vIDER DS'79 blijft een struikelblok FC DEN BOSCH ZORGT THUIS VOOR SENSATIE OW spuy Club Brugge uitgeschakeld Ajax gered door Menzo Utrecht wil uitstel duel tegen Den Haag PRIJS WINTERSPORT? lil ':i INTERSPORT NZE SHOWROOM )E MODELLEN: is geen betere kcentrum a b.v. UITSLAGEN 6.450.- 8.650.- 7.595.- SONATHA 495.- 695.- 1.395.- IL 995.- kcentrum SPORT IN T KORT DEN BOSCH - 100 Procent spanning en een onvervalste bekersensatie in Den Bosch, waar de plaatselijke FC gisteravond na ruim twee en een half uur op het veld te hebben gestaan, PSV uit het bekertoernooi kegelde. Spaanse beker Veel nieuwe gezichten in Poolse selectie Griekenland gelijk tegen Roemnië VEEMARKTSTRAAT 12 iel. 076-227000 s maandags geopend v a 13.00 uur Donderdag koopavond lete, volwaardige at kan. Want lowroom moeten rtiele keukens, ie garantie BOBDRECHT (ANP) - DS "79 in het bekertoernooi heus struikelblok voor (redivisieploegen. Over de „.„en van drie clubs uit de moeste divisie schaarde de jordtse ploeg zich bij de laat- ,1e acht Ha Go Ahead Eagles en PEC Zwolle werd FC Utrecht woensdag op de Krommedijk ict derde slachtoffer. DS '79 Set zijn aanhang lang wach- •e!l maar veroverde in de slot fase zijn derde scalp (2-1). De zege van de eerste-divi- aionist was volkomen ver ijlend De thuisploeg speelde veel agressiever dan de tamme Utrechters, schiep zich han- kansen, maar ver- zuimde aanvankelijk te sco ren. Door die handicap bleef FC Utrecht lang op de been. Het stapte zelfs na vijf en veertig minuten zonder ach terstand van het veld. Dat was op zich al een klein wonder. DS '79 had in die fase bepaald pech bij een kopbal van Boog ers op de lat en schoten van Bartelings op paal en lat. Maar het gemis aan enig for tuin was niet de enige oorzaak. Doelrijpe kansen waren er le gio, maar werden er niet be nut Na de pauze was FC Utrecht een tikkeltje agressiever. Dat leverde na tien minuten zo waar de openingstreffer op. Bij een vrije trap was de orga nisatie in de DS-defensie even zoek en Van Loen had op het randje van buitenspel geen moeite het wippertje van Pat- tinama af te ronden: 0-1. Die voorsprong was tegen alle verhoudingen in en het Dordtse publiek vreesde voor uitschakeling. Trainer Kistemaker zette alles op een kaart en ruilde twee verdedigers voor twee aanvallers. Die gok slaagde, al moest Utrecht-verdediger Verrips zijn hulp aanbieden. Hij speelde te kort terug op doelman Van Noortwijk, die niets anders kon doen dan Boogers onderuit halen. De strafschop werd door Van der Weel via de onderkant van de lat omgezet in zijn 22e seizoen streffer: 1-1. De gelijke stand deed FC Utrecht de beheersing over zijn ledematen verliezen. De ploeg sloeg en trapte om zich heen. Arbiter Bannet hield de regie strak in handen, wat voor vier Utrechters een gele kaart betekende. De chaos in de Utrechtse ge lederen brak de eredivisie- ploeg negen minuten voor tijd op. Een misverstand bracht de bal bij invaller Koudstaal, die Boogers keurig in stelling bracht. Tegen zijn schot was Van Noortwijk volstrekt kansloos: 2-1. In de slotminuten veran derde het strafschopgebied van DS '79 in een heksenketel. Doelman Van Bergen hield Utrecht van de onverdiende gelijkmaker af door de bal na een schot van Plomp in de laatste seconden via de paal naast te tikken. D8-7S-FC Utrecht 2-1 (0-0). 