Degradatie werkt na bij Oranje EUROPESE TITELSTRIJD KUNSTSTOTEN IN GORSSEL Derde nederlaag van Jan Arnouts SPORT 4Mijn bazen willen dat ik kampioen word' UITSLAGEN de m/v istroomprojec ïcomputers WK IJSHOCKEY VOOR B-LANDEN Spelbos drie weken in het gips Westduitse judotitel voor Seriese WK DRIEBANDEN IN CAIRO JOHN VAN DEN BERK AAST OP WERELDTITEL: DE STEM SPORT 2 ZATERDAG 4 APRIL eeland /V Verpleeg- en izen Zeeland mber GORSSEL (ANP) - Na de eerste achttien figuren bij de strijd om de Europese titel kunststoten in Gorssel wordt de eerste plaats ingenomen door de onbekende jonge Westduitse kampioen Norbert Schmidt. André Daina NIEUWSOVERZICHT Vairo wordt coach in Italië Jeremiasse aanvaardt grote opdrachten Tsjechoslowakije stuurt A-elftal Boris Becker voorlopig geen soldaat Poolse spits gestraft voor dronkenschap Westland Marathon: lopen voor Ghana Daan Luykx vooraan in West-Vlaanderen Tien spelers weg bij Telstar EN STANDEN T26 is een algemeen psychia- entijdse inzichten in de een polikliniek, 26 plaatse afdeling te Middelburg, mst worden uitgebreid tot een afdeling voor deeltijj am. eur enige kennis van social g en ervaring met geauti de administratie; ontaktuele eigenschappen anaf 20 jaar. voorwaarden zijn overeei C.A.O. voor het Ziekenhui! salaris bedraagt minima en maximaal f 2.621brul en is afhankelijk van leeftiji ervaring, sollicitaties, onder vermeldir aturenummer linksboven op d kunt u binnen 10 dagen richte "fd van de dienst personeels het Psychiatrisch Ziekenhui ostbus 253, 4460 AR GOE eeland (SVRZ) beheert gen in diverse sectoren 'en en er is de zorg voor acature RE ~erd verpleeghuis voor 206 nsen, gelegen aan de Wes- .happelijk werkende worden imilie bij opname in het ver leveren tot de multi-discipli- ewoner en zijn familie gedu- Iti-disciplinair teamverband, geving, oor de heer G. C. van Kessel, foonnummer (01150) 96361. stichting is op verzoek te zien ng en PR van de SVRZ en bij duidelijke vermelding van innen zeven dagen na ver- sling Personeelszaken van n Zeeland, Postbus 100, Informatiseringsberoepe werken met standaars Computers, waaronder^ FRAMEWORK ngen mei een ofMAVO-D.De een al te leggen test. i theorteblok op s ik) en een praktijkbtol skundige leiding In eenj Door Danny van den Broek CANAZEI - Nederland leed gisteren in Canazei volgens verwachting de vijfde ne derlaag tijdens het wereld kampioenschap ijshockey voor B-landen. Nog één wedstrijd - morgen tegen China - heeft Nederland te gaan als B-land, daarna volgt de definitieve afgang naar de C-poule. Noorwegen profiteerde giste ren van de nawerking van de degradatie bij het Nederlands team en nam al in de eerste pe riode met 4-0 voldoende af stand. Uiteindelijk werd het, door een oprisping bij Oranje, 7-4 voor de Noren, die inmid dels de trotse lijstaanvoerder zijn en nog één puntje uit de wedstrijden tegen Polen en Ita lië nodig hebben om zich defi nitief te plaatsen voor de Olympische Spelen. De Noren zijn dan ook de verrassing van het WK in Ca nazei. Vorig seizoen promo veerde het team van Lenhart Ahlberg van de C-poule naar de B-poule en als het zo door gaat, wandelt Noorwegen in één tempo door naar de A-pou le. Een prestatie