sveld NCRV brengt 'breed programma op zondag rlJgt Raas mpioen id- veland verenigde spaarbank ZEELAND 4 )0NDERDAG 4 SEPTEMBER 1986 IN DE Rodahal in Kerkrade wordt komende vrijdag en zaterdag het vijftiende schlagerfestival gevierd. 'n Renault Super 5 van f|15.5Ó0 kost bij ons niet meer dan f327,20 per maand. Televisie Ballet Karole Armitage in Eindhoven markten Giacometti Mensen Sieraden Fijnzinnig Lijfelijk Zonnewijzers n is bereid om het aten gebruiken als 1. Het podium zal n stuk kleiner wor- -llege heeft enkele terug besloten om n toestemming te het Ledel te veran- n disco, vooral om- eest voor geluids an aankomende en nde bezoekers, lijkheid bestaat ook ebouw gesloopt zal n dat op die plaats oningen komen het bejaardente- Burght naast het taat, zou het een aats zijn voor zulke voor ouderen. nlging Tlola kan vol- Het college van B en te laten leggen. De en uitgevoerd. ge om niet in te gaan n extra baan te laten an Tiola buiten de ge- eerste instantie geen de gemeente een pie men op dat besluit en naantal beslist dat de geen geld om een veld- het nieuwe oefenveld, angebracht rondom de g maar zelf opdraaien nen verlichten. Boven- van de gemeente in de en september 's avonds nen trainen. gvlied; grootste aantal (6): C. uitgang. DAMME - AD LM, staande schutters: Wip 1: hoge vogel: mer; eerste zijvogel: A. van beiden Edele Handboog; vogel: C. Raas. Vooruitgang; vogel: L. Rentmeester; vierde H. Rentmeester, beiden Willem tste aantal (6): J. Koens, Victo- 2: hoge en derde zij vogel: M Doel naar Hoger; eerste zijvo- pkes, Victoria; tweede zijvogel: Dries, Eensgezindheid; vierde mevrouw Van 't Westeinde, So ots te aantal (7): A. de Jonge, DAMME - Koningsschieting, nigigen van Kwadendamme en t Yerseke, 21 schutters: koning: e sr, AD LM. schutters Van onze correspondent ENHOEK - Tijdens eting van de Neder- Bond van Wipschutters g Zuid-Beveland, die te -renhoek werd gehouden e staande wip, waren 20 rs en koningen van de de wip aanwezig. Er geschoten over drie ron- maar daarin ging de vo et af. In de zesde ronde C. Raas van Vooruitgang Kwadendamme de vogel erd kampioen. Voorzitter ette reikte de beker uit, de mededeling dat deze trljd volgend jaar te dendamme wordt gehou- oor de middag werd een trijd gehouden tussen ene uit België en de atselijke verenigingen uit 'eerenhoek. Het was de te keer dat de manen van eerenhoek wonnen. Het tal van Hingene schoot 37 ten bij eikaar, de Zuid-Be- andse schutters 41. ijdens de schieting van OS te 's-Heerenhoek werd beker van de 1978 overleden -rzitter A. Martens verscho- Deze werd met vijf tref- s gewonnen door Leo de nge van ADLM uit Kwa- ndamme. Vdn onze rtv-reactie Duizenden fans van het Duitse lied komen dan - dankzij Harry Thomas - weer twee dagen ruim schoots aan hun trekken. De presentatie is voor de vierde achtereenvolgende keer in handen van Den- nie Christian. Onder de artiesten die dit jaar in de Rodahal voor het voetlicht treden zijn enkele oudgedienden te vinden, die vijftien jaar geleden ook al (ADVERTENTIE) Wie legt vandaag de dag het geld voor een nieuwe auto in één keer op tafel? Bijna iedereen financiert zo'n aankoop. Als u het geld voor deze Renault Super 5 (3 drs.) wilt lenen, moet u maar 'ns met de Verenigde Spaarbank gaan praten. Dan blijkt dat u voor die f 15.500,- maar i 327,20 per maand betaalt (Persoonlijke lening een werkelijke rente van 10,2%). Kam eens met ons praten. We nemen daar graag de s tijd voor. Wij zijn tenslotte de makkelijke bank in de van de partij waren. Zo was Rex Gildo toen de finalester van het Schlagerfestival en is hij dat dit jaar opnieuw. Ook Costa Cordalis en Freddy Breek hebben de geboorte van Harry Thomas' 'kind' meege