>0K B.V. SDIPLOMA Enthousiasme wint van regen Volgend jaar vijftig mille voor Hontenisse Kermis Hengstdijk hoort eigenlijk in Kerkstraat Geen subsidie voor Katelijne OP AANKOPEN VAN SPULLEN Oplichter actief in W-Z-Vlaanderen DE STEM Na regendag toch droge start voor Hulster braderie HULST e.0. UTHEKARIS m/v ,"!|bl 108a- IDSHOW ZATERDAG 23 AUGUSTUS 1986 id te ag 24 iiEuwm UREN IN BOLMf 1034.' ïandelingen vanaf 160- VAN ZEELAND Reddingsbrigade verkoopt loten Weekenddienst Stemredactie SLOTDAG SPEELWEEK AXEL: RIOLERINGSPLAN GROENENDIJK politierapport ORGANISATOR EDDY DE KORT: COMMISSIE HULST: Camiel de Moor 60 jaar schutter Plaatselijk nieuws Zuiddorpe Axel Sas van Gent Nieuw-Namen Terneuzense gewond na aanrijding Open avonden werklozenproject redelijk bezocht T22 PAGINA ZEELAND 2 IE!! iet Range Rover Vogue RANGE ROVER DIESEL 591 01140-13177 i bl) C.K.M.O. TICHTING FEDERATIEVE VINCIALE IOTHEEKCENTRALE LAND week, vak.nr. 86/08/1 Openbare Bibliotheek Vlis- an 22 oktober 1986 voor be id met zwangerschapsverlol J-bibliothekaresse. Per 14 rt een vaste aanstelling als ek voor 25 uur per week tol JVING: ling, uitvoering en leiding en -ontsluiting, ies. k en bibliotheek. libliothekaris. Ie eigenschappen, abouw team maximum an opleiding, leeftijd en erva- 1.330,29 (schaal 43) bruto imaal 2.013,85 (schaal 57) a, telefoon 01184-12947. 'ties binnen 10 dagen na M blad richten aan de direktie Bibliotheekcentrale Zeeland, 4331 JE Middelburg, ondei iturenummer 86/08/1. iroduktieprijzen voor vertrekdat -9-86 en 4/11/18/25-10-86. Bulgaarse kust behandelen zenuwstelsel, gewrichten j, hart, atherosclerose, stress, magering, impotentie etc. in ludstrand <1 nnil vanaf I Uü"' allergiëen, reumatische artn- lanski 1 yinC vanaf IHu"' natie onderstaande bon in^ 3. 1542 m 31 OARANT1EFOND6 College Hulst is kritiek beu /ER EN RANGE ROVER Van onze correspondent KLOOSTERZANDE - Na deze lomer in de weekeinden veel tijd te hebben gestoken in de veiligheid van de badgasten aan de Westerschelde, gaan bestuur en leden van de red dingsbrigade Kloosterzande aan de weg timmeren om op een andere manier de aan dacht op hun vereniging te vestigen. Dit weekeinde trekken de bestuursleden en een aantal leden erop uit om nog een aan tal loten aan de man te bren gen voor een loterij. De uitslag van deze loterij wordt donder dag 28 augustus bekend ge maakt in het zwembad te Kloosterzande. Deze avond zwemmen de leden van de reddingsbrigade voor presta tiebrevetten in drie catego rieën. Na de uitreiking van de brevetten wordt de uitslag van de loterij bekendgemaakt. Zaterdag 27 september wor den in Hulst de districtkam pioenschappen van het district Zuid-West gehouden. Diege nen die willen kennismaken met deze tak van de zwem- sport zijn dan welkom tussen 15.30 en 18.30 uur. Ook kunnen belangstellenden altijd een kijkje komen nemen tijdens de oefenuren in het zwembad. Van een onzer verslaggevers HULST - Burgemeester en wethouders van Hulst vinden dat het maar eens afgelopen moet zijn met de voortdurende kritiek vanuit de raad op de wijze waarop nieuwe spulletjes worden aangeschaft. Ze schrijven dat in bedekte termen aan de raad, naar aanleiding van de fikse discussie die vorige raadsvergadering ontstond over de aankoop van twee zoutstrooiers. „Het moet ons van het hart", aldus B en W, „dat, hoewel wij het meedenken van uw raad ten zeerste appreciëren, het aandragen van alternatieve offertes in de regel geen waarde toevoegt aan de uit voeringstaak die aan ons col lege is opgedragen, zeker niet indien dit staande een raads vergadering geschiedt". Ze wijzen erop dat steeds zorg vuldig wordt afgewogen voor welke soort aanschaffingen het beste een plaatselijke leve rancier kan worden ingescha keld en in welke gevallen in schakeling van een