E/V\P§^\A/\AAAA/\/\A gflf\PS6AAAAAAAAAA BORSTLAP b.v. WMKISRPISGKUMDIGE M/V \SAMEN ziuusai Assistent productmanager LAY-OUTREDACTEUR 5Q OPSTMIIN ervaren inkoper m/v bedrijfsleider m/v .eon va :aat aan Het Nieuwsblad MARKETING-ASSISTENT Mercuri Urval COMMERCIEEL MEDEWERKER REGIONALE KRUISVERENIGING MARK EN MAAS empee golfkarton tov empee golfkarton tov DE STEM VAN ZATERDAG 10 JANUAR11987 ZEVENHEUVELENWEG 44 Tel. 013-628628 POSTBUS 5034 - 5004 EA TILBURG j ZATERDAG 10 JANUAR die affiniteit met staal omzet in resultaat (m/v) (m/v) Voornaamste taken Plaats in de organisatie Belangrijke selectie-eisen voor de gehele inkoop VAN OVERVELD B.V. ARC0 KOEL- EN VRIESHUIZEN B.V. vraagt met doorgroei naar adjunct-directeur VAN OVERVELD B.V. WANDEN ÏVMiWM Empee Golfkarton B. V. is een belangrijk leverancier van golfkartonnen verpakkingen. De verkooporganisatie en de overige centrale diensten opereren vanuit Etten-Leur. De produktie-bedrijven zijn gevestigd in Etten-Leur en Eindhoven. Ook de Internationale Verpakking Maatschappij (I.V.M.) te Weesp, leverancier van open en gesloten bag-in-box systemen, maakt deel uit van de Empee-groep. Ter versterking van haar Commerciële Binnendienst vraagt Empee een: De funktie: De Commerciële Binnendienst vormt een belangrijke schakel in de commu nicatie tussen (potentiële) klanten en de overige onderdelen van de Empee- organisatie. De afdeling bereidt offertes voor en boekt binnengekomen orders. Daarbij wordt gebruik gemaakt van een geau tomatiseerd systeem. Enerzijds wordt, veelal telefonisch, frequent contact onderhouden met de (potentiële) klant. Anderzijds wordt veelvuldig overleg gevoerd met interne afdelingen, zoals het verpakkingsont werpbureau, de produktieplanning, etc. De kandidaat: Wij zoeken een man of vrouw van ca. 35 jaar met tenminste een voltooide middelbare opleiding (bijv. HAVO, VWO, MEAO). Ervaring in een soortgelijke funktie is zeker een pré. Accuratesse en teamgeest zijn vereist om deze funktie te kunnen vervullen. Sollicitaties kunnen worden gericht aan Empee Golfkarton B.V., Afdeling Personeelszaken, Postbus 71,4870 AB Etten-Leur. /V/lo^trTtA BORSTLAP B.V. is een internationaal opererende groothandel op het gebied van bevestigingsartikelen (bouten, schroeven, moeren etc.), alsmede een aantal gespecialiseerde bevestigingstechnieken, welke hun weg vinden naar een brede klantenkring in binnen- en buitenland. Wij zoeken een jonge dynamische kandidaat voor de funktie van Funktie-inhoud: Opstellen van verkoopprognoses, maken van omzet- en marktanalyses. Volgen van nieuwe markttendensen. Reklame, advertising, publiciteit en het opzetten en bijhouden van brochures en dokumentatie. Introduceren van nieuwe produkten, zowel intern als naar de markt. Funktie-eisen: HEAO opleiding, studierichting Communicatie of C.E. of soortgelijke opleiding. Grote nauwkeurigheid en accuratesse. Commerciële- en technische feeling. Goede kontaktuele en organisatorische eigenschappen. Leeftijd 20 - 25 jaar. Wanneer U belangstelling hebt voor deze funktie, kunt U Uw handgeschreven sollicitatie tot 17 januari a s. richten aan onze afdeling Personeelszaken. De sinds 1 januari 1985 opgerichte Regionale Kruisvereniging Mark en Maas bestaat uit 31 plaatselijke verenigingen. Zij vormen te zamen 7 basiseenheden. Als jonge enthousiaste vereniging proberen wij in de basiseenheid samen met andere 1e lijnsinstellingen uitvoering te geven aan onze doelstelling: „Het behartigen van de lichamelijke en geestelijke gezondheidszorg voor de gehele bevolking in het werkgebied, in beginsel in de thuissituatie". Ons streven is om de gemoedelijke sfeer van het werken op het platteland of in een kleine buurt te behouden, maar tegelijkertijd op professionele wijze zorg te verlenen. Wij vinden het dan ook belangrijk dat wijkverpleegkundigen en wijkziekenverzorgenden zich betrokken voelen en meedenken bij de verdere ontwikkeling van het