D Eerste paal Bellinghof OTERIJ. CING. m 4 e juwelier DERTIEN WONINGEN IN CENTRUM HULST College Axel houdt vast aan locatie Buitenweg Parkeerruimte bij dorpshuis Heikant wordt niet vergroot Veel belangstelling voor afscheid pastoor Knipscheer ISTEM tsloterij ekking d.d, ber1986 VAN ZEELAND 3 88 88 Goud mode ONDERZOEK AXEL: Gratis zwemmen in voorseizoen Schietingen ^stkantoren vroeger dieht teaMid<Je,bUr9: B en W Axel: Uitbouw Poolse contacten niet gewenst Axel Graauw Heikant Hengstdijk Hulst Kloosterzande Koewacht Lamswaarde Nieuw-Namen Ossenisse St.-Jansteen Walsoorden Draften Blues presenteert tweede single politierapport UIT HET ZAKENLEVEN Rouw weg bij NVOB op alle nummers: op alle nummers: op alle nummers: 045311 ners eindigende op: ners eindigende op: 41 ners eindigende op: ners eindigende op: ners eindigende op: ners eindigende op: ners eindigende op: ners eindigende op: ners eindigende op: Zetfouten voorbehouden. ig wordt rechtstreeks uitge- ar het programma Villa Valuta. Sled. 1, aanvang ca. 20.30 uur DE STAATSLOTERIJ INSDAG 16 DECEMBER 1986 T22 PAGINA ZEELAND 2 M-KANTOREN EESTDAGEN komende feest- ilg van de Arbeids- len alle PZEM- derdag 25 decern- at zondag 4 januari voor het publiek. gas en elektriciteit; en -geisers ruikelijke manier eriode worden oringsnummer boilers en geisers neen worden ver- g 27 december december 1986 en 987. Storingen in is en elektriciteit to snel mogelijk van gas en elektri- let verhuizing kan ecember 1986 en atsvinden. Wel óór 23 december ntoren plaats te iber 1986 sluit een antoren om 16.00 Jirectie N.V. PZEM e zeeuwse n^l atschappij Desiree groeibriljant 487.- 7/ brochette Vele modellen met en zonder steen Van een onzer verslaggevers HULST - Burgemeester F. Jacobs van Hulst beeft gisteren officieel je eerste paal geboord voor een complex van dertien nieuwe wonin gen in de Hulster bin nenstad. In het Bellinghof, een bouwplekje langs de wallen tussen de Korte en Lange Bellingstraat, zullen de ko mende maanden twee typen eensgezinswoningen verrij zen. Ze worden gebouwd in opdracht van de Hulster Woningbouwvereniging, die daarmee opnieuw een steentje bijdraagt aan de vernieuwing en sanering van de Hulster binnenstad. Voorzien van helm, laar zen en oliepak beklom bur gemeester Jacobs gisteroch tend de boormachine, om de basis te leggen voor de fun damenten van de nieuwe huizen. De rest van het kar wei zal worden afgemaakt door het bouwbedrijf Van der Poel. Het plannetje is ontworpen door architecten bureau Van Driessche en Bolsens. De woningen gaan de toekomstige huurders on geveer 485 gulden per maand kosten. De totale bouwkosten bedragen 1,5 miljoen gulden. Burgemeester Jacobs zei gisteren verheugd te zijn dat opnieuw een begin wordt gemaakt met een stukje stadsvernieuwing. „We zou den graag de problemen in de binnenstad in één keer aanpakken, maar dat kan niet. Het zal daarom gefa seerd moeten gebeuren, in kleine gedeelten". In het binnenstad wordt het Bel linghof voorlopig het laatste project dat de woningbouw vereniging ter hand neemt. Wel worden er nog 27 huizen gebouwd in het nieuwe plan Tragel. Ook zijn er