MDGO Hulst op vossenjacht VEJYOpen School in Hontenisse ONZERE Dullaert mag geen geld lenen TEGEN OVERLAST BARBEZOEKERS IN HET WEEKEND H. Merckx kampioen St.-Jan Schieting Bieb voor ouderen in Hulst Raad Sas Conflict Van Himme met Ockeloen loopt hoog op DESIEM Hontenisse verkiest typemachine boven dure computer Zandehof wordt Lepelstraat Scouting Axel hield zomerkamp VRIJDAG 29 AUGUSTUS 1986 VAN ZEELAND RAAD HULST WIL NIET GARANT STAAN RAADSLID: IK STAP NAAR BOERTIEN KLOOSTERZANDE - Burgemeester A. Kes- sen van de gemeente Hontenisse wil op korte termijn met de officier van justitie van Mid delburg de mogelijkheden bepraten om tijdens de weekends in Kloosterzande strenger op te treden tegen luidruchtige barbezoekers. V; Buurthuis Axel begint met nieuw seizoen BANKOVERVAL Veertig tips na t.v.-uitzending losVoet BS® politierapport Veel ouderen wachten op huis Terneuzen Plaatselijk nieuws St.-Jansteen Terneuzen VRIJDAG 29 AUGUST WETHOUDER: ik SLUISKIL - Het corr onlangs de behoefte peild bij 150 zestigp lijst met vijftig han volg. losVoet E3®li 99.- VOLVO Plaatselijk nieuws Driewegen T22 PAGINA ZEELAND i Van een onzer verslaggevers HULST - De Hulster gemeen teraad wil niet garant staan voor een geldlening die het ge meenschapscentrum Den Dul- laert wil aangaan. Omdat dat een eis is van de bank kan het gemeenschaps centrum de lening voorlopig vergeten. De beslissing kwam gister avond op nogal eigenaardige wijze tot stond. Hoewel er een voorstel van B en W lag om wel garantie te verlenen, deed burgemeester mr. F. Jacobs alle moeite om de raadsleden ervan te overtuigen dat ze te gen moesten stemmen. Dat de den de raadsleden dan ook massaal en ook de drie wet- houders bleken bij de stem ming plotseling tegen hun eigen voorstel. WD-er A. Houben vond dat Den Dullaert in het verleden nooit erg gelukkig is geweest met het tijdstip waarop men leningen aanging. En, zo meende hij dat was ook nu weer eens het geval. Het ge meenschapscentrum wil nu alvast een miljoen lenen tegen goedkope rente, om er in 1992 een dure lening vervroegd mee af te lossen. Burgemeester Jacobs stelde dat het financieel belang van de gemeente er niet mee ge diend zou zijn, als de raad zich nu garant zou stellen. „Den Dullaert moet nog maar even afwachten", meende hij. „De lucht is momenteel bezwan gerd van signalen dat de rente nog verder zal zakken". Als dat gebeurt, aldus de burge meester, moet het gemeen schapscentrum nog maar eens opnieuw bij de gemeente aan kloppen. G. Naessens (Ge meentebelangen) sputterde nog wat tegen, maar liet zich toch overtuigen. De raad ging akkoord met een bijdrage van 2.000 gulden voor een CT-scanner voor Zeeland, al heerste algemeen de overtuiging dat dit in feite een zaak is voor de rijksover heid. „Dat vinden wij ook", stelde wethouder P. Weemaes, „daarom moet dit geld ook worden gezien als een solida riteitsbijdrage, om steun te ge ven aan de politieke druk op de staatssecretaris". Mevrouw E. Hageman- Brands zei zeer verontrust te zijn over de perikelen rond de MDGO-school in Hulst. „In de ziekenhuiskwestie in Hulst onsportief gedrag verweten. Om in sporttermen te blijven, het begint steeds meer te lij ken op een match Hulst-Ter- neuzen, waarbij Terneuzen meestal thuisspeelt. Welke waarde", zo vroeg ze zich af, „moet in dit geval worden toe gekend aan de arbitrage". Daarmee doelend op onder- wijsgedeputeerde R. Barbé. „Die", stelde wethouder W. Kayser kordaat, „is momen teel partijdig". Kloosterzande bepleit harde aanpak politie ST.-JANSTEEN - Tijdens de laatste schieting die voor het kampioenschap van de schut tersvereniging St.-Jan werd gehouden, bewees H. Merckx zijn grote klasse. Al lang aan de leiding, schoot hij toen ook de meeste punten, waardoor hij onbetwist kampioen werd met 51 punten. De tweede plaats was voor E. Verschueren met 39 punten, 3. G. Merckx, E. Savooy en R. Gijsel met 29 punten. Bij de beginnende schutters werd R. Gijsel kampioen. 