AND Patrick Bogaert sterkste EINDELIJK EN GOED VOORNEMEN DAT MAKKELIJK IS VOLTE HOUDEN. Zeeuws-Vlaamse triomfen ng 'ENNISTOERNOOI ADOR - SPORT IN DE BRAAKMAN Van Damme-dames zijn slagvaardig DE STEM.SZX>^ JE 17 is gezelliger lenigde spaarbank Bron gaan aan kop in Oostburg Jeunesse verspeelt punten Hoofdplaat krijgt klop van Terhole nu 75 PETER PICA VET MOET DE ROL LOSSEN irco van der uien boekt laie winst TERNEUZEN - Het tennistoernooi van Ador- sport in De Braakman werd besloten met een verrassende toernooizege voor Menno van den Hout en Isabelle Leenhouwers pakte de over winning in de hoogste categorie bij de dames. Automatisch sparen betekent: elke maand een vast bedrag opzij laten zetten op een spaarrekening. Hierdoor heeft u het voordeel dat u ongemerkt een flink bedrag bij elkaar spaart, en geniet u bovendien een fikse rente. Het afgesproken bedrag kunt u uiteraard op elk gewenst moment veranderen. De Verenigde Spaarbank heeft een aantal aantrekkelijke spaarvormen waarbij u direct over uw geld kunt beschikken: zoals de Select-spaarrekening en de Patent-rekening. Wit u meer weten over de voordelen van automatisch sparen? Op het kantoor ie de buurt vertellen ze er graag meer over. Uitslagen TITEL VOOR VIVIAN BLANCKAERTEN PETER BV Oostburg heeft nieuw damesteam 9 IJSDAG 6 JANUAR11987 T14 PAGINA SPORT 2' at 37 twee dagen vóór de gewenste "len wij. U kunt ook terecht op en (zie elders). Wij vragen in betaling voor opdrachten van "bied en de rubrieken woningruil PARTICULIEREN, regelprijs incl. B T W Brabant Zeeland gehek Br.Koerier Z.VI.Koerler 16.06 535 ZAKEN, 'om Brabant 18.07 1.39 5.88 1.96 Zeeland Z.VI.Koerier oplage ZVK 19.37 6.46 0.62 gehele oplage 20.41 1.57 DEN op 1 x plaatsen ongewijzigde plaatsingen, dert oorden van gem. 6 letters tante betaling 4.- 3,50 extra ht voor advertenties zonder geren (art. 16 Regelen voor het "sprakelijkheid aanvaarden voof n ook. ontstaan door het niet, niet an advertenties. ven advertenties of fouten handschrift van de opdrachtgever worden vergoed. "jk twee dagen vóór plaatsing om ijn. 4800 MB Breda -Idt vrijdag 12.00 uur 01-ff yfln onze atletiekmedewerker jjlKANT - Patrick Bogaert It bet Belgische Meerdonk leid Peter Picavet van zijn erde zege binnen veertien !geo af. De Hulstenaar kon egaert tot de vierde van de II kilometer volgen, maar loeat toen de rol lossen. Dit u0 bad al in een vroeg sta- Imn de rest van het 117- lge veld tot achtervol- gedwongen. De eerste ibtervolgers waren Rik den ollander en Fons Warrens. Daarachter een groep met jder meer Jo David, Alex ernaeve en Willy Fermont. 0k dit groepje spatte nog uiteen, maar toen kwam de zege van Bogaert nooit meer in gevaar. Picavet hield zijn tweede plaats vast, terwijl Den Hollander de strijd met Warrens om de derde plaats in zijn voordeel besliste. Eddy Vink, deze keer weer in een begeleidende rol voor zijn gabber Arnold Polder man, kwam op een gedeelde tiende plaats binnen. Bij de dames zegevierde Rita Kint uit Hulst Op de 6 kilometer mocht Bart Kindt tot halverwege Christian van der Wege ge zelschap houden. Toen trok de Terneuzenaar zijn eigen plan om met ruim verschil te zegevieren. Peter Heye nam de kortste afstand, de drie kilometer, voor zijn reke ning. De Belg vloerde de amateur-wielrenner Erik Vereecken in de spurt. Met een totaal van 228 deelne mers bleek ook het trimlopen in Heikant in de lift te zitten. Het betekende een record voor de organiserende trim- club, die daarbij de mede werking had van SV Aloy. Uitslag 3 km: 1. Peter Heye, Evergem 9.30; 2. Erik Vereecken, St.