Weinig geluk voor Cyprus WERE VERTONING OLYMPISCH ELFTAL Sinterklaas helpt een handje INDIJK HULST 949 499 Rinus Miehels toch tevreden Platini uitgeblust ONDERDAG 4 DECEMBER 1986 .E [DINGEN [6 GROEN METALLIC INEDEN NIEUWPRIJS GRIEKENLAND IN LAATSTE KWARTIER NAAR WINST Spanje lub Brugge erliest bij Beerschot IN GRATIS GELEGD m28,50 perm2 1650.-1 TC Peter Shilton in cel na echtelijke ruzie ZWARTE MAAND VOOR JUVENTUS Ontslag voor trainer en manager in Bundesliga HOROSCOOP SINTERKLAAS BLOEMEN HOLDEN VAN MENSEN JONG ORANJE VERSLAAT LUXEMBURG 1983 7.950 GLS okt. 83 Drdeaux 12.950 Luxe 1984 J)od 11.950 ITS wit 34.000 km ]o GTL april 81 TD Station 10.750 y.500 km zw.glas [COSIA (RTK) - Cyprus ,(.ft in zijn eerste kwalifica- ■«edstrijd voor groep 5 van Europese voetbalkam- jenschap alles behalve ge- k gehad. In de thuiswed- rijd tegen Griekenland, voor !i)00 toeschouwers in Nicosia, de kans op een winstpunt ,n kwartier voor tijd verlo- Mogelijkheden tot nog meer adden de Cyprioten, die op 21 member tegen Nederland [ui tweede thuiswedstrijd jeien, al eerder laten glippen, avvidis miste een strafschop de gelijkmaker van Grie- enland, kort na rust, ont- »nd doordat de bal uit een ■hot van Lakis Papioannou ja de rug van Floros Nicolaou i het doel vloog. In de periode dat de Grieken 0g moesten ontdekken dat zij neer mogelijkheden bezaten an de thuisploeg, kwamen zij vrij snel op voorsprong. Costas Antoniou scoorde kop- aanvallen, pend uit een hoekschop. Die Enkele minuten voor het achterstand prikkelde Cyprus einde kreeg het Griekse doel- dat door doelpunten van saldo een iets beter gezicht. Christofi en Sawides ging Stavros Papadopoulos, die in rusten met een voorsprong de Griekse competitie heeft van 2-1, een marge die groter gespeeld en voor het eerst in had kunnen en moeten zijn. acht jaar weer het shirt van Cyprus droeg, bracht zijn oud- Dat het geluk met de Grie- clubgenoot Nicos Anastopou- ken was, bleek onmiddellijk ]°s Olympiakos in het na de hervatting door de toe- strafschopgebied ten val. De vallige treffer van Papaioan- Griekse spits ging zelf achter nou. Van dat moment werd er df bal en miste met van de nog voornamelijk in de rich- strafschopstip. CYPRUS-GRIEKENLAND 2-4 ,2-1). 13. voetbald, maar de verdediging Antoniou O-l, 28. Christofi 1-1, 41. Sawi- van Cyprus bleef bijna een des 2-1, 48. Papaioannou 2-2, 73. Batsini- half uur overeind. Zeventien ^Luw^ïmoS)"1032-4(stralschop)- minuten voor tijd voltooide stand groep 5: Costas Batsinilias één van de PoienerJand?i 1032-1 spaarzame snelle Griekse 3Nederïan£ZZ!-"Z""Z""" 211031-0 100102-4 200201-3 Eerstvolgende wedstrijd: 21 december: Cyprus-NedenancL 4. Cyprus 5. Hongarije Het nationale Spaanse elftal blijft onnauwkeurig schieten van de strafschopstip. In Me xico werden de Spanjaarden door België voor de halve fi nales uitgeschakeld doordat Eloy een strafschop miste. Drie weken geleden over kwam het Butragueno in de Europese kwalificatiewed strijd tegen Roemenië en gis teren gebeurde Chendo het zelfde in Tirana tegen de Al banezen. Het missen van de laatste twee strafschoppen was niet fataal, Roemenië werd met 1-0 verslagen en door winst in Ti rana (2-1) bleef Spanje zonder verliespunt in de strijd om het Europese kampioenschap van 1988. Spanje speelde de eerste helft weinig indrukwekkend, met name het middenveld draaide niet. Het ongecompli ceerde voetbal van Albanië plaatste de nummer twee uit het vorige Europese kam pioenschap voor grote proble men en de openingstreffer van Muca, na een klein half uur, kwam bepaald niet als een verrassing. In de rust greep Miguel Mu- noz in. Hij