55. Van Loen 0-1,72. Van der Weel (strafschop) 1-1,81. Boogers 2-1. Scheidsrechter: Bannet, toe schouwen: 4000. Gele kaart: Van Loen, Pattinama, Van der Hooft en Adelaar (FC Utrecht). DS'79: Van Bergen - Michielse (Koud staal), Marree (Kuisdonk), Van der Heide en Den Bakker - Van der Net, Stout en Bartelinks - Van der Weel, Boogers en Slagboom. FC Utrecht: Van Noortwijk - Van der Meer, Plomp, Pattinama en Verrips - Lecker, Adelaar, Young en Alflen (Van der Hooft) - Van Loen en Frfiser. m ten onder na strafschoppen I.: 076-222269 tel.: 010-4136217 even wij een orgelshow met I collectie klassieke orgels. |vanaf.5.450.- pste Jslechts7.650.' jdel) Volendam 22 13 5 4 31 46-30 Cambuur 2011 7 2 29 43-25 Willem II 22 12 4 6 28 46-32 DS'79 21 9 9 3 27 44-27 Vitesse 20 11 3 6 25 34-25 RKC 19 9 6 4 24 29-27 Graafschap 20 6 10 4 22 30-25 Heerenveen 19 7 7 5 21 23-21 NEC 22 7 7 8 21 41-46 NAC 20 6 8 6 20 20-23 MW 20 7 6 7 20 38-33 Emmen 22 6 7 9 19 30-34 R8C 22 5 9 8 19 37-38 SW 21 7 3 11 17 31-44 Telstar 21 5 511 15 22-42 Wagemngen 19 7 012 14 30-39 Eindhoven 20 5 4 11 14 37-38 Helmond Sp 22 4 612 14 29-46 Heracles 18 2 6 1010 20-35 Volendam I Bman Willem II I Cambuur NAC I DS'79 SW I Telstar R8C I RKC NEC Graafschap Helmond Sport Heerenveen MW I Eindhoven Heracles 11-4 7-5 7-6 5-2 3-1 5-2 3-5 3-5 3-4 3-1 2-0 3-3 4-7 1-3 4-8 0-3 2-4 2-5 0-0 taan voor maar. I aankoop van dit orgel J u oude orgel, heeft u geen llijke korting. Be goedkoopste maar ook in de orgel 1.495." famen voor maar200.- feid orgel1.695.- luifklep, nagalm enz. 2.395.- 30.- terug voor u oude orgel, hoge korting. Wij zijn ook i, incl. 1 jaar garantie, bank, van orgels, piano's, nt u terecht bij -3775 bij het P.T.T.-kantoor. DS'79 en Volendam periodekampioen. NEC-RKC 1-3 (1-1). 19. Bosz 0-1, A. Grim 1-1, 51. Van Velzen 1-2, 71, «anVelzen 1-3. Scheidsrechter: Reyg- «1, toeschouwers: 1500. Derde ronde KNVB-beken Vitesse-De Graafschap 1-1 (Vitesse wint na strafschoppen) W-Forluna Sittard 1-2 DS79-FC Utrecht 2-1. DenBosch-PSV2-2 (Oen Bosch wint na strafschoppen) SWa-Ajax 0-0 (Ajax wint na strafschoppen) Vitesse-De Graafschap 1-1 na verlen- Vitesse winl na strafschoppen (1 - tl.' T-'hdenaar 1 -0,69. Cornelis- ™i 1-1. Scheidsrechter: Van der Laar. oeschouwers: 1800 Strafschoppen: Leeuwerik 0-1, Laamers gestopt. Hid- gestopt, Van de Brom 1-1, Sturing flopt, Smand 2-1Pieneman 2-2, Bos SS Comelissen 2-3, Schellekens 3- J Wllems gestopt, Schoenaker 4-3. ■fse: Schellekens - Van den Akker, ™s. Stafleu en Smand - Laamers, Van Bram, Hartemink (Kreileman) en «hoenaker - Talan en Lindenaar. "jOraaischap: Van Leeuwen - Sturing, j rank, Van Benthem en Pieneman - "f™n (Comelissen), Janssen (Leeu- rtfiw Willems - Wittenrood, Roosen- "^WCooke. I ÜSS-Foiuna Sittard 1-2 (1-2). 8, Rey- I mjrse (strafschop) 1-0, 12. Thijssen |SSh°P) 1-1, 29. Lintord 1-2. I ZS*Clï®ch,er' Van Swieten, toeschou- I Bntw <xele Reiiners en I iff?'i'"""una sittard). I «n 1, x Nijssen, Rutten, Verhagen wHenegouwen - Valokx, I ü'e'se en Ringels (Libregts) - Lam- I beek' Rosma|en (Luhukay) en Ver- nare"?? ®ittard: Körver - Maessen, Reij- I Duut en Mordang - Boessen, Thijs ran alle muziekinstrumenten, koopavond. Zvilen J?fPLyMPISCHE kernploeg O» J, UItbreiding ondergaan, de K^lpe van Fred Imhoff zal !tóassn a^ien ta de mam, ^hartogen. Zijn be- S^ng bestaat uit Frank team en Michiel Pais. Het van u uitk°men in de Week I het I;,yerfs'de Spa-regatta en I Kie] "^kampioenschap in door Chris van Nijnatten Waarmee het zo pretentieus gestarte PSV zich dit seizoen dus nog slechts op het landskampioenschap hoeft te richten. Ruud Gullit van PSV (rechts) in duel met Gijs Steinman van FC Den Bosch. BRUSSEL (ANP) - Bekerhouder Club Brugge is woensdag in de achtste finales van het toer nooi om de Belgische beker uitgeschakeld