die Nederland in de zeventiger jaren ook eens leverde, maar dat is voor het nationale team voorlopig niet meer dan mooie herinnering. Gisteren waren de interna tionals in ieder geval in de eer ste periode niet met hun ge dachten bij de wedstrijd. Al na vijf minuten keek Oranje tegen een 2-0 achterstand aan. Vairo haalde onmiddellijk Hoogen- doorn van het ijs voor Bruys- ten. Die ingreep kon niet voor komen dat Nederland met een 4-0 achterstand de kleedka mers opzocht. De harde woor den die daar vielen, waren vol gens Vairo na afloop van de wedstrijd niet geschikt om af gedrukt te worden, maar de Noren raakten er niet van on der de indruk; 6-1 na veertig minuten zuivere speeltijd. Pas in de derde periode be sefte Nederland, dat dubbele cijfers een regelrechte afgang zouden betekenen. Via Lou- wers, Cuomo en Van Gerwen kwam Oranje terug tot 6-4, maar uiteindelijk gaf de kwali teit van de Noren de doorslag. Vairo was echter het meest teleurgesteld over de verrich tingen van zijn spelers tijdens de eerste periode. Vairo: „Voor het eerst in dit toernooi waren wij niet klaar voor de wed strijd. Verliezen is niet erg, als er maar voor gewerkt wordt. Nu gedroegen teveel jongens zich niet als een echte sport man. Toen we eindelijk begon nen te spelen, was het te laat". NOORWEGEN - NEDERLAND 7- 4 (4-0,2-1,1-3) - 3.51 Erik Krisüan- sen 1-0,4.58 en 6.12 Tor Helge Eike land 2-0 en 3-0,12.09 Age Ellingsen 4-0, 21.54 Leo Koopmans 4-1, 31.12 en 35.10 Orjan Lovdal 5-1 en 6-1, 40.59 Danny Cuomo 6-2, 45.11 Mike Louwers 6-3, 47.47 Theo van Ger wen 6-4, 48.46 Ellingsen 7-4. Straf- minuten: Noorwegen 24, Neder land 20. Overige uitslag: Frankrijk - Oost- Duitsland 5-2 (0-2,2-0,3-0). Stand: 1. Noorwegen 6-9 (28-21), 2. Polen 5-8 (29-5), 3. Oostenrijk 5-8 (30-18), 4. Frankrijk 6-7 (25-23), 5. Oost-Duitsland 6-6 (22-24), 6. Italië 5-5 (22-21). 7. Nederland 6-1 (23-35), 8. China 5-0 (9-41). Schmidt verrast elite Voor de verrassend hoge score van 101 punten had de speler uit Essen slechts 33 pogingen nodig. Niet alleen be haalde Schmidt de hoogste score, niemand van de andere negen deelnemers had minder beurten nodig dan zijn 33. ïtie is op aanvraag verkrijgbaar o) 35542. SKOA: tel. 01100-30** Hij caramboleerde bij zestien van de achttien figuren. Had dit niet veel te betekenen? Of was dit een indicatie van een op handen zijnde sensatie? De favorieten in het 'biliard artistique', zoals de spelers en bestuurderen het onderdeel gaarne deftig vermogen aan te duiden, hebben het optreden van de Westduitser met verba zing, maar ook zonder angst bekeken. Zij veronderstelden dat er hoogstwaarschijnlijk sprake was van een opvlieging, van een eendagsvlieg. Zijn vi sitekaartje wees in die richting. Schmidt werd kampioen van de Bondsrepubliek met in to taal slechts 240 punten over de 68 figuren. Na een kwart van het aantal figuren op het Van onze sportredactie AMSTERDAM - Ronald Spelbos, de 32-jarige cen trale verdediger van Ajax, zal langdurig uitgeschakeld zijn. De voetballer liep af gelopen woensdag in de be kerwedstrijd tegen Vitesse (2-0) een ernstige kniebles sure op. Gisteren werd Spelbos onder zocht door chirurg Groot en or- thopeed Van