THETFORD programmeur MTS'er èlektrönica vööf dé Pösttèchn isehe Diénst Dtt UITVOERDER medewerker buitenland (m/v) Rabobank RAL ADVERTISING Kritiek iraanse con1 ufkeurende BREDA BOUW b.v. 2e jaars leerling psychiatrisch verpleegkundige m/v Surinaams leg oopt in hinde an Brunswijfc ambitieuze werktekenaar m/> Ierland roep sluiting van COMMERCIEEL INGESTELDE DIRECTEUR ADMINISTRATEUR ptt post Postbus 59 4847 ZH Teteringen ERVAREN TIMMERLIEDEN Rabobank Baarle-Nassau GROOT ZIEKENGASTHUIS praktijkbegeleider m/v DE STEM VAN ZATERDAG 29 NOVEMBER 1986 SATERDAG 29 NOVEMBE Thetford is' een dochteronderneming en tevens de hoofdvestiging voor Europa van Thetford Corporation, USA, marktleider en producent van sanitaire systemen, accessoires en chemicaliën in de vrije tijdsmarkt. Om gepast te kunnen reageren op de toenemende behoefte aan produk- tiebesturing en managementinformatie, worden kandidaten gezocht voor de functie van adviseurs voor organisatie- en personeeibeieid (meewerkend) Sollicitaties te richten aan: Tel. 076-812250 (tijdens kantooruren) Q BOUWONDERNEMING POST B.V. TE TILBURG BOUWONDERNEMING POST B.V. WASHINGTON - D< oor de Iraanse en Nica aguaanse connects eer in het nauw gedre ren Amerikaanse presi ent Reagan bevind ich op dit ogenblik vooi ■en korte vakantie ir ijn buitenverblijf ir janta Barbara (Califor- tië). I GODSHUIZEN l's-HERTOGENBOSCH I M&A ADVIESBUREAU voor MANAGEMENT en AUTOMATISERING m mm Het betreft een nieuwe functie ter versterking van de automatiseringsafdeling. Onder su pervisie van de EDP-manager zullen de volgende taken moeten worden vervuld: - zorgdragen voor efficiënt werkende pro gramma's - meedenken en -werken aan de ontwikke ling van nieuwe programma's - testen en implementeren van nieuwe pro grammatuur - optimaliseren, wijzigen en verbeteren van programma's. Er wordt gewerkt met IBM-systeem 36. De standplaats is Etten-Leur. Van de geschikte kandidaat wordt verwacht, dat hij of zij zelfstandig kan werken en zich op termijn kan ontwikkelen tot een veelzijdig systeemanalist, die uiteindelijk het totale beheer van het informatiesysteem mag wor den toevertrouwd. De functie-eisen zijn: - een middelbare opleiding - ervaring met programmeren in RPG II - beheersing van de Engelse taal. Leeftijd tot 35 jaar. Belangstellenden - m/v - worden uitgeno digd hun schriftelijke sollicitatie met curricu lum vitae te richten aan drs G.H.L. Taels van het GITP, Sophiastraat 22, 4811 EK Breda, bij wie zij desgewenst nadere informatie kunnen verkrijgen - 076-225333 -. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De referentiecode is TTP. I AMSTERDAM BREDA NIJMEGEN ROTTERDAM TILBURG Het postdistrict Middelburg verzorgt de postale voorzieningen in de provincie Zeeland en West- Noord Brabant. Zo'n 3300 personeelsleden werken hieraan mee, verspreid over circa 200 postinrichtin- gen. Op het Expeditie Knooppunt in Roosendaal worden moderne transport- en verdeelinstallaties toegepast bij de dagelijkse verwerking van een groot aantal poststukken, van brieven tot postpak ketten. Binnen de Posttechnische Dienst is men verantwoordelijk voor het goed functioneren van de genoemde apparatuur. Bij deze afdeling, die naast de chef momenteel 8 medewerkers telt, kunnen wij een medewerker plaatsen. Het werkterrein van de man of vrouw U wordt belast met het uitvoeren van aanleg- en onderhoudswerkzaamheden, alsmede het ophef fen van storingen aan transport-, postbehande- lings- en gebouweninstallaties. De werkzaam heden worden hoofdzakelijk binnen het Expeditie Knooppunt verricht. Voor de bediening, besturing en werking van genoemde installaties worden o.m. de volgende technieken toegepast: digitale en computer- bestuurde systemen; meet- en regelsystemen; pneumatische, hydraulische en aandrijvings technieken; zwak- en sterkstroomtechnieken. U wordt tevens belast met het bijhouden van ter zake gehanteerde documentatie en registraties. Deze werkzaamheden worden in een roulerende dagcyclus uitgevoerd. Hierbij dienen per cyclus 2 avonddiensten en 1 nachtdienst te worden ver richt. De overige zijn dagdiensten. Daarnaast vindt er ook waakdienst plaats. Onze wensen Wij vragen het diploma MTS-elektronica of daar mee gelijk te stellen kennis, bij voorkeur aangevuld met enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. U moet voldoende kennis hebben van de Duitse en de Engelse taal, zelfstandig en in teamverband kunnen werken en over goede contactuele eigen schappen beschikken. Voorts vragen wij uw bereid heid om ontwikkelingen in het vakgebied te volgen. Kandidaten moeten in de omgeving van Roosendaal wonen of bereid zijn zich daar te vestigen. Wat wij bieden Het salaris bedraagt minimaal f 2336,- en maxi maal f 3271,- bruto per maand. Jaarlijks heeft u recht op 7Vi% vakantietoeslag en ten minste 23 vakantiedagen. Bijzonderheden De PTT wil graag meer vrouwen in dienst nemen, vooral in functies waarin zij nu nog ondervertegen woordigd zijn. Bij gelijke geschiktheid wordt daar om de voorkeur gegeven aan een vrouw. De sollicitatie Desgewenst wordt meer informatie verstrekt door de heer P.A.M. Vos, (01650) 8 53 10, hoofd van de Posttechnische Dienst. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 45/86 op brief en envelop, ongefrankeerd richten aan: Directeur van het postdistrict Middelburg Postbus 99110, 4330 NA Middelburg Postdistrict Middelburg Heistraat 2 - Teterlngen - Telefoon 076-81 2250 Postbus 59 - 4847 ZH Teterlngen vraagt voor direkt: rvn Het algemeen psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust" te Halsteren verzorgt, in een steeds toenemende samenwerking met andere instellingen op het gebied van de geestelijke gezondheidszorg, de psychiatrische hulpverlening in westelijk Noord-Brabant, alsmede een gedeelte van Zeeland en Zuid-Holland. "Vrederust" heeft ongeveer 625 medewerkers en het aantal patiënten bedraagt circa 535. Het ziekenhuis is gelegen op 3 km buiten het centrum van Bergen op Zoom. Enthousiaste mensen met interesse voor het beroep van psychiatrisch verpleegkundige nodigen wij uit te solliciteren naar de funktie van vakaturenummer "V.D./86/28" Opleidingsinformatie De opleiding start 1 maart 1987. Het is de laatste .verkorte oplei ding "oude stijl". Dat betekent, dat u in het tweede opleidings jaar instroomt en dat u in twee jaar tijd opgeleid wordt tot psychiatrisch verpleegkundige. De praktijkstages vinden plaats op verschillende afdelingen in het ziekenhuis. Maximum leeftijd: 30 jaar. Funktie-eisen In het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging A. Arbeidsvoorwaarden Het salaris gedurende de opleidingstijd bedraag f 2.244,- bruto per maand, conform funktiegroep 35. De overige arbeidsvoor waarden zijn conform de CA.O. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de dienst personeelszaken, telefoon 01640 - 36900, toestel 142 of 134. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vakature nummer linksboven op de enveloppe, te richten aan het hoofd van de dienst personeelszaken van het psychiatrisch zieken huis "Vrederust", Postbus 371, 4600 AJ Bergen op Zoom. vraagt voor spoedige indienst treding voor binnenkort te starten nieuwbouw- en renovatiewer ken. Zonder ervaring onnodig te solliciteren. Gaarne telefonische reakties tijdens kantooruren onder nr. 013-433090 en na kantooruren onder nr. 4166-2143. Kapt. Grantstraat 27, 5015 BA Tilburg verleent op persoonlijke wijze uiteen lopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een voor de afdeling Buitenland. Bij onze bank zijn 34 medewerkers werkzaam. De afdeling Buitenland is klein maar dynamisch. Deze afdeling bedient in hoofdzaak buitenlandse cliënten, voornamelijk met betrekking tot particuliere produkten. Daarbij ligt de nadruk op termijndeposito's, deviezen en effecten. Wij denken voor deze functie aan kandidaten van ca. 23 jaar met: - het diploma HAVO (handelsvakken/ wiskunde); - het diploma MEAO (BE/BA); - aanvullende vakopleidingen: NIBE Basis, Binnenland, Buitenland, Effecten en Consumptief Krediet; - Goede commerciële vaardigheden en contactuele eigenschappen; Bereidheid zich door studie verder in het bankvak te bekwamen; - Ervaring in een soortgelijke functie, liefst opgedaan in het bankwezen. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris, interessante studiefaciliteiten en een premiespaarregeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer A.WJ. Jacobs, hoofd afdeling Buitenland, telefoon 04257 - 8205 of privé 's-avonds na 18.00 uur 04257 - 8258. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling binnen 10 dagen verwacht door de directeur van de Rabobank, Postbus 11, 5110 AA Baarle-Nassau. Het Groot Ziekengasthuis is een algemeen ziekenhuis met een capaciteit van 650 bedden, waarin bijna alle specialismen vertegenwoordigd zijn. Door zijn omvang en kwaliteit van de dienstverlening vervult het ziekenhuis een belangrijke centrum functie in de gezondheidszorg voor 's-Hertogenbosch en omgeving. Bij de Klinische Patiëntenzorg van ons ziekenhuis ontstaat binnenkort de vacature voor een (fulltime, maandag t/m vrijdag dagdienst) ten behoeve van de afdeling Kindergeneeskunde en de af deling Zuigelingen en Prematuren, waar ongeveer 15 leerling verpleegkundigen en een HBO-V stagiair werkzaam zijn. Functie-informatie: zorgdragen voor de continuïteit en kwaliteit van het leer proces van leerling-verpleegkundigen en stagiairs op ver melde afdelingen; ondersteunen, ontwikkelen en coördineren van de werkbege leiding; leveren van bijdragen aan de ontwikkeling van praktijkbege leiding ten gunste van de praktijkopleiding in brede zin. Functie-eisen: diploma A-verpleegkundige, HBO-V of MBO-V; diploma Docent Verpleegkunde richting Praktijkbegeleiding (of vergevorderd met deze opleiding); kinderaantekening of ervaring en affiniteit met het verplegen van kinderen en zuigelingen. Kandidaten, die van mening zijn op grond van andersoortige opleidingen te voldoen aan de (wettelijke) eisen voor deze functie, worden eveneens verzocht te reageren. Bij de selectie zijn vertegenwoordigers van de verpleegafdelin- gen, praktijkbegeleiders, leidinggevenden van de Klinische Patiëntenzorg en een personeelsfunctionaris betrokken. Het salaris zal, afhankelijk van opleiding en ervaring, in onder ling overleg worden vastgesteld. De overige arbeidsvoorwaarden zijn grotendeels als die voor overheidspersoneel. Nadere informatie omtrent bovenstaande functie kunt u verkrij gen bij de heer H. Dijkers, opleidingscoördinator, tel. (073) 86 23 29. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken, Nieuwstraat 34, 5211 NL 's-Hertogenbosch, onder vermelding van het vacature nummer G86113. Reag Van onze correspondent Hij houdt zich in strikte afzonde ing, maar is, met hulp van zijl uaste medewerkers, druk doendi en koers voor de naaste toekoms it te zetten. Die naaste toekomst zal - zo reali eren Reagan en zijn vertrouwelin en zich maar al te goed - worder eheerst door een reeks van onder deken en verhoren die de Iran-af lire weken, zoniet maanden in he irandpunt van de belangstelling za ouden. President Reagan moeten intusser roberen zich in de nog steeds aan De Godshuizen is de, uit het begin van de vorige eeuw stammende, verzam naam voor thans een vijftiental instellingen voor de lichamelijke en geesteh|t lentrale van Afobaka die Pa- gezondheidszorg, bejaardenzorg en jeugdzorg in 's-Hertogenboscti omgeving De instellingen zijn ondergebracht in vijl stichtingen, ressorteren Bij onder een en hetzelfde bestuur: hel Bestuur van de Godshuizen, geve ilachtoffers, aldus SNA. De tigd in het Centraal Bureau Godshuizen, Munlelbolwert 5213 SZ 's-Hertogenbosch Dit Centraal Bureau staat ten dienste» nng aangeraden na 18.00 uur het Bestuur en van de directies van de instelling! Bij de Godshuizen werken in totaal ruim 3000 mense 'ARAMARIBO (AFP) - Surinaams lenderdag een konvooi van het natie «n hinderlaag laten lopen. Dat gel» en van de hoofdstad Paramaribo, liële Surinaamse nieuwsagentschap De rebellen vielen het kon- ooi aan bij Marechakondre, iat is gelegen aan de weg naar belangrijke elektriciteits- ramaribo van stroom voorziet, de aanval vielen geen autoriteiten hebben de bevol- ERKEND RECLAME ADVIESBUREAU LOMBARTS B.V. RAL ADVERTISING is een full-service erkend reclame-adviesbureau, met een omztl van meer dan 14 miljoen. Ons team bestaat uit 19 medewerkers die dringend versterking nodig hebben. Op korte termijn zoeken we dan ook een die gewend is snel en zelfstandig alle voorkomende studio- en doka werkzaamheden uit te voeren Ervaring bij een reclamebureau en bekendheid met moderne doka-apparatuur zijn een vereist Leeftijd 25 - 35 jaar. geen gebruik meer te maken van de weg. SNA gaf voorts enige bij- «derheden over de branden lie zijn uitgebroken in Albina i Oost-Suriname. Volgens het lieuwsagentschap had het