-Jansteen 9.32; 3. Bas Jasperse, Axel 9.54. 6 km: 1. Christian van der Wege, Terneuzen 18.53; 2. Bart Kindt, Vogelwaarde 19.44; 3. Peter-Paul Boeding, Terhole 20.07; 4. Sjaak Boekhout, Terneu zen 20.18. 11 km: 1. Patrick Bo gaert, Meerdonk 35.42; 2. Peter Picavet, Hulst 36.10; 3. Rik den Hollander, Nieuwkerken-Waas 36.29 4. Fons Warrens, Sluiskil 36.37 5. Dirk Vercruysse, België 37.11; 6. Jo David, Koewacht 37.14; 7. Alex Vernaeve, West- dorpe 37.21; 8. Willy Fermont, Hulst 37.24; 9. Arnold Polderman, Vogelwaarde en Eddy Vink, Westdorpe 38.11. Dames 6 km: 1. G. de Witte, Gent 24.51; 2. A. Heinze, België 26.41; 3. Esther Vink, Westdorpe 27.59; 4. Ingrid van Assche, Hoek 28.24.11 km: 1. Rita Kint, Hulst 48.06; 2. Nicole Roegiers, Kortrijk 52.43; 3. Elly Murre, Terneuzen 53.58. ene Leenhouwers en Van den Hout BANDE - Marco van der en uit IJzendijke zege- e in de Nieuwjaarscross uidiande. In het 'Eras- m', dat er door de vorst ekend bij lag, schudde hij slotfase Peter Provoost [Ich af. In zijn 'achtertuin' Provoost pas In die slot- op de 10 kilometer bereid pltuleren voor zijn twin- aar jongere concurrent. Versluys legde beslag op verdienstelijke derde de 6700 meter haalde sl de Graeve uit Sas van het probleemloos. Hij al ruim anderhalve mi- binnen toen Ronnie de iiaere werd afgevlagd. in Provoost nam de kort- stand voor zijn rekening, lield de gebroeders Ra- en Paul Walrave, drie andenaren, op afstand, stonden ook twee jeugd- op het programma. Rens zegevierde op de meter en Paul van de schreef de 720 meter op aam. Een kleine zeventig emers passeerden de in- 'yjg «ingscaravan van de ■ereniging Zuidzande, samenwerking met de ikvereniging De Wielin- oor de organisatie teken- (en: Jeugd 720 meter: 1. Paul 'eire, Oostburg 3.38; 2. Rutger in, Oostburg 3.40; 3. Diederik n, Oostburg 4.56; 4. Martin Kools, nde 0,30. 1440 meter: 1. Rens van rWg taclljke 5.45; 2. Andy van ke 6.05; 3. Arno Duyssi rg 0.08; 4. Steven van de 1 van Waes, sserink, -re Veire, rg6.45. Senioren 3350 meter: 1. Je- tovoost, Cadzand 12.28; 2. Rudi Zuidzande 13.45; 3. Theo Rabout, Ade 13.55; 4. Paul Walrave, Zuid- 3.58; 5. Marco Scherbeijn, Cad- 23.6700 meter: 1. Pascal de Grae- van Gent 24.48; 2. Ronny de Mar- IJzendijke 28.21; 3. Peter van Aardenburg 26.32; 4. Jacco Dek- Mtbura 28.52; 5. Rudy Mortier, 3711. IMÖO meter: 1. Marco van alen, IJzendijke 36.12; 2. Peter Cadzand 38.40; 3. Adri Ver- tetburg 38.27; 4. Erik van Nevel, 8M2; 5. Bertus Gelderland, &49; 6. Jan van de Linde, Oost- 'fi 7. Jaap Fremouw, Breskens Johan Huigh, Schoondljke 40.38; 'bijt, Groeae 40.51. Door Kees Hamelink Met name de overwinnng van Menno van den Hout op de uitgesproken favoriet Ronald van Remortel was verrassend, want laatstgenoemde was door zijn vele toernooizeges in de omtrek de man, die vooraf het meeste aanspraak kon maken op de titel. Overigens waren de finaleplaatsen van beide spelers conform de verwachtingen. Van Remortel versloeg in de kwartfinales Fred Elliott, ter wijl hij in de halve eindstrijd met miniem verschil Guido Toihoek van zich afschudde met 8-7. Onderin het schema acteerde Menno van den Hout probleemloos. Zowel Dieter Gajewski als Rolf Hoving ach ter zich latend, was de finale plaats vlot een feit en zijn uit stekende vorm etaleerde hij met veel geestdrift in het slot- duel tegen Van Remortel. „Het was alsof ik tijdens de partij niets goed kon slaan. Voordat ik aan het net stond had ik al de nodige fouten