Marco Dieleman superieur TERNEUZENAREN GRIJPEN NAAST KAMPIOENSCHAP Succes Nick Marijnissen Tjoba onderuit bij Meervogels VERKEI Pf Moskou: rakette! binnen Winst voor De Keijzer Jeugdteams laten het afweten B-junioren Kloetinge succesvol Merijntje MAANDAG 2 MAART 1987 ZEEUWS SNELSCHAAKKAMPIOENSCHAP JEUGD Verplanke te sterk voor Van Wanrooy P.J. HOEKS, RA Verlies voor Rillandia tegen SKNWK Opvallend Teleurgesteld Bezemwagen Puntendeling Spui-ploegen Nederlaag Apollo in bekerduel NODIG? 127ste jaargang Kan v. SHÜLTZ SNEL Bejaarde kon om bij brand in Drimmele Van onze schaakmedewerker MIDDELBURG - Marco Dieleam uit Terneuzen heeft bij de C-jeugd opnieuw zon der puntenverlies een Zeeuwse titel op zak. Deze keer is hij Zeeuws kampioen snelschaken bij de jeugd tot 13 jaar geworden. In de A-groep ging Albert Riemens van Goes met de eer strijken. In de B-groep werd Marcel Boelhouwer van Souburg eerste. In de A-groep ontbraken weliswaar Martin Martens en Mare de Waal, maar de strijd was er niet minder spannend om. Albert Rie- mens liet duidelijk zien dat zijn goede presteren van de laatste tijd niet op toeval be rust Hij moest in de 22 ge speelde wedstrijden slechts twee nederlagen toestaan. Paul van Dijke en Henk-Jan Meijer slaagden er in hem te verslaan. Zijn clubgenoot Eric Clarisse kon Albert Riemens tenslotte eveneens nog een remise ontfutselen, zodat Jan Pieterse van Mid delbrug de titel kon toeken nen aan Albert Riemens. In de B-groep ging Marcel Boelhouwer van Souburg met de hoogste eer strijken. Hij behaalde evenals zijn clubgenoot Marco ten Vaan- holt acht punten, maar het onderlinge resultaat bleek in het voordeel van Boel houwer uit te pakken. In deze groep speelden 22 scha kers mee, zodat er eerst een voorronde nodig was. Er werden twee groepen sa mengesteld en de bovenste mochten meestrijden in de finalegroep. Jos de Jager en Johan de Wolf verzorgden de indeling hiervan. Enigs zins teleurstellend was de prestatie van Zeeuws kam pioen Stefan Belfroid van HWP, die in deze editie niet verder kwam dan een zesde positie. In de C-groep blijkt Marco Dieleman een klasse apart te zijn. Opnieuw kon geen enkele speler hem een nederlaag of remise afdwin gen. De nummer twee, Jan Kees Tolhoek van DZD uit Kruiningen, werd dan ook tweede met anderhalf punt achterstand op Dieleman. Eindstand A-groep: 1. Riemens, Goes 19 >A punt; 2. Brouwers, Middelburg 1714; 3. Clarisse, Goes 17; 4 Bliek, Goes 12; 5. Paul van Dijke, Vlissingen 12; 7. Die leman, Terneuzen B-groep: 1. M. Boelhouwer, Souburg 8; 2. M. ten Vaanholt, Souburg 8; 3. Van Gemert 7144. Toetenel, Souburg 6145. Pierens, Souburg 6; 6. Bel froid, HWP 514. C-groep: 1. M.. Dieleman, Terneuzen 11; 2. Tol hoek, DZD 9143. C. Boelhouwer, Souburg 8; 4 M. Hommel, DZD 8; 5. S. den Engelsman, Terneu zen 714 punt Atlas blp baas over loctor Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - In de Ador- damestenniscompetitie sloot het team van Verplanke het duel tegen Van Wanrooy met een 4-0-zege af. Gerdi Verhaegen en Paulien Verplanke bleven genoeg voor op het duo Bea Joppe en Mar jan Carels, terwijl Celina Tho- maes en Clara de Putter een kleine overwinning behaalden op Emmy Blackman en Anne- lies de Back: 8-7. Overige uitslagen: De Kant-Stap voor Stap 0-4, Superstars-Mein- hardt 0-4, Visser-Timmerman 0-4, Ador 2-Blondeel 1-3, Siewert- Drive 4-0. Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - In poule 3 van de Terneuzense damestennis- competitie behaalde het team van De Keijzer een 4-0-over- winning op de formatie van Van Raalten. Het duo Paulien de Ke ijzer/Ria Kavelaars versloeg de combinatie Van Raalten/ Bosscher met 12-8 en het kop pel Verhelst/Sens bleek te sterk voor het duo Valent- goed/Betke: 11-8. Overige uitslagen: Laat maar speulen-Dees 4-0, Van der Heij den-Drop 4-0. Van onze sportmedewerker SCHARENDIJKE - In de za terdag op het terrein van ZSC te Scharendijke gespeelde voorronden om het Neder lands kampioenschap voor af delingsteams, heeft de Zeeuwse jeugd het laten afwe ten. Bij de 14-jarigen (C-junio- ren) werd van de Leidse te genstander overigens volgens verwachting met 3-1 verloren. De 15-jarigen verloren met dezelfde cijfers van Leiden. Bij de rust stonden de Zeeu wen nog met 1-0 aan de leiding en hadden in die eerste helft verzuimd deze voorsprong uit te bouwen. Na de hervatting kreeg de Leidse jeugd vleugels en met drie gave treffers werd de overwinning veilig gesteld. De oudste selectie, de 16-ja- rigen, wist in een doelpuntrijk duel zijn Leidse tegenstander op 5-5 te houden. Een groot aandeel in de score had Emile Dorst van de voetbalvereni ging Duiveland uit Ooster- land, die drie goals voor zijn rekening nam. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Voor de junio ren was er dit weekeinde ook al, in verband met de voorron den voor het Nederlands kam pioenschap, weinig voetbal. In de halve finale om de ju niorenbeker werd op het ter rein van Robur in Goes de halve finale gespeeld tussen Kloetinge BI en 's-Heer Arendskerke BI. Kloetinge BI won gemakkelijk met 5-1. In competitieverband gin gen twee wedstrijden door. In de hoofdklas B-junioren 2 won Axel BI met 5-1 van Kruinin gen BI en in de hoofdklas C- junioren 3 bleef RCS Cl met 3- 2 baas over Arnemuiden Cl. TERNEUZEN - In de strijd om het kampioen schap en promotie naar het district, heeft Luc tor het niet kunnen redden. Atlas bleek de betere ploeg, won met 10-7 en liet Luctor in deze 'alles-of-niets-partij, met lege handen achter. Luctor deelt in de eindstand de tweede plaats met Tjoba 4, dat met 9-8 van Olympia won. Blauw Wit verloor met 6-8 van Animo 3. Uit de eerste klas degraderen door de ont wikkelingen in het district drie ploegen, te weten Olym pia, Blauw Wit en ONDO 3. In de tweede klas kwam BKC geheel veilig door de 8- 13-winst op Animo 4. Omdat Luctor 2 met 6-4 van Atlas 2 verloor, had Zaamslag nog naast Luctor 2 op de tweede plaats kunnen komen, maar Zaamslag kwam tegen Zuid westers 2 niet verder van 11- li. ATLAS-LUCTOR 10-7 - Een kleine 70 man publiek was op de beslissende ontmoeting af gekomen en had daar geen spijt van. Niet direct het mooie spel boeide, maar wel het spektakel dat volop aanwezig was. Atlas trachtte vanaf het begin met snelle aanvallen, goede schoten en compleet aandringen Luctor onder druk te zetten. Dat lukte ook en Luctor had in die beginfase aardig wat overtredingen no dig om Atlas af te stoppen. Toch deelde Atlas al in de eer ste minuut een flinke tik uit door direct te scoren. De ner vositeit zat bij Luctor, dat het verdedigend moeilijk had. Op vallend was dat het dames kwartet, wel eens het zwakste deel van het team genoemd, goed voor de dag kwam en zich niet van de wijs liet bren gen. De 1-1 na zes minuten was voor Luctor een hele op luchting, maar onmiddellijk sloeg Atlas hard terug. Met snelle doorlopers sloeg het bressen, waardoor Luctor wat op afstand bleef. Het schoot