DE STEM II diers ndag er krant minister jnder efeuille. ANDIOZE ilJENVERKOOP SLECHTS EVEN WERD GEWANKELD IN REGEN EN WIND [TINRICHTING Ie brouwerij, papier' voor uw pen CITROËN^ DINSDAG 3 MAART 1987 iH p H laamse Koerier. «VLOERBEDEKKING ZONWERING R DAN 150 .IEVERF- ILDERIJEN AGE PRIJZEN!!! Spelletjesmiddag Heikant succes WOV HULST - Kou, regen, forse windstoten en enorme hoeveelheden drank hebben gisteren de echte carnavalsvier der in Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen wel even doen wankelen maar niet uit het veld gesla gen. Vossenjacht Limonadebal W.DE BLOCK WISSE B.V. Schietingen Hulst St.-Jansteen Absdale Plaatselijk nieuws Axel Clinge Graauw Kloosterzande Kieldrecht rkels, geschikt voor En (26", 27" en 28"). S9IENST VAN HET Itageen inklusief jelijk in. |leesteken eén vakje benutten J van de advertentie wordt in een gezet 2 advertentie met het belangrijkste In kort en bondig. Ijk Uw telefoonnummer in de ■reageert men gemakkelijk en snel. int u AAN DE ZIJKANT HET BEDRAG moet betalen Voor toezending van lummer dient u f 3,50 extra te Intante betaling kunt u een groene if een blauwe girokaart (dus géén erschrijving) insturen. |te betaling ontvangt u een waarvoor wij u echter f 4,— isten in rekening moeten brengen Ir plaatsing aan Dagblad De Stem, ■800 MB Breda lksadvertenties of inleveren op onze Prijs incl 6% BTW f13 73 f 15.69 Telefoon Ijblijvend onze scherpe of- riten van scholen, kantoren, T22 PAGINA ZEELAND 2 rleurspeclallst uist - telefoon 01140-14120 36911 Langestraat 1Oostburg tenaars uit diverse landen, dschappen, zeegezichten, ens en bloemen. irt van 10.00 tot 17.00 uur. In Nieuw Namen beleefden we, tijdens het limonadebal, een strijd om de biljarttafel. Tijdens het limonadebal in Hulst droeg de raad van elfde jeugd op handen. FOTO'S WIM KOOYMAN Van onze correspondente HEIKANT - De katho lieke bond voor ouderen in Heikant hield voor de eerste keer een gezel schapsspelenmiddag in het gemeenschapscen trum 't Heike. Het werd meteen een succes, want zo'n veertig ouderen kwamen opda gen om mee te doen met spelletjes als sjoelen, trit sen, pieken, ballen- en bussengooien en kegelen. Er heerst eeen gezellige sfeer. Voor de deelnemers waren er prijsjes te ver dienen. Ch. van Houten uit Heikant ging met de eerste prijs strijken. Alle ouderen waren het er over eens dat er een ver volg op de middag moet komen. cPs«*GEfeN OP WEG naar Goes raakte ik een eindje voor de Vlake- tunnel achter een zwaar be laden vrachtwagen. Links trok de stroom passanten gestaag voorbij, maar hon derd kilometer per uur von den we genoeg. De vracht wagen nam iets voorsprong de tunnel in - omlaag dus - maar spoedig waren we weer bij. Toen bleek even wel dat we 'gevangen' zaten: links de passanten en de honderd kilometer werden er zestig, vijftig, dik vijfen veertig, want de vrachtwa gen moest dat onnozele hel- linkje op. Toen viel mijn schof: daarom wil men de WOV dubbelstrooks natuurlijk, zware vrachtwagens zullen daarin een slakkegang tot zestig, zeventig of meer me ter omhoog sukkelen. Dat is niet