gemaakt," luidde het commentaar van Van Remortel, die onverwacht een forse nederlaag kreeg te verwerken tegen de pupil van Jan Willem Visser. „Winnen of verliezen, daar moet je altijd rekening mee houden, maar dat ik zo dik zou verliezen had ik niet ver wacht," aldus Van Remortel. Van den Hout kwam in het slotduel geen enkele keer in de problemen, hetgeen de 16-4- einduitslag duidelijk illu streert. „Slechts een enkele keer lukte mijn eerste service niet, maar dat waren echt uit zonderingen. Voor de rest sloeg ik de bal waar ik hem wilde, althans dat gevoel had ik," luidde de reactie van Van den Hout na zijn overwinning. „Ik voel me weer helemaal op mijn oude niveau terug," voegde hij daar veelbeteke nend aan toe. Bij de dames liet Isabelle Leenhouwers er geen twijfel over bestaan wie de sterkste was. De overwinning deed haar dan ook zichtbaar goed, want haar tegenstandster An nick van Waes had overtui gend de finaleplaats voor zich opgeëist. Nancy Blok was haar slachtoffer in de halve finale, die Van Waes met 11-5 duide lijk won, terwijl Leenhouwers met minder overtuiging An drea Hamelink opzij had gezet met 8-7. Het klasseverschil kwam in de finalepartij over duidelijk naar voren. De 13-jarige Leenhouwers maakte al in het begin van de partij voldoende tempo om haar opponente onder de duim te houden, hetgeen haar met schijnbaar gemak lukte. Een 7-0-voorsprong is voor een te genstander niet meer in te ha len als er op tijd wordt ge speeld en Annick van Waes was dan ook niet meer bij machte aan deze achterstand nog iets te doen. De enkele te- genpunten ten spijt. De eind uitslag van 10-3 luidde dan ook haar derde verloren finale in, want zowel in Hulst als Terneuzen kwam Van Waes niet verder, hetgeen haar de uitspraak ontlokte van de 'Poulidor van de tennissport'. In de finale bij de D-dames zegevierde de 12-jarige Na- thaly Tijssen, die met 7-6 Nell Hendrikse versloeg. Laatstge noemde speelster won in de halve eindstrijd van Danielle van Zweeden met 14-2, terwijl Tijssen met 14-3 Tiny van Zweeden achter zich liet. Ed ward Bleijenberg uit Sluiskil kan met zijn zege bij de D-he- ren terugkijken op een goed (ADVERTENTIE 78, FORD Taunus t.k. bj.'J APK-gek. i.z.g.st. I 01155-3811 na 17.30 uul Wij verzoeken adve ders, die adverteren brieven onder nummef| toezeggen; „foto's retourneren en/of altljd| zullen antwoorden" 5% toezeggingen ook 1% werkelijk na te komen. V.B.O.K.. voor hulp moeder en kind bij gewenste zwangerscf 01154-1691 of 1460 ucteur/trice ot >lhouder/ster kunt u het fel begeerde off®' K ebben. U heeft dan de W- ;choolwereld op zak en u rekenen in een fijn beroep J jkheden. Binnen enkele iterdagopleidingen. Er zijn l/raag de gratis studiegids 99425. opa brengt u met elkaaar in W wilt. Bel maar met onze ving (kan ook 's-avonds). v en informatie over onze partnerzoekers. (De gratis id). r. Polane01 f 04160-3' Centrum Europa van Toezicht, ingesteld do<" irlands grootste relatieber"10™ 8 jaar). yjGEN: KANTOREN BRESKENS. TEL 01172-3310. OOSTBURG. TEL 01170-2313 TERNEUZEN, 401150-17815 EN TEL01150-13771. AXEL, TEL 01155-2689. HULST. TEL01140-16840 Van onze sportmedewerker HULST - De slotweek van 1985 hebben de dames van het volley balteam van Van Damme gebruikt om goed uit te halen. Verras send klopte het Van Damme-team Lybeert/Verstraeten met 3-0. De zege van Van Damme kwam eigenlijk geen moment in ge vaar. Daar zorgde met name de prima draaiende Diana van Damme voor. Mede door haar aanvalskracht trok haar team de eerste set