Titel voor Bennie Poppe SLUISKILLENAAR BUNA HET HELE JAAR ONDERWEG Hoek staat voor lastige opgave Wielerklassieker in gevaar Bert de Jonge in Terneuzen goed op dreef luit HIST O, DEH STEM Zeeuwse ruiters naar nationale kampioenschappen Buitenlai tevergeefs VRIJDAG 5 SEPTEMBER 1986 PAGINA SPORT 2 ZEEUWS-VLAAMS KAMPIOENSCHAP IN KNVB-ZATERDAGVOETBAL COLORADO SPRINGS - Hij is al bijna het hele jaar onderweg. Italië, Oostenrijk, Zwit serland, Duitsland, straks mogelijk Australië, Patrick van Passel (22) uit Sluiskil heeft de voorbije maanden heel wat van de wereld ge zien. Momenteel vertoeft hij alweer een maand in Amerika. Geknipt Meegevallen BOETE KNWU VOOR ORGANISATIE OMLOOP VAN VOGELWAARDE C Voor tafels i familieve PAGINA ZEELAND NEELTJE JANS - Nederlanders moger Neeltje Jans verte Beatrix daar op 4 o| vloedkering Oosterse Damestoernooi zaalvoetbal Den Dullaert WIHHMUVm'lH T14 Van onze motorsportmedewerker AXEL - Ondanks hevige re genbuien op het Axelse motor- cross-circuit was het starthek voor het open Zeeuws-Vlaams kampioenschap toch nog flink gevuld in de verschillende ca tegorieën. Het modderige circuit eiste zowel van de rijders als van de machines echter een hoge tol: belangrijke kanshebbers zoals Jacky Lensen en Jaap van Cadsand moesten met machi nepech naar de kant en zagen Bennie Poppe na zijn RES- titel ook het Zeeuws-Vlaams kampioenschap grijpen. Voor Jacky Lensen was de strijd al bijzonder snel gestre den. De crosser uit Philippine pakte in de eerste reeks van de 250/500 cc-klasse de kopstart en ging overtuigend aan de leiding tot zijn machine het al na enkele minuten liet afwe ten. De koppositie werd over genomen door Bennie Poppe, gevolgd door Frank van Kruyssen, Jan Jansen, Ronald Doens en Martien Jansen. Al snel werd duidelijk dat Jan Jansen zich onder deze om standigheden opperbest voelde en nadat Jansen in de zesde ronde Van Kruyssen naar de derde plaats verwees zette hij de aanval in op Poppe. De KNMV-senior liet zich echter niet van de wijs bren gen en liet het gat nooit klei ner worden dan een drietal se conden, zodat het niet tot een echt duel kwam. In de tweede manche dook Martien Jansen als eerste de bocht in. Bennie Poppe zat eveneens in een goede uitgangspositie en had voordat de openingsronde voorbij was de leiding al over genomen. Opnieuw bleek Jan Jansen de grootste concurrent voor Poppe, maar net als in de eerste reeks slaagde de Hoekse crosser er niet in Poppe te pas seren. In de 125 cc-klasse werd het een KNMV-onderonsje tussen Henk Buys en André van Es pen. Van Espen, die afgelopen zondag zijn eerste wedstrijd reed in Eersel en bij de natio- nalen 125-B naar een veer tiende en zestiende plaats snelde, kon ook nu RES-kam pioen Buys goed volgen. Om een echt gevaar voor Buys te kunnen vormen kwam Van Espen echter nog wat klasse tekort. Terwijl ook Gerton Traa uit Westdorpe zijn ma chine met pech langs de kant moest zetten, werd het duel om de derde en vierde plaats uitgevochten tussen beide Hulstenaren Gino van der Wiele en Dominique de Rech ter. In de eerste reeks verwees De Rechter Van der Wiele in de eindsprint naar de vierde plaats. In de tweede manche kwam Van der Wiele ten val en moest daardoor genoegen nemen met een vijfde plaats. Uitslagen open Zeeuws-Vlaams kam pioenschap, 80 cc-klasse: 1. Filip Sche- pens, Waasmunster; 2. Fabian Rijckaert, Terneuzen; 3. Arjan Francke, Zegge. 125 cc-klasse: 1. Henk Buys, Middelburg; 2. André van Espen, Axel; 3. Dominique de Rechter, Hulst; 4. Robin Ploegaert, Ter- neuzen; 5, Gino van der Wiele, Hulst; 6. Peter Leyssens, Clinge. 