Wim Arras sneller dan Van Poppel NEDERLANDS KAMPIOEN DRIEKAMP DICK JASPERS: J Schaaktop bijeen in Brussel rSC en "V elen pui Hooid-sponsor va FC Den Haag stop TAM UIT Joegoslaven bang voor massaal vertrek topsporter NOG 1 DAG EN DAN NAC-STADION MOET BLIJVEN AANHANGWAGEMSPECIAUST SPEELHUISLAAN 38 BREDA 076-710418 DINSDAG 10 FEBRUAR11987 INSPAG 10 FEBRUARI Zaalvoetballers starten met zege SPORT IN 'T KORT SINT-WILLEBRORD - Gedevalueerd kam pioenschap of niet; Dick Jaspers is dolblij met zijn eerste nationale ereklasse-titel. Schumacher en Montvidas coaches van softhalteam WOENSDAG 19.00 UUR GROTE MARKT BREDA ilbert Pieters ongenaakbaar Monsterzege FC Groningen TE Co: op bal, afgj I HTOEM VOOR ALLE SOORTEN AANHANGWAGENS DE STEM Van onze korfbalmedewerker Van een speciale verslaggever LLORET DE MAK - Jean- Paul van Poppel heeft de lappenmand van Jan Raas net niet kunnen opvrolijken met een bos bloemen. Aan het einde van de achtste rit van de profronde van de Ca talaanse Kust werd de sprinter verslagen door de Belg Wim Arras uit de ploeg van Jan Gisbers. „Verdorie", mopperde de veel geplaagde Raas na af loop in Lloret de Mar. „We zullen het er maar op hou den dat hij nog een beetje ziek is". Van Poppel was aan de Costa Brava met zo'n veertig andere renners be smet met het griepvirus. Vooral de ploeg van Raas kreeg het te verduren. De ploegleider kon maan dag niet eens een fit achttal voor de Ronde van de Mid dellandse Zee samenstellen. Maandagochtend werd bij Jelle Nijdam een voor hoofdsholte-ontsteking vastgesteld. De tijdrijder moet bij terugkeer in Neder land ten minste twee twee weken rust houden. In Lloret de Mar waren ook nieuwe verwikkelingen rond de nieuwe formatie van ADR. Ploegleider Luis Ocana deelde de directie in België telefonisch mee dat hij op geld zat te wachten om deel te kunnen nemen aan de Ronde van de Mid dellandse Zee. Hij kreeg te horen dat de ploeg beter naar België kon terugkeren. Op de voorlaatste dag van de profronde van de Cata laanse Kust maakten het fitte restant van het peloton tot de eindsprint een trai ning van de wedstrijd. Er werd voor het eerst niet ge koerst. De renners kwamen een half uur later dan voor zien bij de eindstreep. On danks de lage snelheid door het gebrek aan strijdlust ge beurde er een ongeluk. De Belg William Tackaert viel in een bocht van een afda ling en werd met bloedend hoofd naar het ziekenhuis gebracht. In de eindsprint van het voltallige peloton kwam Planckaert te vroeg aan de leiding. Hij droeg de groene trui, omdat Eric Vanderaer- den naar België was ver trokken om zijn vrouw bij stand te verlenen bij de be valling van een tweeling. Van Poppel verschalkte de sprinter van Post, maar kwam op zijn beurt een halve lengte te kort tegen Wim Arras. Deze Belg, vorig jaar win naar van zeven wedstrijden, had voor het trainingskamp in Lloret de Mar al keihard getraind. Hij was een oogap pel van de verdwenen ploeg leider Roy Schuiten en vond dat hij zich opnieuw moest waarmaken. Het lukte pas op de voorlaatste dag, na een rit die zijn reserve-krachten ongeschonden liet. De Belg Jos Haex behield de gele trui als leider van het (officieu ze) algemeen klassement. Het door Nederlanders georganiseerde evenement werd overschaduwd door een verkeersongeluk met de tweede ambulancewagen uit de volgerskaravaan. De auto raakte van de weg en sloeg in de berm drie keer over de kop. De twee inzittende ver plegers werden ernstig ge wond in het ziekenhuis op genomen. De