Gunstig jaar voor haven Ylissingen JMSTEM Axehe jeugd vermaakt zich Oome(n)s zondag bijeen op reünie in Lamswaarde Philippine maakt indruk tegen Belgische Lokeren ;lag van de rekkingen. I OCCASIONS! Plaatselijk nieuws LOTERIJ. 6 KING. minder tekort dan verwacht ORGANISATIE STICHTING lragaan prijzen: ïiljoen gulden. Jeugd- uitwisseling tennis geslaagd PD ondanks verlies met 6-1 Collecte voor KWF Uitslagen wedvluchten VAN ZEELAND politierapport miljoen prijzen Duizendpoot als muurschildering van de BMW-dealer Garage Verixvggct bv Industrieweg 37 4538 AG Terneuzen Telefoon 01150-81121 Volgende maand bouw huizen bij wallen TER ERE VAN PASTOOR KNIPSCHEER Axel Hulst Kloosterzande Koewacht Nieuw-Namen Ossenisse St.-Jansteen Walsoorden Orleans Reims A1 3e trekking 20 augustus 1986. D.000 R op het nummer: 035226 ter: 035226 series. 10.000 D op het nummer: 041073 500 ïer: 041073* series. i op alle nummers: 070896 h op alle nummers: 014058 t op alle nummers: 085952 mers eindigende op: 4579 f mers eindigende op: 6111 mers eindigende op: 015 mers eindigende op: 314 mers eindigende op: 729 mers eindigende op: 952 mers eindigende op: 334 mers eindigende op: 26 mers eindigende op: 43 mers eindigende op: 551 mers eindigende op: 40 mers eindigende op: 2 Van een onzer verslaggevers VLISSINGEN - Het Vlissingse havengebied heeft ,en gunstig jaar achter de rug. Er werd rekening 0 gehouden met een tekort van ruim 1,1 miljoen gul- jen voor 1985, maar na het opmaken van de balans blijkt het nadelig saldo beperkt tot 625.000 gulden. Dit is 185.000 gulden minder dan in 1984. Deze gunstige ontwikkeling is te danken aan meer scheepvaart, minder onderhoudsbaggerkosten en lagere rentekosten. Zonder de afboeking van de v.'iardeverrnindering van de gronden nabij de Westhavendam, zo blijkt uit het pas verschenen jaarverslag van het Havenschap, zou het resultaat 0<er 1985 zelfs positief zijn geweest. De verbetering van het resultaat met 185.000 gul- j>n wordt in grote lijnen ve rzaakt door een ver- fetering van de haven- en k gelden met ruim een riiljoen gulden. Bijna de hel iaarvan is te danken an een frequent gebruik vorig jaar van de boeien - i al bij elkaar opgeteld. I meer dan één prijs is gevallen, Vimer, dat de hoogste prijs t totale bedrag vermeld. Indcijfer(s) of Totaal prijzen Itnummer(s): bedrag: 6111 1.000 036161 50.000 2 25 112 125 272 125 632 275 952 125 045632 5.275 085952 2.125 43 50 93 50 993 300 023053 20.000 030733 25.000 041073 250.000 041073 2.500 4 10 184 260 314 110 334 110 5 20 55 70 85 70 015 520 0085 1.070 062635 2.020 06 50 16 50 26 50 96 50 776 100 035226 500.050 035226 5.050 070896 100.050 8 15 014058 25.015 729 100 4579 1.000 40 50 140 150 5270 1.000 nONDERDAG 21 AUGUSTUS 1986 deb^HM T22 PAGINA ZEELAND 2 ligplaatsen door tijdelijk opgelegde schepen. Een tweede belangrijke factor is het lagere rentepeil, dat een voordeeltje van twee ton opleverde. Tenslotte is ook minder uitgegeven aan onderhoudskosten door wat klussen uit te stellen. Uit diverse mededelingen vanuit het bedrijfsle ven blijkt volgens het jaarverslag overduidelijk dat het Vlissingse havenschapsgebied meeprofiteert van het algeheel economisch herstel. Als