DE STEM V Dagblad EINDREDACTEUR EINDREDACTRICE V De Nederlandsche Bank NV Wij hebben 7 weken stege gelopen in Japan. InterCollege slaat de brug tussen opleiding en praktijk hoofd technische dienst leerling Z-verpleegkundige <m/v> l SECRETARESSE <n P MMMERClEll IUITENDIENSTMEDEWERKERS SIHI-MATERS B.V. office manager ©STEM ËJ| MAATSCHAPPELIJK WERKENDE <m/V) HBO-er chartaal medewerker (m/v) archiefassisterr RU? de stem van zaterdag 7 maart 1987 lestem van zaterdJ is gevestigd te Giessen, Noord-Brabant en is een pro ducent van modieuze damesschoenen. Het bedrijf is gezond en stabiel en wordt gekenmerkt dooreen posi tieve werkmentaliteit. Vanwege de voortgaande pro- duktie-automatisering wordt kontakt gezocht met kan didaten voor de funktie van adviseurs voor organisatie- en personeelbeleid voor Noord Limburg Iadviseurs voor organisatie- en personeelbeleid Raptim Transport Services is een werk maatschappij binnen Raptim Interconti nental Holding en richt zich op het aan bieden van een subsidieregeling op de reiskosten van missionarissen, zende lingen en anderen die reizen voor reke ning van een christelijke kerkelijke orga nisatie. Begonnen als Nederlands initia tief is dit uitgegroeid tot een internatio nale organisatie. Het programma wordt wereldwijd aangeboden door ruim 180 agenten en vertegenwoordigers. Het doel is op de eerste plaats service. Op het hoofdkantoor in Tilburg komt binnenkort de funktie vrij van toon dealt waai wort auto occa Ben: bied in al mee Met een Rütt De wille vani Nee: onzt Brec Hij geeft leiding aan het team van deze dienst, staat aktief in kon- takt met de produktie-afdelingen en adviseert de direktie waarbij van hem eigen inbreng en een goed overleg verwacht worden. Gedacht wordt aan een elektrotechnikus of werktuigbouwkundige met aanvullende opleiding op elektrotechnisch gebied of bereid heid deze te volgen. Ook kennis van en ervaring met bestu ringstechnieken zoals pneumatiek en hydrauliek zijn gewenst. De gevolgde opleidingen liggen bij voorkeur op HTS-niveau. Geïnteresseerde kandidaten kunnen zich in deze funktie op een breed terrein ontwikkelen. Daarbij is een praktische instelling en een doelgerichte probleembenadering een belangrijke vereiste. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun schriftelijke solli citatie met curriculum vitae te richten aan drs. J.M.J.M. Wasser van het GITP, Wilhelminapark 25,5041 EB Tilburg. Informatie wordt te lefonisch verstrekt door J.H.J. van Engelen, tel. 01832-1341. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieproce- dure. AMSTERDAM BREDA NIJMEGEN ROTTERDAM TILBURG Voor de afdeling Archief en Documentatie op ons hoofdka te Middelburg zoeken wij een Voor de vestiging ROOSENDAAL, zoeken wij op korte termijn een full time: De werkzaamheden bestaan uit: secretariële ondersteuning van de kantoorleiding; supervisie over de typekamer. Voor deze veelzijdige en verantwoordelijke functie denken wij aan een kandidate die voldoet aan de volgende eisen: diploma HAVO/VWO, aangevuld met een secretaresse- opleiding; boekhoudkundig inzicht en cijfermatige aanleg; goede contactuele eigenschappen; leidinggevende capaciteien, enige jaren ervaring, bij voorkeur in soortgelijke branche. Op ons kantoor Roosendaal zijn momenteel 29 personen werkzaam. Voor nadere informatie over de functie kunt U contact opnemen met de heer Drs. W.L. Joosten R.A., telefoon 01650-35650 Sollicitaties te richten aan: Camps, Obers, Keuzenkamp, Registeraccountants, Parklaan 9,4702 XA Roosendaal, Op de centrale redactie van het Dagblad voor Noord-Limburg wordt ge-^ vraagd een gevorderde of beginnende Hij/zij zal deel uit gaan maken van de