uitslag van de achtste etappe van de Ronde van de Catalaanse Kust Is: 1. Wim Arras (Bel) 160 km in 4.26.13 (gem. 36,060 km/u), 2. Jean-Paul van Poppel (Ned), 3. Jos Lammertink (Ned), 4. Theo Smit (Ned), 5. Eddy Planckaert (Bel), 6. Jef Lieckens (Bel), 7. Johan Capiot (Bel), 8. Regis Clere (Fra), 9. Domenico Cavallo (Ita), 10. Francis Castaing (Fra) allen in de zelfde tijd als de winnaar. Het officieuze algemene klassement is: 1. Jos Haex (Bel) 26 uur 41 minuter, en 3 seconden, 2. Twan Poels (Ned) op 2 minuten en 26 seconden, 3. Daniel Wyder (Zwi) op 2.54, 4. Alfio Vandi Jan Raas: „We zullen het er maar op houden dat hij nog een beetje ziek is". - foto anp (Ita) op 2.56, 5. Kjell Nilsson (Zwe) op 3.13, 6. Marcello Siponi (Ita) op 3.16, 7. Patrick Roelandt (Bel) op 3.42, 8. Eric Vanderaerden (Bel) op 4.03, 9. Angel Camarillo (Spa) op 4.09, 10. Arsenio Gonzalez (Spa) op 4.14. 'Titel is en niet minden mooi om LA CORUNA (ANP) - Het Ne derlandse zaalvoetbalteam is maandagavond het tweede FI- FA-toeraooi In La Coruna uit stekend begonnen met een overwinning van 5-1 op Brazi lië. Bij de rust was het 2-0 voor de ploeg van coach Ron Groe- newoud door treffers van Hans van Leeuwen en Harry van der Laan. Daar kwamen doelpunten bij van André Tie- lens, Jeffrey Forée en André Bakker voordat de Brazilia nen tegen scoorden. In een andere wedstrijd voor de poule van Nederland won Hongarije met 1-0 van Italië. Nederland speelt dins dag tegen de Hongaren. De uitslagen van de eerste dag zijntPoule A: Nederland-Brazilië 5-1, Hongarije- Italië 1-0 Poule B: België-Verenigde Sta ten 1-1, Spanje-Portugal 4-0. door Jacques Hendriks Dit weekeinde bereikte hij deze mijlpaal in het Friese Sint Annaparochie in de triathlon, een meer kamp over drie spelsoorten: bandstoten, ankerkader 71/2 en driebanden. Tafeltennis VALKENSWAARD HEEFT zich voor het nieuwe seizoen versterkt met een tweede Chi nese speler, de 22-jarige, links handige Tang Cheng. Het team zal behalve Tang Cheng bestaan uit Huang Jianguo, Edwin Angenent en Patricia de Groot. Voor 1987/'88 heeft de club overeenstemming be reikt met Henk van Spanje, die nu nog in West-Duitsland in de Bundesliga speelt. Tafeltennis DE WESTDUITSE kampioene Olga Nemes, vijfde van de we reldranglijst, zal niet deelne men aan de wereldkampioen schappen tafeltennis, die in de tweede helft van deze maand in New Delhi worden gehou den. Op advies van haar art sen heeft de achttien-jarige speelster, die met stofwisse lingsproblemen kampt, zich teruggetrokken. Tafeltennis DE TAFELTENNISBOND van India zal Israël niet laten deelnemen aan de wereld kampioenschappen in New Delhi. Er zullen geen visa aan de Israëlische spelers worden verstrekt. India en Israël on derhouden geen diplomatieke betrekkingen. Voetbal DE POOLSE voetbalbond heeft op het laatste moment een reis van het nationale elf tal naar Iran afgezegd. Het elftal zou in Iran een aantal vriendschappelijke wedstrij den spelen. De voetbalbond noemde de oorlog tussen Iran en Irak als reden voor het af zeggen van de reis. Atletiek DE BRITSE atlete Zola Budd laat zich deze week bij de Westduitse arts Armin Klüm- per in Freiburg onderzoeken. De in Zuid-Afrika geboren lange-afstandsloopster kampt al maanden met een hardnek kige spierblessure. De geruch ten, dat Budd haar atle- tiekloopbaan zou moeten beëindigen, werden door haar zuster Estelle tegen gesproken. Het kampioenschap daalde in zijn waarde toen ander halve week geleden de favo