250 cc-klasse: 1. Bennie Poppe, Meliskerke; 2. Jan Jansen, Hoek; 3. Frank van Kruyssen, Klooster- zande; 4. Martien Jansen, Sluiskil; 5. Ro nald Doens, Biervliet; 6. Gerry FYancke, Zegge; 7. Marc van der Plas, Wijnegem; 8. Jaap van Tatenhove, Terneuzen. 500 cc-klasse: 1. Eddy Leenknecht, Axel; 2. Ronald van den Berg, Gapinge; 3. Frank de Ruysscher, Kapelle. Patrick van Passel: 'Een mooi leven' KORFBAL District: Sagitta-Tjoba (tweede klas D). TOGO-Nieuwer kerk (derde klas A) aanvang 16.00 uur. Afdeling: Zaamslag-Luctor (eerste klas), aanvang 16.00 uur. Luctor 2-BKC (derde klas A), aanvang 13.30 uur. VOETBAL Zondagvoetbal KNVB afdeling Zeeland eerste klas: RIA-Jong Ambon, Zeeland Sport-Oost- burg, Walcheren-Zeelandia, Aardenburg-Kwadendamme, Schoondij ke-Corn Boys, Ter- hole-Domburg. HOCKEY Heren derde klas: Olympia- Voorne, aanvang 14.45 uur op terrein sportpark Oude Vaart Terneuzen. Dames derde klas: Olympia-Vlissingen, aanvang 13.00 uur op terrein sportpark Oude Vaart Terneuzen. Van onze sportmedewerker AXEL - Als het gezegde 'de eerste klap is een daalder waard' inderdaad waarde heeft, dan kunnen drie van de vier regionale vertegenwoordigers in het KNVB- zaterdagvoetbal met een gerust hart de competitie voortzetten. Hoek doet dat op eigen ter rein tegen Zwart Wit'28 en Zaamslag in eigen huis tegen PTT Breda. Terneuzense Bos reist af naar Kloetinge. AZW is vrij. Zoals uit het bovenstaande valt af te leiden, begon de competitie voor de regionale KNVB-teams zo slecht nog niet. Terneuzense Boys opende met een zege, Zaamslag en Hoek speelden gelijk, terwijl AZW met een nederlaag ge noegen moest nemen. Het ge lijke spel van Hoek was enigs zins verrassend. „Achteraf had winst best gekund," weet Hoek-coach Doorns. Een oefenmeester die zijn club voor de keus zette, verder gaan met Van der Pijl of met hem. Het werd de Terneuzense trainer. En zodoende is de ren tree van Franz van der Pijl bij Hoek van korte duur geweest Hoek leed daar overigens niet onder, want ondanks dat het geen beste oefenperiode achter de rug had, kwam het goed uit de startblokken. Zaterdag is het gastheer van de gedoodverfde kampioen Zwart Wit'28 uit Rotterdam. „Een zware opgave, waarbij we op moeten passen dat we ons niet onder laten sneeuwen door de Rotterdamse bluf," al dus Doorns. Hoek start me de zelfde opstelling als waarmee het in Dinteloord binnen de lijnen kwam. Dit betekent dus dat de beenbreuk van doelman Knol tot het verleden behoort. Hij staat als vanouds onder de lat. AZW dat met een domper - 0-1-nederlaag - begon, mag de wonden likken en toekij ken. Het is vrij van competi tieverplichtingen. In de derde klas kwam Zaamslag met een punt terug uit Veere. En dat is volgens in siders verdienstelijk te noe men. Zaamslag kan die goede start voortzetten op eigen ter rein tegen PTT Breda. De mannen van coach Ben Pau wels beginnen als favoriet. Hetzelfde etiket krijgt Ter neuzense Boys opgeplakt. Het komt in Kloetinge uit tegen de formatie met dezelfde naam. Kloetinge speelde nog geen competitieduel wegens afge lasting. En dat speelt min of meer in het voordeel van de oranje-zwarten, die het com- petitiewerk al geproefd heb ben. Programma tweede klas A: Hoek-Zwart Wit'28, Arnemuiden-Bruse Boys, SSC'55- SC Everstein, Rozenburg-SSS, Good Luck-Tricht, Serooskerke-Dinteloord. Derde klas A: Zaamslag-PTT Breda, WHS-Nieuwdorp, Kapelle-NOAD'67, Zwaluwe-Yerseke, Kloetinge-Terneu- zense Boys, Wemeldinge-Veere. Coors Classic gereden tussen de profs en