Gijs Crielaard en zijn protestantse appeltjes Dl E STA D N ■WM)] COMMISSIE OVER INKRIMPING SKW IN BREDA: WIJK IN WIJK UIT auDinq 'M650: 260.000 VAN AKEN DE STEM kort Bredaas! kort Bredaas weer naar school Dagklapper ....Rens,oeh, dat smaakt! vrijdag 22 augustus 1986 VAN STADEN STREEK Cursus metaalbewerking Viering l PERS. AUR0NDF BREDA - De commissie Sociale Zaken heeft gisteravond felle kritiek geuit over de beslis sing van B en W om het sociaal cultureel werk in het kader van de wet werkloosheidsvoorzie ning in Breda sterk ingekrompen voort te zet ten. Zwaar gewonde bij botsing kort verbaal schriften agenda's schoolvulpennen schooletuis tekenartikelen kaftpapier multobanden weekenddiensten MET GERARD VAN HERPEN neleman/ bouwcentrum zundert pfinsenstraat 12, tel. 01696-6000 A68 n te zoenen ticulieren c|e, jubileum, receptie, ïrloving, overwinning, aham, openbare dank, mag best eens in de gma familieberichten, duur hoeft het niet te iten nog geen tientje), om 1,90. Eén grote 45. Voor het plaatsen iding met een tormaat nwijf 13,50 toeslag. aanvraag. Bij niet- dt 4,00 adm.kosten len niet geretourneerd, eet uw tekst 2 dagen sn van onze kantoren, i stuurt u eveneens 2 j naar Postbus 3229, telijke opgaven worden eerd indien naam en )k indien Uw betaling houden ons het recht Dpgaaf van redenen te eren. gsnieuws lom op donderdag. EN VEUL" BEDANKT toen ingezet voor ons dat jen: „Fijn thuis!". Fr. van :e, Geraldine. WILMAEN RENS van harte en tot van avond! T45 pagina stad en streek 2 Het is raar maar waar ONZE JESSSICA wordt 2 jaar. Hartelijk gefeliciteerd. Tante Bep, oom Wil. PAPA CHRIS van harte Proficiat Kusje Laura Goedemorgen OMA WAGENAAR gefeliciteerd met uw 65e verjaardag van uw klein zoons Mark, Peter, Ni co. Ons Diny wil het wel niet weten, maar vanaf van daag gaat ze SARA heten. H.G. defam. B. informatie over ETHERAPIE <\ATKLACHTEN I AANDOENINGEN behandelen HE INFECTIES itrum Oudenbosch HP Oudenbosch 01652-7455 asserS het gezellig winkelen is. 3RBOEKHANDEL KADOTlEK ïrhout 01620-26816 Schrappen cursussen werklozen slechte zaak (ADVERTENTIE) Zaterdag 23 augustus elke 2e fles whisky van dezelfde soort voor de halve prijs. Op is op. Maximaal 10 flessen per klant Breda. Brabantplein 6, tel.: 076-1362 58,Tramsingel 74, De Lunet, tel.: 076-228191. HET Centrum voor Beroeps- oriëntatie en Beroepsbeoefe- ning (CBB) start opnieuw met lessen metaalbewerking aan werklozen van zestien jaar en ouder. De lessen hebben een oriënterend karakter, zodat de deelnemers kennis kunnen maken met een aantal uiteen lopende technieken zoals las sen, draaien, plaatwerken, pijpfitten en dergelijke. Het is de bedoeling dat de deelne mers aan de hand van deze lessen kunnen bepalen of zij geschikt zijn voor een verdere opleiding in deze richting. Er zijn geen kosten aan verbon den. Belangstellenden kunnen zich voor nadere inlichtingen wenden tot het CBB, Slinger weg 90 te Breda, tel. 076-226036 of 076-226112. DOORNBOS - De vereniging van oud KNIL-militairen 'Madjoe', afdeling Breda, houdt woensdag 3 september haar maandelijkse ledenver gadering. Plaats van samen komst is gemeenschapshuis Doornbos in de Abdijstraat, aanvang 14.00 uur. Het is de eerste vergadering na de va kantiestop en er wordt tevens bingo gespeeld. WILHELMINA VIJVERS Zaterdag 23 augustus wordt in (le beide Wilhelminavijvers DE eucharistieviering in de kathedraal in Den Bosch, die door vrouwen wordt bijge woond om te bidden voor een heid in de