NNEN Forse bedragen voor trainingsritten RECORDREGEN BU NK KUNSTSTOTEN IN HALSTEREN Rob Druppers tweede op wereldranglijst Greg Lemond weer in de Giro en Tour Hendriks als prof bij Post Wereldrecords hoogspringen uto-rekreatie Rooks naar Colombia Frans Maas haalt limiet EK AUTO LCASIH Of AHUKW mamai MAANDAG 2 FEBRUAR11987 gebr. occ. in voorraad 76-138311 Breda. 's Jansen Raamsdonk B. ver lat pw est iet en of ïur de ite- er. HALSTEREN - En weer was de nationale titel in het kunststoten voor Jean Bessems. Nadat de kalende Limburger lange tijd dé verrassing van het toernooi, Jan Brunnekreef, voor zich had moeten dulden, pakte hij de koppositie na 64 van de 68 te maken figuren, om hem vervolgens niet meer af te geven. Bessems veroverde hiermee zijn zesde Neder landse kampioenschap op rij, en verbeterde bovendien het nationale record dat hij bracht van 343 punten op het fabuleuze aantal van 353 punten. VIER NEDERLANDSE RECORDS IN STUTTGART Ai GINNEKENWEG 21 BREDA 076-222488 HUREN VANAF 35.- PER DAG DE RTEM-S met veel acc. mod. 198212.7 Luxe als nieuw 198110.9 L i.z.g.st. 80.000 km. 198047 5 drs. zeer mooi mod. 198052 -ring i.z.g.st. type 1979 42 drs. als nieuw 1979 39 'rs. nieuw mod. i.z.g.st. 198142 taioncar zeer mooi 198157 rs. i.st.v.nieuw eind 198147 naat i.z.g.st. APK 198049 .alsnieuw 1980 49 i.z.g.st. 198047 speed zeer mooi eind 198067 .g.st.5drs. 1982 62 2 GL z.g.a.n. 2 drs. 198152 -r E als nieuw mod. 198252 mooi 198142 .z.g.st. 120.000 km. m. 1980... 11.7 et def. motor 1979 37 .a.n. mod. 198035 nieuw APK LPG72 uw model i.z.g.st. eind 198072 HL uitvoering zeer mooi 1198247 atcback5drs.i.st.v.nw. 1980... 67 euw, nieuw model 198152 .st. goed onderh. 198039 ooi diesel type 198047 gar. volg. afspr. auto's APK bij atli 8.00u. Vrijdag koopavond tot 21,0C .gevraagd v.a. '80. Princenhagen. lasse van l,-. inruil 76-655956, 19 in de ken. uit magazijn auto's Mazda 323 Sedan 1.7 diesel1 Ford Escort 1.1 Laser1 Mazda 323 Estate1 Mazda 626HB 2.0GLX1 Mazda 626 coupé 2.0GLX1 Mazda323, div... 81-82 Mercedes camper 4061 Mazda-dealer. Luy Ambachtstr. 41Raai donk, tel. 01621-12991. rente LLORET DE MAR (ANP) - De evolutie in de wielersport is al zo ver gevorderd, dat topren- ners forse bedragen wordt ge boden om ergens te komen trainen. Greg Lemond, de winnaar van de Ronde van Frankrijk, kon 5000 gulden krijgen om zijn seizoen 1987 in Lloret de Mar voor te bereiden in de eerste Tour van de Cata laanse Kust. De Amerikaan gaf zijn ja-woord mee te wer ken aan het initiatief van de Limburger Minus Odekerken. Toen echter de organisatoren Lemond, wereldkampioen Moreno Argentin en Super Prestige-winnaar Sean Kelly vijf keer zo veel startgeld bo den voor bun vertrek in de Ruta del Sol was kun keuze snel gemaakt. Odekerken zaaide met zijn tiendaagse etappekoers/trai ningskamp, met een centraal punt in de badplaats aan de Costa Brava, de nodige paniek in Spanje en Frankrijk. De Ruta del Sol en de Ster van Bessèges voelden zich in hun bestaan bedreigd en voerden actie tegen die brutale Neder landers, die halverwege het vorige seizoen van vijftien ploegen toezeggingen hadden. De Spaanse bond greep naar de reglementen en verbood de wedstrijd aan de Catalaanse Kust. Daar mocht, in enige wedstrijdvorm, alleen ge traind worden. Proloog en klimtijdrit kwamen te verval len. Odekerken toonde zich niet ontvankelijk voor het ont moedigingsbeleid van de Spaanse wielerbond, zag vie'- Nederlandse ploegen, vier Bel gische, een Spaanse en een Ita liaanse formatie op zijn pleis terplaats afkomen en schreef negen eendaagse wedstrijden uit. „Wij maken