Bert Timmer ongeslagen kampioen Zilveren speld van verdienste voor Jas Haak Ro Baart boekt succes in Eede Hoofplaat tegen afdelingselftal BOEIENDE STRUD OM GRAEYE JAN-TROFEE Geslaagd toernooi Sjuttul Gevos is te sterk voor HCG Titel voor Churchill VERDIEND] TSI 3 hand Toernooize, TITELSTRIJD DERDE KLAS BANDSTOTEN DE STEM SPORT 2 DINSDAG 31 MAART 1987 Sandy den Exter wint stijlprijs AXEL - In de finale van de dressuurcompetitie om de Graeve Jan-trofee, zaterdag in manege Magrette te Axel gehouden, kreeg Kees Steendijk met Boy uit Kruiningen de hoofdprijs op een pre senteerblaadje aangeboden. Turntoernooi Volharding Marion van Dorssen: tweede plaats DESTEM SPORT 3 Jan Westdorp kampioen bandstoten Tom Okker komt naar Temeuzen T b; TENNISCOMPETITI] T14 Van onze biljartmedewerker LAMSWAARDE - Ongesla gen en met veruit het beste algemeen gemiddelde is Bert Timmer van KOT uit Temeuzen kampioen ge worden van de derde klas bandstoten groep B, dat in café 'De Vier Jaargetijden' te Lamswaarde verspeeld werd. Met die titel trekt Timmer de succesvolle lijn door van de laatste jaren, die resulteerde in verschil lende titels. Ondanks die overmacht moest Timmer in de slotpartij tot het einde gaan om de titel te vero veren. Ook zijn tegenstander Rudie de Bie van OBV uit Oostburg was nog niet kans loos. Wel moest De Bie met ruim verschil die slotparrij winnen, dan kwam hij op even veel matchpunten als Timmer en kon hij hem op moyenne passeren. Dat zat er zelfs heel even in bij de organiserende vereniging Ons Vermaak. In de zestiende beurt scoorde De Bie een serie van 19 (de hoogste), kwam in het zicht van de finish en wist ook dat die kloof voldoende was om Tim mer op gemiddelde te passeren. Een constatering van korte duur, want Timmer - het pleit voor zijn goede wedstrijdmen taliteit - had een antwoord klaar. Met een reeks van 17 (ook zijn hoogste) antwoordde hij. En hij deed nog meer, want waar de produktie van Rudie de Bie stokte, ging Bert Tim mer door om partij winnaar en ongeslagen kampioen te wor den. Hij vertegenwoordigt het district Zeeuwsch-Vlaanderen in de gewestelijke einstrijd, die van vrijdag 24 tot en met zon dag 26 april bij Jan Aarnouts in Etten-Leur wordt gehouden. Daarnaast pakte Timmer, sa men met Jo Josiassen van Den Ouden Arend, de eer van de kortste partij. Beiden hadden 17 beurten nodig voor de 55 ca ramboles. Eindstand (respectievelijk aantal matchpunten, algemeen gemiddelde en hoogste serie): 1. Bert Timmer 14-2.26-17; 2. Ru die de Bie 10-2.14-19; 3. Benny Visser 8-2.02-14; 4. George Joos 8-1.65-10; 5. Jo Josiassen 4-2.16- 16; 6. Benny Dhondt 4-1.74-14; 7. Bertie Goossen 4-1.58-13; 8. Willy Hemelsoet 4-1.52-10. Kees Steendijk zegeviert Van onze badmintonmedewerker OOSTBURG - In sporthal De Veerhoek te Oostburg werd het jaarlijks team- toernooi verspeeld voor badmintonteams. Er waren in totaal 22 teams present. De organisatie was in handen van BV §juttul. Zoals elk jaar was het ook nu een volle bak. De interesse voor dit toernooi is altijd groot Er werd gespeeld in vijf categorieën. Uitslagen: A-poule: (landelijke derde klas en eerste klas district) 1. Sjuttul 1, Oostburg; 2. The Wings, Koudekerke; 3. Temeuzen 1; 4. Sjuttul 2; 5. Schepnet, Sluis. B-poule: (tweede klas district) 1. Backhand, tevens verenigingsprijs; 2. Smash, 3. Metro 1, Rotterdam; 4. Zee land, 5. Sjuttul 3. C-poule: (derde klas district) 1. Temeuzen 2, 2. Challenger, Temeuzen; 3. Astroïden, 4 Metro 2. D- poule: (vierde klas district) 1. Den Os- saert, Hulst; 1 Astroïden 2,3. Metro 3, 4. Schepnet 2 E-poule: (recreatiel) 1. Temeuzen 3,2 Sjuttul 5,3. Metro 4,4. Sjuttul 4 Van onze paardesportmedewerker WESTKAPELLE - Twee concoursen hippique op één dag blijkt toch wel wat te veel van het goede. In West- kapelle een springconcours voor pony's en in Axel de fi nale van de dressuurcompe- titie om de Graeve Jan-tro fee voor paarden en pony's. In Westkapelle kwamen daar door slechts 27 combinaties aan het vertrek, waar eerst een klassiek parkoers te wachten stond en voor de B- en L-klasse tevens een progressief par koers. Sandy den Exter met Sapai van Noord-Beveland pakte de zege in de Z-klasse pony's en zij veroverde tevens de stijl- prijs. Met een foutloos parkoers in de M-klasse was de hoofd prijs voor Maja Beun met Ron nie-Mayor van Oranjezon. Overige uitdagen: B-klasse klaadek: 1. Lisette Timmermans met Speedy, Oranjezon; 2 Annebeth Poppelaars met Tania, Noord-Beveland. B-klasse progresdet: 1. Nicky Abrahamse met Annoeska, Oranjezon; 2 Lisette Tim mermans met Speedy, Oranjezon. L- klasse klaadek: 1. Annique Jacobsen met Ramona, Oranjezon; 2 Wilma de Visser met Razin, Oranjezon; 3. Su- zette Jacobsen met Axkeen, Oranjezon. L-klasse progresdet: 1. Suzette Jacob sen met Axkeen, Oranjezon; 2 Anne- marie de Visser met Pagita, Gouwe Reyers. Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - Met 6-2 pakte Gevos de winst op HCG 1 in de bedrij fs tennis - competitie in het Racket centrum Temeuzen. Het duo Bertha van Dam en Paula Geus versloeg met 6-2 het koppel Boeckling/Beun, terwijl Adrie Geus en Jan van Dam met 9-4 de overwinning pakten tegen de combinatie Mike Fisher/Jack Boeckling. Het duo Tilly Boeckling/ Mike Fisher redde voor HCG de eer door met 10-3 te winnen van het koppel Van Dam/Geus. Overige uitslagen: Gevos-NSM 4-4, Broomchemie-Vroon 2 6-2, Deij-Vroon 1 7-1, Gevos-HCG 1 6-2, Menshop- Broomchemie 0-8, De Zeeuw-Deij 0-8, Gevos-Vroon 1 2-6, HCG 2-Dusty Sun 0-& Van onze paardesportmedewerker Zijn grootste rivalen in de eindstrijd, Centien Krijger met Urgento van Zuid-Beveland en Lieveke Goossens met Silven van De Oranjeruiters, waren naar de natio nale kampioenschappen en Adrie Ruisaard met Target van Zuid-Beveland kampt met een paard dat rust moet houden. Wel had hij af te rekenen in deze laatste wedstrijd met Pe ter Kosters met Varant van Graeve Jan en de Axelse advo caat Bram Cambier met Nata- che van De Oranjeruiters. Bei den scoorden 117 punten, maar kwamen wegens te weinig wedstrijden niet in aanmer king voor het eindklassement. Kees Steendijk pakte zaterdag de eerste plaats met 120 punten Van onze sportmedewerker GOES - De Goese gymnas tiek- en turnvereniging Volharding hield een turn toernooi voor jongens. De uitslagen zijn als volgt: Greep 6A: 1. Martijn Schipper, Volhar ding; 2 Jeanot Stroosnijder, MTV Mid delburg; 3. Joren Lobbezoo, VTV Vlis- singen; 7. Serge Leijken, THOR Sas van Gent; 10. Robin Gerritse, THOR Greep 6B: 1. Machiel Kuikens, VTV; 2 Tjeerd Nijssen, MTV; 3. Detlaf Oreo, Astrow Oost-Souburg; 4 Reinard Kox, THOR Greep SA: 2 Plet Haze, Volhar ding; 2 Garrid Boeziani, 3. Jan-Willem Grootjans, beiden Astrow. Greep SB: 1. Martin Kempees, MTV; 2 Ronny Nuy- ten, Astrow; 3. Nico de Moor, THOR en daarmee de hoofdprijs, de Graeve Jan-trofee. „Dit laatste winstpuntje be tekent dat het totaal zo tussen de 25 en 30 moet liggen, maar ik tel ze niet meer op. Dat is ner gens meer vaor nodig," ver telde Kees Steendijk, die al zo'n vijftig jaar in het zadel zit. Met de tweede plaats die Mare Broodman met Thelma van De Zwinruiters zaterdag behaalde in de M-klas, nakte hij