gespeciali seerd bedrijf de voorkeur ver dient. „Met wat voor voorstel we ook komen", licht wethouder G. van de Voorde desgevraagd toe, „ze willen het altijd an ders dan B en W. Waar blijven we als individuele raadsleden ons steeds maar weer kost wat kost onderuit willen halen. Wij moeten toch de vrijheid hebben om spullen te bestellen bij wie we dat het voordeligst achten". De discussie rond de zout- Van onze correspondent OOSTBURG - De laatste dagen is in West- Zeeuwsch-Vlaanderen een oplichter actief. De man heeft het gemunt op video theken, waar hij videore corders en films huurt zon der ze terug te brengen. In Oostburg heeft de man een videorecorder voor een week gehuurd en een tiental films voor een dag. Deze zou hij afgelopen woensdag heb ben teruggebracht, doch tot op heden is dat niet gebeurd. De man legitimeert zich met een rijbewijs dat op naam staat van een De Rijk uit Roosen daal en wonende aan Prinsen singel. Zover als nu reeds be kend bij de rijkspolitie is dit een gestolen rijbewijs. Ook in andere plaatsen in den lande probeert deze man de boel op te lichten. Hij ge bruikt daarbij valse en gesto len rijbewijzen en bedient zich regelmatig ook van de namen Van de Linde en Beens. Onderzoek naar de oplichter is gaande. Het signalement van deze man is: 30 tot 35 jaar, 1.76 meter lengte, donkerbruin haar, suède schoenen en een spijkerbroek. De rijkspolitie verzoekt eventuele gedupeer den zich met de rijkspolitie in Oostburg in verbinding te stellen. Voor redactionele zaken, dus niet voor adverten ties of bezorgklachten, kan dit weekeinde con tact worden opgenomen met Eugene Verstraeten. Telefoon 01140-16755. B.g.g. 01153-1534. jyOBlAO VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Kantoren Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoon nummers op pagina 2. Openingstijden: 830-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Terneuzen: Rein van der Helm (editie-chef), Jan Jansen (piv. chef), Emile Calon, Co Meertens, Joep trommelen, Ronald Verstraten, Cor de Boer (foto), Ton Koomen (sport). Hulst: Frank Deij, Eugène Verstraeten. Middelburg: Henk Postma. Advertentie-exploitatie ^specteur Zeeland: Menu, privé tel. 01150- 95839. W-IO, strooiers werd de laatste keer aangezwengeld door A. de Booy (WD). In hun voorstel stelden B en W dat deze spe cialistische machines niet via een plaatselijke handelaar ge kocht konden worden, maar De Booy kwam triomfantelijk met een offerte voor de dag, waaruit bleek dat het wel kon. Precies dezelfde strooiers voor dezelfde prijs. Na de raadsvergadering grepen B en W de telefoon. Ze kregen te horen dat de firma de laatste tijd, vooral onder druk van de gemeentelijke po litiek en met grote tegenzin, bereid is om zoutstrooiers via een plaatselijke handelaar te leveren. Men is namelijk be vreesd anders teveel orders te missen. Er werd echter wel meteen aan toegevoegd dat de firma zich dan niet meer ver antwoordelijk voelt voor za ken als onderhoud, service en onderdelenvoorziening. Volgens B en W heeft de plaatselijke handelaar geen ervaring met zoutstrooiers, noch onderdelen in voorraad, „zodat verwacht mag worden dat de service-verlening pro blemen zal geven". Voorts wij zen ze op een paar onvolko menheden in de offerte van de plaatselijke handelaar, waar door die voordeliger lijkt dan ze is. Bovendien heeft de leve rancier er nu nog twee procent zomerkorting afgedaan en nog een procentje als hij recht streeks aan de gemeente mag leveren. Daarom hebben B en W besloten vast te houden aan hun eerdere plan om de zout strooiers bij de betrokken firma te bestellen. Van onze correspondent AXEL - De regen kon niets afdoen aan het enthousisasme van de kinderen en de vrijwilligers tijdens de laatste dag van de va kantie-activiteiten