maakt en vieren dit weekeinde het lustrumfeest mee. Freddy Breek zingt o.a. met Dennie Christian en Mieke de zomer- single 'Vakantie'. Maar er is voor de fans na tuurlijk veel meer te beleven in de Rodahal. Zeventig stem men, oftewel Die Menskes Chöre, openen de show. De vijfmansformatie Die Flippers komt voor het eerst naar Ne derland en doet dit via het schlagerfestival. Harry Thomas biedt de fans in de Rodahal weer tal van nieuwe namen. Zoals Markus Wendorf, Michael Stein, Ge rald Mann (een ontdekking van Freddy Quinn) en Heike Schafer ('Die Glocken von Rom'). Nieuw in Kerkrade zijn ook Klaus en Klaus, een ko misch zangduo dat hoog scoorde met de hit 'An der Nordseeküste'. G.G. Andser- son, die nog niet zo lang gele den uitsluitend in de engelse taal zong, is momenteel een van de succesvolste duitstalige zangers en dus van de partij in Kerkrade. Natuurlijk zijn ook heel wat vertrouwde namen uit de we reld van de schlagermuziek live aanwezig in Kerkrade: Bernd 'Der Kleine Prinz' Clü- ver, Nicole (o.a. met haar hit 'Lass mich nicht allein'), Andy 'Adios Amor' Borg, Peter 'Eind Madchen für Immer' Orloff en de gouden stem uit Praag Karl Gott. Hij zingt samen met de 13-jarige Tsjechische Darinka o.a. zijn grote hit 'Fang das Licht'. Nederland is dit jaar op het schlagerfestival vertegen woordigd met het duo Jan en Rex Gildo - FOTO ANP Zwaan, dat dit jaar zijn 25-ja- rige artiesten) ubileum viert. Voor de elfde achtereenvol gende keer is de TROS vrijdag en zaterdag in de Rodahal aanwezig om het schlagerfes tival op te nemen. De uitzen ding is gepland op maandag 15 september van 19.05 tot 19.50 uur en van 20.29 tot 22.00 uur. RTL-plus zendt het Kerk- raadse festival uit op 21 en 22 september. De BRT (Made in Germany) en de NCRV-radio (Lost Vast) zenden ook onder delen van het festival uit. Daarnaast heeft de TROS be sloten Dennie Christian vanaf 8 oktober elke woensdag op Radio 5 van 16.00 tot 17.00 uur zendtijd te geven voor een programma getiteld 'Tros Schlagerfestival'. Rond dit vijftiende schla gerfestival wordt ook een aan tal platen uitgegeven. Dat is allereerst de dubbelelpee 'Harry Thomas presenteert Schlagerfestival 1986' (Arca de). Deze wordt opp 1 novem ber bij dezelfde firma gevolgd door de dubbelelpee 'Harry Thomas presenteert 15 jaar Schlagerfestival'. Voor de in 1985 uitgekomen editie van deze dubbelelpee krijgt Harry Thomas komend weekeinde goud. Telstar komt met 'Al leen voor Jou' van Dennie Christian. HILVERSUM - De NCRV staat in het komende seizoen op zondag tegenover de VPRO. Als tegenwicht voor de elitaire VPRO brengt de NCRV daarom op die dag een breed pro gramma voor het hele gezin, maar deze programma's mogen met het oog op het karakter van de zondag voor de protes tantse omroep ook weer niet te luidruchtig zijn. Dus geen shows en quizzen, geen 'Los Vast* en 'Hill Street Blues.' De NCRV brengt in de komende maanden een nieuwe tv- serie, 'StElsewhere', die zich in een ziekenhuis afspeelt en die in Amerika al een groot succes is. Stijl en aanpak doen volgens de NCRV aan Hill Street Blues denken. Deze laatste serie is van januari tot september 1987 weer te zien, maar de NCRV zegt erbij dat ht best eens het laatste serizoen van HUI Street Blues' zou kunnen zijn. Veel acteurs hebben de serie verlaten, of hebben plannen in die richting. Bill Cosby komt met een nieuwe reeks belevenissen terug, evenals 'Murder she wrote.' Martine Bijl presenteert straks Hinges', een spelletje woordjes raden voorkinderen en volwassenen. 