van afstand met scherp en zo ging het op 3-1 af. Luctor stelde daar niet veel tegen over. Ronnie Wisse kreeg geen ruimte om van afstand aan te leggen en bij Ad Verschuure was het schot afwezig. In de beginfase probeerde hij het nog wel, maar na een charge van zijn tegenstander was hij lange tijd onzichtbaar. Met 3-1 kreeg Luctor een strafworp toebedeeld. Peter Durinck miste en meteen ging Atlas naar 4-1 en leek het voor Luc tor catastrofaal te worden. Dat viel nog mee, want bij 5-2 werd in de laatste minuut voor rust drie keer gescoord en kwam de stand op 6-4. In de tweede helft was Luc- -"-n Él,. Kj- m tor de zenuwen nog niet kwijt, maar Atlas zakte wat terug en toen Luctor tot 7-6 kwam leek de verrassing er aan te komen. Aanvallend maakte Luctor echter te weinig klaar om echt door te kunnen drukken. Het werd steeds rommeliger en ook scheidsrechter Bram van de Have, die een behoorlijke eerste helft floot, deelde naar beide kanten wat in de malai se. De duels bleven vinnig, maar de Luctor-kanonnen Wisse en Verschuure konden hun kruit alleen van de straf- worpstip gebruiken en toen Ad Verschuure kort voor het einde bij 9-7 ook een strafworp miste, was het definitief ge beurd. Doelpunten: Ad Ver schuure (2x), Ronnie Wisse (3x), Mariëlle de Reus en Peter Durinck. ZAAMSLAG-ZUIDWES- TERS 2 11-11 - Een snelle wedstrijd, waarin Zaamslag achter Zuidwesters aan moest. Het was 4-6 bij de rust en in vijf minuten werd het 6-6 en ging het gelijk op. Bij 9-8 had Zaamslag de kans om de wed strijd naar zich toe te trekken, maar dat lukte niet. Doelpun ten; Kees Fraanje (3x), Werner de Rooij (3x), Gerda van Doorn (3x), Marianne Fraanje en Pie- ter Hamelink. ANIMO 4-BKC 8-13 - De ope ningsfase was voor Animo, dat uitliep naar 3-1. Daarna wa ren de rollen omgedraaid en halverwege was het al 4-9. De tweede helft ging iets moeiza mer en Animo kwam door een aantal strafworpen dichterbij. BKC, met een goede Jan Roest, speelde het echter gemakke lijk uit Doelpunten: Jan Roest (5x), Frans Verplanke (3x), Vera de Rooij (2x), Huib van der Lijke (2x) en Sonja Faro. UITSLAGEN Tweede klas B: Tjoba 5-Olympia 2 7-3, Stormvogels 2-Seolto 2 6-5, Swift 4-TOP 2 6-7. Derde klas A: Blauw Wit 2-TOGO 2 1-8, Zuid westers 4-Volharding 5-11, Animo 5-Tjoba 6 9-2. Derde klas B: Swift 5-Luctor 3 6-5, Stormvogels 3- Zaamslag 2 13-6. Vierde klas A: Tjoba 7-Volharding 2 5-7, Olympia 3-Blauw Wit 3 8-13. Vierde klas B: TOGO 3-TOP 3 6-4, Stormvogels 4- ONDO 4 3-16, Animo 7-Seolto 3 7-6. Stand eerste klas: Atlas 12-17, Luc tor 12-15, Tjoba 4 12-15, Animo 3 12-14, ONDO 3 12-11, Blauw Wit 12-8, Olympia 12-4. Tweede klas A: TOGO 11-22, Luctor 2 12-14, Zaam slag 11-113KC 11-10, Atlas 2 11-9, Zuidwesters 2 11-7, Animo 4 11-5. Tweede klas B: TOP 2 11-19, Stormvogels 2 11-16, Swift 4 10-14, Tjoba 5 10-13, Seolto 2 10-6, Olym pia 211-6, All Ready 211-0. I if- I m Spelmoment uit de belangrijke kampioenswedstrijd tussen Atlas en Luctor. In licht tenue de verliezende Terneuzense equipe in actie. - foto willem mieras RILLAND - In de eerste klas van het afdelingsvoetbal werd za terdag de inhaalwedstrijd Rillandia-SKNWK gespeeld. De bezoekers wonnen met 2-3. Een wedstrijd die een bewogen slot kreeg en zélfs nog enige minuten werd gestaakt door scheidsrechter Goormachtig uit Nieuw- en St.