voorbeeld wordt de stijging van de werkgelegenheid genoemd, met 170 directe arbeidsplaatsen. Daarmee kwam het totaal aantal werknemers op 4443 man. Daarbij zijn niet gerekend de mensen die werken aan de ver schillende onderhanden zijnde nieuwbouwprojecten binnen het havenschapsgebied. Met die erbij vonden in het afgelopen jaar meer dan 6000 mensen werk in Vlissingen -Oost. De goederenoverslag is vorig jaar nauwelijks ge stegen. De totale scheepsinhoud steeg met 4,7 pro cent en kwam daarmee op 22,3 miljoen bruto regis- terton. Die stijging is voor de helft te wijten aan een aantal tijdelijk opgelegde schepen. Niettemin, aldus het jaarverslag, neemt Vlissingen, landelijk gezien voor wat betreft de scheepsinhoud, een stevige derde positie in. De terreinuitgifte verliep in 1985 redelijk volgens plan. Er werd zo'n 10 hectare ver kocht, in erfpacht gegeven of verhuurd. Dat hoopt men ook dit j aar te halen. De eerste helft van dit jaar is de overslag van goederen over zee met bijna vier procent gestegen, wat een redelijk resultaat wordt genoemd. Ondanks dat is er de eerste zes maanden van dit jaar een te ruggang haven- en kadegelden van 6,3 tot 5,8 mil joen gulden. Dat komt door de aanwezigheid vorig jaar van opgelegde schepen aan de meerboeien- liglaatsen in het Sloe. V ogelwaarde krijgt eigen popfestival TERNEUZEN - Bij een bot sing op de Nieuw Neuzenweg zijn gistermorgen twee Belgi sche personenauto's licht be schadigd. Niemand liep enig letsel op. Het ongeval ge beurde doordat de automobi list J. van T. uit Watervliet links af wilde slaan naar Poort 3 van Dow Chemical. Op dat moment naderde uit te genovergestelde richting een personenauto bestuurd door J. van de E. uit Bornum, die on danks krachtig remmen een aanrijding niet kon voorko nen. "ERNEUZEN - Dinsdagnacht s uit een aan de Hoefblad- .traat geparkeerd staande personenauto van L. A. uit Goes een autoradio-cassette recorder gestolen. Ook de Ter- neuzenaar C. K. kwam gister morgen tot de ontdekking dat in zijn personenauto die stond geparkeerd aan de Akkerwin- destraat die nacht was inge broken. Maar hier moest men genoegen nemen met een zon- nebril als buit. 3ROEDE - In de Brouwerij- ■traat verloor I.N. uit Groede ie macht over het stuur en "amde hierbij twee gepar keerd staande auto's van A.H.G. uit Machelen en F.W.K. uit Keulen. Alledrie de voer tuigen werden zwaar bescha- digd bij deze aanrijding. Zetfouten voorbehouden. 'an de juli-loterij wordt geen leer in mindering gebracht. De les uit wat u wint. Voortaan krijgt terij worden elke maand twee even. En elke maand worden er uitgeloofd. ssen vindt u in de Gouden Gids. ok via uw bank- of girorekening u f 25,- per lot overmaakt 44 44 444 af girorekening 5151 taatsloterij te Den Haag en het einde van de maand van uw ven, dan speelt u al in de eerst- e. Een paar dagen voor «crijgt u uw lotnummer(s) thuis- tnen prijzen worden na op uw bank- of girorekening lijker is het om de Staatsloterij te tomatische overschrijving. Dan >een kans mist. Alle inlichtingen: A - De ouders van de leerlingen van de basisschool in Clinge hebben het speelplein ver fraaid met een geschilderde duizendpoot van een metertje of