Morres-jeugd speelt sterk id Jdegom Goede prestatie Johnny Rottier iCHELDE-DAMES HEBBEN ZICH UITSTEKEND AANGEPAST IT VAN PT Olympia-heren oppermachtig STEEN is te sterk voor Hontenisse Barry de Wilde grijpt zilver Zeeuws record Karen Glerum KINDERDAG 8 JANUAR11987 Breda DTC sttcm fzncyit PAGINA SPORT 2 TIJDENS NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP lelsinki KNEUZEN - Het damespoloteam van het irneuzense Schelde kan met tevredenheid te- igblikken op de eerste competitiehelft in de >rste klas van het district. Twintoon las Hubregtse rainer bij )ostkapelle Problemen as ssïïJ ;;S:;Ï i chelde-schutters Mallen weer raak Toernooizege voor Moy Fa Riante zege Fabricom op De Pooter Gelijk spel Bleijenberg Morres-jeugd is superieur Wapen van Axel snoept leider eerste punt af Mark de Brouwer is goed in vorm Wit, beige en donkergrijs Geheugen, wachtstand met muziek, nummerher. haling, onthoudt 20 num, mers en speelt er 2. T14 Van onze volleybalmedewerker IJ2ENDIJKE - De drie Mor- res-jeugdteams die deelna- men aan de Nederlandse vol leybalkampioenschappen, hebben verdienstelijk ge speeld, maar geen ereplaat sen kunnen weghalen. De B- meisjes werden tweede in hun poule en eindigden in de eindrangschikking op een vijfde plaats. De A-meisjes werden derde in de poule en negende, terwijl de jongens laatste werden in de poule en uiteindelijk op een zevende plaats zijn geëindigd. „Er is goed gespeeld, al hadden we wat pech bij de loting, waardoor we meteen al zware poule-wedstrijden hadden," aldus Jo Everaert na afloop van dit Nederlands kampioenschap. De B-meis- jes hadden de slechtste lo ting. Tegen Wevoc uit Weer- selo werd de eerste wedstrijd afgewerkt. De Hulsterse meisjes stonden te gespan nen en verloren zodoende met 15-11 en 15-8. Daarna viel er blijkbaar een hele last van de schou ders af. PZ Dynamo uit Apeldoorn, dat een volley- balschool heeft en minimaal acht tot veertien uur per week traint, kreeg van de Hulsterse equipe klop met 15-7 en 15-4. Tegen Martinus uit Tiel werd het 15-1 en 15-5, maar ook het Veendamse Flash werd met 15-9 en 15-3 geklopt. De strijd om de vijfde tot en met de achtste plaats, waar weer enkele wedstrijden voor moesten worden gespeeld, leverde een puik resultaat op. Set Up uit Meerlo met 15-7 en 15-9, WC uit Vught met 15-6 en 15-8 werden met groot gemak aan de zegekar gebonden. Eindstand: 1. Set Up, Ootmar- sum; 2. Wevoc, Weerselo; 3. Ri chard Kempers Animo, Sneek; 4. Matjoe, Enkhuizen: 5. Morres, Hulst; 6. Set Up, Meerlo; 7. Flash, Veendam; 8, VVC, Vught. De A-meisjes kwamen niet zo goed uit de verf. Wel bleken ook zij tegen de beste ploeg te hebben geloot, want Molenwiek-combi natie en WC waren echte top pers. Hierdoor werd slechts een derde poule-plaats bereikt en werden ze tenslotte nog negende in de eindrangschikking. Eindstand: 1. WC, Vught; 2. ATC, Hengelo; 3. Tornax, Woer den; 4. Argus, Zaandam; 5. Mo lenwiek-combinatie; 6. Avero Olympus, Sneek; 7. Acco-dos, Schoonhoven; 8. Luctor, Rijke- bort; 9. Morres. De poulewedstrijden bij de jongens leverden een mager re sultaat op. Tegen Argus (15-4,15- 4), Acco-dos ondanks een goede partij (15-10,15-12) en Ichtus (15- 8, 15-10) werd verloren. In de strijd om de zevende en achtste plaats wonnen de Hulstenaren met 15-9 en 16-14 van Van Tart wijk. Toch blijkt Morres weer op de goede weg te zitten. Telkens zijn