komende zondag het wereldkampioenschap wielrennen voor amateurs. „Het is een mooi leven", bekent Van Passel aan de rand van het zwembad van het Howard John son's hotel in Colorado Springs, terwijl hij zich koes tert in de warme avondzon. Patrick van Passel zegt in problemen verwacht ik niet. vorm te zijn, net als de andere Nederlanders. „Je hoort mij niet verkondigen dat Neder land straks de wereldkam pioen bij de amateurs gaat le veren", zegt hij, „maar Talen is in een bloedvorm, als Arjan Jagt meezit in de finale kun nen ze hem waarschijnlijk huldigen, zo goed rijdt hij, en ikzelf rij ook niet slecht. We staan er goed voor denk ik. Als je de uitslagen van de Neder landse amateurs van de afge lopen maanden in het buiten land er eens op naslaat, kun je niet anders dan concluderen dat we voor niemand bang hoeven te zijn. We weten alle maal dat de wereldtop bij de amateurs erg breed is. Er zijn zondag wel 30 favorieten. Je moet hopen op de vorm van de dag. Dan kun je ver komen." Ik leef immers dit seizoen al een beetje als prof, ben alleen maar met wielrennen bezig. Ik heb mijn MTS-diploma, maar geen werk. Heb dus niks te verliezen. Natuurlijk, een prof moet serieus leven, moet zich veel ontzeggen, maar er staat ook veel tegenover. Ik ben pas 22 jaar en heb al veel meer van de wereld gezien dan andere mensen in hun hele leven. Het is heel wat beter dan de hele dag in de fabriek werken." Van Passel nam met de an dere Nederlandse amateurs deel aan de Coors Classic, reed voor het eerst in zijn leven tussen profs als Lemond en Argentin. Volgend jaar zijn ze colle ga's, want Van Passel wordt prof bij Jan Raas. Fietsen met beroepsrenners is 'klimmertje' Patrick van Passel meegeval len. „Ik kon natuurlijk niet met de toppers mee, maar ik had verwacht dat het gat tus sen amateurs en profs groter zou zijn. Profs rijden bergop een stuk harder. Dat is het op vallendste verschil dat ik heb kunnen ontdekken." Patrick van Passel heeft twee jaar uitgetrokken om te ontdekken of een goede prof carrière voor hem is wegge legd. „Jan Raas heeft veel jonge renners aangetrokken die hij wil opleiden", zegt Van Passel. „Het is een enorme kans voor me. Ik ben meer een renner voor het rondewerk, ik moet kunnen klimmen. Dat ligt me het best. Aanpassings- Het parkoers in Colorado Springs is heuvelachtig, rede lijk zwaar en lijkt Van Passel op het lijf geschreven. „Het is geknipt voor mij", bekent hij. „Ik behoor natuur lijk niet tot de favorieten, maar hopen op een goede uit slag doe je altijd. Een plaats bij de eerste tien zou ik als een succes ervaren. Ik moet echter vooraf niet te veel met de koers bezig zijn, anders raak ik te gespannen. Ik wil me concentreren en toch de nodige afstand houden. Als ik merk dat ik te gespannen raak, ga ik altijd ergens een bak koffie drinken en wat praten. Dat houdt je fris." Na het wereldkampioen schap vliegen Patrick van Passel en vier van zijn ploeg maten waarschijnlijk naar San Diego, tussen Los Angeles en de Mexicaanse grens. Ze hebben een aanbod gehad om er twee criteriums te rijden in ruil voor een week vakantie in Californië, op kosten van de organisatie. „Ik ben nu een maand in Amerika", bekent Van Passel, „maar ik zou best nog een tijdje willen blijven. Het is het mooiste land waar ik tot dusver geweest ben. Dat weekje in San Diego, aan het strand, altijd goed weer, zie ik dan ook helemaal zitten. Nee, mij hoor je niet zeggen dat we een slecht leven hebben." Sluiskillenaar Patrick van Passel: Mij hoor je niet zeggen dat we een slecht leven hebben.