ro Shop MAN Theater in Hulst trekt veel te weinig publiek Enige man steekt meisjes loef af Streek-VVV heeft volgend jaar 9 mille meer nodig JJKDOOS IERLAND tabobank sterzande e.o." RENW AXEL BESTUDEREN NIEUW CONTRACT DE VERLICHTING DE STEM Een 3Mj NODIGING C. Bisschop kampioen duiven Kloosterzande DINSDAG 28 OKTOBER 1986 VAN ZEELAND SLECHTE START VAN UIT-SEIZOEN 01150-13397 je de hele wereld aan. A BESTRIJDEN. DOE HET N HEIDSRECEPTIE g 31 oktober 1986 MALPERTUUS: Gebruikersraad heeft geen nut IS DENDERMONDE Vlissingen legt beslag op Turks schip CEES JACOBS WINNAAR MAJORETTENCONCOURS Herhaling museumcursus in Hulst Opnieuw Expo Sint-Jansteen Schietingen Plaatselijk nieuws Axel De Klinge Graauw Heikant Hulst Kloosterzande Koewacht Lamswaarde Ossenisse A1 T22 PAGINA ZEELAND 2 Van onze correspondente JULST - De theaterliefhebbers laten de com- aissie Uit Hulst opnieuw in de steek. De eve- iementen die de afgelopen week plaatsvonden het gemeenschapscentrum 'Den Dullaert' nokken te weinig belangstellenden. De groots opgezette openingsdag van het ulturele seizoen werd een verdeeld succes. Jet figurentheater de Trekwagen speelde voor ;oed gevulde zalen overdag voor de peuters en :hoolgaande jeugd. De voorstelling die ge pland was voor volwassenen 's avonds ging echter niet door. Er waren te weinig kaarten verkocht en na onderling overleg werd deze voorstelling afgelast. Zaterdagavond kwamen de toneelliefheb bers ook maar met mondjesmaat opdagen voor het toneelspel 'Het kan vreemd gaan' dat door Hugo Metsers en Pleuni Touw op de planken werd gezet. Een teleurstellend aantal, temeer omdat men op 200 man had gerekend. De komst van het duo MetsersTouw zorgde in het verleden altijd voor goed gevulde zalen. Nu kwamen er, net als verleden jaar, slechts zo'n zeventig mensen. „De kwaliteit van het gebodene is daar zeker niet de oorzaak van", legt Jos Verschueren uit, die onder de indruk was van de professionele voordracht van beide spelers. „Het décor was prachtig, het spel ondanks de weinige reacties vanuit de zaal subliem. Een klassiek gegeven, een blijspel met veel lachen, gieren, brullen zou toch meer mensen moeten trekken", stelt hij. Als oorzaak voor de geringe opkomst tipt Verschueren het erevossenbal dat diezelfde avond plaatsvond. Maar hij stelt eveneens vast dat het uitgaanspubliek in Zeeuwsch-Vlaan deren niet groot is. „Het zou leuk zijn als be drijven of personeelsverenigingen in het Land van Hulst eens een uitvoering zouden sponso ren. Vorig jaar is dat een paar keer gebeurd en die organisaties hebben een genoeglij ke avond gehad en waren uiterst tevreden". Hij is van mening dat de Zeeuws Vlaming moeilijk zelf initiatief neemt om eens een avondje uit te gaan. „Als men nu samen met collega's naar een evenement gaat omdat dit door de vereniging is georganiseerd, dan is de drempel meestal genomen en gaat men de vol gende keer eens uit eigen beweging", aldus Verschueren. 7en af op de krant. i zijn is niet uniek. Het overkomt u,. nog anderen in uw buurt of dorp. onte drukte van de binnenstad heeft e grijze eentonigheid van de slaap- tee geconfronteerd uist vanstad naar uithoek,kan erover :n drukke baan plotseling vervangen ig bestaan in een stille driekamerflat, is weieens eenzaam. Dat 't niet altijd ;ede. Maar wat doe je er aan? Als u ;eff dat''die-mevrouw- van-hiernaast" ,e verkeert, geeft dat al een minder lar eens opzoekt, komt u wellicht dacht u van zwemmen, 'n vreemde :en muziekcursus doen of gewoon ar de markt? indt u vah met z'n tweetjes helpen in odschappen doen voor bejaarden? testles. doorbreekt de eenzaamheid ten- n manier De een pakt een boek. De Te vriendin iet in de