rieten Jan Arnouts en Jos Bongers zich afmeldden. „Toch is de titel niet minder mooi", vindt Dick Jaspers. „Het is natuurlijk wel jammer dat de grote jongens er niet bij waren. Ook Van der Smissen ontbrak bijvoorbeeld. Maar het is wel mijn eerste titel. Als je bovendien bedenkt dat ik aanvankelijk tweede reserve was dan is die titel een prach tig resultaat". Ondanks het feit dat Jas pers ongeslagen kampioen werd, hij versloeg alle vijf zijn tegenstrevers, was de pas 21- jarige inwoner van 't Heike niet echt tevreden over zijn spel. „Iedereen speelde matig. Ikzelf ook. Ik moest er ook echt voor knokken. Veel par tijen heb ik maar op het nip pertje gewonnen, vooral in het 71/2". Jaspers, dit seizoen ook al tweede in het NK 47/2 achter Jos Bongers, had het geluk dat hij iedere keer het eerste on derdeel, het bandstoten op zijn naam schreef. (Bij 71/2 won hij drie keer, speelde een keer remise en verloor hij een keer terwijl het driebanden hem drie zeges en twee nederlagen opleverde.) „Met die band- stootzeges had ik natuurlijk telkens een goed uitgangspunt. Toch brak me dat een paar keer bijna op. Het leek wel of ik minder geconcentreerd was en de anderen juist extra ge motiveerd. Daardoor kwam ik keer op keer in de problemen. Op belangrijke momenten lie ten mijn tegenstanders echter steken vallen. Dat is dan het geluk dat je als kampioen moet hebben. Dat vind ik ook het mooie van meerkampen. Als je in een spelsoort verloren hebt kun je het nog recht trek ken in een volgend onderdeel. Ik vind het ook jammer dat de pentathlon, de vijf kamp is af geschaft". Met zijn overwinning sleepte Jaspers naast de ge bruikelijke zaken ook duizend keiharde pegels in de wacht. Een terechte beloning, vindt hij„De beloningen in het bil jarten mochten best wat om hoog. Het is een zeer dure hob by. En zeker de beste spelers verdienen het om zo beloond te worden. Bovendien is het ook goed voor de sport. Als je met een tweede plaats 500 gulden kunt verdienen en met een derde slechts 250 gulden, dan zet je nog even alles op alles. Zonder die beloning denk je sneller ik kan toch niet win nen, wat maakt het uit of ik nu tweede of derde word". Dick Jaspers speelt, op het driebanden na, bij alle spel soorten in de ereklasse, de hoogst denkbare klasse in Ne derland. Met driebanden zit hij een klasse lager. Toch wil hij zich in de toekomst vooral op de edelste der biljartdisci plines toe gaan leggen: „Drie banden is het mooiste, dat vindt iedere biljarter. Boven dien heeft het voorlopig de meeste toekomst. Ik zou ook graag tot het profcircuit door willen dringen. Dat is de droom van iedere jonge biljar ter. Toch zal ik de andere dis ciplines niet verwaarlozen. De beste driebanders zijn all- rounders. En een heel jaar lou- 'Op belangrijke momenten lieten mijn tegenstanders steken vallen. Dat is het geluk dat je als kampioen moet hebben'. - foto de stem/ben steffen ter driebanden zie ik niet zit ten". Het seizoen loopt zo'n beetje op zijn einde. Nog een paar toernooien en het meest onbe tekende NK, namelijk het kampioenschap libre. Maar eerst nog vanaf aanstaande donderdag in Uitgeest de na tionale titelstrijd 71/2. Ook hier is Jaspers van de partij. Of het daar ook tot een ere plaats komt betwijfelt hij. DEN HAAG (ANP) - Diana Schumacher en Graig Montvi das zullen komend seizoen het Nederlands softhalteam coa chen. Schumacher genoot be kendheid als werpster en eer ste honk vrouw van de Braket- tes en de Amerikaanse natio nale