'Een Dik Uur Dick' blijft, maar bevat nu een computer-karakterschets waarbij de machine aan de hand van antwoorden een pro fiel van de antwoorder geeft. Marco Bakker brengt 'Muziek met Marco', 5 afleveringen met operette, musical en lichte muziek Wie kent Nederland' is nieuw. Eddy Becker ondervraagt 3 kandidaten over hun kennis van ons land. Bij de film die de NCRV de komende winter gaat brengen, zitten The Eelectiic Horseman' met Robert Redford en Jane Fonda, "Poseidon Adventure' met Gene Hackman, The Day of the Jackayi' naar het boek van Frederic Forsyth en The Last Tycoon' van Ella Kazan met Robert de Niro en Jack Nicholson. Van de kunstredactie EINDHOVEN - Het Van Abbemuseum haalt ter gelegenheid van haar vijftigjarig jubileum het gezelschap van de Ameri kaanse danseres Karole Armitage naar Eindhoven. De in Amerika als 'punk ballerina' bekend staande danseres kreeg bekendheid door het werk van Mikhail Baryshnikov ge choreografeerde ballet voor The American Ballet Theater. Armitages nieuwste ballet 'The Elizabeth Phrasing of the Late Albert Ayler', dat op 25 september in de schouwburg zijn eerste opvoering in Eindhoven beleeft, bestaat uit twee delen met een gevarieerde en suggestieve muzikale achtergrond van Ayler, Strawinsky, Webem en een speciaal hiervoor geschreven stuk van John Lurie. Paul Hollaar - FOTO ARCHIEF DE STEM HILVERSUM - Wie keutel- nieuws brengt, maakt een keutel-zender. Met deze harde woorden bekritiseerde Paul Hollaar, radio-directeur van de NCRV, bij de presentatie van het winterprogramma van zijn omroep de resultaten van Radio 1. Zoals bekend opereren op deze zender de regionale om roepen en de landelijke. Be doeling was dat Radio 1 een informatie-zender zou wor den, vooral in de piekuren, als de regio's aan bod waren, en dat op de andere uren er vooral veel muziek gebracht zou worden. Veronica en TROS hebben al hun afschuw geuit over deze formule, en gisteren voegde zich daar de NCRV bij. Met de KRO was de NCRV destijds voorstander van zo'n geïntegreerde zender. Paul Hollaar had geen goed woord over voor de regionale zenders die hij amateurisme verweet. Gevraagd echter of de NCRV net als Veronica en de TROS zo snel mogelijk van het contract af wil, ant woordde Hollaar echter: „Nee, want dan wordt het helemaal een troep. Dan kunnen we straks weer het hele radio schema omgooien en dan vrees ik dat de minister het zal over nemen. En dat is nog erger." Hollaar maakte zich erook boos over dat 'ether-boeven al jarenlang met de zegen van ministers en burgemeesters van tal van steden mogen werken aan hun bankrekenin gen op de Bahama's'. Ook had Hollaar veel kri tiek op de PTT die werk levert 'waarvoor een ontwikkelings land zich zou schamen'. De NCRV hoopt dat de radio tot 1989, het jaar waarop het con tract met de regio's afloopt, voldoende eensgezindsheid kan bewaren om op dat mo ment een goed doortimmerd gemeenschappelijk plan te kunnen presenteren. DES, 2 sept, - Aardappelen xcl. BTW) op auto geleverd: ntje veldsgewas, directe le ring 16-20 cent per kg. Uien xcl. BTW), dir. levering op ito geleverd: Sturon en zaai en 20-26 cent per kg. Stutt- irter 15-18 cent per kg. Vlas xcl. BTW) op auto geleverd, igerepeld 40-58 cent per kg. ranen, zaden en peulvruch- n (excl. BTW): Tarwe basis 44.50-47.00 per 100 kg. arwe basis 16%, volgens gel- snde certificaatregeling Ned. raancentrum 48.75 per 100 Brouwgerst basis 16% 51.50 ir 100 kg. Voergerst (uitmaal) ;.25 per 100 kg. Wintergerst 1.50 per 100 kg. Haver 41.25- 2.75 per 100 kg. Erwten, kleine iroene 77.00-81.00 per 100 kg. kapucijners tot 79.00 per 100 g. Karwij, boerenschoon 95.00-215.00 per 100 kg. Kar- vij, prima doorsneekwaliteit 25.00 per 100 kg. Hooi en stro excl. BTW) op auto geleverd: Veidehooi, le snede 300-325 >er 100 kg. Weidehooi 2e snede 250-275 per 1000 k. Dijkhooi 275-300 per 1000 kg. Luceme- tiooi 