buurt en als u ideeën op wilt lummer van de Telefonische Hulp- trzijde van het telefoonboek, ait het centrale nummer 030-94 2424, ;g wijst naar de dichtstbijzijnde hulp- 1 aan alle informatie over de moge- oonplaats. or dit blad, i.smde Stichting Ideéle Reclame SIRE Stort uw bijdrage op postgiro 50500 of bankgiro 70.70.70.929 Nederlandse Stichting voor Leprabestrijding/Amsterdam 197 DN Amsterdam, Tel. 020-93897 1986 zal de heer C.M. Roctus ge- 1 de regeling vervroegd uittreden en latum zijn werkzaamheden bij onze 17 jaar heeft hij in zijn functie als intoren" met zeer velen prettige en akten onderhouden. in ook graag uit voor een llen aanbieden op Linde" te Kloosterzande van 7 uur. Het bestuur, A.E. van Kampen, voorzitter P.J. Mangnus, secretaris t de receptie wordt de avondzit- ag 31 oktober verplaatst naai nd 30 oktober. Van onze correspondent CLINGE - De gebruikers van het gemeenschaps centrum Malpertuus in Clinge denken dat regel matig eens bijpraten nut tiger is dan het instellen van een gebruikersraad. Dat bleek tijdens een contactavond die door het Malpertuus bestuur was belegd. Behalve het stichtingsbestuur waren achttien personen komen opdagen. Door de algemene bond voor ouderen werd voor gesteld om regelmatig een schieting te houden in de gymnastiekzaal. Voorzitter Mariman stond daar niet afwijzend tegenover, maar wees er wel op dat iedere schade aan gebouw of interieur door rondvliegende pijlen wel betaald zal moeten worden. De leiding van de crea tieve vorming voor de kinderen, zo bleek, wil er wel genoegen mee nemen om gebruik te maken van het toneelpodium. Voor de kinderen is dat een ge schikte plaats. De gebrui kers constateerden tot hun tevredenheid nog dat de vloer van de gymzaal een grote beurt heeft ge had. &^0i/OOR ZUIDWEST NEDERLAND Jantoren geuzen, Hulst en Goes, bessen en telefoon- emmers op pagina 2. Jpenlngstljden: «30-12.30/13.30-17.00 uur. '«actie Wieuzen: Rein van der ie|m (editie-chef), Jan («sen (p|v. chef), Emile ja|on, Co Meertens, Joep r°mmelen, Ronald «straten, Cor de Boer ,0'°), Ton Koomen (sport). ü|st. Frank Dei), Eugène «straeten. Middelburg: "enkPostma. ^ertentle-exploltatle Jspecteur Zeeland: 5 Menu, privé tel.01150- Verkoop school weer op losse schroeven Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - De Streek- VW Zeeuwsch-Vlaanderen werkt in 1987 met een begro ting die 9000 hoger is dan dit jaar. De deelnemende gemeenten gaan ruim drieduizend gulden meer betalen. De West- Zeeuws-Vlaamse gemeenten betalen hetzelfde als vorig jaar. De Oost-Zeeuws- vlaamse gemeenten daarente gen zien hun bijdrage stijgen van ƒ0,10 tot ƒ0,14 per inwo ner. Dat is zo afgesproken bij de fusie van de Streek-VW's van Oost- en West- - Zeeuwsch-Vlaanderen. De rest van het bedrag haalt de Streek-VW uit toeristische uitgaven en hangt ook af van de bereidheid van onderne mers daarin te adverteren. Als gevolg van de fusie en de uitbreiding van de taken van de Streek-VW heeft men twee mille meer nodig voor administratie- en beheers kosten. De bijdrage aan de Al gemene Nederlandse Vereni ging van VW's (ANW) gaat ook omhoog. Voor dat doel acht de Streek Van een onzer verslaggevers AXEL - De verkoop van de voormalige basis school aan de Walstraat in Axel aan het rk. kerkbestuur is opnieuw op losse schroeven ko men te staan. Er is nog steeds geen overeenstemming bereikt over de redactie van de verkoopovereenkomst. B en W bui gen zich vandaag over de jongste versie van het con tract. Mogelijk krijgt de raad vanavond nog de ver koop van het schoolgebouw opnieuw op zijn bord. ÏLISSINGEN (ANP) - De ge- neente Vlissingen heeft be- laten leggen op het furkse vrachtschip