ploeg, waarmee ze ver scheidene wereldtitels behaal de. Schumacher zal naast haar werk bij de Nederlandse da- mesploeg in diverse plaatsen in het land speciale trainingen geven voor werpsters. De nationale dames-selectie zal in 1987 onder meer mee doen aan de vierde Haarlemse softbalweek, die van 27 juni tot 5 juli wordt gehouden. Be halve Nederland en Jong Oranje komen ook de ploegen van China, Taiwan, Italië en Puerto Rico naar Haarlem. (ADVERTENTIE) LUZERN (ANP) - Het ziet er naar uit, dat de schaakwereld dit weekeinde een nieuwe fase in zal gaan. In een luxe ho tel te Brussel komen dan niet alleen de vijftien leden van het algemeen be stuur van de wereldschaakbond (FI DE) bijeen om te praten over de voor genomen wijzigingen in de cyclus om de wereldtitel. In een aanvankelijk gescheiden verga dering bespreken bovendien de leden van de in november vorig jaar in Doe- bai geformeerde Grandmasters Coun cil onder voorzitterschap van wereld kampioen Gari Kasparov de mogelijk heden met ingang van 1988 een over twee jaar uitgesmeerd circuit om de wereldbeker te houden. Voor dit overleg reizen organisato ren uit onder meer Merano en Tilburg (Martin Vael) naar de Belgische hoofd stad. Organisator Wessel Kok van het in april te houden hoog gewaardeerde toernooi in Brussel is uiteraard ook van de partij. Zondag 15 februari zul len alle betrokkenen dan nog eens ge zamenlijk rond de tafel gaan zitten. De belangrijkste wijziging in de WK-cyclus, die op stapel staat, is de wedstrijden vanaf de zonetoernooien tot en met de finaletweekamp over drie in plaats van twee jaar te verdelen. De grootmeesters hebben dit voorstel al in Doebai ingediend. De Grandmasters Council bestaat behalve uit preases Kasparov voorts uit vice-voorzitters Karpov en Tim man en bestuursleden Ljubojevic, Nunn, Portisch en Seirawan. Het dage lijks bestuur van de FIDE ging in prin cipe al met een drie-jarige cyclus ak koord. Deze reeks toernooien zouden op het punt staan te beginnen en uit moe ten monden in een reeks korte twee kampen tussen zestien spelers, die zich uit de interzonetoernooien moeten plaatsen. De acht winnaars zouden dan wor den aangevuld met de vier spelers uit de vorige halve finales van de kandi- datentweekampen, namelijk Timman, Vaganjan, Joesoepov en Karpov of So- kolov. Via nieuwe tweekampen blijven er drie spelers over, aangevuld met de verliezer van de laatste uitdagings match, die opnieuw halve finales en een finale afwerken. Overigens staan Karpov en Sokolov op het punt uit te maken wie wereldkampioen Kasparov in september uit mag dagen. In Linares begint dat residu uit de vorige cyclus, die gaat over veertien partijen, op 23 februari. Een complicatie is, dat de FIDE de organisatie van het volgende kandida tentoernooi heeft toegezegd aan de Ca nadese bond. Volgens Timman heeft de FIDE dat bevestigd. Mocht dat toernooi worden vervangen door een serie twee kampen op verschillende plaatsen, dan zouden de Canadezen onder meer eisen, dat Kasparov in hun land onbe zoldigd simultaan komt spelen. Ook in dit schaakfacet is de wereld kampioen bijzonder bekwaam, gezien het resultaat van een séance op maan dag in Hamburg. Binnen twee en een half uur versloeg hij daar 32 tegen standers, 30 van menselijk bloed en twee computers. Het voorstel van een Grand Prix- circuit, dat ook al eens in 1980 werd ge opperd, behelst het houden van zes top toernooien in twee jaar met telkens zestien deelnemers uit een lijst van vier en