junglecommando van rebel lenleider Ronny Brunswijk ezit genomen van verschei dene gebouwen in de stad van vaaruit men het vuur opende dp eenheden van het nationale |leger. Door de daaropvolgende uurgevechten brak er in ne gen gebouwen brand uit. De [bevolking van de stad was al erder geëvacueerd. E ma ma gen gen me. in Gu; ver ner gre geu hec bek gaa bev gro de< lut rea gen ner ten var Fra vlu var Interesse? Schrijf dan je brief met alle noodzakelijke informatie aan: RAL ADVERTISING, Postbus 680, 5000 AR Tilbutg, tav. de Direktie. Een van onze relaties is een internationaal opererend produktiebedrijf, gevestigd in de regio Westelijk Noord-Brabant, dat is gespecialiseerd in de bewerking en verwerking van landbouwprodukten. Binnen het bedrijf, waar de produktie grotendeels automatisch plaatsvindt, zijn ongeveer 25 mensen werkzaam. Ter versterking van de organisatie bestaan thans de volgende vacatures: Naast de dagelijkse leiding van het bedrijf zal deze functionaris in belangrijke mate belast worden met het actief onderhouden van bestaande relaties en het acquireren van nieuwe relaties. Van kandidaten wordt verwacht dat zij beschikken over relevante verkoopervaring, een sterke dynamische persoonlijkheid en goede communicatieve-, representatieve- en leidinggevende kwaliteiten. Men dient in staat te zijn financiële situaties adequaat te interpreteren en effektieve beslissingen te nemen. Beheersing van de moderne talen is, gezien het internationale bedrijfskarakter vereist. Voor kandidaten in de leeftijdscategorie 35-45 jaar ligt hier in een uitdagende functie. Deze functionaris zal belast worden met de zorg voor de boekhouding en de administatie. Ook de informatieverstrekking aan de directie met betrekking tot administratieve en financiële aangelegenheden behoren naast het opstellen van begrotingen en tussentijdse overzichten tot het takenpakket. Van kandidaten wordt verwacht dat zij behoren tot de leeftijdscategorie 25-35 jaar en in het bezit zijn van een afgeronde opleiding HEAO-BE of SPD I en II. Men dient over een zodanige relevante ervaring te beschikken dat men in staat is de administratieve functie te interpreteren in de zin van een controllersfunctie. Ervaring met geautomatiseerde administraties is evenals beheersing van de Engelse en Duitse taal vereist. Voor beide functies geldt dat kandidaten in de regio woonachtig dienen te zijn. Geïnteresseerden kunnen hun schriftelijke sollicitatie met uitgebreid curriculum vitae binnen 14 dagen richten aan onderstaand bureau t.a.v. de heer L.J.J. Verhulst, die desgewenst ook nadere informatie kan verstrekken. Dr. Hub. van Doorneweg 91,5025 RB Tilburg, telefoon 013-685968. DUBLIN (AP) - De Ierse mi- ister van energiezaken en te kens vice-premier Dick Spring «ft vrijdag opgeroepen tot *n internationale campagne i de Britse regering ertoe te •ewegen de nucleaire opwer- "ngsfabriek Sellafield te slui- len. Spring deed deze oproep [donderdagavond enkele uren pdat ruim 200.000 liter voor namelijk radioactief cesium [tit Sellafield in de Ierse Zee «recht was gekomen. Het staatsbedrijf British Nu< var bek er c afv vrij dio: mie con zaa S 'eer slee wij: voo de I Washington (reuter/ n - Het besluit van de K'rikaanse regering om r'Jdag officieel te breken met [et Salt-II-verdrag ter be per- dng van de strategische be- iJ1 pening is op kritiek gestuit net Amerikaanse Congres 1 bij de Europese bondgeno- 'l b«t Congres werd een nttiatief aangekondigd om E esident Reagan te bewegen F« verdrag alsnog te handha- |ven. Het ministerie van defensie Washington kondigde Ssdag aan dat vrijdag middag op de luchtmachtbasis wrswell in Texas de 131e B- h-bommenwerper met kruis ten aan boord in gebruik L, worden genomen. Met ^kruisraketten overschrij ft?. d® Verenigde Staten het van 1320 systemen dat Har ti is gesteld aan het rntal meerkoppige landra- L,„eri' raketten aan boord faw?derzeeèrs en met kruis- etten uitgeruste bommen- ["erpers. »a^ea?an bad ln mei van dit El 31 gezegd dat de VS zich Bar gebonden achten em -i e, omdat volgens "i de Sovjetunie de overeen- korr tijd het Niet kou houi kaai krat L> in h de vooi vooi Hui: Den spel prol nog brer Con: wac Zi; VOOI Rea heer Hij een sing de p stra lang dan king Di Sam voor

de Stem | 1986 | | pagina 4