Vogelwaarde blij met bekerzege NA 3-2 TEGEN CLINGE WEDSTRIJD GESTAAKT 1 Gemotiveerd Axel klopt Sluiskil Vlissingen biedt VVV sterk partij 24 DAGEN VOOR P HALFGEK Graauw laat steek valle Koffie per pak 20 cent goedkoper efficiency beurs8 ,1 *St Autohuren Autolease Auto huur koop Merijntje LEWEDORPSE BOYS IN VERLENGING UITGESCHAKELD CLINGE - „Ik sta achter mijn spelers. Zo ver der spelen heeft geen enkele zin. Die Clinge- speler - Lucas van de Voorde, red. - spuwde tot twee keer toe in het gezicht van Kolijn. De eer ste keer stond scheidsrechter Van Hoof er met z'n rug naar toe, maar de tweede keer stond hij er naar te kijken en dan trekt hij zich nergens iets van aan". Derde plaats voor Zeeuws dameselftal VAN TWEE KLASSEN VERSCHIL GEEN SPRAKE MAANDAG 13 OKTOBER 1 Helderziend Geschenk AAN BIEDIPif Onverwacht 24 DA6EN INI1 ;eheim rap 00' «SÉ' "SEEB5EH A.A.A. Roadster B.V. Tel. 076-227295 NO kil* DoorRinus \erberkmoes VOGELWAARDE - In een duel dat zowel in de negentig reguliere minuten speeltijd a^s in de verlenging doelpuntloos bleef, is Vogelwaarde door het beter benutten van de beslis sende strafschoppen een ronde verder gekomen in de beker strijd van het district Zuid I. „Voor het moreel een opkik ker," oordeelde Vogelwaarde trainer Van Duyse na afloop. Het beste deel van het tref fen was zonder meer de eerste helft. Een periode waarin voor beide doelen hachelijke mo menten ontstonden. Het was dan ook jammer dat doelpun ten uitbleven. De pap bleef daardoor krentloos. De eerste mogelijkheid daar wat aan te doen, kreeg Jos Lambert van de thuisclub al na amper een minuut spelen. Verbaasd over deze meevaller miste hij. Veel meer bracht het Vogelwaarde openingsoffensief niet op. Aan de andere zijde ontwor stelde Frank Vermeulen - een uiterst handige speler - zich aan de Vogelwaarde-druk om vervolgens van afstand doel man Arons te testen. Dit wa penfeit bracht Lewedorpse Boys terug in de wedstrijd. Een duel dat het had kunnen beslissen na een terugspeelbal van Luc Dophemont waar Huyskens tussen zat, maar zo als hij in het verdere verloop eveneens deed, kwam Arons als winnaar uit dit duel. Het meest sensationele mo ment viel na een half uur spe len. Eerst bracht Wauters de bal voor het Lewedorpse Boys-doel om vervolgens Van Vlierberghe in te zien koppen. Uit deze rebound kegelde Lambert keihard tegen de lat. Een moment dat onmiddellijk een vervolg kreeg voor het Vo gelwaarde-doel. Hier ver richtte Vermeule het voorbe reidende werk, waaruit Krij ger alleen nog van een treffer kon worden afgehouden door de goed teruggekomen Johnny Maas. En ook deze periode kende razendsnel een vervolg aan de andere kant. Deze keer was het een inzet van Jos Lambert die uitmondde in een sensationeel moment. De prima keepende Gerard Na- gelkerke moest deze knal los sen, waardoor Wauters een goede doelkans kreeg. Via, via carambolerend ging de bal echter naast. Veldoverwicht In de tweede helft had Vo gelwaarde, dat overigens aan trad zonder de vaste krachten Gerard de Schepper, Freddy van der Veeken, Mark van Bunderen, Michel Pieters en Eric Buys, een licht veldover wicht. Temeer, omdat Frans de Rooy er meer en meer in slaagde de lijnen uit te zetten. Toch bleef de score onaange roerd. Het enige wat arbiter Bos had moeten noteren, wa ren de Vogelwaarde-spelers De Rooy en Dophemont. In de eerste verlenging vergat hij echter zijn boekje te trekken bij een grove charge van Peter Collet. Drie man van de thuis club vond hij blijkbaar teveel. Trouwens, wie de indruk mocht krijgen dat het een harde wedstrijd was, heeft het mis. In deze extra tijd viel echter verder weinig opval lends te