de hoofdprijs van de competitie in die klas. De leidster in de Z- klas pony's, Simone Stahlie met Maby van Noord-Beveland, gaf die stek ook zaterdag niet meer uit handen. In de M-klas pony's hetzelfde beeld. Daar had zus Nicolette Stahlie met Diamond van Noord-Beveland de zaak stevig in handen en zo was het familiefeest compleet. EINDSTAND Z-paarden: 1. Kees Steendijk met Boy. M-paarden: 1. Mare Broodman met Thelma. Z-pony's: 1. Simone Stahlie met Maby. M-pony's: 1. Nicolette Stah lie met Diamond. L-paarden: 1. Anja van Vuuren met Cindy. L-pony*s: 1. Debby van der Velde met Lord. B- paarden: 1. Jacqueline Wiemes met Fegano. B-pouys: 1. Krista Pluymers met Silver Night Uitslagen laatste wedstrijd: B-pony's: 1. Suzanne Visser met Chibby, Oost burg; 2 Veerle Schuurhuis met Quee- ny, Graeve Jan; 3. Alma Nijssen met Loot Out, Luctor et Emergo. B-paar- den: 1. Carla Haak met Szusza, Oran jeruiters; 2. Stefan de Vetter met Won ning H, Hulst; 3. Ame Bruggink met Kees Steendijk met Boy uit Kruiningen, de routinier die de Graeve Jan-trofee in de wacht sleepte in manege Magrette in Axel. fotowimkooyman Woudbloem, Graeve Jan Li-pony's: 1. Debby van der Velde met Lord, Graeve Jan; 2. Laura Castelijn met Milja, Zwinruiters; 3. Evelijn Hallegraeff met Minouche, Graeve Jan Ll-paar- den: 1. Hja Swets met Uschi Mata, Luc tor et Emergo; 2. Vera Eijcken met Ce- hadee, Hulst; 3. Marc Mahu met Elfe, Honteruiters. L2-pony's: 1. Edwin van Dijk met Wilson, Kleppert)es; 2. Nanda Deij met Sabina, Honteruiters; 3. Diana Bogaert met Sandra, Honterui ters. l2-paarden: 1. Frank Dieleman met Zolden, Oranjeruiters; 2. Adri Ha melink met Emir, Oranjeruiters; 3. Apja van Vuuren met Cindy, Graeve Jan M-pony's: 1. Nicolette Stahlie met Diamond, Noord-Beveland; 2. Job van Drongelen met Alarde, Klepperijes; 3. üyo Loos met Lady, Luctor et Emergo. Van onze sportmedewerker BIERVLIET - De sfeer- vole kantine van vierde klasser Biervliet was in het afgelopen weekeinde te klein. Veel voetballief hebbers uit het Zeeuws- Vlaamse land waren naar De Singel gekomén om de haringkakers te felicite ren met het 60-jarig be staan. Onder hen ook Kees Blom- maard, voorzitter van de KNVB afdeling Zeeland, die ondanks windkracht tien toch de euvele moed had om de Westerschelde over te ste ken. Hij had, zoals dat hoort bij een jarige, een aantal pre sentjes meegenomen en on danks dat het uitpakken niet bepaald meeviel (de KNVB- wimpel kwam ondersteboven uit de koker) mocht voorzit ter Gerard Ingels de KNVB- vlag en wimpel in ontvangst nemen. Voor Jas Haak wachtte de grootste verras sing, want de kleine man met het grote rood-witte hart, kreeg van de afdelingsvoor zitter de zilveren speld van verdienste op de revers ge speld. „Iemand die al ruim dertig jaar zijn vrije tijd in Biervliet steekt. Een echte clubman, die er helaas tegen woordig te weinig zijn," al dus Blommaard tot een zichtbaar ontroerde Haak. Voorts prees Blommaard het initiatief van Biervliet om komend seizoen samen met buurtclub Hoofdplaat een A-juniorenelftal op de Felicitaties voor het bestuur van de jubilerende voetbalvereniging Biervliet tijdens de druk bezochte receptie in het clubhuis. fotowimkooyman been te brengen. „Ik juich een dergelijk initiatief toe. Voor verenigingen kampend met te weinig jeugd, de op lossing om jonge spelers de gelegenheid te bieden hun sport te bedrijven. Jammer dat zoiets in Zeist te weinig aandacht heeft." Eerder had Biervliet-voor- zitter Gerard Ingels van ce remoniemeester Theo Pijcke het woord gekregen. Hij riep de aanwezige spelerskern