Rize K dat ■ide Vlissingse Sloehaven ligt ifgemeerd. Tien dagen gele ien raakte de lading katoen nn boord in brand. De brand weer adviseerde destijds de hndende katoen zo snel mo- ïtlijk te lossen omdat de hnd moeilijk te blussen was. De eigenaar van het schip, fee Shipping Company uit istanboel, weigerde dit en de landweer van Vlissingen is 'ijna een week lang dag en lacht in de weer geweest om le lading nat te houden. De iemeente Vlissingen heeft nu 'oor deze werkzaamheden een iohadeclaim ingediend van 7,5 ta. Een sleepbedrijf uit Ter- leuzen dat in het begin geas sisteerd heeft bij het blussen, list nog eens 130.000. Een woordvoerder van de tent van het schip, Havex Wissingen, verwacht nogal "at problemen met de eige- laar van het schip. Maandag lullen drie verzekeringsex- prts de schade aan lading en schip vaststellen. Ook de [scheepvaartinspectie heeft een appeltje met de Rize K schillen. Er mankeert van |®es aan het schip, van een kapotte radio- en radarinstal- «tie tot het ontbreken van lus- en reddingsapparatuur 'an boord. Dat zal eerst verhe eft moeten worden voor het chip de haven van Vlissingen "ag verlaten. In principe was de slepende kwestie, althans voor wat de gemeente betreft, vorige maand al opgelost. De raad besloot in de laatste raadsver gadering het gebouw voor 160.000 aan het rk. bestuur van de hand te doen met daar bij de bepaling dat de ge meente het eerste recht van kopen krijgt. Dit om te voorkomen dat de verenigingen die gebruik ma ken van het gebouw bij ver koop aan een ander op straat zouden komen te staan. De po ging van de gemeente dit op een andere manier te bewerk stelligen, met de bepaling in de koopovereenkomst dat het ge bouw voor sociaal culturele doeleinden beschikbaar diende te blijven, mislukte. Als tweede voorwaarde werd gesteld dat de waarde van het pand getaxeerd zou worden door twee taxateurs en dat bij het vaststellen van de waarde rekening gehouden moest worden met de ver koopsom - 160.000 - en even tueel door het kerkbestuur ge pleegde investeringen. Het kerkbestuur ging in hoofdlijnen akkoord met deze oplossing maar zorgde bij het op papier zetten van de voor waarden voor een nieuwe eis. De taxatie diende te geschie den door drie taxateurs. Deze aanpassing moest echter op nieuw worden voorgelegd aan de raadsleden met het gevolg dat het PvdA-raadslid J. Jon- gepier nieuwe haken en ogen ontdekte. Hij stuitte op de bepaling dat het gebouw bij eventuele verkoop aan de gemeente mi nimaal 160.000 moest opbren gen. Die bepaling biedt vol gens hem wel goede garanties aan het rk. kerkbestuur maar niet aan de gemeente. Het kan volgens Jongepier, die overi gens altijd gevonden heeft dat de gemeente het gebouw voor een habbekrats wegdoet, best zo zijn dat het gebouw na ver loop van tijd minder waard is dan 160.000. De gemeente moet dan ook vrij zijn minder te betalen. Deze gedachtengang wordt nu meegenomen in de laatste versie van het verkoopcon tract. Als B en W daar van middag uitkomen krijgt de raad vanavond voorlopig het laatste woord. De vergadering begint om 19.00 uur. Van onze duivensportmedewerker KLOOSTERZANDE - Het generaal kampioenschap bij de post duivenvereniging Herleving te Kloosterzande is dit jaar gewon nen door C. Bisschop met een puntentotaal van 480. De verdere uitslag is: 2. W. Voet en zoon 360 punten, 3. R. Mahu 300,4. P. Verschuren 260, 5. D. van de Borgt 240 punten. Aangeduide kampioen schappen oude duiven vitesse: 1. C. Bisschop, 2. W. Voet en zoon, 3. J. Voet. Jaarlingen: 1. E. de Kever, 2. R. Mahu, 3. G. Burm. Oude duiven fond: 1. H. van Dijk, 2. Jo. Colpaert, 3. W. Voet en zoon. Jonge duiven vitesse: 1. Hol- lestelle-Pauwels, 