- foto de stem coh j de boer Van onze sportmedewerker VOGELWAARDE - Enige jaren geleden verdween de Smokkelronde in Eede na perikelen met de KNWU over inschrijfgelden van de wielerkalender. Nu staat ook de tweede klassieker voor liefhebbers, de Omloop van Vogelwaarde, op de tocht. Reden, de boete die de or ganisatoren aan hun broek hebben gekregen wegens het feit dat niet de voorgeschre ven 120 renners, maar 146 coureurs van start gingen. Of ze maar even een boete van 100 gulden naar het Uniebureau willen overma ken, gevolgd door het terug storten van het overtollige inschrijfgeld, groot 26 keer 10 gulden, dus 260 gulden, die dan in het steunfonds van de KNWU verdwijnen. Miel van Goethem, woordvoerder van de gedu peerde organisatie, is daar - begrijpelijk - op zijn zachtst uitgedrukt niet gelukkig mee. „We hadden inderdaad een vergunning voor 120 renners. Het aantal inschrij vingen bedroeg 146. In het verleden zijn er wel eens meer renners vertrokken dan het gevraagde aantal. Nooit hebben we daar pro blemen mee gehad. Ik was dan ook hoogst verbaasd dat er nu problemen zijn gere zen, temeer omdat de KNWU op de hoogte moet zijn geweest van het aantal renners dat aan de start ver scheen. We hebben tien da gen voor de wedstrijd keurig onze deelnemerslijst opge stuurd. Daarnaast heb ik me in verbinding gesteld met districtsvoorzitter Walter van Acker, omdat districts- sportcommissielid Arjaan de Schipper niet bereikbaar was. Ook wedstrijdleider Adri de Winter was van de zaak op de hoogte. De KNWU heeft niets van zich laten horen, dus wij dachten dat er geen vuiltje aan de lucht was, tot we de boete opgelegd kregen. Beroep bij het dagelijks bestuur van de KNWU leverde niets op. Nu zijn we in beroep gegaan bij de protestcommissie en het wachten is op de uitspraak van die instantie. Wordt de boete gehandhaafd, dan zou het wel eens kunnen zijn dat de negende editie van onze Omloop de laatste was. We gaan in elk geval de clubs die bij ons te gast waren aanschrijven over deze peri kelen." Ook districtssportcom- missielid Arjaan de Schip per nam met verbazing ken nis van deze zaak. Tijdens de Omloop was hij een paar dagen met va kantie. „Bij mijn terugkeer kreeg ik het wedstrijdrap port in mijn handen. Ik heb geadviseerd deze zaak af te doen met een openbare be risping, omdat er ten eerste geen reglement is dat een maximum aangeeft bij de categorie liefhebbers/vete ranen, ten tweede de in schrijvingslij st met het te veel aan vertrekkers tijdig op het Uniebureau lag en ten derde het comité in het verleden heeft bewezen te kunnen organiseren. Ik leefde dan ook in de veronderstelling dat men op het Uniebureau deze ver zachtende omstandigheden zou laten gelden. Ze zijn ge pakt op het feit dat er 120 op hun aanvraag stonden en ik zal doen wat er in mijn ver mogen ligt om de zaak in het reine te brengen. Op de al lereerste plaats is dat echter een zaak van het districtsbe- stuur. Eerst de uitspraak van de protestcommissie af wachten, dan moet het dis- trictsbestuur in actie ko men." Voorzitter Walter van Ac ker van het districtsbestuur vindt ook dat de KNWU nogal consequent te werk is gegaan. „Er waren inder daad teveel renners aan de start. Hoe vaak gebeurt het echter niet dat tien procent van het aantal coureurs niet komt opdagen? Dat was hier dus een misrekening, maar ik dacht dat de organisato ren er wel alles aan gedaan hadden deze kwestie tijdig aan te kaarten. Wedstrijd leider De Winter heeft nog op mijn advies het Uniebu reau gebeld, maar ook hij kreeg geen afdoende