REPETITIE PSP wil dat Ockeloen woorden terugneemt VOORSTEL TARIEF TE VERHOGEN MET 3,5 PROCENT Vlaamse vogelaars bezorgd over kreken Brandweer van Sas rukte 43 keer uit Binnenvaart in kanaalzone toegenomen 'Geluids wering nodig in zwembad De Honte9 P. de Wit in functie bij woningbouw vereniging Terneuzen De Schelde verwacht hogere winst in 1986 NA ZEELAND 2 patselijk nieuws )sterzande jelwaarde VRIJDAG 5 SEPTEMBER 1986 T16 PAGINA ZEELAND 3 VAN ZEELAND JAARVERSLAG 1985 politierapport Avond wandeling in Terneuzen Gospelgroep in Terneuzen presenteert lp TERNEUZEN - Het storten van huisvuil wordt duurder in Zeeuwsch-Vlaanderen. Dat is althans de bedoeling van de gemeente Ter neuzen, eigenaar/exploitant van de stortplaats in de Koegorspolder bij Sluiskil, waarheen ook de andere gemeenten hun afval moeten bren gen. 'BESCHERMINGSMAATREGELEN NODIG' Plaatselijk nieuws Hoek Westdorpe Zaamslag Zandstraat Psoriasis- vereniging houdt info-avond Dit is het adres van die monteur die alles van votvo weet. Sbeurs - Zaterdag 6 sep. houdt de stichting liw een tweedehands |ibeurs in galerij Cité in prdstraat in Axel. Aan- [0.00 uur. ngsbrigade - Leden van ddingsbrigade Klooster- deden examen voor Itie-brevetten. Alle kan- fcn slaagden. Het waren: Ivet 1: Ronald de cock, falda Andriessen, Mischa Irens, Matty Schipper, [eline Roctus, P-Brevet 2: Andriessen, Jacqueline ■ng, Bianca biesbroeck, jina Srrarens, Mare Ma- f.P. Lauret, P-Brevet 3: Ird Lauret, Harold bies- Ik. pgel - De zeehengelvere- De Vogel heeft nog drie ledstrijden voor de boeg. Ijn 14 september van 10.30 7-30 uur aan Zeedorp; 5 er van 14.00 tot 17.00 uur Ie Wilhelmus en zaterdag fember van 12.15 tot 15.15 faan Zeedorp. Er wordt gevist in de Wester- de en de inschrijving is in 3e Kastanje. leien - Aan de door zee- felvereniging De Puit ge ilen hengel wedstrijd werd [genomen door 19 vissers, ladden, in tegenstelling tot lere wedstrijden dit sei- I, weer redelijke vangsten, lag: 1. Sjors van Bunder, llwaarde 660 gram; 2. Sjef fier, St.-Jansteen 460; 3. Jo poorter, Vogelwaarde 200; /illy de Poorter, Vogel- jrde 170; 5. Jo Buys, Koe- Pit 160 gram. De volgende trijd wordt zaterdag 4 Iber gehouden ter hoogte [het oude gemaal. Van onze correspondent WESTDORPE - Deze week is het jaarverslag 1985 van de ge meentelijke vrijwillige brand weer van Sas van Gent ver schenen. Bijzondere aankopen konden niet gerealiseerd wor den. Wel betekende de inge bruikname van de nieuwe brandweerkazerne in Philip pine een aanwinst. De korpsen moesten het afgelopen jaar 43 keer uitrukken: 8 keer in Phi lippine, 21 keer in Sas van Gent en 14 keer in Westdorpe. Hiervan rukten de korpsen 22 keer uit voor hulpverlening bij branden en 21 keer voor andere hulpverlening of assis tentie. In het rapport wordt opge merkt dat 1985 verder werd gekenmerkt door de vele be sprekingen met betrekking tot de gemeentelijke rampenrege ling en de nieuw te vormen landelijke rampenorganisatie. De bezetting van de korpsen ziet er als volgt uit: korps Phi lippine 13 personen, Sas van Gent 24 en Westdorpe 15 per sonen. Tijdens de bindingsavond ontvingen vijf leden een on derscheiding. Daarnaast heb ben twee korpsleden een ko ninklijke onderscheiding ont vangen. De geraamde schade bij branden in de drie kernen bedroeg in 1985 totaal 161.000,- (in 1984 ruim vier ton). Bij de traditionele brand weerwedstrijden sleepten Westdorpe en Philippine een eerste prijs in de wacht. Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - De PSP-afdeling Zeeuwsch-VLaanderen wil dat burgemeester C.Ockeloen zijn tijdens de laatste Terneu- zense raadsvergadering gemaakte opmerkingen tegen het raadslid A. van Himme (Links Perspectief) terugneemt. De PSP, een van de deelnemende partijen in Links Perspec tief, valt vooral over wat zij noemt: 'de vergelijking ...tussen de Nazi-horden uit de dertiger jaren en de vertegenwoordiger van Links Perspectief Terneuzen'. Verder noemt zij het optreden van Ockeloen 'buitengewoon pijnlijk' en een 'zeldzame grof heid'. De PSP vraagt zich in een persverklaring af of Ockeloen nog wel op zijn voorzittersstoel past en noemt zijn optreden 'een slechte zaak voor de democratie'. Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - Het aantal binnenvaartschepen dat in het Nederlands deel van de ka naalzone laadt en lost, is in de eerste helft van dit jaar geste gen tot 3485, in vergelijking met dezelfde periode vorig jaar. Toen bezochten 3381 bin nenvaarders de verschillende havens in de kanaalzone. De Sluiskilse haven ontving on geveer 25 procent meer bin nenvaarders. Alleen de Braakmanhaven bij Terneuzen en de haven van Sas van Gent kregen iets min der binnenvaarders te ver werken. De stijging van het aantal schepen had tot gevolg dat de overslag van goederen, gerekend in brutoregisterton met 2,6 procent toenam. De vaste brandstoffen namen de grootste stijging voor hun re kening, terwijl er minder che mische produkten werden overgeslagen. Op het gebied van de zee vaart veranderde er weinig. Het aantal schepen steeg met 3 procent tot 1138. Daar staat te genover dat de overslag van goederen met 3,6 procent af nam. Opvallend daarbij is de vrij sterke afname van de overslag van meststoffen. Als gevolg van de Belgische spoorwegstaking in het begin van deze zomer was er in het eerste half jaar sprake van minder goederenvervoer per spoor. De cijfers zijn daardoor enigszins vertekend. Het aan tal wagonladingen nam af met 27 procent en de hoeveelheid goederen die zij herbergden daalde met 18,1 procent. De werkloosheid in de ka naalzone steekt nog steeds gunstig af bij het landelijk ge middelde. Eind juli was het percentage 8,2 procent (in '85: 9,2). Landelijk bedroeg de werkloosheid toen 13 procent. Storten huisvuil duurder van Zuid-Beveland - Tel, -1615. en Hontenisse - Tel. 01140- i Zeeuwsch Vlaanderen - Tel. 1-3139 (boodschap inspreken Titwoordapparaat). I Zeeuwsch Vlaanderen - Voor ügevallen dag en nacht be- paar onder tel. nr. 01140-12191 [schap inspreken op ant- Idapparaat). sver. Kanaalzone Zeeuwsch- □deren - Dag en nacht bereik- voor dringende hulpverlening |r tel. 01150-19049. U kunt i en telefoonnummer inspre- J zodat de dienstdoende wijk- lleegkundige u kan bereiken. DIERENARTSEN Heinkenszand en Noord-Be- ind - Dierenarts M. Karelse, 's- Kinderendijk 118, Goes, tel, 0-20656. ande, Goes, Kapelle en Rei- swaal - Dierenarts J. Gakeer, femenstr. 4, Ovezande, tel. 01195- st en Zaamslag - Dierenarts J Jiaas, AxeJsestr. 108, Zaamslag, J 01153-1366 en R. Versol, Ple- rstr. 18, Hengstdijk, tel. 01148- Iden-Zeeuwsch-Vlaanderen, neuzen en Axel - Dierenarts J p, Bastionstr. 3, Axel, tel. 01155- 1, zaterdag; Terneuzen, W. de ijgerlaan 2b, tel. 01150-95011, eekuur 13.30-14 u. en Axel Die kliniek, tel. 01155-1488. Spreek- 11-12 u. Zondag volgens af- aak, tQl. 01150-95017. neuzen e.o. - Peter de Vos, Po- iniek voor kleine huisdieren Steenberghe', v. Steenbergen- in 7, Terneuzen, tel. 01150-96425 ■eekuur: zat. 12-13 u. Verder na" efonische afspraak. de Vos, Kliniek van kleine isdieren en bijzondere dieren, v. ïmenstr. 