2. Jo Voet,J. Roels. Jonge duiven fond: 1. P. Verschu ren, 2. Rudy van Goethem, 3. D. van de Borgt. Najaarskampioenschap: 1. i A. Beaurain, 2. C. Bisschop, 3. M. Bisschop. Kampioenschappen vaste voetring oude duiven vitesse: 1. W. Voet en Zoon, 2. Jo Voet, 3. C. Bisschop. Jaarlingen: 1. G. Burm, 2. R. de Booy en zoon, 3. W. Voet en zoon. Oude duiven fond: 1. Jo Colpaert, 2. C. Bisschop, 3. L. de Waal en zoon. Jonge duiven vitesse: 1. Verschuren-Andriessen, 2. Hollestelle-Pauwels, 3. R. Mahu. Jonge duiven fond: 1. P. Verschuren, 2. R. Mahu, 3. D. van de Borgt. Najaarskampioenschap: 1. C. Bisschop, 2. D. van de Borgt, 3. A. Beaurain. Van onze correspondent CLINGE - Niet een van de vele in frivole jurkjes gesto ken majoretten, maar juist de enige mannelijke deelne mer, Cees Jacobs uit Roosendaal, scoorde de meeste punten tijdens het majorettenconcours in Clin ge. Burgemeester F. Jacobs van Hulst reikte zijn naam genoot de ereprijs van de ge meente Hulst uit: een prach tige beker voor het hoogste aantal behaalde punten (56% punt). Het gehele concours stond onder leiding van mevrouw Ria Voessenek uit Etten- Leur, coördinator is van de drumband- en majoretten- afdelingen in de Brabantse bond. Zij maakte ook telkens de behaalde resultaten be kend. Veel lof had ze voor de goede organisatie van Wel doen Door Vermaak en in het bijzonder voor de ge luidstechnicus Marcel van Hoye. Ook zijn vrouw L. van Hoye-de Bakker kreeg een dankwoord voor de vele ge ruststellende schouderklop jes die ze aan de majoretten gaf. De jury werd gevormd door J. Peeters uit Weert en M. Voets-Tielen uit Roosen daal. Elk optreden - en het waren er ongeveer zeven tig - werd aangekondigd door de lady-speaker M. de Burger-van Dorsselaer. Uitslag Voor de majoretten die in hun afdeling de hoogste punten behaald hadden wa ren er bekers ter beschik king, die werden uitgereikt door de voorzitter A. van Dorsselaer. Dat waren: divi sie jeugd A: Amalia Duyn- dam (Ossendrecht) 51 pun ten; duo: Miranda en Co- linda Boonen (Hulst) 48; di visie jeugd B: Y vette Schil- lemans (Steenbergen) 50; duo: Wendy de Jonge en Mi randa Rijk ('s Heerenhoek) 48; derde divisie: Pascal Bruyn (Roosendaal) 54; kwartet: Marjon Verdonk, Linda Knuit en Ellen en Ka- Een majorette van Kloo-rtje uit Kloosterzande in actie tijdens het majorettenconcours in Clinge F0T0. W|M K00UMAN rien de Hond ('s Heeren hoek) 51; tweede divisie: Astrid van Campenhout (Breda) 53; duo: Karin van de Broek en Anita van Kaam (Alphen) 47eerste di visie: Jolanda van Hermeien (Tilburg) 56; trio: Anita van de Veerdonk, Ingrid Janzing en Tina Duseldorp (Uit hoorn) 50; eredivisie: Cees Jacobs (Roosendaal) 56% en het duo Sascha Heymans en Mariëlla Thomas (Roosen daal) 52. VW een verhoging van de lasten met twee mille voorlo pig voldoende. De reclame- en propagandakosten bedragen volgend jaar ƒ25.000, een stij ging ten opzichte van dit jaar met drie mille. Het grootste deel daarvan gaat naar de uit gaven van de Streek—Accom modatie-gids, het visite kaartje van de Streek VW. De advertentiekosten en de kosten van deelname aan beurzen zijn op ƒ7000 ge raamd, eveneens een stijging met twee mille. Dat geld is be stemd om te kunnen inhaken op advertentiecampagnes van het nationaal Bureau voor Toerisme, de activiteiten van de Stichting Promotie Zeeuwsch-Vlaanderen er deelname aan beurzen in on der andere Duitsland en Bel gië. Van een onzer verslaggevers HULST - De onverwacht grote belangstelling voor de museumcursus die vorig sei zoen in het Hulster streekmu seum werd gehouden, heeft de museumcommissie doen be sluiten dit jaar de cursus te herhalen. Tenminste, als er genoeg