ant woord, dus is het te grote aantal renners gestart. Een betreurenswaardige zaak. Het zou jammer zijn als door dit voorval deze fraaie klas sieker zou verdwijnen. Ze ker omdat de veiligheid van de renners nooit in het ge ding is geweest. Er kunnen zonder problemen wel 200 renners van start gaan op die brede wegen. Als dis- Arjaan de Schipper, districtssportcommissielid van de KNWU: „Verbaasd over besluit van Uniebureau." - foto archief de stem trictsbestuur is het voorlo pig afwachten op de beslis sing van de protestcommis sie." De grootste verliezer lijkt echter weer de vaak verge ten categorie liefhebbers/ veteranen te zijn. Van onze atletiekmedeiverker TERNEUZEN Ondanks de bepaald ongunstige weersomstandigheden - veel wind - zorgde AV'56-at- leet Bert de Jonge voor uitstekende prestaties met ko- gel en discus tijdens de avondwedstrijden van I Terneuzense Scheldesport. Specialiteitenre efa* HCUlt Teteringen Met de kogel kwam hij tot 14.14 meter, hetgeen slechts 83 centimeter onder zijn eigen Zeeuwse record ligt. Met de discus bedroeg zijn winnende worp 46.0 meter, 1.78 meter on der het Zeeuwse record. Dit ondanks dat er geen sprake was van windvoordeel. Bij het inwerpen met de discus benaderde hij het Zeeuwse re cord zelfs tot op tien centime ter. De Jonge was één van de weinige atleten die de Wester- schelde waren overgestoken. Opvallend was de sterke De Wielingen-afvaardiging, die met Henk van Sprundel (1500 meter heren) en Piet Wester- weele (5000 meter heren) twee keer een winnaar in huis had. Bij de dames liep Corrie Dek ker een goede 3000 meter, die zij won vóór de debuterende Ivonne de Grave, die ruim schoots beneden haar limiet van vijftien minuten bleef. Ook Angelo Obrie is een vrij nieuw gezicht in de atletiek- sport. De Sassenaar won de 1500 meter A-jongens, voor Je roen Provoost. Miranda Mar- tens van het organiserend! Scheldesport werd zowel me: de speer als de kogel winnares bij de dames/meisjes A. UITSLAGEN HEREN 1500 meter: 1. Henk van Sprun del, Wielingen 4.29.1; 2. Bert Wille, Wie lingen 4.30.0; 3. Henk-Peter de Jonge Scheldesport 4.48.6. Discuswerpen: i Bert de Jonge, AV'56 46.0; 2. Roel var, Laere, Marathon 30.62; 3. Ronald Smita RKHAV 29.06. Kogelstoten: 1. Bert de Jonge, AV'5614.14; 2. Henk-Peter de Jon- ge, Scheldesport 10.29; 3. Ronald Smila RKHAV 10.05. Speerwerpen: 1. Roel van- Laere, Marathon 41.44; 2. Donald See- gers, RKHAV 29.76. 5000 meter: 1 Pie[ Westerweele, Wielingen 16.06.0; 2. Wal te; Snouwaert, Wielingen 16.22.3; 3. Marec van der Meulen, Wielingen 16.55.5. JON- GENS A 1500 meter: 1. Angelo Obrie Scheldesport 4.33.0; 2. Jeroen Provoost Wielingen 4.48.5 (B-junior); 3. Pascal dt Grave, Scheldesport 4.48.5. Speerwerpen: I. Danny de Waal, Scheldesport 33.61 DAMES/MEISJES A verspringen: j lorrie Meijer, Scheldesport 4,40; 2. Mi randa Martens, Scheldesport 4.12; 3. Ja- lette Mastenbroek, Scheldesport 3.98 Speerwerpen: 1. Miranda Martenj Scheldesport 24.46; 2. Ilse Murre, Schel desport 22.56; 3. Janette Mastenbroek Scheldesport 17.78. 3000 meter: 1. Come Dekker, Scheldesport 12.19.1; 2. Ivonne 3rave, Scheldesport 14.14.0. Kogelstoten; l. Miranda Martens, Scheldesport 9.30; Ilse Murre, Scheldesport 9.07; 3. Janette Mastenbroek, Scheldesport 7.37. MEI8- FES A verspringen: 1. Mirjam de Vos Scheldesport 4.38; 2. Ilse Murre, Schelde- jport 4.30. 