noteren. De enige kans die ontstond was voor Vogelwaarde. De basis hiertoe was een vrije trap van De Rooy. Maas, die deze ontving, draaide zich prima vrij, maar verzuimde doeltreffend af te ronden. Strafschopppen moes ten dus uitkomst brengen. Lewedorpse Boys opende zwak via aanvoerder Paul Huyskens. Johnny Maas van de thuisclub opende beter, waarna André Krijger voor 1- 1 zorgde. Marco van Vlier berghe miste daarna voor Vo gelwaarde, waarna Tom Huyskens voor 1-2 zorgde. Frans de Rooy bracht 2-2 op het scorebord. Coen Raas vond in Vogelwaarde-doelman Arons daarna een te sterke keeper, zodat dezelfde doel man oog in oog staande met zijn opponent voor 3-2 zorg- de.De gelijkmaker kwam niet, omdat Leo Romeyn tegen de paal schoot. De vijfde Vogel waarde-strafschop kon daar door achterwege blijven. Terneuzen loopt van het ve Door Eddy de Schrijver Woedende opmerkingen uit de mond van Terneu- zen-trainer Maurice de Windt en dat waren ook de druppels die de Terneuzense emmer deden overlopen. Terneuzen stapte van het veld en hield het voor ge zien. De heibel ontstond direct nadat De Mol Clinge in de ver lenging op 3-2 had geschoten. „De maat is vol. Tot twee keer toe spuwde Van de Voorde me in m'n gezicht", aldus een ont dane Rinus Kolijn. „Wat ik niet zie kan ik niet vaststel len," waren de woorden van scheidsrechter Van Hoof. Het leek allemaal zo vredig te zullen verlopen. Dat was de teneur in de bestuurskamer van Clinge nog voordat de bal op het veld rolde. De balans was triest na afloop. Vier boe kingen, een presentje in de vorm van een strafschop en een ploeg die niet wenste ver der te spelen. In het veld werd er stevig gebikkeld. Van Hoof moest dan ook herhaaldelijk optre den. Eerst was het Lucas van de Voorde die z'n eigen boekje p te buiten ging en zodoende in X resentje dat van de scheidsrechter kwam te staan. Hij werd eerst onreglementair aangepakt, maar was wat al te resoluut en doorzichtig op revanche uit. Hij kegelde Rinus Kolijn om ver en vanaf dat moment stonden die twee spelers hoofdzakelijk als kemphanen tegenover elkaar. maar er moet ongetwijeld wat anders uit de theepot zijn ge komen. Nauwelijks was de bal in het spel of Jan de Visser kon zijn naam even komen spellen bij de scheidsrechter. Clinge bleef aanvallen en uit een voorzet van Pascal de Block haalde Van Craenen- broeck verwoestend uit. Gort was verslagen, maar de paal behoedde Terneuzen voor een achterstand. Geen minuut la ter stond het overigens 1-2. Huisman zorgde voor de ont rafeling van de Clinge-verde- diging, nadat Van de Voorde aan de andere kant tussen twee Terneuzenaren in de 'tang' genomen werd. En toen begon eigenlijk al het 'gedon der', want Rinus Kolijn en Van de Voorde liepen gewoon naar elkaar toe zonder dat de bal in de buurt was. Spelmoment Faas (rechts) in uit de gestaakte bekerwedstrijd Clinge-Terneuzen. Ternevzen-speler Henk duel met een Clinge-verdediger. - fotowim kooyman. Van onze spcrrtmedewerker ROCKANJE - Het Zeeuwse dameselftal heeft zich niet ge plaatst voor de finale van de strijd om het nationaal kam pioenschap. In Rockanje ein digde het Zeeuwse damesvoet balteam op de derde plaats. De Zeeuwse dames openden het toernooi met een 1-0-zege op de selectie van de afdeling Rotterdam. De winnende tref fer kwam op naam van de Kloetingse Maccow. In het tweede duel, tegen Dordrecht, werd met 3-0 verloren. Na een defensieve blunder van de Zeeuwse dames die werd afge straft en via het benutten van twee toegekende strafschop pen liep Dordrecht naar de overwinning. In het treffen Rotterdam- Dordrecht bleven de Rotter damse dames aan de win nende hand. Ze zegevierden met 