plannen om een nog braakliggend terreintje in de Sportlaan te bebouwen. Bijgestaan door een vakman boort de burgemeester de eerste paal de grond in - FOTO WIM KOOYMAN Van een onzer verslaggevers AANLEG NIEUW WOONWAGENCENTRUM AXEL - Burgemeester en wet houders van Axel houden voorlopig vast aan de locatie Buitenweg voor de realisering van een tweede woonwagen centrum in de gemeente. In hun antwoord naar aan leiding van vragen bij de be groting zegt het college van mening te blijven dat eerst het provinciaal locatie-beoorde lingsteam de gedachten eens over het plekje moet laten gaan. Zoals bekend hebben B en W zich met de keuze aan de Buitenweg de woede op de nek gehaald van een meerderheid van de gemeenteraad. Ze zeg gen het te betreuren dat de fracties niet de bereidheid hebben getoond een door het college goed gemotiveerd en beargumenteerd voorstel af te wachten. Het CDA heeft wel een op lossing gevonden om derge lijke opschudding in het ver volg de kop in te drukken. Voordat er weer één of meer dere locaties aan de locatie beoordelingscommissie voor gedragen worden, zo opperea de christen-democraten, zou daarover eerst eens in de raad van gedachten moeten worden gewisseld. Uiteraard in een geheime zitting. „Dat kan wel licht veel commotie voorko men". Ook de WD wil niets val» de Buitenweg weten en wacht gespannen af met welks nieuwe locatie-voorstellingen het college op de proppea komt. Van het GPV mogen mensen best een woonwagen tot onderdak kiezen. „Maar elke woonvorm past niet over al. De woonvorm 'woonwa gens' past niet midden in de bebouwde kom van Axel". AXEL - Het college van B en W van Axel is bereid een ge degen onderzoek te doen naar de mogelijkheid om waterlief hebbers in het voorseizoen gratis te laten zwemmen. B en W antwoorden dat op een suggestie die is gedaan door de PvdA. Het voorstel houdt in dat de verwarming van het Axelse zwembad niet meer wordt aangestoken. In het voorsei zoen mag dan gratis gezwom men worden. Daardoor, zo filosofeert de PvdA, worden cassières in deze periode ook overbodig. Het moet volgens de PvdA mogelijk zijn om te becijferen of de gemeente met een derge lijke opzet financieel voordeel opdoet. Van een onzer verslaggevers HEIKANT - Er komt geen extra parkeerruimte nabij het gemeenschapscentrum 't Heike te Heikant. B en W van Hulst heb ben dat besloten na een on derzoek, op verzoek van het raadslid P. Stevens. Stevens opperde daar voor een plekje aan de Oud Ferdinandusdijk, maar dat gaat wel erg duur uitval len. Er is ruimte om slechts een twintigtal parkeer plaatsen de maken. Bere kend is dat de aanlegkos- ten zeker 25.000 gulden zul len bedragen. Daarbij is dan nog niet de aankoop van de grond gerekend. Volgens B en W worden in 't Heike overigens zel den activiteiten georgani seerd waaraan door vele personen wordt deelgeno men en waarvoor de aan wezige parkeerruimte niet voldoende is. Als er in inci dentele gevallen toch plaatsgebrek is, zo wordt gesteld, dan is het voor de bezoekers van het gemeen schapscentrum altijd mo gelijk hun auto in de in de onmiddellijke nabijheid gelegen straten te parke ren. LAMSWAARDE - Onder grote belangstelling heeft pastoor C. Knipscheer van Lamswaarde zondagochtend afscheid genomen van zijn pa rochianen. De nu 80-jarige Knipscheer is 26 jaarlang pastoor geweest in het dorp. Vele belangstellenden, onder wie burge meester en wethouders, woonden zondag de afscheidsdienst in de parochiekerk bij. Daarbij werden de gezangen verzorgd door het ge mengd kerkkoor en was de fanfare Vrijehid Eendracht aanwezig om de dienst muzikaal op te luisteren. Lovende woorden voor het werk dat de scheidende pastoor heeft verzet waren er van Deken J. Aarts. Uit handen van secretaris E. Staal van het kerkbestuur ontving pastoor Knipscheer een glas-in-lood raam. Hij wordt opgevolgd door pater J. ter Braak, die in de toekomst zijn werkzaamheden zal moeten ver delen over zeven parochies binnen de ge meente Hontenisse. Pastoor Knipscheer, naar wie pas nog een straat in Lamswaarde werd vernoemd, blijft overigens in het dorp wonen. - Koningsschieting, zaal W. ïaert, Elk zijn Recht, 20 schut- i: koning: H. Geerts, Moerbeke. - Zaal W. Blommaert, 29 Rhutters: hoge en tweede zijvogel: jtWilking, Hulst; eerste zijvogel: A. dobbelaar, Boschkapelle; grootste total (4): J. de Beule, Hulst T - Zaal W. Blommaert, 28 jöiuters: hoge vogel: H. Geerts, """beke; eerste zijvogel: L. Her- Meerdonk; tweede zij vogel: Heyens, St-Jansteen; grootste ■ntal(4): R. de Rijk, Hulst BRUG - Zaal Fabie, 75 putters: beide hoge en derde zijvo- P R. Smet, De Klinge; eerste zijvo- F R. Kint; tweede zijvogel: P. pc, beiden Clinge; vierde zij vogel: L Strobbelaar, De Klinge; grootste ptal (4): G. Colleman, St-Pauwels. DE - Bejaarden- '■hieting, zaal De Reizende Man, 28 jutters: hoge vogel: E. Rottier; """te zij vogel: A. van Gassne; 2de zij vogel: E. Warrens, allen gioosterzande; grootste aantal (7): de Wijk, Hulst OSTERZANDE - Bejaarden- Weting, zaal De Kastanje, 30 jutters: eerste hoge vogel: E. 'jykx, Hulst; tweede hoge en eerste gvogel: A Verhoeven, Kloosterzan- weede zijvogel: F. de Waal, Koe- Jt; grootste aantal (7): E. de Hulst KLOOSTERZANDE - Zaal De Kas tanje, 28 schutters: eerste hoge en eerste zijvogel: A. Verhoeven; tweede hoge vogel: P. Kint, beiden Kloosterzandetweede zijvogel: J. de Waal, Koewacht; grootste aantal (7): J. Crombeen, Kloosterzande. KLOOSTERZANDE - Zaal De Kas tanje, 25 schutters: beide hoge en tweede zij vogel: J. der Weduwe; eerste zijvogel: A. de Waal; grootste aantal (7): E. Pica vet, allen Klooster zande. KOEWACHT - Zaal Oude Molen, 30 schutters: hoge vogel en grootste aantal (4): J. de Waal, Koewacht; eerste zij vogel: P. van Meelen, Graauw; tweede zij vogel: R. Her- wegh, Heikant KOEWACHT - Bejaardenschieting, zaal P. de Vlieger, 35 schutters: hoge en eerste zij vogel: R. Goossens, Moerbeke; tweede zijvogel: E. Fie- rens, Lokeren; grootste aantal (5): J. de Waal, Koewacht KOEWACHT - Zaal P. van Steene, 36 schutters: hoge vogel: L. Dullaert, St.