belangstelling voor is. De data zijn 11 november (bodemvondsten), 9 december (klederdrachten), 13 januari (oude ambachten), 17 februari (bibliotheek) en 10 maart (ge schiedenis van stad en streek). Elke avond duurt van 19.30 tot 21 uur. Deelnemers moeten zich voor 1 november opgever bij secretaris J. Steijns, Zand straat 25 (01140-12311). De deelname aan de cursus is gratis. SINT-JANSTEEN - De mid denstandsvereniging in Sint- Jansteen legt momenteel de laatste hand aan de organisa tie van de Expo. Deze expo wordt dit jaar gehouden op 7,8 en 9 november in de Warande te Sint-Jansteen. In totaal zullen zo'n dertien standhouders zich presenteren met de nieuwste snufjes. Dat gebeurt onder meer op het ge bied van 'grote' huishoudelijke apparatuur, audio en video, CV's, wol en de doe-het-zelf mode. Vrijdagavond 7 november wordt de expo geopend. Elke dag zijn er waardevolle prij zen in de wacht te slepen. De openingstijden zijn op Vrijdag van 17.00 tot 22.00 uur, zater dag 8 november van 14.00 tot 22.00 uur en zondag 9 novem ber van 14.00 tot 20.00 uur. HEIKANT - Zaal Theo de Block, 41 schutters: eerste hoge vogel: E. Dieleman, Wachtebeke; tweede hoge vogel: H. Vervoort, Wachte beke; eerste zij vogel: G. Herre- wegh, Hulst; tweede zij vogel: P. Stevens, St.-Jansteen; grootste aantal (4): C. Mahu, Hulst. HEIKANT - Zaal Theo de Block, 47 schutters: eerste hoge vogel: E. Rijke, De Klinge; tweede hoge vo gel: M. van Dorselaer, Belsele; eer ste zij vogel: A. Dobbelaar, Bosch- kapelle; tweede zij vogel: P. Koster, St.-Jansteen; grootste aantal (4): J. de Block, Heikant Kaarting - Aan de kaartwed- strijden van buurtvereniging De Boemerang deden 59 kaar ters mee. Uitslag bieden: 1. mevr. M. de Winkel, 2. R. Burggrave, 3. M. Rombout, uitslag jokeren: 1. mevr. J. Dieleman, 2. mevr. R. Kempe, 3. mevr. M. IJsebaert. Orgel -en koorconcert - In de parochiekerk wordt vrijdag 14 november een groot orgel -en koorconcert gegeven. Deze avond begint om 20.00 uur en medewerking verlenen St.- Cecilia uit De Klinge, St.-Gre- gorius uit St.-Pauwels en or ganist Frank Agsteribbe. Deze avond wordt gehouden door de CVP-jongeren en kaarten zijn verkrijgbaar bij M. de Backer Klingedorp 68 en F. Coucke Trompwegel 24 te De Klinge. Bejaardenschieting - Ge meenschapscentrum De Wa rande, 53 schutters: hoge vo gel: M. Janssens, Moerbeke; eerste zij vogel: J. van Kerkho ven, St.-Jansteen; tweede zij vogel: M. van Mele, Klooster zande; grootste aantal (4): C. Pieters, St.-Jansteen. Tafeltennis De tafeltennis vereniging Steen hield voor de vijfde keer een handicaptoer- nooi voor seniorleden. Na drie uur ping-pongen kon de ba lans worden opgemaakt: 1. Jack Kas, 2. Erwin Traas, 3. Rudy van Puyenbroeck, 4. Pe ter Rottier. Breishow - Voor de breishow die werd gepresenteerd door Chris van de Manacker waren heel wat belangstellenden ko men opdagen. Zeven manne quins showden de bijna hon derd modellen, truien en ves ten van verschillende soorten breigarens. Ook waren er eigen ontwerpen te zien. Jubileum - De Heikantse da mes-gymnastiekvereniging viert dit jaar het 10-jarig be staan. Men wil dat op een an dere manier vieren dan met gymnastiek en daarom heeft men op 15 november een etentje voor de leden in ge meenschapscentrum 't Heike. Daarna zal de Zeeuws- Vlaamse troubadour Piet Brakman optreden. Prijskamp - Bij gelegenheid van de kermis werd in café Theo de Block een prijskamp op het topbiljart gehouden. Uitslag: 1. R. de Wilde, Steke- ne; 2. P. Bogaert, Heikant; 3. R. van Houten, Heikant; 4. R. Braem, St.