3-2. En dat betekende dat alle drie teams met een gelijk aantal punten eindigden. Het doelsaldo viel uit in het voor deel van Dordrecht, dat res pectievelijk Rotterdam en Zeeland achter zich liet. Kolijn was dusdanig uit ba lans gebracht dat ook hij daarna werd opgeschreven. Hetzelfde gebeurde met Wim van de Velde, die een schor sing kan verwachten. Daar naast liep Erik de Reus een open wenkbrauw op die ge hecht diende te worden in een sportief duel om de bal. Illusies Wie denkt dat er helemaal niet gevoetbald werd in Clinge heeft het mis. Al in de derde minuut zag Boudewijn van Craenenbroeck zijn schot te gen de lat belandden. Mark Triest had meer geluk en ke gelde de eerste Terneuzen-il- lusies aan diggelen. Dat ge beurde uit een voorzet van Jackie Everaert. Ronald Gort redde zijn ploeg van een ver dere achterstand toen Van Craenenbroek de roos leek te treffen, maar de voet van Gort verhinderde dat. Terneuzen kwam toch - verdiend - langszij. Lucien van de Mark nam een vrije trap en tot ieders verbazing verdween de bal achter de lijn van doelman Siegfried van de Berg: 1-1. De bezoekers kro pen nog door het bekende oog van de naald nadat Boudewijn van Craenenbroeck in de be ruchte zone aan zijn shirtje werd getrokken. De thee zou de kalmte bin nen de lijnen moeten brengen, Ron de Mol en Frans Rok- ven kwamen de Clinge-kleu- ren verdedigen en daardoor kon Terneuzen niet meer die pressie uitoefenen op de Clin- ge-helft. Clinge kreeg een enorm presentje van scheids rechter Van Hoof. Mark Triest was doorgedrongen in het zes tienmetergebied en werd 'aan geraakt' door een Terneuze- naar, maar waarom daar nu een strafschop voor werd ge geven begreep totaal niemand. Terneuzen hoefde overigens niet bang te zijn, want straf schoppen nemen lijkt men in Clinge niet zo snel onder de knie te krijgen. Van Craenen broeck zette zijn vizier op scherp, maar het mislukte 'rollertje' verdween via Gort naast het doel. De koek was nog niet op, want geen drie minuten later lag de bal op nieuw op de stip. Van Crae nenbroeck vuurde een pijl af, maar deze kwam op de hand van Cor Pijpelink terecht. Nu was het een terechte straf schop. Doelman Siegfried van de Berg liet zijn makkers zien hoe het wel moet en schoot Clinge naar 2-2. De stand veranderde niet meer en zodoende mochten de spelers zich gaan opmaken voor de verlenging. Die duurde niet lang, want nadat uit een schermutseling voor het Terneuzen-doel Ron de Mol 3-2 had gescoord liep Ri nus Kolijn onmiddellijk rich ting scheidsrechter Van Hoof. Die had niets onreglementairs geconstateerd, waarna Kolijn zijn discipelen bijeen riep en van het veld wilde stappen. Kojijn bedacht zich even en 'consulteerde' trainer Maurice de Windt, maar die vond het ook welletjes. Terneuzen ver liet het veld waardoor de strijd werd gestaakt. Door Peter Snelders SLUISKIL - Het bekera- vontuur is voor Sluiskil voorbij. De zondagtwe- deklasser werd op eigen ter rein uitgeschakeld door een gemotiveerd Axel. De 1-2- zege was niet onverdiend, want geen moment wekte de wedstrijd de indruk dat het verschil tussen beide ploe gen twee klassen bedroeg. Integendeel, bij vlagen gaf Axel blijk van een be tere spelopvatting dan Sluiskil. Uiteraard kon de thuisploeg een excuus aan voeren. Alex Dehulsters en Herman Saveneije ontbra ken en van Peter Zwart en Dennis de Bruijne is al lan ger bekend dat ze op non- actief staan, maar of het ge mis van het eerder genoemd tweetal van doorslagge vende aard was, is een vraag die onbeantwoord blijft. Axel had lak aan het pre dikaat 'tweedeklasser'. De ploeg was niet naar Sluiskil afgereisd om een afwach tende houding aan te