f ële Mecir overklast Nyström Wim Kieft terug in selectie Nederlands elftal 6Afscheid met titel zou mooi zijn WINDVOORDEEL EN VROEGE START VAN INVLOED OP UITSLAG Onvoltooid verleden tijd. COIFFURE HOUSE BREDA \AK TWEEDE TSJECH IN HALVE EINDSTRIJD FLUSHING MEADOW Rooks tekent bij voor één jaar Dé Stoop in voor gesprek azine t en heb H ,50. I TUSSENTIJDEN Gelijk spel Club Brugge Gerets toch in selectie Thijs iel I Kijk vanavond om 20.27 uur naar de VARA op Nederland 2. Zuid-Afrika: op weg naar morgen. BERNARD HINAULT IN TOPVORM A12 Wij Wella werken alleen met alle bekende merken zoals Indola Schwarzkopf - L'oreal Kadus etc. etc. Bisschopshoeve 12 - Brabantplein 5 - Ginnekenmarkt 8 Donk 32 - Mgr. Nolensplein 20 DE STEM-S prikkelt en iwe stoffen. Nieuwe ïtten.... grenzeloos mooi. indeloos kunt ersoonli|k. Bezoek de ij speciaal voor u NEW YORK (AFP) - Miloslav Mecir is na Ivan Lendl de tweede Tsjechoslowaak bij de laatste vier in het enkelspel op Flushing Meadow. De 22-ja- rige speler versloeg in de kwartfinales van de strijd om de open Amerikaanse tennis- titel de Zweed Joakim Nys- tröm in vier sets: 6-4 6-2 3-6 6- 2. Het duel werd twee keer on derbroken door regen. De plaatsing van de als zes tiende geplaatste Mecir was geen verrassing meer. Na zijn overtuigende overwinning op Mats Wilander in de achtste finales waren weinig insiders bereid een dollar te zetten op de kansen van Joakim Nys- tröm. De Zweed maakte in dit toernooi een vermoeide in druk, speelde in de aanloop naar Flushing Meadow teveel toernooien en bleek op het ce ment in New York niet al te best uit de zere voeten te kun- nen. Mecir, die het uiterlijk en de bewegingen van een circus clown heeft, was absoluut niet bang voor de defensieve kwa liteiten van zijn hoger inge schatte tegenstander. Wilander had het na zijn nederlaag al verklaard. „Me cir heeft de beste techniek van iedereen. Hij oogt niet als een atleet, maar de schijn is zijn geval zeer bedrieglijk. Hij is snel en kan de bal op alle ge wenste momenten op alle ge wenste plekken slaan". De Tsjechoslowaak verblikte of verbloosde niet onder zoveel lof van de Zweedse multi-mil- jonair. Tegen Nyström was hij an dermaal onverstoorbaar. Hij controleerde het duel, was aan het net bijkans onpasseerbaar en wisselde voortdurend van tempo. Nyström, die zeker niet zijn beste spel uit de eerste maanden van dit jaar etaleer de, werd er tureluurs van en leverde de eerste twee sets vlot in: 6-4 6-2. In de derde blies Mecir stoom af. Hij ging er wat te gemakkelijk over den ken en dat verlies aan concen tratie ging gepaard met een korte opleving van tegenstan der Nyström: 3-6. Een regenbui bracht Mecir weer bij de les. Op 1-1 in de vierde set werd het duel on derbroken. Het deco-turf van Flushing Meadow wordt le vensgevaarlijk bij regenval en de arbiter stuurde beide spe lers na de eerste druppels naar de kleedkamers. Kort daarop werd de partij hervat, maar na zeven geslagen ballen bleek de baan toch nog te nat om zonder gevaar voor blessures op de been te blijven. Na de tweede onderbreking was Me cir opnieuw attent en waak zaam aan het net. Nyström mocht nog een game verove ren, de rest ging naar de trouwe dienaar van het re gime in Tsjecho-Slowakije (2- 6). In dat opzicht verschilt Me cir volkomen van Lendl. Mecir heeft een hekel aan het spelen in de Verenigde Staten. Lendl over zijn landgenoot: „Hij heeft constant heimwee naar zijn land als hij in de Ver enigde Staten speelt. Hij haat dit soort leven, zegt hij, en dat terwijl hij een echte Slowaak is en dus