Van Daal en van Es zijn nu op zoek naar een le Assistent-Accountant voor de vestiging in Dongen. tytiKa I (aIA^V r IvtviVA Mee v V fMULTI TA van Daal en van Es elefoniste/receptioniste Teodur N.V. TIJDEN Vs VERTEGENWOORDIGER EXTERNE RELATIES Stafmedewerker m/v administratieve organisatie ERICSSON SEKRETARESSE DE STEM VAN ZATERDAG 29 NOVEMBER 1986 OMDAT HET GOEDK De le Assistent-Accountant die wij zoeken is van top-niveau. jZATERDAG 29 NOVEM MEDIZORG M&A ADVIESBUREAU voor MANAGEMENT en AUTOMATISERING ^jUdima Uitgevers Distributie Marketing Postbus 3337 4800 DH Breda MELICK - „Ja, die wedstrijd tegen de ërenigde Staten. iDaar draait voor ons eigenlijk het hele we reldkampioenschap in. We hebben een :ans, maar rondom ij heen proef ik toch |te veel optimisme. Die Amerikanen hebben lich niet maanden er intensief voorbe eld om hier drie keer gemaakt te worden. |Ze hebben heus een appe ploeg. Soms ijg ik de indruk dat illeen ik daarvan loordrongen ben". Ericsson Telecommunicatie w eldtop SA RUUD MICHEL.' Van Daal en Van Es is een advies bureau, gespecialiseerd op een breed scala van terreinen. Met name op het gebied van accountancy, fiscaal-juridische zaken en auto matisering. Maar daarnaast behoren ook sociale wetgeving en ondernemingsbege leiding tot onze specialismen. Op dit moment zijn we 46 man en vrouw sterk. En groeiend. Evenals het aantal relaties met wie wij op dit moment werken. beslist geen plaats tussen de grootste bureaus van Nederland. Wel tussen de beste. Onze groei is gericht op expansie in relatief wat kleinere, zelfstandige vestigingen. Met een continu en zeer hoog kwaliteitsniveau als compromisloos uitgangspunt bij onze dienst verlening. De partnerschapgedachte die bi) de samenwerking met onze relaties centraal staat, stelt hoge eisen aan de kennis en ervaring van Als le assistent-accountant houdt u zich onder andere bezig met het samenstellen van commerciële en fiscale jaarrekeningen, controlewerkzaamheden en het voorbereiden van adviezen op bedrijfseconomisch, admini stratief en fiscaal gebied. U onderhoudt de Onze medewerkers ondersteunen onze relaties optimaal bij hun zaken. Ambitie en capaciteit vinden we een belangrijk criterium. Op alle niveaus. Het zegt namelijk iets over de manier waarop we graag met elkaar en met onze relaties samenwerken. We staan dan ook zeer dicht bij onze relaties. Zowel geografisch als mentaal. We vervullen primair een regionale functie. En een spilfunctie bij relaties die we mede daardoor als geen ander kennen. Zowel particulieren als bedrijven en instel lingen van de meest uiteenlopende aard en omvang. Hoewel we snel groeien, ambiëren we onze medewerkers. En naast vakmatige gedrevenheid is ook belangstelling en gevoel voor de zaken van onze relaties van essentieel belang. Een filosofie die bij ons sterk groeiend aantal relaties weerklank vindt. En die voor onze organisatie en onze medewerkers voort durend uitstekende groeikansen schept. Binnenkort openen wij een nieuwe vestiging in Dongen in het pand St. Joseph- straat 76 (01623-2 20 00). Voor deze vestiging zijn weopzoek naareen nieuwe partner. En wel licht kunt ook u zich vinden in onze profes sionele visie en in het volgende partnerschap. contacten met relaties en u geeft leiding aan een kleine groep assistenten. We verwachten dat u een opleiding op SPD-/HEAO-niveau heeft. Enige jaren ervaring, opgedaan op een accountants kantoor, bij voorkeur met relaties in midden- en kleinbedrijf, lijkt ons wenselijk. Bovendien is automatiseringskennis nood zakelijk omdat onze organisatie sterk is geauto matiseerd en u ook voorbereidende adviezen dient te kunnen geven. We verwachten dat u van top-niveau bent of de capaciteiten heeft om daartoe te gaan behoren. Van Daal en Van Es is een hechte, uiterst professionele en relatief joi werkomgeving. Naast intensieve samenwerking legg< we zware accenten op service, zelfstandighi verantwoordelijkheid, kennisvergroting en persoonlijke ontwikkeling. We creëren d; voor ook alle ruimte. Natuurlijk zijn onze arbeidsvoorw; den volledig in overeenstemming met uw onze hoge ambities. Wanneer u belangstelling heeft voor deze vacature, nodigen wij u graag uit vi een nadere kennismaking. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Van Daal en Van Es, t.a.v. de heer W.A.M. van Es, A.A Postbus 460,5140 AL WAALWIJK. Wilt u eerst meer informatie overoi nieuwe vestiging te Dongen, dan kunt u evej tueel telefonisch nadere inlichtingen inwinnen bij de vestigingsdirecteur, de h( A.P.M. Swinkels A.A., telefoon: 04160 - 3 05 05 tst. 29. OP KWALITEIT KUNT U Breda - Belcrumweg 32 - 0 Dongen - St. Josephstraat 92 SMS® is een van onze relaties. Het bedrijf, gevestigd te Roosendaal, heeft zich de achterliggende jaren gespecialiseerd in de verkoop van medische artikelen zoals hoogwaardige kunst- en hulpmiddelen en inrichtingen voor huisartsen praktijken. Tot de cliëntenkring behoren ziekenhuizen, verpleeghuizen, huisartsen, kruis verenigingen, fysiotherapeuten, bejaardentehuizen, BGD's, GGD's en bedrijven in de regio Westelijk Noordbrabant en Zeeland. Het bedrijf kenmerkt zich door een creatief markt-en verzorgingsgericht denken, waarbij gehandeld wordt vanuit de wensen, behoeften en mogelijkheden van de relaties. Dankzij een gezonde groei is thans, ter versterking van het huidige team van enthousiaste medewerkers, behoefte aan een die in staat is actief bestaande relaties te onderhouden en nieuwe relaties te verwerven. Van kandidaten wordt verwacht dat zij beschikken over een gezonde dosis enthousiasme, een flexibele instelling en goede representatieve en communicatieve eigenschappen. Verkoopervaring is gewenst. Voor personen in de leeftijdscategorie 25-35 jaar met een zekere medische- en technische ervaringsachtergrond ligt hier een interessante functie. Men dient in het werkgebied woonachtig te zijn. Behalve een goed pakket arbeidsvoorwaarden wordt een auto van de zaak beschikbaar gesteld. Geïnteresseerden kunnen binnen 14 dagen hun sollicitatiebrief met uitgebreid curriculum vitae richten aan onderstaand bureau, t.a.v. de heer J. van Gils A.A. die desgewenst ook telefonische informatie kan verstrekken. Parklaan 9, 4702 XA Roosendaal, telefoon 01650-35650. Telerex verkoopt industrieel-elektronische komponenten en meet- en regelappa- ratuur in de Benelux. De kwaliteit van onze produkten en de inzet van onze 18 medewerkers in Breda en het team van 25 in Antwerpen komen op de eerste plaats, leder van hen bekleedt een spilfunktie in zijn/haar sektor; zin voor initiatief en kreativiteit zijn dan ook essentiële kwaliteiten van onze (m/v) U hebt een belangrijke representatieve functie, in woord, in geschrift en in persoon. Want U ontvangt niet alleen onze gasten, maar spreekt ze ook regelmatig aan via de telefoon of U correspondeert per elektronische telex. Gezien het internationale karakter van onze klanten- en leverancierskring hebt U heel wat talenkennis nodig. Als U solliciteert, rekenen wij er op dat uw opleiding op HAVO-niveau is met alle talen in het pakket: Nederlands uitstekend, Engels en Duits zo goed als vloeiend en in het Frans, enige-spreekvaardigheid. Wij denken verder, dat U het best zult kunnen functioneren als U ongeveer 3 jaar ervaring hebt in een gelijkwaardige functie, waarin U ook goed hebt leren organi seren en als U een flinke dosis verantwoordelijkheidsbesef hebt. Voor het bedienen van de elektronische telex bent U bij voorkeur in het bezit van een typediploma. Wij bieden U een prima salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een ongedwongen werksfeer binnen een sterk gemotiveerd team. U dient woonachtig te zijn in Breda of directe omgeving. Vanzelfsprekend zijn sollicitaties van zowel mannen als vrouwen welkom. Als U wilt solliciteren, kunt U dit uitsluitend schriftelijk doen. Ons adres: Telerex Nederland B.V., t.a.v. de directie, Konijnenberg 88, 4825 BE Breda. Udima B.V. staat voor Uitgevers, distributie, marketing en is gevestigd te Gilze in Noord-Brabant. Wij houden ons voornamelijk bezig met de marketing en de begeleiding van de distributie en verkoop voor binnen- en buitenlandse uitgevers. In verband met het vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij kontakt met kandidaten voor de funktie van Tot haar werkzaamheden behoren o.a.: - ontlasten van de direkteur door het behartigen van allerlei sekreta- riële werkzaamheden, zoals verzorging van de korrespondentie, het maken van afspraken, het organiseren en bijhouden van het archief en verdere uiteenlopende zaken. - verzorging van de administratie, o.a. faktuurkontrole en het bij- Houden en verwerken van kommerciële gegevens. De juiste kandidate beschikt over.