adviseur/ vertegenwoordiger (m/v) POSTBANK De Postbank maakt het kopen van een trainee filiaalmanagers amusemei v.d. Meulen VERPLEEGKUNDIGEN M/V Wilt u werken als ZELFSTANDIG SCHOENMAKER? lessen/onderwi DE STEM VAN ZATERDAG 23 AUGUSTUS 1986 voor enthousiaste Schoen- en Sleutelmakers heeft Moto een uniek aanbod Fabriek van Wegtransport middelen B.V. modeschoenen Moto bv Postbus 153 6600 AD Wijchen Bertus Quaars Par Ter overname aai in Zeeland. Tel. 08 mesthanen legkippen, kalkoenen Aluminium schuifladders Interal Ladders B.V. showpark De ladder specialist woonkeet DE NEDERLANDSE BEGRAFENISVERZEKERING B.V. FABRIEK VAN WEGTRANSPORTMIDDELEN B.V DOLCIS schoenzaken vindt u op de beste lokaties in de Neder landse steden. In ons snelgroeiend bedrijf hebben we behoefte aan jonge mensen, die opgeleid willen worden tot filiaal manager. In een aantal vestigingen in Nederland, zo ook in deze regio, hebben wij plaats voor Wij bieden u: - doorgroeimoge lijkheden naar lei dinggevende functies - goed salaris met gratificatie - goede reiskos tenregeling met vergoeding voor reisuren. Belangstellenden voor genoemde functies kunnen, liefst na telefonische afspraak, solliciteren is een gezond groeiende onderne ming, waar in serie- /stukproduktie een grote verscheiden heid aan wegtrans portmiddelen zoals o.a. opleggers, aan hangwagens, afzet- systernen en tank wagens, wordt gefa briceerd. voor opbouw van as sen, draaistellen en rem- en lichtinstalla ties. DOLCIS groeit snel, inmiddels 55 filialen in Nederland, en bouwt voortdurend aan haar formule. DOLCIS stelt hoge eisen aan haar kollektie, inrichting van de winkels en service aan de klant. die na een intensieve training bewijzen kunnen op hun plaats te zijn in ons team van managers. Als je leeftijd ligt tussen 21 en 28 jaar, een kommerciële opleiding hebt op middelbaar niveau, geïnteresseerd bent in mode, een aktieve en zelfstandige persoon bent. dan heb je nu de gelegenheid bij ons bedrijf een glanzende karrière te starten. Interesse? Neem dan schriftelijk kontakt op met de heer JK Brandes, Postbus 3065, 5203 DB 's-Hertogenbosch. Telefoneren kan ook, tel. 073-415115. voor de opbouw van hydraulische contai- nerwisselsystemen, autolaadkranen en kip pers. Moto bv is een snel groeiende keten van solide Schoen- en Sleutelmakerijen in Nederland. In het centrum van diverse grote steden kunnen wij, op basis van een samenwerkings verband (franchise), uitstekend lopende Schoen- en Sleutelmakerijen aanbieden. Daarom zoeken wij vakbekwame Schoen- en Sleutelmakers die zich voor 100% willen inzetten om, samen met de reeds meer dan 20 kollega's die u zijn voorgegaan, de Moto-keten te versterken. Als dit voor u een interessant aanbod is bel dan even Moto bv, de heer Hans Ooms, Tel. 08894-20828 na 18.00 uur 08897-74902 Bel bovenstaand nummer twee dage plaatsingsdag, de rest regelen wi|. U eén van onze rayonkantoren (zie eldi principe uitsluitend vooruitbetaling vc buiten ons verspreidingsgebied en d< en te huur gevraagd Geopend van 8.30 tot 17.00 uur. KLEINTJES UITSLUITEND VOOR PARTICULIEI Brabant Brabant W.Br.Koerier voor onze afdeling Tankwagenbouw, met ervaring in zowel C.O.2., als roestvrijstaal lassen. Katwijkerlaan 75 Postbus 27 2640 AA Pijnacker Tel. 01736-4340/ toestel 14. min. 3 regels 11.90 15.69 elke regel meer 3.97 5.23 KLEINTJES UITSLUITEND VOOR ZAKEN, mm-prijs excl. B T W. over 1 kolom Brabant voor de produktie van oplegger- en aanhang- wagenopbouwen. Wij vragen voor spoedige indienst treding in onze produktie-afdelin- gen: min. 13 mm 17.68 elke mm meer 1.36 ALGEMENE VOORWAARDEN tarieven zijn gebaseerd op 1 x pla - bi| 3 