zorgbeleid. Wij zoeken voor de basiseenheid Chaam e.o. op korte termijn een V»n onze sportmedewerker gOES Vandewalle Gent wordt met ingang v#n het volgende seizoen oofdtrainer bij de voetbal- ,ereniging Hoek. De 38-jarige ^Ig volgt Jan Doorns op. Deze Lggt meer dan waarschijnlijk de slag bij zaterdagder- Seklasser Teraeuzense Boys. adag wordt de knoop de- jtief doorgehakt," aldus oms. Jackie Vandewalle is overi- Lens gee*1 nieuwkomer in het d-ainingsvak. Na als 12-jarige oegetreden te zijn bij Racing jent, maakte hij zes jaar later jin debuut bij deze club in de toofdmacht. Racing Gent al v< ei si w v< kl in een 100% dienstverband voor de plaatsen Ulvenhout, Galder/Strijbeek. De basiseenheid Chaam e.o. omvat de plaatsen Chaam, Baarle-Nassau, Ulicoten, Bavel, Ulvenhout, Galder en Strijbeek. In de basiseenheid werken 6 tuil-time wijkverpleegkundigen, 1 tuil-time wijkziekenverzorgende en 2 part-time wijkverpleegkundigen. Er wordt gewerkt in 2 subteams o.l.v. een hoofdwijkverpleegkundige. Het is een typische plattelandsbasiseenheid waar alle facetten van het wijkverpleegkundige werk aanwezig zijn. De actieve ledenwerkgroepen hebben er mede toe bijgedragen dat het kruiswerk een belangrijke plaats inneemt binnen de gemeente. Geboden wordt: Collegiale ondersteuning, begeleiding door de hoofdwijkverpleegkundige en een salaris volgens de C.A.O. Kruiswerk en Tuberculosebestrijding. Gevraagd wordt: Een wijkverpleegkundige die een opleiding M.G.Z. heeft of een H.B.O.-V-opleidini met ervaring in de wijk, zowel zelfstandig als in teamverband kan werken, bereid -| samen te werken met andere disciplines, in het bezit is van het rijbewijs B.E. en een eigen auto heeft. Nadere informatie wordt graag verstrekt door de hoofdwijkverpleegkundige Herryl Dekker, telefoon 01620-22452. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de heer M.C.M Janssen, personeelsfunctionaris van de Regionale Kruisvereniging Mark en Maa Bredaseweg 142, 4904 SC Oosterhout. N.V. Handelmaatschappij Zwijsen Co. te Hendrik-Ido-Ambacht is een toonaangevende groothandel in staal, draadprodukten, ijzerwaren en scheepsbeslag. Het bedrijf kenmerkt zich door een uitgekiend assortiment en snelle leveringen, hetgeen gebaseerd is op een strategische marketingvisie. Zwijsen telt momenteel circa 60 werknemers. Onlangs is de nieuw- en verbouw voltooid, alsmede de nieuwe aktieplannen voor de toekomst. Om mede gestalte te geven aan deze nieuwe ontwikkelingen zijn wij op zoek naar kandidaten voor de funktie van Debaan: - U start met een inwerkperiode voor wat betreft produkt- en marktkennis, alsmede bedrijfs filosofie. - Vanuit de salesafdeling lost U problemen van kliënten op en zoekt naar optimale inkoop mogelijkheden. - Ook analyseert U de produkten en markt, teneinde de kommer- ciële mogelijkheden van Zwijsen te vergroten. U bent eveneens betrokken bij de essentiële voorraadbesturing. U rapporteert direkt aan de Market Manager. Gevraagd: - Opleiding vanaf middelbaar (MAVO/HAVO, MTS/HTS of MEAO/HEAO) nivo met kommerciële feeling. - Interesse in techniek en automa tisering is een pré. - Het vermogen om zelfstandig te werken, doch ook de bereidheid om in een team te willen werken. - Kennis van de modemetalen. - Leeftijd circa 25 jaar. Geboden: - Mogelijkheden tot doorgroei in verband met de expansie van het bedrijf zijn zeer wel aanwezig. - Een goed salaris met bijbehoren de sekundaire arbeidsvoorwaar den. - Kwaliteitsprodukten waar veel vraag naar is. - Een bedrijf met toekomstvisie. Bent U geïnteresseerd? Schrijf dan Uw brief met c.v. onder vermel ding van ref.nr. 85.2685 naar Mercuri Urval Holland B.V., Westblaak 136, 3012 KM Rotterdam. Dagblad voor Midden -Brabant Brabant Pers bv geeft naast Het Nieuwsblad in Brabant nog drie andere dagbladen (Eind- hovens Dagblad, Helmonds Dagblad, Brabants Dagblad) en twaalf huis-aan-huisbladen uit. In oplage en bereik is zij de grootste combinatie