83, Terneuzen, tel. 50-19628. Spreekuur zat. 12.30-14 sn na telefonisch overleg, nis, Aardenburg en Oostburg erenarts A.v. Bruinessen, Ro- inlaan 28, Aardenburg, tel. L77-2398. Spreekuur zat. en zond. 113 uur. aktijk IJzendijke - Dierenarts v.d. Vijver, IJzendijke, tel. 01176- 18. Spreekuur zat. om 13 uur en nd. om 12 uur in de dierenkliniek innepoortstr. 14, IJzendijke. TANDARTSEN est-Zeeuwsch-Vlaanderen andarts A. Bracké, Burg.v. Zuij- istr. 81, Breskens, tel. 01172-27U rivé: Wulpenlaan 6, Breskens, tel 172-2931. Spreekuur zat. en zond -12.30 uur. ost-Zeeuwsch-Vlaanderen andarts G. Fassaert, Margrietstr tel. 01148-1905, privé: tel. 01148- 97. Spreekuur zat. 10-10.30 en 18' 1.30 u. zond. 12-12.30 u. alcheren - Tandarts J. Rombouts| B. Willemsen, Langeviele 47, Iddelburg, tel. 01180-12882 preekuur zat. en zond. 11-12 uur uid- en Noord-Beveland - Tand' rts R. Laumen, Clara'spad 7J' ïeinkenszand, tel. 01106-1288 .preekuur zat. en zond. 10-11 uur. APOTHEKEN Lxel - Apotheek Axel, Oranjestr.1 jï\. 01155-2888. Geop. zat. 10-11 e L6-17 uur. Verder uitsluitend vooi| ipoedgevallen en recepten. Goes - Zeeuwse apotheek, Grot* Vlarkt 10, tel. 01100-15255. luist - Apotheek Zoetevaart luist. Geop. zat. 11-12 uur en 15-1' jur, zond. 15.30-16.30 uur. Voffl spoedgevallen buiten openingstij' len is de dienstdoende apothekers* assistente thuis bereikbaar ondeij nr. 14255. Middelburg - Apotheek Humme* len, Markt 69, tel. 12134. (vana! vrijd. 17.30 uur). Terneuzen - Apotheek HamanJ tel. 01150-12060. Geop. zat. van 8.3J 17.30 u., zond. 11.30-12.30 u. en 17-» u. Vlissingen - Apotheek Paauwefl' HEIKANT - Bij een verkeers- onegval op de Vaillantstraat te Heikant werd woensdagavond de personenauto bestuurd door F. B. uit Hulst geheel ver nield. B. reed met zijn voertuig tegen een autobus van Cito Toer die aan het afremmen was hetgeen door B. te laat werd opgemerkt. De bus, be stuurd De R. uit Axel, werd slechts licht beschadigd. HULST - Op de kruising Ver rekijker-Rijksweg 60 reed woensdagavond mevrouw M. H. uit Antwerpen met haar personenauto tegen een voor de kruising stilstaande perso nenauto bestuurd door J. C. uit Clinge. Het bleef bij materiële schade. OOSTBURG - Vanuit de ge parkeerd staande auto eigen dom van E.v.T. uit Lams- waarde zijn een hoeveelheid van zeven liter benzine en twee autoradioboxen gestolen. De onbekenden hebben zich toegang tot de auto verschaft met valse sleutels. De auto stond geparkeerd op het ter rein van het ziekenhuis. Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - Wandel- sportvereniging Zelden Rust uit Terneuzen heeft voor woensdag 10 sep tember een zomeravond- tocht op touw gezet. Deelnemers kunnen kiezen uit een voettocht van 5 of 10 kilometer. Iedereen krijgt na afloop een herinnering. Tijdens de wandeling is ook de EHBO present om even tuele blessures te behan delen. De start is om 18.30 en 19 uur in de sporthal t' Zwaantje te Terneuzen. Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN De Terneu- zense gospelgroep 'Or Tamim presenteert zaterdag 6 sep tember de nieuwe langspeel plaat 'Samen in de naam van Jezus'. Dat gebeurt tijdens een zangavond, die om 19.00 uur begint in de Opstandingskerk in Terneuzen. Burgemeester C. Ockeloen zal er het eerste exemplaar in ontvangst ne men. Behalve 'Or Tamim zelf verlenen ook de zang- en speelgroep Sjaloom, het sa- men-op-weg-koor Chaverim en het Triniteits kinderkoor medewerking aan deze muzi kale happening. Het is al de tweede lp van de bijna vijf jaar jonge interkerkelijke go spelgroep. Van de twee jaar terug uitgebrachte eerste plaat zijn ruim 800 exempla- ren verkocht. Bovendien wer- burg,Troelstraweg 2a, tel. 70717. den 200 cassettes aan de man ZIEKENHUIZEN ZEEUWSCH' Was de opbrengst toen voor de groep zelf, nu gaat 60 pro cent naar de