-Pauwels; eerste zij vogel: E. Sae- gers, St-Niklaas; tweede zij vogel: P. Martens; grootste aantal (7): J. van Hove, beiden Koewacht ZUIDDORPE - Zaal De Herberg, 43 schutters: eerste hoge vogel: A. de Munck, Zuiddorpe; tweede hoge vo gel: C. Bil, Terneuzen; eerste zijvo gel: R. D'Hondt, Zuiddorpe; tweede zijvogel: J. Dobbelaar, Boschka pelle; derde zijvogel: W. Laheyne, Overslag; grootste aantal (5): J. Koe mans, Terneuzen. Van een onzer verslaggevers T/HONTENISSE/AXEL - De postkantoren in Oost- ■tuwsch-Vlaanderen sluiten in verband met Kerstmis en uejaar op 24 en 31 december vroeger dan normaal het geval is. I De postkantoren in Hulst en Axel zijn die dagen geopend van iTJtot 15 uur, de dependance in de Hulster Sportlaan van 10 tot luuur> Clinge van 10 tot 12.30 uur, Heikant van 10.30 tot 12.30 'r'St Jansteen van 9.30 tot 12 uur, Kloosterzande van 9 tot 12 ri Koewacht van 10 tot 12 uur, Nieuw-Namen van 8.30 tot 12 Vogelwaarde van 10.30 tot 12 uur en Zuiddorpe van 10 tot 12 Het rijdend postkantoor doet op 24 en 31 december de ^plaatsen Hengstdijk en Vogelwaarde niet aan. fl ZUIDWEST NEDERLAND Uitwen t2en'Hulst en Goes, wssen en telefoon shop pagina 2. ®*hlhgstljden: '2.30/13.30_17 oo uur. Mactie Rein van der fnse,?? le~chef)' jan Ion oP chef>. Emile l'omm i° Meertens, Joep C'eo. Ronald fclOl T6n' COf de B°er Kist c0n Koomen (sport). FS raofnk Deii' Eugène t-13284 O-exploitatie «teur Zeeland: -no, privé tel. 01150- Van een onzer verslaggevers AXEL - Burgemeester en en wethouders van Axel vinden het "voorshands niet gewenst' om de contacten met de Poolse ambassadeur in Nederland verder uit te bouwen. Het college antwoordt dat op een vraag van de PvdA- fractie. „Desgevraagd", aldus het college, „zijn wij bereid de Poolse ambassadeur ook in 1987 en komende jaren in het kader van de bevrijdingsher denking te ontvangen op een andere datum dan op of om streeks 19 september". Plaatselijk nieuws Kaarting - Kaartclub Ons Ge noegen houdt vrijdag haar traditionele kerstkaarting. Dit keer in het clubgebouw van de showband Axel aan de Tuin straat, aanvang 20.00 uur. Men kan deelnemen aan de spel- soorten bieden zonder roem en jokeren. Bridge - Bridgeclub Axel speelde de eerste wedstrijd van de wintercompetitie in de Halle. 45 echtparen speelden in 4 groepen. Uitslag. Groep A: 1. dames Kock-Pel, 2. echtpaar IJsebaert, 3. heren Scheele-de Block, groep B: 1. heren Ver munt, 2. mevrouw Groene- woud-de heer Scheele, 3. echt paar Herrebout. groep C: 1. dames Wolfert-Zaman, 2. da mes Bode-Meijer, 3.(gedeeld) heren Maris-Grootveld en me vrouw Pieters-de heer Pieters. groep D: 1. echtpaar van der Heyden, 2. de dames Naye, 3. heren van Eyl-Danschutter. Kerstviering - De Bond voor Ouderen houdt vrijdag de jaarlijkse kerstviering in het gemeenschapshuis. De eucha- ristiviering wordt gehouden om 14.00 uur en gecelebreerd door pastoor Ruyloft. Daarna is er een koffiepraatje. Om 15.30 uur treedt conferencier Frans de Schepper uit Hulst op. Kaarting De Bond van Ouderen hield in het gemeen schapshuis een kaarting waaraan 45 personen deelna men. Uitslag: 1. R. van de Vel de, Kloosterzande; 2. U. Wil- laert, Clinge; 3. J. van Osse- laer, Hulst; 4. mevrouw Blom maert, Clinge; 5. R. Boogaert, Graauw. De volgende kaar ting is donderdag 18 deceniber. Kaarting - In zaal T. de Block werd een kaarting gehouden waaraan 40 personen deelna men. Uitslag: 1. P. de Kroon, 2. J. de Wit, beiden St.