2. P. de Let ter en 3. F. Engels. Bij de da mes werd A. Savooy eerste met 18 punten. De schutters vereniging huldigt haar kam pioenen donderdag 4 septem ber om 19.30 uur in het clublo kaal, café De Sport. ST.-JANSTEEN - Bejaarden- schieting, De Warande, 38 schutters: hoge vogel: J. van Kerkhoven; eerste zij vogel: F. Reunis, beiden St.-Jansteen; tweede zij vogel: E. Janssens, Moerbeke; grootste aantal (4): A. Stevens, Hulst. Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - Tijdens de be handeling van een raadsvoor stel tot wijziging van een aan tal begrotingen in de raad van Terneuzen ontnam burge meester Ockeloen het woord aan A. van Himme (Links Per spectief). Een hooglopend con flict over de interpretatie van het reglement van orde voor de gemeeteraad was het ge volg. Toen Van Himme in wilde gaan op de wijziging van de begroting van de gemeente lijke sociale dienst ontnam Ockeloen hem het woord om dat de wijziging volgens hem een puur technische zaak was waar men tijdens de raadsver gadering alleen maar voor of tegen kon zijn. Hij wees daar bij op het reglement van orde, dat hem zou rechtigen Van Himme het woord te ontne men. Van Himme wees eveneens op het reglement van orde en zei dat ieder raadslid het recht had over welk onderwerp dan ook het woord te voeren. Hij vroeg zich af waar hij anders over zaken van de sociale dienst kon voeren, omdat hij Hij zegde dat gisteravond toe tijdens een hoorzitting in het gemeentehuis voor de bewoners van de Cloos- terstraat die de overlast meer dan beu zijn en om een hardere aanpak van de politie vragen. De klachtenlijst was in drukwekkend. Urineren tegen gevels en in brievenbussen, parkeren op inritten van be woners, claxoneren, vernielin gen en baldadigheden, het constant af en aan rijden van auto's en motoren. Met al deze irriterende en nachtrustver- storende activiteiten, vooral op de late zaterdagavond, heb ben de bewoners van deze drukke 'caféstraat' nu al jaren te maken zonder dat er maat regelen naar hun zin worden genomen door gemeente of po litie. Tijdens de hoorzitting bleek gisteravond overduidelijk dat er bitter weinig te doen is te gen dit soort uitwassen. En dat ook van het overleg met justi tie geen wonderen moeten worden verwacht. „Een pasklare oplossing is er niet voorhanden. De bewo ners moeten zich realiseren dat ze in een straat wonen waar veel horeca aangelegen heden zijn. Helemaal stil is het in de Cloosterstraat niet te krijgen. We zullen er naar streven de overlast binnen de grenzen van het fatsoen te houden. Maar geef ons even de tijd", zo vroeg Kessen aan zijn gehoor. De zwarte piet werd gister avond door vrijwel iedereen naar de politie doorgeschoven. De excessen zijn mogelijk om dat de politie ze toe staat, zo luidde alom het oordeel. En kele grieven: 'Er wordt nau welijks gesurveilleerd in de Cloosterstraat en als de politie er is wordt er niet opgetreden'. 'Hoe is het mogelijk dat kinde ren onder de zestien jaar dronken over straat lopen'. Plaatsvervangend groeps commandant P. Ardonne ver duidelijkte de bewoners dat de politie, die ook nog eens te ma ken heeft met een gebrek aan mankracht, gebonden is aan wettelijke regels en dat die weinig speelruimte bieden om op te treden op de manier zoals de bewoners het graag zouden zien. Constante surveillance in de Cloosterstraat kunnen de be woners wel vergeten. In de bars de leeftijd van de bezoe kers controleren is er ook niet bij. Optreden tegen automobi listen die hun auto op inritten van bewoners parkeren kan al evenmin omdat de politie op privé terrein geen bevoegd heid heeft. De daders op heterdaad be trappen, wat ook al