de Hulstenaren van de partij als er Nederlandse kampioen schappen zijn. Selectie B-meisjes: Karin Kerckhaert, Saskia en Femke de Theye, Monique Kerckhaert, Ma- nou Speleman, Cindy van Goe- them, Rosemarie Hamelink en Machteld Harts. A-meisjes: Sas kia de Deekere, Veronique van Osselaar, Yvonne Steenbeek, Anette van der Meer, Annemarie Langedijk, Dorothy Wolfs, Jolein Everaert en Anne van Geel. Jon gens: Etienne van Veenendaal, Ivo Baert, Egbert Roelofs, Edwin de Schepper, Chantal 't Gilde, Hans Bracke, Mischa Courtin, Dennis van Veenendaal en Jop Verpoorte. i/it, rood en zwart. Ééndelige telefoon, regelbare zoemer. ]Can liggen of hangen, jeschikt voor iedere plaats ii bw woning. loach Cees Rijnhout dik tevreden Van onze waterpolomedewerker et zes punten uit negen wedstrijden zijn de ver achtingen van de in de eerste klas debuterende da- es volledig ingelost.,Er had zelfs nog meer ingeze- n," stelt een altijd optimistische coach Cees Rijn- Wit, beige, modern grijs en rood. Geheugen voor 10 nummers, nummerherhaling. ,Met wat meer durf en erleg hadden we vier pun- meer gehad. We speelden »ral in de competitie-ope- ng te afwachtend. Geen ri- nemen en zoiets wordt af straft. We zijn tot nu toe ichts één keer naar huis ge reld en dat was uit tegen lilas. Toen zat werkelijk al tegen. Onze keeps ter was ;t van de partij en het team is onherkenbaar. Daar gin- n we dan ook met 13-2 de ot in." lat er verschil zit tussen de Ie en de eerste klas is de leuzense dames-coach niet ;aan. „Een duidelijk ver- iii," weet hij te melden. „Het it op de eerste plaats alle- lal een fractie sneller. Vorig r konden ze rustig als ze in bezit waren eens om zich in kijken. Dat is er nu niet er bij. Het moet automa- :h gaan en daar hebben we i problemen mee. Door het ïmunicatie district bredl* dat ik zelden met de com- ontvangt U als U Uw onder- Ikantoren van De Stem [ten, doet u het dan. Als u ruim- even op een van onze kantoren uit en opstuurt, dan garanderen I van de Felicitatiedienst ekkelljk pakket met |/aarde- en reductie- van merkartikelfa- Van onze sportmedewerker OSTKAPELLE - De voet- •Ivereniging Oostkapelle erft in overleg met trainer lek van Westen besloten het lenstverband met die trainer beëindigen. Zoals bekend trkeert Oostkapelle momen ta in degradatiegevaar en Kiopt men door een trainers- ling dat gevaar tijdig te Vnnen keren. Interim-trainer voor de rest an het seizoen wordt Cas Hu- regtse, die de zaterdageer- éklasser voor degradatie loet behoeden. Dick van Wes- :n was anderhalf seizoen ver- anden aan deze club en een ïfinitieve opvolger wordt pas i de loop van de tweede com- etitiehelft benoemd. plete selectie kan trainen ont breken de automatismen die we op dit niveau nodig heb ben. Naast de snelheid van handelen spreken ook fysieke kracht en routine mee. We moeten het nu vaak tegen fy siek sterkere teams opnemen, die al jaren op dit niveau spe len. Het hang- en trekwerk waar we in het verleden niet mee geconfronteerd werden, speelt nu een belangrijke rol. Juist met dit onderdeel had den de meisjes in de beginfase van de competitie grote pro blemen. Ik moet echter stellen dat ze zich al knap aangepast hebbem. Daarom zie ik de tweede competitiehelft met vertrouwen tegemoet. Er zijn zo ver ik het nu kan beoorde len maar twee teams die beter zijn dan ons en dat zijn Tref fers, dat zonder puntenverlies