Bezuiniging op groen is 'een holle kreet' Asselbergs nam afscheid van dorpsraad MILIEUCLUBS GAAN MEER SAMENWERKEN leint 1 Zeeuwsvlamingen zelf debet aan hun welvaart Actie missiezuster haalt streefbedrag Oostburgse basisscho prolongeert schaaktitd M. de Roo generaal kampioen Eendracht lansen's Uitzendb „uitzenderlijk" goed VANZEELAND WD-FRACTIE AXELSE GEMEENTERAAD: ZELZATE (B) - Op diverse meetpunten, vooral in het Belgische deel van de Kanaalzone, zijn het afgelopen jaar norm-overschrijdingen van het zwaveldioxide (S02)-gehalte en van stof (zwevende deeltjes) geconstateerd. Clinge Hulst Nieuw-Namen Jubilarissen politierapport Schietingen STEM VAN MAANDAG 15 I WEST-ZEEUWSCH- VLAANDERli Part-time medewerk(st)e tel. 01620-22958 St. Antoniusstr. 31Oosterh Nu ook op donderdagmorg in Breda Parkzicht uitvoerder meubelen KLEINTJE medewe auto (A B C) >EC Dillinger Eng. Contr. E secretaresse - veiligheidsinspekteur werkvrouw - Lassers G 6 Machinefitters Pijpfitters Van een onzer verslaggevers AXEL - De WD-fractie in de Axelse gemeenteraad vindt het voornemen van B en W om een ton op het openbaar groen te bezuinigen 'een holle kreet'. „Een loffelijk streven, maar voor ons veel te vrijblijvend", aldus de fractie, die consta teert dat er in de begroting zelfs sprake is van een verho ging in plaats van een verla ging- „Wanneer men dan ook zegt dat het onderhoud en de aankleding van Axel achteruit gaat vanwege de bezuinigin gen, menen we dit te moeten betwijfelen". Het GPV koestert daarover heel andere gedachten. „Als het onderhoudspeil van we gen, straten, pleinen, stoepen en openbaar groen nog minder wordt dan het nu al is, is dat onaanvaardbaar. Verschil lende straten en stoepen liggen er bar slecht bij. De plantsoe nen schreeuwen om onder houd. 'Axel uw woongemeen- te' wordt een loze kreet als we zo'n slecht straatbeeld te bie den hebben". Het GPV denkt dat de op lossing te vinden is in een meer rationele aanpak van het werk. In die visie is niet alleen een gemeentewerkman die 'de kanijes eraf loopt' een te dure man, maar ook degenen die 'de graskantjes loopt af te steken'. Daarvoor, zo meent men, zou den machines moeten worden ingeschakeld. Ook het CDA is er niet ge rust op. „Wij denken dat met de aangekondigde beleids plannen de grenzen bereikt zullen zijn". Gepleit wordt voor het op langere termijn la ten terugvloeien van de bezui nigingen naar openbare wer ken. Met name ten behoeve van onderhoud aarr wegen, straten en pleinen. „Als dat onderhoud niet op peil wordt gehouden, komen we onszelf over enkele jaren tegen en vallen er letterlijk gaten in onze straten". Inmiddels vinden B en W dat Axel er niet slechter uit ziet dan omliggende gemeen ten. „Maar het is wel vijf voor twaalf.We hopen dat in de toe komst de middelen beschik baar blijven om een fatsoen lijk straatbeeld te kunnen be houden". Normen vervuiling vaak overschreden Bij stagnerende atmosferische omstandigheden of een bepaalde windrichting zaten soms dagenlang te hoge concentraties in de lucht. RETR AN CHE MENT - In het dorpshuis te Retranche- ment vond vrijdagavond de jaarvergadering van de plaatselijke dorpsraad plaats. Deze werd namens het Sluise college van burgemeester en wethouders voor de laatste maal bijgewoond door burgemeester mr. J. Asselbergs die binnenkort naar Zierikzee vertrekt. Deze dankte de dorpsraad voor de prettige samenwer king en gaf een opsomming van hetgeen gedurende zijn zesjarig bewind in Retranche- ment tot stand is gekomen. Hij noemde hierbij onder meer de