van het eerste elftal op om met vereende krachten de dedagradatie af te wenden. „Jullie kunnen op deze ma nier ons het beste cadeau schenken." Als altijd sloot hij zijn overigens op aandringen van Pijcke korte speech met optimisme in die richting af. „We zijn de laatste jaren al aardig wat gehard als be stuur in dergelijke situaties." In zijn bestaan is Biervliet overigens nog nooit uit de KNVB geweest, al zijn de daarvoor benodigde na-com petities niet meer te tellen. Terneuzense sportwethouder W. van Walraven kwam na mens de overheid zijn felici taties overbrengen. Ook hij hoopte dat het vierde klas voetbal in de Terneuzense kern behouden blijft. Voor een extra oefening had hij een bal meegebracht. Inmid dels zat trainer Peter Pielaat tussen zijn spelers de begro ting op te maken voor het ko mende zware seizoeneinde, maar naarmate de avond vorderde werden de proble men aan De Singel steeds ge ringer. Van onze tennismedewerker SAS VAN GENT - Het mixed-team van Chrurchill in de C/D-categorie van de bedrijfstenniscompetitie in de Sasse Vlaanderenhal behaalde na een 8-4-overwinning op het team van De Smit het kampioenschap in deze groep. In de mixed-competitie van de E-categorie stuitte Elopak O] Polydesign, dat met 8-4 de eindoverwinning greep. Zeges var Werner Balzereit en Wil Siewe in het enkelspel lagen aan di basis hiervan. Ook in de dubbelspelen bleef Polydesign aan d( goede kant van de score. Uitdagen: Segers 2-Annemarel 2 9-3, Elopak-Polydesign 4-8, Wisse. Haak 11-1, Faas-Agro 1-11, TVS-PMPB 8-4, ChurchUl-De Smit 8-4 Damrecnmpctltte: Vij verboom-Lie 4-0, Sas-Philten 4-0, Slaghoutje-Rikonet 4. 0. Van onze sportmedewerker SLAGHAREN - Marion van Dorssen uit Sas van Gent tweede geworden tijdens de open Nederlandse kampioen schappen judo. In De Bonte Wever in Slagharen kwam de Sasse judoka in de f nale tegenover Irene de Kok te staanln deze partij ging het gi vecht lange tijd gelijk op. Van Dorssen werd geklopt door ee overname op de grond. Eerder had deze Delta-judoka gewonns van een Engelse en een Duitse tegenstandster via een armklen Volgende week komt Marion van Dorssen uit in de open Duits kampioenschappen in Eisen. Haar clubgenoot Frans de Boever deed mee bij de heren. Hij werd vroegtijdig uitgeschakeld. Van onze biljartmedewerker EEDE - De titel in het kampioenschap derde klas band stoten groep A, die in 'Hof van Eede' te Eede gehoudei werd, was voor Ro Baart van de biljartvereniging WB( uit Walsoorden. Na een spannend slot eiste hij bij de or ganiserende vereniging Hof van Eede het kampioen' schap voor zich op. Van onze sportmedewerker SLUISKIL - Het landelijk jeugdwielrentoernooi dat in Sluiskil zaterdagmiddag op de rol stond was loodzwaar voor de deelnemertjes. Vooral de jongste telgen moesten hard op de pedalen duwen om de finish te ha len. De jury besloot in de meeste gevallen de wedstrijden in te korten wegens de hevige re genval. Ondanks deze tegen valler werd het toernooi een succes. „We zijn tevreden. Vol gend jaar hopen we dit evene ment weer te organiseren. Jammer dat de weergoden ons niet zo best gezind waren," al dus Herman Mobach, bestuurs- lie lei ke en ee Ti{ he w; W lie de de Sche Het kon nog alle kanten op voordat de slotpartij onder lei ding van Ronny Roets van start ging. Zowel Ro Baart, Eddy van Goethem van Den Ouden Arend uit St.