kampioen van de heenronde is geworden en PSV, dat alleen tegen Treffers puntenverlies leed. De rest doet weinig voor elkaar onder. Dat blijkt ook wel uit' de rangschikking, want nummer drie heeft slechts zeven punten meer vergaard dan nummer laatst." Het grote struikelblok in de Schelde-formatie is de aanval. Dat ontkent Rijnhout niet. „We missen inderdaad een sterke midvoor. Een sterk aanspeelpunt in het centrum, die rust kan brengen. Het ge volg is dat er veel te veel ge zwommen moet worden en dat kost kracht en levert te vaak onnauwkeurige plaatsballen op. Echt, we hebben wedstrij den gehad dat we ons rot zwommen." K SS I"*,*, itftS •9 Schelde-coach Cees Rijnhout is optimistisch gestemd. Het ziet de tweede helft van de competitie vol vertrouwen tegemoet. FOTO WIM KOOYMAN ijksdag bezoek van de jm kerk. huw.: en. Van onze waterpolomedewerker WDZANDE - In de kringbe- rwmpetitie waterpolo kon schutterij van De Schelde den zich naar hartelust uit jen. Het zwakke Onderdak J^Zierikzee werd met 25-2- ers naar huis gespeeld. De lelde-dlstrictsploeg, met de «spelers José de Footer en nald Bril in de ploeg, stond "e eerste periode al met 6-1 voorsprong. |In de tweede periode werd [Woof uitgebouwd tot 13-2. ^'prijsschieten werd in de ,rde periode voortgezet tot I"2 en resulteerde uiteinde- Ik m de monsterscore van 25- LPe produktie aan Terneu- e kant werd verzorgd door jjerten de Pooter (6x), Dirk °raal (5x), Ronald van wrn (5x), Hans Murre (4x), rjy Lambert (2x), Erik van ™rn, Marcel Cappendijk en oe de Pooter. |~e dameswedstrijd tussen [jelde en Luctor werd uitge- f, 'n verband met het feit beide teams gehandicapt ren door vakantieperike- Voorlopig zit het uitgangs punt van Rijnhout („Handha ven, daar gaan we mee van start," stelde hij voor aanvang van de competitie) er nog al tijd in. „We staan nu op een gedeelde zesde plaats op tien ploegen. Natuurlijk bedraagt de kloof met nummer laatst Eszet, dat 4 punten heeft ver zameld, slechts twee punten, maar nogmaals, ik geloof in een sterkere terugronde dan de heenronde. Het was immers voor ons allemaal nieuw. We hebben laten zien dat we ge lijkwaardig zijn aan een acht tal teams. Dat moet de meisjes vertrouwen geven. Belangrijk voor ons is bles- surevrij blijven. Tot op heden hoor je Cees niet klagen. Al leen in de beginfase hebben we op dit vlak problemen ge had. Ria van der Hooft suk kelde met en onwillige vinger. Ze was er wel, maar kon geen bal fatsoenlijk plaatsen. Daar naast zat ook Colinda Keesom een paar keer in de lappen mand. Incidenteel kunnen we dat opvangen, maar als dat een langdurige kwestie is, kan dat niet worden gecompen seerd," Pessimisme is echter een slechte bondgenoot en be paald geen maat van de Schel de-coach. FREDDY DE MUYNCK uit IJzendijke eindigde in het Bel gische amateurkampioen schap veldrijden in Mol op een zeventiende plaats. Dit in een veld van 87 deelnemers met Rudy Tielemans als nieuwe kampioen. BENNY T1ELEMAN uit Kloosterzande reed een goed Nederlands amateurkam pioenschap met een elfde plaats als resultaat. Hier was de titel voor Martin Hendriks. Het aantal deelnemers be droeg hier 76. PATRICK VAN PASSEL uit Sluiskil was present in de ti telstrijd voor profs, eveneens in Oldenzaal. Hij eindigde er als dertiende. Van onze sportmedewerker AXEL - Het zaalvoetbalteam van Moy Fa is winnaar ge worden van het Kerckhaert- toernooi