haalde middenvel der Senor naar de kant en bracht Eloy als derde aanval ler in naast Rincon en Butra gueno. Het hielp de Spanjaar den in hun eerste landenwed- strijd tegen Albanië. Eloy leidde twintig minuten na rust de gelijkmaker in, die Juan Arteche van dichtbij maakte. Kort daarna gaf de Hongaarse scheidsrechter Antal Hutak een strafschop voor een over treding op Butragueno, De uitblinkende Albanese doel man Musta won echter het duel met Chendo. Musta bracht nog een aantal opmer kelijke reddingen op zijn naam, maar acht minuten voor tijd was hij kansloos toen Alonso in een onoverzichte lijke situatie de bal voor de voeten kreeg en uithaalde, 1-2. ALBANffi-SPANJE 1-2 (1-0). 27. Muca 1-0, 66. Arteche 1-1, 83. Alonso 1-2. Toe- schouwers: 20.000. Stand groep 1: Ï.Spanje2 2 004 3-1 2. Roemenië210124-1 3.Oostenrijk210123-4 4. Albanië2 00201-5 Eerstvolgende wedstrijd: 25 maart 1987: Roemenië-Alba- nië. Memorex™ VR-1500 videorecorder bediening Stilstaand beeld, 16-91 Door Ted, van Leeuwen Een échte prijsbreker! VHS 4j grampa s in 14 dagen e: flistat|jüTRECHT - Oranje kan Seoul al bijna verge len. Het Olympisch elftal begon gisteravond in Jtrecht de kwalificatie voor de Olympische Spelen van 1988 met het slechts mogelijke re- ultaat, een 0-1 nederlaag tegen de DDR. En aangezien volgens de filosofie van bondscoach iichels de ploeg die zijn eerste thuiswedstrijd ver iest, op slag kansloos is, kan het Nederlands Olym- lisch Comité zijn subsidie van drie ton beter elders lesteden. Zeker gezien de kwaliteit van het zoge naamde schaduw-elftal van Oranje, dat gisteravond, »p een enkele uitzondering na, meer weg had van een nachtploeg. I-weg box kiek (160W RMS) pr met bass reflex 40-4032 Van'699^ voor per stuk manner aar. 20 voorkeuze- 4 frequenties Eflj 20-9114 Van-?3o «19! eoul ver weg voor Oranje Miehels had voor zijn eerste walificatie-wedstrijd in de joule, waarin naast de DDR ook IJsland, Portugal en Italië deelnemen, vrijwillig afgezien ran A-internationals als (ooihof, Van 't Schip, Wouters sn Bosman. Wil hij nog enige tans maken, zal hij deze spe- ers moeten oproepen en het ;ros van de huidige ploeg la- vallen, anders zal de uit stammendende overwin ning op Liechtenstein lang de laatste blijven. Voor slechts een paar dui zend toeschouwers vertoonde net schaduwelftal van Oranje dezelfde mankementen die de A-ploeg tegen Polen hadden jehinderd, nameljk de bezet ing van de linkerflank. Mi tels had met Roossien slechts één linksbenige speler opge steld. Verkuyl en Hoekman, twee andere linksbenigen, ble ven op de bank, waarmee Mi- hels de kans op een mooie lin teras vrijwillig liet lopen, "ant toen hij ver na rust hekman bracht, was het uit gerekend Roossien die kon gaan douchen. De gehele Olympische ploeg, [met uitzondering van doelman [Menzo, stofzuiger Van Dijk en Vanenburg leed aan een ge brek aan balvaardigheid en Laakte zelfs tegen het be paald niet fameuze DDR-team OOIV1, Zuivelstraat 18, tel 33605, TERNEUZEN, Axel ANTWERPEN (ANP) - Club 'fugge heeft gisteravond een kei van zijn kampioenskan en ingeleverd bij Beerschot. 