Wa50%??|tOclïman RODA JC ZET HET JUBILEUM LUISTER BIJ Puntendeling Clinge en Hoek Afdelingstitel binnen bereik Luctor-equipe Handbaltoernooi HVSV Terneuzen WV Zeeuwsch- Vlaanderen in het nieuw oudewijn ipvolger Wayler lan Baert 50%??1 -50%-60%-70% Eindstrijd derde klas bandstoten 1 ZATERDAG 28 FEBRUAR11987 PAGINA SPORT 3 inkoopplan 1 J6 Wayler 50% 36 Wayler 50% IOZO-Wayler 19 8 7 |OZO- Wayler s-u-r-f persbericht ^-p-e-k-t-a-k-e-l fluoriserende Aankoopplan 2 ayler '87-modellen 0% gratis surfekstra's Crokusloop fan RKHAV n Hulst Aankoopplan 3 n gieken masten Windsurfing Andelst O Windsurfing Breda g 3 Windsurfing Weesp BIERVLIET - In Biervliet herdenkt men 27 maart het feit dat men zestig jaar geleden met het georganiseerde voetbal begon. Feesten VRIENDSCHAPPELUK VOETBAL isti goes Zwem-loopduel van MTS/MEAO Prestatieloop Oostkapelle Van onze sportmedewerker ARDENBURG - Boudewijn Hoekman heeft de vacante u. laats als leider van het eerste sn? coupon's of ïn^d^re lokkertji we^Kr! bril a.s. Alles fabrleksnieuw: boar ff lichte schoonheidsfoutjes. U mi korting tot 50% op alle restposti nt u een regeling treffen en beta! leid. Even zag het er naar uit dat anuit de spelergroep een mo- '86. Nog op voorraad: Bic, Kleppi ,e van wantrouwen tegen het ars, Alpha, Speedy, Tornado, Sa «stuur zou worden ingediend. (rompleet van 750,- voor jvoor 0,- voor Ivoor £r bleken echter geen leden ienoeg achter die motie te Itaan," aldus Leo Temmer- nan, de wedstrijdsecretaris |ie ook clubsecretaris is ge- ^jfiorden, omdat Freddy Blaeke gestopt. Een beëindiging die chter al geruime tijd is aan- 410 45! 501 voor531 ekondigd. In het geval Baert Temmerman duidelijk: „Er tijdens de bewuste be- tuursvergadering een besluit van 1435,-voor71|»enomen. Ik denk dat veel be- lan 1435,- voor71 j juursleden de dag daarna al i van 1135,-voor56! an 1135,- voor56! 1 van 975,- voor481 inkl. mastvoet en alle voetbande |leet van 950,- voor47! (an 950,- voor47! In 5.4 zeil van 1050,- voor52! In 5.2 zeil van 1080,- voor54( fin 6.0 zeil van 1175,-voor 58! I|n 5.9 zeil van 1210,-voor60! jn 6.1 mylar zeil van 1260,- voor 63( 1 van 1130,-voor56! zeil van 1155,- voor57! flvan 1260,- voor ii zeil van 1295,- voor [rlar zeil van 1345,- voor van 1435,- voor Jzeil van 1470,- voor Jar zeil van 1520,- voor pl van 1495,- voor Tl zeil van 1530,- voor ylar zeil van 1580,- voor É-l zeil 5.7 van 1635,- voor feil 5.7 van 1635,- voor81 T-l zeil 5.7 van 1495,- voor 75! t| zeil van 1745,-voor 87! an 1745,-voor87! |-l van 1615,- voor80! 12075,-voor103! 1 van 2075,- voor103! ed-l van 1945,- voor 97! 12375,-voor1185 bn 2375,-voor118! verken nauw samen in 1987. Sterke I de Wayler-fabrieken heeft overgen ar een fabrikant, maar een van merken. Lees in Guiness-book lyler of maak een afspraak in een v< eken te Weesp of Andelst voor h et maken van uw eigen surfplank I* prijs als enige in de wereld kilometers afstand wordt u al gezien en. unie -brengen u meer dan sensatie. Kwalili Jit, daarom mochten Gaastra en LVB veren. Mast en giek is een hoofdsti beste telt. 'Wayler staan niet op de Hiswa, ma tste permanente surfshows ter werel a en nu ook te Weesp. Tevens presei volledige assortiment van de ander zoals Mistral '87, Fun and Function '8 '87, Tiga '87. Helaas zijn er ook fabr \en. Soms met de „zuider"-zon, w( rantie. Wij van OZO doen hier niet as r dan 12V5 jaar de meest vertrouwde verkoper van de grote merken, de e ieds de enige in Nederland midde itspraak geautoriseerde surfspeciali krankzinnige akties... opgelet... il een komplete Wayler 1987 (alles types) koopt voor de bruto adviespui ratis surfpak, gratis surfschoenen, g' tis imperial, gratis sjorbanden, gr® ratis