Dijk van het Am sterdamse Lucas-ziekenhuis. Zij lieten gips aanbrengen om de gekwetste rechterknie, waarvan een knieband bleek te zijn ingescheurd. Spelbos mist nu zeker beide Europa Cup-duels tegen Real Zaragoza, waarvan de eerste komende woensdag al wordt gespeeld, en de interland Ne derland - Hongarije op 29 april. Spelbos; „De artsen zien mij het liefst zes weken in het gips. Dat is dan ook het beste voor die knie, maar ik heb met ze af gesproken, dat het gips er over drie weken al weer afgaat. Dan gaan ze weer kijken. Als het gips er zes weken omheen blijft zitten, is het seizoen voor mij voorbij. Ik wil proberen of het korter kan". ESSEN (ANP) - Angelique Seriese heeft op de ope ningsdag van het judotoer nooi om de open Westduitse kampioenschappen de klasse boven 72 kilogram gewonnen. De in Zevenbergen wonende Seriese zegevierde in de finale over de Westduitse, Claudia Weber. Nederlandse judoka's wonnen vrijdag vier prijzen. Naast Seriese bereikte Chantal Han in Essen de eindstrijd. Door haar overwinning Plaatste Seriese zich voor de Europese titelstrijd, die begin joei in Parijs wordt gehouden. Han verloor in de klasse tot 66 talogram van de Westduitse Alexandra Sehreiber. Derde plaatsen waren er vrijdag in de Grugahal voor Ben Spijkers (tot 86 kilogram) en Marion van Dorssen (tot 72 kilogram). groene laken in Gorssel had hij dus al bijna de helft van het aantal punten dat hem de landstitel opleverde. Slechts twee keer moest de Westduitser met een nul naar zijn stoel terugkeren. Hij miste figuur drie, een doorschiet- stoot, en figuur dertien, een en kelvoudige trekstoot. Achter Schmidt namen de vier kandidaten voor de eind zege plaats in het klassement. De Belg Leon Corin voerde dat kwartet aan. Na een magere eerste seance, slechts 36 punten, herstelde hij zich in de tweede reeks stoten sterk. Na twintig pogingen, en het missen van al leen figuur tien, een door- schietstoot, voegde hij 63 pun ten aan zijn totaal toe. Op acht punten volgde vrij dagavond de meest gelouterde kunststoter in de historie, Co- rin's landgenoot Raymond Steylaerts. De veertienvoudige Europese kampioen, houder van het wereldrecord met 350 punten, liet een sterke eerste, seance, geen missers en zes fi guren bij de eerste poging raak, volgen door een slordige twee de. Er konden drie nullen voor hem worden opgeschreven, twee doorschietstoten en een doorschiettrekstoot, samen goed voor 24 punten. Drie keer bleek de Belg zijn keu niet goed van krijt te hebben voorzien. Het noopte hem zelfs op een ge geven moment het bovenste deel van de keu te vervangen. De Belg was dan ook niet echt tevreden over zijn optreden. „Middelmatig. Het kan beter". De twee Belgische matado- ren, ook Corin heeft met drie Europese titels het nodige aan zien, worden gevolgd door de Nederlandse vertegenwoordi gers. Titelverdediger Jean Bes sems behaalde na 38 pogingen 90 van de maximaal te berei ken 122 punten. Hij liet vier keer een nul noteren. De Lim burgse machine-bankwerker had twee keer onoverkomelijke problemen met een kopstoot. Ook slaagde hij er niet in een doorschiettrekstoot en een zweepsiagdoorschietstoot te maken. De tweede Nederlander in