kerk, wordt gehou den op woensdag 27 augustus en niet aanstaande zondag zo als abusievelijk werd gemeld. De bus naar Den Bosch ver trekt om 9.15 uur vanaf het NS-station te Breda. Opgeven tussen 18.00 en 19.00 uur bij mevrouw Miedema, telefoon 139535. een grote nationale vismara- thon gehouden onder auspi ciën van de koninklijk er kende hengelsportvereniging voor bejaarden en invaliden. Er wordt gestreden om de Skol-wisseltrofee en de wed strijd begint om 11.00 uur. In schrijvingen aan het paviljoen Paul Windhauseweg 9, Breda's Hengelsportcentrum in de Terheydenstraat 1 en bij Dik- mans, Beeksestraat 55 in Prin senbeek. Het inschrijfgeld be draagt tien gulden per per soon. (ADVERTENTIES) DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND Kantoren Spinveld 55 (hoofdkantoor) en Nieuwe Ginnekenstraat 41 (stadskantoor). Telefoonnummers op pag. 2. Openingstijden: 8.3C-17.00 uur. Redactie Eugène Loomans (editiechef), Gerard van He-pen, Arthur't Hart, René Kloeg, Emma Schut, Edo Sauren. Servicepunt G nneken: Fotosjop, P'ins Hendrikstraat 192, 076-654524. Advertentie-exploitatie T de Bont, (chef adv. expl.) Dfivé tel.OU 620-57774. Inspecteur Breda- Oosterhout: H. Akkermans, Privé tel. 076-870755. 86-10 KLOKKENGALERIJ HUGO VAN GORP Gasthuisstraat 10-12 2340 BEERSE (centrum) bij Turnhout Tel. 0932-14611313 Breda Meer of Strijbeek - Hoogstraten - Merksplas - Beerse vrije ingang 9~12u. en 13~19u. zondag 10~12u. en 13.30-17u. donderdag gesloten van een onzer verslaggevers Alle fracties verweten wethouder H. van Raak de toezeggingen met betrekking tot de inspraak niet na gekomen te zijn. Daarnaast vinden meerdere fracties het een slechte zaak dat juist die cursussen zijn ge schrapt voor de opvang van de groep langdurig werk lozen in Breda. Zoals bekend hebben B en W van Breda in de opzet van het cursusjaar '85/'86 geen verandering aangebracht vanwege de grote druk van de zijde van docenten en cursis ten. Volgens B en W en de ambtenaren was bekend dat dat besluit zou leiden tot een tekort het jaar daarop, wan neer in het jaar '86/'87 met hetzelfde programma zou worden doorgewerkt. Vanuit die wetenschap heeft de so ciale dienst vier modellen op tafel gelegd bij het college. B en W hebben op basis van het ambtelijke voorstel beslo ten per 1 september het desbe treffende sociaal cultureel werk voort te zetten op basis van de beschikbare financiële ruimte. Voor het cursusjaar 36-1987 moet gebruik wor den gemaakt van het budget 1987 dat op 1 juli van dat jaar uitgeput zal zijn. Het nieuwe cursusaanbod moet zoveel mo gelijk gebaseerd worden op aangekondigde wijzigingen in het rijksbeleid. Cursussen die daar niet direct inpassen moe ten worden afgebouwd. De PvdA liet weten er moeite mee te hebben dat in de nieuwe situatie de cursussen allemaal arbeidsmarkt gericht moeten zijn. Deze fractie he kelde dat de inspraakgroep so ciaal cultureel werk ondanks gemaakte afspraken niet bij de voorbereiding van het col- legebesluit betrokken is. De PvdA riep wethouder Van Raak op in een nieuw gesprek met de inspraakgroep duide lijke nieuwe afspraken daar over te maken. Het CDA ver klaarde met verbazing kennis te hebben genomen van het collegebesluit. „Het CDA wil voorrang voor hen die werk loos zijn. Nu dreigt deze kwetsbare groep uitgesloten te worden", aldus het CDA. De fractie liet weten verontrust te zijn door de keuze van B en W. Men wil weten of er andere mogelijkheden zijn het werk alsnog voort te zetten. De