-Joosland. Dat was toen hij kort voor tijd aan SKWNK een strafschop toeken de, nadat een speler van SKNWK in botsing kwam met de Ril- landia-doelman. De stand was toen 2-2 en dus protesten alom bij de thuisclub. Kort voor de botsing zou een duidelijk geval van buitenspel van deze speler door de Rillandia-grensrechter zijn gesigna leerd, maar de arbiter reageerde niet op het vlaggen. Het dreigde hierna echt uit de hand te lopen en de scheidsrechter floot af en liep van het veld. Later kwam hij door bemiddeling van bestuursleden van beide verenigingen op zijn schreden te rug en werd de wedstrijd alsnog uitgespeeld. Scoreverloop: Ed win Indewij 1-0, Jeroen Kesteloo 1-1 (rust), Jacco Folmer 1-2, Edwin Indeweij 2-2, Bram Roks 2-3 (strafschop). Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Niek Marijnissen uit Bergen op Zoom schreef de zwem-loopwedstrijd in Terneuzen op zijn naam. Na de 950 meter zwemmen en 9600 meter lopen hield hij Arno Rademaker uit Breda ruim een minuut ach ter zich. Het was trouwens toch een Brabants festi val, want de eerste Zeeuws-Vlaming was Pe ter Pica vet uit Hulst, die als vijfde eindigde, een kleine zes minuten achter de winnaar. Bij de veteranen wel een Zeeuws-Vlaamse zege met Hans Jasperse uit Axel. Bij de kop pels gingen Peter Claes (met een knappe zwemtijd van 12.12) en Christian van der Wege met de winst strijken. Op de kortste af stand, de 500 meter zwemmen en 4800 meter lopen, stond er bij de individuelen geen maat op Ronny Ba bij n. De talentvolle Terneuze- naar kwam na vijf minuten en 44 seconden al uit het water. Mark Marcusse, die als tweede eindigde, kreeg hier al een achterstand van 1 minuut en 50 seconden. Tijdens het lopen bouwde Babijn alleen zijn voorsprong nog maar uit. Nicole Spruyt was de beste dame op deze kortste biathlon. Judith van Doorn en Wim Buter namen met succes de maat van hun collega's in de koppel wedstrijd. Voor dit eve nement kwamen 71 deelnemers naar Terneu zen, waar de MTS/MEAO de regie voerde. „Met deze belangstelling kostte het ons aar dig wat werk. En daar was te weinig man kracht voor. Ik vraag me dus af of we daar mee door moeten gaan," aldus Camiel de Rooy na afloop. Uitslagen 950 meter zwemmen/9600 meter lopen In dividueel heren: 1. Niek Marijnissen, Bergen op Zoom 44.48; 2. Arno Rademaker, Breda 45.58; 3. Remy Mols, Rijen 46.15; 4. Ton Kluitmans, Hilva- renbeek 49.11; 5. Peter Picavet, Hulst 50.15. Vetera nen: 1. Hans Jasperse, Axel 54.56 2. Jan de Jong, Terneuzen 546.34 3. Camiel de Rooy, Terneuzen 56.54 4 Piet Spruyt, Terneuzen 57.06; 5. Fons War rens, Sluiskil 57.15. Koppels: 1. Peter Claes/Chris- tian van der Wege 44.29; 2. Silvio Martens/Jo David 46.52; 3. Arno van de Berghe/Ronny van de Velde 48.11; 4. Natasja Hertogh/Frank van Veen 49.06; 5. Mario Willems/Marc Groosman 50.23. 500 meer zwemmen/4800 meter lopen individueel heren: 1. Ronny Babijn, Terneuzen 21.11; 2. Mark Marcusse, Terneuzen 24.57 3. Rob Bezemer, Hoek 27.42; 4. Jo han Eckhardt, Terneuzen 28.06; 5. Mario Rotthier, De Klinge 29.23. Dames: 1. Nicole Spruyt, Terneuzen 30.54; 2. Nathalie Zuyderveld, Hoogerheide 36.06; 3. Hester Vink, Westdorpe 36.07. Koppels: 1. Judith van Doorn/Wim Buter 24.52; 2. Franklin Diele man/Ronny Jansen 26.13; 3. Dennis Florisse/Jan Florisse 30.48; 4. Ernst van Hattlngveldt/Franco Pe- coraro 33.04; 5. Natasja den Hamer/Kees den Hamer 33.56. HET VERSCHIL in voor bereiding op de alles be slissende korfbalwedstrijd tussen Atlas uit Ritthem en Luctor uit Terneuzen in de Souburgse sporthal was opvallend. Atlas gewoon langs de kans op de bank, kijkend naar de