-Jansteen als Maan de Feyter van POP uit Axel had nog titelkansen. Baart had twee matchpun ten meer en de concurrentie had een beter algemeen gemid delde. Van Goethem trad aan tegen Alois van de Bunder, een man die geen zicht meer had op een topldassering. Op de an dere tafel was er sprake van een echte finale, omdat daar De Feyter en Baart tegen elkaar uitkwamen. Van Goethem maakte in 15 beurten, met de cijfers 55-19, korte metten met Van de Bunder en moest toen lijdzaam toezien hoe de strijd zich op de andere tafel ontwik kelde. De Feyter bleef zij aan zij met Baart tot en met de twintigste beurt Toen had De Feyter een inzinking, scoordi vier nullen op rij en dat bot* Ro Baart de gelegenheid di partij winnend af te sluiten met 55-47 in 24 beurten. Hi stak de partij winst en het kam pioenschap op zak. Nog een opvallende rol was weggelegd voor George Mata van Ons Vermaak uit Lams waarde. Hij stal de show dooi de kortste partij en de hoogste serie te scoren. In slechts 14 beurten maakte Mahu de 55 ca ramboles vol. Het laat zich niet moeilijk raden dat de hoogste serie van 24, die hij in die partij scoorde, een belangrijk aandeel in dat succes leverde. Eindstand (respectievelijk aantel matchpunten, algemeen gem.: delde en hoogste serie): 1. Ro Bairt 12-2.05-11; 2. Eddy van Goether 10-2.44-15; 3. Maan de Feyter 8- 2.27-13; 4. Marien Faas 7-1.85-11; i George Mahu 6-1.95-24; 6. Alois van de Bunder 6-1.82-10; 7. Cs: Dirven 5-1.83-12; 8. Joke Breur 1.64-13. Z-pony's: 1. Simone Stahlie met Maby, Noord-Beveland. Ml-paarden: 1. Anita Rijk met Fury, Honteruiters; 2 Mare Broodman met Thelma, Zwin ruiters. M2-paarden: 1. Mia Cambier met Ursus, Oranjeruiters. Zl- en Z2- paarden: 1. Kees Steendijk met Boy, Zuid-Beveland; 2. Peter Kosters met Varant, Graeve Jan; 3. Bram Cambier met Natache, Oranjeruiters. Van onze biljartmedewerker GOES - Jan Westdorp van de organiserende verenigins ALM uit Goes is kampioen tweede klas bandstoten van hel district Walcheren/De Bevelanden geworden. In de finÉ had hij net iets meer inhoud dan de getipte favoriet Tonny van Iwaarden. Er was ook nog een derde kaper op de kust in café Baarends te Goes. Naast Westdorpe en Van Iwaarden speelde ook Jan Rijk van DOS uit Ovezande nog een kleine rol van betekenis. Zover kwam het niet Rijk won wel met 75-55 in 23 beurten van Hoondert, maar op de andere tafel won Westdorp in 20 beurtó met de cijfers 75-55 en was verzekerd van de titel. Hij gaat ook naar de gewestelijke eindstrijd, die van vrijdag 8 tot en met zon dag 10 mei in Huis ten Halve te Roosendaal gehouden wordt, ft kortste partij in dit kampioenschap, onder leiding van Gerard Schaap, was voor Tonny van Iwaarden. Hij maakte in 14 beurten de 75 caramboles. Hij scoorde ook de hoogste reeks van 33 en be haalde promotie naar de eerste klas. Eindstand (respectievelijk aan- tal matchpunten, algemeen gemiddelde en hoogste serie): 1. Jan Westdorp 12-3.22-16; 2. Jan Rijk 12-3.03-23; 3. Tonny van Iwaarden 10-3.5Ö-33; 4. Plet Raas 10-3.48-18; 5. Sjaak Walhout 6-2.80-20; 7. René Hoondert 4-2.50-16; l Liza Huissen 2-2.40-17; 8. Bertus Vermeulen 0-2.33-16. Van onze sportredactie MIDDELBURG - De activiteiten van het Zeeuws afde lingsvoetbal beginnen woensdag 1 april weer. Dit ter voorbereiding op het kampioenschap van Nederland, za terdag 30 mei in Hoorn. Voor de eerste selectiewed strijd in en tegen Hoofdplaat woensdag 1 april om 19.30 uur, zijn de volgende spelers uitge nodigd: Chris Maas van Dom burg, John Moerman van Oost burg, Wim de Fouw van Co- lij nsplaatse Boys, André Tange van Bevelanders, Frank de Meijer en Frank Hemelsoet van Corn Boys, Hans Hack, Niek Corré en Huib Meerman van Walcheren, Wim Goedege- buure, Frank Goedegebuure en Johnny de Jager van 's-Heer Arendskerke, Marcel van