petitie jussie Leon van der Velden favoriet ZEEUWSE Z WEMKAMPIOENSCHAPPEN onderuit Iph ia Beslissende partij voor Cor Jansen nover knvl vijftiende galgecross vlissingen Titelstrijd financieel probleem M in wittenestor en stimulator bij voetbalclub spui 'Jeugdteams komen weer van de grond' toernooi de vlaanderen Tennistop in Sas van Gent VRIJDAG 6 FEBRUAR11987 TERNEUZEN - De verwachtingen van Adrie van der Maale, voorzitter van de zwemkring Zeeland en van Cor Wagen voort, voorzitter van de technische cerwachtingen zijn een lo gisch gevolg van het sterker worden van de Zeeuwse zwemtop. f Fadejev wint EK kunstrijden Organisatie ZK zwemmen Zaalvoetbaltoernooi in Axel Tien clubs leveren deelnemers Indeling voor Terneuzense bekerstrijd Springconcours gaat niet door PEP-toernooi BC Terneuzen T14 PAGINA SPORT 2 'jL n Essen maand zal duidelijk zijn irie clubs uit de eredi ompetitie met als inzet rnooi wordt gespeeld. Van onze atletiekmedewerker VLISSINGEN - In Vlissin- gen wordt zaterdag de voor laatste wedstrijd van de Zeeuwse crosscompetitie af gewerkt. Een crosscompeti tie waarin, althans bij de heren, de kaarten geschud lijken te zijn met Piet Vonck als de nieuwe kampioen. Alleen Leon van der Vel den heeft nog een zeer ge ringe kans de Hulstenaar van zijn zoveelste succes af te houden. Van der Velden moet dan wel de resterende twee wedstrijden winnen, Vonck mag geen punten pakken en er moeten meer dan zestig deelnemers zijn, want de puntentelling is af hankelijk van het aantal deelnemers. Van der Velden is zater dag in de vijftiende Galge cross torenhoog favoriet, want Vonck heeft aange kondigd niet naar Vlissin- gen af te reizen, al blijft hij onberekenbaar. Achter dit duo is er wel een interessant gevecht gaande om de derde plaats. Een derde plaats, die in het bezit is van Johan de Vlieger, maar Sam Polder man aast eveneens nog op het brons. Met uitzondering van Vonck is alles wat tot nu toe present was in de Zeeuwse crosscompetitie van de par tij op het parkoers in het re creatiegebied Westduin, waar het ondanks de dooi niet echt lastig genoemd kan worden. Bij de veteranen voert Jo van Waesberghe het klasse ment aan. Regerend kam pioen Ad Tierie heeft echter zijn zinnen gezet op prolon gatie van zijn titel en het zal voor Van Waesberghe knap lastig worden zijn kopposi tie te handhaven, want Tie rie staat slechts zevende, maar liep pas drie van de zes wedstrijden. Met de Galge cross en de Hollandse Hoe vecross - volgende week - komt hij nog aan de voorge schreven vijf crossen en dat beseft Van Waesberghe ook. „Ik moet mijn tweede plaats proberen vast te houden, dan is mijn crosscompetitie geslaagd," verklaarde hij realistisch na de Braakman cross, waarin Tierie hem klopte. Bij de dames is veterane Jopie Daane nog steeds een klasse apart. Het wachten is op jong bloed, hetgeen er met Karen Glerum aan komt. Het programma zaterdag, met Marathon als organise rende vereniging, begint om 13.00 uur met de pupillen. De dames en A-meisjes starten om 15.10 uur voor hun 3400 meter. De senioren sluiten het wedstrijdgedeelte af om ■15.30 uur, met als opdracht 10.800 meter. De prestatielo pers worden verwacht om 16.15 uur. Secretariaats werkzaamheden worden verricht in de nabij gelegen Skandia Sauna, waar ook kleed- en wasaccommodatie Het proces over de beslu vorming rond de competit opzet is door CSR/VV vooral bedoeld om duidelii heid te krijgen over