Gorssel, Jan Brunnekreef, maakte hetzelfde mee als Stey laerts. Geen enkele misser bij de eerste acht figuren, liet hij volgen door vier nullen bij de volgende tien stoten. Het kostte hem zijn gedeelde eerste plaats. Belangrijker was dat zijn pun- tenvoorsprong op Corin werd omgezet in een negatief ver schil van tien punten. Met Steylaerts en Bessems waren de marges nog marginaal. De stand na achttien figuren: 1. Norbert Schmidt (WD1) 101 pun- ten-33 pogingen, 2. Leon Corin (Bel) 99-34, 3. Raymond Steylaerts (Bel) 91-34, 4 Jean Bessems (Ned) 90-38,5. Jan Brunnekreef (Ned) 89- 36,6. Jordi Oliver (Spa) 87-38,7. Ja- vier Fonellosa (Spa) 81-39, 8. Jean Reverchon (Fra) 79-37, 9. Angelo Casales (ïta) 78-39, 10. Andreas Horvath (Oos) 78-41. DE ZWITSERSE scheidsrech ter André Daina is uit het voet bal gestapt Hij gaf hiervoor geen reden op. Daina leidde in mei 1985 de Europa Cup-finale Liverpool - Juventus in Brus sel. Bij dat Heizel-drama kwa men 39 mensen om. Daina moest afgelopen woensdag Oostenrijk - Spanje leiden. Hij trok zich terug en werd ver vangen door zijn landgenoot Bruno Galler. Jean Bessems; tot twee keer toe onoverkomelijke problemen met een kopstoot. FOTO DE STEM DICK DE BOER CAIRO (ANP) - Jan Ar- nouts heeft vrijdag zijn optreden tijdens het we reldkampioenschap drie banden in Cairo in nega tieve balans gebracht. Te gen de Mexicaan Bone leed hij zijn derde neder laag in vijf partijen. Ar- nouts bezet nu de vijfde plaats. Na een allerbelabberdste start reikte de eindsprint van de horeca-exploitant uit Et- ten-Leur net niet ver genoeg: 47-50. Na veertig beurten had Arnouts slechts negentien caramboles achter zijn naam staan. Bone stond er twintig voor. Een wervelende tussen- sprint, met 22 caramboles in zes beurten, bracht Arnouts weer in kansrijke positie. Bone was nauwelijks geïm poneerd, produceerde een ge degen serie van vijf en was te dicht bij het einde om nog in paniek te raken. De Zweed Blomdahl bleef ongeslagen door in 35 beur ten te winnen van Saad, één van de drie Egyptenaren: 50- 28. Blomdahl wordt in het klassement gevolgd door de Amerikaan Torres, die ook nog ongeslagen is. Het materiaal waarmee in de Egyptische hoofdstad wordt gespeeld, is van goed gehalte. De wisselvallige temperaturen en vooral de zich steeds wijzigende lucht vochtigheid maakt echter, dat de banden vaak verkeerd afslaan. Er zijn dan ook wei nig grote series. Jan Arnouts gaat wat dat betreft aan kop met een serie van negen, ge volgd door de onderaan- staande Fernandez met .een serie van acht. UITSLAGEN Vierde ronde: Torres - Fernan dez 50-40 (59 beurten), Blomdahl -Diab 50-27 (40). Vijfde ronde: Él Missiry - Bone 50-50 (61), Torres - Saad 50-30 (45), Sims - Fernandez 50-49 (61), Blomdahl - Saad 50-28 (35). Zesde ronde: Arnouts - Bone 47- 50 (52), Fernandez - El Missiry 50-38 (54), Torres - Sims 50-37 (67). STAND 1. Blomdahl 5-10 (1.126), 2. Torres 5-10 (0.874), 3. Sims 6-8 (0.691), 4. Bone 6-7 (0.735), 5. Arnouts 5-4 (0.897), 6. El Missiry 5-3 (0.707), 7. Saad 5-2 (0.708), 8. Fernandez 6-2 (0.778), 9. Diab 5-2 (0.665). Nog geen zes jaar geleden trainden ze bijna dagelijks samen. Op een ter rein, dat door pa Van den Berk