/3-osVoèt BBl®» automobielverkoper Mi OPINDUS GEEN PRESTATIE ZONDER SUPPORT Angst PHILIPS TRAINEE-INKOPER W; waarnemend afdelingshoofd m/v Aanbod aan technische HBO'ers PHILIPS TELECOMMUNICATION AND D AUTOBEDRIJVEN JOS VOET B.V. m/v en Stichting Verpleeg Rusthuizen Zeeland DER BOEDE waarnemend afdelingshoofd m/v op de intensieve verpleegafdeling voor kinderen Postbus 90151 5000 LC Tilburg. Tel. 013-391313. St. Elisabeth Ziekenhuis Tilburg T SPRINGS (AP) - Een ap van topmensen uit de jteren in Hot Springs in t de Amerikaanse econo ee jaar op hetzelfde nivea lu niet in het verschiet 1 ,uwe groei wordt evenmin z (H.B.O.-niveau) Italiaanse wijncursi DE STEM VAN ZATERDAG 11 OKTOBER 1986 v/ M/ V/ n/ VI/ V/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ V VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ y VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ V VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ VI/ V ^4 Cr SINDS 1910 VERTROUWD VAKMANSCHAP. NET EVEI EVEN ANDERS Ons bedrijf houdt zich al jaren succesvol bezig met verkoop, lea sing en verhuur van VW en Audi personen- en bedrijfswagens. Wij willen onze verkoopstaf in de buitendienst uitbreiden met een Zijn functie zal onder andere bestaan uit: - het onderhouden van contacten met en advi seren aan bestaande relaties - het werven van nieuwe relaties - het uitbouwen van relaties met fleetowners - het ondersteunen van de werkzaamheden van de bestaande staf voor wat betreft de bui tendienst. Tot aanbeveling strekken: persoonlijkheid, enthousiasme, inventiviteit en vooropleiding richting autobranche. Wij bieden een zelfstandige functie op het vlak van automobielverkoop waarbij beloning en arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de functie zullen zijn. Schriftelijke sollicitaties vergezeld van een curriculum vitae kunt u richten aan de directie van: Postbus 183 4530 AD Terneuzen. Fred, van Eedenstraat 1 Hof te Zandeplein 17 TERNEUZEN KLOOSTERZANDE A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A tel. 01150-13456 tel.01148- 1412 A De Stichting 'Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland' (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezondheidszorg. Er werken bij de SVRZ ruim 1900 mensen en er is de zorg voor ongeveer 1450 bewoners/patiënten. Bij onderstaand huis bestaat de volgende vacature Der Boede te Koudekerke is een gecombineerd verpleeghuis waar 160 somatische zieke en 210 prycho-geriatrische bewoners worden ver pleegd en dat een dagbehandeling heeft met 24 plaatsen. Er werken ruim 550 personen. De plaats Koudekerk ligt slechts enkele kilometers van de Zeeuwse hoofdstad in de nabijheid van strand en zee. Er zijn goede verbindingen met de Randstad en Brabant. Op een psycho-geriatrische afdeling met 42 bewoners is op korte ter mijn plaats voor een voor 40 uur per week. In twee teams wordt binnen de afdeling gestreefd naar een goed woon-/ leefklimaat voor de verzorgingsbehoeftige bewoners. Eén en ander ondersteund vanuit verschillende disciplines. Functie-inhoud: Naast het mede zorg dragen voor een goed woon-/werkklimaat, het ondersteunen en waarnemen van het afdelingshoofd, ligt er een taak in de begeleiding van de leerling ziekenverzorgenden en stagiaires. Functie-eisen: Onze gedachten gaan uit naar een ziekenverzorgende/evt. verpleeg kundige, liefst met ervaring in de psycho-geriatrie. Naast kunnen wer ken in multi-disciplinair dienstverband dienen kandidaten affiniteit te hebben met de ouder wordende mens. Inlichtingen: Nadere informatie omtrent deze vacature wordt graag verstrekt door de heerP. M. M. van den Beemt, bereikbaar onder telefoonnummer (01185) 1216. Een video-reportage over het werken bij de stichting is op verzoek te zien bij het Centraal Bureau, afdeling Voorlichting en PR van de SVRZ en de Zeeuwse Arbeidsbureaus Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder duidelijke vermelding van het huis en de vacature, binnen 7 dagen na verschijning van dit blad, richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland, Postbus 100, 4330 AC te Mid delburg. D I N_L I LL W I D I M 1- N S I F S 1 N 1 NI ORMATIEVHRWLRKING K O M F N V A N P II 1 1 |7 ^Adverteren is vooruitzien, opticien.