Hek ken van Wissenkerke en Den nis Lintfeld en Johnny Dane van GPC. Twee weken later, woensdag 15 april, wordt dan door een meer m(x>rdelijk getinte selec tie in Zoutelande tegen Meeu wen gespeeld en dan komen in plaats van John Moerman, De Meijer, Hemelsoet, Frank Goe degebuure, De Jager, Lintfeld en Dane de volgende spelers bi actie: Ben Beirnaert van Zee- landia, Bram Balkenende van Bevelanders, Nico Iverse van Apollo, Martin Quist van Brou wershaven, Leo Versluis vat Bevelanders, Edwin Indewet van Rillandia en Mark Ro°f van Zeeland Sport De wed strijd in Hoofdplaat wordt ge floten door Theo de Smet en dte in Zoutelande door Krijn Wie- lemaker. Zoals de laatste jaren ge' bruikelijk is de coach weer B® Pauwels, de verzorger Bram Blaeij en begeleider Lau Traas De definitieve selectie wordt na woensdag 15 april samenge- ,steld en die selectie werkt volgende wedstrijden af: don derdag 30 april tegen SSV't» maandag 11 mei tegen Kloeti^ ge, maandag 18 mei tegen Se rooskerke, vrijdag 22 mei teg® Graauw en daarna het kam pioenschap van Nederland -» mei in Hoorn. Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - De beste tennisser die Ne derland tot nu toe heeft gehad, Tom Okker, komt naar Temeuzen. Donderdag 2 april is het Racketcentrum Temeu zen gastheer van de als 'Flying Dutchman' be kend staande Nederlan der, die samen met de in- doorkampioen van 1985, Wim Groeneveld, trai- ningsdagen door het ge hele land houdt. Op deze zogenaamde Golden Cup Trainings-dagen bestaat gelegenheid les te krijgen van dit tweetal. Vanaf half drie wordt er op drie banen door Ok ker en Groeneveld trai ning gegeven, verdeeld in twee groepen van elk een uur onder assistentie van plaatselijke trainer Ge rard Kouwij zer. Rond kwart voor vijf zal Okker een demonstratie-enkel spel spelen met Groene veld om daarna te dubbe len met en tegen twee plaatselijke spelers. De keus is gevallen op Tim van Dijk en David Sara- fian. si Sc Pl te A In D SI te ni bc Tc O di E< s< sl Tc h; he li; he ri si p: di hc zc d< ir h O w t< b T T 41 si V n R Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - Op de laat ste wedstrijddag van de dis trictscompetitie tennis, waarop nog drie wedstrij den resteerden, heeft het derde team van het Goese TSI zich kunnen handhaven in de eerste klas van de mi xed-competitie. Met 6-6 bedwong het de eerste hoofdmacht, die overigens al zeker van het kampioenschap was. Stefan Ha vermans en Jos Verschuure stonden aan de ba sis van het gelijke spel. Beide spelers boekten spre kende overwinningen op res pectievelijk Jaap Moerland en Marcel van Sabben, terwijl Emerence van Wingen en An- nemarie Verrijzer beide teams °P gelijke hoogte brachten met zeges op Gertie Knaake en Chantal van Schelven. Het duo Verschuure/Ha vermans heer ste ook in het dubbel, terwijl de dames-combinatie van het eer ste team sterker bleek dan de tegenstanders. Van onze volleybalmedewerker OOST-SOUBURG - De sect deling Zeeland van de NeV nooi. Vooral de Morres-teams war werd tijdens dit toernooi een werkt Stand competitie D-jeugd: Mor 15, Wiska 3 10-12, Zaamslag 10-1 Wiska 10-7, Mytilus 2 10-3%, M) Jeugd: Morres 3 12-21 Zaamslag 12-15%, Kikkers 1 12-9, Mytilus 2 12-9, BOK 12-4. Uitslagen toernooi C-jongens: EVVC 1, 4. Morres, 5. DOK, 6. Ki meisjes: 1. Morres, 2. Dynamo 2,3 jeugd poule D: 1. Morres 3, 2. W Poule E: 1. Morres 4,2. DOK, 3. W 2, 2. Serooskerke 1, 3. YVC, 4. D( Morres, 3. Wiska, 4. Serooskerke 3. VVR 2, 3. VCG, 4. BOK, 5. Wiska 3 3- Mytilus, 4. Wiska 1. Poule C: 1.1 4. YVC, 5. WR 1.

de Stem | 1987 | | pagina 8