de posi van de CSR binnen de KNV Van de Utrechtse rechtbai wordt dan ook een principi uitspraak verwacht. De KNVB-raadsman, mr Utermark, betoogde tijdens zitting dat volgens het secti bestuur de voorgestelde wiji gingen in de competitie schadelijk zijn voor de spele De raadslieden van de W( (mr. Janssen van Raay) CSR (mr. W. Poiesz), bewee den uiteraard het tegenove gestelde, maar benadrukt dat in hun ogen de KNV1 reglementen zijn overtred; Daarmee zou het besluit wijziging van de competit opzet nietig zijn. Utermark waarschuw aan het eind van de vier ui durende zitting voor een evei tuele nietigverklaring van KNVB-besluiten door rechtbank. „Als de vorderir wordt toegewezen is dat ee aanfluiting voor het betaali voetbal. Dan ontstaat er ee poel van ellende". Metering records verweent BoorRinus Verberkmoes Een groep zwemmers, die meer en meer de lande lijke top nadert. Voorts het gegeven dat het zwembad De Honte in Terneuzen bekend staat als een 'snel' bad. IR) - De Zweed Jan Gui tijdens het Grand Prii voor een grote verrassin tste landgenoot Mats YVi üt te schakelen. nooi in Wichita. De 15-jarig Francaise Emmanuelle Deil en de 18-jarige Tsjechosli waakse Jana Novotna drol gen woensdag door tot kwartfinales. Beide speelstei hadden zich eerst moet kwalificeren voor het hoofi toernooi door in het weekeini drie partijen te winnen. Deil bescheiden 219e op de wereli ranglijst, won overtuigen van de ervaren Amerikaans Mary Lou Piatek: 6-3 6-3.1 Novotna, 180e op de lijst, zetl de nummer 68 Molly van No strand uit de Verenigde State opzij met 6-1 2-6 6-3. Tot laatste acht drongen verdi door titelverdedigster Wend White (Vst, 4e geplaatst), Sovjetrussische Larissa Savts jenko (tweede) en de Ameri kaanse Grace Kim. SERAJEWO (DPA) - De Bi Alexander Fadejev is dondi dagavond in Serajewo Eun pees kampioen kunstrijden I de heren geworden. De tik strijd was een volledig suck voor de Sovjetunie. Achter f dejev eindigden Vladimir K( tin en Viktor Petrenko respk tievelijk als tweede en derde Voor de 23-jarige Fadeje' de wereldkampioen van 19® was het zijn tweede Europe? titel. Fadejev behaalde tweede kampioenschap voors door zijn atletisch vermogen. Els van Haélst van Be Bruinvis. - foto willem mieras Van onze sportmedewerker 1ERNEUZEN De organisatie van de Zeeuwse kampioen schappen zwemmen is in handen van de Terneuzense zwem en poloclub De Schelde. Een vereniging die al twee keer eer der de regie van de Zeeuwse kampioenschappen in handen had en dat voortreffelijk deed. Voor deze regie tekenen: voorzitter van De Schelde Piet Acke, secretaris Ad Querand, penningmeester Jaap Vrolijk, Adrie van der Maale, Leen van Doorn, Corrie Schouwenaar en Maurice Martens. Voorzitter-kamprechter is de nestor van de zwemkring Zeeland, Thomas Cambier uit Breskens. Hij wordt in zijn functie bijgestaan door de kamprechters Jo Bijsterbos en Rini de Dekker en nog een 24-tal tijdwaarnemers. Van deze groep klokken er drie de nummers één om zeker te zijn van de juiste tijd. Die tijd is belangrijk omdat die meetelt als li miet-tijd voor de Nederlandse kampioenschappen, die in mei worden gehouden. Naast voornoemde personen doet De Schelde een beroep op een dertigtal vrijwilligers. Coby van der Maale neemt het speakers-gedeelte voor haar rekening. Van onze sportmedewerker VESTDORPE - De uit Westdorpe afkomstige zaalvoetbalvere- liging Groosman/Smulders houdt zaterdag 7 februari