toch een klas sement op", sprak hij zondag strijdlustig. „Het is weliswaar officieus, maar de truien voor de verschillende klassementen gooien we niet in de vuilnis bak". De leider in het algemeen klassement draagt de gele trui, de beste in het puntenklasse ment de groene, de beste klim mer de rode trui en de beste sprinter de oranje trui. In to taal werden 136 renners inge schreven. Voor zij een meter reden sprak Odekerken al over volgend jaar, als een veertiendaagse wedstrijd staat geprogrammeerd, te be ginnen na de Ruta del Sol. De initiatiefnemer, die werkt met een budget van 320.000 gulden, blijft streven naar een plaats op de interna tionale wielerkalender. „De profsectie van de UCI (wereld- wielerfederatie) wil de kalen der toch opengooien". Bij de aankomst van de coureurs wees Odekerken naar de zon aan de hemel, die voor een temperatuur van vijftien gra den zorgde. „Als ik dit weer tien dagen houd, staan vol gend jaar alle veertig prof- ploegen bij me op de stoep". De eerste ronde van de Ca talaanse kust begint vandaag met een wedstrijd over 102 ki lometer. Bessems toch weer langste adem past m Eindstand: 1. Jean Bessems (Cadier en Keer) 144 pogingen - 353 punten, 2. Jan Brunnekreef (Goor) 146-345, 3. Frans Belderbos (Enkhuizen) 157-332, 4. Hans de Jager (Den Haag) 159-286, 5. Ben Velthuis (Oldenzaal) 144-283,6. Frans Tusveld (Goor) 161-242, 7. Ben Thijssen (Mill) 161-238, 8. Hans Ar- bouw (Rotterdam) 161-231, 9. Gerald Ritman (Den Haag) 165-224, 10. Bep van der Wal (Hattem) 169-209. Brunnekreef geplaatst voor het Europees kampioenschap. Bessems (titelverdediger) automatisch ge plaatst Arbouw, Ritman en Van der Wal de graderen uit ereklasse. Jean Bessems, voor de zesde maal in successie Nederlands sterkste kunststoter. - FOTO DE STEM/DICK DE BOER. Door Jacques Hendriks Jean Bessems was onbevangen aan dit Nederlands kampioenschap kunststoten begonnen. Als regerend Europees kampioen wist hij zich immers al verzekerd van een ticket voor het EK, dat van 3 tot en met 5 april in het Nederlandse Gorssel wordt gehouden. Maar hoewel hij het hele weekeinde voortdurend glimlachend en ogenschijnlijk ontspannen rondliep in Halsteren, raakte hij nerveuzer en nerveu zer. „Ik begon inderdaad met het idee van we zien wel hoe het loopt. Je kunt zeggen dat ik het vanwege die vijf vooraf gaande titels aan mijn stand verplicht was om weer te ze gevieren maar dat vind ik een beetje onzin. Dat kunnen ze dan wel blijven zeggen. Maar naarmate de wedstrijd vor derde begon ik het steeds be nauwder te krijgen. Ik wilde toch wel winnen maar dacht echt het deze keer niet te kun nen halen". Tot en met zaterdag stond Bessems inderdaad op een re delijk grote achterstand van Jan Brunnekreef. De 52-jarige café-houder uit Goor deed al zes keer eerder mee aan de na tionale titelstrijd maar nog nooit eerder had hij zo van zich doen spreken. Dit jaar toonde hij zich echter zeer na drukkelijk. Dat begon vrijdag al toen hij werkelijk als een raket uit de startblokken schoot en dertien figuren (85 punten) op rij wist te scoren. Tot en met figuur 60 bleef Brunnekreef zeer regelmatig scoren, maar toen stokte de produktie ineens en wist de ervaren Bessems te profiteren. „Ik verbaas mezelf daar iedere keer weer over", aldus Bes sems, „maar ik schijn die druk in de finale van een toernooi zeer goed aan te kunnen". Brunnekreef verloor met drie missers op rij het kam pioenschap, maar toonde toch karakter door bij de laatste twee figuren de sterk opdrin gende Frans Belderbos van de tweede plaats en daarmee een zeker Europees startbewijs af