DE STEM PERSON E Li ES STORK DE TIJDEN ZIJN BETER DAN OOIT BIJ PHILIP MORRIS. sector personeels chef knekel Rayon-Bedrijfsleider Ervaren service-monteur Installatiebedrijf Kwekel b.v. Bewoz person Accountancy bij Moret Limperg... voor wie in de piaktijkwil slagen DES' de stem van zaterdag 31 januar11987 de stem van za (MTS-E) BRONSWERK VERWARMING EN AIRCONDITIONING PR0DUKTIE- GROEPSLEIDERS (m/v) WERKEN BIJ PHILIP MORRIS NUMMER EEN WORD JE NOOIT ALLEEN. Moret Limperg Bronswerk Verwarming Airconditioning is een dynamische onderneming, die zich toelegt op het ontwerp, de installatie en het onderhoud van airconditioning- en verwar mingsinstallaties in gebouwen en woningen. Wij behoren tot de grootste installatiebedrij ven in Nederland en hebben vestigingen overal in het land. Binnen Stork zijn wij een zelfstandige werkmaatschappij met een eigen decentrale organisatiestructuur en korte communicatielijnen. Voor onze vestiging in Breda, opererend in West-Brabant, zoeken wij een U moet bereid zijn u enthousiast in te zetten voor veelzijdig en afwisselend werk en in staat zijn dat volkomen zelfstandig uit te voeren. In verband met het ambulante karak ter van deze functie stellen wij daarvoor een bedrijfsauto en een bedrijfstelefoon beschik baar. Voor deze representatieve functie denken wij aan een technicus met een opleiding MTS- E, aangevuld met vakgerichte cursussen op het gebied van luchtbehandeling, elektro techniek en meet- en regeltechniek. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten, die woonachtig zijn in de regio Breda. Wij bieden een goed salaris, aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid aanvullende studie te volgen. Informatie/sollicitatie U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan de rayonmanager van onze vestiging in Breda, de heer H.B. Hazelaar, Speelhuis laan 155, 4815 CD Breda. Telefonisch kunt u hem overdag bereiken on der nummer 076-879277 en 's avonds onder nummer 01608-37995. Bronswerk Verwarming en Airconditio ning B.V. maakt deel uit van het Stork concern, een groep van marktgerichte ondernemingen met een breed program ma van kapitaalgoederen en industriële verbruiksprodukten ten behoeve van de druk- en coatingsindustrie, de voedings middelenindustrie en activiteiten voor de industriële dienstverleningsmarkt. In binnen- en buitenland werken méér dan 12.000 medewerk(st)ers. Decentrale aanpak, klantgerichte produktontwikke- ling en een wereldwijde marktbewerking kenmerken het ondernemingsbeleid. Van Melle Nederland B.V. is sterk in beweging wat niet alleen te merken is aan de stijgende produktie, de stijgende verkopen en de positieve winstontwikkeling, maar ook aan het verder ontwikkelen van een sociale koers voor de komende jaren. Dit laatste blijkt onder meer uit de 2 jaar geleden binnen de vestiging Breda geïntroduceerde bedrijfsprincipes. Van hieruit zijn onder meer de projecten "werk kwaliteit kreativiteits besprekingen" en "opleiden door het lijnmanagement" ontstaan welke momenteel veel aandacht vragen vanuit Personeelszaken. Dit zelfde geldt voor de actuele onderwerpen als mechanisering/ automatisering en de voor de deur staande verdere arbeidsduur verkorting per 1 januari 1988. Om deze zaken mee te helpen realiseren zoeken wij op korte termijn een Sector Personeelschef die het personeelswerk in al zijn facetten wil aanpakken. Om dit aan te kunnen menen wij dat hiervoor een aantal punten absoluut noodzakelijk zijn, en wel: - leeftijd 30-35 jaar; - vakopleiding HBO (Personeelswerk, AP/PB, Bedrijfskunde, HEAO EJ); - vijf jaar ervaring in personeelswerk, waarvan tenminste drie jaar in een sterk produktiegericht bedrijf. U rapporteert in deze functie samen met uw collega Sector Personeels chef aan het hoofd Personeelszaken. De afdeling Personeels- en Salarisadministratie geeft de nodige ondersteuning op financieel, administratief en secretarieel gebied. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een man, die woonachtig is in de regio Breda c.q. de bereidheid heeft naar genoemde regio te verhuizen. Uiteraard is in deze functie een goede uitdrukkingsvaardigheid zowel mondeling als schriftelijk onontbeerlijk en het omgaan met mensen op verschillend niveau en van diverse disciplines essentieel. Uw uitgebreide sollicitatiebrief zien wij gaarne tegemoet en kunt u adresseren aan C.M. Rosier, hoofd Personeelszaken,Zoete Inval 20, 4815 HK Breda. Telefonische informatie kunt u zowel overdag als 's avonds bij hem inwinnen en wel onder de volgende telefoon nummers: tijdens kantooruren 076-275310. na 19.00 uur 01650-43997. Binnen de sigarettenindustrie is Philip Morris een niet weg te den ken onderneming. Het succes van Marlboro, de meest verkochte siga ret ter wereld, spreekt voor zich. Maar succes komt niet vanzelf, suc ces wordt gemaakt door de mensen die zich daarvoor dag in dag uit wil len inspannen. Ons produktiebedrijf in Bergen op Zoom is daar een goed voorbeeld van. Naast Marlboro wordt daar nog een aantal andere sigarettenmerken ge produceerd. Zowel voor de Neder landse markt als voor de Europese. Om keer op keer de kwaliteit van Philip Morris waar te maken - tot in elke sigaret toe - heeft het bedrijf in alle facetten grote menselijke in breng. Daarbij wordt gewerkt vanuit optimale arbeidsomstandigheden. Verregaande automatisering garan deert daarbij dat we die kwaliteit ook daadwerkelijk kunnen waarborgen. Binnenkort gaan nog meer afdelin- §en over van een twee-ploegen- ienst naar een drie-ploegendienst De ervaring leert dat de arbeidstijden met recht "beter dan ooit" zijn bij Philip Morris. De omschakeling houat tevens in dat er nu ruimte is voor een aantal nieuwe medewer kers. Daarom zoekt Philip Morris, met name voor de moderne en geavanceerde afdeling waar de siga retten gemaakt en verpakt worden, mensen die passen binnen het bovengeschetste beeld. We zoeken voor de invulling van de ze funktie medewerkers met een goede technische kennis van en er varing met fijnmechanische machi nes. We denken daarbij aan een op leiding MTS-werktuigkunde of een vergelijkbaar niveau. Daarnaast heeft u praktijkervaring in een leidingge vende funktie. U Komt in een groep te werken waarin u de supervisie hebt over de werkzaamheden van 6 operators. En u wordt tevens ver antwoordelijk voor het opheffen en voorkomen van technische storin gen, naast het maken van afstellin- ,en aan de machines. ij denken aan iemand van rond de 30 jaar, die de wil en de inzet heeft om het succes van Philip Morris uit gei Wi te bouwen. Met alle perspektief om zelf verder te komen binnen onze organisatie. Van Philip Morris als werkgever mag u meer verwachten. In salaris, in se- kundaire arbeidsvoorwaarden, maar vooral in werkomstandigheden. We zeiden het al, succes is gebaseerd op mensen die zich in willen zetten. Philip Morris weet wat zij als werkge ver daartegenover moet stellen. Nummer éen word je nooit alleen, luidt immers ons devies. Sollicitaties richt u aan de afde ling Personeelszaken, Philip Morris Holland BV, Marconilaan 20,4622 RD Bergen op Zoom. Voor nadere Omtrent deze PHILIP MORRIS