extra zeil. Alles naar keuze tot ei van de Wayler '87 aanschafprijs' ft van de gratis surfextra's in minderin prijs. Dus 25% korting. Aan u de keus. koopt een Wayler '87 350 p 75,- en ontvangt voor 1035,- koop Wayler '87 type 290 p sport-l u ontvangt voor 750,- gratis ekstra s v reduktie. ;pijt van die beslissing had- ien. Met de sponsor hebben de zaak doorgesproken, get was allemaal anders gelo- sen als de resultaten van het ierste elftal beter waren ge seest. Het is voorbij, we moe ien nu de zaak laten rusten en proberen het eersteklasser- thap te behouden." Vim onze atletiekmedewerker JULST - De Hulsterse atle- liekvereniging RKHAV houdt aterdag 28 februari de vijfde trokusloop, waarbij tevens de dubcrosskampioenschappen sorden verwerkt. Deze club- russkampioenschappen, al leen open voor RKHAV-leden, taan om 13.30 uur van start. Het parkoers is op de Linie- dijk in Hulst. Om 14.45 uur staat een jeugdprestatieloop op het pro gramma. Dit voor de leeftijds categorieën tot en met 12 jaar over naar keuze 600 of 1200 meter. Om 15.00 uur volgt de prestatieloop voor ouderen. Zij runnen kiezen uit één, twee, drie of vier ronden van 2500 meter. Start en finish zijn ge situeerd aan de Koolstraat bij de grote tv-mast. Er kan wor den ingeschreven vanaf 12.30 uur in het schoolgebouw De waar tevens kleedac- Mmmodatie is voorzien. lellen met inruil 600,- tot 900,- retour uw buurman, kollega, familie, vriend e zolder. surfplank in. Defekt geen bezwaar, accepteren alles ongeacht de staat, een 1e keus Wayler '87 gelden de li00,-uw inruil60t 1600,-uw inrui 2100,-uwinru' oS 2600,-uw inruil 9» lik van plan 3 dan ontvangt u als en icuda surfschoenen t.w.v. 40,- gratis, tot 1 april a.s. elds grootste fabrikant, nu eksk.lusief st, Breda en Weesp. Geen andere v ie A15, 10 km van Arnhem, 38880-1222 en 2344. Ma. t/m vrij. v« lag koopavond tot 9 uur, zaterdag de autosnelweg Breda-noord, inddStt/ Spinveld 21a, tel. 076-228500. M*' 6 uur, dondërdag koopavond tot uur. fabriek op het Van Houten industri 2940-11424. Ma. t/m vrij. van 9 t01 vond tot 9 uur, zaterdag tot 5 uur igen gelden zolang de voorraad sir De jubileumcommissie van de voetbalvereniging Biervliet, met van links naar rechts: vice-voorzitter Jas Haak, voorzitter Theo Pijcke en tweede secretaresse Brendie Pijcke. - foto de stem/ cobj.de boer. W Biervliet wordt zestig jaar Door Fred Rabout Toen immers hield cafébaas Bram Faas van De Vriendschap Unitas boven de doop vont. Twee jaar later toen de KNVB werd opgericht, trad men toe tot deze nog altijd grootste sportbond van Nederland. Unitas werd herdoopt in W Biervliet en nog al tijd zijn de rood-witte haringkakers aan hun 'Sin gel' een lastig te bekampen tegenstander. Zestig jaar met weinig hoogte- en dieptepunten, want nog nooit werd Biervliet veroordeeld om in de afdeling Zeeland te spelen, weet Theo Pijcke, geen lid van de vereniging, maar wel voorzitter van de jubileumcommissie, té melden. Het verleden van Biervliet is overigens vaag. De laatste wereldoorlog liet ook Biervliet niet ongemoeid en vrijwel alles uit de vooroorlogse periode is dan ook verdwenen. „Het enige wat we nog weten hebben we horen vertellen en in deze manier van overlevering wil nog wel eens een foutje sluipen," aldus Jas Haak, al 37 jaar lang bij de club betrokken. Eerst 16 jaar als speler en vervolgens 21 jaar in de meest uiteenlopende functies. Nu bestuurslid, leider van het tweede elftal en vice-voorzitter van de jubi leumcommissie. De top van Biervliet lag net voor en na de oorlog toen men in de tweede klas voetbalde met clubs als DOSKO, Internos en Middelburg. In 1950 duikelde men uit die tweede klas om gelijk door te zakken