dat in de Axelse sporthal 't Sportuus werd ge houden. In de finale bleef Moy Fa met 2-1 baas over mede-fi nalist Number One. De derde plaats ging naar Dieleman, dat voor deze stek Primus/Pluym met 2-1 ver sloeg. Eeuwige Lente werd vijfde, vóór Kerckhaert Hulst, Van Alten en Wilton. De arbi trale leiding was in handen van het duo Seghers/Verlinde. Van onze sportmedewerker GOIRLE - Barry de Wilde van de judovereniging Breskens is tijdens de judokampioenschappen van Zuid-Nederland goed voor de dag gekomen. In zijn groep werd hij tweede. Goud had eveneens tot de mogelijkheden behoord. Helaas voor de Bres- kense judoka ging de tijdwaarnemer in de fout, waardoor het gevecht ruim een minuut tekort duurde. Eveneens pech en toch succes had zijn ploeggenoot Sjaak van de Velde. Hij woog namelijk een pond te zwaar om uit te komen in zijn 'eigen' groep. Zodoende startte hij in de categorie boven de 54 kilogram. Van de Velde slaagde er toch in brons te be machtigen door vier partijen met een Ippon te winnen. Even eens derde werd Ronny van 't Westeinde. Voor de club van voor zitter Bram Heyboer betekende dit tevens een prima voor de dag komen tijdens het jeugdkampioenschap van Zuid-Nederland. Van onze biljartmedewerker HOOGERHEIDE - Johnny Rottier blijft goed presteren. Ook af gelopen weekeinde in café De Instuif te Hoogerheide liet Rottier van zich spreken. Daar werd hij eerste in de poule voorwedstrij den anker-kader 38/2, mét twaalf matchpunten en een algemeen gmeiddelde van 25.00. Een resultaat dat ruim voldoende moet zijn om zich te plaatsen voor de nationale eindstrijd, die van vrijdag 6 tot en met zondag 8 februari gehouden wordt. Wat dat betreft kan de spe ler van GBC uit Groenendijk dik tevreden zijn. Toch viel er na afloop nog enige teleurstel ling bij hem te bespeuren, want het hoofddoel, promotie naar groot biljart in het ka- derspel, werd gemist. Met die instelling was hij aan deze voorwedstrijden begonnen. En wie de prestaites van hem dit seizoen op de voet volgde, moet erkennen dat dat beslist tot de mogelijkheden behoor de. De capaciteiten etxde vorm zijn er. Eerder bewees hij dat in het kadertoernooi van SBC Sluiskil door bijna vijftig ge middeld in deze spelsoort te Van onze hockeymedewerker TERNEUZEN - De heren van Olympia deden het knap door afgetekend van Zwart Wit te winnen in de zaalhockeycom- petitie. De Rapide-heren ver loren de derby tegen Vlissin gen. De dames van Rapide le den eveneens verlies. Tilburg bleek duidelijk te sterk. De Olympia-dames waren vrij. Derde klas heren: OLYMPIA- ZWART WIT 12-5 - In het be gin had Olympia het moeilijk. Zwart Wit kwam beter uit de startblokken en nam verdiend met 2-4 de leiding. Het werd zelfs 2-5. Vanaf dat moment kwam de kentering in de wed strijd. Verdedigend had Olympia het goed georgani seerd en aanvallend werd er steeds beter gespeeld. Het ge volg was dat Zwart Wit niet meer tot scoren kwam en de afwerking van Olympia steeds beter ging lopen. Vlak voor rust werd het 4-5 en na de veldwisseling was Olympia niet meer te houden. Zwart Wit werd bij vlagen wegge speeld en onder aanvoering van uitblinker Cees Delzenne greep Olympia dik verdiend en afgetekend de zege. De eer ste Terneuzense overwinning in dit zaalhockeyseizoen. VLISSINGEN-RAPIDE 14-8 - Rapide was de meest aanval lende ploeg, maar Vlissingen bleek in de counter superieur. Via 