twintig. Overigens heeft Jan Timman zich daar in december nog te gen gekant, omdat hij van mening is, dat ook andere spelers een kans moe ten krijgen. De Grandmasters Council zal hierover in Brussel onderhandelen en de conclusie meedelen aan het FIDE-bestuur. jlNEUZEN - In de zaal- fbalcompetitie kwam van Zeeuws-Vlaamse ploegen DAriN A CPOË een Zaamslag binnen de lij- PAfalNA orUHFDe overige teams konden dijken hoe de concurrentie er vanaf bracht. Zaamslag cht geen punt meer verlie- "I i om nog volop kansen op A jioo 4 slechts met 9-9 gelijk «de plaats staat Door die DEN HAAG (ANP) - De belangrijkste geldschieter van Fc dag kwam Animo 4 een Haag, de reisorganisatie Hotelplan, keert niet terug als i ,tje dichter bij BKC, dat in sponsor van FC Den Haag. Het bedrijf blijft de komende j zorgen is gekomen, want wel als sub-sponsor aan de Haagse eredivisieclub verbondei dwesters 2 versloeg Atlas 2 t 8-io en is nu naast BKC naam van de hoofdspon» ;omen. FC Den Haag van de kli n de eerste klas zag Luctor De beslissing werd maandag in Den Haag bekend gemaakt. De naam van het bedrijf stond sinds september 1983 op de kleding van FC Den Haag. Het reclamebureau Corsmit uit Zoetermeer heeft de shirt- sponsoring voor anderhalf jaar overgenomen. Volgens Hotelplan-direc teur Frans van Steenis is de maatregel genomen, omdat de naamsbekendheid van zijn be drijf via shirtsponsoring van FC Den Haag niet meer ver groot kan worden. Van Steenis gaf wel toe, dat de negatieve publiciteit na de rellen bij de wedstrijden tegen Ajax en Ex celsior de beslissing van het bedrijf heeft beïnvloed. „Het is een publiek geheim, maar het heeft het reisbureau wel degelijk potentiële klan ten gekost", aldus de directeur. De reisorganisatie steunde de club per seizoen voor een be drag van ongeveer 300.000 gul den. Als sub-sponsor blijft daar ongeveer een kwart van over. Na de rellen tijdens de wed strijd tegen Excelsior - het duel werd op 9 novenber bij de stand 0-1 door scheidsrechter Bakker gestaakt - besloot de directie van de reisbureau de naam van de shirts te halen. Eerder in het seizoen waren de Haagse supporters al in op spraak gekomen bij het bezoek aan de wedstrijd tegen Ajax. In Amsterdam riepen een paar Haagse 'fans' „wij gaan op jo denjacht". Vanaf het moment dat de de-koploper Tjoba 4 verlie- van Atlas met 10-13, waar- werd gehaald, stonden, gens voorzitter Dé Stoop, bedrijven in de rij om de soring over te nemen. „We hebben goede aai dingen laten lopen. Bij FC Haag streven we op hetgi van shirtsponsoring naar tinuïteit. Er waren bedrj; die meer wilden betalen de nieuwe sponsor", klaarde Stoop. Het reel: reau betaalt voor de naai de kleding een bedrag 225.000 gulden per seizoen Directeur Hans Cors® niet bang voor de nega publiciteit, die FC Den Ha jaren met zich meebrengt cijfers over de naamsbek heid van Hotelplan geven dat FC Den Haag een keus is om een bedrijf a EWACHT Gilbert Pieters Eer ïdl Aonte de aandacht van een groo bliek te brengen". in de 12 kilometer lange laer-trimloop in Koewacht ,r eens ongenaakbaar. De iet uit het Belgische De ïge ontsnapte al in de eer- VEERTIG LANDEN hfivan de twee ronden om on- hun deelneming toegezegi reigd zijn zoveelste zege in Zeeuws-Vlaamse trimloop Atletiek een Britse afvaardi] Daarmee komt een eindt een privilege, dat terug tot 1903. groepje van zes, dat in de onden uiteen viel en rbij ook de plaatselijke Jo David zat, die op een ienstelijke achtste plaats ihte. de dames zegevierde