diverse malen is gebeurd, is in feite de enige oplossing. Maar gezien het feit dat tijdens het week end in heel Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen maar een auto met twee agenten kan worden ingezet is die kans niet erg groot. De onbevredigende ant woorden bracht een van de be woners bijna tot wanhoop. „Wat kunnen wij gezamenlijk doen. Het wordt alleen maar erger", slaakte ze. Het invoeren van een slui tingstijd zoals van verschil lende zijden werd gesugge reerd ziet Ardonne in ieder ge val niet als een oplossing. In tegendeel. Als honderden aan geschoten mensen tegelijk de straat op worden gestuurd ne men de kansen op heibel vol gens hem enkel maar toe. „We hebben sluitingstijd gekend en dat gaf toen een geweldig on gevallenbeeld te zien. Dat heb ben we daarna nooit meer ge had". DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Kantoren Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoon nummers op pagina 2. Openingstijden: 8 30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Terneuzen: Rein van der Helm (editie-chef), Jan Jansen (plv. chef), Emile Calon, Co Meertens, Joep Trommelen, Cor de Boer (foto), Ton Koomen (sport). Hulst: Frank Deij, Eugène Verstraeten. Middelburg: Henk Postma. Advertentie-exploitatie Inspecteur Zeeland: C. Menu, privé tel. 01150- 95839. Van een onzer verslaggevers KLOOSTERZANDE - In het gemeentehuis van Hontenisse houdt men het voorlopig op een 'ouder wetse' typemachine voor het uittikken van rijbewij zen. Burgemeester en wet houders zijn teruggeko men op hun aanvankelijk plan om voor dat doel de secretarie te verrijken met een peperdure computer met printer. Met nog een beeld scherm en wat bijkomende spullen erbij zou de hele handel de gemeente 26.000 gulden gaan kosten. Dat vond de financiële com missie nogal veel geld. Die adviseerde het college dan ook eerst nog eens te kij ken naar een goedkopere oplossing. Die is gevonden door bij de PTT eenvoudigweg een beeldscherm te huren. Met de aanschaf van zaken als een fotostanstang, lami- neerapparatuur en de in- stallatiekosten van de Vi- ditelterminal erbij is de gemeente dan voor 8.465 gulden gered. „We kunnen nu wel apparatuur gaan kopen", zei burgemeester mr. A. Kessen tijdens de raadsvergadering, „maar we weten nog helemaal niet of we die wellicht later ook nog voor andere din gen kunnen gebruiken, dan het vervaardigen van rijbewijzen". Vandaar dat de typemachine voorlopig niet uit de gratie is. Een en ander betekent ook een voordeeltje voor de burgers. Door de goedko pere oplossing komt een nieuw rijbewijs nu op 23,75 gulden, in plaats van de 26,50 gulden waarvan eerst werd uitgegaan. v Ff. Wij verhuren ook personenauto 's. ed van Eedenstraat l TERNEUZEN lel 011500 3456 al le Zandeplein 17 KLOOSTERZANOE lel 01148- 1412 AXEL - Het buurt- en club huis in Axel gaat dit jaar ver der met het geven van diverse cursussen en activiteiten. Het nieuwe seizoen begint officieel op 15 september. Belangstellende kunnen deelnemen aan een cursus knippen en naaien, textiele werkvormen, volksdansen, bloemschikken. Verder is er een kinderclub op woensdag middag voor kinderen in de leeftijd van zes tot twaalf jaar. Het buurt- en clubhuiswerk speelt zich af in de kelder van cultureel centrum De Halle aan de Rooseveltlaan. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - Na de uit zending van Opsporing Ver zocht, waarin gisteravond ook de bankoverval in Wemel- dinge aan de orde kwam, zijn bij de Rijkspolitie Zeeland veertig tips binnengekomen. „Daarbij zitten hele bruikba re", aldus politiewoordvoerder Ton Muller. „Ze zullen alle maal nader worden onder zocht., De bewuste tips gaan onder meer over adressen waar de speciale boombinders te koop zijn waarmee het bankperso neel werd gekneveld en ook tips die kunnen leiden tot her komst van het gevonden stuk blauw-witte karton. Enkele tips hebben ook betrekking op de persoon van de daders. Ü5 Cf SINDS 1910 VERTROUWD VAKMANSCHAP NET EVEf A 9 EVEN ANDERS VW-bonnen worden bij ons geaccepteerd Fred van Eedensli Sr Hol le Zandeplein "V TERNEUZEN lel 01150-13456 A KLOOSTERZANOE 16101148-1412* GROEDE - Woensdagavond is op de Provincialeweg me vrouw G. M. uit Groede met haar personenauto over de kop geslagen om vervolgens in een greppel terecht te komen. Mevrouw M. werd verblind door een tegenligger. Bij dit ongeval is de auto geheel ver nield en mevrouw M. liep een gebroken enkel op. Deze straatmuzikanten waren een onderdeel van de vossenjacht. Van onze correspondente HULST - De eerstejaars leerlingen van het Middel baar Dienstverlenings en Gezondheids Onderwijs (MDGO) in Hulst hebben gisteren op aangename wijze kennis gemaakt met de school. In de ochtenduren wer den de gebouwen aan de hand van een opdrachten- tocht verkend en maakten de leerlingen kennis met - FOTO DE STEM/CORJ.DE BOER de docenten, 's Middags volgde een vossenjacht door Hulst met achttien 'vossen'. Zo had bij het stadhuis een bruidspaar postgevat en waren bij het postkantoor twee nep- straatmuzikanten te zien. Voorts waren er verspreid door Hulst onder meer nog twee werksters in kleder dracht en ramenlappers. Halverwege de middag zat de eerste 'schooldag' er op. Van onze correspondent HULST - De Hulster ouderen krijgen een eigen bibliotheek in het dienstencentrum De Lieve. Het leesaanbod bestaat uit honderden boeken die re gelmatig zullen worden 'ver verst'. De bieb voor ouderen wordt woensdag 3 september feeste lijk ingewijd met een ander half uur durende puzzel-wan deltocht door de stad. De deel nemers gaan telkens met groepjes van vier op pad. Bij terugkomst moeten vijf vra gen worden beantwoord. Voor de beste deelnemers liggen er prijzen klaar. Van onze correspondent TERNEUZEN - Zo'n 170 be- jaarden staan bij de Woning bouwvereniging in Terneuzen ingeschreven voort een be jaardenwoning. 33 Uit Sluiskil en 5 in Bier vliet, in de andere kernen is de woningbouwvereniging Ter neuzen niet actief. Terneuzen spant de kroon met zo'n 144 aanvragen. De meeste aanvra gen geldt de bejaardenflat de Veste. 106 Bejaarden staan hier op de wachtlijst. De nieuwbouw op het Java kan enig soulaas geven. Voor de 30 te bouwen bejaardenwo ningen hebben zij echter al 55 serieuze kandidaten aange meld bij de woningbouwvere niging, die al op zoek is naar meer mogelijkheden. KLOOSTERZANDE - Het creatief denkwerk van B en W over de naam van het toekom stig woonwagencentrum aan de Rooseveltstraat in Kloos terzande oogstte tijdens de raadsvergadering niet de ver wachte instemming. Omdat de omgeving bekend staat als Zandepolder legde het college het idee op tafel om het centrumpje Zandehof te noemen. Dat werd echter door me vrouw J. de Kock-Ringoot (lijst P. Mangnus) als verwar rend ervaren. Zij wees er op dat er al een Hof te Zandeplein is en een woning die Zandehof heet. „Wij dachten dat Lepel straat meer passend is", argu menteerde ze. „Immers, zo wordt die buurt al sinds jaar en dag in de volksmond ge noemd". „Nou, maak er dan Lepelhof van", reageerde CDA-er B. Pauwels. „Want een straat wordt het toch eigenlijk niet. Of Roosevelt- hof", filosofeerde hij verder. „We kunnen hier wel allerlei namen gaan verzinnen en overal over stemmen, maar dan gaat het wel een ellen lange geschiedenis worden", greep burgemeester mr. A. Kessen in. Zonder stemming werd daarom rap besloten dat het woonwagencentrum het naamplaatje Lepelstraat krijgt. ook al buiten de commissie So. ciale Zaken is gehouden. „An- ders kan ik wel inpakken, n ervaar dit als een klap in het gezicht van de mensen die op Links Perspectief gestemd hebben", zei hij. Toen