gewestelijke eindredactie waar alle kopij van de eigen verslaggevers en relevante artikelen uit het samenwer kingsverband met De Limburger en De Gelderlander worden beoordeeld, gecorrigeerd of eventueel worden aangepast, en ingedeeld. Deze eindredactie telt vijf redacteuren: twee ploegen van twee, werkend in wisselende avond- en dagdienst, en de chef. In de dagdienst wordt de eindredactie zoveel mogelijk ingeschakeld bij de verslaggeving. Van de juiste man of vrouw wordt verwacht dat hij/zij een uitgesproken affectie heeft met het regionale nieuws, de Nederlandse taal tot in de puntjes beheerst en een opleiding op de School/Akademie voor de Jour nalistiek (of gelijkwaardige opleiding) achter de rug heeft. Belangstellenden wordt verzocht een uitvoerige brief te schrijven aan de hoofdredactie van het Dagblad voor Noord-Limburg, Grote Kerkstraat 18, 5911 CH Venlo. In die brief zal vooral de belangstelling voor de regionale journalistiek moeten worden gemotiveerd. De brieven moeten uiterlijk 20 maart a.s. binnen zijn. Nadere inlichtingen over de inhoudelijkheid van de functie worden gege ven door de chef van de betreflende afdeling, Ger Bouten (077-551234, toestel 249; privé 077-543011). Instituut voor geestelijk gehandicapten De Sterre is een instituut voor geestelijk gehandicapten te Clinge (gem. Hulst, Zeeuwsch-Vlaanderen) waar 300 personeelsleden werken ten behoeve van de verzorging, opvoeding en behandeling van 257geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen. Wij zoeken jonge mensen, die bereid zijn zich voor deze bewoners in te zetten als: De opleiding, die na ruim 3 jaar werk en studie uitzicht geeft op het diploma Z, gaat 1 september 1987 van start. WIJ BIEDEN: - een pittige opleiding waarin èn theorie èn praktijk belangrijk zijn; - arbeidsvoorwaarden conform de CAO Ziekenhuis wezen; - bemiddeling bij huisvesting. WIJ VRAGEN: - kandidaten die op 1 september 1987 17 jaar zijn; - diploma MAVO IV (D-niveau), HAVO, MDGO-AW, MEAO, KV/JV of gelijkwaardige opleiding; - bereid om mee te werken aan een psychologisch en medisch onderzoek; - gezien de samenstelling van de bewonersgroepen zijn ook mannelijke kandidaten zeer welkom. Tijdens de voorbereidende periode van 7 maanden ontvang je geen salaris, maar een bedrag van 395.- zakgeld per maand. Na afloop van de voorbereidende periode wordt je een leer/arbeids overeenkomst aangeboden en ontvang je salaris. Heb je belangstelling voor dit werk, schrijf dan een briefje met je naam, adres en geboortedatum en je vooropleiding. Op zaterdag 28 maart a.s. te 10.00 uur is er op De Sterre te Clinge een algemene voorlichtingsdag waarop uitvoerig informatie wordt verstrekt. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij drs. A. van Schie, hoofd Verplegingsdienst (toestel 228) of bij afdeling Personeelszaken (toe stel 255). Schriftelijke sollicitaties kun je richten aan: afdeling personeelszaken van De Sterre, Sterredreef 50, 4567 BL Clinge telefoon: 01140- 82000. Camps. Obers Keuzenkamp is mei 19 vestigingen in Nederland een middelgrote maatschap van Register accountants. Door samenwerking met Kooi/man Co., Belastingadviseurs, MSA Adviesbureau voor Management en Automatisering en Nedac, Accoun tants-administratieconsulenten wordt een veelzi/dige dienstverlening geboden Bi/ de kantorengemeenschap zijn ruim 550 personen werkzaam. Advies en ondersteuning in vraagstukken van management vertegenwoordigen naast de controle functie een belangn/k deel van de toegevoegde waarde van onze dienstverlening. Stijl en sfeer laten zich typeren als direct, zakeli/k en ongedwongen. Vestigingen Nederland Alphen a/d Apeldoorn, Amsterdam. Arnhem, Breda, Capette