een zaal- metbaltoernooi van 20.00 tot 22.00 uur in sporthal 't Sportuus te Axel. Aan het toernooi wordt deelgenomen door De Tukker en hoosman/Smulders uit Westdorpe, Buggenhout en Dender- monde uit België. De leiding is in handen van de arbiters Seijs- en Kindt. „De sfeer die er traditiege trouw in Terneuzen heerst, maakt de zaak alleen nog maar aantrekkelijker," zegt Van der Maale. Een voorzitter die terug kan zien op een ge slaagd jaar. Waar de andere sportbonden kampen met een terugloop in ledental, kende de kring Zeeland van de Konink lijke Nederlandse Zwembond een groei. Van 2200 leden steeg het totaal naar 2400. Daarmee neemt Zeeland een unieke plaats in in het totale zwemge beuren. Nieuw in het Zeeuwse kam pioenschap is de groep onder 18 jaar. Van der Maale: „In het verleden ging je als 17-jarige over naar de senioren. Een enorm grote stap voor die jon gens, die daardoor plotseling tegenover een geweldige over macht geplaatst werden. Door deze nieuwe maatregel hopen we het geheel aantrekkelijker gemaakt te hebben voor onze amateurs, want zo mag je zwemmers gerust betitelen. Om als deelnemer in aan merking te kunnen komen voor deze winterkampioen schappen, was het noodzake lijk aan bepaalde limieten te voldoen. Limieten waaraan na 1 september 1986 voldaan moest worden. Het gevolg van dit alles is, dat er een voorse lectie heeft plaatsgevonden, waardoor er in Terneuzen 'slechts' zo'n tachtig zwem mers en zwemsters het zwem bad in duiken. Zij komen uit in een tachtigtal series. Veer tig van die series worden za terdag 7 februari van 's mor gens half tien tot twaalf uur 's middags afgewerkt. Zondag 8 februari staan de finales op het programma, die van 14.30 tot 17.00 uur worden ver- zwommen. In die periode moet blijken of de hegemonie van de zwem- club De Stormvogel uit Vlis- singen enigszins doorbroken kan worden. Het is namelijk De Stormvogel, dat naar ver wachting met de meeste van de 162 in totaal te verdienen medailles naar huis terug zal keren. Van deze vereniging is Patrick Braam, nationaal re cordhouder op de 200 meter schoolslag met 2.18, de grootste vedette. Voorts duiken van deze club een vijftal Knoes- ters' het bad in. Ariene, Mar leen, Alexandra, Arlette en Willem-Jan Knoester worden goed genoeg geacht voor een fikse reeks medailles. Ook van Melanie Bos van De Stormvo gel worden goede prestaties verwacht. Tijdens de zoge naamde Speedo-j aargang- wedstrijden was zij nationaal gezien het snelste meisje op de 100 meter schoolslag. Van de regionale clubs zijn medailles toegedacht aan De Bruinvis-leden Els van Haelst, Jeroen en Miranda de Zeeuw en Peter Claeys (winnaar van de Zeeland-beker over vijf langebaan-wedstrijden) en Ronny Babijn. Van het Koe- wachtse ZCK verwacht men Anton Thoen, Auk de Maat en het aanstormende talent Vel- gersdijk op het erepodium. De Braakman heeft in Jeroen Kaptijn een potentiële medail lewinnaar. Scheldestroom uit Breskens moet het met name hebben van jeugdige talenten als Ilse de Jonge, Rian Ver- planke en Carlo Cornelissen. Deze Breskense vereniging is met name in de breedte ge groeid, iets wat overigens voor veel Zeeuwse clubs geldt. Scheldestroom zal dus nog even moeten wachten op me dailles in de seniorengroepen. Toch ook hier een opgaande lijn in het prestatieniveau. Van der Maale: „Een logisch gevolg van het werken met ge diplomeerde trainers. Dat zal het Zeeuwse winterkampioen- schap