hij zijn betoog ver volgde en Ockeloen hem op. nieuw afbrak vroeg het raads- lid om schorsing van de verga, dering om te kunnen overleg, gen met de fractievoorzitters. Na hervatting van de verga-! dering bleek dat D66 en de PvdA hem steunden in zijp opstelling. PvdA-fractievoorzitster a. Stahl-Hemelsoet: „Er staat nergens in het reglement dat Van Himme daar niet over zou mogen spreken". Mevrouw j, Leunis sprak na afloop van de vergadering zelfs over 'arro gantie van de macht'. A. de Bruin zei namens de socialis ten: „Ik heb me even zitten af. vragen waar we mee bezig zijn als meerderheden min derheden op deze wijze het woord ontnemen". Daarop antwoordde Ockeloen fel dat er al sinds de jaren dertig 'aan de wortels van de Nederlandse democratie is geknaagd'. „Als de democratie zich niet ver weerd tegen destructieve krachten zal deze verloren gaan", beet Ockeloen zijn par tijgenoot toe. Van Himme zei na van de vergadering bij zijn standpunt te blijven en in een volgende vergadering over dergelijke zaken weer het woord te voeren als hij daar het nut van inzag. Hij zag het gemak waarmee de overige partijen in de raad de burge meester steunden als een 'be wijs voor de lage kwaliteit van de raad'. „En als het moet ga ik desnoods naar de commissaris van de koningin", zei een ver twijfelde Van Himme. Van onze correspondent AXEL - Kabouters, een flinke horde welpen en de verkenners van scouting Axel- De Vier Ambachten, hebben de laatste week van de vakan tie in Huybergen bivakkeren! en kamperend doorgebracht De grote groep, in totaal K jongens en meisjes en 20 lei ders en leidster, kan terugzien op een geslaagd zomerkamp dat zeker voor herhaling vat baar is. Dit kamp is na vele jaren weer het eerste kamp, omdal vorig jaar opnieuw met scou ting in Axel is gestart. In sep tember start scouting Axel ook met Rowans en Sherpa's, jon gens en meisjes tussen 14 en 1' jaar. Men kan zich hiervooi opgeven bij de leiding. Stormschade - De storm van de afgelopen dagen bracht veel schade aan aan het bo- menbestand van R. Inghels aan de Oude Drijdijek. Var een groot aantal bomen weri de top gerukt, takken braker af en een boom moest van weg worden geruimd. Ook ir> een aangrenzend tuintje kwam een boomtop terecht. Steen - Tijdens de algemene ledenvergadering van de voet balvereniging Steen werder de volgende nieuwe bestuurs leden gekozen: G. van Rattin gen, A. Totté, J. van Remortel G. Hense en W. Thierman Deze bestuursleden namen plaats in van de aftredende le den J. Bral, E. Picavet, Francken en G. van Duyse. Ir het bestuur moeten de taker nog verdeeld worden. F. Col man werd voor de twaalfd' keer in de kascommissie geko zen. Bazaar - De Stichting Welzij' voor Ouderen houdt donder dag 16 en vrijdag 17 oktober 4 jaarlijkse bazaar in het dien stencentrum 'De Veste' het Oostelijk Bolwerk. Don derdag is de bazaar geopent van 14.00 tot 17.00 en van 19.# tot 21.00 uur. Vrijdag sluit bazaar een half uurtje eerder KLOOSTERZANDE - Na een succesvol experiment met een 'Open School'-groep in Hulst wil het VEJV nu ook met een dergelijk groep van start gaan in Hontenisse. Uit de ervaringen van vorig jaar is namelijk gebleken dat bij mensen uit Hontenisse de afstand naar Hulst een drem pel is geweest om aan een Open-Schoolgroep deel te ne men. Dit jaar wordt er in tegen stelling tot vorig jaar samen gewerkt met de avondscholen gemeenschap uit Terneuzen. De Open School is bedoeld voor mensen die ervaren dat ze met hun kennis in de sa menleving weinig kanten uit kunnen. De Open School kan een voorbereiding zijn naar een opleiding voor bijvoor beeld mavo, maar kan ook een einddoel voor de deelnemer zijn. Redenen om een Open- Schoolcursus te volgen kun nen zijn: meer zelfvertrouwen willen krijgen, meer van de maatschappij willen begrij