naar de vierde klas. In het seizoen 1957- 1958 nog een kleine opleving met een jaar derde klas, maar de vierde klas was toch hun thuis met de talrijke Zeeuws-Vlaamse derby's, waarvan het duel tegen Hoofdplaat altijd de meest beladen partij is. De laatste tien jaar, met uitzondering van vorig jaar, en ook dit jaar weer knokkend tegen de degra datie. Theo Pijcke: „De vereniging is enorm goed in feesten. Bestuur en spelers vinden misschien een nacompetitie niet leuk, maar wij als supporters ge nieten er met volle teugen van en je raakt er aan ge wend." In de 60-jarige historie was Biervliet drie keer verplicht te verhuizen. Begonnen op een wei in de Beukelszpolder kwam men na het 'Lage Weitje' via de Schoollaan naar de Singel, waar men in het begin van de zestiger jaren één van de mooiste com plexen uit de streek betrok. Met een wedstrijd Bier- vliet-Terneuzen werd de mat ingewijd. Grote na men uit het Biervlietse en dan uit het na-oorlogste voetbal: Adri Versluys, Berchem, Brugge en trainer van Eindhoven en DS'79; Rob Gruben van MW, Boom, Club Brugge en Breskens en George Geer- naert van Beveren, „Laten we Sjaak Lijbaart niet vergeten," stelt Pijcke. „Een magistrale voetballer die het ver had kunnen schoppen, maar Biervliet trouw bleef. Met zijn 996 wedstrijden in het eerste een monument." De verkoop van Versluys bracht Biervliet geen windeieren. „We hielden er als enige club in West- Zeeuwsch-Vlaanderen een lichtinstallatie aan over en kregen met Walrave als één van de eerste clubs een betaalde trainer in huis." Op dit moment draait men met acht elftallen in de competitie. Vier seniorenteams, één damesteam en drie jeugdelftallen, waarbij met name de laatste groep zorgen baart. Pijcke zelf stond aan de basis van het damesvoetbal. „In 1973 zijn we daarmee ge start We konden echter niet direct competitie draaien want zeven dames raakten in verwachting, dus dat feest ging toen nog niet door. Een paar jaar later was alles weer in het reine. Er was tijdens de eerste damestraining meer volk dan tijdens een top per van het eerste." Hoogtepunt van het komende feestjaar, en er staat heel wat op het papier van tweede secretaresse Brendie Pijcke, is de wedstrijd Biervliet-Roda JC zondag 26 juli. Pijcke: „We hebben een aardig rijlje clubs gepolst Ajax, PSV, Club Brugge en KV Me- chelen onder meer, maar alleen Roda JC en FC Den Bosch bleken een haalbare kaart Het werd Roda JC, dat in die periode een oefentrip door Zeeland maakt Binnenkort ga ik naar Kerkrade om de za ken op papier te zetten. Daarnaast hebben we voor ieder team een toernooi, met het toernooi voor het eerste op 20, 21 en 23 augustus. De deelnemende teams zijn dan naast Biervliet, Watervliet, FC Eeklo en FC Knokke, al is deelname van deze laatste ploeg nog niet helemaal zeker. Dat we de Belgische toer opgaan komt door het feit dat vrijwel geen enkele club in de regio nog vrij was. Onbegrijpelijk tegenwoordig hoe lang tevoren amateurclubs hun oefenprogramma al in elkaar draaien. We zijn vorig jaar 7 april al met de voorbe reidingen begonnen. Je zou toch zeggen tijd zat." Het feest van de vereniging voor de vereniging, zoals Pijcke het noemt, start vrijdag 27 maart, exact de verjaardag, met een receptie in het clubhome aan De Singel. Dit van half acht tot half tien. Vervolgens is er elke week wel wat te vieren met als afsluiting een feestavond waarop iedereen die de haringka kers een warm hart toedraagt van harte welkom is. De officiële datum van deze happening is nog niet bekend, maar eind augustus begin september mag al vrij gehouden worden. „We zijn immers in twee dingen niet te verslaan en wel feesten en nacompetities," aldus Pijcke, van