-Jansteen; 3. M. den Engelsman, Axel; 4. P. Praet, Nieuw-Namen; 5. J. Verdurmen, Heikant. Bingo - In gemeenschapscen trum 't Heike wordt donder dag een kaart- en bingomid dag gehouden door de Katho lieke Bond voor Ouderen. De spelen beginnen om 13.30 uur. Kaarting - In zaal 't Jagers huls werd een kaarting gehou den waaraan 56 personen deelnamen. Uitslag: 1. C. de Witte, Zuiddorpe; 2. F. Pies- sens, Clinge; 3. G. de Schepper 4. P. Zwartelee, beiden Ter neuzen: 5. Th. van Goethem, Lamswaarde. De volgende kaarting voor 50-plussers is woensdag, aanvang 14.00 uur. Bridge - Bridgeclub Hulst speelde de voorlaatste wed strijd van de competitie. Uit slag. Groep A: 1. dames Aron- son-Vroome, 2. dames Bies- broeck-Goossen, 3. dames Mast-Kint, groep B: 1. echtp. Borm, 2. hr. Melchers-mevr. Van de Boogaert, 3. mevr. Van der Linden-hr. Boddaert, groep C: dames van Dorsse- laer-Allaert, 2. heren Voer- man-Doualijn, 3. mevr. Boog- aert-hr. Stallaert, groep D: 1. heren Kint-Tieleman, 2,3 en 4: hr. Holla-mevr. Cosijn, echtp. Rijk, mevr. Vervaet-hr. de Deckere. Hengelen - In het teken van de wildmaand hield zeehengel- vereniging De Vogel de laatste clubwedstrijd van het jaar. De wedstrijd was georganiseerd door P. de Waal en K. van Kerkhoven. Hieraan namen, ondanks de slechte weersom standigheden, toch nog 43 vis sers deel. Uitslag: 1. J. Boeding 1802 punten; 2. K. van Kerkho ven 1662, beiden Klooster zande; 3. H. van Voren, Ter neuzen 1596; 4. M. van Bellen 1444; 5. P. de Waal 1198, beiden Kloosterzande; pijp: mevrouw Van Bellen met 330 punten. Kerstviering - De Bond voor Ouderen viert vrijdagmiddag een kerstmiddag in De Vla schaard, aanvang half twee. Het ouderenkoor brengt de kerststemming erin met het zingen van kerstliederen, aan gevuld met een kerstverhaal. Na pauze met koffie en kerst gebak worden een paar pas sende films gedraaid. Biljarten - De seniorenbilja- ters hielden in De Vlaschaard een biljartprijskamp. Er wa ren 20 spelers. Uitslag: 1. A. van Remoortel/N.Verbrugg- hen, 2. R. de Letter/H. Neele- mans, 3. H. Luyckx/M. Mat- thijs. Kaarting - In zaal De Vier Jaargetijden werd een kaar ting gehouden waaraan 65 personen deelnamen. Uitslag: 1. P. van Goethem, Lams waarde; 2. Th. van Cauteren, 3. A. D'Hondt, beiden Klooster zande; 4. R. D'Hert, Graauw; 5. W. Hulshout, Lamswaarde. Bond van Ouderen - De Bona van Ouderen houdt de jaar lijkse kerstviering woensdag 17 december in gemeenschaps centrum De Kauter. Men be gint om 13.00 uur met kaarten, waarna een conferencier op treedt. Tijdens de koffiepauze wordt kerstgebak aangeboden en worden kerstliederen ge speeld. Daarna worden nog verschillende dansjes uitge voerd onder leiding van me vrouw Bolssens. Kaarting - Kaartclub De Ver enigde Kaarters hield een kaarting bij Jo de loos waar aan 44 personen deelnamen. Uitslag: 1. C. de Winckel H. van der Eede, 2. B. Abbeel/ Th. Praet, 3. A. de Maeyer R. Thilleman. Kaarting - In zaal Thilleman werd een kaarting gehouden waaraan 52 personen deelna men. Uitslag: 1. I. de Winkel, Nieuw-Namen; 