met 15-10 naar zich toe. Deze opsteker resulteerde in een voortzetting van het spel peil en winst in de tweede set met 15-7. De winst was daar mee al binnen, maar dat bleek niet voldoende. Ook in de derde set bleef het Van Dam me-team aan de winnende kant van de score met 15-10. Met deze 3-0-zege begon het in ieder geval sterk aan de tweede periode. Eveneens met een 3-0-zege opende Jong Morres. Dit da mesteam is oppermachtig in de eerste klas. VV Heyndrickx slaagde er niet in de Jong Morres-formatie te bedreigen; 3-0 (15-12, 15-5, 15-9). Meer eersteklassers dan deze vier De finalisten van het Ador-tennistoernooi in De Braakman, v.l.n.r. Mario Leenhouwers, Nathaly Tijssen, Edward Bleijenberg, Isabelle Leenhouwers, Nell Hendrikse, Annick van Waes en Menno van den Hout. - foto wim kooyman. toernooi. Moest hij in Terneu zen de eindoverwinning op het nippertje aan Jan Veraart la ten, deze keer sloeg hij gedeci deerd toe, hoewel de strijd in de kwartfinales tegen de jeug dige Dethlef Pieters zeker niet gemakkelijk verliep: 7-6. Cor Deij, na zijn 9-3-overwinning op Macky Edwards van Muijen een duidelijke halve finalist, kon Bleijenberg even wel niet afstopppen. Met 11-5 werd hij finalist. In die eind strijd was verrassend Mario Leenhouwers zijn tegenstan der. Laatstgenoemde stopte Joop van der Griek vroegtij dig af met 10-8 en ook Wim Nijsse (winnaar tegen Hans van den .Akker) bond hij aan zijn zekegekar met 8-5. Bleij enberg zegevierde in het slot duel met 8-6. HE-C: Menno van den Hout-Ro- nald van Remortel 16-4; finale ver llezersronde: Frank Hamelink- Frank Wille 10-5. DE-C: Isabelle Leenhouwers-Annick van Waes 10-3; finale verllezersronde: Ria Sterrenbergh-Bep van de Vijver 8- 5. HE-D: Edward Bleijenberg-Ma- rio Leenhouwers 8-6; finale verlle zersronde: Guido de Rechter- Harry Middel 12-4. DE-D: Nathaly Tijssen-Nell Hendrikse 7-6; finale verllezersronde: Sabine de Ridder- Jacqueline de Bliek 11-1. HE-E: Rob de Burger-Peter Simonse 10- 4; finale verllezersronde: Patrick Dieleman-Mark de Waal 9-6. DE- E: Ellen Lambert-Adrie Tijssen 8- 6; finale verliezersronde: Ria van Waes-Micha Deij 14-5. HD-C: 1. Elllott/Gajewski, 2. Van den Hout/Matthijssen. DD-C/D: Van de Vijver/Hendrikse-Blok/Hame- link 15-5. HD-D: Veraart/Van der Sloot-Leenhouwers/Leenhouwers 10-6. HD-E: 1. Dieleman/Hoving, 2. Pieters/Kroes. DD-E: 1. De Mul/ Pieters, 2. Albicher/Wijnacker. GD-D/E: 1. Deij/Deij, 2. Pie ters/De Putter. Van onze sportmedewerker OOSTBURG - Bron is de nieuwe leider in de eerste klas van het Oostburgse KNVB- zaalvoetba). De formatie uit Waterlandkerkje won het in- haalduel tegen Zagers en wipte over het niet spelende leidersduo Vooruit en Casino. Het blijft trouwens spannend in de strijd om de titel, want vier ploegen staan met slechts een verschil van twee punten in de kopgroep. Onderaan lijkt Bonte al veroordeeld. Het belangrijke vierpuntenduel tegen Wapen van Sluis werd verloren, waardoor er een kloof is ont staan van maar liefst zes pun ten. Wel moet daarbij worden aangetekend dat Bonte een wedstrijd minder heeft ge speeld. In de tweede klas stond het toptreffen tussen Oude Raed- thuys en Jopie op het pro gramma. Het werd een ruime zege voor Oude Raedthuys, waardoor de Biervlietse for matie alleen aan de leiding is gekomen. Uitslagen eerste klas: Zagers- Bron 1-2, Wapen van Sluis-Bonte 6-4. Tweede klas: Jopie-Oude Raedthuys 1-7. Stand eerste klas: Bron 10-14, Vooruit 10-13, Casino 10-13, Zagers 10-12, Van de Bosse 9-10, De Zwaan 10-8, Wapen