een zekere afkeer moet hebben van het Tsjechi sche regime". Mecir komt in de halve eindstrijd uit tegen de win naar van het duel tussen Boris Becker en Milan Srejber, de derde Tsjechoslowaak in de kwartfinales. UITSLAGEN Heren enkelspel: kwartfinales: Stefan Edberg (Zwe) - Tim Wilki- son (VSt) 6-3 6-3 6-3, Mecir (Tsj) - Nyström (Zwe) 6-4 6-2 3-6 6-2. Heren dubbelspel: halve finales: Joakim Nyström/Mats Wilander (Zwe) - Kevin Curen/Matt Mit chell (VSt) 6-2 2-6 7-5 2-6 7-6 (7-5), Andres Gomez/Slobodan Zivojino- vic (Ecu/Joe) - Gary Muller/Todd Nelson (ZAf/VSt) 6-7 (4-7) 7-6 (7-2) 6-2 6-4. Gemengd dubbelspel: kwartfina les: Elizabeth Smylie/John Fitzge rald (Aus) - Elise Burglin/Ben Testerman (VSt) 7-5 6-3, Martina Navratilova/Peter Fleming (VSt) - Tina Scheuer-Larsen/Michael Mortensen (Den) 6-4 6-1; halve fi nales: Baffaefla Reggi/Sergio Casal (Ita/Spa) - Bettina Bunge/ Emilio Sanchez (WDl/Spa) 6-4 6-3. Dames dubbelspel: halve finales: Navratilova/Shriver (VSt) Graf/Sabatini (WDl/Arg) 6-3 6-1. Fortuii helpt kwartet aan goud Van onze speciale verslaggever COLORADO SPRINGS - Ste ven Rooks heeft zijn contract bij PDM met een jaar ver lengd, zo werd tijdens een in formele bijeenkomst in Colo rado Springs bekendgemaakt. Bij PDM, waar ploegleider Roy Schuiten op een zijspoor is gezet ten faveure van Jan Gisbers en de renners meer inspraak hebben gekregen, wordt gehoopt dat Schuiten de eer aan zichzelf zal houden en I zal opstappen. In Colorado Springs wordt i gefluisterd dat Steven Rooks t voor 1988 al akkoord is met een met Amerikaans kapitaal te f formeren ploeg rond Greg Le- j mond. Lemond's agent in Amerika, Ron Stanko, beves tigde dat onderhandelingen met sponsors in een vergevor derd stadium zijn. DEN HAAG (ANP) - Voorzit ter Dé Stoop van FC Den Daag wil toch praten met de stich tingen, die bij de overheid hebben aangedrongen op een actief vervolgingsbeleid tegen racisme bij sportmanifesta ties. Woensdagavond, na FC Den Haag - AZ, verklaarde Stoop niets te zullen ondernemen. Na een nachtje slapen heeft hij evenwel vier instanties voor een gesprek op korte termijn uitgenodigd: het Centrum In formatie en Documentatie Is raël (CIDI), de Anne Frank Stichting, de Stichting Samen werkend Verzet 1940-1945 en het Nederlands Auschwitz Co mité. De organisaties hoeven ech ter niet te verwachten, dat Stoop zijn excuses aanbiedt voor de racistische en anti-se- mitische leuzen, die de sup porters van FC Den Haag vo rige week in Amsterdam heb ben geroepen tijdens het com petitieduel tegen Ajax. Stoop blijft volhouden dat de scheld partijen niet uit anti-semiti- sche overtuiging voortkwa men. Van onze speciale verslaggever COLORADO SPRINGS - John Talen, Tom Cordes, Gerrit de Vries en Rob Harmeling hebben het gemaakt. André Boskamp, voor het eerst wegcoach in volledige dienst van de KNWU, heeft de ploeg gemaakt. Het viertal van gemiddeld net twintig jaar, dat don derdag rond het terrein van de Luchtmacht Academie van de Verenigde Staten de wereldtitel veroverde in de ploegentijdrit. Het werk van zeven maan den is, boven verwachting, be kroond. Een vleugje fortuin heeft de ploeg naar het goud gedragen. De winst echter van anderhalve minuut op Italië, ook bekend als de 'doping- vier' en van meer dan twee minuten op de Oostduitsers en van ruim vier minuten op alle andere ploegen, die zich me daille-kandidaat achtten, be wijst dat de ploeg ook zonder geluk midden in de prijzen zou zijn gevallen. Boskamp stelde: „Ieder kan zien hoe gelukkig ik ben. Het is het bewijs dat mijn werk wijze