door FC Luik. De wedstrijd in Luik was in een overwin ning met 2-1 voor de thuisclub geëindigd. Club Brugge nam in het eigen stadion een voor sprong door een treffer van Brylle, maar in de allerlaatste seconden maakte De Sart voor FC Luik gelijk: 1-1. Standard Lulk-Andcrleoht OS (Anderlecht wint na atrat- schoppen) Club Brugge-Club Luik 1-1 Seralng-KV Mwltfifn 0-0 Waterachd-Beringen 2-1. Real Sociedad heeft zich door een monster overwinning op de derdeklasser Mallorca At- letico (10-1) geplaatst voor de halve finales van de Spaanse bekercompetitie. De eerste ontmoeting was zonder doelpunten geëindigd. Ook Atletico Madrid, Athletic Bil bao en Real Madrid kwalificeerden zich bij de laatste vier. De uitalagen (met tuaaen haakjes de totaalscore): Real Socle- dad-Mallorca Atletico 10-1(10-1), Real Mallorca-Atietico Ma drid 1-3 (1-4), Logrones-Athletic Bilbao 1-0 (1-2), Real Madrid- Osasuna 4-1 (8-2). WARSCHAU (PAP) - De Poolse voetbalcoach Wojciech Lazarek heeft zijn selectie voor de vriendschappelijke wedstrijd van volgende week woensdag tegen Finland in grijpend gewijzigd. Niet opgeroepen voor de wedstrijd tegen Finland in Rybnik (Zuid-Polen) zijn Ka- zimierski, Wojcicki, Wdowc- zyk, Rudy, Karas, Dzieka- nowski en Smolarek. Lazarek heeft slechts één „buitenland se" speler aangewezen, name lijk Zbigniew Boniek. Lazarek beeft de volgende achttien spe lers opgeroepen: doel: Jozef Wandzik (Gornik Zabzre) en Janusz Jojko (Ruch Chorzow), veld: Krzysztof Pawlak (Lech Poznan), Pawel Krol (Slask Wroclaw), Jerzy Wij as (GKS Katowice), Marek Ostrowski en Marek Lesniak (Pogon Szczecin), Jacek Grebocki, Jan Urban en Waldemar Matysik (Gornik Zabzre), Zbigniew Boniek (Roma), Waldemar Prusik en Ryszard Tarasiewicz (Slask Wroclaw), Leszek Iwanicki (Widzew Lodz), Miroslav Pekala (Legia Gdansk), Jan Furtok en Marek Koniarek (GKS Katowice) en Robert Warzycha (Gornik Walbrzych). Na 90 minuten en twee ver lengingen stond het nog steeds 2-2, in de strafschoppenseries schoot Gullit op doelman van Grinsven en knalde Koolhof naast. Daardoor mag FC Den Bosch zich kwartfinalist van het KNVB-bekertoernooi noe men. Het bericht dat twee sup poosten onder bedreiging van vuurwapens een groot deel van de recette aan twee over vallers hadden moeten af staan, temperde de aan staande feestvreugde op het ereterras. Manager Ad Zonderland gaf na de wedstrijd toe, dat er een roofoverval had plaatsgevon den, maar wilde geen verdere details verstrekken. Hoeveel geld er wordt vermist, was woensdagavond niet bekend. Ongeveer vijftienduizend toe schouwers bezochten het duel. Het was bij PSV eigenlijk alleen Ruud Gullit, die over wicht op buurman FC Den Bosch wist te creëren. Als hij zich met het spel bemoeide, kwam de ploeg van oefen- meester Theo de Jong onder zware druk te staan. Twee oprispingen van PSV's nummer 10 brachten de landskampioen dan ook al voor rust een voorsprong met 0-2. Eerst rondde hij na bijna een half uur spelen een een- tweetjemet Arnesen, die speelde in plaats van Koolhof, simpel en doeltreffend af, en drie minuten later zette hij Thoresen schitterend vrij, waardoor de Noor eveneens kon scoren. Daarna en ook na rust liet Gullit zich intimideren door het felle verzet van de Bossche verdedigingslinie bestaande uit van der Hoorn, Adriaanse, van Eek, Aichorn en van Nie- len. En dan had Gullit nog het geluk nooit de naar alles trap pende van der Hoorn tegen over zich te vinden. De 'neerslachtigheid' van Gullit bracht FC Den Bosch naast de Eindhovenaren. Kort na rust al was het Gillhaus die raak schoot