek, Heerle 31; 4 ex aequo C. Wouters, Zevenbergen en R van Kappel, Made 28; 6. C. Oomen, Etten-Leur 25; 7. K. Kools, Ouden bosch 18; 8. ex aequo R Lockefeir, Oudenbosch en W. Geys, Kwadendamme 17; 10. D. de Jongh, Raamsdonksveer 16; 11. A Masseurs, St.-Willebrord 15; 12. R Konings, Oudenbosch 14; 13. W. van Hoof, Hoogerheide 13; 14 ex aequo M. Martens, 's-Heerenhoek en T. Verschuren, Fijnaart 12 punten. NIEUWELINGEN: 1. P. Konings, Roosendaal 59 punten; 2. L. Machielse, Fij naart 30; 3. P. Kannekens, Fijnaart 20; 4 E van Alphen, Koewacht 19; 5. ex aequo 6 R Westerbeek, Prinsenbeek en M. van Hees, Zundert 18; 7. P. Loo- nen, Dongen 16; 3 J. Kouters, Oud-Gastel 13; 9. ex aequo P. Haanskorf, Breda en P. Aartsen, Putte 11; 11. ex aequo A Pijnenburg, Oosterhout en P. Jansen, Putte 8; 13. M Bergen, Wouw 7; 14 ex aequo J. Blijlevens, Rijen en M. Kor ten, Steenbergen 5 punten PETER VAN T WESTEINDE uit Biervliet reed in een amateur- koers in het Waalse Retinne naar een zesde plaats. NATHAN DAHLBERG eindigde op een negende plaats en EDDY CROM- HEECKE finishte er als zestiende. Er kwamen in Retinne maar liefst 197 renners aan de start. JACKY FORTREI uit Breskens is op een dertiende plaats geëin digd in een juniorenkoers in het Belgische St.-Lievens-Houthem, waar 37 deelnemers aan het vertrek kwamen. Van onze motorsportmedewerker VALKENSWAARD - Op het Eurocircuit van Val- kenswaard werd zondag de eerste wedstrijd voor het Nederlands kampioenschap rallycross verreden. In de A-klas kende Bram van de Wege uit Magrette een ver rassend succes door de overwinning in de wacht te slepen, nadat hij de derde positie op de eerste startrij had veroverd. Van de Wege pakte die goede uitgangspositie door een derde en een vierde tijd in de reeksen en kwam na de start van de A- finale fortuinlijk aan de lei ding, nadat de - Zweed Björn Skogstad in de eerste ronde in de fout was gegaan met zijn Ford-Cosworth. Ondanks he vige pressie van zijn achtervol gers hield Van de Wege zijn Fiat toch aan de leiding en ging zegevierend over de finish. Daarmee zette Van de Wege de opgaande lijn voort die zich de voorgaande wedstrijden al dui delijk presenteerde. Na een derde plaats in Maas- mechelen, een tweede plaats in Arendonk en een overwinning in Valkenswaard maakt de ral lycrosser uit Magrette zich op om 2 en 3 mei aan de start te verschijnen tijdens de eerste ronde van het Europese kam pioenschap, dat in Oostenrijk wordt verreden. Minder for tuinlijk was Fons Pica vet uit Zaamslag. Ook hij stak in Val- Van onze sportmedewerker OOSTBURG - Hoekert heeft de regionale hoofd klas-competitie met winst op Kravo afgesloten. In sporthal De Veerhoek in Oostburg won het met 6-1. Dit door doelpunten van Theo Schram en Jan Hamelink voor de doelwisseling. Na de hervat ting zorgde Theo Schram voor 3-0 en 4-0, waarna Jan de Zwart een tegendoelpunt voor zijn rekening nam. Met twee gave treffers bepaalde Jan Ha melink de eindcijfers op 6-1. Stand: Verpoorte 21-33, Kravo 22- 28, Goalgetters 22-27, Fabricom 22-26, Hoekert 22-26, NMB/Vermeire 20-24, Van Westen 22-20, ABN 22-19, Bonte Hert 22-19, De Zwaantjes 22-19, De Pooter 22-17, Schippershuis 21-2. Van onze atletiekmedewerker