van regionale dagbladen. Ons technisch bedrijf Rotabest vervaardigt dagelijks zo'n 280.000 dagbladen en wekelijks zo'n 1.000.000 huis-aan- huisbladen. Brabant Pers vormt samen met Rotabest de Dagbladengroep van de Verenigde Nederlandse Uitgeversbedrijven. Bij één van de twee ploegen van de centrale redactie bij deze Krant (standplaats Best) is een vacature ontstaan voor een De nieuwe collega is verantwoordelijk voor een juiste toepassing van het vastgestelde lay-out- beleid van deze krant. Samen met zijn collega's verzorgt hij zelfstandig de vormgeving en indeling van alle pagina's. De lay-outredacteur legt rechtstreeks verantwoording af aan de chef centrale redactie. Op vaktechnisch terrein wordt hij bijgestaan door de lay-outcoördinator aan wie de bewaking van het lay-out beleid is toevertrouwd. Onze juiste kandidaat heeft een journalistieke vakopleiding op HBO-niveau genoten en heeft bij voorkeur reeds ervaring opgedaan. Bovendien is hij in staat beargumenteerde keuzen te maken uit het totale nieuwsaanbod en kan hij een verhaal beoordelen en zonodig corrigeren en van een kop voorzien. Kortom iemand die over redactioneel inzicht beschikt. Het zelfstandig werken kunnen combineren met het samenwerken in een team is ook een van de vereisten voor een juiste vervulling van deze functie. Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan Jaap den Boer, chef personeel en organisatie van Het Nieuwsblad, Spoorlaan 179, 5038 CB Tilburg. Informatie over de functie is verkrijgbaar bij Nico Koolsbergen, chef centrale redactie, telefoon 04998-74722 toestel 234 (privé 04998- 73514). Voor de goede orde vermelden wij dat daar waar HIJ vermeld staat uiteraard ook ZIJ gelezen kan worden. Opstalan B.V. te Oisterwijk (150 medewerkers, jaar omzet 60 70 miljoen) is reeds meer dan 20 jaar marktleider op het gebied van geïsoleerde dakpla ten en dakelementen, alsmede Cevotherm isolatie platen voor het "platte dak" en spouwmuurisolatie. De inkoop wordt gecoördineerd door de directeur, waarbij hijzelf de bulk inkopen behartigt. De nieuwe man of vrouw, ca. 30-35 jaar oud, begint met de inkoop van kleinere posten en de voorbereidingen voor grote contracten, reclamebestedingen, etc. In de functie groeiend, wordt het verantwoordelijk- heidsgebied steeds verder uitgebreid. Gaandeweg neemt de nieuwe inkoper het totale inkoopcircuit voor zijn rekening. Voor deze zelfstandige en verantwoordelijke functie wordt gedacht aan een kandidaat die: ervaring heeft als inkoper binnen een bouwbedrijf of grote industriële onderneming; beschikt over een opleiding op HBO-niveau; gevoel voor commercie koppelt aan vaardigheid in het onderhandelen; beschikt over koopmansvisie en "vechters mentaliteit". Salaris is afhankelijk van ervaring, kennis en kunde. Ruimte voor eigen initiatief en ondernemen is ruim schoots aanwezig. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met ons bureau via tel. 040-448825. Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid C.V. (op envelop vermelden INKOOP) wordt verwacht, omgaand bevestigd en discreet behandeld door het PERSONEELSKEUZEBUREAU POSTBUS 40 - 5600 AA EINDHOVEN Lid Orde van Adviseurs voor Werving en Selectie/OAWS Arco Koel- en Vrieshuizen B.V. te Breda maakt tesa- men met Arco Transport B.V. deel uit van de Arco Holding B.V. Momenteel wordt te Hazeldonk het nieuwe koel- en vriesbedrijf gebouwd. Medio 1987 wordt deze locatie in bedrijf genomen. Tot het dienstenpakket behoren dan o.a.: het wegen van goederen, opslag, fictief entrepot voor wederuit voer, controle door veterinaire dienst en distributie in binnen- en buitenland. Naast een geautomatiseerd opslagbeheer zorgen permanente elektronische temperatuurcontrole en geklimatiseerde los- en laadexpeditie voor een optimale kwaliteit. De plan nen zijn ambitieus en realistisch; de eerste aanzet is reeds gegeven. Onze cliënt ziet dan ook uit naar een kandidaat die de opbouw