2-0 en 2-1 werd een 5-2- ruststand bereikt. De treffers van Rapide kwamen op naam van Wim van der Zee en Peter Bouman. In de tweede helft liep Vlissingen eerst uit naar 8-2. Rapide herstelde zich knap en kwam via treffers van Frank van Campenhout (2x), Mario Boon (2x) en Wim van der Zee (2x) terug tot 9-8. De spanning leek terug, maar toen brak het Rapide op dat het geen wisselspelers had. Er kwamen problemen met de conditie en Vlissingen profi teerde daarvan door uit te lo pen tot 14-8. Vierde klas dames: TIL- BURG-RAPIDE 11-5 - Een technisch beter Tilburg won verdiend. Vlot stond het 4-0. Even deed Rapide nog iets te rug. Via Lesley de Bakker en Margriet Smid werd het nog 4-2. Vanaf dat moment ging Tilburg op volle kracht door en via een 7-2-ruststand werd het in de tweede helft 10-2. Bij deze stand kon Rapide via treffers van Alice Pelgrim en Margriet Smit (2x) iets terug doen tot 10-5. In de slotfase legde Tilburg met nog een treffers de eindstand vast. Een terechte nederlaag voor Rapi de. Uitslagen derde klas heren: Vlissingen-Rapide 14-8, Olympia- Zwart Wit 12-5. Vierde klas dames: Tilburg-Rapide 11-5. behalen en onlangs nog scoorde hij een algemeen ge middelde van ruim 57 in de eerste klas libre groot biljart. Een klas waarin hij zich even eens plaatste voor de nationale eindstrijd. De vorm mag er dan zijn bij Johnny Rottier, hij had er geen rekening mee gehouden dat het materiaal een niet te onderschatten invloed kan hebben op prestaties. Dat kwam in Hoogerheide aan het licht, waar de biljarts, in af wijking van de perfecte orga nisatie, niet in optimale om standigheden verkeerden. Een duidelijk bewijs daarvan werd geleverd door het feit dat er in deze klas geen enkele serie van boven de honderd werd gescoord. Vrijwel ondenkbaar op dat niveau. Ook de alge mene gemiddeldes lieten te wensen over. Rottier sprong er nog goed uit met 25.00 en een kortste partij van 6 beurten (250). Ook Guust Verpaalen uit Bergen op Zoom ontliep de de- gradatiegrens met 21.67. De overige deelnemers bleven daar ruim onder. Eindstand poule Hoogerheide (respectievelijk aantal matchpun ten, algemeen gemiddelde en hoog ste serie): 1. Johnny Rottier, Groe nendijk 12-25.00-91; 2. Guust Ver- paaien, Bergen op Zoom 8-21.67-84; 3. Arie Hulst, Berkel-Rodenrijs 4- 13.18-94; 4. Rinie Poulus, Bergen op Zoom 4-10.54-57; 5. Peter Snelders, Sas van Gent 2-11.61-80. Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT - In Zeeuwsch-Vlaanderen werd nog een drietal vriendschap pelijke voetbalwedstrijden ge speeld. Twee wedstrijden wer den voortijdig beëindigd door de barre weersomstandighe den. De volle negentig minu ten werden wel afgewerkt bij Hontenlsse-STEEN. Dat duel eindigde In een 0-3-overwin- ning voor de equipe uit St.- J an.steen. Hoofdplaat-Terneu zense Boys werd bij een 1-3- stand gestaakt en Aarden- burg-VK Maldegem Center bij een 1-2-score. Van onze sportmedewerker AXEL - Het zaalvoetbalteam van Fabricom is de "winter stop' in het regionale zaalvoe- tal prima doorgekomen. In de hoofdklas klopte het De Pooter met 6-3. De zege van de man nen uit Sluiskil kreeg gestalte in de tweede helft Voor rust was het op 0-1 gekomen door Robbert de Caluwé. Dezelfde speler voerde di rect na de doelwisseling de score op tot 0-3, waarna Ko de Jonge voor 0-4 zorgde. Jan Tilgenkamp verkleinde de achterstand, maar moest toe