erg - tenzij het één rij strook per richting wordt - maar dat niemand van die plannenmakers dat hardop durft te zeggen. Er zullen nog wel meer adders onder het gras zitten, maar dat merken ze later wel, denkt men vermoedelijk. Oh ja, de heer Barbé zegt dat de meerderheid van de Zeeu wen voor de WOV is. Waar baseert hij dat op? G. Sponselee, Hulst. Weer nekt carnaval niet Van een onzer verslaggevers Vrijwel alle activiteiten die in de verschillende plaatsen op het po- gramma stonden, genoten grote be langstelling. Enkel de optocht in Terhole, die normaal voor grote files in de buurtgemeenschap zorgt, moest vanwege het slechte weer worden beperkt tot de Notendijk en de dorpskern. De opkomst bij het limonadebal en de avond tevoren al bij het bejaar denbal overtrof de stoutste verwach tingen. „Je kunt merken dat het groeit", aldus een van de dorpelin gen. En ook voor vanavond, de slot- avond bij Ad en Lenny in café De Kroon, wordt een topdrukte ver wacht. De uitslag van de optocht: De indi- viduelen: 1 IJsverkopers, 2 Bruitnje Beer, 3 Heks. Duo's 1. Bert en Ernie, 2 Jonkvrouwen. Kleine groepen 1 Pipo familie, 2 Konijnen, 3 Boer Bavo. Grote groepen 1 De Koekenbakkers, 2 De Bakkers, 3 Het Friemelkot. Kleine wagens 1 Poppenbal, 2 Var kenskot. Binnenwagen 1 De Klooj- oos, 2 De Bananen. Bij de buitenwa gens, wagen van buiten het dorp, ging de wisselbeker naar De Polder jongens. In Hulst zetten velen de feestelijk heden van de vorige avond voort. De kroegentocht rond de markt, die al om 11.00 uur begon, kende een grote deelname. Dit gold ook voor de vos senjacht 's middags, de limonadebals en de dweiltocht voor de jeugd, die dat gisteren zowel binnen als buiten met de kraan open deed. Clinge legde gisteren het accent op de boerenmaaltijd, aansluitend ge volgd door een kroegentocht. De prins en de raad van Elf van de Kloorianen hadden een druk pro gramma af te werken. Zowel het zie kenhuis in Hulst als De Blauwe Hoeve werden door de prins en zijn gezelschap al in alle vroegte bezocht. Na opgehaald te zijn vanaf het Marijkeplein door prins Tinus I en zijn gevolg en showband Kloortje kwamen enkele honderden kleine Klooriaantjes in Kloosterzande tesa- men in zaal Van Leuven voor het li monadebal. Jeugdprinses Miranda der Weduwe werd voorgesteld en de boerenkapel Windkracht Negen zorgde voor de nodige carnavalsmu ziek. Prins Tinus I maakte de uitslag van de tekenwedstrijd bekend die werd gewonnen door Karen Sey, ge volgd door Patrick der Weduwe en Erwin Maas. De verkleedwedstrijd werd gewonnen door Christel Goos- sen met op de tweede plaats Shana Grinsven en op de derde plaats Jody Morcus. De Lamsoren in Lamswaarde openden de derde dag met een kin dersongfestival in De Luifel. Voor de ouderen gevolgd met een gemaskerd bal waaraan de boerenkapel der Lamsoren en het dansokrest Blue- sette muzikale medewerking ver leenden. FOTO ONDER Een klein groepje carnavals vierders in Kloosterzande tart de weergoden. (ADVERTENTIE) AUTOBEDRIJF Tlvollweg-Hulst Tel. 01140-12058 AUTOBEDRIJF Mr. F.J. Haarmanweg 55 Terneuzen Tel. 01150-94300 koewacht - Bej aardenschieting zaal Oude Molen, 37 schutters: hogt en tweede zij vogel: E. Janssens Moerbeke; eerste zijvogel: J. van Meelen, Kloosterzande; grootst* aantal: Th. de Caluwé. HULST - Bej aardenschieting, zaai De Blaauwe Hoeve, 38 schutters hoge en eerste zij vogel J. van Kerk hoven; tweede zijvogvl: J. van Dors- selaer, beiden St.