begeleidt en daarna het bedrijf uitbouwt. Daarbij behorende taken zijn: algemene organisatie, incl. klantencontact; dagelijkse leiding; indeling opslagruimte; capaciteitsplanning en het maken van distributie afspraken; leveren van een beleidsbijdrage. De bedrijfsleider maakt deel uit van het manage mentteam van de Holding en groeit, bij gebleken geschiktheid, door naar adjunct-directeur. Gedacht wordt aan een kandidaat met een opleiding op mini maal MBO-niveau, ervaring in koel- en vriesopslag, goede beheersing van de moderne talen, commer ciële feeling en managementcapaciteiten. Voor aanvullende informatie kunt u telefonisch con tact opnemen met onze adviseur, drs. F.H. Timmermans, 040-448825, bij voorkeur tussen 13.00 en 14.00 uur. Uw sollicitatiebrief met uitgebreid CV (op envelop aangeven ARCO), wordt verwacht, omgaand bevestigd en even snel als discreet behandeld door het PERSONEELSKEUZEBUREAU POSTBUS 40 - 5600 AA EINDHOVEN Lid Orde van Adviseurs voor Werving en Selectie/OA WS Bram Door Ton Koomen AXEL - Oké, hij had een zetje nodig om er op te ko men. Maar toen ie er een maal opzat, was ie er niet meer af te branden. Als Bram den Exter een paard ziet wordt ie wild. Tachtig jaar is de Axelaar geworden deze week en dat zal van avond uitbundig worden ge vierd in zijn thuishaven, het clublokaal van de Ruiter- sportvercnlging Axel in het Axelse hos. Wie Bram den Exter zegt, denkt onmidde- lijk aan de paardesport Sa men met zijn 68-jarige echt genote Suus - „Ja, ik heb destijds een jonge meid aan de haak geslagen. Zeg maar eens dat het geen knap werk was," lacht Bram den Exter - is hij al een leven lang ac tief ia het Zeeuwse ruiter sportwereldje. De tachtig jaren zijn le vensgenieter Bram den Ex ter niet aan te zien. De jonge borreltjes gaan er nog steeds in als Gods woord in een onderling en als Bram een maal op zijn praatstoel zit is het moeilijk er een woord tussenin te krijgen. En mocht ie 'stil vallen', dan is daar altijd nog 'zijn' Suus, die het verhaal verder ver- j telt. Hij was 37 jaar toen ie trouwde. „Had al een leven achter de rug. Ik wilde graag beroepsmilitair wor den. Vader Bram - het stikt van de 'Brammen' in de fa milie, want ook mijn oudste zoon heet Bram - zag het niet zo zitten. Ik vergeet nooit die dag dat ik naar Den Haag ging. 's Morgens op de fiets naar Driewegen, via het bootje naar Terneu- zen en zo naar Middelburg. Het was verschrikkelijk koud. De duiven vlogen met een muts op. Ik dacht eerst nog, bekijk het maar jullie. Heb echter toch doorgezet. Achteraf heb ik er geen mo ment spijt van gehad. Heb bij de marechaussee in Oostburg gezeten. Politie te paard in die tijd. Altijd met veel plezier gewerkt. Heb in de woelige tijden nog dienst gedaan in Amsterdam. Don derden ze meubilair en alles wat los en vast zat naar je hoofd. Via Den Haag, Apel doorn, Oostburg en Sas van Gent naar Hulst. Ik ben er v: T w oi di Van ome atletiekmedeweiser ZUIDZANDE - Na viel wed- Jorijden, precies op de helft, ^ft Leon van der VeSen de tiding bij de heren-snioren 1 handen van de pro inciale veldloopcompetitie. Dt Kapel- I naar, die vorig seizen door n kuitblessure zijn Jtel niet :°n verdedigen, is aard op veg het succes van bt seizoen 4=84-1985 te evenaen. Zijn otste opponent wrdt onge- IMeld Piet Voncj die als |«erde gerangschkt staat, naar wel een wedtrijd (St- vicolaascross) mider heeft «gewerkt Vonck pakte met "He punten in KMS- en "oerschanscross, oen hij Van e'Velden klopte °P de tweede plaats staat n van de Boeke geklas- eerd, een jon/en die ieder Jaar progressie ertoont, maar ®ker nog de ndige aanvallen ■kr ^11 P°sit' te verduren y Igt. Natuulijk van Piet °nck, die inzijn laatste se- titeiaar zin zinnen op de Ta ^ft geet, maar ook van I an de Wildi Sam Polderman, Jol ma Lat me ma per ker ger ach uiü kla I nin het der wel leei krij ner var mei voo bes al due hui die van pas bel Pro nee J

de Stem | 1987 | | pagina 12