in dit seizoen, maar ook in de voorgaande jaren met de juniorenploegen, juist is ge weest. Wij hebben een gewel dige groep, die langer voort kan dan één seizoen. Er staan jongeren klaar om de plaats op te vullen, die Talen na dit jaar laat vallen". „Zij hebben niet alleen on gekend goed gereden, zij heb ben ook het geluk gehad van een vroege start. De viertallen uit de top-zes van vorig jaar, die een klein half uur na ons vertrokken, hebben het moei lijker gehad. Er is een behoor lijke wind opgestoken tijdens de rit en die is van invloed ge weest. In de eerste ronde heb ben wij onze grootste winst gepakt". De tijdrit, op het kleine cir cuit van 25 kilometer, heeft niet alleen door de wind voor ongelijke kansen gezorgd. Een sterke ploeg, die voor in het veld kon vertrekken, zoals Ne derland, had meer voordeel. Ten eerste doordat zwakkere ploegen snel in beeld kwamen, waardoor er een richtpunt was. Nederland had dat al, na minder dan vijftien kilometer, in Canada. Nog belangrijker was echter dat de Oostduitsers pas vertrokken, toen de Ne derlanders hun eerste ronde vrijwel hadden voltooid. Dat m„.i„ 25 1011 50 km 75 km 100 km "«terland28.31 1) 58.19 1) 1.28.28 1) 2.00.10 3 nn fn""'r;'729 09 2) 59.12 2) 1.30.31 3) 2.01.48 4 n ?,3 /-29'30 6> 59-30 3) 1.30.26 2) 2.02.47 5 29-15 3) 59 42 4) L30-41 4) 2 03 19 6 29.21 4) 1.00.16 5) 1.32.04 9) 2.04.13 7 29.38 8) 1.00.25 8) 1.31.52 7) 2.04.31 8 2925 5) 10017 6) L31.43 6) 2.04.33 9 P,!,rlmgdeStaten-29-35 7> 1.00.32 (10) 1.31.38 5) 2.04.33 10' TWhn'ïi2942 U°) 1-00.19 7> 1-31.56 8) 2.04.43 isjecho-Slow29.38 8) 1.00.31 9) 1.32.37 (10) 2.05.23 was, zij het op afstand, een nieuw richtpunt. Er zaten te veel ploegen op het kleine rondje en daardoor werd de zuiverheid van de wedstrijd geweld aangedaan. Toen de loting bekend was geworden, met Nederland in de vijfde startpositie van de negentien deelnemende lan den, was Boskamp uiterst te vreden. „Wij hadden het niet beter kunnen treffen. In de vroege ochtend is het koeler dan later op de dag, wij heb ben dus op dat punt een half uur winst ten opzichte van de andere sterke ploegen. Daarbij is later nog de wind gekomen, die zo sterk werd dat het doek dat de eindstreep aangaf, moest worden verwijderd, omdat het weggeblazen dreigde te worden". In de wedstrijd werd het strijdplan van de coach volle dig werkelijkheid geworden. „Wij waren uitgegaan van een eerste ronde van 28 minuten en 30 seconden. Dan zouden wij anderhalve minuut na het Oostduitse vertrek over de streep komen, terwijl wij al op volle snelheid lagen en ander halve minuut voor de Italia nen". Nederland reed een eerste ronde van 28.31. Het doel was, tot op de seconde, bereikt. De winst was toen al aanzienlijk. Het sterke punt van het vier tal was, dat men geen van de andere landen toestond iets van het gat af te knabbelen tot de gouden medailles zeker in de knip zaten. Er was verval per ronde, maar dat hadden de anderen ook. Nederland ver loor een renner, Rob Harme ling in de derde ronde, maar slechts een enkele ploeg, die meedeed in de strijd om de prijzen (West-Duitsland, Italië en de Sovjet-Unie) kwam vol ledig over de streep. Talen, Cordes en De Vries zetten door en het drietal slaagde er in de winst op de complete Italianen vast te houden. Slechts zeventien se conden werden prijsgegeven, maar toen was de band van het Wilhelmus al opgezocht om bij de huldiging te kunnen spelen. ZEIST (ANP) - Spitsspeler Willem Kieft is teruggekeerd in de selectie voor het Neder lands voetbalelftal. Bonds coach Rinus Michels heeft donderdag