nemen, want vanaf de eerste minu ten werd de aanval opge zocht. Daardoor ontspon zich in die eerste helft een bijzonder interessant en aantrekkelijk duel. Het duurde tot in de vijfentwin tigste minuut voordat een doelkans ook daadwerkelijk in een doelpunt omgezet werd. Paul van Bambost ging in de fout en verspeelde de bal aan Alexander de Visser, die op maat Mels Verhelst aanspeelde. Met een fraaie schijnbeweging zette die speler Ludwig Jur- riëns op het verkeerde been en bezorgde Axel een voor sprong. Het sein voor Sluis kil om wat nadrukkelijker de aanval op te zoeken was gegeven. Spelmoment uit de bekerderby Sluiskil-Axel. Axel-doelman Tonny Gommers plukt de bal uit de lucht voordat de Sluiskil-aanval (donkere shirts) gevaarlijk kan worden. - foto wim kooyman. Axel beleefde enkele ha chelijke momenten, zag Bennie Boerjan een goede scoringskans krijgen, maar was vrij snel over de schrik heen en was zelfs dicht bij een tweede treffer toen Eric Dey rakelings naast schoot. Nog voor de pauze werd de stand in evenwicht getrok ken. Bennie van Leeuwen stuurde knap Paul van Kou teren in de diepte en tegen zijn schuiver had doelman Tonny Gommers geen ver weer: 1-1. In feite was de tweede helft een copie van de eerste al boette het spel toen iets aan attractiviteit in. Mark de Kunder was dichtbij een treffer, maar aan de andere kant kopte Jan van de Broeke ook gevaarlijk dicht langs het Sluiskil-doel. Wis selende kansen dus. Het zou Axel zijn dat opnieuw op voorsprong kwam. De sterk voetballende Fonny Ver- straeten - geruchten willen dat voor volgend seizoen de intresse van een tweede klasser naar hem uitgaat - kopte fraai over de handen van Rob Wieland in de krui- sing. Sluiskil voelde de tijd dringen en stortte zich met meer mankracht in de aan val. Toch moest het attent blijven voor de gevaarlijke Axel-uitvallen. De druk werd steeds groter op het Axel-doel, maar de hoge ballen waren meestal een gewillige prooi van de lange verdedigers Van de Broeke en Frits Pieters. Vijf minu ten voor tijd zag Van Leeu wen een inzet op de lijn ge stopt worden en daarna nam Sluiskil al het risico dat no dig was om de stand alsnog gelijk te trekken. De beste kans kwam echter aan de andere kant toen een door gebroken Alexander de Vis ser met een lob de uitgeko men Wieland klopte. Bennie Boerjan was tijdig aanwezig om de bal voor de lijn weg te trappen. Enkele seconden later klonk het eindsignaal. „Het was niet onverdiend dat we wonnen, dacht ik. De jongens hebben een goede wedstrijd gespeeld en daar moet ik ze voor complimen teren. Maar dit Sluiskil is slechts een schim van de ploeg waartegen wij met 5-1 in ons eigen toernooi verlo ren. Of ik belang hecht aan het bekervoetbal? Natuur lijk staat de competitie voorop, maar dit is toch leuk meegenomen en goed voor het zelfvertrouwen," aldus Axel-trainer Jaap Lensen. Van onze sportmedewerker VLISSINGEN - Eredivisionist FC VVV heeft in de eerste ronde van de strijd om de KNVB-beker Vlissingen in eigen huis met 1-4 verslagen. Een overwinning die pas in het laatste kwartier gestalte kreeg. Tot dat moment wees het scorebord nog steeds een stand van 1-2 aan, met voor Vlissingen goede kansen op de gelijkmaker. Die had er kun nen komen, ware het niet dat de overigens uitstekend lei- dende arbiter Arnouts de thuisclub een penalty onthield. Daarover was na afloop vriend en vijand het eens. Dat was op het moment dat bij die 1-2-stand Johnny Spaans in het strafschopgebied van de Venlonaren onderuit werd ge haald. Het verwachte fluitsig naal bleef achterwege en daarmee de kans op 2-2. Vanaf dat ogenblik knapte er iets in de Vlissingse ploeg