^} Inlichtingen: De Stem, 076-236911 Het St. Elisabeth Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 700 bedden. Op de inten sieve verpleegafdeling voor kinderen komen alle specialismen (o.a. neurochirurgie) voor en vindt tevens zorg voor "neonaten" plaats. In verband met externe promotie van de huidige funktionaris komt de vakature vrij voor met een volledige werkweek. Van U wordt verwacht dat U in staat bent het afdelingshoofd te vervangen bij haar afwezigheid en dat U ondersteuning en mede uitvoering geeft aan het te voeren beleid voor zowel patiënten als personeel. Ruime ervaring als A-verpleegkundige in de intensieve zorg voor kinderen en aan toonbare ervaring als leidinggevende zijn vereist, evenals het bezit van de aantekening kinderverpleging of intensive care. Kandidaten die daarnaast de opleiding neonatologie hebben gevolgd genieten de voorkeur. Voor verdere informatie kunt U kontakt opnemen met mevrouw R. de Leeuw, alge meen afdelingshoofd van de kinderafdelingen (seinnummer 094). Uw schriftelijke sollicitatie dient vóór 24 oktober a.s. in het bezit te zijn van de afde ling personeelzaken, onder vermelding van vakaturenummer PH/8641. TERDAG 11 OKTOBER 1 Lang voor de atleet aan zijn winnende sprong begint, is hij omgeven door deskundige helpers en verzorgers. Ze kennen hem door en door en weten dat hij tot topprestaties in staat is. Ze weten ook dat hij het alléén niet kan redden. Trainingsschema's, een uitgebalan ceerde voeding, medische begeleiding, massage. Elk onderdeel helpt om techniek, energie en eigen kunnen optimaal te ontwikkelen en op elkaar af te stemmen. Zodat straks dat ene, samengebalde moment van prestatie kan worden tot een moment van pure perfectie. Topsport kan niet zonder support. Voor toptechniek geldt hetzelfde. Kijk naar Philips Telecommuni cation Data Systems. Daar worden topprestaties geleverd op het gebied van informatieverwerking en elektronische communicatie. Die prestaties kunnen worden toegeschreven aan het briljante werk van hardware- en software-ontwikkelaar. Maar ze zijn evenzeer het gevolg van de werkelijk allesomvattende support waarmee Philips TDS zijn High-Tech systemen integreert in de praktijk. Toptechniek kan niet zonder support. TDS Customer Support: TDS is één van de grotere produktdivisies van Philips. Het centrale concept is 'Sophomation', de elektronische integratie van telecommunicatie-, dataverwerkings- en data-opslagsystemen tot kleine, middelgrote en wereldomspannende netwerken waarin alles met alles communiceert. Verspreid over de hele wereld werken zo'n 28.000 mensen aan de verwezenlijking van dat concept. En één op de vijf van al die deskundigen is bezig met service en customer support. Dat is ook nodig, want alleen via die support weet Philips TDS zeker dat klanten de juiste systemen kiezen, dat die systemen juist worden geïnstalleerd, gebruikt en onderhouden, en dat ze mee groeien in het snelle tempo van de technologische ontwikkeling. De Customer Support Centrale van Philips TDS is gevestigd op twee lokaties, bij de hoofdkantoren in Apeldoorn - general purpose computersystemen - en Hilversum - digitale bedrijfscommunicatie systemen - met in totaal zo'n driehonderd medewerkers in diverse functies. En omdat Philips TDS groeit, groeit ook de behoefte aan support. Vandaar ons zijn bijna-jaarlijkse voorui Council een algemeen onbe Momie een overvloed van zorg- Uende handelsprestatie en aa Amerikaanse industrie hebbe nische groei belemmerd," aid l(j van zakenlieden. ie Business Council, die be- dollar" ,t uit leidinggevende za- groei eden uit 65 van de groot- einde" Amerikaanse bedrijven, zelfde irspelt een economische den j van 2,6 procent voor dit econon Het Bruto Nationaal staan _ukt zou in 1987 2,9 procent nog g ■ien en 3,1 procent in 1988. een tra voorspellingen zijn veel Inge dan de verwachtingen gen de regering-Reagan, die voorts ■ent op een groei van 4 pro- onde it in 1987. vraag e Dames Robinson, voorzitter nomen. American Express, zei dat de bescheiden groei die Net a iusiness Council heeft aan- den de :ondigd alleen waarheid vrede rdt als het tekort op de gen va ndelsbalans zich verbetert, gering ar verwacht zullen de VS kort jaar een record tekort be- zaken ken van 170 miljard dollar voorui de handelsbalans. ons be lobinson zei donderdag- beangs snd: „Onze technische advi- handels rs geloven dat de handel ten," ze het eind van dit jaar zal zitter v itrekken vanwege de lagere macie-' HTS'ers met een opleiding E, I of N en kandidaten met HI0 of Ai kunnen bij Philips TDS de sprong wagen in het uitdagende grens gebied tussen High-Tech en de klant. Maar ook HBO'ers van andere richtingen zijn welkom bij ons, mits zij beschikken over werkervarinj of affiniteit met ons produktenpakket. Sleutelfiguren in de service ij de Service Produktspecialist en de Documentatie-/Trainingsspecialist. Met name voor die functies zijn er nogal wat interessante vacatures Een van de taken van de Service Product Specialist