Eebeltude «0UANDBV heer A. Jansen, tel. 01640-7 94 30. IEKENHUISGROE. De Stichting Zeeuwsch algemene ziekenhuizen - Het Sint Antonius Zie - Het Elisabeth Zieken - Het Juliana Ziekenhui - Het Sint Liduina te H Ter vervanging van h kenhuis wordt het Ce bouwd en een Buiten- Ten behoeve van het korte termijn een Funktie-lnhoud: - Behartigen van het - Mede voorbereiden v kenhuizen. - Meewerken in de ui wordt opgesteld. Aard van het dlenstve Het betreft een tijdelij' maximaal 1 jaar na inge Funktie-elsen: Ter vervuiling van deze een HBO.PW-opleiding gezondheidszorg. Daarnaast is het kunne een proces van fusie e gende verlaging van d ling van deze funktie. Arbeidsvoorwaarden: - C.A.O. Ziekenhuiswe - Salariëring is afhank max. 4.157.- bruto den ingedeeld volgen - Als standplaats geldt De selektieprocedure tiecommissie en een m behoort eventueel tot d Nadere inlichtingen ov dhr. N. Gijsel (hoofd pe Uw schriftelijke sol tiedirekteur van het Van Melle Nederland B.Vproducent van suikerwerk- en biscuit-artikelen is een dochteronderneming van Van Melle N V. Andere dochterondernemingen zijn gevestigd in Nederland, de Nederlandse Antillen. België, Duitsland, Frankrijk, Engeland, de Philipijnen, Brazilië en de Verenigde Staten van Amerika. De exportactiviteiten zijn ondergebracht in een aparte dochteronderneming en strekken zich uit tot een 70-tal landen Wij behoren tot één van de grootste en modernste sanitaire installatiebedrijven van Nederland, sinds 1937 gevestigd te 's-Hertogenbosch. Met 165 medewerkers richt het bedrijf zich op de préfabrikage en installatie van Ioodgieterswerken, sanitaire systemen en systemen voor mechanische ventilatie. De aktiviteiten spitsen zich bijna uitsluitend toe op nieuwbouw en renovatie-projekten in de woningbouw en utiUteitsbouwsektor. Het bedrijf onderscheidt zich daarin door een industriële aanpak, gericht op normalisatie, standaardisatie en konstante hoge kwaliteit. Teneinde in te spelen op de huidige marktgroei en organisatie- eisen willen wij in kontakt komen met een (M/V). De funktie: U krijgt de gelegenhied zich in te werken in het bedrijf in nauwe samenwerking met de aanwezige rayon-bedrijfsleiders c.q. adj. direkteur uitvoering. U bent verantwoordelijk voor de organisatorische en technische begeleiding van plm. 25 medewer kers op de diverse projekten, en eindverantwoordelijk voor het resultaat hiervan. In teamverband met de projektvoor- bereider en tekenaar moet u in staat zijn een efficiënt en kwalitatief verantwoord ontwerp te maken van uw projekten. De projekten van uw rayon liggen globaal in Utrecht, Gelderland en Noord-Brabant. U vertegenwoordigt het bedrijf hoofdzakelijk op de door u uit te voeren projekten, met gespreks partners op het nivo van bedrijfs leiders en uitvoerders van bouwbedrijven. li Gevraagd wordt: Accuratesse, planmatig en systematisch kunnen werken en een goed technisch inzicht. Bekendheid met préfabrikage. Opleiding Gawalo installatietechniek of vergelijkbaar nivo op basis van kennis en ervaring van het installatie vak. Ervaring in soortgelijke funktie. Leeftijd 25-40 jaar. Geboden wordt: Een afwisselende baan in een modern bedrijf. Goed salaris met groei-mogelijk- heden afhankelijk van het resultaat. Een degelijke ondersteuning vanuit het bedrijf. Goede secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder een auto van de zaak. Wilt u zich waarmaken in een betrouwbaar bedrijf, richt dan uw handgeschreven sollicitatiebrief, met vermelding van personalia, opleiding en ervaring, aan de Direktie van