in Terneuzen het ko mende weekeinde beslist uit wijzen." Adrie van der Maale, voorzitter van de kring Zeeland van de KNZB: „Ik verwacht zeker een aantal recordverbeterin gen tijdens de Zeeuwse zwemkampioenschappen in Terneu zen." - foto de stem/corj.de boer Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - „Het houden van een evenement als de Zeeuwse zwemkampioen schappen wordt steeds moeilijker," zegt Adrie van der Maale, voorzitter van de zwemkring Zeeland. Dit moeizamer tot stand komen heeft alles te maken met de kostenfactor. Een kostenpost, die overi gens 'slechts' ƒ2500,- groot is. Voor de kring Zeeland van de KNZB is dit echter veel. Van deze post slokken de medailles - 162 in totaal - elfhonderd gulden op. Aan huur van zwembad De Honte moet ƒ700,- worden neergeteld. Het restant gaat zitten in het aankopen van vaantjes voor de finalisten en bloemen voor de winnaar of winnares in elke groep. Dat de groep vrijwilligers af en toe een frisdrankje aan geboden krijgt is eveneens logisch. Van der Maale: „We zijn daarom verplicht de deelne mers zelf hun inschrijfgeld te-laten betalen en hopen daarnaast nog wat geld bin nen te halen via de verkoop van programmabladen. Ge lukkig hebben we wat dona ties van diverse bedrijven ontvangen, zodat we toch fi nancieel rond konden ko men." Door Rinus Verberkmoes Han Berger: „Jammer het zo gelopen is". - foto 'PUI - Enkele jaren geleden !-k de voetbalvereniging ipui gedoemd een club van re- ïeatievoetballers te worden, fn vereniging met slechts se- Horen, die het moest hebben 'An voetballers uit de omge- die bij Spui een balletje lilden trappen. Dje periode lijkt voorbij nu ipui weer beschikt over :ugdteams. Stimulator achter teze opleving is nestor Johan Ktte, een 'Spui-haas' in hart i nieren. Met Witte is tevens een man lenoemd, die vrijwel alle lief n leed van de voetbalclub M meemaakte. De momen- *1 66-jarige in Terneuzen Zonachtige Witte, beter be- ■end als 'bolletje' (een naam khij meekreeg sinds hij voor in laatste werkgever in een Sfe bestelbus Zeeuwsch- aanderen rondtoerde) was iers van meet af aan be trokken bij alles wat Spui was. Zij het, dat hij de beginperidoe even vanaf de kant moest toe kijken. Witte: „Toen Spui werd opgericht, woonde ik in Terneuzen. En aangezien men destijds slechts leden toeliet die in Spui, Magrette of Scha penbout woonden, mocht ik geen lid worden. Lang heeft dit echter niet geduurd. Kort na de oprichting mocht ik me inschrijven." Zijn debuut maakte hij zo doende op het Spui-veid, dat op een wei bij boer De Nijs uitgezet was. Daarna verkaste hij mee naar het terrein bij de toenmalige eigenaar van boer derij Bronzicht, Gerard Weijns, om na enige jaren te verhuizen naar het huidige Spui-terrein. Witte is zo doende al 39 jaar actief binnen de voetbalvereniging Spui. In deze periode was hij jarenlang actief als bestuurder. Een job die hij in 1951 op zich nam om deze tot 1984 te vervullen. Momenteel legt hij zich toe op het coördineren en begelei den van jeugdteams, het in stand houden van een kaart- competitie, het als grensrech ter fungeren bij het dames team en het bijhouden van de standenlijsten. Al met al dus nog ruimschooots voldoende om als verdienstelijk lid te boek te staan. Toch stopt Wit te, inmiddels tot erelid ge doopt, volgend jaar met zijn activiteiten. „Veertig jaar is lang genoeg. De tijd om mijn taken over te dragen aan an deren is gekomen. Vanaf