-Jansteen; grootste aantal (5)A. Beulaert, Hulst. HULST - Zaal W. Blommaert, 34 schutters: hoge vogel: J. van Kerk hoven, St-Jansteen; eerste zij vogel J. de Waal, Koewacht; tweede zijvo gel: A. de Waal, Kloosterzande grootste aantal (4): W. Blommaert Hulst. koewacht - Zaal P. de Vlieger, 3b schutters: hoge vogel: E. Janssens Moerbeke; eerste zij vogel: R. de Smet, Koewacht; tweede zij vogel: P van Dorselaer, St.-Jansteen; groot ste aantal (5): G. Baart en R Baart beiden Koewacht. kloosterzande - Konings- schieting, zaal De Reizende Man, 2/ schutters: koning: R Boone; prins P. de Waal; erfprins: J. Verschoten allen Kloosterzande. koewacht - Zaal P. van Steene 34 schutters: hoge en eerste zij vogel O. Saman; tweede zijvogel: P. Mar tens; grootste aantal (4): J. van Hove allen Koewacht HULST - Zaal W. Blommaert, 2ti schutters: hoge vogel: J. van Kerk hoven, St.-Jansteen; eerste zijvogel L. Herwegh, Meerdonk; tweede zij- vogel: J. Dobbelaar, Boschkapelle grootste aantal (5): mevrouw Dc Waal, Kloosterzande. ZUIDDORPE - Zaal De Herberg, 4ï schutters: eerste hoge en derde zij- vogel: F. de Waal, Koewacht; tweedt hoge vogel: R Rottier, Zelzate; eer ste zij vogel: R D'HOndt, Zuiddorpe tweede zij vogel: E. Janssens, Moer beke; vierde zij vogel: R Herwegh Heikant; grootste aantal (5): A Geerts, Moerbeke. kloosterzande - Zaal De Rei zende Man, 39 schutters: hoge vogel A. de Waal; eerste zijvogel en groot ste aantal (6): E. de Kort; tweede zij- vogel: J. der Weduwe, allen Kloos terzande. koewacht - Zaal Oude Molen, 33 schutters: hoge vogel: J. de Waal Koewacht; eerste zij vogel: R Her wegh, Heikant; tweede zij vogel: Th Asselman, Kloosterzande; grootste aantal (9): P. Neve, Ossenisse. koewacht - Zaal P. de Vlieger, 3? schutters: hoge vogel: F. Noens, Ste- kene; eerste zijvogel: F. Martens tweede zij vogel: O. Saman; grootste aantal (3): E. Boone, allen Koewacht. BOSChAaPEI <1 <E Zaal J. var Schaick, 41 schutters: wip 1: eerste hoge vogel: A. Dobbelaar, Vogel waarde; tweede hoge en tweede zij vogel: J. Verschoten; eerste zij vogel A. de Waal; grootste aantal (5): me vrouw Van Meelen, allen Klooster zande. Wip 2: eerste hoge vogvl: A Dobbelaar; tweede hoge vogel; J Mei, beiden Vogelwaarde; eerste zij- vogel: A. de Waal, Kloosterzande tweede zij vogel: M. Hulshout, Lams waarde; grootste aantal (4): me vrouw Dobbelaar, Vogelwaarde. Bridge - Bridgeclub Hulst speelde de zesde wedstrijd van de competitie in Den Dullaert. Uitslag A-groep: 1. mevrouw Biesbroeck-de heer Ysenbaert, 2. mevrouw Sandrini-de heer Meulenberg, 3. heren Reunis- d'Hondt. B-groep: 1. heren Voermans-Wendels, 2. dames Stallaert-Van Cauteren, 3. da mes Voet-Van Hootegem. C- groep: 1. heren Dourlijn-Sim- pelaar, 