te houden. Met het scoren van die laatste figuren, twee las tige kopstoten (coëfficiënten 6 en 11 punten) bewees Brunne kreef over stalen zenuwen te beschikken. „Ik was zelf niet eens zo bang voor die aller laatste stoot. Het figuur daar voor baarde me meer zorgen. Maar het zat niet tegen en ik maakte ze allebei", aldus de dolblije Brunnekreef. „Ach, ik had wel verwacht dat Bessems me nog in zou halen. In het be gin zat het hem ook wat tegen. Bij kunststoten kun je geen geluk hebben, wel dat het ge luk je in de steek laat. En dat was in het begin bij Jean het geval. Ik kan nu in ieder geval debuteren op Europees niveau, en ben dan ook zeer tevreden". Er waren meer mensen te vreden in Halsteren. De orga nisatie, die zaterdag en zondag een volle bak (260 toeschou wers) had, de toeschouwers, vanwege de spanning, die vrijwel tot de laatste stoot be waard bleef, en de spelers, die bijna allemaal voor prima prestaties zorgden. Zo waren er naast het Nederlands en dus ook persoonlijke record van Bessems nog persoonlijke top prestaties voor Jan Brunne kreef, Bep van der Wal (die desalniettemin degradeerde), Frans Tusveld en Frans Bel derbos, die op de derde plaats eindigde. Belderbos was duidelijk aangeslagen na afloop. Geen wonder, met twee schitterende kopstoten leek hij in de laatste ronde toch nog het zilver en automatische plaatsing voor het EK te pakken te hebben, maar die dekselse Brunne kreef herhaalde het huzaren stukje van Belderbos gewoon en bleef hem dus net voor. Belderbos: „Ik heb het duel niet in die laatste fase verlo ren. Met name vrijdagavond heb ik al te veel laten liggen. Ik weet niet wat er met me aan de hand was, ik speelde gewoon twee dagen lang heel verwrongen. Alleen vandaag heb ik soepel gespeeld en met een ook veel gescoord. Toch bestaat er een kans dat ik als nog uitgenodigd word voor het EK. En eerlijk gezegd vind ik dat ik met een puntentotaal van 332 daar ook gewoon thuis hoor". STUTTGART (ANP) - Rob Druppers heeft zich zondag bij de internationale jn- door-atletiekwedstrijden in de Hans- Martin Schleyer-hal in Stuttgart op de tweede plaats van de wereldranglijst al ler tijden op de 800 meter genesteld. De Utrechter won voor 6500 toeschouwers in de uitverkochte hal de 800 meter in de nieuwe Nederlandse recordtijd van 1 mi nuut en 46,29 seconden. Alleen wereldre cordhouder Sebastian Coe was ooit twee maal sneller dan de Nederlander: 1.44,91 en L46.00. Komende zondag doet Druppers tijdens de strijd om de Nederlandse indoor-titels in de Haagse Houtrust-hal een poging Coe het wereldrecord op de 1000 meter (2.18,58) te ontfutselen. De drie andere Nederlandse deelnemers in Stuttgart keerden allen met een nieuw nationaal record terug. Els Vader won de 200 meter in 23,54 seconden, waarmee zij driehonderdste seconde sneller was dan vijf jaar geleden in Rotterdam. Els Vader liep op 2 februari 1985 in Maastricht al eens 23,52 seconden op de 200 meter, maar die prestatie werd op een meer dan 200 meter lange rondbaan geleverd. Presta ties op indoor-banen langer dan 200 meter worden door de Internationale Amateur Atletiek Federatie (IAAF) niet erkend. Han Kulker, die in 1986 zowel bij de Euro pese indoor-strijd in Madrid als de Euro pese kampioenschappen in open lucht in Stuttgart brons veroverde op de 1500 me ter, zegevierde op zijn specialiteit in de nieuwe nationale recordtijd van 3.40,42. De Leidse atleet was daarmee bijna an derhalve seconde sneller dan zijn oude re cord. Elly van Hulst, die vrijdag in Sin- delfingen een nieuw nationaal record op de 3000 meter liep (8.53,82), vestigde in