en met nog twee doelpunten in het laatste kwartier bepaalde Verbeek de eindstand op 1-4. De 4500 toeschouwers die het veld aan de Irislaan om zoomden zagen een sterk star tend Vlissingen. Het begon wellicht wat te overmoedig. De thuisclub moest na een kwartier toezien hoe een coun terend FC VW de te ver opge drongen Vlissingen-defensie passeerde. Ringels zorgde voor de openingstreffer van de ploeg uit Venlo. Vlissingen bleek niet aangeslagen door deze tegenvaller. Het bleef in het offensief en hield het beste van het spel. Na 25 minuten hadden de rood-witten ver diend succes. Een van zeker twintig meter afstand geno men vrije trap werd door Ron van Dam keihard net onder de kruising van paal en lat in het FC VW-doel geknald. Vlissingen was bij vlagen beter dan de bezoekers en om onheil te voorkomen werden de aanvallen van de thuisclub verschillende keren onderbro ken door forse overtredingen. Na de hervatting begon Vlis singen weer overrompelend, maar succes kwam aan de an dere kant toen na een kwar tier Reinierse FC VW naar een op dat moment onver diende 1-2-voorsprong schoot. Vlissingen vocht agressief en enthousiast verder, de gelijk maker hing in de lucht, maar kwam niet en naarmate de strijd vorderde kwamen de rood-witten adem tekort en scoorde FC WV nog twee keer. T1 DAT SOMMIGE mensen een vooruitziende blik hebben is een algemeen aanvaard gegeven. Dat twee volledige teams hier over beschikken, is wel erg opvallend. Toch lijkt het er veel op dat de heren-equi pes van SC Morres en ABN, uitkomend in de tweede klas van het Hul- sterse bedrijfsvolleybal, over deze helderziende gave beschikken, want hoe is het anders te verklaren dat beide teams niet op kwamen dagen voor hun onderling treffen. Het vooraf 'weten' voor niets te gaan, hield iedereen, be halve de arbiter, thuis. Al thans, in de Hulsterse sporthal waren ze niet te vinden. GIFTEN WORDEN, zeker als ze goed van pas komen, in dank aanvaard. Zo was de basketbalvereniging BV Oostburg dolblij met het geschenk dat Rabo aan de gemeente gaf. Namelijk een geschenk in de vorm van een elektronisch sco rebord, dat prima van pas kwam in de Cadzandse sporthal, want juist in die sporthal komt BV Oost burg uit in thuiswedstrij den. Groot is de teleurstel ling bij de Oostburgse bas ketballers inmiddels over het feit dat de gemeente het vertikt het elektro nisch scorebord op de daarvoor bestemde plaats te hangen. „Momenteel staat het in de weg, want wie vier mille kan betalen voor een scorebord, moet (ADVERTENTIE) -iï-i «rti Dat kan. Met zo'n slaCHW 6 vrijblijvend proef-op-de- IrAgtWll som ab°nnement op die JJ. IkAw allemenselijk gevarieerde A t w~\ I .branl 4-in-l-kranl. '3£s Vul dus snel in die bon en stuur'm op. Dan 'iHS kleppert uw krant heel •Ghinn^nknrt 74 H»o#»n binnenkort 24 dagen lang voor half geld in de bus. Kunt u mot een gerust ha doen meteen „Kleintje" oi. „Vakantie". Immers vele J Stern-lezers en lezereast tien) zeggen bijzondere t hebben voor deze „Kleintjes"--rubi |25ste jaargang Kantoren te het ook zelf maar opia gen, stelt de gemeente; dus een BV Oostbt# woordvoerder. En door moeten de baske't, Iers nog steeds hun cijfc bordjes zelf verhangen. I IN DE tweede klas B 4 mes van de Zeeuwse leybalcompetitie belee Athanatos zaterdag onverwachte gebeu Volgens het wedstriijl schema moesten de 1 terzandse dames aantal den tegen Voorwaarts! aanvang 14.00 uur. Nasi mate de aanvangstijd derde steeg de ongeni heid aan Athanatos-zjjl Geen tegenstander, gsj scheidsrechter. Dat wel vreemd. Navraag Ij de wedstrijdleider en i eindelijk Voorwaarts,! leren dat Voorwaarts nil moest worden verwadf Dit derde team had