origine uit het vijandelijke Hoofdplaat-kamp, maar volledig omgeturnd. Het enige overblijfsel uit de vooroorlogse periode, een trofee met Unitas er op, zal op dat moment een ereplaats krijgen in de kanti- Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT - Clinge en Hoek hebben in een vriendschap pelijke ontmoeting met 4-4 gelijk gespeeld. Ook een gelijk spel, maar dan met minder grote cijfers, werd genoteerd bij Hoofd- plaat-SSV65: 0-0. Groede won met 1-2 van Oostburg, Ter- neuzense Boys met 0-1 bij Koewacht en Philippine klopte heli (Belgische SLV Zei- zate met 0-2, CLINGE-HOEK 4-4 - On danks dat de uitslag anders doet vermoeden was het toch niet zo'n aantrekkelijke wed strijd. Het duel werd geken merkt door hard spel, irritatie en veel spelonderbrekingen. Hoek kwam op voorsprong, maar keek bij rust tegen een 2-1-achterstand aan. Daarna liep Hoek uit naar 2-4 en leek de winst op zak te hebben. In de slotminuten dacht Boude wijn van Craenenbroeck daar anders over en met twee tref fers bracht hij Clinge langszij. Voor Hoek scoorden: Jan de Block (2x), Guido van Boom en Jean-Pierre Hubregtsen. De eerste twee treffers van Clinge kwamen op naam van Mare Triest en Pascal Delforge. OOSTBURG-GROEDE 1-2 - Een gelijk opgaande wed strijd. Door Freddy Colpaert nam Groede de leiding en het duurde tot na de pauze voor dat Oostburg op gelijke voet kwam via Frank van Veen. In de slotfase scoorde Robbie Faas de winnende goal voor de bezoekers. HOOFDPLAAT-SSV'65 0-0 - Qua veldspel hielden de ploe gen elkaar goed in evenwicht. Hoofdplaat was iets gevaarlij ker voor doel, maar kon de produktiviteit van de laatste weken in dit duel geen gestalte geven. Daarom een terechte 0- 0-eindstand. SLV ZELZATE-PHILIPRINE 0-2 - In het eerste kwartier had Philippine het moeilijk te gen een fel aandringend Zei- zate. Daarna nam Philippine het initiatief en domineerde vrijwel de gehele wedstrijd. Peter Hamelink opende de score en diezelfde speler - te genwoordig op het middenveld geposteerd - zou ook 0-2 sco ren, nadat de Belgische doel man een schot van Danny Elve losliet. Na de pauze opnieuw een overwicht voor Philippine, dat echter niet meer tot scoren kwam. KOEWACHT-TERNEU- ZENSE BOYS 0-1 - Qua spe- lopvattting was Koewacht de betere ploeg. Dat team had ook constant een veldoverwicht, maar kreeg weinig scorings kansen tegen een goed geslo ten verdedigend Terneuzense Boys. Dat gold trouwens ook voor de bezoekers, maar één van de schaarse mogelijkhe den van de Terneuzense ploeg werd tien minuten voor tijd benut door Jaap Remijnsen. Van onze korfbalmedewerker TERNEUZEN - Voor de Terneuzense korfbalvereniging Luctor kan het zaterdag 28 februari een historische dag worden. Als het in een rechtstreeks duel met mede-koploper Atlas uit Ritthem de winst pakt, is Luctor voor het eerst in zijn bestaan afdelings kampioen in de zaal en promoveert het naar de districtscompe titie. Ook dat zou voor het eerst zijn in het bestaan van de Ter neuzense club. Zover is het echter nog lang niet. Trainer-coach Jack Tho- lens ziet het zwaar in en voor zitter Rinus Nieuwdorp ge looft niet dat Luctor het redt. Beiden achten Atlas een wat vollediger ploeg, al won Luc tor thuis wel van deze forma tie. Nu moet er in de sporthal te Souburg worden gespeeld en dat op zich is al een handi- Van onze handbalmedewerker TERNEUZEN - Het paastoernooi van de handbalvereniging HVSV uit Terneuzen, dat 18, 19 en 20 april wordt gehouden, krijgt weer een blikvanger. De toernooicommissie, be- tande uit Tonnie en Arlet de Brouwer, Rein en Marie-The- 'ffie de Maillie, Jan Verkerke John Roelofs, heeft de da- Messelectie van Jong Oranje "eten te strikken. Woordvoerder