2. C. Thomaes, Meerdonk; 3. I. de Winkel, Nieuw-Namen; 4. Th. Vercau- teren, Kloosterzande; 5. J. van Waes, Hulst Kaarting - In zaal Hof ter Nesse werd een kaarting ge houden waaraan 49 personen deelnamen. Uitslag jokeren: 1. mevrouw Van Heese-Reyns, Ossenisse; 2. mevrourw Re- mijns-van de Balk, Klooster zande; 3. mevrouw Warrens, Hulst. Bieden: 1. mevtouw Rottier, Ossenisse; 2. Th. As- selman, 3. J. van Heese, beiden Kloosterzande; 4. E. de Maat, Ossenisse; 5. A. van Gink, Axel. Gaai bolling - De sociëteit Ons Vermaak hield een gaaibölling waaraan 33 personen deelna men. Uitslag: hoge vogel: J. Remijn; eerste linker zij vogel: P. van de Velpen; tweede lin ker zijvogel: R. Remijn; rech ter zij vogel: P. de Kever, allen Ossenisse; grootste aantal (5) R de Brouwer, Terneuzen. Dansavond De evenemen tencommissie van de stichting De Warande houdt zaterdag, aanvang 20.30 uur, de derde dansavond van het seizoen in De Warande. Het Jumbo Trio verzorgt de muziek. Kampioenendag - De postdui- vereniging de Zwaluw houdt zondag de kampioenendag in café Sport. Die dag wordt een keuring gehouden, waarvoor de duiven tussen 09.00 en 10.00 uur gebracht kunnen worden. Vanaf 12.00 uur worden de duiven tentoongesteld. Om 15.30 urn- wordt een bonnen verkoop gehouden van jonge duiven broed 1987. De bonnen zijn geschonken door bekende en sterk spelende duivenlief- hebbers. Ouderenkaarting - De Oude- renkaarting in de Noordstraat in Walsoorden trok 46 deelne mers. Uitslag: 1. Dhr. de Vet uit Kapellebrug, 2. A. van Driel uit Terneuzen, 3. D. Rie- mens uit Axel, 4. M. Pauwels uit Kloosterzande, 5. Mevrouw Pyers uit Terneuzen. Van onze correspondent VOGELWAARDE - Vooraf gaand aan wat bezoekers ach teraf een "prima concert' noemden, presenteerde de Vo- gelwaardse popgroep Draften Blues afgelopen weekeinde in het Dorpscentrum van Vogel waarde haar tweede single. Op de a-kant staat een stevige blues 'It's not my cross tot be ar", gecomponeerd door Greg Allman en op de b-kant staat 'Statesboro blues'. De plaat laat de geheel eigen muziek horen van Draften Blues, enkele maanden gele den uitverkozen als beste band van Zeeland. De bezoek(st)ers afgelopen weekeinde in Vogelwaarde kregen weer een uitstekend op dreef zijnde band te horen. Goed op elkaar ingespeelde musici (tenslotte kent Draften Blues al tien jaar een ongewij zigde samenstelling) die ieder op hun beurt de kans kregen hun individuele kwaliteiten te laten horen, zonder dat overi gens de groepspresentatie uit het oog verloren werd. Een sprankelende lichtshow gaf het nodige cachet aan de goed opgebouwde performance. Speciaal voor het optreden van Draften Blues was overi gens een groot podium in de zaal gebouwd. De officiële presentatie aan Zeeland van de nieuwe single van de band vindt volgende week plaats in De Meccano in Middelburg. Trotse leden van popgroep Draften Blues met hun tweede single. - FOTO WIM KOOYMAN BRES KENS - Van de auto van mejuffrouw D.H. uit Breskei®, die geparkeerd stond voflr haar woning op de Oud» Rijksweg, zijn de buitenspie gels, de ruitenwissers en een antenne afgebroken. Van dB dader(s) ontbreekt