reserve teams, die vooraf tegen elkaar speelden. Dat was zeker niet het geval bij Luctor. Vakgewijs had men zich in kleermakerszit op de vloer van de sporthal geposteerd als ware het een seance. Onderling be sprekend hoe men het spelletje zou gaan spelen, pendelde coach Jack Tho- lens regelmatig heen en weer tussen die twee groepjes om zo nu en dan op die besprekingen in te haken met aanwijzigingen. Helaas voor Luctor hielp dat niet. De nervositeit kon niet worden uitgebannen en de grotere individuele en collectieve klasse van Atlas gaf de doorslag. HET VERLIES in het titel- duel tegen Atlas kwam bij Luctor niet echt hard aan. Natuurlijk was de ploeg zeer teleurgesteld, zeker coach Jack Tholens, die min of meer machteloos langs de lijn stond. Hij moest toezien hoe Luctor de rust niet kon bewaren en op cruciale momenten de kansen, waaronder twee strafworpen, ver prutste. Na het laatste fluitsignaal was men al gauw terug in een realisti sche opstelling over het ge beuren en zat de ploeg in de kantine ontspannen na te praten over de wed strijd. Verwonderlijk was dat Atlas geen echte vreugde uitstraalde na het behaalde kampioenschap. Alleen aan de bloemen was te zien dat er wat bijzon ders aan de hand was. Op merking van een Luctor- speler: „Als wij kampioen waren geworden, was het een gekkenhuis geworden. Ik was gekleed onder de douche gesprongen." NOOIT EN te nimmer meer zal de Zeeuwse wie- Ierprof Peter Hoondert in een koers de bezemwagen laten passeren zonder in te stappen. Hoondert, in dienst van PDM, deed dat wel in de tweede en laatste etappe van de Franse ronde van de Haut Var. En dat heeft hij geweten ook. Terwijl zijn ploegmakkers die dag 180 kilometers tus sen start en finish onder de wielen lieten doordraaien, stoempte Hoondert 260 ki lometer bij elkaar. En ter wijl zijn ploeggenoten reeds rond vier uur 's mid dags in hun hotel arriveer den, kwam Hoondert in het (IMIEIUTK T0NK00MEN pikkedonker rond kwart over zeven 's avonds uitge put, nauwelijks tot praten in staat zich bij de receptie melden. Omringd door zeer be zorgde collega's (ploeglei der Van der Kruijs stond kort daarvoor op het punt om bij de gendarmerie groot alarm te slaan) deed Hoondert zijn verhaal. „Na de verzorging op zo'n der tig, veertig kilometer voor de finish heb ik inderdaad de bezemwagen laten pas seren. Ik wilde de rest van de afstand als training af leggen. Zeker omdat er nog een lekker bullje inzat. Op een bepaald moment zie ik een plastic bord van de or ganisatie van de Haut Var dat de richting aan geeft. Ik volg die pijl dus. Ik kwam hoger en hoger. De sneeuwlaag naast de weg werd dikker en dikker. Toen begon ik nattigheid te voelen. Ben nog terug gegaan, maar ik kon de juiste weg niet meer vin den. Toen besloot ik maar tot Gras door te fietsen. Ik dacht dat nog nog slechts twintig kilometer weg lag, maar na een behoorlijke tijd kwam ik een verkeers bord tegen met: Gras 44 km. Ik schrok me rot. Ik wist dat ik via Gras in ons hotel kon komen. En te ruggaan wilde ik niet meer. Dus er zat niets an ders op dan door te karren. Dat heb ik gedaan. Totaal kapot, ik had bijna geen eten bij me, kwam ik in het hotel aan. Ja, ik heb zeker 260 kilometer gedaan die dag. Klote, maar misschien heb ik er later in het sei zoen nog wat aan. Ten slotte is training training". Bij analyse binnen de ploeg bleek dat Hoondert tijdens de beklimming van volgens hem 'dat lekkere bultje' in de finale van de etappe