WD verweet het college ook on zorgvuldig omgegaan te zijn met de inspraak. De PSP vond de kritiek van CDA en WD wel leuk. „Maar, het is een be wuste keuze van dit (rijks red.) beleid om de allerklein sten te pakken. Het is huichel achtig als een partij keihard kiest voor bezuinigingsbeleid om het nu heel zielig te vinden voor de werklozen", aldus de PSP. Lisa tot slot pleitte voor voorzetting van het werk in de oude situatie en de beschik baarstelling van twee ton ex tra. Wethouder Van Raak begon zijn antwoord met te zeggen dat er geen extra geld is. Hij betoogde dat dit een over gangsregeling is tot het mo ment dat het nieuwe rijksbe leid bekend is. Volgens hem is de zaak niet af, maar moest vanwege de financiën inge grepen worden. Hij sprak te gen dat de inspraak-afspra ken niet nagekomen zijn. Een opmerking die volgens meer dere commissieleden nog een staartje zal hebben. Tot slot verklaarde hij dat over de in vulling van het cursusjaar '86/'87 nauwelijks meer ge sproken kan worden. De in schrijving loopt, de materialen zijn aangeschaft en de docen ten zijn benoemd. Van een onzer verslaggevers TETERINGEN - Op de Oos- terhoutseweg onder Teterin- gen zijn gistermorgen twee personen gewond geraakt bij een aanrijding van een brom fietster met een fietster. Tijdens een inhaalmanoeu vre raakte de 23-jarige brom fietster P.D. het stuur van de fiets van de 63-jarige me vrouw P.D.. Beiden kwamen ten val, waarbij de 63-jarige mevrouw ernstig gewond raakte. Zij moest met een zware hersenschudding en een sleutelbeenfractuur in het St. Ignatiusziekenhuis worden opgenomen. De bromfietster moest zich laten behandelen aan een gat in haar voet. Het ongeluk gebeurde gistermor gen om tien minuten voor acht. Van een onzer verslaggevers BREDA - Wie zich na het le zen van de krant van gisteren wellicht afvraagt hoeveel geld het Bredase college wil uit trekken voor het laten schrij ven van het derde en laatste deel van de geschiedenis van Breda kan ervan uitgaan dat dat 260.000 gulden is. In de kop boven het artikel is het cijfer 2 weggevallen. Er stond dus ƒ60.000 en dat had ƒ260.000 moeten zijn. Breda Bij een inbraak in een café aan de Terheijdenstraat zijn een pick-up, cassetterecorder, koffiezetapparaat en een geld bedrag van 200 gestolen.» Uit een woning aan de Laarzen makerstraat is een kleuren-tv gestolen. Gereedschap en visgerei ver dwenen uit de berging van een woning aan de Kaprijkestraat. Vanaf de Markendaalseweg werd een bromfiets (Vespa) gestolen. Uit een tuin van een woning aan de Sikkelstraat zijn vier tuinstoelen ontvreemd. Radio's en radiocassettere corders werden gestolen uit auto's, die geparkeerd stonden aan de Blokmoeren, Dr. Struyckenstraat, Vlaszak, Markendaalseweg, Grote Markt en de Groen van Prin- stererstraat. (ADVERTENTIE) Wilhelminastraat 38 Breda. tel. 138172 HUISARTSEN Breda - De praktijk van dokter G. v. Beurden, B. Enneking/F. Froger, B. Willems, A. Rovers/mevr. Ch. Morra, W. v. Tol, R Böhm, en H. v. Wijk wordt van vrijd. 18 u. tot zat. 24 u. waargenomen door dokter P. Willems, J.W. Frisolaan 15, tel. 654606. Van zat. 24 tot zond. 24 u. door dokter R. Böhm, Zandberg laan 10, tel. 654606. De praktijk van dokter J. Bakers, J. Bavinck, F. v. Geel, P. Claassens, S. Claus, H.v. d. Heijden, W. Kolk, G. ter Meulen, A. Bode en J. Roo- zen wordt van vrijd. 