van Sluis 10-7, Bonte 9-1. Tweede klas: Oude Raedthuys 9-16, Jopie 9-14, Markt 15 9-13, Du Commerce 9-11, Buitenlust 9-9, Cok 8-8, Cebeco/ZW 9-7, Sikkels 9- 5, De Ploeg 9-4, Eikenloo 9-1. Van onze tafeltennismedewerker MIDDELBURG - De beide als favoriet voor de hoogste titels gestarte Vivian Blanc- kaert bij de dames en Peter Roeland bij de heren hebben deze rol ook waargemaakt tijdens de Zeeuwse kam pioenschappen tafeltennis, die in het afgelopen week einde in Middelburg werden gehouden. En aan beide Zeeuws-Vlaamse overwin ningen in het enkelspel viel totaal niets af te dingen, want zij bepaalden de kracht die het Zeeuwse tafeltennis momenteel uitstraalt. Toch bevatte met name de herenfinaie wel een verras sing, in die zin, dat naast fi nalist Peter Roeland niet de als tweede, derde of vierde geplaatste Koen de Vries, Jan-Henk Bomhof of Pascal Neve mede-finalist waren. Die rol was deze keer verras send weggelegd voor de Vlis- singer Michiel Heeren van Wilno. Dat hij met succes en kele dagen van het kerstver lof had gespendeerd in extra training kwam tot uitdruk king in zijn spel, waardoor in poule B Jan-Henk Bomhof zijn slachtoffer werd en later in de halve finale ook de al even verrassend tot de laat ste vier doorgedrongen Eric Roeland (MZ). Die was na melijk zover gekomen omdat hij in poule A gelijk eindigde met Koen de Vries en Pascal Neve. Laatstgenoemde SAR- speler verloor, gelijk een bokser, de plaatsing op pun ten omdat slechts twee spe lers overgingen naar de halve finale. De verwachting dat de eindstrijd zou uitmon den in een Terneuzense aan gelegenheid tussen de neven Eric en Peter Roeland werd gedwarsboomd door Michiel Heeren. De Wilno-tafelten- nisser speelde overigens ook in de finale voor wat hij waard was, maar in de eerste Sterra Blanckaert, Vivian Blanckaert, Pascal Neve, Peter Roeland en Anja van de Vij ver (v.l.n.r.). - FOTO WILLEM MIERAS game werd hij door keiharde smashes van Peter Roeland naar 21-14 gespeeld. Heeren nam daarna de aanval van Roeland beter over en met 16-21 was de spanning in deze titelstrijd toegespitst op de derde game. Daarin gaf de in de eredivisie geslepen Pe ter Roeland alles wat hij in huis had, waardoor Heeren met 21-15 moest wijken. Naast de fraaie wisselbo- kaal won de Terneuzense HAVO-leerling ook een reis naar Engeland voor twee personen, terwijl Vivian Blanckaert eenzelfde trip won na de gewonnen finale tegen de verwachte tegen standster Ingrid van Osse- laer (MZ). Beide speelsters waren in een tienkamp acht partijen ongeschonden door gekomen en het onderlinge duel zou ook deze keer de Zeeuwse kampioenen aan wijzen. Vivian Blanckaert drukte al in de eerste game flink door en scoorde 21-16. Daarna dicteerde de links handige Zeeuws-Vlaamse ook de tweede game met een hoog tempo, dat de Middel burgse via veelvuldig ge bruik van de handdoek toch wel trachtte te onderbreken. In een laatste aanvalsgolf kwam Ingrid van Osselaer via een 14-9 achterstand nog langszij tot 20-20. Daarna wist Vivian met 22-20 haar titel weer met een jaar te verlengen. Ankie Kersten werd met zeven keer winst derde, ter wijl een goed spelende Sterra Blanckaert de vierde plaats voor zich opeiste voor de aanstormende jeugd in de persoon van Renate Louws (Zand). Het damesdubbel was zonder discussie voor het Blanckaert-duo, terwijl het koppel Bomhof/De Vries die eer, vóór de gebroeders Roelands bij de heren opeis te. Bij de heren D reikte Wim 't Hooft (SAR) tot de derde plaats, terwijl Piet Cardon (STV) en Rino Jonkheijm (SAR) ditzelfde presteerden in de H- en de E-klasse. Mi chel Vervaet verloor in de F- klasse de eindstrijd van Nico Baarends (Arnemuiden). damesteams kwamen niet binnen de lij nen. Uitslagen tweede klas dames: ABN- Hako 0-3 (6-15, 7-15. 