in de gemeente Axel. Hoewel het neerval lende water wel voor wat problemen zorgde, gingen alle activi teiten gewoon door. In Axel trachtten 's middags vele kinderen hun tweede hands spulletjes aan de man of vrouw te brengen. De gehele Noordstraat en de Passage werden in beslag genomen door jeugdige handelaars en hun waar. Door de grote be langstelling die er ook van de kant van het publiek was, konden vele kinderen goede zaken doen en met heel wat minder spulletjes huiswaarts keren. Een pannekoeken- kraam zorgde ervoor dat er niet met een lege maag gehan deld moest worden. In Zuiddorpe ging ondanks de regen de huttenbouw ge woon door. Het enthousiasme van de kinderen was zo groot, dat men niet van wijken wist. Lappen plastic zorgden voor wat bescherming. De tent, ter gelegenheid van het 750-jarig bestaan in het dorp aanwezig, bood uitkomst voor het wafels bakken. In Koewacht werd de speel- week besloten met een disco avond in de Vlaschaard. Zo'n tachtig kinderen beleefden er een zeer gezellige avond, die met spelletjes was begonnen. Vol overgave deed men ver volgens mee aan het discodan sen. De avond werd besloten met het uitreiken van prijsjes die met spelletjes waren te winnen. In alle Axelse kernen kon men terug kijken op een zeer geslaagde speelweek. Me vrouw Completers uit Zuid dorpe: „Vooral dankzij de grote inzet van de vrijwilli gers hebben de kinderen een zeer geslaagde week achter de rug. Alles is fantastisch verlo pen". Ook in Koewacht niets dan tevredenheid. Ankie Le- clou: „Het enthousiasme van de vrijwilligers was enorm. We zijn allemaal wat ver moeid van de activiteiten, maar ook zeer voldaan. Voor volgend jaar Lunnen we nu al rekenen op nog meer vrijwilli gers dan dit jaar". Hoewel het aantal vrijwilli gers in Axel te wensen over liet, zag men ook hier tevreden gezichten. Joop en Jenny Dop pergieter: „We zijn blij dat we in Axel toch een speelweek ge houden hebben. Vele honder den kinderen hebben enkele bijzonder fijne dagen gehad". Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - Hoewel de gemeente Hontenisse is afge voerd van het lijstje van ge meenten dat dit jaar geld krijgt uit het extra-fonds van een miljoen gulden voor stads en dorpsvernieuwing in Zee land, betekent dit niet dat men in het gemenetehuis in Kloos terzande deze provinciale bij drage moet afschrijven. Voor 1987 kan Hontenisse toch rekenen op die vijftig mille. Voorrang moest echter dit jaar worden gegeven aan een project in Goes dat uiterst urgent was en waarvoor de aanvankelijk aan Hontenisse voor dit jaar toegezegde gel den mede zijn gebruikt. „Het rioleringswerk in Hon tenisse loopt drie jaar dus het maakt niet uit of het geld dit jaar dan wel in 1987 wordt be taald. Er is een financieel plaatje gemaakt en zowel pro vincie als gemeente weten waar ze aan toe zijn". De statencommissie voor Ruimtelijke Ordening wilde echter wel meer inzicht in de gelden die voor rioleringspro- blematiek worden beschik baar gesteld. Zoals bekend wordt volgend jaar voor stads- en dorpsvernieuwing weer een miljoen extra in het vooruitzicht gesteld en hebben GS toegezegd dat hiervan de helft voor rioleringszaken wordt aangewend. Soms blij ken gelden voor rioleringsza ken onderdeel te zijn-van gro tere kredieten voor bepaalde projecten. Daarom wordt vol gend jaar wat concreter aan gegeven welke gelden voor welke rioleringsprojecten be schikbaar worden gesteld. Mede omdat ook uit andere 'potjes' regelmatig geld voor dit doel wordt beschikbaar ge steld. Met de verdeling als voorge steld kon de commissie ak koord gaan. Dat betekent on der meer dat Oostburg 150.000 mille tegemoet kan zien voor de sanering van Cruson in Breskens. Terneuzen kan een bijdrage verwachten in de sa- neringskosten van het bedrijf Nijssen in