elk spoor. GROEDE - Op de kruising Provincialeweg-Nieuwstraat is J. de L. uit Oostkapelle in aanraking gekomen met een hokje van de PZEM. Hat PZEM-gebouwlje werd be schadigd. IJZENDIJKE - Op de kruising Parkzicht is E. de C. uit Wa terlandkerkje slapend in zijn auto aangetroffen. Uit een in gestelde controle bleek, dat <2. onder invloed verkeerde. Toen de politie hem aan een nade» onderzoek wilde onderwerpen werd C. agressief, trad beledi gend op en weigerde later ojl het bureau een bloedproef te ondergaan. KATTENDIJKE - Een feQ» uitslaande brand in een grol* boerenwoning aan de Monnirv- kendijk te Kattendijke heeft maandagmorgen een schade veroorzaakt van bijna een half miljoen gulden. De oorzaak van de brand is vermoedelijk een defect aan een met olie ge stookte centrale verwar mingsinstallatie. De brand weerkorpsen van Kattendijks en een bluseenheid van het brandweerkorps te Goes ba- streden de brand. Na ander half uur was men de brand meester, doch het nablussen vergde nog enkele uren. 0e eigenaar, die niet thuis was, J. van D., is tegen brand verze kerd. NUMMER EEN - Op de krui sing nabij het Duivelshoekje is M.V. uit Hoofdplaat met zijl» auto geslipt en aan de linker zijde van de weg in een sloot terecht gekomen. Dit gebeurde nadat hij over de kop was ge gaan. M.V. werd licht gewond evenals T.S. de R. S.S. werd wat zwaarder gewond; hij liep een sleutelbeenbreuk en een gebroken rib op. Hij is nasar het ziekenhuis in Oostburg overgebracht. SAS VAN GENT - Gistermid dag brak op het terrein van dB Suiker Unie te Sas van Geul brand uit in een rijdende fri- tuurwagen van H. E. uit Phi lippine, die geheel werd door het vuur werd verwoest. Naar de oorzaak van de brand wordt nog een onderzoek inge steld. SAS VAN GENT - Tijdens het rangeren op het station te Sas van Gent ontspoorde gister morgen omstreeks tien uur een viertal lege wagons. Dp schade bleef beperkt en om trent de toedracht van het on geval kon men bij de N.S. geej» verklaring geven. ZAAMSLAG - Gistermorgen omstreeks half twaalf werd op de Zaamslagsedijk de perso nenauto bestuurd door me vrouw D. V. uit Nieuw Namen aanzienlijk beschadigd na een duik in een weiland. De be stuurster zelf kwam met de schrik vrij. Het ongeval ge beurde doordat ze uit een uit rit een personenauto bestuurd door J. H. uit Terneuzen za^ naderen en dacht dat deze re gelrecht de dijk zou gaan op rijden. Daardoor geschrokken trapte ze op de remmen et» ging al slippend de dijk af. ZUIDZANDE - In de Maria- straat is P.S. uit Eede ten ge volge van gladheid met zijn auto in een slip geraakt. Hij verloor ten gevolge van die gladheid de controle over het stuur. Met zijn auto belandde hij tegen de voorgevel van de woning van W.K. te Zuidzan- de, die werd beschadigd. MIDDELBURG - Het Neder lands Verbond van Onderne mers in de Bouwnijverheid/ Gewest Zeeland neemt op 18 december afscheid van secre taris J. Rouw. Dat gebeurt tussen 15.50 en 17.30 uur met een receptie in hotel Arneville te Middelburg. Rouw is per 1 januari benoemd tot directeur van de bij de Bouwgroep Pe ters Beheer behorende bedrij ven.

de Stem | 1986 | | pagina 15