pen, hulp kunnen bieden bij het huiswerk van de kinderen of meer contact met anderen willen krijgen. De term 'school' is in dit verband een niet zou gelukkige benaming, want er wordt juist op een niet-schoolse manier gewerkt. Daarbij wordt uitgegaan van de ervaringen van de deelne mers. De groepen van ongeveer twaalf mensen komen twee keer per week bijeen onder leiding van twee begeleiders. Een keer overdag en een keer 's avonds. De cursus duurt twee jaar. Tijdens de thema bijeenkomsten is de groep be zig met een onderwerp dat de deelnemers zelf uitkiezen. De ervaringen van de deelnemers met de onderwerpen nemen hierin een belangrijke plaats in. Naast het uitdiepen van de onderwerpen wordt er ge schaafd aan sociale vaardig heden zoals leren luisteren en een eigen mening durven uiten. Daarnaast wordt er ook met vakken gewerkt, taal en reke nen. Daarbij wordt het ken nisniveau van de deelnemers minstens op het niveau vat het basisonderwijs gebracht De cursus kost drie gul den per week en iedereen vanaf zeventien jaar kan mee doen. Op 9 september is er een in formatie-avond in het VEJV; gebouw aan de Rozenstraat t te Kloosterzande (de voorma lige Willen Alexanderschoo! Die begint om 19.30 uur. Votf verder informatie kan met ooi> terecht bij Bernard de Ruyc> van het VEJV. Van een onzer verslaggevers SAS VAN GENT - Niet zondei slag of stoot heeft de gemeen teraad van Sas van Gent gis teravond de Geluidhinder- zone voor de kern Sas vastge- teld. Huiverend ging de oppo sitie (WD en CDA) tenslotti met de rest van de raad mee. Een huiver die voortvloeid< uit de onbekendheid met de fi nanciële consequenties die t( nemen saneringsmaatregelei in het kader van de Wet op di Geluidhinder met zich brengt. Milieu-wethouder Marqui Han bon Van onze Gistermiddag overh Goethals de handtekenii jaardeninstanties uit S vereniging in Terneuzen Aanleiding tot de handtek ningenactie was de exposi van de woningbouwverer ging en de stichting welzi voor ouderen over het onde werp 'wonen en welzijn plus'. Aan de hand van m quettes en schetsplannen we den de mogelijkheden voor 1 bouwen van woningen, aanj past aan ouderen, voorgestel Uit de aansluitende discc siemiddagen bleek dat vooral onder de ouderen gri behoefte bestond aan spraakmogelijkheden en nieuwbouw in de kernen Sluiskil (Rentmeesterstra Gildestraat) noodzakelijk w De uitspraak van de heer E gelsma dat slechts in het gi stigste geval over twee jé nieuwbouwplannen verv, (ADVERTENTIES) SINDS 1910 VERTROUWD VAKMANSCHAP NETEVENANDE AUTOALARM 5 nu vanaf We weten niet wat beter is: üw VOLVO of onze service. CAPPENDIJ AUTO'S TERNEUZEf Mr. F J. Haarmanweg 49 Tel. 01150-97 Concert De koninklijke ziekvereniging 'Harmonie de drumband 'Willem kelszoon' uit Biervliet gf morgen een concert op Burgemeester Verplankep De aanvang is 19.00 uur. Burgerlijke stand Kanaal: - Geboren: Björn, zv W. BI maart en D. van Leeu Terneuzen; Edwin, zv F. en E. van de Wege, Terneu Celesta, dv R. Dhuij vette D. Alblas, Westdorpe; Ra dv N. Payne en B. de Ro brune, Terneuzen; Wayi< C. Teke en E. Kahya, Sas Gent; Wesley, zv J. Broe ven en M. Hamelink, Ter zen; Roald, zv J. Boschitsc D. Slock, Terneuzen; Jan, zv J. Kolijn en M. D man, Axel; Gerben, z\ Scheerders en G. Bakker, neuzen; Thierry, zv R. de luwé en M. van Paemel, van Gent; Jordi, zv- E. straeten en M. van Hl Terneuzen; Leroy, zv d. H man en J. Piessens, Marcus, zv M. van Rijsbe en A. Meertens, Zaamslag bine, dv A. Wieland e Zielschot, Terneuzen; dv R. van der Have en A. sen, Hoek; Stefan, zv C. terweele en N. Deven Oostburg; Michael, zv Henskens en E. van der den, Westdorpe; Eef, d Krook en C. Zegwaard, dorpe; Daniël, zv M. Montfoort, Axel; Randy, Durinck en J. Corveleijr van Gent; Catharina, dv J Dixhoern en L. Bolleman

de Stem | 1986 | | pagina 10