DE STEM PERSONEEL VERKOPER/ADVISEUR VOOR Z.W.-NEDERLAND MET ERVARING OP HET GEBIED VAN INDUSTRIËLE GOEDEREN/DIENSTEN DISTRIBUTIE SPECIALIST GENERAL ELECTRIC PLASTICSBJHL Bedrijfsleider schobre TELEFONISCHE VERKOPER MEDEWERKSTER COMPUTERAFDELING VERKOPERS otarès Mercuri urval VMi INTRANS Milj Een verantwoordelijke baan met veel zelfstandigheid. Wat wij vragen en bieden. 'Illllll ill! ill! Ill 111 111! Ill ill! hoofdverpleegkundige DE STEM VAN ZATERDAG 31 JANUAR11987 @HH000 BB EIBBBBSIB m/v voor wie staal steeds boeiend blijft België Denemarken Finland Frankrijk Engeland Italië Nederland zweden Noorwegen Spanje Duitsland verenigde Staten, Zwitserland TECHNISCH BEDRIJFSLEIDER «n/v. i MITSUBISHI Schobre Automation b.v. TWEE SCHOBRE AUTOMATION BV ZATERDAG 31 JA BARCELONA - getik van de nop: 'op het trottoir doe voorbijgangers op ken. Een bezwete j geman op voet schoenen neemt scheiden plaats tusj de wachtenden het voetgangerslij aan de A vin Aristides Maillol. onair Otarès, onderdeel van het AKZO- concern, is een internationale organisatie die gespecialiseerd is op het gebied van reiniging en desinfectie. Zij levert systemen, produkten, apparatuur èn know-how hiervoor aan instellingen in de gezondheidszorg, scholen, overheidsinstellingen en industriële bedrijven. In deze solide, goed renderende onderneming werken momenteel zo 'n 200 mensen. OHMS SY57ÏMEN VOOft KffWQNG £N DtSJNf£Ktt Uw werkterrein ligt in het gebied Zeeland, West-Brabant en Zuid- Holland. In dit rayon bent u verantwoordelijk voor de omzet, u probeert het programma bij bestaande relaties uit te breiden en contacten te leggen met nieuwe cliënten. Hoewel de verkoop dus primair uw taak is bent u geen verkoper zonder meer, maar een probleemoplosser. U verdiept zich in de schoonmaak- organisatie en -behoeften van cliënten en prospects en tracht een efficiënt systeem "naar maat" te adviseren. Uw adviezen gaan dus veel verder dan het juiste gebruik van onze produkten en machines, zij bestrijken de gehele bedrijfsvoering rondom het schoon- maakgebeuren Kortom, u werkt cliënt gericht en professioneel en bouwt daarmee vertrouwensrelaties op. Het spreekt vanzelf dat u goed op deze verantwoordelijke taak wordt voorbe reid. U krijgt o.a. een interne opleiding van ca. een maand waarin u de produkten, machines en systemen leert kennen. En als u zelfstandig gaat opereren staat er een marktgerichte, professioneel werkende organisatie achter u. Verder heeft u mee dat Otarès op haar gebied een grote naam heeft, ook in uw rayon. U verkoopt een zeer uitgebreid assor timent in sterk uiteenlopende markt segmenten en u heeft contacten op allerlei niveaus. Weliswaar rapporteert u aan de rayonleider, maar dat neemt niet weg dat u met veel zelfstandigheid uw rayon kunt runnen. Belangrijk vinden wij dat u ervaring hebt in het verkoopvak, met name in de professionele sector, dus b.v. in de sfeer van industriële goederen en dienstenU bent een man of vrouw van rond de 30 met een opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met verkoop- en/of marketing cursussen. U woont in of dichtbij uw rayon. Wij bieden u goede primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden (volgens AKZO-regeling), waaronder een vast salaris, premievrij pensioen, onkosten vergoeding en een auto van de zaak die u tegen vergoeding ook privé kunt gebruiken. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Wij streven naar een snelle afhandeling. U kunt uw sollicitatie richten aan Otarès bv, t.a.v. de heer F.A. Ossewold, postbus 50, 7500 AB Enschede. Voor nadere inlichtingen kunt u hem bellen: 053-887766. General Electric Plastics B.V. is in Nederland gevestigd te Bergen op Zoom. Het is een modern bedrijf dat zich voornamelijk bezig houdt met de fabricage en marketing van zogenaamde "Engineering Plastics", kunststoffen voor technische toepassingen. Het is ook - en eigenlijk vooral - een bedrijf met een open en horizontale organisatie, waar jonge, enthousiaste en spontane mensen internationaal alle kansen krijgen. Er werken ca. 1300 mensen, die gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor de Europese activiteiten van General Electric Plastics Business Group in Pittsfield-USA. Binnen de Sales Services Organisatie is de afdeling Distributie verantwoordelijk voor een snelle en korrekte afwikkeling van alle nationale en internationale transporten van onze produkten, met onder andere weg-, zee- en luchtvracht alsmede opslag van de produkten. Voor deze afdeling zoeken wij op korte termijn een: die zorg zal gaan dragen voor het plannen en begeleiden van transporten in nauwe samenwerking met de produktie-afdeling en magazijnen. Tevens zal deze specialist verantwoordelijk zijn voor dagelijkse administratie en controle van binnenkomende rekeningen. Wat vragen wij: De kandidaat dient te beschikken over ervaring in een soortgelijke funktie, waarbij 3 a 4 jaar ervaring bij een internationale expediteur tot aanbeveling zal strekken. Tevens vragen wij goede kontaktuele eigenschappen en kennis van de Engelse en Duitse taal. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: De heer G. Baars Afdeling Personeelszaken General Electric Plastics B.V. Postbus 117 4600 AC Bergen op Zoom Holland B. V, Europa's grootst gesorteerde leverancier voor onderdelen van electrisch huishoudelijke apparaten en aansluitstukken hiervoor. Met naast haar 5 vestigingen in Nederland vestigingen in Duitsland en Belgie Zoekt voor spoedige indiensttreding: De expansieve groei van dit bedrijf maakt spoedige indiensttreding noodzakelijk. Hij of zij zal belast worden met het aktief en passief behartigen van de telefonische verkoop in zeer nauwe samenwerking met de rayonvertegenwoordiger. Een vereiste is een ervaring in een dito funktie waarbij leeftijd voor ons minder belangrijk is. Wij bieden U een goed gehonoreerde job met goede voor uitzichten en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij zoeken een enthousiaste medewerkster van rond de 20 jaar op minimaal MAVO-niveau. Bent u van mening voor een van bovenstaande functies de juiste persoon te zijn, dan nodigen wij U uit een sollicitatie brief met uitvoerige gegevens over opleiding en Uw ervaring te zenden aan: Elka Pieterman Holland B.V. Postbus 3361,4800 DJ Breda Informatie over deze functies kan men telefonisch inwinnen onder het nummer. 076 - 420120. Het Diaconessenhuis is gefuseerd met het St. Laurensziekenhuis te Breda. Voorlopig zal nog gewerkt worden op twee lokaties. Na een volledige integratie, waarvan verwacht wordt dat deze in 1992 is gerealiseerd, zal het gekombineerde ziekenhuis gelokaliseerd zijn op het ter rein van het huidige Diaconessenhuis. Het nieuwe ziekenhuis heeft dan 474 bedden en 12 dagbehandelingsbedden In hef Diacönessenhuis ontstaat de vakature van j voor een afdeling van 28 bedden, met de specialismen cardiologie/telemetrie en interne ge neeskunde. De leiding van de afdeling berust bij de hoofdverpleegkundige