tien. Het muurschilderij is aange bracht om de betonnen afraste ring wat op te fleuren. Het is een kleurig geheel geworden, waarbij ook de wapperende nationale driekleur niet ont breekt. Verschillende ouders hebben •ft hun vrije tijd de helpende hand geboden bij de verfraai ing van de speelplaats. Zo werd or tussen de speelplaats voor de kleuters en de overige kinde ren een onopvallende schei ding gemaakt. Verder kwamen er bloembakken, zitbanken, sehuilhuisjes en wat bomen. IN DE STAATSLOTERIJ *GBUD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND Kantoren jerneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoon nummers op pagina 2. Openingstijden: 8-30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie ferneuzen: Rein van der He|m (editie-chef), Jan Jansen (p|v. chef), Emile Valon, Co Meertens, Joep frommelen, Ronald verstraten, Cor de Boer (toto), Ton Koomen (sport). Hulst: Frank Deij, Eugène Verstraeten. Middelburg: Henk Postma. Advertentie-exploitatie Kispecteur Zeeland: 0. Menu, privé tel. 01150- 95839. Van een onzer verslaggevers VOGELWAARDE - Vogelwaarde krijgt een eigen popfestival. In het tweede weekend van september, tijdens de Bosse kermis, wordt een voorzichtig begin gemaakt met optredens van vier Zeeuwse groepen. De optredens vinden plaats in de grote feesttent op het parkeerterrein achter het postkantoor te Bosch- kapeile. Als het Walhalla-popfesti val, naar de naam van de or ganiserende stichting, aan slaat is het niet ondenkbaar dat het festival het jaar daarop grootser wordt aange pakt. Het popgebeuren vult vol gens Ronnie de Kort van de stichting Walhalla een leegte die de laatste jaren is ont- Van onze correspondent HULST - „Een geslaagde jeugduitwisseling," zei de voorzitter van tennisvereni ging Rapiditas uit Nijmegen aan het eind van de tennis- vierdaagse waaraan jeugdle den van Groot-Hulst meede den. Twintig jeugdige tennissers uit Vogelwaarde, Clinge, Hulst en St.-Jansteen namen aan dit tenniskamp deel. Er werden vriendschappelijke wedstrij den gespeeld en jeugdtennis- sers uit Hulst namen deel aan de open Nijmeegse jeugdkam pioenschappen. Verder waren er nevenactiviteiten, zoals een stadswandeling en een bezoek aan de Heilige Landstichting, In de onderlinge wedstrij den ging de eindstrijd tussen Bart-Jan Verbruggen uit Nij megen en Milan Albicher uit Hulst. Albicher verloor. Bij de meisjes drong Angelique Coe- nen door tot de halve eind strijd. Wegens omstandighe den kon de finale niet door gaan. In de open Nijmeegse jeugd kampioenschappen bij de meisjes tot en met veertien jaar verloor Angelique Coenen met 2-6, 3-6 van Aafje Evers. Bij de meisjes tot en met twaalf jaar verloor Petra Coe nen uit Hulst van Aafje Evers met 0-6, 0-6. Bij de jongens tot en met twaalf jaar verloor Mi lan Albicher uit Hulst van de als eerste geplaatste Ralf Wouters van de Oudeweieren met 1-6, 6-4, 4-6. Sebastiaan Rottier uit Hulst verloor van Robert-Jan Derksen met 2-6, 4-6. Het is de bedoeling dat Nijmegen volgend jaar een be zoek aan Hulst brengt. (ADVERTENTIE) staan. „In het begin van de ja ren zeventig zijn we begonnen met het naar Vogelwaarde ha len van grotere namen zoals Groep 1850 en