Roegiest uit Sas van Op de acht kilometer i een sterk lopende Chris- van der Wege Mark de ;e achter zich. De kortste and, de 2500 meter, werd volledig Belgisch festival. zuiderburen eisten de te vijf plaatsen in de uit- voor zich op, met Gerard BELGRADO (Reuter) - De Joegoslavische sportwereld Kerkhove als winnaar met grote bezorgdheid gereageerd op het besluit van een rei deze tweede editie van de leeftijdgrens voor topsporters, die naar het buitenland af te schaffen. De sportofficials zijn bang, dat de toppen voor lucratieve aanbiedingen van buitenaf zullen bezwijkt De wetgever schrapte onlangs de bepaling, dat sporters pas vanaf hun 28e naar het Westen mogen uitwijken. De recht bank oordeelde dat deze be perkende regel in strijd is met de grondwettelijke bepaling, die één miljoen andere Joego slaven in staat stelt buiten eigen land een baan te zoeken. Het besluit zal volgens de autoriteiten leiden tot een massaal vertrek van onder andere jeugdig voetbaltalent. Ook basketbal, waterpolo, handbal en andere sporten waarin Joegoslaven uitblin ken zullen de gevolgen van de „Deze beslissing ruïneert i wat we in de afgelopen ve jaar op sportgebied de wereldkampioenscto veldloop, die op 22 maa akken. Achter hem hielden Warschau worden gehoi :r Picavet en Mark Wil Bij deze vijftiende mcr t elkaar tot de laatste me- titelstrijd - de eerste Oostblok - mag Groot- tannië voor het laatst ploegen sturen. In 1988 voJ atleten uit Wales, Engel laeve beslag op de vierde Schotland en Noord-Ieftts. Hij was de eerste van gezelschap. In de spurt irde de Huls terse ex-voet- er Picavet zijn opponent. uim op afstand legde Alex ierlaer-trimloop, georga- ird door de voetbalvereni- Koewacht, SV Aloy uit _auw en Jo David, kwamen beleidsverandering^ md )pers aan de start tslag 23 km: 1. G. van Kerk- Gent 8.20; 2. P. Heye, Ever- 8.35; 3. B. de Groot, Wetteren 4 D. Herman, Gent 8.57; 5. H. Kallo 9.00. 8 km: 1. Chr. van opgebouwd", verklaarde loje Vujovic, een voorn—- - - - - sportofficial in Joegoslav* KemSke^mfs B IGndC - [waarde 25.31; 4. S. Beirnaert, De wetswijziging va kort nadat Drazen PetrovMiklaas 36.22; 5. P. Hermie, As- beste basketballer van |e 36.38. 12 km: 1. G. Pieters, land, een lucratief contra, 4. A. Vernaeve, Westdorpe kende bij de Spaanse Real Madrid. Drazen Da! gic, Dragan Kicanovic bondscoach Kressimir J volgden zijn voorbeeld i l Koewacht 39.20; 9. F. War- Sluiskil 39.34; 10. P. de Waal, ten eveneens vette contra dorpe 39.49 Dames-1 T Roe- af bij buitenlandse cluts KOEALA LOEMPOER (RTR) - FC Groningen heeft maan dag voor het internationale voetbaltoernooi in Koeala Loempoer een monsterzege van 8-2 behaald op het team van de Maleisische provincie Penang. Bij de rust was het 4-2. Pe nang nam weliswaar al in de eerste minuut de leiding door Aziz Azizan, maar twee minu ten later was het al weer ge lijk toen Rene Eykelkamp zijn eerste van drie treffers had gemaakt. Ruim een half uur bleef de spanning er in. Dick Koster gaf de Gronin gers in de 22e minuut de lei ding, maar Seah Chee Guan had vier minuten daarna suc ces voor Penang, zodat de stand andermaal gelijk was. Nog voor rust stelden echter Gary Brooke en Edwin Olde Riekerink orde op zaken. Na de pauze kwamen de Malei- siërs er niet meer aan te pas. Door Eykelkamp (2), Olde Rie kerink en Van den Berg liep Groningen uit tot 8-2. FC Groningen heeft door deze overwinning de leiding in het toernooi behouden met ze ven punten uit vier wedstrij den. Koeala