Zonnebloem in groot-Terneuzen. LP's en cas settes van de nieuwe plaat zijn zaterdagavond in de Opstan dingskerk verkrijgbaar Ook van de eerste plaat is nog een aantal voorradig. Ze zijn ver der te bestellen bij Chris Pas- jveei* in Terneuzen. VLAANDEREN Voor eerste hulp bij ongelukkej eerst dienstdoende huisarts rar plegen Hulst - St. Liwuinaziekenhuis 01140-12651. Oostburg - St. Antoniusziekenhu» tel. 01170-3355. AMBULANCE EN BRANDWEEjj Zeeuwsch-Vlaanderen-Tel. 011'- 12200. Van een onzer verslaggevers Als eerste bespreekt de Terneuzense commissie fi- nancieën donderdag 11 september het voorstel van B en W om de tarieven voor het storten van afval in de Koegorspolder met gemiddeld 3,5 procent te verhogen. Het college stelt dat de ver hoging nodig is om de exploi tatie van de storplaats in 1987 sluitend te maken. De tarieven moeten omhoog omdat er dit jaar omvangrijke investerin gen worden gedaan. Het basistarief per ton aan geboden vuil bedraagt mo menteel 18,20 en stijgt als de plannen doorgaan tot 18,80. Daarnaast bestaan er een drietal tarieven voor speci fieke afvalsoorten, die even eens verhoogd moeten worden. De stortprijs voor afvalstoffen afkomstig uit de land en tuin bouw stijgt met twee kwartjes tot 14,50 per ton. De prijs voor grond en zand gaat vol gens het voorstel met veertig cent omhoog tot 11,90 per ton. Het laagste tarief per ton, dat voor het klein puin, stijgt van 5 tot 5,20. Andere zaken De commissie buigt zich verder onder andere over de concept- regeling voor de ves tiging van huisartsen en over het jaarverslag van de ge meentelijke sociale dienst. Evenals de commissie voor on derwijs- en sportzaken be spreekt de commissie finan ciën de dakreparatie van sporthal 't Zwaantje' en de ge- luidwerende voorzieningen in het overdekt zwembad 'De Honte'. De vergadering op het stadhuis begint om 19.30 uur. B en W Terneuzen: Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - Het college van b en w in Terneuzen wil de zwemzaal van bet overdekt zwembad de Honte van een geluidswering voorzien. Me tingen hebben aangetoond dat het geluidsniveau in het zwembad zo hoog is dat bij langdurige blootstelling daar aan gehoorbeschadigingen kunnen optreden. Bovendien kan het badpersoneel zich moeilijk verstaanbaar maken. De geluidswering gaat vol gens het college 25.000 kosten. De raadscommissie voor on derwijs en sport buigt zich donderdag 11 september over dit voorstel. De vergadering begint om 19.30 uur. Tevens bespreekt de com missie dan het voorstel 90.000 beschikbaar te stellen voor een dakreparatie van sporthal 't Zwaantje'. De sporthal heeft al geruime tijd te kampen met lekkages, onder andere op de sportvloer, in de kleedlokalen en in de horecagelegenheid. Het college zegt dat het ge bruik van de sporthal regel matig moest worden stilge legd, om gevaarlijke situaties op de vloer te voorkomen. Deelreparaties konden niet voldoende soelaas bieden, en het college stelt voor de repa raties met spoed uit te voeren. B en w willen het dak van de sporthal voor de winter weer in orde hebben. Van een oneer verslaggevers TERNEUZEN - De Woning bouwvereniging Terneuzen maakt momenteel gebruik van P. de Wit van het Nederlands Christelijk Instituut voor Volkshuisvesting (NCIV) als interimbedrijfsleider. De Wit moet de komst van een defini tieve bedrijfsleider voorberei den en ervoor zorgen dat de zaken die door de problemen bij de woningbouwvereniging zijn blijven liggen, weer opge pakt worden. De Wit maakt deel uit van de stuurgroep die de reorgani satie van de woningbouwvere niging gaat begeleiden. Bij het NCIV fungeerde De Wit als een soort