en twee teamleidinggevenden. Het totale personeelsbestand omvat 18.7 formatieplaatsen, waaronder verpleegkundigen, leerlingen, een afdelingssekretaresse en een voedingsassistente. Alle verpleegkundigen zijn in het bezit van een cardiologie-opleiding of studerend daarvoor. Binnen de verplegingsdienst is een eerste aanzet gegeven tot de ontwikkeling van methodi sche, patiëntgerichte zorg. Om de onderhavige funktie goed te kunnen vervullen, dienen kandidaten te beschikken over het diploma A-zieken verpleging of het HBO- V-diplomaeen afgeronde kaderopleiding en een cardiologie-opleiding. Ruime ervaring in een leidinggevende funktie binnen een alge meen ziekenhuis is gewenst. Het strekt tot aanbeveling als men bekend is met patiëntgerichte zorg en methodisch werken en vaardigheden bezit in het medebegeleiden van veranderingsprocessen. Het aan te stellen hoofd zal benoemd worden in F.W.G.-schaal 50. Informatie over deze funktie kan opgevraagd worden bij het hoofd verplegingsdienst, de heer F. van de Pol. Sollicitaties kunnen gericht worden aan het hoofd personeelszakenLangendijk 75,4819 EV Breda, onder vermelding van kodenummer 001. Onze cliënt is een joint-venture van meerdere staal-concerns. Zij houdt zich bezig met de verwerking van ruw materiaal tot plaatstaal. Vanuit haar modem geoutil leerde vestiging in Zuid-West Nederland levert zij via groothandels aan eindverbruikers in West-Europa. Door hoge qualiteit en snelle levering heeft zij een uitstekende naam verworven. Daarnaast is zij steeds bezig haar positie te versterken door nieuwe technieken en een uitbreidend pakket van mogelijkheden te bieden. In verband met de opvolging van de huidige functionaris zoekt zij een m/v De functie: - Na een gedegen deels internationale inwerkperiode krijgt U de eindverantwoorde lijkheid voor alle technische aspecten. Dit houdt o.m. in: - De leiding van de productie afdelingen (50 medewerkers). - Medeverantwoordelijkheid voor investeringen. - Ondersteuning van de afdeling verkoop ten aanzien van techni sche vragen. - Behandeling van reclamaties. Wij vragen: - Opleiding op HTS-niveau. - Leeftijd 35-45 jaar. - Kennis van staal en de bereid heid om dagelijks bij te leren op dit terrein. - Een autoriteit die door optreden en kennis, waardering bij medewerkers en respect bij afnemers verwerft. Wij bieden: - Een moderne organisatie met goed gemotiveerde medewer kers. - De mogelijkheid om ook interna tionaal actief te zijn. - Verantwoordelijkheid voor en invloed op de toekomstige ontwikkeling van het bedrijf. Denkt U met reden dat deze baan veel vraagt maar ook veel biedt, schrijf dan Uw sollicitatiebrief met c.v. onder vermelding van referentienummer 92.2712 aan Mercuri Urval Holland B.V. Westblaak 136, 3012 KM Rotterdam. Telefonische inlichtingen zijn te verkrijgen onder nr. 010-4330788. mpo vorkheftrucs. Wij leveren een uitgebreide serie elektrische- en met. verbrandingsmotoren aangedreven vorkheftrucks. Wij zoeken op korte termijn voor onze technische afdeling een Dit is een technisch-kommerciële positie, die het best vervuld wordt door een HTS-er/MTS-er E of WTB (30-35 jaar). Hij/zij dient op de hoogte te zijn van produkten uit de branche en/of wegenbouwmachines. Kennis electronische aandrijvingen noodzakelijk. Affiniteit met automatisering is gewenst in verband met analyse van onderdeeladviezen. Tevens is kennis van technisch Engels een vereiste gezien de te onderhouden kontakten met japan. Bent u