Zaamslag. Gratis peperkoeken op de Hulster braderie. Van onze correspondente HULST - Een blonde Do nald Duck (Michael Freyzer) opende gisteravond officieel de 18e braderie van Hulst. Daarvoor had burgemeester F. Jacobs de toegestroomde nieuwsgierigen verteld dat het toch maar slim was van Zeeuwsch-Vlaanderen om een burgemeester uit Lim burg te nemen. Deze had, volgens hem, een recht streekse lijn met de hemel. „Vanmiddag niets dan regen en nu lekker droog en dat blijft zo", aldus de eerste burger die het totale spekta kel van de braderie een kleurrijke bijdrage zei te vinden van de door Hulst zo graag gekoesterde traditie. Het middenstandsfeest begon aarzelend. Heel wat kramen stonden nog leeg en maakten een verlaten in druk. Wel was er volop actie op het podium waar pseudo Woody Woodpeckers en Do nald Ducks probeerden met een imitatie een prijsje in de wacht te slepen en waar de Transfiguratie later op de avond voor het eerst het straattoneel 'Paniek in Pa rijs' opvoerde. Veel bekijks trok de stoet van twee boerenwagens en de leden van de stichting Boerenbruiloft die in vol or- - FOTO WIM KOOYMAN naat duizend peperkoeken uitdeelden en vijfhonderd kinderijsjes. De steppenrace werd om half acht van start gescho ten door een burgemeester die moeite had om met één hand een schiettuig af te drukken, omdat hij in de an dere een peperkoek klemde. Acht ploegen streden rondom de Basiliek voor de prijzen. De ploegleden leg den heel wat proeven af, zo als de hindernisbaan, duw- race, tijdrit en estafette, voor men de getergde spie ren rust kon geven. Vandaag, morgen en overmorgen, zijn er tal van attracties die aan het kijk en kooppubliek worden aan geboden. TERNEUZEN - In de nacht van donderdag op vrijdag is in de gemeente Terneuzen in een vijftal geparkeerd staande personenauto's ingebroken. Daaruit verdwenen evenzo veel autoradio's en -cassette- recorders. De benadeelden, A. R. (Klaprooslaan), A. K. (Beet- hovenhof), W. van D. (Eiken straat), D. van S. (Voltastraat) en M. W. (Baljuwlaan) deden daarvan gisteren aangifte bij de gemeentepolitie van Ter neuzen. Verder werden in die nacht van een aan de Nieuw- straat in de Terneuzense bin nenstad geparkeerd staande Zwitserse personenauto de kentekenplaten afgenomen en vier bougieskabels en werden tevens de gaskabels doorge knipt. WALSOORDEN - De schipper van het vissersvaartuig Kiel- drecht 13, K. P. deed gisteren bij de rijkspolitie te water aangifte van een inbraak op zijn in de haven van Walsoor den afgemeerd vaartuig. Bij de inbraak, vermoedelijk ge beurd in de nacht van dinsdag op woensdag, zijn een mari foon en een verrekijker gesto len, waarde ongeveer 3000 gul den. Men had een ruit van stuurhut vernield. Van een onzer verslaggevers HENGSTDIJK - „De kermis hoort eigenlijk thuis in de Hengstdijkse Kerkstraat. Daar heeft ie vroeger ook ge staan. Een betere plek kun je niet bedenken. Precies tussen de twee cafés in". Verplaatsing van de kermis van zijn huidge stekkie in de nieuwbouwwijk naar de Kerkstraat is een stille wens van Eddy de Kort, de man achter bijna alle nevenactivi teiten die tijdens de Hengst dijkse kermis plaatsvinden. „Maar ik snap de gemeente wel. Dan moet er geen straat worden afgesloten. Maar voor die paar dagen moet dat toch kunnen", vindt Eddy en neemt zichzelf voor de zaak nog eens aan te kaarten. Bij de kermis exploitanten, want die moeten er achter staan. Het is inmiddels alweer de derde keer dat door zijn toe doen een grote tent naast café 't Jagershuis wordt opgesteld om de vele bezoekers te ber gen. „Dat is eigenlijk raar voor zo'n klein dorpje. Maar Hengtsdijk heeft altijd een grote aantrekkingskracht ge had op de omgeving. Ik heb daar geen verklaring voor". Het idee een tent neer te zet ten is drie jaar geleden