8-15), W Heyn drickx 2-Pr oprijs Stop 1-2 (13-15, 15-11, 8-15), Voorwaarts-Van de Klundert 3-0 (15-3, 15-11, 15-9). Tweede klas heren: Luctor-Rijk 3-0 (15-2,15-8,15-1), Morres- Brandax 1-2 (10-15,16-14,7-15), Van We- semael-Jansenius 3-0 (reglementair we gens niet opkomen van Jansenius, dat tevens drie punten in mindering krijgt). Van onze basketbalmedewerker OOSTBURG - BV Oost- burg er in geslaagd na een jaar weer een nieuw team in de competitie te bren gen. Volgend seizoen maakt een kersvers da mesteam zijn entree in de laagste klas van de basket balcompetitie bij de senio ren. Om die start succesvol te maken heeft Oostburg voor de rest van dit seizoen een programma met vriendschappelijke wed strijden opgesteld. Zo zal 9 januari het meisjes-juniorenteam van BV Souburg de eerste te genstander zijn in Cad zand. De groep van zo'n negen dames in de leeftijd van 16 tot 23 jaar is en thousiast en samen met trainer-coach Johan Moer man wordt er hard ge werkt. Het is voor het bas ketbal in Zeeuwsch- Vlaanderen een goede im puls met een aanwinst aan streekduels. Van onze tennismedewerker HULST - In de Hulsterse be- drijfstenniscompetitie ver speelde Jeunesse tot twee keer toe de nodige punten in de A- poule. Met 4-4 speelde het team gelijk in de inhaalwed strijd tegen Fysio Tennis, waarin Alfred Koen en het duo Monique Begijn/Roland Renique verantwoordelijk waren voor de vier tegenpun- ten. Het duel tegen Zaman Sport leverde ook niet meer dan een 4-4-gelijk spel op voor Jeunes se. Annemarie Dobbeleir moest een 5-1-voorsprong uit handen geven tegen Sandra Cool (5-6), maar Coen Dobbe leir pakte punten terug via een 8-1-zege op Harold de Puijsse- leir. Winst in het herendubbel, maar nipt verlies in de mixed partij voor Jeunesse, bepaalde de eindstand op 4-4. Uitslagen A-poule: Jeunesse-Fysiö Tennis 4-4, Jeunesse-Zaman Sport 4-4, Jansenius-Fysio Tennis 6-2, El. Wee- maes-PZS 8-0. B-poule: d'Aubioul- Schelde Lin 4-4, Elma I-El. van de Walle 5-3, Walhout/De Visser-Luetor 4-4. C- poule: Bleijko-Elma 2 6-2, Terra Nova- Westerterp/Hemelaar 0-8, Bleijenbergh- Korenbeurs 4-4. D-poule: Neckermann 3-Rabo Hulst 2-6, Fassaert-Van Seume- ren 7-1, NSM-Tiffany 8-0. SAS VAN GENT - Er werden nog enkele vriendschappelijke voetbalwedstrijden gespeeld, waarbij Zeeuws-Vlaamse ploegen betrokken waren. Terhole verraste door bij Hoofdplaat met 1-2 te winnen en HVV'24 en STEEN speelden met 2-2 gelijk. HOOFDPLAAT-TERHOLE 1-2 - Op de zege viel eigenlijk niet veel af te dingen. Terhole was feller en kreeg ook de beste kansen. Het gevaar van Hoofdplaat bleef beperkt tot afstandsschoten. Toch kwam de thuisploeg na rust op voor sprong door Stanny Souli- mans. Peter en Gerard Dobbe laar zorgden er voor dat Ter hole aan de positieve kant van de score kwam. HVV24-STEEN 2-2 Een leuke wedstrijd om te zien. STEEN was wel de betere ploeg, maar had de pech dat tot twee keer toe het houtwerk geraakt werd. Door Carlo Blommaert kwam HW'24 op voorsprong, maar voor de pauze was de stand in even wicht door Jo van Remortel. Dezelfde Carlo Blommaert bracht de thuisploeg opnieuw aan de leiding. De actieve STEEN-aanvaller Eric Nagel- kerke zorgde er voor dat er met een gelijke stand afgeslo ten werd.

de Stem | 1987 | | pagina 9