18 u. tot zat. 21 u. waargenomen door dokter J. Bavink, Haagweg 385, tel. 142516. Van zat. 21 tot zond. 24 u. door dok ter J. Roozen, Joshof 16, tel. 143044. De praktijk van dokter H. Bakke ren, J. Freriks, J. Gielkens, E. Jan maat, P. Klinkhamer, J. Kleijn, C. Nollen, H.V. Valkenburg en J. Vugs wordt van vrijd. 24 u. tot zat. 24 u. waargenomen door dokter J. Vugs, St.Ignatiusstraat 137, tel. 131594. Van zat. 24 u. tot zond. 24 u. door dokter J. Freriks, Heusdenhoutse- weg 95, tel. 876848. De praktijk van dokter L. v. Val kenburg, C. v. Bezooyen, M. Mer- tens, G. Eisma, A. de Kroon, H. Sil- vertant, J. Nijeholt en J. Verkuyl wordt van vrijd. 24 tot zat. 24 u. waargenomen door dokter C. van Bezooyen, Kasterleestr. 7, tel. 871665. Van zat. 24 tot zond. 24 u. door dokter A. de Kroon, Meche- lenstr. 40, tel. 872320. De praktijk van dokter N. v. Aalst, mevr. E. Beekers, E. Gommers, A. Luteyn, A. Nanninga en J. Vossen- berg wordt van vrijd. 18 u. tot zon. 24 u. waargenomen door dokter A. Nanninga, Viveslaan 2, tel. 652331. De praktijk van dokter A. de Best, J. Leyten, G. v. d. Maas, E. Qua- dekker, G. Saes, M. Tauw, C. Wal- der en G. Wortelboer wordt van vrijd. 24 u. tot zat. 24 u. waargeno men door dokter M. Tauw, Wal- tersveld 4, tel. 876665. Van zat. 24 u. tot zond. 24 u. dokter A. de Best, Leeghwaterstr. 61, tel. 876665. Praktijk Haagse Beemden - De praktijk van dokter Carol, Spank 120, tel. 410779. Kesteren - Dokter G.v.d. Steen en Y.v.d. Steen-Janssen, P. Koo- mansstr. 60, Breda, tel. 410460. THERAPEUTICUM MEANDER Dr. Clotscher en Dr.v. Reedt-Dort- land, tel. 226331. Teteringen, Nieuw Ginneken e.o. - praktijk van dokter M. Mol, P. v. Mierlo, F. Sluijters, A. v. Loenhout, C. v. Walsum en A. van West wordt van zat. 12 uur tot zond. 24 uur waargenomen door dokter M. Mol, Kerkstraat 7c, Bavel, tel. 01613- 1300. VERLOSKUNDE Breda - Van vrijdagmiddag 12 u. tot zond. 23 u. Mevr. Peters Hul- sink, Brasschaatstraat 45, Breda, tel. 874600. Mevr. v. Omme v.d. Zwaan, Koninginnestraat 60, tel. 130048. Mevr. Sanders Beeks, Langdonk 11, Bavel, tel. 01613-2330. Breda - Mevr. A. v. Bedaf-Rom- som, Heusdenhoutseweg 69, tel. 877730. (dag en nacht bereikbaar). WIJKVERPLEGING Breda - Voor avond- en weekend dienst tel. 076-224133. DIERENARTSEN Breda e.o.- De praktijk van de he ren H. Luyerink, A. Maas J. Oomen, H. Nauta en J.v. Ierland wordt van zat. 24 u. tot zond. 24 u. waargenomen door dierenarts A. Maas, Valkenstraat 7, Teteringen, tel. 076-812323. Breda e.o. - De praktijk van de he ren P. Rops, en O. de Clerck wordt waargenomen door dierenarts O. J. J. de Clerk, Liesboslaan 7, Bre da, tel. 076-136204. Spreekuur zat. 13.30-14 u. en na tel. afspraak. Breda/Prinsenbeek - Dierenart senpraktijk J.E.G./M. E. Lutz, Beeksestr. 48 Prinsenbeek en Jan v. d. Domstr. 3, Breda. Behandeling na tel. afspraak tel. 415030. Breda - Dierenkliniek voor kleine huisdieren Animo: dierenarts C. Smolders, Valkenierslaan 258, tel. 658707. Spreekuur zat. 10-11 u. en na tel. afspraak. Breda - Dierenarts kleine huisdie ren P.J.v.d. Kar, Baronielaan 39, tel. 149824. Spreekuur zat. 13-14 u. en na tel. afspraak. Breda - Dierenkliniek Zuid, Cart.v. Disselstr. la, tel. 076-656666. Spreekuur zat. 9.30-10.30 u. Breda - Zie ook onder „Kliniek voor Kleine Huisdieren". KLINIEK VOOR KLEINE HUISDIEREN Breda, Oosterhout en Rijen - De praktijk van de heren H. de Weerd en P. Klein uit Breda; M. Janssens uit Rijen, M. den Hartog en R Rul- kens uit Oosterhout wordt waar genomen door dierenkliniek, C.v. Disselstraat la, Breda, tel. 076- 656666. TANDARTSEN Breda - Tandarts J.C.F. van Erp, Acaciastraat 69, tel. 227626. Spreek uren 12.00-12.30 en 17.30-18.00 u. APOTHEKEN Breda - Buiten de normale ope ningstijden van alle apotheken (op werkd. 