25 °P Van onze paardesportmedewerker TERNEUZEN - In het prachtige park Berg en Bos in'; Apeldoorn worden zaterdag 6 september de nationale kampioenschappen gehouden van de Koninklijke Ne derlandse Federatie van Landelijke Rijverenigingea Alle provinciale kampioenen in de verschillende dis ciplines, zowel bij de paarden als de pony's, zijn hier-f voor uitgenodigd. Voor het tweede achtereen volgende jaar ging de Zeeuwse springtitel naar Sandy den Exter van Noord-Beveland. Vorig jaar met haar paard Uranka, deze keer met Or kaan de Nomandie. Zij zal Zeeland echter niet vertegen woordigen in Apeldoorn, om dat zij tevens is geselecteerd voor de Europese ponykam pioenschappen samengestelde wedstrijd, die dit weekeinde in Zweden worden gehouden. Via haar prestaties in natio nale wedstrijden is zij met haar pony Sapai tot de natio nale ploeg kunnen doordrin gen. En omdat de Europese kampioenschappen haar meer aanspreken, zal zij niet in de nationale titelstrijd in Apel doorn aantreden. Wie wel van de partij zal zijn is reserve-kampioen springen Klaas van Exel met zijn paard Renard van De Oranjeruiters uit Willemstad. Deze vereniging uit West- Brabant is aangesloten bij de provinciale Zeeuwse bond. De provinciale kampioen mennen en de springkam- pioene bij de pony's, zijn broer en zus. Peter en Arianne Hanse uit Kerkwerve, beiden lid van Schouwse Ruiters, zijn telgen uit een bekende paar- desportfamilie. Vader Anton Hanse was met zijn schimmel Jordan zo'n jaar of acht pro vinciaal springkampioen. In de individuele dres- suurklasse pony's verdedigt Wilma Beun met Ajax uit Veere en lid van Oranjezon de Zeeuwse eer. Zij rijdt zeer re gelmatig en kan het een heel eind schoppen tijdens deze na tionale titelstrijd. Marina de Fouw met Ticardo van Wal cheren maakt haar opwach ting in de individuele dres- suurklasse paarden. Het zal voor haar een zware kluif worden een goede klassering te bereiken. Het achttal en zestal van De Zwinruiters uit Nieuwvliet, die in actie komen tijdens de verenigingskampioenschap pen dressuur paarden, reizen reeds vrijdag 5 september af naar Apeldoorn. Vooral het zestal kan goed presteren. Het is al jarenlang present op de Levade en heeft een behoor lijke dosis routine in huis. Ook het pony-achttal van De Klep pert) es uit Axel is vaste klant in Apeldoorn. De Axelse groep reist vrijdag al voor de acht tiende keer af naar de natio nale kampioenschappen. De Kleppertjes kan op zware te genstand rekenen nu het acht tal zich vooral in de dressuur- proeven zal moeten bewijzen. Voor de eerste keer naar de Levade vertrekt de ponyclub Walcheren, de pupillen van Hanny den Exter. Walcheren heeft de pech sterke Sandy den Exter te moeten missen, maar kan het toch ver bren gen. De Koninklijke Nederlandse Federatie van Landelijke Rij- verenigingen, die dit jaar het De rest van Nederland via een rechtstreekse tel| De televisiekijkers waarschijnlijk beter af dan I bevoorrechten, die exclusl van het Schouwen-Duivelar wegennet gebruik mogen i ken om zich naar Neeltje Ja te spoeden. Want behalve televisiecamera's zullen nil meer dan 400 speciale genodij den en een 60-tal journalist* het koninklijk gebeuren v| dichtbij kunnen volgen, rest van het Neeltje Jans- zoek zal zich tevreden moet| stellen met een groots opge volksfeest dat op touw ge wordt. Dat feest is speciaal 1 doeld voor de gezinnen van mensen die aan de bouw de stormvloedkering hebb meegewerkt. Ook zij ku de officiële openingshandeli| op peiler 1 in de Schaar, vla bij het bedieningsgebouw Topshuis, volgen, zij het met eigen ogen of vanuit i comfortabele fauteuil in huiskamer, maar door een b] te werpen op één van de deowall's', die op het werk^ land worden neergezet. Neeltje Jans kan overige veelvouden van de 25.