0e Ploeg uit Antwerpen won «net 3-0. I De tweede wedstrijd, die in het weekeinde wegens de mist eidig a 24 december 1986. prijzen BTtfj Werd afgelast en gisteren lectie van Nederland, ook 9 compl. aangelegd tie aangebracht door eigen personeel - zat. 10.00-17,00 uur. Ma. gesloten I Den Bosch. Rotterdam, Den Haag. en Hilversum werd ingehaald, Mechelen- (ortrijk, werd ook door de thuisclub met 3-0 gewonnen. I Club Brugge liet voor rust Jan Ceulemans en Mare De- irijse) wat kansen liggen, aarmate de wedstrijd vor- [erde bleek dat noodlottig. Jos aerden gaf Beerschot voor '"'t een voorsprong. In de '«ede helft speelde Brugge at feller, maar strandde op le uitstekend door Jeliazkov jfnrganiseerde verdediging. [°°ssens en Wellens vergroot- [n de voorsprong tot 3-0. Bij '«helen scoorden Rutjes en «man, het derde doelpunt wam op naam van Demes- fleker. lLÜ&Ï** de kopgroep is na dertien Euh D 1. Anderlecht 22 punten, 2. Bev-aru&ge en Lokeren 19 punten, 4. flard t6fl en Mechelen 18 punten, 6. Stan- ^«-wk 17 punten. een povere indruk. De beste man van het veld echter, was een Nederlander. De hardwer kende Vanenburg trachtte als spelverdeler zijn elftal naar voren te drijven, maar kon de bal zelden in de diepte kwijt kon. De PSV-er solliciteerde wel naar een uitnodiging voor de A-ploeg. Een aantal spelers (Koe- man-vervanger Plomp, Wijn berg, Boessen, Boerebach, Lengkeek en Van Loen) was of te nerveus of bleek te onhan dig om het de Oostduitse atle ten lastig te kunnen maken. Wie verwacht had dat na de amateuristische touwtrekkerij rond de speelgerechtigheid van Ronald Koeman een gela den Olympisch elftal in het veld zou komen, had het mis. Oranje liet zich door de staats- amateurs wegdrukken en de stuntelende Oranje-defensie onder leiding van de onhan dige Plomp, had aanvankelijk weinig kijk op de snelle Oost duitse aanvallen. De DDR, met vijf A-internationals in het veld en één op de bank (tegen Nederland drie: Blind, Vanen burg, Van Loen), leek Neder land onder de voet te lopen, zeker nadat Halata al na zes minuten een collectieve fout aangreep om de score te ope nen: 0-1. Na blunders van Plomp en Boessen kregen Backs en Richter de kans de wedstrijd te beslissen, maar strandden op Menzo. Pas kort voor rust kreeg Ne derland enige grip op het spel, maar behalve tot afstands schoten leidde het overwicht tot niets. De tweede helft be gon, met Vanenburg als gang maker veelbelovend, maar zakte al snel weer na het treu rige peil dat het eerste ge deelte gekenmerkt had. Pas nadat Hoekman als linksbuiten in de piste ver schenen was, werd het druk voor het doel van Weissflog, want zelfs de stoïcijnse hard lopers uit het Oostblok hadden zich laten meeslepen in het geestdodende Oranje-spel. Be halve tot enig tumult leidde het offensief niet tot de ge wenste gelijkmaker. Niet alleen de nederlaag, maar vooral het vertoonde spel, zal Miehels een duidelijk beeld van zijn schaduwelftal hebben opgeleverd. Als poten tieel Oranje-reserve kan hij iedereen laten vallen. Op Va nenburg en Menzo na. Een onthutsende constatering. NEDERLAND-OOST-DUITSLAND 0-1 (0-1). 5. Halata 0-1. Scheidsrechter: Gunn (GBr). Toeschouwers: 2000. NEDERLAND: Menzo; Blind, Wijnberg, Plomp en Boessen; Boerebach, Vanen burg, Van Dijk en Roossien (Hoekman); Van Loen en Lengkeek. OOST-DUITS LAND: Weissflog; Schöss- ler (Ksienzyk), Reich, Schulz, Peschke en Lindner; Mothes (Pahlke), Halata en Backs; Richter en Busse. De eersWolgende wedstrijd is Portugal- Nederland, op 25 februari 1987. Ajacied Danny Blind in duel met twee Oostduitsers tijdens de 'Olympische' ontmoeting van gisteravond in Utrecht.