Oscar Ben ton's Bluesband. Daarna hebben we lange tijd regionale bands uit genodigd. Maar de laatste ja ren is het programma rond de kermis steeds op de wat oudere jeugd afgestemd ge weest. Voor de jongeren viel er eigenlijk weinig te beleven, Dat willen we nu veranderen". Vorig jaar nog werd ge tracht volgens de oude for mule popliefhebbers te strik ken maar de belangstelling voor Risque, die die kar moest trekken, viel tegen. „Ook de kosten rezen de pan uit. Daarom hebben we het roer voor de zondagavond hele maal omgegooid". Niets is aan het toeval over gelaten. Er wordt gewerkt met een professionele PA-installa- tie en een lichtshow die in de randstad zijn gehuurd. De bands die zondag 14 september op het Walhalla-popfestival hun opwachting zullen maken zijn Draf ten Blues uit Kloos- terzande (winnaar van het Rythm and Booze festival 1986), uit Kloosterzande komt ook The String, Torture uit Terneuzen en Phantom uit Hulst. Het festival begint om 19.00 uur. Entree is vijf gulden. Bezoekers aan de drie daagse Bosse kermis krijgen nog meer voorgeschoteld. Za terdag 13 september wordt in de feestzaal een play-back- wedstrijd gehouden voor de jeugd van de basisscholen. Per leeftijdsgroep worden er prij zen beschikbaar gesteld. De muziek wordt verzorgd door disc-jockey Pedro. Entree is gratis. Zaterdagavond is er een groot bal met het Belgi sche dansorkest Regy Line. Van een onzer verslaggevers HULST - De Hulster Woning bouwvereniging wil volgende maand beginnen met de bouw van dertien woningen op het terrein tussen de Korte Bel- lingstraat, Lange Bellings- traat en de stadswallen. Voordat de eerste spade de grond in gaat, moet de riole ring en bestrating worden aangelegd. De kosten van dit bouwrijp maken worden ge schat op ruim 120.000 gulden. De gemeenteraad wordt ge vraagd dat geld beschikbaar te stellen. De jeugd van Koewacht vermaakt zich in het zwembad met spelletjes. - foto de stem cor j. de boer Van onze correspondent AXEL - Het weer zat de kinderen tijdens de tweede speeldag in de gemeente Axel meer mee dan de dag ervoor. Vooral doordat er in alle kernen buitenactivitei- ten op het programma ston den, kon alles naar grote te vredenheid doorgaan. In Zuiddorpe vermaakten de kinderen zich tijdens een spelcircus. 65 Kinderen na men er deel aan allerlei acti viteiten zoals zaklopen, blik ken gooien en dergelijke. Er was ook een aantal spel letjes bij, waar water aan te pas kwam tot plezier van de kinderen. Morgen staat er in het dorp onder de linden een film op het programma, als mede de mogelijkheid foto's te bekijken van vorige speelweken. De jeugd van Koewacht vermaakte zich in het plaat selijke zwembad met spel letjes. Deze vonden zowel in als aan het water plaats en op het grasveldje. In totaal waren er zo'n 60 kinderen in het zwembad. Vandaag speelt alles zich in het hut- tendorp af. 's Morgens wor den de hutten gemaakt, die 's middags geschilderd wor den. Na 's avonds in de hut gegeten te hebben, is er tijd voor een spuitspei met de brandweer. Daarna gaan de hutten in rook op. Gisteren startte ook in Axel de speelweek. De kin deren konden daar 's avonds terecht voor een hengelwed- strijd op de kleine kreek. Er werd gevist in twee leef tijdscategorieën. De organi satie was in handen van de hengelsportvereniging Goa. Vandaag kunnen de kinde ren deelnemen aan creativi- teitsactiviteiten in De Halle en huttenbouw op het veld bij De Halle. Aansluitend is er om 17.00 uur een barbe cue. 