( feestgangers herbergen, maj hun aantal moest worden perkt omdat de toegangsv gen op Schouwen-Duivelal een grotere verkeersstro niet toelaten. De politie kanj de uren voor het officiëel beuren niet meer dan 7.<| auto's verwerken, deeld woordvoerders van de Rij ij voorlichtingsdienst en het i nisterie van Verkeer en terstaat gisteren mee tijdd een voorlichtingsbij eenkon in het Topshuis. De rijksvoorlichtingsdiel had gehoopt gisteren ookT sluier op te kunnen lichten HULST - De Hulsterse dam» no boven de gasten]ijst zaalvoetbalvereniging D Stadsherberg/Bobo's Gyi houdt vrijdag 5 september eet dameszaalvoetbal toernooi de Hulsterse sporthal De Dullaert. Het toernooi begint om 181 uur. Na afloop, omstreeks 23,i uur, wordt in 'De Stadshe: berg' in Hulst de prij suite; king verricht. Een uur latë verzorgt Bobo's Gym in dt zelfde lokaliteit- een kracht sportdemonstratie. Aan het toernooi won deelgenomen door de volgend formaties: Disco Love, Klooi terzande; Hans Boehlé, St Jansteen; Klaus/Biesbroecl Kapellebrug/Hulst; Van Hei ke, Sluiskil; Van Jole/Antht nis, Kloosterzande en het ganiserende De Stadshe: berg/Bobo's Gym. 60-jarig bestaan viert, preset teert deze keer een extra aan| trekkelijk middagprogran tijdens de Levade, met veel shows. Normaal is de Levai goed voor zo'n 10.000 kers, maar dat zouden er dei keer wel eens aanzienlij! meer kunnen zijn. Van onze sportredactie vei Amateurs: 1. T. v.d Steen (Bruinissel^ punten, 2. H. Rovers (Roosendaal) 509; J. de Crom (Hoogerheide) 502, 4. P. land (Roosendaal) 454, 5. W. v. Loer (Nw. Vossemeer) 452, 6. N. v.d. KI ui (Hoogerheide) 448, 7. T. den Braber naart) 388, 8. K. v. Goethem (Klo zande) 372, 9. P. v.d. Klundert (H< heide) 352,10. E. Vereecken (St Jan_ 312, 11. C. Vleugel (Wemeldinge) 2öi P. Barten (Zevenbergen) 289, 13. B. mans (Oud-Gastel) 284, 14. L. v. (Oosterhout) 280,15. R. Brouwers gen) 273 punten. Junioren: 1. J. v. Ginneken (Etten-1 464 punten, 2. J. Melsen (Roosendaal)] 3. V. Timmermans (Hoogerheide) 3T A. Tak (Oud-Gastel) 374, 5. R de vi (Goes) 332, 6. J. v.d. Ameele (Terneu 330, 7. R Tak (Oudenbosch) 327, R S Wesenbeek (Heerle) 306, 9. J. v. S", (Fijnaart) 273,10. C. Voogt (Breda) 23» J. Schroevers (Arnemuiden) 236, 1£; Heeren (Breda) 201,13. J. v. Meel (Et" Leur) 199, 14. C. Wouters (Zevenberf 196,15. A. Roks (Breda) 184 punten. Nieuwelingen: 1. A. de Ridder (Amen- den) 415 punten, 2. R Kroon (0; Gastel) 406, 3. R v. Kappel (Made) 4/5. P. Kroonen (Raamsdonksveer) Jeltema (Roosendaal) 251, 6. P. KoW' (Roosendaal) 237, 7. H. Brans (BosscP hoofd) 211, 8. R Rolhoek (Yerseke) A. v. Dijke (Tholen) 162,10. M. Castel! (Steenbergen) 160,11. H. Stok (Sprun 152,12. E. v. Alphen (Bosschenhoofd) 13. R Ammersdorffer (Raamsdonksv] 129, 14. L. Keyzers (B.Nassau) 120,1* Westerbeek (Prinsenbeek) 116 punter» Dit logo is speciaal in u, wikkeld voor de officiëlei vloedkering in de Oosterse Van on DEN HAAG/NEELTJE i landse journalisten zijn den tijdens een speciale lige werkeiland Neeltje J zou worden verschaft oiï Oosterscheldedam op 4 o Afgezien van het feit i eerdere mededelingen- i maakt welke buitenlands koningin, moesten de bu helpen met hun (beperk Een speciaal verzoek aar) tement van Verkeer en VJ het Engels te spreken hac Nederlandse journali? over deze opmerkelijk nisterie van Verkeer era over de Deltawerken w| Nederlandse tekst. Verba ken van een lijst van ga zegsman van de RVD kol vrijgegeven omdat „dat gestemd". Vandaag zullen en staatshoofden bekend!

de Stem | 1986 | | pagina 8