Stuttgart een record op de kilometer met 2.40.13. De 800 meter heren was een van de hoogtepunten in Stuttgart. Druppers ver sloeg in de eindsprint de Marokkaan Fa- ouzi Lahbi (1.46,32). De Utrechter nam daarmee revanche voor de nederlaag, die hij afgelopen woensdag in Karlsruhe te gen de Noordafrikaan leed. Els Vader behaalde in Stuttgart een dubbele overwinning. De Capelse was in 7,28 seconden ook de snelste op de 60 me ter. Op de korte sprint versloeg zij twee loopsters van internationale klasse: de Oostduitse Ingrid Auerswald (7,29) en de Olympische kampioene en wereldrecord houdster op de 100 meter, Evelyn Ashford (7.34). De Amerikaanse kon als excuus aanvoeren, dat zij slechts enkele uren te voren uit de Verenigde Staten was aange komen. Han Kulker kwalificeerde zich in Stuttgart voor deelneming aan het eerste toernooi om de wereldtitels indoor, dat van 6 tot en met 8 maart in Indianapolis wordt gehouden. Afgelopen woensdag had Kulker zich al verzekerd van een startbewijs voor de Europese titelstrijd op 21 en 22 februari in Liévin. Sergei Boebka, de Russische wereldre cordhouder polsstokhoogspringen, deed een vergeefse poging zijn beste prestatie op een overdekte baan, die hij onlangs in Osaka op 5,96 meter bracht, te verbeteren. De 23-jarige atleet liet de lat nadat hij over 5,85 meter was gegaan, op 5,97 meter leggen. Zijn drie pogingen op deze hoogte mislukten. Van zeer goed gehalte was ook de 200 meter van de Rus Vladimir Krilov. De Europese kampioen won zijn speciali teit in 20,74 seconden. De Roemeense Olympische kampioene op de 1500 meter was de snelste op haar nummer in 4.06,54. De Westduitse Brigitte Kraus behoefde slechts een fractie toe te geven: 4.06,92. PARIJS (AFP) - Greg Lemond, de laatste winnaar in de Ronde van Frankrijk, zal in het nieuwe seizoen opnieuw starten in zo wel de Tour de France als de Italiaanse Giro. De oud-wereld- kampioen, door het afscheid van Bernard Hinault niet langer 'mede-directeur' van de sterkste Franse wieiers tal, heeft ook de belangrijkste klassiekers op zijn agenda staan. In het nieuwe seizoen bezit inneringen aan de Giro, maar Lemond 24 ploegmaten in de ploeg Toshiba, die sterke over eenkomst vertoont met de La Vie Claire-ploeg, die vorig jaar het beeld van de Tour de France beheerste. Blijvers zijn onder anderen de Zwitser Niki Rüttimann, zijn landgenoot Guido Winterberg, de Cana dees Steve Bauer, de talent volle Amerikaan Roy Knick- man en de Fransman Jean- Francois Bernard, die als be langrijkste steunpilaar van kopman Lemond zal functio neren. Nieuwkomer is de Ne derlander Johan Lammerts, de voormalige werknemer van Peter Post, die na een Ita liaans jaar nu voor een Frans avontuur heeft gekozen. „Ik heb niet naar een ver vanger van Hinault gezocht. Lemond is onze man in de be langrijkste etappekoersen. Daarnaast beschikt de ploeg over renners, die in staat moe ten zijn andere belangrijke wedstrijden te winnen", aldus ploegleider Paul Köchli. „We richten ons op handhaving van de sterke positie in etap pewedstrijden. Daarnaast zul len we proberen de resultaten in de klassiekers te verbete ren". Ondanks de tegenwerking', die hij in het verleden in de Giro ondervond, start Lemond dit jaar weer in de belangrijk ste etappewedstrijd van Italië. De winnaar van de Tour de France zou liever niet gaan. „Ik heb geen al te prettige her- het is de beste voorbereiding op de Ronde van Frankrijk. Ik ga dit jaar met de sterkst mo gelijke ploeg naar Italië. Om de Giro te winnen". Om op tijd in vorm te zijn stort de Amerikaan zich al in februari in de wedstrijden. „Ik