achtereenvolgende ongewi|zr plaatsing halve prijs 1 regel omvat max 4 woorden van adm kosten bij niet contante betalir brieven onder nummer 3,50 extr Wij behouden ons het recht voor advr opgave van redenen te weigeren (art advertentiewezen). Wij kunnen geen enkele aansprakelijl schade van welke aard dan ook. onts tijdig ot onjuist plaatsen van adverten Fouten in telefonisch opgegeven advi ontstaan door onduidelijk handschrift behoeven door ons niet te worden ve Opdrachten dienen uiterlijk twee dagr 17 00 uur in ons bezit te zijn Postadres: postbus 3229. 4800 MB B Voor de maandagkrant geldt vrijdag 1 voor het spuiten van aanhangwagens en opleggers. Gelegd volgens vereiste normen, ren, onderhoud en reparatie Showroom: Chr. Huygensstraat de Faam, Breda. Bel voor vrijbli, afspraak bij u aan huis. 076-7143' Psychiatrisch Centrum Jan Wier is een kleinschalig opgezet algemeen psychiatrisch ziekenhuis, mede verantwoordelijk voor de psychiatrische hulpverlening in de regio Midden-Brabant. Afdeling G is een open opname-afdeling met een capaciteit van 12 plaatsen en een maximale opnameduur van 3 maanden. Het werken in multidisciplinair verband omvat observatie, diagnostiek en kortdurende behandeling, wat eventueel voort gezet kan worden op de aan het centrum verbonden dag behandeling of op een afdeling voortgezette behandeling. Er wordt gewerkt met behulp van een individueel behandelplan. In verband met promotie van een medewerker en uitbreiding van het team zoeken wij voor deze afdeling m.toilet, tuin op z al vanaf 42.- p. m2 incl. leggen Ook reparatie en schuren van uw Bel vrijblijvend 076 in part-time dienstverband van 32 uur per week Functie-inhoud: mede zorgdragen voor de invulling en uitvoering van individuele behandelplannen; begeleiden van patiënten bij individuele en groepsactiviteiten; mede zorgdragen voor een goed werkklimaat op de afdeling. Functie-eisen: diploma A- en B-verpleegkundige HBO-V; bij voorkeur enige jaren ervaring op een opname-afdeling; de bereidheid tot het verrichten van onregelmatige diensten. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de richtlijnen van de CAO-Ziekenhuiswezen. Het salaris is vastgesteld volgens de FWG-bepalingen en bedraagt op basis van een 80%-dienst- verband min. f 1.849,60 en max. f2.665,60 bruto per maand, um aw conform functiegroep 40. jlrrlNadere informatie omtrent de functie kan worden ingewonnen bij de heer J. v. Strien, psycholoog, tel. (013) 35 93 55. Schriftelijke sollicitaties kunnen vóór 15 augustus 1986 gericht w SSS worden aan de afdeling personeelszaken van Stichting Psychiatrisch Centrum Jan Wier, Postbus 10052, /Pil 5000 JB Tilburg. KINC ki ta 140 Tel. 6-weekse thuisbezorgd Beun- Biervliet 01152-1663 b.g.g. 01151 380. vloei p.m2 p.m2 euro P-kg decc opei 10 t< tot zonr venc shov Huls zanc privé Elise men boek Wij leveren alle soorten ladders en steigers recht streeks af fabriek. Bel voor een vrijblijvende demonstratie aan huis. Nu 8 meter 2x14 sporten van 375,- voor 237,- en 10 meter 2x19 spor ten van 445,- voor 289,-. Andere lengtes en uitvoe ringen tot 50% korting. 3 Jaar garantie. Tel. 076-876306 of 01180- 37300. jjllpr - Bezoek alle soorten houten gebouw(tjes) voor part. en ondernemer. Fa. Delta, Vlietskade 17, Arkel (Go- rinchem). 01831-3397. BURG. VAN RIJNSINGEL 10, VENLO POSTBUS 327 5900 AH VENLO TELEFOON 077-13925 T.K. mini gasg 0114 alum, en houten ladders, trappen, rolsteigers. Rechtstreeks af fabriek, vrijblijvende demonstratie aan huis. O.a. alum. 2x14 sp. van ƒ498,-, voor 225,-, 2 x 16 sp. van 598,- voor ƒ275,-. Arb.insp. gekeurd, 5 jr. garantie Tel. 01650-32016 "■g.g. 078-156075. Dubbelwandige X 18 m. Tel. 01652- 7114 b.g.g. 5021. EETKAMERTAFEL (kloos termodel) 2.20 m. salon- kast 2.50 m bankstel (zon der kussens) alles geloogd eiken. Verder: 2 eenpers. 