vol gend jaar word ik slechts sup porter," aldus de Spui-steun- pilaar. Dat Witte geen Spui zonder jeugd achter wilde laten, maakte hij in zij n laatste j aren meer dan duidelijk. Op woens dagmiddagen begon hij met het verzorgen van trainingen tvoor jeugdigen, die zodoende de weg naar zijn clubje her- Vonden. In samenwerking met Piet Penne slaagde hij er in jeugdactiviteiten van de grond te brengen. Het zonder jeugd teams opererende Spui kreeg daardoor een toeloop van jeugd, hetgeen weer tot gevolg had, dat er een jeugdteam ge formeerd kon worden. Een succes dat perspectief voor de toekomst bood. Witte: „Mo menteel bezitten we weer een F-, D- en E-pupillenteam. Volgend jaar komt daar een C-team bij. Wat dat betreft hebben we toch weer wat op gang gebracht." Voor deze inzet beloonde de voetbalclub Spui Witte niet al leen met het erelidmaatschap, maar noemde eveneens een jeugdtoernooi naar hem. Een sportief treffen dat in mei voor de derde keer gespeeld wordt. Eerder nog presenteert de jeugdbeweging Spui zich tijdens een jeugdvoetbaltrai- ningsdemonstratie. Witte: „Zaterdag 21 februari zijn wij gastheer van Hans Mewiss. Die verzorgt, na ontvangst in de kantine, vanaf 14.00 uur een demonstratie met D-pupillen van Spui en Philippine. Na het optreden van deze KNVB Zee land-jeugdtrainer gaan we naar het buurthuis De Drie Gehugten voor het bekijken van een videofilm over trai ning en spelregels, waarna scheidrechter Lucien Ramme- loo uit Philippine een praalje houdt met als thema 'Het ge- Van onze tennismedewerker SAS VAN GENT - Ondanks dat alle poules in de verschillende categorieën vrijwel zijn uitgespeeld, richt de belangstelling in het tennistoernooi van De Vlaanderen in Sas van Gent zich voornamelijk op de partijen, die een zestal A-spelers morgen, zaterdag 7 februari, zal afwerken. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Het deelnemersveld in het Zeeuwse winter- zwemkampioenschap in Terneuzen is afkomstig van een tiental Zeeuwse zwemclubs. Uit de regio zijn dat naast het organiserende De Schelde, ZCK Koewacht, De Bruinvis uit Sas van Gent, De Braakman uit Hoek en Scheldestroom uit Breskens. Walcheren wordt verte genwoordigd door leden van De Stormvogel uit Vlissingen en Luctor en De Zuidwester uit Middelburg. Beveland wordt verte genwoordigd door De Ganze uit Goes en De Bevelanders (een startgemeenschap van Zeelandia uit Kruiningen en Kapelle). Bestuurder Hamelink (links) en Johan Witte, de grote sti mulator achter de voetbalvereniging Spui, gekiekt in ja nuari 1983. - fotoadvaniwaarden drag op en rondom het veld'. Een bijeenkomst waar ieder een welkom is." Mocht dit treffen op het Spui-terrein overigens door slechte weersomstandigheden of door terreinperikelen niet doorgaan, dan wordt uitgewe ken naar sporthal 't Zwaantje in Terneuzen. Een onderko men waar Witte voor die dag een optie op heeft. Hoewel het de bedoeling was, dat ook Menno Oosting van de partij zou zijn, heeft Oosting echter wegens ver plichtingen elders moeten af zeggen. Toch zijn er toppers genoeg. De Vlaanderenhal kan in ieder geval rekenen op Jan Willem Lodder, Wim Groeneveld, Christ Vermeeren en Johan Vekemans, die respectievelijk de vijfde tot en met de achtste plaats innemen op de zoge naamde Audi Ranking. Daar naast spelen ook Rob en Mike Simon, aangevuld met deel name van de Amerikaan Greg Newhart, die op de ATP-rang- lijst een 179e plaats