Sparen tegen 5Yzïo rente en zeker zijn van behoud van uw hoofdsom? Dat kan met de Plusrekening, doordat u per maand f10.000; vrij kunt opnemen. postbank dem: GROOTSTE PASKAMER VAN ZW-NEDERLAND Verder danVbn Haren hoeft u voor schoenen niet te lopen. •RENAULT SUPER 5 FIRST LAAGSTE Publiek mac geen juwelè Aantal haanlozen in Zeeland blijft nog dalen V Goes; Centrum Goes, Marconistraat 3, Tel. 01100-12320. Hulst; G. Cappendijk Zn. B.V., Absdaalseweg 58, Tel. 01140-13524. Oostburg; Garage J.l. Brugge Zn B.V., Industrieweg 8, Tel. 01170-4171. Terneuzen; Renoca, Mr. Haarmanweg 58, Tel. 01150-17751. SMAAL AUTO* de stem van donderdag 18 september 1986 Wie spaart of gaat sparen, wil op zijn minst de zekerheid dat zijn of haar inleg onaangetast blijft. Bij de Postbank is dat mogelijk: met de Plusrekening, mits u niet meer dan f10.000,- per kalendermaand opneemt. Want deze f 10.000,- is namelijk zonder opnamekosten beschikbaar. (Alleen over het bedrag dat u eventueel meer opneemt, be taalt u 1% opnamekosten.) Bovendien profiteert u natuurlijk van de hoge rente op deze aantrekke lijke spaarrekening. Inleggen en terugboeken op de ze spaarrekening doet u met de be kende girokaart via de girorekening. Wilt u meer informatie over de Plusrekening? Bel - gratis - 06-0400, bereikbaar van maandag t/m vrij dag tot 21.00 uur en op zaterdag tot 12.00 uur. Postbank is ook spaargvmak. Modezaken flaneren bij voorkeur door de krant. VAN HAREN vc<cA Wij stellen u in de gelegenheid om als eerste 1 in uw omgeving, dus echt als allereerste, eigenaar te worden van een bijzonder op vallende auto. Hoezeer u dit op prijs stelt, hangt nu af van uw aktie. Ofwel, hoe snel u bij ons langskomt om de fonkelnieuwe Renault Super 5 First te bemachtigen. De overbekende, zuinige en snelle Renault Super 5 die door onze ontwer pers van een aantal fraaie extra's is voorzien. Iets dat direct opvalt als u alleen al naar de opvallende wielen kijkt. Stuk voor stuk hebben wij ze alle vier voorzien van sportieve wieldoppen. De vlotte lijn van de Renault Super 5 First wordt nog eens extra ondersteund door een rode bies. Binnenin wacht u voorin een verstelbare rugleuning van de bestuurdersstoel en hoofdsteu nen en achter een geheel opklapbare achterbank, hetgeen resulteert in een geweldige laadruimte. Een ruitewisser met, sproeier en een a la seconde reagerende achterruitverwarming staan garant voor een helder zicht. Wanneer u rijdt in de Renault Super 5 First zal men zich afvragen wat er voorbijkomt. Voor deze nieuwsgierige blikken heeft de auto de aanduiding 'First'. Gewoon om aan te duiden dat niet zomaar in de eerste de beste auto rondtoert. Zien wij u vandaag nog? De Renault Super 5 First kost f 16.925,- (inclusief BTW) met 956 cc motor, afleverings- kosten f395,- en is ook als superzuinige Diesel* ver krijgbaar, reeds v.a. f20.750,- (Super 5 TI) First) en f22.825,-(Super 5 GTD First). pagina zeeland 1 GOES - Zeeuwen die kei hebben aan het van woonlasten kun ter niet in de gemeen rikzee, Arnemuiden van Gent wonen. LAAGSTE WERKLOOSHEID IN RAYON OOSTBURG A6) Zo vader, zo zoon. I )us vindt u bij Van Haren ook volop Docksiders in kleinere maten. Kinderschoenen van volwassen kwaliteit: zwart met gnjs leder, zwarte veter en zwarte zool. ~7/i 95 Maten 36 t/ni 39: 79,95. Maten 31 t/m 35: T, Wie wil er nou niet op zii vader lijken? Exclusieve 1 )ocksidcrs bij Van Haren: schoenen die net zo goed lopen als ze eruit zien. Dit model bijvoorbeeld: gemaakt van soepel zwart leer en afgewerkt met bijpassende lederen veter en een comfortabele rubberzooi. Ooi verkrijgbaar in bruin en jongensmaten, Maten 40 t/m 46 •\tvv speler1 verloo: Duitslan'-V:>v'\' wonnen r:.' Tot twi einde hé ploeg de trole. De v The First. The best. Prijzen tot 1 oktober 1986. Diesel-uitvoeringen zijn voorzien van andere extra's. Sas 1 Van een onzer verslaggeve Dat leert een woonlastenond het CNV-Zeeland. Alles bij elk; rend goedbelasting, reinigings rioolrechten) doen deze gemi meest een beroep op de porten hun inwoners. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - De werkloosheid in Zeeland blijft gestaag dalen. Na de kleine stijging in juli, voor een belangrijk deel veroorzaakt door een toe stroom van schoolverla ters, nam de werkloos heid in augustus weer verder af. En Zeeland on derscheidde zich daarbij opnieuw gunstig ten op zichte van de landelijke ontwikkeling. Het Zeeuws werkloosheids percentage daalde de afgelo pen maand van 9,8 naar 9,6 procent, het landelijke percen tage van 14,7 naar 14,6 procent. Deze percentages, verstrekt door het districtsbureau voor de arbeidsvooziening in Zee land, zijn niet meer precies vergelijkbaar met die uit voorgaande maandoverzich ten. Ze zijn gebaseerd op een nieuwe schatting van de totale beroepsbevolking. Wat Zeeland betreft is de beroepsbevolking -het gaat om mensen die meer dan 19 uur per week werken of willen werken- bij de mannen wat groter en bij de vrouwen wat kleiner dan de afgelopen jaren werd aangenomen. Deze her- berekening doet de trend die de werkloosheidscijfers aan geven overigens geen geweld aan. De afwijkingen beperken zich tot enkele tienden van een procent. Zo werd als werk loosheidspercentage voor juli vorige maand doorgegeven 9,7. Zoals hier al aangegeven houdt men het er nu op dat dat eigenlijk 9,8 had moeten zijn. De daling van de werkloos heid deed zich de afgelopen maand zowel bij de mannen (van 8,1 naar 8,0 procent), als bij de vrouwen (van 9.8 naar 9.6 procent) voor. Overigens was niet in alle rayons sprake van een daling. In Vlissingen, het rayon met de hoogste werkloosheid in Zeeland, steeg het werkloosheidspercentage van 11,5 naar 11,9; in Terneu zen van 10,7 naar 10,9 en in Zierikzee van 10,4 naar 10,6. In het rayon Oostburg is de werkloosheid nu het laagst. "et percentage daalde daar van 8,2 naar 7,8. 5 jaar plaatwerkgarantie. Renault adviseert elf ANTWERPEN - De deuren lenbeurs Jedifa in Antwerp* voor het 'gewone' publiek. Op aandrang van diamant besloten de traditionele 'kijk schrappen. Voor heel wat mensen een waren er van de ongeveer 70( ne' belangstellenden en de diamant- en juwelenbeurs w keer op touw gezet In het Bo Hijswijklaan. Van 80 tot 23 si tatie zijn een 80 exposanten v Nederjand, Zwitserland, Spa dlamantsebolen uit de provl J5 «dte van de expositie vooi

de Stem | 1986 | | pagina 12