de namen bekend gemaakt van de negentien spelers, die in de voorlopige groep zijn opgenomen voor de oefenwedstrijd van woensdag in Praag tegen Tsjecho-Slo wakije. Kieft, in Italië voor Torino spelend, verdween uit de se lectie na de rode kaart, die hij vorig jaar oktober kreeg. Dat gebeurde in de eerste van de twee beslissingsduels tegen België, met als inzet een plaats bij de wereldtitelstrijd in Me xico. Van Kieft's voormalige club Ajax zijn negen man geselec teerd, onder wie de gebles seerde centrumverdediger Spelbos. Feyenoord, sinds woensdag koploper in de ere divisie, heeft slechts één verte genwoordiger: doelman Hiele. Van landskampioen PSV zijn doelman Van Breukelen, Gul- lit, Ronald Koeman, Vanen burg en Valke opgeroepen. Koeman's broer Erwin, in Bel gië uitkomend voor KV Me- chelen, behoort ook tot de groep. Hij deed 12 augustus al mee in de oefenwedstrijd te gen Ajax. Uit België komt voorts Van Tiggelen, die FC Groningen heeft verruild voor Anderlecht. Suvrijn van Roda JC kreeg eveneens het voorlo pige vertrouwen van Michels. Suvrijn was aanwezig bij de oefenduels tegen West- en Oost-Duitsland, maar ontbrak daarna tegen Ajax. Na de competitieronde in het weekeinde krimpt Michels zijn selectie in tot zestien man. De voorlopige selectie bestaat uit: Van Basten, Blind, Bosman, Men zo, Rijkaard, Silooy, Spelbos, Van 't Schip, Wouters (allen Ajax), Van Breukelen, Gullit, Ronald Koeman, Vanenburg, Valke (allen PSV), Hiele (Feyenoord), Suvrijn (Roda JC), Erwin Koeman (KV Meche- len), Van Tiggelen (Anderlecht) en Kieft (Torino). Het gouden viertal in actie tijdens de ploegentijdrit over 100 kilometer. - FOTO AP ANTWERPEN (ANP) - Club Brugge, de Belgische beker winnaar, heeft donderdag avond in de vooruitgespeelde wedstrijd uit de tweede speel ronde meer tegenstand getrof fen. FC Antwerp hield de ploeg van Henk Houwaart, in het weekeinde nog met 8-0 te sterk voor Waregem, op 1-1. In 'De Bosuil', waar een klein legertje politie-agenten aanwezig was om de harde supporterskernen uit elkaar te houden, speelde Antwerp ver dedigend. De rust kwam met 0-0. Een kwartier voor tijd leek Ronnie Rosenthal de strijd in het voordeel van Brugge te beslissen: 0-1. Vijf minuten later was het echter al weer gelijk door Marc van der Linden: 1-1. Bij Brugge speelde Dennis van Wijk, met de toekijkende vader HasSie op de tribune, een voortreffe lijke wedstrijd. BRUSSEL (ANP) - Eric Gerets heeft de beslissing over zijn meespelen in het Belgisch elf tal, woensdag in Brussel tegen Ierland, in eigen hand. De ge blesseerde verdediger van PSV is door de Belgische bondscoach Guy Thijs toch ge selecteerd voor het nationale elftal, dat in 'De Heizel' zijn eerste wedstrijd uit de voor ronde van de Europese titel strijd afwerkt. Gerets heeft last van een scheurtje in de rib, dat hij zon dag bij een botsing in het duel tegen Ajax opliep. De Belgi sche verdediger bleef woens dag aan de kant voor het duel PSV - Fortuna. Als Gerets za terdag meespeelt tegen AZ, zal hij ook tegen Ierland opgesteld mogen worden, zo luidt de op stelling van de leiding van de Eindhovense club. De selectie van België ziet er als volgt uit: Pfaff (Bayern München), Munaron (Anderlecht), Grun, Demol (beiden An derlecht), Gerets (PSV), Franky van der Eist (Club Brugge), Vervoort (Beerschot), De Wolf (AA Gent), Scifo, Vercauteren (beiden Anderlecht), Ceulemans, Leo van der Eist (beiden Club Brugge), Clijsters (Mechelen), Desmet, Vandenbergh (bei den Lille) en Claesen (Standard Luik). Eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: 