2. dames Aarts-Hahn, 3- heren De Nijs-Van de Klooster. D-groep: 1. dames Stolt-Van der Velde, 2. dames Hillege-Van Esbroeck, 3. me vrouw Van de Bogaert-de heer Stallaert en dames Zwa- rekant-Bruggrave. Kaarting - In zaal De Smickel werd een kaarting gehouden waaraan 40 personen deelna men. Uitslag: 1. mevrouw Roelands, 2. mevrouw Van der Ha, 3. E. Roover, allen Hulst; 4. J. Dominicus, Clinge; 5. me vrouw Van de Hemel, Terneu zen. Dansmiddag - De Katholieke Bond voor Ouderen houdt woensdag 11 maart, aanvang 13.30 uur, een dansmiddg in gemeenschapscentrum De Warande voor iedereen boven de 50 jaar. Bingo - De afdeling Zeeland van de Gehandicapten Orga nisatie Nederland, houdt voor de eerste keer na de winter stop een activiteit voor haar leden. Zaterdag 7 maart wordt in gemeenchapscentrum De Warande een bingomiddag ge houden, aanvang twee uur. Kaarting - Buurtvereniging Absdale houdt vrijdag 6 maart, aanvang 20.00 uur, een kaarting voor alle belangstel lenden in de Rolo-stallen. In schrijven vanaf 19.45 uur aan de bar in deze stallen of even tueel telefonisch. Bridge - Bridgeclub Axel speelde een midwinterdrive in cultureel centrum De Halle. Uitslag A-groep; 1. echtpaar Buyze, 2. dames Bode-De Meyer, 3. echtpaar Herrebout. B-groep: 1. heren Moeliker- Olyslager, 2. echtpaar Löchter, 3. mevrouw Hoek-de heer Koek. C-groep; 1. heren Ver munt-De Wever en mevrouw Van Leeuwen-de heer Vogels, 3. dames Scheele-Maris. Bingo - De Katholieke Bond voor Ouderen hield in ge meenschapshuis Malpertuus een bingomiddag waaraan 72 personen deelnamen. Uitslag; 1. M. Willaert-de Vos, 2. R. de Wit-van der Kelen, 3. J. van der Kelen-de Guchteneire, 4. G. Sering, 5. J. Drumont-Bau- wens. Spelenmiddag - In gemeen schapshuis Malpertuus houdt de Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen donderdag 5 maart een gezelschapsspe lenmiddag, waaraan door alle ouderen kan worden deelge nomen. De spelen bestaan uit sjoelen, tritsen, ringwerpen, pieken, kegelen, balgooien, kl- uitwerpen, bibber en andere spelen. De middag begint om half twee. Kaarting - Door de Bond voor Ouderen werd een kaarting gehouden in het gemeen schapshuis waaraan 54 perso nen deelnamen. Uitslag: 1. R. Vermorken, St.-Jansteen; 2. mevrouw Haulez, Hulst; 3. W. Sorber, 4. J. van Laar, beiden Graauw; 5. H. van Dorselaar, Absdale. De volgende kaarting is donderdag 5 maart, aan vang 13.30 uur. Kaarting - In zaal De Rei zende Man werd een kaarting gehouden door De Stoere Spe lers waaraan 26 personen deelnamen. Uitslag: 1. R. Ver schuren, 2. L. van Goethem, 3. mevrouw Hiel, 4. F. Scheer ders, 5. mevrouw De Waal- Baart, allen Kloosterzande. Ruildag - De Kieldrechtse Verzamelaarsvrienden houdt zondag 15 maart van 9.00 tot 13.00 uur in feestzaal Centrum de gewestelijke ruildag. Luci fersdoosjes, stickers, postze gels, oude prentkaarten en si garenbandjes kunnen worden geruild. Ook is er een speciale stand voor artispunten, Sou brypunten en dergelijke. Aan de entreekaartjes zijn prijzen verbonden. De trekking is om 11.30 uur.

de Stem | 1987 | | pagina 11