all-rounder bij de technische dienst van het NCIV. Hij werkte in allerlei functies, variërend van pro jectleider tot een betrekking in het intern management van het NCIV. Stuurgroepvoorzitter B. Wouters, eveneens afkomstig van het NCIV„De voornaam ste taak van De Wit is dat hij het bedje moet spreiden voor de definitieve bedrijfsleider. We hebben binnen de woning bouwvereniging nu te maken met de stuurgroep die plannen maakt en degenen die de plan nen moeten uitvoeren. De Wit gaat ook proberen deze koppe ling tussen theorie en praktijk zo goed mogelijk te laten ver lopen". FOTO WIM KOOYMAN Nu kan men nog rustig vissen in het schitterende krekengebied Van een onzer verslaggevers ASSENEDE/TERNEUZEN - Onder Vlaamse vogelken ners groeit de ongerustheid over aantasting van het zeer waardevolle krekengebied van 'Meetjesland', ongeveer begrensd door Maldegem en Assenede. Volgens de Vogel werkgroep Noord-Oost- Vlaanderen zijn dringend beheersmaatregelen nodig. Om dat te bereiken hebben de vogelaars volksvertegen woordiger Johan de Roo in de arm genomen. Deze heeft al laten weten dat meerdere departementen betrokken moeten worden bij zulke maatregelen. In het Meetjesland liggen niet alleen grotere kreken, maar ook kleinere restanten van een eens groot rivieren en kustgebied. Het gaat om oude kreekarmen, poelen, en rietkragen, die veelal econo misch waardeloos zijn. Als leefmilieu voor een groot aantal bijzondere planten en vogels hebben ze echter wel grote waarde. Volgens de Vlaamse vogelwerkgroep heeft de 'voortdurende ni vellering van het agrarisch landschap' weinig overgela ten van deze 'natuurlijke leefgemeenschap'. De vogelaars klagen over het dempen van die restan ten door boeren en burgers. „Grond en afbraak, puin, huishoudelijk en hoeve-af val worden erin gedumpt." Ook steekt het slordig om springen ermee door bij voorbeeld polderbesturen. Onder het mom van ontwa tering worden ze gekanali seerd en uitgebaggerd. Kortom: 'stuk voor stuk worden deze terreintjes be dreigd met demping en te loorgang'. Volksvertegenwoordiger De Roo onderschrijft de noodzaak van een gezamen lijk op te stellen beleidsplan. Hij wijst echter op de com plicaties: De samenwerking ■tussen diverse gemeen schapsministers is een ver eiste, zodat het nog wel enige tijd zal vergen voor het plan er ligt. TERNEUZEN - Op de eerste Zeeuwse kunstbeurs, deze zomer in het Vlissings hotel Britannia, mag niet overal even enthousiast gereageerd zijn, in ieder geval kwamen er enkele buitenbeentjes op vallend uit de hoek. Zoals Saskia Strijdonk (25) uit Sas van Gent Ze presenteerde er enkele robuuste houtsne- des in zwart-wit, die haar meteen een reputatie gaven als een van de jonge talenten binnen de Zeeuwse kunst wereld. Momenteel laat Ga lerie Trouvaille Axelse- straat 104 in Terneuzen werk van haar zien. Saskia Strijdonk stu deerde in de Verenigde Sta ten en Amsterdam. Ze snijdt haar figuren uit verschil lende soorten hout en drukt ze af op Japans papier. Ze gebruikt de houtsnede en lino niet zonder meer -zoals zovele anderen- als een re- produktie-techniek. In plaats van meerdere iden tieke werken te produceren, drukt ze haar motieven bij herhaling over elkaar heen. Hoewel dezelfde motieven in meerdere werkstukken te rugkomen, is elk werk toch verschillend. Bij haar recente werk dat in Trouvaille hangt, speelt het ritme van de zwart-wit motieven een belangrijke rol. Anders dan het werk op de Zeeuwse Kunstbeurs liet zien, gebruikt ze sober op de achtergronden ook andere kleuren. In Trouvaille laat ze zien dat ze in staat is om ook op kleinere formaten verrassend voor de dag te komen. Wie