zich j voor de competitie i getrokken. Ook één i porter had het toen i ken. Samen met de spe sters vertrok hij hiè| waarts. Volgende keer is ter.... Bijdragen van Rinus Ve] berkmoes en Willy Leeuwen. onze Haagse redactie L,N HAAG - De PvdA wil fXgevers de kans geven raten voor kinder°Pvan6 af trekken van de belasting. J, kamerleden Vermeend en r Nieuwenhoven hebben «arover gisteren bij de eWje Kamer een initiatief- «Lontwerp ingediend. I Het gaat om werkgevers of 1 dernemers die inkomsten- lf vennootschapsbelasting be- T ,en Volgens het wetsont- JLp' zouden zij een fiscale te- lemoetkoming moeten krij- .Naam: Adres: i Postcode Woonplaats: BEZORG MIJ DE STEM VRIJBLIJVEND OP PROEF VOOR DE HALVE PRIJS VAN 10,50. (Mei betalen wacht tk op uw acceptgirokaart). IDeze bon in een open enveloppe zonder postzegel opsturen naar Dagblad De Stem. Antwoordnummer 112. ^4800 VB BREDA Bellen kan ook: 076-236911 t DE STEM de 4 inl krant gen, als de opv£ hun wei De wijze kindero mulerer werkge tot het Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - In de tweede klas van het zondag-afdi voetbal heeft Graauw een steek laten vallen. In eigen huiij loor het met 0-1 van Robur. HANSWEERTSE BO YS-OUWERKERK 2-2 - De treffers ïi allen in de eerste helft. John de Vos knalde twee keer raakj de thuisclub, de laatste keer uit een strafschop. Via een p genomen door Bas Neele, kwam Ouwerkerk terug, waarn voor de thee Peter Bezemer voor de rust- en eindstand zorg! HULSTERLOO-HEINKENSZAND 2-1 - Jan Hoondert lid de hervatting 0-1 noteren, waarna Martin de Rijk de g ker scoorde. Matchwinnaar van dit door arbiter Rammelooi geleide treffen werd Franky van Dam, die daarmee zijn if voor het werkvoetbal beloonde. SLUIS-GROEDE 1-1 - De westelijke derby was een pittig! 'Johan van Leeuwe opende kort na de hervatting de scoree" minuten later zorgde Piet de Koeyer voor 1-1. Sluis--; Harry Haeze moest met, zoals men meldde: „Afgescheurde!] banden naar het hospitaal worden vervoerd." GRAAUW-ROBUR 0-1 - Het doelpunt dat Pim Snoept achtste minuut scoorde, bleek achteraf voldoende te zijuv: winst. Graauw trachtte hierin nog verandering te brei maar was en bleef de ongelukkigste ploeg. LIBERTY-SDO 3-2 - „Een prettig duel," meldde men vant ty-zijde. Voor de thuisclub schoten Mahabir (2x) en Cederri ïeu AMSTERDAM (ANP) - Koffie wordt woensdag 15 oktober gemiddeld 20 cent per halfpondspak goedkoper. De grote kof- flebranders hebben maandag prijsverlagin gen aangekondiogd van 15 tot 25 cent per pak. Ze zeggen dat de prijs verlagingen zijn geba seerd op de doorwerking van de inkoopprijzen en het verloop van de dol larkoers. De prijsverlaging is de derde achtereenvolgende sinds begin juni. Toen gingen, na een periode van forse stijgingen met in totaal f1,25 tot f1,50, de prijzen met circa 40 cent omlaag, twee maan den later gevolgd door verlagingen met 30 tot 40 cent. (ADVERTENTIES) lö 6t|m 15 oktober b J8®® van 9.30 -17 uur, 13 en 14 okt. van rJU2130 uur, za en zo. gesloten. Toegang f 17,50 I Al 'IO HUREN: Gloednieuw auto I-1rPlJPer da8 v.a. 22.- excl. btw.. I^m vrij. Vele merken, er EA.SE: Scherpe tarieven. ar terwijl u wacht. Wij nemen !!iS.enauloin- auto HUUR KOOP: 12 mnd. LiIm" en ('an kopen tegen vastge- spotprijs? Nagenoeg alle KeT n t/m '86 in voorraad! vracht en personenbussen. tii,sta w!lhel™nasingel 46 Breda n u RoWerüam Amsterdam. Utrecht. en Dordrecht Oen Bosch. Tilburg. Breda Var AMS1 bankb meer zien vt beeltei Ruyte ment nen ri Tweed een sl< ongeld het zie wasdc i 102.5 Sint bankb genorr overzi ten in richt Bank. meests Bouwfonds Nederlandse Gemenen Aanbi Aanbi

de Stem | 1986 | | pagina 12