8-17.30 u.) is/zijn vanaf vrijd. 17.30 u. t/m vrijd. 8.00 u. on derstaande apotheek(en) doorlo pend bereikbaar UITSLUITEND VOOR SPOEDGEVALLEN: Apo theek Doornbos, Baliëndijk 14, tel. 874077. Apotheek De Ley, Ginne- kenweg 306, tel. 650788. Gijsbert Crielaard.vijftig jaar in de handel foto marcel bekken „Nee, we leverden niet aan alleen protestanten. Ik had ook rooms-katholieke klan ten. We leverden bij voor beeld aardappelen aan de bisschop van Breda, mgr Hopmans. Die moest iedere week een kilo of acht van zulke fijne aardappeltjes hebben. We leverden ook aan mensen die in voorar rest zaten in het Huis van Bewaring. Die mensen mochten fruit hebben. Van alles wat. Daar zat een roomse portier. Onze kinde ren brachten het fruit en iedere keer als zij met het fruit bij de poort kwamen, zei die man „kijk, kijk daar komen ze weer met hun pro testantse appeltjes". Gijsbert Crielaard (78), die geruime tijd een handel in aardappelen en groenten en fruit in Breda heeft gehad, vertelt mij over zijn werk en ook een beetje over zijn le ven, dat zich afspeelde in een samenleving waarin ka tholieken geen protestantse appeltjes lustten en protes tanten geen trek hadden in roomse piepers. Wij lachen er nu om en Gijsbert citeert de Here Jezus die zegt „Heb dan de vrede en de waarheid lief". „Er stond eens een vrouw in de winkel, ze had haar be stelling al gedaan, mijn vrouw hielp haar. Ik speelde op het orgel en dat kon je in de winkel duidelijk horen. „Oh wat klinkt dat protes tants", zei die mevrouw. „Ja", reageerde mijn vrouw, „we zijn óók protestants". Daarna is die vrouw nooit meer in de winkel geweest. Zo vreemd reageerden men sen vroeger op eikaars ge loof, maar toch had ik ook tamelijk veel katholieke klanten". De niet zo als vrij zinnig bekend staande bis schop Hopmans bijvoor beeld. Zo ging dat toe tussen roomse papen en gerefor meerde bokken. Ik leer nog een nieuw scheidversje, dat de protestantse kinderen vroeger zongen: „Roomse papen staan te gapen. Trek ken aan de bel, maar gaan wel naar de hel". Christenen onder elkaar. Gijsbert Crielaard en Tonnie Crielaard-Beenen komen oorspronkelijk uit Andel. Met hen blader ik door een boekje over Oud- Andel en knikkend bevestig ik dat het mij ook een mooi dorp lijkt. Met veel bomen, boerderijen en kerken. Vader Leendert Crielaard had samen met De Fijter een groothandel in fruit en aardappelen. „Mijn vader", zo herinnert zich zijn zoon, „ging vroeger met een huif- karretje met een hitje er voor naar Breda. Van Andel naar Breda. Dat was een hele onderneming. In Andel zei je overigens niet „naar Breda, maar naar de haai". Alles wat zandgrond was en 'r-t MIHMill I i zuidelijk was gelegen, dat was „haai". Ik praat nu over 1905. In de vakantie mocht ik met vader mee. We over nachtten dan bij Piet van Gurp op de Teteringsedijk- hoek Tuinbouwlaan. Achter dat logement stond een stal waar wel plaats was voor twintig paarden, 's Morgens gingen we langs de boeren in Andel aardappelen kopen en twee zakken gras voor het paard en tegen twaalven reden we naar Breda. Om zes uur waren we dan in de stad. Vader stopte onderweg om, zoals hij zei, het paard te voederen, maar hij deed het ook om een borreltje te kun nen drinken. Ik was toen een jongen van een jaar of acht, negen. Ik sliep