STEENBERGEN - Tijdens baanwedstrijden in het Brabantse Steenbergen zorgde de jeugd van de Goese atletiekvereniging AV56 voor een aantal uit stekende prestaties. Lenny Ossewaarde won bij de D-meisjes zowel de 60 als de 600 meter in respectievelijk 9.2 en 1.56. Kim Hoogendoorn was de beste met de speer (20.35 meter) en Esther van Sluijs won het kogelstoten met 7.62. Bij de C- meisjes zegevierde Jacqueline van de Kreeke op de 80 meter in 11.3 en was ook het sterkst op het onderdeel hoogspringen met 1.55 meter. Mirjam An- theunisse werd eerste met de speer (31.27 meter) en Sandra Huissoon won de 600 meter in 1.54. Henk van de Berg schreef het speerwerpen bij de C-jon- gens op zijn naam met een af stand van 37.14 meter. Cl kenswaard in een goede vorm, die hij bewees door in de eerste reeks naar de vierde tijd te rij den, maar hij moest in de tweede reeks met een kromme klep en de nodige mechanische gevolgen de strijd staken. KRABBENDIJKE/GOES - De Goese atletiekvereniging AV'56 houdt deze week twee trimlopen. Vandaag, don derdag 16 april, staat de Ex- poloop in Goes op het pro gramma, waar men om 19.15 uur start voor een loop over 3,6 of 9 kilometer. Startplaats is de Van Hertum- weg in Goes-Zuid. Inschrijven vanaf 19.15 uur aan de buiten kassa van de Veilinghallen aan de Fruitlaan. Zaterdag 18 april staat de zevende Lobbezoo-loop op het progrmma in Krabben- dijke, waar men om 14.30 uur van start gaat voor een 3, 6,9 of 12 kilometer. Voor de jeugd is er een loop over 1700 meter. De jeugd start om 14.15 uur in de Dorpsstraat. Er kan worden in geschreven vanaf 13.30 auur in cafetaria De Ijsbeer. MAASSLUIS - Wil Zwee mer van AV'45 was de eer ste Zeeuw in de door de wind loodzware Westland- marathon in Maassluis. De Kapellenaar eindigde in een veld van ruim 1000 deelne mers als 51e met een tijd van 2.33.31, wat een per soonlijk record betekende. Wim Kaljouw was de beste in zijn veteranen-categorie met een tijd van 2.38.06. Persoon lijke records waren er ook voor Jan Brandenburg van AV'56 met 2.44.21 en Oswald van Overloop van RKHAV met 2.48.25. De tijden van de overige Zeeuwen waren: Kees Bruins met 2.45.35, Rein Swint met 2.57.40, Hans Cornells met 2.58.00 en Jaap de Loof met 3.46.00. Marti ten Kate won de marathon in 2.13.49. Van onze sportmedewerker AXEL - Naast Wapen van Axel/Kesbeke is nu ook NLC zeker van promotie naar de hoofdklas van het regionale zaalvoetbal. In sporthal Den Dullaert klopte de formatie van Klaus/Theo Biesbroeck na melijk RIO/DTS (voorheen Broodje Ben/Marine Servi ce) met 4-3. En dat betekende dat de Ter neuzenaren, met nog de inhaal wedstrijd tegen NLC voor de boeg, deze equipe niet meer in kunnen halen. RIO/DTS stond in het duel in sporthal Den Dullaert tot 3-3 voor. Pas in de slotminuten van dit spannende gevecht sloegen de Hulstenaren toe. Voor Klaus/Theo Bies broeck scoorden Jan Franse (3x) en Walter Haulez. De RIO/DTS-treffers kwamen op naam van Suzanna (2x) en Sing. Stand: Wapen van Axel/Kesbeke 22-35, NLC 21-34, RIO/DTS 21-31, Bonte Hert 2 22-31, Klaus/Theo Bies broeck 22-28, Roctus 22-21, 't Polderken 22-20, Deto 21-19, Corretje 22-16, IZV 22-14 Rijnvaart 22-8, ZVA'816 22-5,

de Stem | 1987 | | pagina 9