aanleg van de Zwinweg en het parkeerterrein in Het Zwin, de reconstructie van de Braam- dijk en het recreatiefietspad Ter Hofstede-Sluiseveer en de uitvoering van het plan Zwin dorp door de firma Colthof. Kritische vragen werden hem nog wel gesteld over de openstelling van de wallen voor Retranchement voor de wandelaars. Het waterschap Het Vrije van Sluis is béreid het eigendom van deze histori sche wallen op gunstige voor waarden over te dragen aan het Sluise gemeentebestuur, maar de milieuverenigingen hebben vooralsnog bezwaren tegen de openstelling van de wallen vor het publiek. Burge meester Asselbergs meende echter dat binnenkort over eenstemming zal worden be reikt hierover. In plaats van het onlangs overleden lid van de dorps raad G. Schaasberg, werd A. Basting gekozen, terwijl de bestuursleden mevrouw Stel- lemans en Zwier werden her kozen. Na afloop van het huis houdelijk gedeelte hield de huisarts, de heer H. Bom een ludieke verhandeling over de ontwikkeling van de genees kunde in de laatste 25 jaar. Adventsviering - de Katholiek Bond voorj\ ren houden dinsdag ija ber in gemeenschapshui pertuus een advents- Om 13.30 uur begint bedsdienst. Hieraan meegewerkt door adviseur pastor Jo vajl Heyden en het ouderen koor, dat gedirigeerd i door J. Neeteson. Na del# pauze worden dia's door de heer Colsen verschillende klederd: in Zeeuwsch-Vlaandere, heer Colsen verstrekt b dia's ook de nodige uitleg"! Kerstviering - Leden v. Katholieke Bond voor C ren houden dinsdag 16 d ber in Den Dullaert e viering. Om 11.00 uurv een eucharistieviering g den, waarbij het ouderen koor de liturgische gei en enkele kerstliederen a Na de koffietafel wordtj volksdansen uitgevoerd f sendoor worden bingo gespeeld. KVO - De KVO-ai. houdt dinsdag 16 deeemtê kerstviering. Men begin] een mis om 19.00 uur, wj een koffietafel volgt in Thilleman. De uitstoot van deze lucht- vervuilende stoffen is groten deels afkomstig van bedrijven in het Antwerpse en Gentse industriegebied. Bij zuiden wind 'snoept' Zeeuws-Vlaan deren daar flink van mee. Maar ook in het Neder landse deel van de Kanaalzone kunnen ze er wat van. Metin gen door Rijkswaterstaat brachten bij de NSM, Zuid- Chemie en de Cokesfabriek verscheidene malen overtre dingen ten aanzien van de uit stoot aan het licht. Dat betrof zowel S02 als ammoniak. „Sluiskil is een van de zwaartepunten. Het doet niet onder voor Rijnmond", sprak H. Bannink van de Zeeuwse milieufederatie (ZMF) afgelo pen zaterdag tijdens de the madag luchtvervuiling in Zei- zate. Bannink vond dat perio dieke herziening van vergun ningen die bedrijven hebben, veel vaker zou moeten gebeu ren. Hij kreeg hierin bijval van diensthoofd Coupé van de milieu-afdeling van de Belgi sche provincie Oost-Vlaande- Van onze duivensportmedewerker TERNEUZEN - Het generaal kampioenschap bij de postdui venvereniging De Eendracht te Terneuzen is dit jaar ge wonnen door M. de Roo, voor R. van de Veeke, Ko Buijze en zoon, R. de Schoomeester en Joh. Zeegers. De eindstanden over het afgelo pen seizoen in de verschillende ca- tegoriën zijn als volgt: Aangeduid oude duiven vitesse: 1. Joh. Zee gers, 2. M. de Roo, 3. A. Nieuwelink. Oude duiven midfond: 1. M. de Roo, 2. Ko Buijze en zoon, 3. R. van de Veeke, Oude duiven fond: 1. Koch-Riemens, 2. A. Arens, 3. R. van de Veeke. Jonge duiven vites se: 1. Joh. Zeegers, 2. J. den Hamer, 3. R. van de Veeke. Jonge duiven fond: 1. J. Geelhoedt, 2. J. Ver- planke en zoon, 3. Koch-Riemens. Onaangeduid oude duiven vitesse: 1. R. de Schoolmeester, 