eigenhandig was ontworpen. Ergens achteraf op een circuitje in Oss werd het fundament gelegd voor de .roem en de successen. Maar dèèr werden onbewust ook de eerste stenen van de hechte vriendschap tussen Dave Strijbos en John van den Berk ge sloopt. Morgen in Valkenswaard staat het tweetal in de eerste Grand Prix-mo- tocross in de 125 cc-klasse in eigen land in een rechtsreeks duel tegen over elkaar. John van den Berk blaakt van zelfvertrouwen. Een ge sprek met hem. Door John van Dinther VALKENSWAARD - De meest op merkelijke vraag stelde John van den Berk. De 19-jarige vice-wereldkam- pioen grijnsde van oor tot oor, toen hij tijdens de persconferentie voor de Grand Prix-motocross 125 cc van Ne derland vroeg: 'Is het mogelijk dat het vuurwerk zaterdagavond een uur eerder, in plaats van elf uur om tien uur, wordt afgeschoten? Dan kan ik ook nog kijken'. De organisatoren, Motorsport Stichting Valkenswaard, honoreerden het verzoek van de 19-jarige onmiddellijk. Later verklaarde hij lachend zijn verzoek: „Ik ben gewend iedere dag rond tien uur tussen de dekens te kruipen. Ik heb min stens tien uur slaap per dag nodig. Mijn nachtrust zou in gevaar kunnen komen". Van den Berk is ontspannen. Hij straalt zelfvertrouwen uit, lijkt niet gebukt te gaan onder de prestatiedruk, ook al denkt zijn Japanse baas Yamaha, dat Van den Berk de opvolger wordt van zijn stad- en landgenoot Dave Strijbos. „Een tweede plaats telt niet meer. Ik heb een uitstekende voorbereiding achter de rug. Bijna perfect", zegt Van den Berk. „Ik heb in Italië en de Verenigde Staten prima kunnen trainen en ook een aantal wed strijden gereden. Ik heb in de recht streekse duels in het voorseizoen Strijbos telkens verslagen. Vijf keer. Ik heb in de schermutselingen voor de Grand Prix-ra- ces niet eens het onderste uit de kan ge haald. Ik ben nu al in onderhandeling met Yamaha om na dit jaar over te stappen naar de 250 cc-klasse. Die overstap is niet afhankelijk van de resultaten, die ik in de strijd om de wereldtitel behaal. Mijn ba zen denken, dus willen, dat ik wereldkam pioen word. Ik wil zeker, maar roep niet bij voorbaat dat ik die eerste plaats ook pak; Hoewel ik me erg sterk voel. Mijn grootste rivalen zijn naast Strijbos ook Maddi en Contini. Dat tweetal moet ik niet onderschatten. Ook de Amerikaan Bobby Moore moet niet uitgevlakt wordea Ik heb veel zelfvertrouwen. Voel me sterk. Ster ker dan Strijbos? Dat hoort niemand mij hardop zeggen". Van den Berk hecht in tegenstelling tot Strijbos wél waarde aan een supporters club. Hij bezoekt, indien mogelijk, ook de bijeenkomsten van zijn fans in het clublo kaal in Heeswijk. Van den Berk is, on danks roem, successen en geld, dezelfde gebleven. „Toch kan ik geen vriend van Dave meer zijn zoals vroeger, toen we ravotten, kwajongensstreken uithaalden en samen fanatiek trainden. Ook al zou ik het wil len. Zakelijk gezien is hij een concurrent. Hij wordt betaald door een ander merk. Mijn sponsor Yamaha zou het niet tolere ren als we als vrienden door het leven zou den gaan. Het zou ongetwijfeld invloed hebben op mijn job. Maar het betekent niet dat we vijanden zijn in de letterlijke betekenis van het woord. De