Hij verzilverde een voorzet van van Duuren, nadat Koot simpel over de bal had getrapt. Twee minuten voor tijd trok invaller Elberse de stand gelijk met een af standsschot waar van Breuke- len overheen dook. In de twee verlengingen was aan beide zijden voorzichtig heid de moeder van de porse leinkast De ploegen hoopten alle twee op de strafschoppen, waarbij subtopper Den Bosch uiteindelijk aan het langste eind trok. Dat het nu net Gullit was die vanaf elf meter als eerste PSV'er in de fout ging, mag een saillant detail genoemd worden. Waarschijnlijk zal de speler op zeer korte termijn door zijn bazen ter verant woording geroepen worden. In een populair familieblad (Nieuwe Revue), dat vandaag op de markt verschijnt, maakt de vedette een aantal opmer kingen aan het adres van zijn werkgever die er niet om lie gen. Zo beweert hij twee jaar nodig te zullen hebben om over de klap heen te komen, die een eventueel verbod om naar Italië te gaan voor hem zal betekenen. Bovendien zegt hij zijn con tractverlenging bij PSV in een opwelling ondertekend te heb ben. En als klap op de vuurpijl deelt hij serieus mee eigenlijk geen Gullit te heten, maar uit publiciteitsoverwegingen die naam ooit als jonge speler ge kozen te hebben. FC Den Bocch-PSV 2-2 na verlenging, Den Bosch wint na strafschoppen (0-2,2- 2). 30. Gullit 0-1, 32. Thoresen 0-2, 52. Gillhaus 1-2, 88. Elberse 2-2. Scheids rechter: Thomas. Toeschouwers: 15.000. Gele kaart: Adriaanse (Den Bosch). Strafschoppen: Koeman 0-1, Steinmann 1-1, Gullit gestopt, Gillhaus 2-1, Nielsen 2-2, Elberse 3-2, Koolhof naast, Kaiser 4- 2. FC Den Bosch: Van Grinsven, Van der Hoorn, Adriaanse, Van Eek en Aichorn, Van der Linden, Krüzen (Kaiser), Van Nielen (Elberse) en Steinmann, Gillhaus en Van Duren. PSV: Van Breukelen, Gerets, Koot, Niel sen en Heintze, Vanenburg (Van de Kerkhof), Gullit, Koeman en Arnesen, Van der Gijp en Thoresen (Koolhof). Marco van Basten (9) van Ajax stuit op Sparta-doelman Ed de Goeij. - fotoanp Door Ted van Leeuwen ROTTERDAM - Bekerhouder Ajax is gisteren op het nippertje aan een uitschakeling ontkomen. In een zin derend bekerduel bleek Sparta vanaf de stip meer moeite met de zenuwen te hebben dan de Amsterdam mers. Doelman Menzo keerde de trap van Lengkeek, de 14-de in een reeks. Na 120 minuten hadden Sparta en Ajax elkaar in ba lans gehouden. Dat de 0-0 toen op het scorebord prijkte, was een brevet van onvermogen van het gezamelijke schut tersgilde. Beide ploegen hadden volop kansen gehad de wedstrijd in de reguliere speeltijd te beslis sen. Zeven van 14 gemiste strafschoppen stonden daar voor model. Ajax spande de kroon in de kansenmisserij Een halve week voor de Europa Cup-ontmoeting met Malmö FF kon Ajax de zwakke vorm waarin het ook zondag tegen Excelsior stak, niet camoufleren. Onder de ogen van de Engelse trainer Hodgson van de Zweden bleek de eens zo vlekkeloos draai ende Amsterdamse machine zeer stroef te werken. De Amsterdammers, die Winter en Bergkamp aanvan kelijk in het trainingspak ge laten hadden ten faveure van Van Basten en Witschge, wa ren overigens sterk begonnen. Althans, de bekerhouder ver overde een groot veldover- wicht. Dat werd niet in de laatste plaats veroorzaakt door Sparta zelf, dat zich in twee verdedigingslinies achter de bal opstelde, met Jules Eller- man als enige spits. De aan vallers Böckling en Lengkeek hadden de weinig verheffende opdracht gekregen respectie velijk Rijkaard en Silooy in hun offensieve daden te sto ren. Het systeem werd perfect uitgevoerd. De angst van Sparta-trainer