bijna nooit omdat de hele nacht het trammetje over de Tetering- sedijk voorbij ging. Toch vond ik het een geweldige belevenis. De volgende dag om vier uur waren we dan weer thuis. In Breda bezocht hij de vaste klanten, onder wie vele groenteboeren en instellingen". Wieiers Die samenwerking met De Fijter zette zoon Gijs voort. Dat heeft geduurd tot 1947. In dat jaar begon Gijs Crielaard voor zichzelf een kleinhandel in aardappelen, groenten en fruit. Omdat hij iedere dag zoveel tijd kwijt was aan het op en neer rij den, vestigde hij zich in 1930 in Breda. Vijftien jaar woonde hij in de Valke nierslaan, van 1950 tot 1958 hadden de Crielaards een woning en winkel aan de Boschstraat, op de hoek van wat nu zo kuis de Schoot- steeg heet en van 1958 tot 1980 woonde en bewerkte hij vanuit de Otterring het Bra bantpark en een stukje van IJpelaar en Ginneken. „Toen begon het pas goed te lopen", zegt Gijsbert Crie laard, die in 1980 zijn zaak overdeed aan zijn zoon, die eveneens Gijs genoemd is. Ruim vijftig jaar in de han del, met tweewielers, met bakfietsen, met vierwielers met een hit en met een drie- wit. er zonder paardekracht. Schoot De Boschstraat kende vroeger evenals de Haagdijk tal van stegen en poorten. Een van die stegen stond be kend als 'Abraham's Schoot'. Gijs Crielaard tekent mij uit dat die steeg vanuit de Boschstraat in een soort stoelvorm naar de Valken- straat liep. „Wij woonden daar vlak naast. Het was vanuit de Boschstraat niet meer dan een poortje. In die steeg stonden een stuk of acht hele kleine huisjes, die, als ik mij goed herinner, eigendom waren van de Hervormde Diaconie. Vroe ger schijnt daar ook een soort oude vrouwenhuis van de Hervormde Kerk te heb ben gestaan. Dat huis is la ter verbouwd tot twee win kels en de huisjes zijn later eveneens afgebroken. Op die plek verrees eerst de Ford garage en later kwam daar de Valkenberg-garage. De naam 'Abraham's Schoot' Is uit het Bredase straatbeeld verdwenen. Die naam werd gewijzigd in Schootsteeg en daarmee is de herinnering aan Abra ham's Schoot wel deerlijk aangetast. Wie iets weet te melden over de huisjes, het Vrouwenhuis en over het le ven in Abraham's Schoot („het leven in Abraham's schoot"?), kan mij dat mis schien eens melden. Graag schriftelijk. Roomse ap peltjes en protestantse pe ren. Wie kan mij over Abra ham's Schoot iets leren? Abraham's Schoot, gezien vanuit de Valkenstraat. Opname 1953. Foto eigendom Gem. Archiefdienst. - repro marcel bekken BREDA KMA: Taptoe, 21.00 uur. Waalse kerk: Kuituur tijdens het middaguur, 12-14 uur. Elandstraat 2: Jeugdvakantie- werk Brabantpark, 10-12 en 14-16 uur. Nwe Ginnekenstraat 18: Jeugd- vakantiewerk Chassee, 14.00 uur. De Wegwijzer: Jeugdvakantie- werk Wisselaar, 10-12,14-16 uur. Bisschopshoeve: Braderie, 9.00 uur. Gemeenschapshuis De Mei doorn: Bingo t.b.v. rolstoelpatiën ten, gehandicapten en bejaarden. NAC paviljoen: Buskaartver koop, 19-20 uur. CHAAM Weidebad: Zwemvierdaagse, 17- 20 uur. PRINSENBEEK De Kuil: Zwemvierdaagse, 16- 19.30 uur. BAARLE SOB-gebouw: Avondvierdaagse, 18-19 uur. RADIO BEO St. Janstraat/hoek Grote Markt. 97.1 Kabel FM. Telefoon 227700: 17.00 uur, meuws - vakantietips - vrijetijdsrubriek - verkeersinfor matie; 18.00 uur, nieuws - weerbe richt - agenda - recreatie - infor matie. (ADVERTENTIE) KEUKENS - BADKAMERS - KACHELS TEGELS-BOUWMATERIALEN. open: di. t/m do. 9.00-18.00 uur, vr. 9.00-21.00 uur, za. 10.00-16.00 u.

de Stem | 1986 | | pagina 17