-Jansteen; 5. T. Weerman, Heikant. Bridge - Bridgeclub Hulst speelde de achtste competitie wedstrijd. Uitslag groep A: 1. dames Biesbroeck-Goossen, 2. heren Biesbroeck-Beuzenberg, 3. mevrouw Bruyns-de heer Van Wijnsbergen. Groep B; 1. mevrouw Bogaert-de heer Melchers, 2. echtpaar Sandri- ni, 3. dames Neve-Van Dam me. Groep C: 1. mevrouw Bag- gen-de heer De Jonge, 2. da mes Baart-Van Kalmthout, 3. dames Holtz met partner. Groep D: 1. mevrouw Burg- grave-de heer Stallaert, 2. da mes Cosijn-Van de Velde, 3. mevrouw Mannaert-de heer Van Adrichem. Ontspanningsavond - De Zon dagavondontspanning de Jeugdige Speler zet ook dit seizoen de deuren van het ge meenschapshuis St. Martinus open voor de jeugd van 11 tot 16 jaar. Vanaf 2 november wordt iedere zondag van 18.30 tot 20.30 uur een ontspan ningsavond gehouden. Voorts staan dit seizoen nog een car navals-, jeugdbingo- en spel- avond op het programma. Kloortje - Showband Kloortje heeft weer plaats voor nieuwe leden. Over twee weken start de eerste repetitie voor begin nelingen. Er is plaats voor meisjes vanaf zeven jaar, die geplaatst kunnen worden in het miniretten-peleton. Meis jes vanaf twaalf jaar kunnen lid worden van het majoret- ten-peleton en verder heeft de drumband gebrek aan leden, die minstens acht jaar zijn, om te worden opgeleid tot tam boer door de eigen instructeur of tot trompetist door de le raar van de muziekschool.' De nieuwe leden mogen afkom stig zijn uit de gehele ge meente Hontenisse. Momen teel komen leden van de show band behalve uit Klooster zande ook uit Walsoorden, Vo gelwaarde, Hengstdijk en Kuitaart. Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met secretaris E. de Cock. Zeehengelwedstrijd - Zeehen- gelclub De Vogel houdt zondag 2 november een wedstrijd aan de Westerschelde. Er wordt gevist van 13.00 tot 16.00 uur aan Zeedorp te Ossenisse. In schrijving en prijsuitreiking zijn in café De Kastanje. Kaarting - De uitslag van de wedstrijd van de kaartclub Het Zand was; 1. A. Maenhout, 2. G. Schalkens, 3. R. Coone, 4. J. Verbraeken, 5. E. Poppe. De volgende kaartavond is 15 no vember. Schieting - Zaal De Vliegere, bejaardenschieting, 32 schut ters: hoge vogel: Maurice de Wilde, Moerbeke; eerste zijvo gel: René Colpaert, tweede zij- vogel: Miel Jansens, grootste aantal (3): Leon Ferket, allen Koewacht. Voetbalkaarting - De voetbal vereniging Koewacht houdt vrijdag 31 oktober een kaar ting in de kantine. Het is de eerste uit een serie van zes. De beste vier uitslagen tellen mee voor een algemeen klasse ment, met als inzet een beker. Ook voor de afzonderlijke kaartingen zijn prijzen te winnen. Vrijdag wordt er ge streden om vleesprijzen. Aan vang 20.30 uur. Kaarten - Woensdag 29 okto ber wordt er in de Vlaschaard te Koewacht een prijskaarting gehouden. Deze kaarting wordt georgansieerd door de Bond voor Ouderen. Alie inleg wordt verspeeld. Aanvang 13.00 uur. Bridge - In café De Vier Jaar getijden speelden leden van de bridgeclub de tiende competi tiewedstrijd. Uitslag: 1. dames Smulders-Van Puyvelde en Biesbroeck-Goossens, 2. heren Rademakers-Van Leeuwen, 3. heren Joossen-De Kort. Kaartclub - Kaartclub Ons Vermaak speelde met 43 kaar ters de voorlaatste wedstrijd van de clubcompetitie. Uit slag: bieden: 1. P. van de Vel- pen, Ossenisse, 2. P. Neve. Kloosterzande, 3. mevr. Bo- gaart-Rottier, Ossenisse, 4. Th. Asselman, Kloosterzande, 5. mevr. Warrens-Hermans, Hulst. Jokeren: 1. mevr. Schenkels, Ossenisse, 2. mevr. Remijn-van de Balck, Kloos terzande, 3. mevr. Sponselee- Warrens, Kloosterzande, 4. mevr. van Heese-Reijns, Osse nisse, 5. mevr. Freyser-Assel- man, Kloosterzande. Zaterdag 15 november valt de beslissing tijdens de laatste competitie- kaarting. Om 20 uur in het V erenlgingsgebouw.

de Stem | 1986 | | pagina 13