heb ongeveer 3000 kilometer afgezien voor ik terugkeer naar de Verenigde Staten om de training te hervatten. In april ben ik weer aanwezig in de Ronde van Vlaanderen", verklaart Lemond zijn vroege aanwezigheid in de Europese wedstrijden. Op de wedstrijdagenda van Lemond staan dit seizoen de kleine etappewedstrijden Ruta del Sol, de Tirreno- Adriatico en de Ronde van Ro- mandië. De renner verschijnt daarnaast in de de Omloop Het Volk, de Ronde van Vlaanderen, Gent-Wevelgem, de Waalse Pijl, Luik-Bastena- ken-Luik, Parijs-Roubaix en Milaan-San Remo. De Toehiba-ploeg ziet er volgt uit: Vin cent Barteau, Charly Bérard, Jean- Francois Bernard, Philippe Chevallier, Pascal Dubois, Dominique Gaigne, Do minique en Jean-Claude Garde, Frédéric Gamier, Christian Jourdan, Luc Le- blanc, Jean-Claude Leclercq, Philippe Leleu (allen Fra), Kim Andersen (Den), Steve Bauer (Can), Roy Knickman, Greg Lemond (beiden VSt), Janusz Kuum (Noo), Othmar H&fliger, Heinz Imboden, Pascal Richard, Niki Rüttiman, Guido Winterberg (allen Zwi), Johan Lam merts (Ned) en Andres Kappes (WD1). BRUSSEL (ANP) - De Noord hollandse wielrenner Steven Rooks wil zich in de maand mei gaan meten met de Co lombiaanse klimmers in hun eigenland. Zijn ploegleider Jan Gisbers is sinds enige tijd druk doende een aantal renners naar de Clasico RCN af te vaardigen. Rooks zal worden vergezeld van een aantal ploeggenoten met klimcapaciteiten. „Waar schijnlijk zijn dat allemaal Nederlanders", vertelde Jan Gisbers in Brussel voor het vertrek naar de Ruta del Sol. Het initiatief is van Rooks uitgegaan. „Het zal daar na de periode van de voorjaarsklas siekers een perfecte voorbe reiding op de Tour de France zijn". FLAGSTAFF (ANP) - De op de universiteit van El Paso studerende Frans Maas heeft zaterdag de limiet gehaald voor de Europese indoorkam pioenschappen. Bij indoor- wedstrijden in Flagstaff (Ari zona) verbeterde de 22-jarige verspringer van Sprint zijn persoonlijk record met een af stand van 7,85 meter. Zijn beste prestatie stond op 7,83 AMSTELVEEN (ANP) - Martin Hendriks heeft zondag een contract als professional bij Panaso nic getekend. De natio nale kampioen veldrijden bij de amateurs verbond zich voor twee seizoenen aan de ploeg van Peter Post. De ploegleider ziet de 21-jarige Drent voorlopig als veldrijder. „Hij komt pas op 1 mei bij ons en wij willen rustig begin nen, zeker in het zomer- programma. In het eerste jaar zullen wegwedstrij den voor hem niet op de eerste plaats staan. Wij zullen ons richten op het volgende winterseizoen, hij wordt onze eerste man voor het veldrijden, waar wij in de toekomst meer aandacht aan wil len besteden. In het afge lopen jaar hebben wij er te weinig aan gedaan, maar het is mijn bedoe ling een aantal van de wegrenners er voor te in teresseren". Voor Piet Bos, de ploegleider van de Transvemij-Van Schilt- ploeg, was het nieuws een grote tegenvaller. „Wij waren mondeling ak koord met die jongen. Hij heeft niet fair gehandeld. Ik viel van mijn geloof, toen ik het op teletekst las". PIRAEUS/GENUANEW ÏORK/OTTAWA/WENEN/ 0ITA (ANP) - De indoor-we- reldrecords hoogspringen zijn dit weekeinde verbeterd door de Zweed Patrick Sjöberg en de Bulgaarse Stefka Kostadi- nova. Sjöberg, de zilveren medail le-winnaar van de Olympi sche Spelen van Los Angeles, bracht zondag bij internatio nale indoor-atletiekwedstrij- den in Pireaus (Griekenland) het wereldrecord heren op 2,41 meter. Het oude record stond sinds ruim twee weken met 2,40 meter op naam van de Westduitser Carlo Thran- hardt Europees kampioene Stefka Kostadinova vestigde tijdens