is ervoor te zorgen dat onze produkten gebruikers- en onderhoudsvriendelijk worden ontwikkeld. Daartoe onderhoudt hij of zij nauwe contacten met de diverse ontwikkelcentra. Op de centrale vindt verder onder andere de support plaats voor alle lokale serviceorganisaties, de marketing ten aanzien van verschillende soorten service-contracten, inkoop en logistiek en het vervaardigen van specialistische gereed" schappen en testmiddelen. Uw standplaats zal Apeldoorn of Hilversum zijn. „De gedachte dat Boerenveen op eigen houtje heeft gehandeld kan gerust naar het land der fabelen worden verwezen. Bouterse zelf was van de kwestie op de hoogte. Het Openbaar Ministerie in Amerika beschikt over geluidsbanden waar mee dat overtuigend kan worden aangetoond. Het had ook maar een baar gescheeld of Bouterse zelf was voor de transactie naar Amerika overgekomen." Informatie: Nadere informatie wordt u graag verstrekt door de heer S. Alisic, telefoon (055) 43 25 17, van de afdeling Customer Support. Sollicitatie: Uw sollicitatie kunt u richten aan Philips Telecommunication Data Systems, Postbus 245, 7300 AE Apeldoorn, Afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. de heer drs. J.V.M. Claessens, telefoon (055) 43 33 31. „Door interne problemen en bang als hij was voor een coup tijdens zijn afwezigheid, ging dat niet door. Boerenveen heeft er overigens tij dens het proces op 9 september geen twijfel over laten bestaan dat Bou terse tot over zijn oren in deze zaak is betrokken". Volgens Stotijn hebben de Ameri kanen weinig op met de Surinaamse bevelhebber. Een Amerikaanse ver tegenwoordiging is naar Suriname geweest om Bouterse te verstaan te geven dat hij een einde moest ma ten aan de cocaineproduktie en het laboratorium moest opruimen. Zo niet, dan zouden maatregelen zijn genomen. Welke, wil hij op dit mo at niet kwijt. „Neem in ieder ge- aan dat Amerika er alles aan is om de drugsstroom naar bet land in te dammen. Zonder aan- ziens des persoons en van welke na tie dan ook". Internationaal heeft de kwestie Boerenveen Bouterse veel schade wrokkend. Zijn contacten om in het buitenland militair materieel te nijgen, zijn er belangrijk door be moeilijkt. Materieel dat hij hard no- üg heeft nu het verzetsleger van Bonnie B runs wijk steeds meer aan vang onder de bevolking krijgt val gelegen i Virtt- 1~—J Hoogenbosch Schoenen B.V., deel uitmakend van het internationale detailhandelsconcern SEARS, is een snel groeiende winkelorganisatie in de schoenenbranche met thans ruim 150 filialen, waaronder o.a. de DOLCIS- en HUF-keten. Samenstelling en inkoop van de kollekties geschiedt door ervaren inkopers in nauwe samenwerking met toon aangevende fabrieken in Europa en daarbuiten. Internationale oriëntatie, alsmede analyse van verkoop trends en verkoopresultaten vormen de basis voor het inkoopbeleid. Met het oog op de voortgaande expansie bestaat behoefte aan een die na een intensieve opleiding van 2 a 3 jaar zelfstan dig moet kunnen funktioneren. Als zodanig gaat hij een centrale fiinktie binnen de onderneming vervul len en is nauw betrokken bij het beleid. Salariëring en toekomstperspektieven zijn dan ook zonder meer interessant te noemen. Belangstelling voor mode geldt als vanzelfsprekend en dient tijdens de opleiding tot een juiste feeling te worden ontwikkeld, evenals een goed inzicht in het detailhandelsgebeuren. Een flinke dosis gezond ver stand en de bereidheid zich ten volle te willen inzet ten zijn onmisbaar voor deze dynamische karrière op internationaal niveau. De funktie verlangt een opleiding op H.B.O.-niveau, aangevuld met enige praktische ervaring in een kommerciële funktie in het bedrijfsleven. De ideale leeftijd ligt tussen de 25 en 30 jaar. Indien u geïnteresseerd bent en voldoet aan de gestel de eisen, nodigen wij u gaarne uit een korte brief, wel ke vertrouwelijk zal worden behandeld, te schrijven aan de direktie, Postbus 30G5, 5203 DB 's-Hertogen- bosch. HOOGENBOSCH SCHOENEN B.V. Netwerk „Dat Bouterse vorige week voor Be Verenigde Naties heeft kunnen speken, heeft hij dan ook aan zijn (ADVERTENTIE) Het Italiaans instituut voor handel organiseert in Breda vijf lessen over wijnen uit voor geïnteresseerden werk reca en in de wijnhandel en ten. j De lessen zullen worden gej dagavond, op 27 oktober, november. Aanvang 19.30 u Per avond worden 8 wijnen leiding van een ter zake kund De cursus is kosteloos en za sloten met een feestelijke dip in voorjaar 1987. Geïnteresseerden kunnen een aanme ^vragen bij het Italiaans instituut1 ,dse handel, Amsteldijk 166,1079 L 020-442351

de Stem | 1986 | | pagina 4