Tonnie de Brouwer: „We streven er naar tijdens ons driedaags jandbaltoernooi steeds een 'likvanger bij de deelnemers je krijgen. De voorgaande ™ee jaren was dat de Belgi sche kampioen Initia Hasselt ®nu zijn we blij met het team tln Jong Oranje. Door contac- Van onze biljartmedewerker - - De biljartvereniging VLM uit Goes houdt op Joensdag 4, donderdag 5, vrij- '®S 6 en zondag 8 maart het kampioenschap derde' klas 'andstoten van het district 'altheren en De Bevelanden. W deze eindstrijd, die in ca- «jaarends gehouden wordt, ™en zich de volgende spe- ltts geplaatst: L Johnny Bakker, ALM Goes 2.25; 2. Lou Scheffers, Wemeldinge 2.248; 3. Adrie OHGL Kwadendamme 2.244; Nanuruw, 't Raedthuys ,?™bwg 2.18; 5. Jan Steenbak- i S®GL Kwadendamme 2.13; 6. i. bfüjk, ALM Goes 1.96; 7. Gerard garner, VEG/ABV Oost-Souburg ™l 8. Aad Weeland, VEG/ABV «-Souburg 1.892. iPa /&?/Sam;s„ziin: Jaap Jasperse, er, jjtj Y, Oost-Souburg met 1.81 'de Schrijver van Dam- 'MstiS, Middelburg met 2.02. ^tnjdleider is Lisa Huissen. ten van John Roelofs kwamen we in gesprek met de trainer- coach van Jong Oranje, George van Noesel. Hij was direct positief en daarna zijn wij als toernooicommissie aan het werk gegaan om de for mele toestemming van het bondsbureau te krijgen. Vo rige week kregen we het 'groene licht'. Jong Oranje ziet dit toer nooi niet als een aardig tus sendoortje, want het wordt se rieus benaderd en ingepast als voorbereiding op de wereld kampioenschappen voor ju nioren. We zijn daar als toer nooicommissie uiteraard te vreden mee, want dat garan deert ons handbal op hoog ni veau. Naast Jong Oranje ko men nog meer goede teams. Spelend op derde, tweede of. eerste divisie-niveau, maar Jong Oranje moet de smaak maker worden. Het zal nog een hele klus worden om alles perfect te laten verlopen. Daarbij denk ik aan behuizing en verzorging, maar ook aan de ontvangst en begeleiding tijdens de dagen. Er zullen de nodige kosten aan verbonden zijn en we zijn dan ook al druk bezig sponsors te vinden voor dit grote hand- balgebeuren. We hopen dat het bedrijfsleven met name positief zal reageren, zodat we ons van onze beste kant kun nen laten zien. We promoten dan niet alleen de handbal sport, maar ook een stukje Zeeuwsch-Vlaanderen." HVSV timmert weer aan de weg en verdient zeker de steun van de handbalwereld, maar ook daarbuiten, want de handbalsport in Zeeland, maar zeker in Zeeuwsch- Vlaanderen, kan een stuk pro motie goed gebruiken. ue verscnttienae categorieën van de wielervereniging Zeeuwsch- Vlaanderen in een nieuw jasje gestoken in het Belgische Ertvelde.- fotowimkooyman Van onze sportmedewerker ERTVELDE - Om het poten tieel voor aanvang van het nieuwe seizoen voor te stellen was de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen deze keer naar het Belgische Ert velde uitgeweken. Het bleek een gouden greep, want nog niet eerder in de historie van die vereniging werd onder zo veel ambiance het geel-rode wielerkorps gepresenteerd. De zaal 'Eddy Wally' was gevuld en luisterde geboeid naar 'spreekmeester' Ton van Oosten, die met terechte trots zijn keurkorps voor het nieuwe seizoen voorstelde. Een voorstelling dus op Belgische bodem, het gevolg van het feit dat men er in slaagde de fabri kant van sportkleding Nico La page uit het Belgische Lierde als sponsor voor alle categorieën, met uitzondering van de jeugd, aan te trekken. „We staan voor een uitste kend seizoen," aldus Ton van Oosten. Nico La page moest zelf verstek laten gaan. Hij is herstellende van een menis cus-operatie. Het 'uitstekend seizoen' van voorzitter Van Oosten slaat overigens niet al leen op de uitstekende Sponso ring, maar ook op het feit