inneemt. Zij spelen in twee poules, waarvan de winnaars de fi nale zullen spelen. Tevens worden er zondag twee dub- belpartijen gespeeld. Speciaal voor de toeschouwers wordt de middelste baan ingericht als tribune, zodat men getuige kan zijn van deze partijen, waarbij de entree uiteraard gratis is. Voor wat betreft de C-cate- gorie bij de dames is de finale tegenstandster van Manon Kienjet inmiddels bekend. An- nick van Waes werd door haar 9-3-overwinning op Nancy Blok poule-winnares en daar mee finaliste. Bij de heren-D speelde Eddie Dobbeleir zich in de halve finale. Hij versloeg Wim Nijsse met duidelijke 15- 5-cijfers. Enkele uitslagen: DE-D: Nell Hen- drikse-Wima Pironti 9-4; Pia Vos-Ria Stoelinga 9-4. DE-C: Andrea Hamelink- Ria Sterrenberg 10-2. HE-E: Piet Thans - Peter Simonse 6-4. HD-B/C: Versluijs/ Sarafian-Van Quekelberghe/Verstrae- ten 10-6. HD-D: Deij/Van der Griek- Löchter/Van Dongen 11-1; Lokken/Hil- brink-Hanny/Kommers 9-5. Van onze schaakmedewerker TERNEUZEN - In het clubgebouw van de schaakvereniging Terneuzen wordt zaterdag 7 februari de strijd om het persoon lijk Zeeuws schaakkampioenschap voortgezet met de partijen uit de zesde ronde. De wedstrijden in het Rivierenhuis aan de IJsselstraat beginnen om 13.00 uur. In de hoofdklas is de ont moeting Den Hamer-Cor Jan sen de laatste mogelijkheid voor de concurrentie eventueel op gelijke hoogte te komen. Adri den Hamer moet winnen wil hij nog een kans maken op de Zeeuwse titel in deze klas. Geen gemakkelijke opgave, omdat Cor Jansen momenteel in grootste vorm steekt. Henk de Ridder zou eventueel kun nen profiteren, maar dan moet hij wel winnen van de met zwart altijd uistekend spe lende Paul van Rooijen van Vlissingen. In de promotieklas is de spanning te snijden. Roeland van Oorschot zal het moeten opnemen tegen leider Theo de Putter van het Axelse Landau. Een strijd waarin de winnaar een goede uitgangspositie kan bereiken voor de titel. Arjo Arendse moet zich kunnen herstellen via winst op Rie- mens. In de eerste klas speelt lei der Van Driel tegen Souburg speler Vermue. Beide schakers zijn aan elkaar gewaagd en Isaac Luteijn en Rudie Schoot zouden hiervan kunnen profi teren. Zij dienen dan wel hun partij met de zwarte stukken naar winst te voeren. In de tweede klas zal de nieuwe lijstaanvoerder Ver berkmoes op de proef worden gesteld door Boone van de schaakclub Koudekerke. Indeling Hoofdklas: Den Hamer- C. Jansen, De Ridder-Van Rooijen, De Wolf-Dees, R. de Smit-M. de Smit, N. Dubbeldam-Sanders, E. Janse-Lankreijer, Van Eekhout- Wise, De Jager-Dieperink Promo tieklas: Van Oorschot-De Putter, Riemens-Arendse, A, Dubbeldam- De Bock, Van Waterschoot-Masj. Dubbeldam, Provoost-Burgerhoff, Koeman-Van Kesteren, Mein- derts-De Korte. Eerste klas: Van Driel-Vermue, Van Dijke-Luteijn, Jonkheer-Schoot, Koster van Groos-Westdorp, Van Stel-De Regt, De Jong-Van Boven. Tweede klas: Boone-Verberkmoes, Van Berkel-Kooiman, Poort-Van der Jagt, Gijssel-Vermeulen, Mulder- Kindt, M. Dubbeldam-Guerand, Bommeljé-Lippens, Hameeteman- Prins, Kesteloo-Dhondt Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - De samenstel ling van de poules voor de tweede bekerronde van het zaalvoetbalrayon Terneuzen zijn bekend. De wedstrijden worden gespeeld op de woens dagen 11,18 en 25 februari. De poule-winnaars en de num mers twee van elke poule gaan over naar de volgende ronde. De poule-indeling ziet er