de wedstrijd Italië - Spanje - Bulgarije in Genua een nieuw Wereldrecord hoogspringen met 2,04 meter. De 22-jarige Bulgaarse verbeterde in de Italiaanse stad het vier jaar oude record van Tamara Bi- kova uit de Sovjet-Unie met een centimeter. De hoog- springster uit Plovdiv heeft ook het buiten-record met 2.08 meter in haar bezit. Het was de tweede maal dat Patrick Sjöberg wereldrecord houder werd, zij het dan nu de eerste maal officieel, omdat de Internationale Amateur Atle tiek Federatie (IAAF) sedert 1 januari wereldrecords op in- doorbanen erkent. Twee jaar geleden sprong de 22-jarige, twee meter lange Zweed, 2,38 meter hoog. Het sportpaleis van Piraeus ligt Sjöberg kennelijk goed. Twee jaar geleden werd hij daar met 2,35 meter Europees indoorkampioen, de enige in ternationale titel uit zijn loop baan. De Amerikaan Tim Lewis heeft vrijdagavond bij de Millrose indoor-atletiekwed- strijden in New York bij. het snelwandelen de beste binnen- tijd op de mijl neergezet: 5.41,12. Daarmee was hij 0,14 seconden sneller dan zijn landgenoot Jim Heiring bij dezelfde wedstrijden vorig jaar. Wereldrecordhouder Greg Foster versloeg op de 60 yards horden zijn rivaal Renaldo Nehemiah voor de tweede keer in veertien dagen. Twee we ken geleden keerde Nehemiah terug op de atletiekbaan, na dat hij vier jaar in het Ameri kaanse voetbal doende was geweest. Foster zegevierde ook ditmaal overtuigend: 6,98 te gen 7,02. Olympisch kampioen Carl Lewis leed op de 60 yards vlak een verrassende nederlaag te gen Lee McRea. De viervou dige Olympische kampioen van 1984, die in september van het vorig jaar een knie-opera tie onderging, startte slecht en achterhaalde zijn rivaal niet. McRae, die met 6,00 seconden de beste wereldtijd in zijn be zit heeft, finishte in 6,12 secon den. Het verschil met Lewis bedroeg 0,02 seconden. Ook Evelyn Ashford stelde teleur. Op de 60 yards vrou wen slaagde zij er niet in de fi nale te bereiken. Met een tijd van 6,90 seconden werd zij in de series uitgeschakeld. Nelli Fiere-Cooman eindigde in de finale als tweede achter de Amerikaanse Gwen Torrence: 6,63 tegen 6,64. De Ier Eamonn Coghlan won de mijl voor de zevende maal sinds 1979 in de goede tijd van 3.55,91. De 'vliegende Ier', zoals hij door de Ameri kanen wordt genoemd, bleef steeds in vierde, vijfde positie en versnelde 160 meter voor de finish. Zijn eindschot was zo snel, dat Marcus OSullivan (3.56,48) en de Spanjaard Jose Abascal (3.56,90) geen enkel verweer hadden. De Brit Steve Ovett kwam als achtste en laatste binnen. Bij de atletiekwedstrijden, die zaterdag in Ottawa zijn gehouden, zijn beide beste in- door-prestaties op de 50 meter verbeterd. Bij de heren fi nishte de Canadees Ben John son als eerste in 5,55 seconden en bij de dames versloeg de Canadese Angela Taylor-Issa- jenko Nelli Fiere-Cooman in een tijd van 6,06 seconden. De Nederlandse eindigde in 6.22 seconden, waarmee zij 0.01 se conden boven het Nederlands record van Els Vader bleef. De beste wereldprestatie bij de heren was in het bezit van de Oostduitser Manfred Kokot (sinds 1973 in West-Berlijn) en de Amerikaan James Sanford (sinds 1981 in San Diego) met 5,61 seconden. Bij de dames was sinds 1980 (Grenoble) de Oostduitse Marita Koch het snelst met 6,11 seconden. De Amerikaan Greg Foster behaalde op de korte horden afstand zijn tweede overwin ning in twee dagen. Zaterdag imponeerde hij op de 50 meter opnieuw. Hij won in 6,35 se conden vóór de Canadees Mark McKoy (6,45 seconden). Nelli Cooman (links) verliest van Gwen Torrence. FOTO AP IIH—IITWttMMI

de Stem | 1987 | | pagina 9