min of meer uit nood geboren. Het ca fé van Van Dijk ging dicht en Hengstdijk verloor daarmee een van zijn drie pleister plaatsen. Eddy: „Maandag is van oudsher onze beste dag. Dan komen de cafébazen uit de buurt op bezoek. Die zijn altijd op maandag vrij. Ze ne men ook altijd veel volk mee. Toen het café dicht ging, had den we niet genoeg plek meer. Dus dan maar een tent". Door gebrek aan ervaring werd er het eerste jaar een tent zonder vloer gepaatst. „We hebben dagen stof gevre ten. Maar daar leer je van". Er is contact geweest met Ronnie de Kort van de stichting Wal halla uit Vogelwaarde, die een lange traditie op dat gebied heeft, en sindsdien loopt het allemaal op rolletjes. Veel te danken heeft De Kort ook aan de carnavalsvereniging De Polderjongens die zich na ver loop van tijd ook met de orga nisatie ging bemoeien. „Van hen krijg ik vooral fysieke hulp. Bij het opzetten en het afbreken van de tent. Alleen gaat zoiets niet". De Polder jongens zorgen ook voor eigen inbreng. Lange tijd was dat het onderdeel touwtrekken. Nu wordt maandag 1 septem ber het trucktrekken geïntro duceerd. „Daar heb ik geen omkijken naar. Dat is toch wel een hele last van je schou ders". De Kort heeft de touwtjes inmiddels zo goed in handen dat de organisatie hem weinig moeite meer kost. De Hengstdijkse kermis is van vrijdag 29 augustus tot en met maandag 1 september. Van een onzer verslaggevers HULST - De Hulster commissie bezwaarschriften blijft erbij dat de gemeenteraad geen geld moet geven aan de Stichting Vrouwen Gezondheids Centrum Zeeuwsch-Vlaanderen (Kate lijne). Een bezwaarschrift tegen de eerdere afwijzing van subsidie door de raad en een hoorzit ting hebben de commissie niet kunnen overtuigen. De Hulster raad wees het subsidieverzoek af omdat men vond dat de activiteiten van Katelijne een overlapping zijn van wat bijvoorbeeld maat schappelijk werk, kruiswerk, huisartsen en de districtsge zondheidsdienst al op dit ter rein doen. In het bezwaar schrift bestrijdt Katelijne dat. Immers, zo bleek op de hoor zitting, de doelstelling is niet gezondheidszorg, maar eman cipatie van vrouwen op het gebied van de volksgezond heid. Aangevoerd werd dat geen van de bestaande instel lingen werkt vanuit een emancipatorische visie. De commissie is echter van mening dat het in eerste in stantie tot de taak van de ge vestigde instantie behoort om de informatie-verzameling en verstrekking te verzorgen. „Dit geldt voor alle mogelijke onderdelen van aandachts punten binnen de gezond heidszorg en dus ook voor de typisch vrouwelijke proble matiek binnen die zorg". De commissie twijfelt overigens niet aan het nut van een speci fieke organisatie voor vrou wen, maar dat betekent vol gens haar niet dat er meteen ook maar gesubsidieerd moet worden. Daarvoor zijn de middelen in de gemeentekas te krap, zo wordt gemeend. Sub sidie zou niet passen in het huidige gemeentelijke bezui nigingsbeleid. De commissie adviseert de gemeenteraad dan ook op het eerder ingeno men standpunt te blijven. En dat is geen subsidie geven aan Katelijne. Van onze correspondente ST. JANSTEEN - De 71-jarige Camiel de Moor vierde gisteren in café Sport zijn 60-jarig schuttersjubileum. Zijn vader nam hem mee naar de schietingen en zodoende werd hij ook verslingerd aan deze sport. Het viel niet altijd ge makkelijk te combineren met zijn beroep. Ais slager gevestigd te St. Jansteen, kon hij het zich niet veroorloven zoveel schietin gen te bezoeken. Voorzitter J. van Remortel bestempelde hem wel als een trouwe schutter en een goed bestuurslid welke functie hij bin nen de schuttersmaatschappij St. Jan reeds 25 jaar uitoefent. Camiel is ook één van de stimulators geweest voor de oprichting van twee nieuwe staande wippen bij café Sport. Zijn aanwezigheid