- fotoanp Van onze sportredactie UTRECHT - Ruim een week geleden ver klaarde bondscoach Rinus Miehels, dat de confrontatie met de Oostduitsers zou aange ven hoe het Nederlandse voetbal er in de breedte voorstaat. Na het verlies van gister avond stelde debondscoach, dat de 'tweede garnituur' aardig kan meekomen. „Op voetbalgebied viel het me niet tegen. Het resultaat wel", oordeelde Miehels, die de wedstrijd in Utrecht vergeleek met het duel van het A-elftal tegen Polen. „Oost-Duits- land beschikt, net als de Polen, over een uit stekend ingespeelde ploeg, met een sterk ver- dedigingsblok. Je moet hoogwaardige aan- valskwaliteit bezitten om zo'n defensie te passeren. En een dosis geluk. We hebben een aantal uitstekende mogelijkheden laten lig gen". Ondanks de nederlaag en het gebrek aan trefzekerheid, ziet Miehels geen reden grote veranderingen aan te brengen in zijn huidige Olympische selectie. „Verdedigend was het eerste kwartier zwak, zelfs slecht te noemen. Het heeft te lang geduurd voor we de organi satie in orde hadden. Dat had vooral te ma ken met de onbekendheid ven de tegenstan der. In de tweede helft hebben we het spel ge maakt, goede mogelijkheden geschapen en de Oostduitsers weinig ruimte gegeven". De Amsterdammer was vooral te spreken over het spel van Vanenburg. De PSV'er maakte van het begin duidelijk dat hij bij de A-selectie hoort. „Vanenburg toonde niet al leen zijn voetbalkwaliteiten, maar tevens een uitstekende wedstrijdmentaliteit. In deze vorm is hij weer een kandidaat voor Oranje", aldus de bondscoach. Over een eventuele kwalificatie voor Seoel was de hoofdverantwoordelijke kort. „Het wordt moeilijk. Dit verlies betekent dat we uit punten moeten gaan pakken". SOUTHAMPTON (SID/DPA) - Peter Shilton, de doelman van het Engelse nationale elf tal, heeft de nacht van dinsdag op woensdag moeten door brengen in een politiecel. De 37-jarige Shilton had tij dens een ruzie met zijn vrouw enkele rake klappen uitge deeld. Nadat de echtgenote de politie had gebeld, werd de doelman van Southampton meegenomen en moest tot be zinning komen in de cel. De Schotse international Maurice Johnstone belandde in Glasgow achter de tralies. De speler van Celtic was be trokken bij een vechtpartij in een discotheek. Van onze correspondent Gerard Kessels ROME - Als een slaapwandelaar beweegt hij zich soms minu tenlang over het veld. Voorzichtige, risicoloze balletjes opzij of naar achteren overheersen. Van zijn levensgevaarlijke vrije trappen is al weken niets meer te zien, zijn splijtende passes zijn verdwenen. Zondag, in de wedstrijd te gen Roma, was hij te bang om een penalty te nemen. Wat is er met Michel Platini aan de hand? Dat vraagt voetbalgek Italië zich af. De crisis, waarin de Franse ster verkeert, lijkt heel Juventus te hebben aan gestoken. Het is net of Platini na het wereldkampioenschap in Me xico volkomen uitgeblust bij zijn werkgever Juventus in Turijn is teruggekeerd. Van enig plezier in het spel, laat staan van honger naar de bal, is niets te bespeuren. De kleine blessures, waar Platini na Mexico over klaag de, zijn genezen. Daar kan het dus niet aan liggen. Er lijkt meer sprake van een mentale crisis. Een crisis, die versterkt is door de wijze waarop Ju ventus de gevallen ster behan delt. De eigenaar van de club, de machtige Fiat-baas Gio vanni Agnelli, zei het 'als een oud-supporter van Platini pijnlijk te vinden zijn afgang mee te moeten maken'. Elke topsporter zou 'op het juiste moment afscheid moeten ne men', aldus Agnelli. De wenk was duidelijk. Pla tini reageerde terughoudend. Maar in plaats van het onge lijk van de oude advocaat op het veld te bewijzen met sprankelend spel, acteerde Platini met de week zwakker. Pijnlijk getroffen door de kri tiek ging hij in de wedstrijd tegen Atalanta zelfs min of meer in staking. Hij weigerde ook maar een vrije trap te ne men. Nog maar een jaar gele den was een vrije trap van Platini, net buiten het straf schopgebied, een halve goal. Zondag, in de met 3-0 verloren wedstrijd tegen Roma, wilde hij geen penalty nemen. Sci- rea, die de taak van hem over nam, miste prompt. De levensgrote vormcrisis van