half weg een afslag naar rechts miste en dood leuk zijn klauterpartij voortzette. Het plastic bord dat hij tegenkwam was van de Haut Var van vorig jaar. Hoondert: „Als het van karton was geweest, had het na een jaar niet meer aan die paal gehan gen. Nu nog wel en daarom ging ik de fout in". Hoondert heeft zich in ieder geval voorgenomen om - als de nood dit seizoen eventueel nog eens aan de man komt - voortaan in de bezemwagen plaats te ne men. „Ja, die les heb ik wel geleerd". bijdragen: Rinus den Doelder Rob van Deursen SPUI - In de derde klas A van het afdelingsvoetbal was er n- terdag slechts één wedstrijd. Spui 2 speelde tegen de eerste uitgave van de eigen vereni ging. Geen inhaalwedstrijd, want beide teams hadden evenveel duels gespeeld als de overige ploegen in deze klas. „Wellicht in gelast in het carnavalsweekeinde om eventuele competitiever valsing tegen te gaan," aldus een Spui-bestuurslid. De wedstrijd eindigde onbeslist in 2-2. Een uitslag waarmee Spui 1 nog het meest tevreden kon zijn. Een stand die bij de rust al was bereikt. Spui 1 opende halver wege de eerste helft met een doelpunt van Ronnie Inghels. Bin nen twee minuten stond het 2-1 door treffers vaa Eric van Kau- teren en René Neve. Kort voor rust bracht Antonio Ricardi de partijen weer in evenwicht. In de tweede helft een overwegend beter voetballend Spui 2, dat echter niet verder kwam dan eer. afgekeurd doelpunt wegens buitenspel en zo werden de punter broederlijk gedeeld. TERNEUZEN - In de vijfde ronde van de strijd om de afde- lingsvoetbalbeker werd zaterdag Apollo I door Yerseke 3 gewipt met 1-0. Van onze korfbalmedewerker TERNEUZEN - Tjoba is er niet in geslaagd de eerste kans op het kampioenschap te ver zilveren. In Zoeterm eer ging het' met 13-12 ten onder tegen [Weervogels en Tjoba moet nu trachten volgende week in de laatste wedstrijd tegen O DO de titel alsnog te pakken. Dat lijkt gemakkelijker dan het is, want ODO is nog in ge vecht tegen degradatie, omdat het met 12-10 verloor van Oranje Nassau Velocitas kreeg tegen Tempo de laatste kans om de degradatie nog te ontlopen. Het won met 15-11 van het nu gedegradeerde Tempo. MEERVOGELS-TJOBA 13-12 - Een harde wedstrijd, waarin de thuisclub voor de laatste kans vocht om via een tweede plaats alsnog promotie naar de eerste klas af te dwingen. Sommige Tjoba-spelers waren duidelijk gespannen en lieten zich door de tegenstander uit het spel halen. Tegen de soms te harde acties trad de man in het zwart niet voldoende op, zodat dit de hele wedstrijd door bleef zeuren. Toch speelde Tjoba een goede wed strijd. De score ging vrijwel gelijk op tot het einde. Rust 6- 5. Toen liep Meervogels weg naar 13-9. De kaarten leken geschud, maar in enkele mi nuten kwam Tjoba terug tot 13-12. Echt spannend werd het toch niet, want de tijd voor meer was niet aanwezig. Doel punten: Kees Proost (3x), Wilco Fokke (3x), Johan Ha- rinck (2x), Karin Klein (2x), Addie Dekker, Liesbeth Roose. UITSLAGEN Eerste klas A: Oranje Wit-Swift 10-8, Fiks-Kinderdijk 12-13, Vrien- denschaar-Animo 9-10. Derde klas B: ODO-Seolto 14-7. Derde klas C: Stormvogels-Olympia 9-17, ONDO-DES 12-9. Derde klas D: All Ready-Bolnes 7-10, TOP-Zuid- westers 7-10. Reserve eerste klas A: KVS 2-Swift 2 9-8. Reserve tweede klas A: TOP 3-Tjoba 2 8-12. Reserve derde klas A: Oranje Nas sau 2-Swift 3 18-6, Ons Eibernest 4-Animo 2 7-9. Reserve derde klas D: ONDO 2-IJsselvogels 2 9-5, VES 3-Tjoba 3 11-5. B-junioren: PKC- Swift 13-6, KVS-Animo 8-9. Stand eerste klas A: Swift 12-18, Kinderdijk 11-16, Oranje Wit 11-12, Animo 11-10, Fiks 11-10, Vrienden schaar 11-8, Snel 11-4 Tweede klas A: KOAG12-18, Tjoba 11-17, Meer vogels 12-17, Oranje Nassau 11-9, Velocitas 11-7, ODO 10-6, Tempo 11-4. Derde klas C: Dijkvogeis 13- 21, GKV 13-19, Nieuwerkerk 13-19, DES 13-12, ONDO 13-12, Olympia 13-9, Stormvogels 13-5. TERNEUZENSE BOYS 4- TERNEUZENSE BOYS 3 2-1 - Rust 2-0, Frans van de Bos sche 1-0 en 2-0, Frans Scheele 2-1. KATS I-DAUWENDAELE 1 1-3 - Rust 0-1, Richard Teske 0-1, Kees Huneman 0-2, Jan Mulder 1-2, Theo Tange 1-3. BROUWERSHAVEN 1-HOE- DEKENSKERKE 1 4-3 - Rust 3-1, René Roon 1-0, Dik Jonge- pier 1-1, Arjan Visser 2-1, Martin Quist 3-1, Dik Jonge- pier 3-2 en 3-3, Arjan Visser 4- 3. NIEUWLAND 4-WOL- PHAARTSDIJK 1 0-4 - Rust 0-1, Jan Blok 0-1 en 0-2, Ton- nie de Kam 0-3, Kees van de Kreeke 0-4 (strafschop). RILLANDIA 2-COLIJNS PLAATSE BOYS 1 0-5 - Rus1 0-1, Wim de Fouw 0-1, Marct de Loof 0-2, Wim Siereveld 3, Marco de Loof 0-4, Aij® Snoep 0-5. YERSEKE 3-APOLLO 1 1-0 Rust 0-0, Jan Minnaard 1-0. WIK 1-MIDDELBURG 10-1 Rust 0-0, Rob Jeras 0-1. YERSEKE 5-SEROOSKER&1 3 0-1 - Rust 0-0, Stef Abra- hamse 0-1. DUIVELAND l-'S-H ARENDSKERKE 1 2-3 - RU-': 0-0, Adrie de Jonge 0-1 (eige' doel), Jaap Brekelmans 1-' Kees van Sabben 1-2, Kees vai de Kreeke 1-3, Adrie Bal 2-3. ZCS 1-WISSENKERKE1 O-O Wissenkerke wint na straf schoppen. Dal probleem lost u hei beele op mat aan ..Klaént in da Stam Immers mat 9mtenB v»ar van da Itan Sta- nare en lozaraisan dia snaciaal belanflotaINng habbe voor onza Kleintjes rubriek Parsonaei gevraagd" ligt hat voor da hand. dat ar anal an vaal ra actios kom on Ch i v'c., t 4. A /'■- Jii DOOR DE ijzel knaptei waardoor de stroomvoorzie verstoord. MOSKOU WASHINGTON looft dat er al binnen een I enigde Staten kan worden middellange-afstandsrakett Uit Washington wordt meld dat de Amerikaanse r nister van Buitenlandse 2 ken Shultz mogelijk zeer b: nenkort naar Moskou re voor overleg met de Russisi regering. Shultz verblijft n menteel in China. Het voorstel van Soyjet-1 der Gorbatsjov om de midd lange-afstandsraketten heel Europa op te ruimen gisteren op de ontwapeninj conferentie in Genéve form op tafel gelegd. Het Sovjet-voorstel behe de afschaffing van alle rak ten voor de middellange stand in Europa. Bui Europa mogen de supern gendheden allebei 100 kei koppen voor middellange- standsraketten houden, een akkoord hierover trekt Sovjet-Unie volgens het vo- stel de raketten met een ki ner bereik terug, die zij sii 1983 heeft geplaatst in de D: en Tsjecho-Slowakije. Op hun topconferentie verleden jaar oktober Reykjavik bereikten Reaj en Gorbatsjov zo goed overeenstemming over de schaffing binnen vijf jaar i de euroraketten. Maar dit 1 uiteindelijk stuk op onen heid over de beperking ruimtewapens. De Franse en Britse ke wapens blijven in het voor: Van een onzer verslaggevers DRIMMELEN - De 82-jai mevrouw Schullen-Van Hoeven uit Drimmelen is teren bij een brand in h woning aan de Stationstr om het leven gekomen. Omwonenden zagen r half negen rook uit de won komen. Brandweer en pol troffen in de slaapkamer stoffelijk overschot van de j aarde vrouw aan. Uit onderzoek is geble dat het vuur is ontstaan c oververhitting van een el trische deken. Daard raakte het bed in brand. 1 gens die politie is er ze geen misdrijf in het spel. Ook de m wordt duur beta

de Stem | 1987 | | pagina 16