als volgt uit: poule 1: ABN, Kravo en Gemeente 2. Poule 2: NLC, Terneuzen 1 en Terneuzen 2. Poule 3: OAZ, Hoekse Rakkers en Sporting Van Kouteren/ Dieleman. Van onze paardesportmedewerker AXEL - Het indoor-spring- concours hippique voor paar den en pony's, dat zaterdag 7 februari zou worden gehouden in manege Magrette in Axel, gaat niet door. De organiserende landelijke rij vereniging en ponyclub Hulst besloot deze wedstrijd van de kalender te schrappen door het geringe aantal in schrijvingen dat binnengeko men is. In plaats daarvan houdt manege Magrette vanaf 14.00 uur zaterdag voor paarden en pony's oefen-springwedstrij- den. Voor springparkoersen wordt gezorgd. Van onze badminontmedewerker TERNERUZEN De recrea tie-afdeling van de badmin tonclub Terneuzen hield in sporthal Oude Vaart een toer nooi voor recreatiespelers van de eigen vereniging. Er waren 36 deelnemers. Voor de winnaars bij de da mes en de heren was een wis selbeker beschikbaar. Het derde PEP-toernooi wordt za terdag 7 maart gehouden. Uitslag dames: 1. Marlies Rijns, 162 pun ten, 2. Ingrid Nijssen 151. Heren: 1. Loet Timmer 157, 2. Ronald de Koek 155 pun ten. VOETBAL Zondagvoetbal KNVB afdeling Zeeland eerste klas: Jong Ambon- Oostburg, Domburg-Zeelandia, RIA-Kwadendamme, Zeeland Sport-Corn Boys, Walcheren- Schoondijke, Terhole-Aardenburg. KORFBAL Afdeling Zeeland: Animo 4-Zaam- slag (tweede klas A), sporthal Oost-Souburg, aanvang 16.00 uur. TENNIS Wintercompetitie district zondag 8 februari, mixed-competitie: DOS 1-Animo 1, TSI 1-De Schelde 1, TSI 2-MLTC1, Hal Schelde Internatio nal Goes, aanvang 15.00 uur. Yer- seke-MLTC 3, Dauwendaele-Ja- coba van Beieren, Racketcentrum Kapelle, aanvang 09.00 uur. MLTC 5-De Schelde 2, De Schelde 3-Sou- burg 3, Racketcentrum Kapelle, aanvang 12.00 uur. Ovezande- Animo 2, TSI 5-MLTC 4, Racket- centrum Kapelle, aanvang 15.00 uur. Herencompetitie: DOS-'t Halve Maantje, Souburg-Animo, Racketcentrum Vlissingen, aan vang 13.30 uur. Hulster Ambacht- Kapelle, Ador-hal De Braakman, aanvang 14.30 uur. ZAALHANDBAL Afdeling: Operatie'71-Marathon 2 (tweede klas heren), sporthal De Veerhoek Oostburg, aanvang 14.50 uur. Hontenisse-HV Hulst (tweede klas heren), sporthal Den Dullaert Hulst, aanvang 19.00 uur. ZAALHOCKEY Rapide-Vlissingen (derde klas he ren), sporthal Den Dullaert Hulst, aanvang 12.25 uur. BASKETBAL Vrijdag 6 februari: BC Sas-Mara- thon 5 (tweede klas dames), sport hal De Vlaanderen Sas van Gent, aanvang 20.45 uur. BV Oostburg 2- De Smokkelhoek 1 (derde klas he ren), sporthal Cadzand, aanvang 20.00 uur. BV Oostburg I-Mara thon 3 (tweede klas heren), sport hal Cadzand, aanvang 21.00 uur. Zondag 8 februari: Stone Dunkers l-Mevo'80 1 (tweede klas dames), sporthal Den Dullaert Hulst, aan vang 19.00 uur. VOLLEYBAL Morres-Nashua/VCG 2 (eerste di visie heren), sporthal Den Dullaert Hulst, aanvang 17.00 uur. Mytilus- Donki Sjot (derde divisie heren), sporthal De Poel Goes, aanvang 17.00 uur. Voorwaarts-Dynamö (promotieklas dames), sporthal 't Sportuus Axel, aanvang 16.00 uur. Voorwaarts-Dynamo (promo tieklas heren), sporthal 't Sportuus Axel, aanvang 16.00 uur. Even Kij- ken-Savok (promotieklas dames), sportzaal Zuidzande, aanvang 13.30 uur. Verdegem-Dynamo 2 (promo tieklas heren), sporthal De Veer hoek Oostburg, aanvang 17.30 uur. Athanatos-Labyellov (eerste klas heren), sportzaal Kloosterzande, aanvang 15.00 uur.

de Stem | 1987 | | pagina 7