Platini heeft het trotse Juve inmiddels al een achter stand van drie punten op Ma- radona's Napoli bezorgd. De Turijnse club is hard met de neus op de feiten gedrukt. Heel Italië verwachtte dat Ju ventus, net als de laatste jaren, vlot kampioen zou worden en dat er hoge ogen gegooid zou den worden in de strijd om de Europacup. In een zwarte no vember is Juventus echter niet alleen op achterstand gezet in de competitie, maar is ook het Europees avontuur al uit. Aartsvijand Real Madrid bleek in Turijn de betere bij het nemen van strafschoppen. Dat betekent dat het seizoen niet alleen sportief, maar ook financieel verloren is voor de zwart-witten. In Turijn is al becijferd dat het tekort aan het einde van het seizoen on geveer een miljoen gulden zal bedragen. Giovanni Agnelli zal opnieuw de beurs moeten trekken. FRANKFORT (DPA/SID) - Conflicten bij de eerste-Bun- desligaclubs Eintracht Frank furt en Schalke'04 tussen ma nager en trainer hebben giste ren tot twee ontslagen geleid. Trainer Dieter Weise kreeg van het bestuur van Eintracht te horen dat hij niet meer wel kom is. Schalke verbrak de verbintenis met zijn manager Rudi Assauer. Dieter Weise (52) had zon dag ruzie gekregen met spe ler/manager Wolfgang Kraus. Zonder ruggespraak te houden met het bestuur, legde hij Kraus een verbod op om te trainen. Het bestuur stelde Kraus in het gelijk en zette een punt achter het trainers schap van drie en een half jaar van Weise. Schalke'04 ontsloeg na een vergadering van zeven uur in de nacht van dinsdag op woensdag manager Rudi As sauer op staande voet. Het be stuur nam deze maatregel om dat het eerste team de dupe dreigde te worden van een reeks conflicten tussen trainer Rolf Schafstall en de manager. Assauer was manager van Schalke sinds 1981 en had een contract tot het einde van het seizoen 1987/'88. Schalke en Eintracht Frankfurt staan respectieve lijk tiende en twaalfde in de competitie. (ADVERTENTIE ft Leuk die wortel in uw schoen. Maar bedenk wat een bloemetje kan doen. Uw dichtkunst valt niet te roemen. Daar om zegt u het met bloemen. 1 Laat vlug de schoor steen vegen. Zonde als uw bloemen een zwart kleurtje kregen. Wie zijn vriendin niet hult in oloemenfranje. Gaat zo goed als zeker mee naar Spanje. Een man met mijter steelt uw hart Hij gaf u bossen bloemen van de mart Het kadootje bovenaan moeders lijstje. Heeft de bloemenman voor een verrassend prijsje. Wie dit jaar geen bloe men gaf. Moet in de l zak van Sint voor straf. Sint is helemaal verguld. Als uw vrouw zich alleen in bloemen hult Vol verwachting klopt uw hart Of u bloemen krijgt of de gart Rare geluiden op het dak, aat kan. Dat is Sinterklaas met de bloemenman. Weliswaar is ieder een dagje ouwer. Sint blijft aanhanger van de flowerpower. Pepemoten werden teruggegooid. Vandaar dat Sint nu bloemen strooit Pft BLOEMENBUREAU HOLLAND Van onze speciale verslaggever LUXEMBURG - De eerste overwinning van Jong Oranje op weg naar de eindronde van het Europees kampioenschap is er één geworden om lang en zorgvuldig te koesteren, maar bereikt met spel, dat zo snel mogelijk moet worden verge ten. Of in de herinnering dient te blijven als afschrikwekkend voorbeeld. De Nederlandse ploeg voetbalde tegen de Lu xemburgse leeftijdgenoten zo gespeend van elk initiatief en strijdlust, dat de doelpunten in het Stade Municipal haast wel van Sinterklaas moesten ko men. Hij legde er in de slotfase één in de schoen van Krom mendijk en één in die van Van Velzen. Op grond van de mogelijk heden van beide ploegen was dat resultaat zeker verdiend. Maar gezien het gebodene, waar terecht niet meer dan 150 