van haar werk in Trouvaille niet genoeg kan krijgen kan deze maand ook dagelijks terecht in het Churchillhotel te Terneuzen. Daar hangen weer wel voor namelijk grote formaten. In Trouvaille kan men terecht tot 5 oktober. Open tijdens winkeluren. Houtsnede van Saskia Strijdonk - FOTO WIM KOOYMAN VLISSINGEN (ANP) - De eer ste zes maanden van dit jaar zijn voor Kon. Mij. de Schelde KMS volgens verwachtingen verlopen. Het bedrijf ver wacht voor heel 1986 een re sultaat na belastingen, dat het resultaat van 1985 18,8 mil joen) zal overtreffebn. Deze verwachting is voor namelijk gebaseerd op de kwaliteit van de portefeuille, waarvan het nog te verwerken deel eind juni ƒ2 miljard be droeg tegen 1,4 miljard eind 1985. De geconsolideerde om- zetwaarde van de produktie bedroeg in de eerste zes maan den ƒ275 miijben (heel 1985: 605 miljoen). Ruilbeurs - In het buurthuis de 'Hoekse Rakkers' houden verzamelaars met ingang van donderdag 11 september elke laatste donderdag van de maand een ruilbeurs. Alle ver zamelobjecten kunnen zonder extra veilingkosten verhan deld worden. Er is ook een verloting en een speciale vei ling van postzegels en munten. De toegang is gratis en de beurszen beginnen om 20.00 uur. Uitstapje - De fanfare Eikels Worden Bomen heeft een reisje gemaakt naar de Efte- ling. De veertig personen kon den genieten van de leuke ont spanningsmogelijkheden, hoe wel de regen 's middags de pret danig verstoorde. Verkoopmiddag - De ver koopmiddag die de handwerk groep van de Stichting Welzijn voor Ouderen ieder jaar ver zorgt, is donderdag 11 septem ber. Om de middag voor het publiek nog aantrekkelijker te maken, wordt er en fiets ver loot. De dames van de hand werkgroep verkopen hun zelf gemaakte spullen in 'De Poort' in de Terneuzensestraat van 14.00 tot 17.30 uur. Kermis - Wijkvereniging De Straete houdt zaterdag 13 sep tember de jaarlijkse kermis in en rond het wijkgebouw. Om 13.30 uur wordt de kermis ge opend. Om 14.00 uur begint het gaaiboallen. Op het veld voor De Straete zijn kraampjes op gezet en voor de kleintjes is er een draaimnolen. 's Avonds is er het bekende kermisbal met medewerking van een orkest. TERNEUZEN - De Psoriasis- vereniging Noord-Brabant en Zeeland houdt dinsdag 16 sep tember in het verpleeghuis Ter Valcke te Goes om 20.00 uur een algemene informatie avond. De leden van de ver eniging worden opgeroepen aanwezig te zijn. Belangstel lenden zijn eveneens van harte welkom. Nederland telt zo'n 300.000 psoriasispatiënten. Over de gehele wereld zijn er maar liefst 80 miljoen. Aan de wijd verspreide huidaandoening, veelal van erfelijke oorsprong, wordt veel aandacht gegeven en er wordt nog steeds naar midde len gezocht om die kwaal ef fectief te kunnen bestrijden. Psoriasispatiënten vinden elk aar in gelijknamige vereni gingen overal in het land. De Psoriasisvereniging wil nu komen tot een regionale werkgroep in Zeeland. De her structurering van de vereni ging komt 16 september aan de orde. Dit onderwerp wordt be handeld door de regioverte genwoordiger en tevens wor den er dia's over deze huid aandoening vertoond. De leden van de vereniging kennen elkaar niet of nauwe lijks. Men ziet elkaar op de in formatie-avonden en daar blijft het bij. Op verzoek van een aantal leden wordt 16 sep tember ruimschoots gelegen heid gegeven elkaar eens op informele wijze te ontmoeten en/of kennis te maken. Voor meer uitgebreide informatie kan men zich wenden tot de regiovertegenwoordiger in Zeeland, C. Lambermont te Oostkapelle. (ADVERTENTIE) CAPPENDIJK AUTO'S TERNEUZEN Mr. F.J. Haarmanweo 49 Tel. 01150-97455

de Stem | 1986 | | pagina 11