- - een HAVO-diploma, aangevuld met een sekretaresse-opleiding of een diploma MEAO sekretarieel - een goede vaardigheid in steno Nederlands - een aantal jaren ervaring bij voorkeur opgedaan in een kommercieel bedrijf of kommerciële afdeling - een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - een groot gevoel voor administratie en ervaring daarin - een grote mate van zelfstandigheid - een leeftijd vanaf 25 jaar. Belangstellenden verzoeken wij vriendelijk hun schriftelijke sollicitatie te richten aan Udima B.V., t.a.v. de heer H. van Beek, hoofd personeelszaken. Burg. Krollaan 14, 5126 PT Gilze (tel.: 01615-5757). r Teodur Teodur N.V., producent van hoogwaardige industriële coatings, gevestigd te Breda zoekt op korte termijn een KLEURMAKER of iemand die hiervoor (intern) opgeleid wil worden. Voor deze funktie is vereist: - MAVO-diploma (met wiskunde)! - beschikken over goede handvaardigheid - interesse in laboratoriumwerkzaamheden en het oplossen van produktie-problemen - goed kleurbeoordelingsvermogen - werken in teamverband, gedurende 8 uur per werkdag volgen! een 2-ploegenrooster waarvan de begin- en eindtijden liggen tussen 07.00 en 23.00 uur - leeftijd vanaf 20 jaar Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een recente pasfoto gelieve U te richten aan de afd. Personeelszaken van Eén v liet V zit Door Daan Appels Jan Kecskeméthy zakt na veer een emotionele uitval te ug in zijn stoel. De veront- vaardiging over zoveel ondes kundigheid in Nederlands handballand druipt van zijn gezicht. Niet voor de eerste keer trouwens die middag bij hem thuis in het Limburgse 'lelick. Maar Kecskeméthy is er langzamerhand aan gewend geraakt. Ruim zes jaar is de Tsjechoslowaakse handbal professor nu in Nederland en tijn ergernis over de amateu ristische wijze waarop in de [egel in dit land sport wordt Beoefend, heeft voor een groot heel plaats gemaakt voor be rusting. 'Het is. niet anders', ijkt Kecskeméthy te willen leggen ais hij vertelt over de fWjd, die hij heeft geleverd Fm het Nederlandse handbal [aar een hoger niveau te til- en. ERICSSON ZOEKT: ten behoeve van de afdeling Administratieve Organisatie op ons hoofdkantoor in Rijen. Ressorterend onder het hoofd van de afdeling bent u belast met het veelal in samenwerking met andere bedrijfsdisci- plines ontwikkelen c.q. aanpassen van administratieve systemen en processen binnen de organisatie. Belangrijkste taken: verrichten van vooronderzoeken en probleemstudies ter vaststelling van informatiebehoeften; implementeren van nieuwe administratieve systemen en proce dures in de organisatie in overleg met de gebruiker. Wij vragen voor deze functie: een opleiding op HBO-niveau (HEAO-BE/BI of SPD I en II); ervaring op het gebied van administratieve organisatie en informatica; feeling voor administratieve processen en een analytisch vermogen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; uitstekend vermogen tot samenwerking met name in project organisaties. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het hoofd van de afdeling Administratieve Organisatie, de heer J. van de Broek, telefoon (01612) 91 72. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar de heer P. Smits, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 8, 5120 AA Rijen. Ericsson Telecomtm] nicatie B.V. in Rijen (N.B.) «e zelfstandige en snel groeier'4 dochter van het Zweedse M fonaktiebolaget L.M. Ericssoni Wereldwijd toonm gevend op het gebied van fe'ff communicatie hard-en soft ware. Al bijna zeventigjM Ericsson Telecommunicatie Bf actief op de Nederlandsen^1] Ruim 800 mensen werken A succesvol aan de telecommm catie van nu en de toekom'-1 Wij ontwikkelen en f produceren digitale telefoot-l centrales, besturingssoftwj hiervoor, transmissie-syste en centrales voor bijzondere doeleinden voor PTT Teleco' municatie, maar ook bedm centrales, telefoontoestellen telefoonsystemen ten behoed van het bedrijfsleven en particulieren. Met de /everanW'T o.a. de geavanceerde digital AXE-centrales neemt Êrkv Telecommunicatie B.V. een belangrijke plaats in op de Nederlandse telecommunw' markt. ken Een strijd die hij volgens njn eigen visie deels heeft ge- vonnen en deels heeft verlo-

de Stem | 1986 | | pagina 8