successen hebben de vriendschap bekoeld. En zo zal het, zolang we aan de top meedraaien, ook wel blijven". „Ik heb me inderdaad wel eens geërgerd of verbaasd aan de arrogante manier van optreden van Dave. Maar aan de andere kant begrijp ik dat wel, hij heeft een ander karakter dan ik. Hij houdt zich het liefst afzijdig, terwijl ik me het beste op mijn gemak voel tussen het volk. We jagen op hetzelfde doel: de wereldtitel. En dan moet je hard zijn, voor jezelf, maar ook voor an deren. Ook al was het ooit een hele goede vriend van je". CANAZEI - Lou Vairo, de Amerikaanse coach van het Ne derlands ijshockeyteam, gaat volgend seizoen bijna zeker in Italië werken. Gisteren kwam de Amerikaan tot overeenstemming met Fassa, dat het afgelopen seizoen op de zevende plaats van de hoogste Italiaanse divisie eindigde. Vairo tekende nog geen contract, maar was volgens een woordvoerder van de club voor 99% rond. Gisteren bekeek Vairo al een apparte ment in het Italiaanse wintersportplaatsje. SCHIJNDEL (ANP) - Wim Jeremiasse uit Schijndel is door de wereld-wielrenunie (UCI) uitgenodigd als wedstrijdleider op te treden in twee grote internationale wielerwedstrijden. Hij heeft beide opdrachten aanvaard. Het gaat om de Vredeskoers van 8 tot 24 april en de Coors Classic in de Verenigde Staten van 4 tot 23 augustus. Op 25 april is de Brabander eveneens wedstrijdleider in de Goldrace. ZEIST (ANP) - De Tsjechoslo- waakse voetbalbond stuurt zijn sterkste selectie naar Ne derland voor het oefenduel te gen het nationaal Olympisch elftal, op woensdag 15 april in Leeuwarden. De bondscoaches Josef Masopust en Vaclav Je- zek hebben achttien spelers geselecteerd voor de wedstrijd in het Cambuur-stadion. Van hen zaten er zestien in de se lectie voor de officiële inter land, op 10 september van het vorig jaar in Praag, die door het Nederlands A-elftal met 0- 1 werd verloren. BONN (DPA) - Boris Becker hoeft voorlopig niet in mili taire dienst. Dit heeft de West duitse staatssecretaris Würz- nach in het parlement geant woord op een vraag van de de fensie-specialist Soell uit Hei delberg. De tennisser is niet dienstplichtig, omdat hij voor zijn zestiende jaar naar Mo naco verhuisde. De tweevou dige winnaar van de Wimble- don-titel zou bovendien op een andere regel onder de dienst plicht uit kunnen komen. Hij is financieel niet meer afhanke lijk vari zijn ouders en ver dient zijn geld voor het meren deel in het buitenland. WARSCHAU (RTR) - Marek Koniarek, de spits van het Poolse voetbalelftal, is tot 15 december uit de nationale selectie gezet. Hij werd gestraft voor dronkenschap. Daardoor zal Koniarek de resterende kwalificatie-wedstrijden voor de eindronde van het Europees kampioenschap missen. Polen speelt voor dat toernooi in dezelfde groep als Nederland. Koniarek verscheen aangeschoten op de training van de nationale ploeg, die vriendschappelijk tegen Noorwegen moest spelen. Dat was de aanvaller bij zijn club Katowice ook al eens overkomen. MAASSLUIS (ANP) - Als de atleten van World Runners vol gende week zaterdag in de prijzen lopen, gaat de Westland Ma rathon een aantal gemeenten flink geld kosten. De bij de mara thon betrokken