's Avonds worden de hutten onder leiding van de brandweer verbrand. Vim een onzer verslaggevers LAMSWAARDE - Een heel legertje men sen dat luistert naar de naam Oome, Oom- ens of Oomes strijkt zondag in Lams waarde neer voor een familiereünie. Voor dit dorp is gekozen als eerbewijs aan pastoor Knipscheer van Lamswaarde, die vele jaren heeft gestopt in het schrijven van een lijvig boek over de familie Oome. De pastoor heeft vorige week in alle stilte zijn tachtigste verjaardag gevierd en de fa milieleden willen hem nu massaal komen feliciteren. „Wel", zei te pastoor toen hij van het voornemen hoorde, „wie jarig is moet trak teren". En hij bood aan te zorgen voor een koud buffet en een drankie in De Vier Jaar getijden. Maar de familieleden willen toch ook een verjaardagscadeau geven. Op het verlanglijstje van de pastoor staat nog ge noeg. Het kerkorgel behoeft nodig repara tie, het inwendige van het torenuurwerk is versleten en de fundamenten van de kerk moeten gerepareerd worden. Het is de be doeling dat in de Vier Jaargetijden een bus wordt gezet, waar de deelnemers aan de re ünie een bijdrage in kunnen deponeren. Volgens het f eestschema worden de feestgangers om half twaalf in de kerk ver wacht voor een mis. Daarna brengt de fan fare Vrijheid Eendracht een serenade en steekt het hele gezelschap de straat over naar de Vier Jaargetijden. Daar barst het feest dan goed los. Van onze sportmedewerker PHILIPPINE - Dat zondag vierde klasser Philippine niet opgewassen zou zijn tegen het Belgische Lokeren, was lo gisch. Dat de zuiderburen, on danks dat ze met 6-1 wonnen, geen sterke indruk achter lie ten, werd minder verwacht. Philippine-coach Rinie Dey was dan ook een tevreden man. Zijn formatie is gereed voor de competitie. Zijn de groen-roden klaar voor de duels in de vierde klasse van het KNVB-voetbal, Lokeren lijkt dat nog zeker niet voor de confrontaties in de hoogste Belgische afdeling. Het enige excuus was de ab sentie van Ukkonen - hij speelde met Finland tegen de DDR - en de afwezigheid van Bruno Versavel. Zijn broer Patrick was wel van de partij. Hij was het die bij Lokeren het beste uit de bus kwam. Een evenknie vond hij in zijn club makker Veirdegem. De uit Hulst afkomstige Angelo Nijs- kens kan dat niet waarmaken. Deze Lokeren-spits wordt ge plaagd door een achillespees blessure en speelde van de tien oefenduels nog maar twee keer de 90 minuten vol. In Phi lippine was hij slechts in de eerste termijn aanwezig. Een eerste helft waarin Lo keren uiteraard de toon aan gaf. Het was sneller, benutte het veld beter en schakelde ge- makkelij ker van de aanval over op de verdediging en vice versa. Ondanks dat werd het ietwat lacherig vanaf de kan ten bekeken. Niet zo verwon derlijk overigens, want het zag kans een zevental van de tien prima kansen die het kreeg, onbenut te laten. Met drie treffers - Versavel, M'Buyu en Schoofs - moest