'edikantjes (antiek) naai- Riachinemeubel (oud). Tel. 01150-13804. TE K haari 1112 Wij zoeken commercieel ingestelde mensen die hun toekomst in eigen hand willen hebben en zich volledig in willen zetten om 'ons' doel te bereiken. Deze mensen bieden wij een functie als: voor in on Erker Th Cere: Wat zijn zijOnze gedachten gaan uit naar kandidaten met een middelbare opleiding, liefst in commerciële richting. Daarbij is buitendienstervaring een pré, echter niet noodzakelijk. Passend in ons team is een leeftijd tussen de 20 en 35 jaar gewenst. Wat doen zijMet de mentaliteit van een ondernemer realiseren zij resultaten door doelgerichte en methodische bewerking van de markt. Naast het leggen van nieuwe contacten en het opbouwen van een geheel eigen cliëntenbestand is het onderhouden van onze bestaande relaties uw hoofdtaak. Met het doel een 'sprong voorwaarts' te maken stimuleren, activeren en organiseren zij de verkoop voor nu en straks. Wat doen wijNa een ruime inwerkperiode en een gedegen opleiding bieden wij een fijne baan met uitstekende perspectieven. Goede medewerkers worden in ons bedrijf goed gehonoreerd, dus over uw salaris worden wij het eens, evenals over uw onkostenvergoeding. Bent u die doorzetter die wij zoeken, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan zonn onde liën Beek Rijsb 1347 geop Bij het kopen van een huis heeft u vrijwel altijd een hypotheek nodig. Het afsluiten van zo'n hypotheek lijkt ingewikkeld, maar is dat niet. Als u zich tenminste goed oriënteert en een deskun dige hypotheekadviseur inschakelt. Zoals de kopers van dit huis deden, voordat zij kozen voor een Postbankhypotheek. Eerst gratis documentatie. Zij vroegen eerst documentatie aan over een Postbankhypotheek door gratis te bellen met 06-0400. Uit de brochure die zij daarna thuisgestuurd kregen, leerden zij de Postbankhypotheek kennen als een aan trekkelijke hypotheek, met lage rente en gunstige voorwaarden. En de Postbank vonden zij een betrouwbare instelling. En vervolgens deskundig advies. In de brochure stond ook aangegeven op welke wijze een Postbankhypotheek kan worden verkregen. Namelijk via een makelaar of verzekeringsadviseur, maar ook bij één van de 200 grotere postkantoren waar een hypotheekadviseur van de Postbank aanwezig is. Welke 200 postkantoren dat zijn, stond overzichtelijk aangegeven. Een afspraak met de adviseur was dus zo gemaakt. In een rustig gesprek in zijn spreekkamer bepaalden zij welke Postbankhypotheek in hun situatie de beste was. Er werd gekozen voor een 7-jaarshypotheek met rentebedenktijd. De rente staat daarbij voor 7 jaar vast, maar al na vijf jaar kan worden bepaald wanneer een nieuwe rente in moet gaan. De adviseur berekende hoeveel per maand voor de hypotheek betaald moet worden. En hij rekende voor wat het belastingvoordeel is. Hij regelde de aan vraag voor de hypotheek en de aanvraag voor de gemeentegarantie. En dat deed hij zonder extra kosten. U merkt dat het af sluiten van een Postbankhypotheek min der ingewikkeld is dan u misschien dacht U belt eerst kosteloos 06-0400 voor het aanvragen van documentatie Deze documentatie kunt u ook op het post kantoor krijgen. En u wendt zich vervol gens tot één van onze hypotheekadviseurs Of u vraagt bij uw makelaar of verzekeringsadviseur naar een Postkant hypotheek. Voor een Postbankhypothe» kunt u in elk'geval altijd vlak bij huis terech Afdeling Personeelszaken Postbus 327 5900 AH VENLO

de Stem | 1986 | | pagina 12