gemeenten Maassluis, Maasland, De Lier, Naaldwijk, 's-Gravenzande en Monster verdubbelen dan het prijzengeld van de atleten. Dat totale bedrag komt ten gunste aan de Stichting Orion, die daarmee één van haar projecten op het gebied van de gezondsheidszorg in Ghana mede kan finan cieren. Het team van World Runners bestaat tijdens de acht tiende editie van de Westland Marathon uit Adri Hartveld, Harry Clague, John Davies en Annie van Stiphout. IZEGEM - Daan Luykx ein digde vrijdag als beste Neder lander in de eerste etappe van de Ronde van West-Vlaande ren voor amateurs. De Wille- brorder werd elfde met een achterstand van 29 seconden op winnaar Deryl Webster uit Groot-Brittannië. Adrie Kools en Huib de Vries finishten in dezelfde tijd als Luykx, Arie Biemans en John Leys liepen behoorlijke achterstand op. In het ploegenklassement bezet WWV de eerste plaats. Luykx voert het bergklassement aan. VELSEN (ANP) - Telstar krijgt volgend seizoen een ander ge zicht. Deze week kregen tien spelers uit de A-selectie van de Velsense eerste divisie-club te horen, dat ze op zoek moeten gaan naar een andere club. Jerry de Jong, Cees Schoo, René Panhuis, Koos Kuut en wellicht Bert de Meijer zijn de enigen, die mogen blijven. Bij Telstar, dat in het volgende seizoen wordt getraind door Cor van der Hart als uitvloeisel van een veelomvattend samenwerkingsverband met Ajax, zullen Ma- thieu Niesten, Floor Buma, Dennis de Graaf en Fred Bischot niet terugkeren. Voor dat viertal is een ontslagvergunning aangevraagd. De contracten van Paul Veenboer en Marco Ach- mad zullen niet worden verlengd. Ook Mario den Boer, Piet- Jan Drommel, Manfred Nan en Frans Jansen zijn in Velsen niet meer welkom. TENNIS Toernooi Charleston Derde ronde: HaUe Cioffi (VSt) - Isabel Cueto (WD1) 7-5 6-2, Ma- nuela Maleeva (Bul) - Catherine Suire (Fra) 6-3 6-1, Kate Gompert (VSt) - Anne Minter (Aus) 6-3 6- 2, Jana Novotna (Tsj) - Aranxa Sanchez (Spa) 6-1 6-4, Raffaella Reggi (Ita) - Louise Allen (VSt) 7-6 6-2, Wiltrud Probst (WD1) - Gretchen Rush (VSt) 6-4 6-4. Kwartfinales: Manuela Maleieva (Bul) - HaUe Cioffi (VSt) 6-0 6-4, Jana Novotna (Tsj) - Kate Gom pert (VSt) 6-1 7-6, Raffaela Reggi (Ita) - Wiltrud Probst (WDI) 6-4 6-3, Bettina Fulco (Arg) - Sandra Cecchini (Ita) 6-0 2-6 6-2. Toernooi Piscateway Kwartfinales: Helena Sukova (Tsj) - Catarina Lindqvist (Zwe) 6-4 6-3, Lori McNeil (VSt) - Wendy Turnbull (Aus) 4-6 6-1 6- 2, Gigi Fernandez (P. Rico) - Grace Kim (VSt) 6-1 7-6 (7-1), Hana Mandlikova (Tsj) - Sylvia Hanika (WDI) 6-4 6-1. Toernooi Chicago Tweede ronde: Jimmy Connors (VSt) - Dan Goldie (VSt) 6-1 0-6 6-1, David Pate (VSt) - Paul An- nacone (VSt) 7-6 6-2, Mel Purcell (VSt) - Yannick Noah (Fra) 6-4 6- 2, Tim Mayotte (VSt) - Todd Nel son (VSt) 6-4 6-7 6-3, Bill Scanlon (VSt) - Brad Gilbert (VSt) 7-5 6-4. Toernooi Milaan Kwartfinales: Miloslav Mecir (Tsj) - Tomas Smid (Tsj) 6-4 6-4, Mats Wllander (Zwe) - Emilio Sanchez (Spa) 6-3 6-1, Boris Bec ker (WDI) - Jakob Hlasek (Zwi) 6-4 6-2, Slobodan Zivojinovic (Joe) - Paolo Cane (Ita) 6-16-1. VOETBAL Waldholf Mannheim - 1. FC Nürnberg 3-0. Belgische competitie RWDM - Standard Luik 2-1.

de Stem | 1987 | | pagina 13