zien hoe Mark van Tatenhove 1-5 op het scorebord bracht. Tonny Hendriks liet in de slot minuten 2-5 noteren. Robby de Smet zorgde voor 2-6, waarna Tilgenkamp met een droge knal de eindstand op 3-6 be paalde. Arbiter Frank Lam mens kende in dit duel geen problemen. Overige uitslagen: De Post-NMB/ Vermeire 1-1, Bonte Hert-Verpoorte 7-2, Kravo-Goalgetters 3-3, Schippershuis- Van Westen 1-6, Hoekert-ABN 10-3. Stand: Verpoorte 11-18, Van Westen 12-15, ABN 12-15, Fabricom 11-13, NMB/ Vermeire 11-12, Hoekert 12-12, Goalgetters 12-11, De Pooter 12-9, De Post 12-9, Bonte Hert 11-8, Schippershuis 12-2. Van onze tennismedewerker SAS VAN GENT - Hoewel het team van De Vlaanderen de koppositie behoudt In de poule heren-C van de Sasse be- drijfstenniscompetitie, be stond de mogelijkheid voor Auberge des Moules de koplo per zo dicht mogelijk te nade ren. Tegenstander Bleijenberg stond Auberge des Moules echter slechts zes punten toe, waarmee het gelijke spel een feit werd. Henk Jansen en Edward Bleijenberg haalden de maxi male winst voor Bleijenberg via overwinningen op Frank Hamelink en Harold Verhelst, terwijl Mark Albers en Onno van Quekelberghe de teams langszij brachten. Zij versloe gen respectievelijk Frank Wille met 9-3 en Paul van Haelst met 8-5. Ook in de dub belspelen ging de strijd gelijk op. Het koppel Albers/Hame link pakte de overwinning te gen het duo Wille/Jansen en de combinatie Van Haelst/ Bleijenberg bleek te sterk voor het koppel Van Quekelberg- he/Verhelst. Uitslagen beren-C: Bleijenberg- Auberge des Moules 6-6. Heren-D: Brandax-Löffler 10-2, Royal-Pe- ters 9-3. Heren-E: Benny Sport- PMPB 10-2. Mlxed-E: NSM-Maas Modes 2-10, Faas-Annemarel 2 10- 2. Van onze volleybalmedewerker IJZENDIJKE - De Morres- jeugd is de sterkste van Zee land. Dat mag opnieuw wor den geconcludeerd aan de hand van de standen in de Zeeuwse jeugdvoUeybalcom- petitie. De standen zien er als volgt uit: Meisjes-aspiranten: Morres 1 9- 18, Morres 2 8-13, Voorwaarts 9-12, Mytilus 1 7-10, Savok 8-8, Dynamo 8-7. Jongens: Morres 8-16, Savok 8- 12, Marathon 9-12, Mytilus 10-11, Kikkers 8-8, Philippine 18-5. Mini- competitie D-jeugd: Morres 4-7, BOK 4-6, EWC 4-6, Wiska 3 4-5, Marathon 4-5, Zaamslag 4-4. C- jeugd: Morres 3 4-8, Morres 1 4-7, Zaamslag 4-7, Morres 2 4-5, Kik kers 2 4-4, Kikkers 14-3. Van onze atletiekmedewerker DORTMUND - Tijdens indoorwedstrijden in Dortmund in West-Duitsland verbeterde A-juniore Karen Glerum van Ma rathon het Zeeuwse record op de 800 meter. Met 2.13.8 is het Vlissingse talent de snelste Zeeuwse vrouw aller tijden op deze afstand. Haar clubgenoot Peter van de Broek liep een knappe 1500 meter in 4.01.3. HONTENISSE-STEEN 0-3 - In de openingsfase ging de strijd gelijk op, maar daarna nam STEEN het initiatief. Ui1 een voorzet van Jo van Re- mortel scoorde Jos Baart de openingstreffer en nog voor rust werd het 0-2 door Eric Nagelkerke. Na de hervatting was er sprake van een meer gelijk opgaande strijd en dat was zeker verdienstelijk te noemen voor Hontenisse, dat met vijf invallers - waarvan drie jeugdspelers - speelde. In de laatste minuut bracht Fons Sturm STEEN op 0-3. AARDENBURG-VK MAL DEGEM CENTER 1-2 - Het eerste half uur was duidelijk voor de Belgische bezoekers en in die periode nam die ploeg ook een 0-2-voorsprong. Daarna werd Aardenburg be ter en kwam op 1-2 door Mario de Vreeze. Na de