Hughes was begrijpelijk. Niet alleen had in het begin van de competitie op hetzelfde veld met 2-6 verloren en bovendien miste hij de geschorste mid denvelders Ridderhof en Schmidt. Ajax vond het uiter aard prachtig en Bosman, als centrale middenvelder opge steld, kreeg al vlot twee kan sen, die hij echter verkwansel de. Het gemak waarmee Ajax zijn veldoverwicht verkregen had, werkte echter verlam- DEN HAAG (ANP) - Het be stuur van FC Utrecht heeft het Bestuur Betaald Voetbal woensdag per telex verzocht het competitie-duel tegen de FC Den Haag, dat zondag 15 maart in het Zuiderpark moet worden gespeeld, tot nader te bepalen datum uit te stellen. Volgens het Utrechtse be stuur is een grote groep 'onbe heersbare' supporters van de ere-divisievereniging uit de Domstad zondag van plan het duel tegen FC Den Haag bij te wonen ondanks een klemmend beroep van FC Utrecht dat niet te doen. De kans voor hen om het duel bij te kunnen wo nen is zeer gering. Het gemeente-bestuur van Den Haag heeft na de ongere geldheden bij de wedstrijd Den Haag - Ajax, besloten dat supporters van bezoekende vereniging niet langer welkom zijn in de residentie. Het Utrechts bestuur laat de KNVB ook weten dat geruch ten in het Utrechts suppor ters-circuit willen dat aan hangers van Ajax en Feyen- oord het duel van zondag zul len bijwonen om de bezoe kende fans te steunen in hun strijd. De Haagse politie houdt eveneens rekening met moei lijkheden. Net als bij het duel tegen Ajax, is er een politie macht van 240 mensen op de been. Ook rekent Hermandad in Den Haag er op dat een meer dan normale (150) hoe veelheid aanhangers met FC Utrecht zal meekomen. Zij baseert dat ondermeer op de anonieme oproep die in Utrecht circuleert waarin fans van de plaatselijke vereniging worden opgeroepen in zo groot mogelijke getale naar Den Haag te komen. Het Bestuur Betaald Voet bal beraadt zich donderdag over de telex van het bestuur van FC Utrecht. In die verga dering zal tevens het verzoek van Ajax om de eerder uitge stelde competitie-wedstrijd tegen Sparta vast te stellen op zaterdag 21 maart,in behande ling worden genomen. Het duel stond oorspronke lijk op programma voor 22 maart, maar werd op verzoek van bondscoach Rinus Mi- chels, net als AZ - PSV, uitge steld in verband met de voor bereiding van het Nederlands elftal op het duel tegen Grie kenland. Indien de KNVB het duel toch handhaaft, weigert FC Utrecht de verantwoording over het gedrag van zijn sup porters te dragen. Voorzitter Aalbers van FC Utrecht ontraadt de KNVB met klem de wedstrijd door gang te laten vinden. „In een gesprek met onze supporters vereniging heb ik begrepen dat er zondag zo'n zeshonderd tot achthonderd Utrechters naar het Zuiderpark gaan. Nu de KNVB de combi-kaarten uit de handel heeft gehaald, gaan alle supporters op eigen gelegenheid. Door de massa kan de politie er nauwelijks oog op houden. Ik ben bang voor calamiteiten en heb daarom om uitstel gevraagd". Aalbers is niet bang voor een provocerend effect van het verzoek op de FC Den Haag- supporters. „Ik heb uitsluitend de intentie onze eigen suppor ters te beschermen. De laatste jaren hebben wij onze kwa lijke reputatie enigszins kun nen zuiveren. Rellen doen zich bij ons nog maar sporadisch voor. Dat willen wij zo hou den". Gevaar voor precedentwer king is volgens Aalbers wel aanwezig. „Het is een kwestie van kiezen. Laat je voetballen met het gevaar voor rellen of incidenten, of kies je voor pré- ventief ingrijpen. Wij van FC Utrecht menen dat het pro duct voetbal het beste gediend is bij zo