het aan de thee beginnen. Philip pine had inmiddels eveneens gescoord. Maker uit de re bound, na goed doorgaan van Goossen, was voorstopper Frank Segers. Na de hervatting - doelman Hogenboom was vervangen door d'Hont, Nijskens door Onebo en Schoofs door De Wolf - opende Lokeren vlot. Een kopbal via een duikvlucht van Tempes in de 47e minuut was Philippine-doelman Pladdet te machtig, waarna enkele minuten later Onebo dezelfde goalie het nakijken gaf. Twee minuten daarna be paalde Versavel met een beke ken lob de cijfers op 6-1. Cij fers die een duidelijk verschil aangaven, doch te dicht bij elkaar lagen om Philippine te ontmoedigen. Het zag zelfs nog kans een tweetal seoringsmo- gelijkheden te creëren. Dat daaruit niet voldoende rende ment werd behaald, kwam door het goede ingrijpen van Lokeren-doelman d'Hont. Philippine gaf daardoor ech ter duidelijk aan een kandi daat voor de titel in de aan staande competitie te zijn. Dat de komst van de gebroeders Peter en Jan Hamelink van Hoek daar een rol inspelen, verbaast niemand van de insi ders. Honden - Door de Zeeuws- Vlaamse Kynologenclub wordt 23 augustus een inter nationale hondententoonstel ling gehouden. Ruim vijftig rasen zullen dan te zien zijn tussen 10.00 en 17.00 uur. Tus sendoor vindt er een wedstrijd gehoorzaamheid plaats. Om 14.00 uur is er bovendien een loterij die even later gevolgd wordt door een kind-hond show. De tentoonstelling vindt plaats in de hal van de firma Mieras, Oudeweg 1 te Axel. Bridge - Bridgeclub Hulst houdt donderdag 21 augustus de algemene ledenvergadering in Den Dullaert, aanvang 19.00 uur. Op deze vergadering wordt de uitslag van de zo mercompetitie bekend ge maakt. De indeling en de wed- strijdkalender voor het nieuwe seizoen staan ook op de agenda. Duivenvlucht - De Zuid-Ne derlandse Duivenbond houdt zondag 6 september een dui venvlucht vanuit Parkestone, Engeland. Voor deze vlucht zijn extra prijzen ter beschik king gesteld. De opbrengst komt ten goede aan de Gehan dicapten Organisatie Neder land, afdeling Zeeland. Hengelen - Zeehengelclub De Vogel houdt voor haar leden zondag 31 augustus een vis wedstrijd aan de Kruispolder. De wedstrijd duurt van 11.45 tot 14.45 uur. Inschrijving en de prijsuitreiking zijn in café De Kastanje. Kaarting - Biljartclub TO- VAK houdt zaterdag 23 augus tus een prijskaarting voor vleesprijzen in zaal Wilton op het Zand. De kaarting begint om 20.00 uur en men kan in schrijven vanaf 19.30 uür. Kaarting - Aan de kaarting bij R. Thilleman namen 68 personen deel. Uitslag: 1. Lin thout, Axel; 2. Schelfhout, Axel; 3. F. Seghers, St.-Jan- steen; 4. J. de Burger, Clinge; 5. A, Thielens, Nieuw-Namen. Kaarting - Kaartclub Ons Vermaak hield de zevende kaarting voor het clubkam pioenschap in Hof ter Nesse. Er waren 40 deelnemers. Uit slag bieden: 1. J. Rottier-Fre- dricks, 2. A. Rottier, beiden Ossenisse; 3. A. van Gink, Axel; 4. F. Rademakers, Osse nisse; 5. P. Neve, Kloosterzan de. Jokeren: 1. A. Freyser-As- selman, Kloosterzande; 2. M van Heese-Reijns, Ossenisse 3. E. Sponselee-Warrens Kloosterzande. De volgendi clubkaarting is zaterdag 21 september in Hof ter Nesse aanvang 20.00 uur. St.