2. M. de Roo, 3. Joh. Zeegers. Oude duiven midfond: 1. Ko Buijze en zoon, 2. R. van de Veeke, 3. M. de Roo. Oude duiven fond: 1. A. Arens, 2. R. van de Veeke, 3. Koch-Riemens. Jonge duiven vitesse: 1. R. de School meester, 2. F. Temmerman, 3. J. den Hamer. Jonge duiven fond: 1. J. Geelhoedt, 2. Ko Buijze en zoon, 3. J. Verplanke en zoon. Navluch- ten aangeduid: 1. M. de Roo, 2. G. van Houdt, 3. R. de Schoolmeester. Onaangeduid: 1. R. de Schoolmees ter, 2. M. de Roo, 3. G. van Houdt. Duifkampioenschap navluchten: 1 en 2. R. de Schoolmeester, 3. G. van Houdt. Fond jonge duiven: 1. J. Geelhoedt, 2 en 3. Ko Buijze en zoon. Vitesse oude duiven: 1. Joh. Zeegers. Fond oude duiven: 1. R. van de Veeke, 2 en 3. A. Arens en dochter. Vitesse jonge duiven: 1. J. den Exter. ren. Coupé sprak van 'verwar ring tussen de werkelijke toe stand en het vergunningen stelsel'. Hij wees er in dit verband op dat de Belgische overheid het licht op groen heeft gezet voor een inventarisatie van milieubelastende bedrijven in het Gentse. Waar de ruim honderd aanwezigen het in ieder geval over eens waren, was dat luchtverontreiniging een grensoverschrijdend pro bleem is. Illustratief zijn de cijfers over zure regen die Bartnink presenteerde: 75 pro cent daarvan komt uit de ons omringende landen met Duits land (25 procent) en Groot- Brittanië (20 procent) voorop. Het overblijvende part ont staat in Nederland zelf. Voor België gelden ongeveer de zelfde cijfers. De sprekers waren het er over eens dat de Belgische en Nederlandse cijfers en gege vens te weinig bij elkaar be kend zijn. Ondanks principe afspraken hierover zal die si tuatie niet meteen rechtge trokken zijn. Want waar ir. Bruynooge van de administra tie voor ruimtelijke ordening en leefmilieu zijn betoog ba seerde op cijfers tot en met 1986, moest Bannink het doen met gegevens uit 1978, omdat het ministerie van VROM nog geen kans heeft gezien de cij fers uit 1982 te publiceren. De ZMF en haar Belgische zusterorganisatie FMG (Fede ratie voor Milieubescherming Gewest Gent) gaan in de toe komst vaker samenwerken. Vandaag, 15 december, treedt een werkgroep grond- en op pervlaktewaterverontreini ging in werking. Hieraan ne men de provincies Zeeland, Oost- en West-Zeeuws- Vlaanderen deel. De beide mi lieufederaties gaan de betref fende provincies oproepen ook een werkgroep op het gebied van luchtvervuiling te starten. De onderscheiden werknemers van CPC. V.l.n.r. de heren L. David, C. Schoonen, H. de Eijnden en E. Buysse Van een onzer verslaggevers OCKELOEN OP CPC-FEEST: SAS VAN GENT - De Zeeuwsvlamingen hebben er met elkaar voor gezorgd dat Zeeuwsch-Vlaanderen een welvarende streek is. Het is de mentaliteit van de Zeeuwsvlaamse werker die buitenlandse ondernemingen doet besluiten tot forse in vesteringen in deze regio. Dit zei zaterdagmorgen Terneuzens burgemeester C. Ockeloen tijdens de traditio nele feestelijke bijeenkomst van CPC Sas van Gent, waarop jubilarissen en ge pensioneerden centraal ston den. Bij deze gelegenheid werden zes koninklijke on derscheidingen uitgereikt, respectievelijk door Ocke loen en loco-burgemeester J. Platschorre van Sas van Gent. In zijn toespraak pleitte Platschorre ervoor de crite ria voor het verlenen van ko- ninklijke onderscheidingen bij jubilea te verleggen van veertig naar 35 jaar omdat veertigjarige dienstverban den steeds uitzonderlijker zullen worden. Enerzijds door vervroegd uittreden, anderzijds door langduriger scholing waardoor men later op de arbeidsmarkt komt. Als eerste