3 winnaars, die elk bruto f. 2234,30 ontvangen; derde prijs: 56 keer f299,20. CIJFERSPEL Eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: 2 winnaars; derde prijs: 18 keer; vierde prijs: 236 keer; vijfde prijs: 2188 keer (vaste prijzen). (ADVERTENTIE) APARTHEID Antwoordnummer 362, 2500 WB Den Haag. UITSLAGEN 1. Nederland (Tom Cordes, Gerrit de Vries, Rob Harmeling en John Talen) 2 uur en 10 seconden (ge middelde 49.930 kilometer per uur), 2. Italië (Poli, Podenzana, Scirea en Vanzella) 2.01.48, 3. Oost-Duitsland (Ampler, Kummer, Raab en Rad- ke) 2.02.47, 4. West-Duitsland (Freienstein, Bölts, Christel en Stumpf) 2.03.19, 5. Sovjet-Unie 2.04.13, 6. Zwitserland 2.04.33 (in clusief twee straf seconden), 7. Ver enigde Staten 2.04.33, 8. Zweden 2.04.33, 9. Polen 2.04.43,10. Tsjecho- Slowakije 2.05.23, 11. Joegoslavië 2.06.40, 12. Spanje 2.07.55, 13. Noor wegen 2.08.02, 14. België 2.08.10, 15. Oostenrijk 2.08.51, 16. Mexico 2.12.02, 17. Canada 2.12.05, 18. Frankrijk 2.12.35.0pgegeven: De nemarken, na 50 kilometer. Weg gebleven: Venezuela. Door John Hoofs COLORADO SPRINGS - Het moet niet worden uitge sloten dat het profpeloton het volgend seizoen zonder wereldkampioen moet stel len, omdat die liever koeien melkt en op een tractor zit. Bernard Hinault, na zijn in drukwekkende zege in de Coors Classic de grote favo riet voor de regenboogtrui, onderstreepte in Colorado Springs nog eens: „Nog geen moment heb ik er aan ge dacht om terug te komen op mijn besluit om te stoppen. Op 9 november rijd ik mijn laatste koers. Ook een we reldtitel zal daar niks aan veranderen". Hinault en zijn gevolg zijn neergestreken In het sjieke Sheraton-hotel in Colorado Springs, op een paar kilome ter van het WK-parkoers. De Fransman was woens dagnacht Nederlandse tijd, gebruind en wel, blakend van gezondheid, opvallend goedlachs en als altijd zeer zelfverzekerd, het stralende middelpunt van een pers conferentie, belegd door de verantwoordelijken van de Franse ploeg. Hinault zat in het midden achter een lange tafel, rechts van hem de Franse wegcoach Jacques Anquetil, links van hem Laurent Fignon, met wie hij zich opvallend goede maatjes toonde. „De rivali teit tussen ons is. verleden tijd", reageerde Hinault op de verbaasde blikken in zijn gehoor. „Als Fignon zater dag op kop rijdt, rijd ik in zijn dienst, rijd ik op kop, dan werkt hij voor mij. Frankrijk heeft twee kop mannen. Dat verhoogt al leen maar onze kansen". Het wereldkampioen schap is Hinault's laatste sportieve uitdaging. Morgen scheiden hem nog precies 65 dagen van het moment, waarop hij de fiets in de schuur zet. „Dan wordt de natuur mijn sportdirecteur", aldus Hinault, die zijn 'tweede leven' zal slijten als landbouwer op zijn 56 hec tare grote bedrijf in Calor- guen in Bretagne. In 1979 kondigde Hinault zijn afscheid met 32 al aan, maar niemand geloofde hem toen. De Amerikanen, die woensdag de persconferen tie bezochten, wilden nog steeds niet vatten dat een man in de bloei van zijn le ven van het ene op het an dere moment kan stoppen. „Als je 32 bent, moetje jezelf niet wijsmaken dat de abso lute top binnen je bereik blijft", aldus Hinault. „Daar bewijs je de wielersport geen dienst mee. Een echte kampioen verlaat het toneel met opgeheven hoofd. Hij neemt afscheid op zijn hoog tepunt. Niet op het moment dat het publiek zich van hem heeft afgekeerd". Dat hoogtepunt is voor zien in Colorado Springs, waar een tweede regenboog trui lijkt klaar te liggen voor de 1.73 meter lange Breton met gebruiksaanwijzing. „Nooit