dat een grote wens van de wieler vereniging - een clublokaal en parkoers - sinds kort in ver vulling is gegaan. Daarna kreeg men afgelopen week ook het verlossende bericht van de Belgische Wielerbond, dat nieuwelingen en junioren voortaan het gehele jaar in België mogen rijden. Voor de amateurs blijft de 1 juni- maatregel gehandhaafd. Die hebben wel een uistekend ogend klassieker-programma voor de boeg, waarin ook heel wat Belgische klassiekers op de internationale kalender zijn geplaatst De angst die bij bepaalde organisatoren van wielerwedstrijden zijn gere zen binnen het Zeeuwse, om dat verwacht wordt dat ama teurs en nieuwelingen de grens over zullen wippen als er een wedstrijd is, veegde Van Oosten van tafel. Hij stel de: „De renners hebben alle maal een verklaring getekend dat ze de Zeeuwse wedstrijden rijden en bovendien reken ik op hun verantwoordelijkheid nu ze zien dat er wat voor hen gedaan wordt" Een bijzonder woord van dank richtte hij tot Henk Remijnsen, die niet al leen de sponsor aanbracht, maar achter de schermen een enorme werklust aan de dag legt. Met 32 amateurs was het podium knap vol. Nieuw daar bij van buitenaf is Patrick van Hulle. Daarnaast werden ook nog zes nieuwelingen - vorig jaar geen enkele -, acht junio ren, een veteraan, een liefheb ber, een dame en een prof (Pa trick van Passel, red.) aan de Zeeuwse-Vlaamse wielerlief- hebbers voorgesteld. Naast het uitgebreide kledingpakket kreeg men ook nog twee reser- vefietsen cadeau, terwijl ook het wagenpark met een auto werd uitgebreid. Het woord is nu aan de renners. cap. Bovendien zijn twee vaste krachten met wintersportva kantie (Leendert van Waart en Marleen Verholen), waar door het ook weer een stukje moeilijker wordt. Hoewel dat ver van tevoren was vastgelegd, lijkt dat toch wel een beetje te wringen. Aanvoerder Ad Verschuure daarover: „Er is niet veel over gezegd." Hij is echter de enige die toch wel vertrouwen heeft in de beslissende wedstrijd. Luctor is de underdog, heeft weinig te verliezen, terwijl er van Atlas veel wordt ver wacht. Al twee seizoenen lang greep de ploeg naast de pro motie en die gedachte kan een rol spelen in de zenuwenoorlog die ongetwijgeld gaat komen. Alle drie zijn ze het er over eens dat het moelij ke punt bij Luctor het doelpunten maken is. Dat moet teveel van enkele mensen komen en als het een keer niet meeat, scheelt dat meteen veel. Bij Atlas loopt dat beter en zeker de laatste weken. Jack Tholens: „Het be langrijkste gaat dan ook zijn Atlas van doelpunten af te houden." Zijn tactiek wil hij nog niet kwijt, maar naar zijn zeggen gaat hij wel uit van eigen kracht. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - In Terneuzen start men zaterdag 28 februari met het triathlonseizoen. Op het programma staat een zwem- loopwedstrijd met 1 ki lometer zwemmen en 10 kilo meter lopen. Voor de beginn- ners is er een 500 meter zwem men en 5 kilometer lopen. Men kan zowel individueel als per duo deelnemen. Om negen uur 's morgens worden de caps en nummers uitgereikt in de hal van de MTS/MEAO aan de Zeldenrustlaan. Om 10.00 uur start men in het zwembad De Honte. Rond half twaalf wordt een begin ge maakt met de loopwedstrijd. Van onze atletiekmedewerker OOSTKAPELLE - De Middel burgse atletiekvereniging Dy namo houdt zaterdag 28 fe bruari de twintigste uitgave van de prestatieloop in Oost kapelle. Om 15.00 uur wordt de jeugdprestatieloop door bur gemeester Diepenhorst weg geschoten, met als afstand 5 kilometer. De grote loop be gint eveneens om 15.00 uur. De afstanden zijn hier 5, 10 en 15 kilometer. Onder de deelne mers worden tien paar loop schoenen verloot.

de Stem | 1987 | | pagina 13