kreeg Terneuze- naar G. van den Eijnden de zilveren ere-medaille, ver bonden aan de Orde van Oranje-Nassau, door Ocke loen opgespeld. Daarna was het de beurt aan Platschorre die vijf onderscheidingen mocht uitreiken. De ereme daille in zilver was voor de heer G. C. Schoonen uit Sas van Gent. Met brons werden onderscheiden de heren A. Belaert uit Zelzate (B), E. Buysse uit Sas van Gent, L. David uit Wachtebeke (B) en H. de la Ruelle uit Westdor- pe. Voordat de koninklijke onderscheidingen werden uitgereikt, waren de zeven jubilarissen, zeven gepensio neerden en zestien vervroegd uittreders een voor een in het zonnetje gezet door plantma nager I. van de Wege. Menige anecdote werd verteld en vervolgens het gebruikelijke geschenk overhandigd. De heer H. Spaas overhandigde namens de Nederlandse Maatschappij voor Nijver heid en Handel getuigschrif ten en erepenningen. Na een toast van general manager J. la Ruelle, Belaert, G. van de - FOTO WIM KOOYMAN Aikes dankte de heer C. Snij ders namens de 'feestvar kens'. Vervolgens was er ge legenheid tot het feliciteren van de betrokkenen, waarna een zeer uitvoerig koud buf fet niet in het minst bijdroeg tot een geslaagde, feestelijke, bijeenkomst. De zaterdag gehuldigde CPC-medewerkers waren: 35 jaar: A. Belaert en L. d'Hondt. 20 jaar: A. de Block, J. Caes- sens, T. Lammens, W. Maes, E. Notschaele. Gepensioneerd: R. Aerens, G. de Beule, E. Buysse, H. de la Ruelle, A. Schalfaut, R. Schelfaut, L. van Wijnsberg- he. VUT: A. Beaurain, A. Be laert, L. David, J. Dhondt, A. Engels. H. van den Eijnde, C. de Gronckel, A. Houben, A. de Ligny, H. Moring, A. Pop- pe, G. Schoonen, R. Seels, C. Snijders, B. Verbeke, H. van Vlaenderen. In totaal waren zaterdag middag dertien teams, met in totaal 74 kinderen, present in het gebouw van de latere titel houder. Naast de zeven thuis- spelende teams waren er drie teams van de openbare basis school Sluis, twee van de r.-k. basisschool in Eede en één team van de Christelijk Natio nale School in Oostburg. De winnaars vertegenwoor digen de regio straks op het Zeeuws schoolschaakkam- pioenschap. Op individueel vlak Tung Lm Choi, Benjamir. deweg en Nico Sol de aandacht. Dit trio wist partijen in winst om te De organisatie van dit pioenschap was in handen de Schaakvereniging wiens voorzitter Van Hf afloop van het toernotl prijsuitreiking verzorgde Dé eindstand luidde: l j Oostburg I, 2. OBS II, 3. OBS Oostburg III. ARNEMUIDEN - Vrijdag avond omstreeks kwart over zeven werd de taxichauffeur K. K. (58) op de Singel te Arne- muiden door een passagier on der bedreiging met een mes gedwongen zijn geld af te staan. Volgens de politie ove rigens een gering bedrag. K. had de man in zijn taxi geno men bij het station te Middel burg. Een door de politie inge steld buurtonderzoek te Arne- muiden alsmede het inschake len van een politiespeurhond leverde geen resultaat op. Vol gens de politie was de man ge kleed in een te ruim zittend le- gerkleurig pak en droeg hij een blauwe pet. Beide kleding stukken waren voorzien van een embleem. Wie de man in een van genoemde plaatsen heeft gezien, wordt verzocht zich in verbinding te stellen met de politie te Serooskerke, tel. 01189-1910. AARDENBURG - St.-Sesbastiaan, 24 schutters: hoge vogels: R. de Wi- spelaere en I. de Muijnck; zijvo gels: R. de Wispelaere (2x) en F. Lampaert; grootste aantal (5): E. Minnaert; prijsvogels: H. Ginne- berge, W. Veldkamp, J. van Iwaar- den, F. Lampaert en I. de Muijnck; extra prijzen: H. Ginneberge en F. Lampaert. ST.