a/d IJssel. Dordrecht. Eindhoven. Geleen, 's Gravenhage, Helmond, Leiden, Naaldwiik, Ni/megen, Boosendaal, Rotterdam, Sittard, Tilburg, Utrecht Vestigingen in Belgie. Antwerpen, Brussel Internationaal wordt samengewerkt melde 'DunwoodyBobson Mc GtadreyS Pullen" missionary travel I AMSTERDAM BREDA NIJMEGEN ROTTERDAM TILBURG SIHI-MA TERS B. V. is een vooraanstaande producent en leverancier van pompen, pompinstallaties, warmtewisselaars en waterbehandelingsapparatuur. Wij zijn op zoek naar: Rayon Zuid-West en West-Nederland De werkzaamheden: - Het leggen en onderhouden van contacten en het adviseren aan afnemers, instellingen, adviseurs en ingenieursbureaus. - Het verzamelen van informatie en gegevens om in samenwerking met de binnendienst offertes op te stellen, uit te brengen en te begeleiden. - Het afsluiten van orders. - Het maken en uitwerken en opstellen van marktrapporten. Wat wij vragen: - Representatieve verkopers tot ca. 35 jaar, HTS- cq MTS-niveau. - Goede algemene ontwikkeling. - Kennis van de Engelse taal. - De kandidaten dienen te beschikken over aantoonbare gelijksoortige buitendienstervaring, bij voorkeur in de branche. Wat wl| bieden: - Een uitdagende functie met veel mogelijkheden tot een eigen inbreng in een economisch sterke onderneming. - Een vast maandsalaris. - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. - Auto van de zaak. Indien u in een van de functies bent geïnteresseerd, verzoeken wij u een uitvoerige sollicitatiebrief met CV. te richten aan onze chef personeelszaken, de heer G.J. van Rooij. Een onderneming van de internationale SIHI-groep Postbus 27,1940 AA Beverwijk, Telefoon 02510-6 32 32, Telex 35207 Het St.-Elisabethshuis is een gecombineerd huis, dat plaats biedt aan 201 bewoners in het verzorgingshuis, aan 102 somatisch zieken in het verpleeghuis, alsmede dag behandeling voor 5 bezoekers. Naar verwachting zal medio 1988 de afdeling voor psychogeriatrische patiënten in gebruik worden genomen. In verband met het vertrek van een van de maatschappelijk werkenden ontstaat er ten behoeve van het verpleeghuis een vakature voor; Het betreft hier een parttime funktie van 20 uur per week. Voor deze funktie zoeken wij kandidaten die: - in het bezit zijn van een diploma maatschappelijk werk op HBO niveau. - ervaring hebben in de intramurale gezondheidszorg. - willen werken in teamverband. - kunnen samenwerken met andere disciplines. Salariëring geschiedt afhankelijk van opleiding en ervaring, conform de CAO Ziekenhuiswezen. Belangstellenden kunnen telefonisch nadere informatie verkrijgen bij mevr. D.W. Hoogers, maatschappelijk werkende. Uw schriftelijke sollicitaties en curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie, richten aan de afdeling personeelszaken op bovengenoemd adres. Vanuit het hoofdkantoor onderhoudt hij de kontakten met de agen ten all over the world, is verantwoordelijk voorde afwikkeling en ad ministratieve verwerking van de subsidies en heeft de dagelijkse leiding over een 5-tal medewerk(st)ers. Voor deze belangrijke funktie zoeken wij een die positief staat ten opzichte van missie en zending, goede lei dinggevende en kontaktuele kwaliteiten heeft, zijn talen spreekt (enige kennis van Spaans is ook gewenst), bereid is om regelmatig op reis te zijn, gezond is, op akkurate wijze cijfermateriaal en admi nistratieve gegevens kan (doen) verwerken en minimaal 30 jaar is. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae te richten aan drs. J.J.M. van Lieshout-Van de Wiel van het GITP, Wilhelminapark 25, 5041 EB Tilburg, bij wie zij desgewenst nadere informatie kunnen verkrijgen (tel. 013-424040). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie- procedure. te Amsterdam heeft tot primaire taak de zorg voor de waarde van de Neder landse geldeenheid. Daarnaast oefent zij toezicht uit op het bankwezen in Nederland. Tevens verzorgt zij o.a. de uitgifte van bankbiljetten. Bij de Bank zijn circa 1600, bij haar Agentschap te Breda 14 medewerkers werkzaam. De Bank vraagt voor haar AGENTSCHAP te BREDA, Heerbaan 100, een De functie omvat in hoofdzaak: - het tellen, sorteren en controleren van bankbiljetten; - het assisteren bij kas- en overige werzaamheden. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: - tenminste enige jaren voortgezet onderwijs hebben genoten; - accuraat zijn en enige handvaardigheid bezitten; - in teamverband kunnen werken; - niet ouder zijn dan circa 35 jaar. De Bank heeft een eigen, uitgebreid pakket van primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Desgewenst kan bij het Agentschap Breda, telefoonnummer 076-225242, de functie-inhoud nader worden toegelicht. Schriftelijke sollicitatie onder opgave van leeftijd, opleiding, ervaring, enz. binnen 14 dagen na de verschijningsdatum van dit blad te richten aan De Nederlandsche Bank N.V., Agentschap Breda, Postbus 9325, 4801 LM Breda. J De werkzaamheden omvattei 0 postbehandeling w.o. classif van uitgaandestukken, regisl van de post met behulp van tomatiseerd systeem; bijhouden van de verblijfpla; administratie, het rappelsyst alle daarbij horende werkzai en de tijdschriftencirculatie; 0 zonodig andere voorkoment zaamheden. Gevraagd wordt: Diploma MAVO, typediploma i cursussen alfabetiseren en sti beschrijven. Wegens omstandigheden zal stelling voorlopig geschieden tijdelijk dienstverband met de lijkheid van een vaste aanstel Belangstellenden wordt verzot schriftelijke sollicitatie te zend de N.V. PZEM, afdeling P en antwoordnummer 205 (dit kan gefrankeerd), 4330 VB Middel n.v. provinciale zeeuwsi energie-maatschappi Voor een representatieve functie in de hotellerie, het toerisme, de public relations of reclame komt niet alleen de nodige theoretische kennis om de hoek kijken. Een studie aan de InterHostess School van InterCollege is dan ook vooral praktijkgericht. Een stageperiode in het binnen- of buitenland maakt een essentieel onderdeel van deze opleiding uit, zodat je de gang van zaken eens van dichtbij kunt bekijken in landen alsjapan, Verenigde Staten, Griekenland, Spanje, Italië, Engeland of België. De InterHostess opleiding duurt, afhankelijk van je vooropleiding, één of twee jaar. Tijdens die studie komen de contactuele en organisatorische aspecten die nodig zijn voor je toekomstige functie aan bod. Je krijgt algemeen vormende I vakken en een cursus in toegepaste informatica. Je wordt op I de praktijk voorbereid door cursussen als communicatie- en I gesprekstechniek, journalistiek en omgangskunde. Je vermogen om te improviseren, incasseren en relativeren wordt getraind. Je krijgt een goed inzicht in het functioneren j van bedrijven en organisaties door de gastcolleges, werk bezoeken, projecten en, zoals je ziet, stages. De eerste week van september start de opleiding. Voordat het echter zover is, nodigen we je uit om aanwezig te zijn op de open dag, zaterdag 14 maart as. Voor de brochure, de invitatie voor de open dag of voor een persoonlijk gesprek kun je ons altijd bellen. Laan van Meerdervoort 9-11, 2517 AB 's-Gravenhage, Tëlefoon 070-652945. InterHostess School 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 9-11,2517 AG 's-Gravenhage. Tëlefoon: 070 - 65 29 45. InterHostess School Eindhoven, Vestdijk 16a, 5611 CC Eindhoven. Tëlefoon: 040 - 45 6155.

de Stem | 1987 | | pagina 8