-Jan - Met nog één schie ting voor het kampioenschaj van schuttersvereniging St.- Jan voor de boeg is de leidinj in handen van H. Merckx me 43 punten. Hiermee heeft hi. een voorsprong van 10 punter op E. Verschuren en en 14 pun ten op R. Geysel. In de strijc bij de beginnende schutters i: R. Geysel vrijwel zeker van de titel. De laatste schieting is donderdag 21 augustus orr 19.30 uur. Vrijdag 22 augustus is er een avondschieting, aan vang half acht, ter gelegen heid van het jubileum van C de Moor, die 60 jaar schutter is. Kaarting - Aan de kaarting ir De Noordstraat deden 41 spe lers mee. Uitslag: 1. A. Esse- link, Hulst; 2. P. van Goethem Noordstraat; 3. T. van Koute ren, Kloosterzande; 4. A. Pau wels, Kloosterzande; 5. E. Ver straeten, Hulst. Van onze correspondent HULST - Tussen 25 augustus en 7 september kan men eer collectant verwachten van he Koningin Wilhelmina Fonds voor de kankerbestrijding Iedere KWF-coilectant heef een legitimatiebewijs bij zich Eerder ontvangt men eer voorlichtingsbrochure met d< titel 'Veel gestelde vragen'. Voorlichting geven i. slechts één van de aetiviteitei die het KWF met de bijdrager financiert. Het meeste gek gaat naar wetenschappelijl kankeronderzoek. Dit jaa bijna 40 miljoen gulden. Daar naast is een bedrag van bijna miljoen gulden gemoeid me voorlichting, steun aan ver enigingen van kankerpatiën ten en uitgaven voor onder wijs en opleiding. Totaal 41 miljoen gulden. Al dat gek moet uit bijdragen van de be volking komen. Nieuw-Namen kan nog col lectanten gebruiken. Men kar zich opgeven bij P. de Deckerc Kauterstraat 20 of P. de Cocl Kauterstraat 54 te Nieuw-Na men. Ook in Hulst is he KWF-collectecomité nog oj zoek naar collectanten. Di kunnen bellen naar mevr. C Soonieus (13005), mevr. J Kerckhaert (14829) of D. Lau ret (14388). Van onze duivensportmedewerker TERNEUZEN - Via inkorfcentrum Terneuzen vlogen vanuit de En gelse plaats Parkestone 175 duiven, 1580 mpm: 1. A. Buijze, Hoek; 2 en 4. J. den Hamer, Terneuzen; 3 en 9. M. Scheele, Zaamslag; 5. D. de Smet, Terneuzen; 6. Th. van Dam me, Boschkapelle; 7. J. Harte, Ter neuzen; 8. Jac. Elegeert, Koewacht; 10. B. Liplijn, Axel. Inkorfcentrum Kloosterzande, 92 duiven, 1550,43 mpm: 1 en 3. A. Olij slager, Hulst; 2. A. Hemelaar, Terhole; 4. G. Pouwels, 5. Verschu ren-Andriessen, 6 en 10. D. van de Borgt, 7. B. van Hulst, allen Kloos terzande; 8. S. Bolsens, Clinge; 9. René van Goethem, Kloosterzande. CC Hulst, 348 jonge duiven, 1231,15 mpm: 1. J. Dhanis, 2,4 en 5. R. van Kerkhoven, 3. J. Freijser, 6. Ed. de Cock, 7 en 8. F. Janssen en zoon, 9 en 10. A. Adriaansen en zoon De Zwakuw Sint Jansteen, 265 jonge duiven, 1 en 3. R. Danckaert, 2 en 4. E. van Deursen, 3 en 5. A. de Backer, 6 en 7. W. Timmerman, 8. E. de Kind, 10. P. Verstraeten. De Bonte Duif Aardenburg in sa menspel met De Grensvliegers Eede, 192 jonge duiven, 1206,7 mpm: 1 en 9. Ph. Rammelaere, 2. J. Geernaert, 3. A. Dezutter, 4. W. de Clerck, 5. J. Lambregts, 6. R. de Clerck, 7. Joh. van Ommen, 8. Joh. Wieme, 10. J. Pieters. De Snelvliegers Oostburg, 250 jonge duiven, 1173,32 mpm: 1 en 2. J. Rieteco sr, 3. J. de Krijger en zoon, 4. T. de Jonge, 5. P. de Paepe, 6. A. Risseeuw sr, 7 en 