-JANSTEEN - Bej aardenschie- ting, Groot-Hulst, 45 schutters: hoge vogel: M. Baert, Moerbeke; eerste zij vogel: P. de Bot, Heikant; tweede zij vogel: A. STevens, Meer- donk; grootste aantal (4): A Bous- sen, Kapellebrug. Van onze correspondent SLUIS - Zuster Emmanuel Claerhoudt krijgt binnenkort de nodige fondsen voor de re novatie van het ziekenhuis in Pati op Java, waar zij al een groot aantal jaren werkzaam is onder de melaatsen. De le den van de Sluise werkgroep Derde Wereld-project waren meer dan tevreden over de grote belangstelling voor en de opbrengst van de activiteiten die voor dit doel afgelopen weekeinde in Sluis werden ge houden. Het streefbedrag van 6.717 gulden wordt zeker ge haald. De weekendactie kende vrijdagavond een goede start met het popconcert in het Zoute Vestje, dat dankzij de zeer gewaardeerde medewer king van de SJC een bedrag van 2.000 gulden opleverde. De fancy-fair op zaterdagmiddag kende een grote toeloop. Er heerste in Het Zoute Vestje een gezellige drukte. De loten voor het rad van avontuur gingen onder de deskundige leiding van de stadsomroeper C. Blaeke zo vlot van de hand dat de met gulle hand door de Sluise middenstand beschik baar gestelde prijzen reeds om vijf uur, in plaats van het ge plande tijdstip van zes uur, waren verdeeld. De opbrengst van de fancy- fair bedroeg 2.675 gulden. Daarnaast ontving de werk groep nog een cheque van 200 gulden van de Nederlands hervormde diakonie. Met het bedrag van 1.500 gulden, dat eerder door de gemeenteraad beschikbaar werd gesteld voor dit project, en de opbrengst van het kerstconcert van de Sluisse Rakkers op 21 decem ber zal het streefbedrag zeker worden gehaald. „Er zal dan ook geen beroep behoeven te worden gedaan op de garantie die door de Sluise banken werd toegezegd. Mis schien kan zelfs nog iets ex tra's worden gedaan", aldus de zeer tevreden voorzitter van de werkgroep, de Sluise wet houder Adri Oosterling. Za terdagmorgen had hij overi gens, middels de geluidsinstal latie van de brandweerauto, door geheel Sluis reclame voor deze actie had gemaakt. Sjoelen op de fancy-fair voorzitster Claerhoudt in Sluis. FOTO WIM KOOYMAN. BRESKENS - Op hetl plein heeft L.A.D. uit 1 gem een aantal rare ca? uitgehaald met zijn auto. De onmiddellijk meerde politie constat echter dat D. onder :'l verkeerde. GROEDE - In de woniti| M.M. de L. aan de broodstraat in Groedeis) broken. Aan de achtf van de woning heeft raam geforceerd en is men binnen gekomen. HULST - Motorrijder A!| Hulst raakte zaterdi omstreeks half twaalf tj Glacisweg in zijn woc de macht over het stmel zijn voertuig kwijt al landde in de tuin vaneal ning. Daarbij werd zijn] tuig geheel vernield e hijzelf licht gewond. SLUIS - De automobilifl de B. uit Knokke is indelj Kerkstraat met zijn rechtdoor gereden in] van met de weg mee te fl en. Hierdoor kwam hij i»I rijding met de etalags firma Du Fossé waar voorpui geheel vernietój Zowel de auto als devof werden geheel vernield8 aan het meubilair dat J winkel aanwezig was, schade toegebracht. Vat] is zowel een blaas- bloedproef genomen SLUISKIL - Tijdens I parkeerstand wegrijden'! een parkeerhaven aan 'ij juwlaan in haar wot" bemerkte zaterdagmor? automobiliste mevrou#) uit Sluiskil te laat dat ee| terop komende stuurd door B. de M. ui'j hem naderde. Bij de werden beide voertuig®! beschadigd. OOSTBURG-Opt N ieuwstraat-BurgsevaaJ J.J.R. uit Waterland met zijn personenauto raking gekomen met 1 Rapallo in Italië. De' ding ontstond door een-' manoeuvre. Beide voe werden zwaar