400-450 per 1000 kg. Veld- beemd 190-220 per 1000 kg- Roodzwenk 130-150 per 1000 kg. Raaigrassen 110-130 per 1000 kg. Gerstestro 110-125 per 1000 kg. Tarwestro 90-110 per 1000 kg. Erwtenstro 120-150 per 1000 kg. Ha verstro 110-120 per 1000 kg. 1 Overzichtstentoonstelling Alberto Giacometti: Fonda- tion Pierre Gianadda, Mar- tigny (Zwitserland). Open: alle dagen van 10.00-20.00 uur. Tot 2 november. Veel Nederlandse vakan tiegangers kennen de Zwit serse stad Martigny aan de ingang van de Rhóne-vallei als doorgangsstation naar Italië, de meesten hunner zullen niet weten dat de stad zelf de moeite van een be zichtiging waard is en vooral niet dat zij in de loop van het laatste decennium ;rote culturele betekenis ge degen heeft. Sinds de op- richting en de bouw nl. van de Fondation Pierre Gianas- sa, een even modem als 'unctioneel museum dat werd gebouwd door twee broers van het aannemers geslacht Giannadda ter ere van hun hevig in archeolo gie en beeldende kunst geïn- eresseerde jongste broer ?ierre Gianadda, die bij een vliegtuigongeluk in Italië om het leven kwam. Het museum of als men wil cultureel centrum vormt de overkapping van de gallo-romeinse opgravingen en vondsten die op deze plek •werden gedaan en deze kan 'en vervolgen tot in de erbij ehorende tuin. Tevens is in iet gebouw een klein, maar eer interessant museum ran zeldzame oude automo- 'ielen ondergebracht. In de >verige prachtige ruimten yorden elk jaar belangwek kende overzichtsexposities van moderne internationaal •kende beeldende kunste naars gehouden. Uniek in deze serie is de thans lo- pende tentoonstelling ge- aan werk van de beeldhouwer Alberto Giaco metti, die in Stampa, Grau- bunden geboren werd, het grootste deel van zijn leven te Parijs woonde, maar de band met zijn geboortestad nooit verbrak en ook in btampa begraven ligt. De AKI werken van zijn hand die hier werden samenge- l£öracht, zijn afkomstig van merendeels Zwitserse ver zamelaars of behoren toe aan de Stiftung Alberto Giacometti die in Zürich ze telt en de artistieke nalaten schap van de kunstenaar be heert. Het betreft hier dan ook de meest omvattende Giaco- metti-expositie die ooit werd gehouden wat bete kent dat men hier voor het eerst kennis kan maken met veel onbekend en nog zelden of nooit eerder tentoonge steld werk. Aan de hand van exemplarische stukken kan men de ontwikkeling van Giacometti van abstrahe rend, surrealistisch tot weer tot de werkelijkheid terug kerend plastisch kunstenaar vervolgen. Het meest in drukwekkend een serie vroege tot het uiterste geab straheerde portretbustes in steen, dan natuurlijk zijn steeds langer en dunner wordende spichtige bronsfi guren en vooral zijn geschil derde en getekende portret ten en zijn tekeningen in het algemeen. Men ziet hier Giacometti als een aftaster van het le ven: in de wijze waarop hij zijn figuren als beeldhouwer opbouwt en waarop hij als schilder en tekenaar in zoe kende, gebroken lijnen tot op de bodem van de zicht bare werkelijkheid poogt te gaan. Een machtige en ont roerende ervaring, die late vakantiegangers nog tot 2 november kunnen onder gaan. WILLEM ENZINCK 3 Ml Een van de schilderijen, die Dolf Hartsuiker maakte (Kunst Onder De Toren) Dolf Hartsuiker, schilderijen en litho's. Kunst Onder De Toren, Torenpassage, Breda. Open: woe t/m za 13-17 uur. Tot 27 september. De Utrechtenaar Dolf Hartsuiker (42) combineert in zich zelf enkele eigenschappen, die aan zijn artistieke loopbaan extra spanning (en inspanning) geven. Hij was een jaar of tien praktisch werkzaam als psycholoog in keiharde situa ties. Toch is hij geen schilderende hobyist of intellectueel met artistieke allures. Hij heeft uiteindelijk