Loempoer, dat met 4-0 van Seoel won, is tweede met vijf uit vier. Voor de ploeg van de hoofdstad van Maleisië scoorde de ex-Gro ninger Fandi driemaal. Pcnang-FC Groningen: 1. Aziz Azizan 1- 0,3. Rene Eykelkamp 1-1,22. Dick Koster 1-2,26. Seah Chee 2-2,36. Gary Brooke 2- 3, 30. Edwin Olde Riekerink 2-4, 50. Eykelkamp 2-5, 72. Olde Riekerink 2-6, 74. Eykelkamp 2-7,87. Van den Berg 2-8. Koeala Loempoer-Seoel 4-0 (2-0). Doel puntenmakers: Fandi Ahmad (3) en Lim Teong Kim. Stand: FC Groningen 4-7 Koeala Loem poer 4-5 Seoel 4-4 Luzern 3-3 Penang 4-2 Graz3-1. het contract van de basket B.oISinS?.49-36; 3. A- Pieters- lers was de leefdtijdgrens 28 jaar nog wel opgenome: Alleen de voetbalbond! geen problemen met nieuwe regeling. Voon Branko Pejovic: „Desitua niet zo somber als en) stellen. De voetbalbond de leeftijdsgrens nooit s gehanteerd. Als een club koord gaat met een tra» kan de speler vertrekken, al is de voetballer nog g* jaar". De sportbonden vrezen sporten kennen geen sionalisme, waardoor bel gen aan topspelers via at wegen moeten plaatsvi! Het is voor die clubs dee mogelijkheid om vedette behouden. 5. R. Willems, Bassevelde 6. W. Fermont, Hulst 38.44 7. Sas van Gent 47.31; 2. I. Pie- eek, De Klinge 50.06. H wer twet Wal weri zege Eerst NISS helft wacti er ni< valler krach werd stand; wat r van t Ier break kwam per ge teniss lijke Topse Kerk! met el Twee< HV H had ei gin la prima Hulste op een In de Hulst trolere diende gevaar Tweed WALG heeft duel 1 cheren een g< helft k voor, werdh helft gi Walche tussens en 14- ging ee Van onze handbalmedevx NEUZEN - De topper in de tweede di dat de huidige regel ffl ^"dbalcompetitie tussen koploper V betalingen aanzienlijk i Jjese GSC, eindigde in een gelijk s] hand zal werken. Sort «VSV afgetekend van Were DL Bij Eerste prijs: 1 winnaar j 408.164,20, Tweede prijs: 2» bruto 75.000,00, Derde prijs naars bruto 1.671,60, ViercXi 4.590 keer f 37,50, Vijfde prijs f keer 5,00. In het cijferspel was geen de hoofdprijs, drie deelnemers 1 gen de tweede prijs van 10.OOOjf verloor GSC van Dongen. divisie heren; DON- ySC 19-12 - In een goed he en gelijk opgaande - «elft speelde GSC tac- een uitgekookt spelletje, tand 8-7. In de tweede was het begin ook gelijk ■na. Het werd 10-7, maar scoorde vlot 10-8. Toen er rechts in de verdedi gen fout begaan en P' profiteerde Dongen angs die zijde vijf keer 1 scoren: 15-8. Dit bete- üe beslissing. In de slot- nntroieerde Dongen ge- •ik de wedstrijd. Voor Was Marcel Vermeulen er met vijf treffers, divisie dames: WERE ^4-10 Een goed spe_ won verdiend. Eerste winnaars I prijs: 7.105,00, Tweede prijs: 71 v f 133,40, 35,50. Derde prijs: 667 i Eerste prijs: 1 winnaar J 1.978,40, Tweede prijs: 5 65.90 Derde prijs: 58 J 28,40 Vierde prijs: 793 keer verdedigend zat het aanvoering van keep- ,i- Vonk goed in elk- J HVSV en Were Di weinig kansen. HVSV ®°ed met 0-1 en bouwde versprong vlot uit tot 1- voor rust werd het nog e tweede helft besliste „ee wedstrijd in de eer- minuten door uit te lo- ,e1 r 2"8- Were Di drong a®n, maar HVSV con- de strijd en gaf de e opponent geen schijn diende HVSV met viei Tweede GSC 11 goede w verdient gelukkij leiding format» gens ni« ruststan In de tv dan toch werd 8-! hadden om dez bouwen, werd teg de paal langszij spel uil Hoogstw doende halen. Uitslag* Groene St 2-Gilze 1£ Hermes-V din/Torna visie dam* Avanti-Vt gen-EMM 8, Heerle- dlvisie hei 19-11, Dell 20-6, Dong Volt 28-14,

de Stem | 1987 | | pagina 6