bij de schietingen wordt door zijn collega's op prijs gesteld. Volgens Camiel omdat zijn prestaties niet zo denderend zijn geweest, maar gezien de reacties van zijn mede- sci utters is dit beslist niet de ware reden. Busreis - De afdeling Zuid dorpe en Overslag van de rk Bond voor Ouderen gaat dins dag 16 september op reis naar Brussel. De route gaat via ver schillende steden. Zo wordt onder meer een bezoek ge bracht aan een kasteel in Gaasbeek. In Brussel zelf, la ter op de dag, is er gelegenheid tot winkelen. Liefhebbers moeten zich voor 5 september opgeven bij de bond. De prijs voor leden bedraagt 40 gulden, niet-leden betalen vijf gulden meer. Hengelen - Hengelaarsvereni ging Geduld Overwint Alles (GOA) houdt vandaag, zater dag, voor haar leden een vis wedstrijd op de kleine kreek. Gevist wordt van 14.00 tot 16.30 uur. De wedstrijd telt mee voor het clubkampioenschap zoetwaterhengelen. Commissie - De raadscommis sie financiën van Sas van Gent vergadert maandag 25 augus tus in het gemeentehuis, aan vang 19.00 uur. Schieting - Bejaardenschie- ting, zaal Pica vet, 25 schutters: hoge vogel: A. de Waal, Nieuw-Namen; eerste zijvo- gel: R. de Rijcke, Hulst; tweede zijvogel: B. de Cock, Nieuw-Namen; grootste aan tal: E. Pauwels, Nieuw-Na men en J. de Doeye, Verre broek; vliegende vogel: Van Heze, Kieldrecht. Kaarting - In zaal Marjo werd een kaarting gehouden. Uit slag: 1. C. de Winckel-J. Schroder, 2. P. Praet-G. van Roeyen, 3. F. Blommaert-Th. Praet. Afvallers: 1. M. Pe- tinda-E. de Koning, 2. G. Ver- hulst-L. van Vlierberghe, 3. A. Thielens-J. Dillis. Handbal - De Kauterse hand balvereniging KHV is op zoek naar een vrijwilliger als pen ningmeester. Eventuele gega digden kunnen zich opgeven bij C. Boussen, Smetstraat 11. Kaarting - In café Du Com merce werd een kaarting ge houden. Uitslag: 1. J. Ver- meersen-W. Schelfhout, 2.1. de Winckel-E. de Koning, 3. G. van Roeyen-J. Dillis. Afval lers: 1. R. Sturm-R. Verbist, 2. J. Schröder-W. Goossens. Kaarting - In zaal R. Thille- man werd een kaarting ge houden. Uitslag: 1. I. de Winc- kel-L. van Vlierberghe, 2. J. Vermeersen-J. van Campen, 3. F. Blommaert-A. Apers. Van onze correspondent TERHOLE - Bij een aanrij ding tussen twee personenau to's werd gistermorgen op de splitsing van rijksweg 60 met de provinciale weg nabij Ter hole de automobiliste O.-van H. uit Terneuzen gewond. Het ongeval gebeurde om streeks half twaalf toen ze ko mende uit de richting Zaam slag geen voorrang verleende aan de automobilist R. van B. uit Vogelwaarde die over de rijksweg reed. Bij de botsing werden beide voertuigen ge heel vernield. Van onze coirespondent AXEL - Deze week kon men tijdens een tweetal open avon den kennis maken met het ge zamenlijke werklozenproject van de gemeenten Axel en Sas van Gent. Dinsdagavond werd het project gepresenteerd in De Halle in Axel, donderdag avond in De Speije te Sas van Gent. Beide avonden was er een redelijke belangstelling. Tijdens de open avonden lieten de verschillende cursus- leid(st)ers zien wat hun cur sussen inhielden. De werklo zen en andere aanwezigen konden zodoende kennis ne men van het werklozenpro ject. Op tafels waren de ver schillende middelen uitgestald die gebruikt worden bij de di verse cursussen, zoals boeken en maquettes. Verder kon men kennis nemen van de activi teiten typen, landschapson- derhoud en pech onderweg. In het nieuwe seizoen zal getracht worden een nieuwe activiteit op te starten. De heer Seys zette de mogelijkheden uiteen om een speel-o-theek te beginnen. Bij voldoende be langstelling zegde hij toe voor de nodige ondersteuning te zorgen. De open avonden be wezen hun nut. Verschillende nieuwe deelnemers hebben zich reeds aangemeld voor het nieuwe seizoen.

de Stem | 1986 | | pagina 27