gekozen voor een bestaan als beeldend kunstenaar. Zijn 'verleden' blijft hem daarbij evenwel begeleiden, zowel bij zijn bedachtza me/rationele manier van werken als bij de thematiek. Aanvankelijk zette hij deze om in fotografisch-realisti- sche taferelen waarbij de situatie van de mens in een tech nocratische stadscultuur tot uitdrukking gebracht wordt. In zijn jongste werk (de expositie geeft een overzicht van zijn laatste twee jaren) is sprake van - wat hij zelf noemt - een 'psychisch realisme'. Wat er gebeurt tussen- en met mensen (met een accent op het erotisch-sexuele) bepaalt voor een be langrijk deel de inhoud van zijn 'geschilderde' taferelen. Daarbij gaat het met name over mensenparen. Het dubbele daarbij (aantrekken en afstoten) komt tot uitdrukking. De harde confrontaties van mensen binnen het 'alledaag se' wordt enigszins mild gemaakt door een wat meewarige vervreemding; zijn mensen zweven als het ware binnen ver tekenende contouren in de ruimte. Hoewel het gevaar van de te bedachte illustratieve prent (soms tegen het cartoonach tige aan) op de loer ligt maken zijn schilderijen indruk. Zijn manier van werken (vingerpainting met verdund pastel krijt) levert verrassende resultaten op, hoewel het materiaal hier en daar geweld lijkt aangedaan. Een enkel gepenseeld doek maakt nieuwsgierig naar zijn verdere ontwikkeling van deze techniek. Dolf Hartsuiker is een boeiend kunste naar. Deze tentoonstelling maakt dat duidelijk. HE. Sieraden van internatio nale ontwerpers. Galerie Que Van, Dumortierlaan 112, Knokke. Open: gedu rende de weekeinden van 10.00-12.00 en van 15.00-19.00 uur. Tot 15 september. Galerie Que Van, die op valt door een even verfijnde als functionele inrichting en outillage, is de werkplaats en de expositieruimte van de jonge Vlaamse sieradenont- werpster Monique van Hed- degem. Zij stelt er regelma tig haar eigen werk, dat op valt door een fraai gebruik van combinaties van zilver met ebbenhout en ivoor; èn produkten van Vlaamse col lega's tentoon. Naast deze vaste collectie heeft zij nu een kleine expositie van in ternationale juwelenont- werpers ingericht. Het be treft hier de Duitse kunste naars Ulrike Bahrs, Verena Formanek, Marion Herbst, Esther Knobel, Winfried Kruger, Marianne Schli- winski, de Spanjaard Ra mon Puig Cuyas en de Ne derlander Gijs Bakker. Wat aan het gehele ensemble van door hen gemaakte sieraden opvalt, is de algemene ten dens van kostbare materia len als goud en zilver af te zien. Er worden plastic slan getjes gebruikt, alle moge lijke soorten metaal worden uitgezaagd of bewerkt. Een verdere tendens is met deze eenvoudige materialen een ludiek resultaat te bereiken; er is een duidelijk streven naar vrolijke opfleuring van de gestalte en kleding van wie ze draagt. Er zijn veel dierenfiguurtjes, menselijke silhouetten in bonte kleuren: Dat geldt ook voor de Spanjaard Cuyas als hij schilderijen van zijn lands man Juan Miró in sieraden vertaalt. Kenmerkend is ook dat de moderne juwelenont- werper niet meer de voor keur van de klassieke ont werper voor hals en borst deelt: zo ontwierp Marianne Schwilinski een soort van zuiltjes die op de schouder worden gedragen, Ulrike Bahrs toont een met goud draad en plexiglas versierde halskraag en Gijs Bakker toont zich een met haar ver wante geest: hij laat hier een uit plastic bestaande halskraag zien bestaande uit een segment van een rode roos met dauwdroppels erop. Geestig is een andere halskraag van zijn hand die de vorm van een van achte ren geziene man die zijn ar men om de hals van de draagster slaat. De dame in casu bevindt zich dus in een staat van permanente om helzing. Uit het bovenstaande moge blijken