Installatiebedrijf Kwekel B.V., Postbus 2038, 5202 CA 's-Hertogenbosch. I Indien gewenst telefonische voor informatie door: J. Wolkenfeit, adj. dir. uitvoering, tijdens kantooruren 073-218335, privé na 20.00 uur 080-557968. Net als een piloot alle gegevens ordenen, over zien en interpreteren. Om daarna direct de juiste koers te bepalen. Dat is de essentie van de moderne accountancy, zoals Moret Limperg die in de prak tijk brengt. Een praktijk die mensen met een HEA0- of VWO-diploma een veelbelovende carrière kan opleveren. Bij Moret Limperg combineer je dan de eerste jaren je werk met verdere studie. Een ideale situatie die je de kans biedt al snel de zaken zelf standig van de grond te tillen. Op te stijgen naar een positie op hoog niveau. Het analyseren en controleren van financiële gegevens staat bij het werk centraal. Maar de accountant van nu en morgen gaat in de taakuit oefening als adviseur vele stappen verder. Zijn/haar ondernemerszin en inzicht in bedrijfsbeleid geven de accountant een belangrijke rol in het beslissings proces rond investeringen, kredieten, fusies en administratieve ontwikkelingen - inclusief automati sering - bjj alle mogelijke bedrijven en instellingen. Moret Limperg behoort tot de grote accoun tantskantoren van ons land. Zij heeft een hechte relatie met Moret Gudde Brinkman Belastingadvi seurs. Het aantal vestigingen bedraagt ruim 40, het aantal personeelsleden meer dan 2.700. En door het lidmaatschap van Arthur Young International reiken de contacten bovendien tot ver buiten de grenzen. Het is duidelijk dat je mogelijkheden bij zo'n sterke organisatie groot zijn. De wisselwerking tussen praktijk en theorie laat bij Moret Limperg niets te wensen over. Als HEAO-er (met RA-variant, BE of BI) of als VW0-er (met wiskunde, economie I en zo mogelijk economie II) vind je er het ideale klimaat voor de verdere accountantsstudie via het NIVRA. Heb je HEAO, dan start je met een aantal vrij stellingen. Lijkt accountancy de juiste koers? Neem snel contact op met de heer drs. J.A.J. Kleiweg. |e krijgt dan de informatiebrochure en het sollicitatieformulier toegezonden. In een persoonlijk gesprek zal nader kennis kunnen worden gemaakt. Moret Limperg Registeraccountants, Markendaalse- weg 65, 4811 KA Breda, tel.: 076 - 22 55 00. LID VAN ARTHUR YOUNG INTERNATIONAL Vestigingsplaatsen Motet 8. Limperg/Moret Gudde Brinkman Alkmaar, Amersfoort, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Assen, Breda, Deventer, Doetinchem, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Emmen, Enschede. 's-Gravenhage, Groningen, Haarlem, Harderwi|k, Heerenveen, Heerlen, 's-Hertogenbosch, Hilversum, Hoogeveen, Hoofddorp. Leeuwarden, Maastricht, Middelburg Naaldwijk. Nl|megen, Oss, Roermond, Rotterdam, Terneuzen, Tiel, Tilburg Utrecht, Venlo, Weert. Wormerveer (Zaandstad), Woudenbetg Zwolle MACHINEFABRIEK B TILBURG Een dynamisch en exp drijf. Ontwerpt en fabric derne metaalcirkelzaag van handbediend tot vol tisch. Op de Nederlandse ma we een vooraanstaande terwijl het exportaandee tale omzet snel groeit. Als technisch specialist i vraagbaak voor onze af dealers en agenten in bi buitenland, is hij veran' voor de verkoop van res derdelen en coördineert zoeken van onze servic monteurs. uitgeversmaatsché brengt in zuidwest dagblad (oplage 1 aantal weekbladen 350.000 ex.) op dei daarmee de groots bezorgorganisatie het bedrijf werken er zijn kantoren in zoom, etten-leur, oosterhout, rooser terneuzen en vlissii onderdeel van de DAGBLAD VOOR ZUID

de Stem | 1987 | | pagina 16