belangstellenden - onder wie Theo Vonk, Kees Rijvers, Theo de Jong en Berti Vogts - op waren afgekomen, mocht Oranje erg blij zijn met de winstpunten, die te danken waren aan Luxemburgse on kunde en niet aan eigen machtsvertoon. Het elftal van bondscoach Bert van Lingen schiep zichzelf geen serieuze kans, omdat het plan met Berghuis en Winter als 'han gende vleugels' alleen in theo rie deugde; omdat niemand in de ploeg in staat was openin gen te vinden, of zelfs maar de verantwoording durfde te ne men voor het zoeken er naar en omdat het spitsenduo Van Velzen en Krommendijk, wanneer het in de voet werd aangespeeld zoals tegen Lu xemburg voortdurend, capaci teiten te kort kwam om op persoonlijke titel op avontuur te gaan. Daarbij kan het Van Velzen, bij RKC toch een gewaardeerd sluipschutter, kwalijk worden genomen, dat hij in de eerste helft niet twee keer simpel deed, waarvoor hij op 28-ja- rige leeftijd voor het eerst als international werd binnenge haald. Eerst schoot hij slapjes recht in handen van doelman Koch, na door een op de muur afgeschampte vrije trap van Willems vrij voor het doel te zijn beland. De tweede keer schoot hij slordig naast, in nog veel idealere positie gebracht door een blunder in de Lu xemburgse defensie. Het risicoloze, tempoloze en dus vruchteloze heen en weer geschuif aan Nederlandse zijde gaf de thuisploeg, waarin ook met de beste wil niet meer viel te ontdekken dan het en thousiasme van een beperkt districtsteam, in de tweede helft zelfs enige aanvallende lef. Door talloze gebreken aan eigen kant en door rigoreus ingrijpen van de Nederlandse defensie (soms te onstuimig, wat Van Eek geel opleverde) bleef Sparta-doelman De Goey gedoemd tot toekijken en incidenteel een bal opvangen. Net toen de Luxemburgse oefenmeester Paul Philipp, die steeds nerveuzer werd naar mate een gunstige uitslag (0-0) dichterbij kwam, echt begon te geloven in dat wonder, kreeg het zo bleke Oranje enige kleur. Zij het geholpen door de sleetsheid in de Luxemburgse verdediging, die verrassend lang door de geroutineerde - vandaag wordt hij 28 - echte international Weis werd ge stut. Een kwartier voor tijd kreeg hij Van Velzen echter niet van de bal. Diens hakje bereikte Krommendijk. De aanvaller van Wageningen, die verder geen moment impo neerde, kreeg twee keer de tijd aan te leggen en de misgrab- belende Koch te passeren: 0-1. Tien minuten later deed Krommendijk met hulp van Koch iets terug voor Van Vel zen, die ditmaal, op de doellijn, van niemand last meer had en de marge nog acceptabel maakte. Hoewel hem de manco's pijnlijk moeten zijn opgeval len, deelde Van Lingen na af loop toch complimentjes uit. Zijn 'tegen West-Duitsland gaat het zeker beter' klonk echter meer hoopvol dan over tuigd. „Het was niet veel zaaks, natuurlijk. Maar ik heb al zo vaak ervaren, dat juist Luxemburg een vervelende tegenstander is. In het verle den heb ik wel eens met een jeugdploeg thuis met 8-0 ge wonnen en hier bij rust met 0- 1 achter gestaan. Tegen de Westduitsers is een elftal ge makkelijker te motiveren", zei Van Lingen. LUXEMBURG-NEDERLAND 0-2 (0-0). 74. Krommendijk 0-1,85. Van Velzen 0-2. Scheidsrechter: Mercier (Zwi); toeschou wers: 150. Gele kaart: Van Eek (Ned). Luxemburg: Koch; Schleck, Weis, Wil helm en Welscher; Strotz (Gira), Birsens, Meylender en Groff; Malget en Theis (Fiorucci). Nederland: De Goey; Lankhaar, Rutten, Van Eek en De Jong; Willems, Witschge, Winter en Berghuis (Blattler); Van Vel zen en Krommendijk. De stand: 1. West-Duitsland11002 2-0 2.Nederland .210122-1 3. Bulgarije210121-2 4. Luxemburg10010 0-2

de Stem | 1986 | | pagina 7