hervatting was Aardenburg opnieuw de betere ploeg, maar het slaagde er niet in de kansen in doel punten om te zetten. Een kwartier voor tijd werd het duel gestaakt. HOOFDPLAAT-TERNEU- ZENSE BOYS 1-3 - Voor rust een bijzonder soepel draaiend Terneuzense Boys, dat de bal snel rond liet gaan. De 0-3- ruststand was niet geflatteerd. Martin van de Bossche opende de score en door twee goals van Roy Scheele, waarvan één uit een strafschop, werd het 0- 3. In de beginfase na rust scoorde Werner Temmerman tegen voor Hoofdplaat. Na zo'n minuut of tien in de tweede helft werd het duel gestaakt. Van onze sportmedewerker AXEL - Het team van Wapen van Axel slaagde er in de eer ste klas van de regionale zaal- voetbalcompetitie bijna in koploper Broodje Ben/Marine Service de eerste nederlaag toe te brengen. Dat het zover niet kwam lag aan het feit dat de Axelse equipe verzuimde de geboden kansen te benutten. Kansen die Wapen van Axel kreeg nadat Martin de Rijcke en Harry Besselse voor 2-0 hadden gezorgd. Deze stand baarde de Ter- neuzenaren zoveel zorgen dat Dennis Sanchez zelfs in de pauze de zaal betrad. Niet voor lang echter, omdat arbiter Kindt hem onmiddellijk ver wijderde. Zoals bekend is San chez voor een stevige periode geschorst voor alle voetbalza ken, dus ook voor het coachen van zijn formatie. Een taak die hij nu vanaf de publieke tri bune waarneemt. Achteraf bleek die consternatie totaal overbodig, omdat Paul Tjen- A-Sem voor 1-2 zorgde en Ronny van de Velde op een be paald moment de bal zo onge lukkig raakte dat het leer in eigen doel verdween. Een eigen doelpunt, dat tevens een eindstand van 2-2 betekende. Overige uitslagen: Deto-Cor- retje 6-4, NLC-ZVA'81 6 3-1, Klaus/Biesbroeck-IZV uitgesteld, Rijnvaart-Bonte Hert 2 1-3, 't Pol- derken-Roctus 9-2. Stand: Broodje Ben/Marine Service 12-23, NLC 12-19, Wapen van Axel 12-18, Bonte Hert 2 12-17, Klaus/Biesbroeck 11-15, Roctus 12- 12, Deto 12-9, 't Polderken 12-9, IZV 11-8, Correfje 12-8, Rijnvaart 12-2, ZVA'81 612-0. Van onze tennismedewerker HULST - In de wedstrijd- groep van de tennisschool Hulst boekte Mark de Brou wer een forse 13-2-overwin- ning op Louis Inghels om daarna ook tegen Peter Tijs- sen winnend af te sluiten met 9-6. Sandra Begijn gaat in dit gezelschap onverminderd voort op de goede weg door met 8-2 te winnen van Mark Leenknegt, terwijl ook Jan Willem Bartz haar geen punt afhandig kon maken: 9-5. Bij de dames versloeg Gaby Bauwens met 8-4 Mien Bies- broeck, terwijl Tilly Totté met 9-3 José de Blieck op veilige afstand hield. In de categorie bij de jeugd boekte Sebastien Rottier een 6-5-zege op Fran- 'cesca Adriaanens. Bart van Kampen zegevierde met 4-3 over Mireille Antheunis. Enkele uitslagen heren: Harold Pluijm-Guij de Meij 6-4, Peter Tijssen-Jo Kouijzer 7-4, Ronald Bonsel-Liem 9-7, Gerard de Groot- Ko Kools 6-4, Mark van der Meer- Hans Smits 6-4, Jos de Kerf-Pa- trick Wentzler 8-3, Evert van Kampen-Eric Herman 8-6, Dona Nanna-Theo Misseghers 7-6. Da mes: Brigitte Rombout-Vera Die- rickx 9-3, Tiny Wentzler-Emmeke Lockefeer 7-6. Jeugd: Stefan Buijsse-Esther Vervaet 7-1, Bert van Kampen-Yoeri Courtin 5-4, Jeroen Fassaert-Guido Rombout 6-3. DD: Brands/ Adriaansens- Verhaegen/Neefs 10-6, Leerma- kers/Van Wersch-Bral/Smits 10-5, Dobbelaar/Steel-Smits/Schelfhout 8-4, Spork/Van der Aa-Jacobs/Vo- gelaaar 9-2.

de Stem | 1987 | | pagina 9