heb ik me zo goed voorbereid op een wereld kampioenschap", bekende Hinault. „In mijn hele loop baan heb ik me niet beter in conditie gevoeld. Mijn Tour- vorm heb ik in de Coors Classic nog verder kunnen aanscherpen. Het parkoers is zwaar. Ik verwacht een ware afvalrace. De renner die wereldkampioen wil worden, moet echt in super conditie zijn". Die superconditie had Hi nault in 1980 in Sallanches. Bernard Hinault en Laurent Fignon (rechts). „De ri valiteit tussen ons is verleden tijd", aldus de Breton. - FOTO AP waar hij voor eigen publiek een ware strafexpeditie uit voerde in het peloton. Op de Cöte de Donancy sneuvelden die dag tientallen reputaties. Bert Pronk kwam als enige Nederlander aan de streep. Vijftien van de 107 vertrok ken renners haalden die me morabele 31e augustus de fi nish. Hinault had dat jaar de Tour in Pau noodgedwongen met knieproblemen vaarwel moeten zeggen (Zoetemelk won) en had wraak gezwo ren. Een jaar later in Praag, waar Freddy Maertens op nieuw uit zijn as herrees, liet de Breton, nadat hij als enige favoriet de slag had gemist, één van de in drukwekkendste achtervol gingen optekenen in de WK- geschiedenis. Maertens won, maar over Hinault werd met ontzag gesproken. In zijn laatste wereld kampioenschap gaat Hi nault op jacht naar een af scheid in stijl. En zal daarbij opnieuw stuiten op zijn ex- vriend en La Vie Claire- ploegmaat Greg Lemond. Is hij de reden dat Hinault de vredespijp met Fignon heeft gerookt? Hinault glimlachte mysterieus en koos voor een diplomatiek antwoord. „Het is niet mijn bedoeling de be langen van La Vie Claire te schaden. Ik heb geen reden om Greg Lemond te helpen, maar ook niet om tegen hem te rijden. Het zal een takti- sche race worden", aldus Hi nault. Coach Jacques An quetil liet evenwel geen ruimte voor twijfel: „Als Hi nault niet tegen Lemond rijdt, rijdt hij voor hem. Nie mand mag verwachten dat als Lemond aanvalt, Hinault hem zal gaan terughalen. Dat werk moeten de andere renners van onze ploeg dus maar opknappen". Opnieuw een tweestrijd Hinault-Lemond dus, al noemde Hinault nadrukke lijk Adrie van der Poel ook bij het selecte groepje favo rieten. „In de Coors Classic hebben Van der Poel en Ar- gentin op mij een hele goede indruk nagelaten", was zijn oordeel. „Vast staat voor mij ook dat de renners die de Coors Classic hebben gere den in het voordeel zijn ten opzichte van de anderen. Kelly? Ja, die hebben we vergeten te noemen bij de favorieten, net als zoveel an deren. We zullen ze allemaal in de gaten houden". Lau rent Fignon grapte verder: „Onze voornaamste tegen standers zijn de buitenlan ders". Hinault gaat in ieder geval uit van de stelregel, die hij zijn hele carrière heeft gevolgd: „Met verlie zen houd ik geen rekening. Ik ga uit van het principe: ik ben de sterkste. Daar handel ik naar". Hinault, populairder dan ooit in Frankrijk („Het Franse volk houdt niet van winnaars. Het wil dat je tweede wordt"), sprak de ge ruchten tegen dat hij, mocht hij zijn tweede wereldtitel winnen in Colorado Springs, alleen de gouden medaille zal aannemen tijdens de huldiging en de regenboog trui zal teruggeven, onder het mom van 'ik heb hem niet meer nodig', omdat hij straks gaat stoppen. „De reglementen van de UCI verplichten een wereldkam pioen de regenboogtrui te dragen in elke wedstrijd waaraan hij deelneemt", al dus Hinault. „Mocht ik we reldkampioen worden, dan zal ik die trui dus nodig heb ben tot 9 november. Het zou mooi zijn in de regenboog- trui te kunnen afstappen".

de Stem | 1986 | | pagina 7