9. M. Buysse, 8. G. van Hee, 10. R. van Hee. De Getrouwe Duif Cadzand, 263 jonge duiven, 1205,29 mpm: 1,5 en 9. J. van de Plasse, 2. A. Duininck, 3. W. Goossen, 4. G. Schrier en co, 6. M. de Lijser, 7. A. de Putter, 8. J. Kools, 10. Riemens-Van Unen. Eerste de Beste Schoondijke, 152 jonge duiven, 1230,45 mpm: 1 en 6. J. de Poorter, 2. C. Jansen, 3. Beijer-Quaars, 4 en 8. C. Boogaard, 5. E. de Wever, 7 en 9. Buijs-Van de Veen, 10. A. de Wever en zoon. Steeds Sneller IJzendijke, 295 jonge duiven, 1224 mpm: 1 en 9. J. Groosman, 2. Gé de Boevere, 3. A. du Puy, 4 en 6. A. Dusarduijn, 5. P. Dellaert, 7. R. Thomaes, 8. P. Ze- gers, 10. M. Rodts. Volharding Westdorpe, 105 jonge duiven, 1214,5mpm: 1 en 9 A. Rom- bout, 2. A. van Paemel, 3. A. Ver- haegen, 4 en 5. C. van Acker, 6 en 7. H. van de Veeke, 8. A. de Krijger, 10 Baecke De Reisduif Sluiskil, 197 jonge dui ven, 1227,76 mpm: 1. J. Dane, 2. O. Dehulsters en zoon, 3 en 10. A. d< Caluwé, 4. Du Puy-Van Biezen, f en 7. gebroeders Visser, 6,8 en 9. W Bracke. De Reisduif Philippine, 261 jongi duiven, 1206,44 mpm: 1. gebroeder: Van Limmne, 2,3 en 6 E. en L Breepoel, 4 en 8. A. Rammeloo, 5. J Haak, 7. L. Moerman, 9. M. Ploeg aert, 10. M. Hendrikse. De Reisduif Graauw in samenspe met De Postduif Lamswaarde,261 jonge duiven, 1232mpm. 1. KS Bo en Co, 2. R. Heijens, 3 en 5. H Blanckaert, 4. Th. Weemaes, 6. E Boschuizen, 7 en 10. J. Pardon, 8 gebroeders De Backer, 9. Combina tie De Baer-De Roeck. Concoursbond Zuid-Beveland, 196' jonge duiven, 1243,61 mpm: 1. Ph Steketee en zoon, Yerseke; 2. P Poortvliet, Baarland; 3. Wage naar-Toonder, Kloetinge; 4. Bou- dens-Raas, Kwadendamme; 5. J Stroosnijder, 6 en 7. M. van Iwaar- den, beiden Kruiningen; 8. J. Ver haagen, Goes; 9. W. Commee, Ka pelle; 10. A. Vermast en zoon, Yer seke. Rayon West-Zuid-Beveland, 3fr jonge duiven, 1179,99 mpm: 1 en 10 D. Rijk, Heinkenszand; 2. C. Her mes, Lewedorp; 3. P. van de Waart 's-Heerenhoek; 4. J. Polfliet, Lewe dorp; 5. J. Geluk, Heinkenszand; 6 P. Pieters, Lewedorp; 7. Joh. d( Jonge, 's-Heerenhoek; 8. G. Steen bakker, 9. A. Hazen, beiden Lewe dorp. De Zeeuw Goes, 447 jonge duiven 1237 mpm: 1,3 en 6. Wagenaar- Toonder, 2 en 10. J. Verhaagen, 4. J Eikenhout, 5 en 9. W. de Witte, 7. D Brouwer, 8. W. Visser. Eendracht Maakt Macht Ter neuzen, 302 duiven, 1121,63 mpm 1,6 en 9. G. Neels en zoon, 2. L. der Hamer, 3. gebroeders De Putter, 4 J. de Jonge, 5. W. van Hoeve, 7. D< Bruijne-Zegers, 8 en 9. gebroeders Scheele. De Scheldeklievers Ossenisse, 12( duiven, 1100 mpm: 1,3,4,6,7,8 en 10 G. de Waal, 2,5 en 9. van Poorten- Boeij. De Reisduif Breskens, 103 duiven 1051,88 mpm: 1. R. Daansen, 2. J Versprille, 3 en 8. A. Ribbe, 4 en 10 P. de Jonge, 5. J. de Meester, 6. D Dekker, 7. J. Buize, 9. R. Versaevel Vanuit Strombeek met 72 duiven 1161,87 mpm: 1 en 3. A. Ribbe, 2. D Dekker, 4 en 5. M. Quaars. Concoursbond Zuid-Beveland vanuit Parkestone, 215 duiven 1644,59 mpm: 1. D. Rijk, Heinkens zand; 2. F. Voois, Goes; 3 en 6. Jac van Noorden, Kruiningen; 4. Krij ger en zoon, Goes; 5. J. Paauwe er zoon, 7. F. Glerum, beiden Krui ningen; 8 en 9. J. Verhaage -i, 10. L de Putter, beiden Goes.

de Stem | 1986 | | pagina 15