bescl TERNEUZEN - De v«» V. B. uit Terneuzen' terdagavond omstrek] uur op het zebrapad '1 Zuidlandstraat in zijn plaats geschept dow^l sonenauto bestuurd i-'\ uit Terneuzen. B. ambulance worden bracht naar het Elis0 kenhuis te Sluiskil. OOSTBURG - De openbare basisschool uit Oos bleek tijdens het schaakkampioenschap voor i Zeeuwsvlaamse scholen opnieuw de sterkste. grote overmacht besloot men zaterdag het toen Grote overmacht, want de eerste drie plaatsen o eindranglijst werden ingenomen door teams van school. De basisschool pakte overigens voor de achtereenvolgende maal de titel. oens groei van onze werkzaamheden op [sn gevraagd: aerenomeerüe broodjeszaak/catering-or ,or ca. 20 uur per week. Lft. 23 jr. Represe ervaring zijn belangrijk. Sollicitaties, vergt -foto, schriftelijk te richten aan Le Cass ste Markt 54 4811XS Breda t.a.v. Mevr. P.v.< Voor administratief-, technisch-, produktie- en tekenpersoneel. Ruime parkeergelegenheid aanwezig. S.v.p. pasfoto meenemen. jdere donderdagochtend van 9.00 tot 12.00 poor inschrijving bij ons terecht in: afé-restaurant ml windhausenweg 1 te Breda. pvraagd jctro-werkzaamheden t.v. V.E.V.-inst. Bellen tij- «is kantooruren T.W.S., 1.01650-44597. MjDERWETSE rieten Bnstoel, zitting iets bera- fd 27,50 01696-5815. gasfornuis, wit, ƒ30,- tel. 01615- Gevraagd die redelijk fran (part-time), tel. 2114. ELEGANTE damt z.g.a.n., echt led 22,50 01696-58 VIER i.z.g.st. dam nen 38/40, sarm 076-135927. SUÈDE herenjas beige 25,-. 076- JR0EN Visa '80 verbr. p8 3250,- Oosterhoutse- 3127, Teteringen. pROËN GSA 1.3 '80 i 2950,- Oosterhoutse- 3127, Teteringen. ROËN Visa 2 cil. '80 Oosterhoutseweg r Teteringen. ÜHATSU 850, minibus, t 04, verkeert in nw.staat, 7000,-. 01622-3580. AT Mirafiori, sept. '80, 1st., 2500,-. Tel. 01696- 17. RD Escort, 1,1 L, 1983, Heerbaan Auto's. 1.076-147167 of 226631. RD Escort, 1.1 Bravo, i '84. Heerbaan Auto's. >-147167 of 226631. RD Escort 13 laser, >,'85. Heerbaan Auto's. >-147167 of 226631. SET kinderkledinc 30,-. 076-14502' HONDA Civic 1981, APK gek., 076-227548. MAZDA 818, APK '87, i.g.st., vr.pr. Bel 01608-16500. MAZDA RX7, 197 Heerbaan Auto's. 147167 of 226631 MERCEDES 240 car, model '83, alg. nw.st., inr., 20771. MERCEDES 307 nov.'81,1e eig., e: en zijruit, 11.000,- excl. mogl., 01621-2077 MITSUBISHI Galij GL, bj. dec. '77, tot dec.'87, pr. tel. 01622-3210, !D Fiësta, 1983, blauw, erbaan Auto's. Tel. 076- '167 of 226631. RD Fiësta, 1984, blauw, ferbaan Auto's. Tel. 076- [167 of 226631 RD Fiësta, 1984, wit. Srbaan Auto's. Tel. 076- [167 of 226631 ;D Granada 2.8 GLi. ,f 83. te eig., in alg. vele IL 5 speed, is, inr., 01621-20771 ^Sierra, 18 laser, '85, i7, heerbaan Auto's. [^6-147167of 226631. fl£Ford fastback, in" oK 9ek' bj '79, 1a(HB)UI,enert 211 OPEL CORSA '84, 1e eig., in alc 11.750,-, inr,, 20771. OPEL Manta GT, bj. mei '84, 22. pr.n.o.t.k. Tel. 016! OPEL Record 2.0 '84, 1e eig., in al< met Ipg, inr., 0162 OPEL Record 2.0 bi, model '85, 1< drs., Ipg ondert alg. nw.st., inr., 20771. OPEL Rekord 20 prachtige 4-deui 076-614013. OPEL Rekord 20 bj. mei 1980, km trekh. 076-713023 OPEL Rekord 2. '81, LPG, i.z.g 01606-1873 na 18 Qrionstmat 55 ™15 BR Tilburg 013-367734 Gevraagd voor bouwwerven te Bergen op Zoom: Kennis Duitse taal in woord en sc noodzakelijk (safety inspector) a°smede°°nmaken bouwbarakke (argon elektr.) Pijn er'^fr r'-. machinefitters en pijpl 'en on nm I! den tewerkgesteld te nze bouwwerven in Duitsland. fetle9rmeldnadresifteliike S0"iCitatie:

de Stem | 1986 | | pagina 8