dat een bezoek aan deze expositie, zeker voor het vrouwelijk deel van de natie, ruimschoots de moeite loont. W.E. Alex Hogenhout, ge mengde technieken. Galerie Micro, Heuvel 19, Ooster hout. Open: di-vrij 10-12 en 14-17 uur; vrij 19-21 uur en zo 14-17 uur. Tot en met 19 september. Micro begint aan zijn laatste seizoen in de ruimte aan de Heuvel. Er is sprake van een nieuwe expositie zaal. We hopen dat deze een directere publieksbereik- baarheid zal hebben dan deze door twee trappen ge hinderde bovenzaal(tje). Het werk van Hogenhout past overigens uitstekend in zo'n kleine besloten ruimte. Met enige verwondering heb ik gekeken naar dit kleinschalige werk, gemaakt door een 'boom van een vent'... Alex is een echte prie- gelaar. Met stukjes ijzer- draad, stof, metaal, steen etc drukt hij kleine (enkele cen timeters) hoekige, 'grafische' figuren op maagdelijke vlakken. Ze zweven als een soort mantra's in de onbe paalde ruimte en zijn daar door zeer bepalend. De ont stane figuraties kleurt hij heel fijnzinnig in. Het oog van de kijker kan zeer ge concentreerd geboeid raken. Het lijkt allemaal preten- tielozer dan het is. Enkele aanwezige plastische objec ten, samengesteld uit na tuurlijke, voor de hand lig gende, stoffen geven de in druk dat hij bezig is zich wat los te maken uit deze wat bezeten eenzijdigheid. Deze drang naar monumentalere vormgeving moet echter nog verder uitgekristalliseerd worden. HE. Arianne Vastrick, tekenin gen. Gaieriedee, Eiftweg 2 (nabij Automuseum), Raamsdonksveer. Open: di t/m zo 12-18 uur. Tot en met 28 september. Arianne (26) studeerde in 1985 af op St.Joost te Breda. Op de afdeling mode-teke nen. Dat is duidelijk te zien op het eerste oog. Maar het blijkt dat ze min of meer ge dwongen in die richting ge stuwd werd. Model tekenen is haar favoriete bezigheid. Haar modelstudies zijn veel meer vanuit de ïosse pols getekend en zijn heel boeiend; zeer lijfelijke erva ringen via driftige lijnen en vlekken in kleur. Goed ge daan. Daarbij zijn er nog en kele taferelen te zien van elkaar beminnende mensen, die met al hun (tekentechni- sche) kwaliteiten toch nog te veel vastzitten in de mode- erfenis, zodat de show het nog wint van de innerlijke artistieke kracht. Mogelijk dat zij via de schildertech niek zich kan bevrijden van het corset van een academi sche opleiding in een niet zo geliefde richting. Toch heeft ze er het een en ander van op gestoken, waarmee ze met veel perspectief verder kan. HE. Paula Schaper met fan tastische zonnewijzers. Ga lerie Geer Pouls, Dieststraat 3 Breda, open woensdag tot en met zondag van 14 tot 17 uur tin 14 september. De zonnewijzer, een zeer oud instrument ten behoeve van het verlangen van de mens naar wat vastigheid, heeft Paula Schaper zuiver als vorm geïnspireerd tot het maken van ludieke con structies en vrolijke schet sen. De zonnewijzer heeft altijd grote ornamentele kwaliteiten gehad. Het ge volg daarvan is dat de zon newijzers van Paula Scha per bedrieglijk op werkbare lijken ondanks hun bizarre verschijningsvormen. Als materiaal is door deze jonge op St. Joost in Breda afge studeerde beeldhouwster niets geschuwd. Gedetail leerd uitgehakte houten or namentjes in combinatie met gegraveerd plaatstaal, zowel als plexiglas met hout en staal zorgen voor een op gewekte en frisse visie op het ruimtelijk vormgeven. De kleine tekeningen on dersteunen het idee dat grenzen er zijn om doorbro ken te worden en dat een beeldhouwster ook tweedi mensionaal aantrekkelijk werk kan leveren. Het zijn luchtige pentekeningen van nog meer fantastische zon newijzers en fleurige kleur- schetsjes van zon en mens. Pretentieloos en vrolijk.

de Stem | 1986 | | pagina 17