weinig mogelijk ex cessen". In zijn verzoek deed Aalbers de KNVB enige alternatieven aan de hand. „Wij raden de KNVB de wedstrijd op neu traal terrein te laten spelen of in de Galgenwaard. Competi tievervalsing? Misschien. Een wedstrijd spelen zonder pu bliek is ook een vorm van ver valsing". Het seetiebestuur betaald voetbal buigt zich donderdag over de kwestie. In de och tenduren is eerst een bijeen komst voorzien van alle be trokken partijen op het hoofd bureau van politie in Den Haag. Aalbers: „Daar kan het verlossende woord gesproken worden. De definitieve beslis sing ligt bij de KNVB. Of de Haagse burgemeester moet het voorbeeld van zijn Alk- maarse collega alsnog volgen". mend op de spelers. Alleen Menzo, Spelbos en Silooy kwa men voor een voldoende in aanmerking, Wouters, Rijk aard en Van Basten -normaal de sterkste spelers- bleven ver onder de maat. Wouters was door het gekrakeel rond zijn derde gele kaart zo onzicht baar, dat het leek of hij giste ren al afwezig was. Daardoor kon Sparta steeds verder oprukken en dat le verde kansen op voor De Kant en Lengkee, die het doel echter op centimeters misten. Na rust, toen Cruijff de vol strekt falende Witschge door Bergkamp vervangen had trok Ajax weer flitsend uit de startblokken. Nu was het Si looy die een unieke kans liet liggen. Maar ook voor Sparta waren er in het enerverende duel mogelijkheden. Menzo en Rijkaard (op de lijn) moesten handelend optreden bij inzet ten van Lengkeek en Böckling. Toen Van Basten het na een uur voor gezien hield, werd Ajax opeens sterker. Verant woordelijk voor die opleving, was vervanger Winter. De kleine middenvelder dwong de sterke doelman De Goey tot drie uitstekende reddingen. Zoals de keeper ook geen krimp gaf bij acties van Bos man en van 't Schip. Terwijl Ajax op het rillende Spangen aandrong, ontsnapte de ploeg aan een uitschakeling toen Lengkeek net overkopte. Op slag van tijd verhinderde Van 't Schip met een onverhoeds schot bijna de verlenging, maar de in de druk gegroeide keeper De Goeij redde feno menaal. Het gemis aan scherpte van Bosman werd Ajax bijna fa taal. De eens koelste schutter miste in de verlenging twee unieke kansen en werd daarin gevolgd door Rijkaard en Winter, die 47 seconden voor tijd zelfs de paal raakte. In de strafschoppenserie waren de keepers op hun best. De Goeij keerde inzetten van Mühren, Spelbos en Silooy, de Spartaan Eger raakte de lat, terwijl Menzo trappen van Böckling, De Kant en Leng keek keerde. Omdat de laatste in de knock-out serie viel, ging Ajax met een zucht van ver lichting naar de kwart-finale. Sparta-Ajax 0-0 na verlenging, Scheids rechter: Mulder, toeschouwera: 8000, gele kaart: Spelbos (Ajax). Strafschoppen; Mühren gestopt, Eger over, Bosman 0-1, Olde Riekerink 1-1, Spelbos gestopt, Steur 2-1, Rijkaard 2-2, Ellerman 3-2, Blind 3-3, Böckling ge stopt, Silooy gestopt, De Kant gestopt, Wouters 3-4, Lengkeek gestopt Sparta: De Goeij, Eger, Diliberto, De Kant en Knel, Jan Olde Riekerink, Steur en Eijer, Lengkeek, Böckling en Eller man. Ajax: Menzo, Blind, Spelbos, Rijkaard en Silooy, Bosman, Wouters en Mühren, Van 't Schip, Van Basten (Winter) en Witschge (Bergkamp). ATHENE (SID) - Griekenland, over twee weken tegenstander van Nederland in de voorron den van het Europese kam pioenschap van 1988, heeft woensdagavond in Athene ge lijk gespeeld (1-1) tegen Roe menië. Er waren 5000 toeschouwers. Saravakos scoorde zeven mi nuten na rust voor de Grieken, Hadji maakte in de 82e minuut gelijk van de strafschopstip.

de Stem | 1987 | | pagina 7