geïnteresseerd, stuur dan een bondige sollicitatiebrief met relevante gegevens aan Intrans bv, Ramgatseweg 18, 4941 VS Raamsdonksveer, t.a.v. de direktie. Intrans bv, Ramgatseweg 18 4941 VS Raamsdonksveer (Dombosch 1) Telefoon 01621-15880 Wij zijn een jonge en sterk groeiende totaalleverafr cier van kantoorapparatuur van de topmerken AG- FA-GEVEART en OLIVETTI. Ons werkgebied kon- sentreert zich op de provincies Brabant, Zeelanden een gedeelte van Limburg en Gelderland. Wegens uitbreiding met een nieuw te openen vestiging'11 Bergen op Zoom hebben wij een vakature op korte termijn voor m Voor de rayons West-Brabant en Zeeland Uitgangspunt voor het realiseren van de omzeil stelling is het opbouwen en uitbreiden van W goede zakelijke relatie met afnemers. Vereisten voor deze funktie zijn: v— Goede kommerciële en kontaktuele eigenschap pen Goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en 9* schrift. Opleiding MBO/HBO Enige jaren ervaring in een kommerciële funktie Leeftijd 25-30 jaar. Vanzelfsprekend krijgt U een gedegen verkoop- f produkttraining en zullen honorering en ovew emolumenten in overeenstemming zijn met de funk tie. Handgeschreven sollicitaties, voorzien van pasfoto, kunt U richten aan de direktie van: Ceresstraat 41Postbus 114,5720 AC Asten. „Is het hem nu welf niet", vragen ze zich want vedetten kom doorgaans niet op sti tegen, zeker niet in v baltenue. Kinderen hebben last van remmingen. Schuster" fluistert er éêi paria", weet een ander, handtekeningen wordt de stoteling niet verzocht en zaam vervolgt hij zijn wei het Mini-Estadio, waar morgen getraind is, naai kleedkamers van het imrr Nou Camp. De halve kil ter, die de gewezen ve van FC Barcelona te voet afleggen accentueren het teske van zijn,val. De dage; socio's hem toejuichten, ren definitief tot een tijdperk. In een haveloze Opel Kac waar meer lak af is dan ei zit, is de voetbalmiljonair kwartier voor het begin de training gearriveerd. Ne Schuster zit zijn lijfwacht, f dat hij twee jaar geleden i ontvoering bedreigd wa staat 24 uur per dag een p tieagent te zijner beschikk Tijdens het partijtje (14 te 14 over de breedte van I veld!) is Schuster de abso B uitblinker. De hoogstandjes wor emotieloos opgevoerd, collega's wisselen nauwelB een woord met hem, in teg stelling tot lotgenoot Ari B bald, die ondanks de verh< B dat hij met een travéstiet menleeft, populair is bij I spelers. Schuster echter is een pa Precies twee keer wordt1--1 'Bernd' geroepen als iem B de bal wil hebben en manaB Terry Venables laat één k I spontaal een 'magnifico' de lippen ontsnappen, I Schuster weer iets sublie I gedaan heeft. Schuster g als laatste van het veld Vrijwillig blijft hij de kee] Zubizarreta en Urrutii kansloos laten. Terwijl beide keepers, Archibald Victor zich in het Fialje van Urutti proppen, di- I Schuster te voet twee straten over te steken. Een interview wijst hij reet, doch zeer beslist van hand. „Er loot een proces, a wat ik zeg kan tegen mij brui kt worden. Een inte: is absoluut niet in mijn bel; Entschüldige vielmahls". Het huwelijk tussen Bei Schuster en FC Barcelona, in de zomer van 1980 geslo werd, is tot een zielig hoo brokstukken vervallen, met geen mogelijkheid meei lijmen lijkt. De definitie breuk tussen Schuster en Barcelona ontstond op 7 r van het vorig jaar in Sevil In de 83ste minuut van de daar gespeelde Europa Cupl finale tegen Steaua Boekare 1 l4&> f L Gaeturn Boucher: gegol verloren.

de Stem | 1987 | | pagina 10