chef magazijnen en expeditie m/v IKZ 1E chef technisch bedrijfs bureau kommercieel HTS-er m/v ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/v JOHNNY operatie-assistent opleiding tot operatie-assistent VANOR B.V. MADE VANOR B.V. MADE Startfunctie voor een Jonge HTS-Ingenieur Wtb of E MEDEWERKER PR VOORLICHTING, DE VERENIGING ONS MIDDELBAAR ONDERWIJS TE TILBURG MOLLERLYCEUM NATUURKUNDE SCHEIKUNDE Watertorenstraat 4 - 4921 XG MADE Eisen: Wij bieden u: POSTBUS 2 - 4920 AA MADE die leiding zal geven aan een nieuwe produktlegroep Onmisbare schakel jjpHl in hoogwaardige technieken lij! (tefenvoetbal De afdeling Magazijnen en Expeditie is onderdeel van de afdeling Logistiek. Voor deze afdeling zoeken wij een chef magazijnen en expeditie m/v. De functionaris rapporteert aan de adjunct-directeur Logistiek. Hijzelf geeft leiding aan een vijftiental medewerkers, waarvan een gedeelte in tweeploegendienst werkt. Hij is verantwoordelijk voor: - ontvangst en beheer van grondstoffen, verpakkingsmaterialen en gereed produkt - het, aan de hand van binnenkomende orders, verzenden van onze produkten naar afnemers, hoofdzakelijk middels vervoer door derden - het, op afroep van verpakkings- en produktie-afdelingen aanleveren van grond- en hulpstoffen en verpakkingsmaterialen - het zo efficiënt mogelijk aanwenden van magazijnruimte, transport middelen en randapparatuur - het voeren van een verantwoorde administratie met name welke gericht is op de registratie van de voorraden. Voor deze functie roepen wij kandidaten op in de leeftijd van - 35-40 jaar met: - een opleiding op HBO-niveau bij voorkeur gevolgd door een vakgerichte opleiding - leidinggevende ervaring - een praktische instelling - een aantal jaren ervaring in een soortgelijke functie met name Magazijnbeheer. Een psychotechnisch en medisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Als u meent aan bovenstaande eisen te voldoen, nodigen wij u uit een sollicitatiebrief te schrijven ter attentie van de afdeling Personeels zaken van Van Melle Nederland B.V., Zoete Inval 20,4815 HK Breda. Wilt u vrijblijvende informatie, dan kunt u tijdens kantooruren telefonisch contact opnemen met de heer J. Vos, telefoonnummer 076-275000, toestel 325. Van Melle Nederland B.Vproducent van suikerwerk- en biscuit-artikelen is een dochteronderneming van Van Melle N.V. Andere dochterondernemingen zijn gevestigd in Nederland, de Nederlandse Antillen, België, Duitsland, Frankrijk, Engeland, de Philipijnen, Brazilië en de Verenigde Staten van Amerika. De exportactiviteiten zijn ondergebracht in een aparte dochteronderneming en strekken zich uit tot een 70-tal landen INTEGRAAL KANKERCENTRUM ZUID Het Integraal Kankercentrum Zuid is een samenwerkingsverband voor de kankerbestrijding In Zuid- Nederland. Deelnemers zijn 23 zie kenhuizen en instellingen In Noord-Brabant en Noord-Limburg. Het IKZ behandelt geen patiënten; wel heeft het IKZ taken op het ge bied van patiëntenzorg, kankerre gistratie, psycho-sociale zorg, we tenschappelijk onderzoek, scho ling en voorlichting. Public relations en voorlichting ne men een belangrijke plaats in bij onze organisatie. De afgelopen drie jaar heeft het beleid op dit ter rein vorm gekregen. Voor de uit bouw en uitvoering van deze acti viteiten zijn wij op zoek naar een een zelfstandige funktie, waaraan de juiste man of vrouw een eigen gezicht kan geven. Uw taken U bent verantwoordelijk voor de voorbereiding en uitvoer van ons pr-beleid en voor de integratie daarvan in het algemeen beleid. U onderhoudt de reeds bestaande contacten en legt nieuwe contac ten binnen instellingen en organi saties, die zich bezighouden met de zorg aan mensen met kanker. Verder ontwikkelt u procedures voor de wijze waarop ons centrum zich presenteert en geeft u voor lichting aan bezoekers. Bezoekers kunnen hulpverleners, patiënten of geïnteresseerd publiek zijn. Er zijn individuele contacten en groeps bijeenkomsten. Ten slotte beheert en vervaardigt u communicatie middelen zoals het nieuwsbulletin, het jaarverslag, diaseries en video films. U regelt het drukwerk en heeft de eindredactie van een aan tal publikaties. U rapporteert recht streeks aan de directeur. Perspectieven Public relations en voorlichting maken op dit moment in de ge zondheidszorg een sterke ontwik keling door. Wij bieden een zelf standige functie, waarin u zich kunt ontplooien. U maakt in uw functie deel uit van een landelijke werkgroep kankervoorlichting. Sa laris en overige arbeidsvoorwaar den zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Wat wij van u verwachten Een combinatie van persoonlijke eigenschappen, opleiding en erva ring maakt u tot de geschikte man of vrouw voor deze functie. U bent flexibel, legt makkelijk contact en praten voor grote groepen gaat u goed af. Uw leeftijd varieert van 25 tot 40 jaar. Uw opleiding kan HEAO-CO, NGPR-A of GVO zijn. Ook een verpleegkundige met aan toonbare ervaring en uitgesproken belangstelling voor voorlichting kan de juiste kandidaat zijn. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan het Integraal Kanker centrum Zuid, ter attentie van drs. J. Grijzen, directeur, Postbus 634, 5000 AP Tilburg. Wilt u vooraf in lichtingen, dan kunt u bellen met Angela van de Loo, telefoon 013- 432011 (privé 04162-3216). De Technische Dienst bij Van Melle bestaat uit de Storingsdienst (in 2/3 ploegen), de Bankwerkerij, de Electro-afdeling en het Technisch Bedrijfsbureau. Bij deze laatste afdeling zijn ondergêbracht: - het Technisch Magazijn - de Werkvoorbereiding - de Technische Administratie. Voor deze afdeling zoeken wij: chef technisch bedrijfsbureau tevens belast met de uitvoering van projecten. De functionaris ressorteert rechtstreeks onder het hoofd Technische Dienst welke op zijn beurt rapporteert aan de directeur Produktie. Technische Administratie De Technische administratie is verantwoordelijk voor de administratie van planmatig en preventief onderhoud, reparaties van en aan machines, apparatuur, installaties en gebouwen, alsmede het ontwik kelen van preventief onderhoudsschema's. Voorts wordt de administratie van het investeringsbetaalplan, investeringsaanvragen en projecten verzorgd, terwijl de onderhouds- bestellingen en de factuurbehandeling ook door deze afdeling worden uitgevoerd. Ten behoeve van het Technisch Magazijn is de functionaris ver antwoordelijk voor de administratie en organisatie van deze afdeling. In nauwe samenhang met bovenomschreven taakelementen is de functionaris verantwoordelijk voor de werkvoorbereiding en planning. Hij heeft in totaal de beschikking over zes medewerk(stjers. Projecten Binnen deze organisatie zijn voor de komende vijf jaar diverse mechanisatie en automatiseringsprojecten gepland, zowel t.b.v. onze produktieafdelingen als voor de pakkerijen. In nauwe samenwerking met zowel de afdeling ontwikkeling en engineering, bankwerkerij en opleidingen, als met toeleveranciers en installateurs zal de functio naris belast worden met de uitvoering van deze projecten. Functie-eisen Wij denken voor deze vacante plaats aan kandidaten tussen de 30 en 40 jaar van een goed HBO-niveau (HTS-WTB) bij voorkeur aangevuld met een bedrijfskundige studie. Zowel goede leidinggevende als goede contactuele eigenschappen zijn noodzakelijk voor het uitoefenen van de functie terwijl de uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift van eenzelfde gehalte dient te zijn. Gelet op de expansieve groeiverwach tingen binnen onze organisatie (zowel nationaal als internationaal) behoort doorgroei zeker tot de mogelijkheden. Een psychotechnisch en medisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Als u meent aan bovenstaande eisen te voldoen, nodigen wij u uit een sollicitatiebrief te schrijven ter attentie van de afdeling Personeels zaken van Van Melle Nederland B.V., Zoete Inval 20,4815 HK Breda. Wilt u vrijblijvende informatie, dan kunt u tijdens kantooruren tele fonisch contact opnemen met de heer A. J. Huigen, hoofd Technische Dienst, telefoonnummer 076-275000, toestel 275, en na kantooruren onder nummer 01621-12863. Van Melle Nederland 8.1/, producent van suikerwerk- en biscuit-artikelen is een dochteronderneming van Van Melle N.V. Andere dochterondernemingen zijn gevestigd in Nederland, de Nederlandse Antillen, België, Duitsland, Frankrijk, Engeland, de Philipijnen, Brazilië en de Verenigde Staten van Amerika. De exportactiviteiten zijn ondergebracht in een aparte dochteronderneming en strekken zich uit tot een 70-tal landen. VBF Buizen BV l> Neder land» grootste producent van «talen bulzen met veetlglngen te Oosterhout, Arnhem, Blerlck en Maastricht en Centrale af delingen te Oosterhout. ZIJ produceert gelaste pre- cislebulzen, die worden ge bruikt voor toepassingen In bijvoorbeeld meubels, bed den, automobielen, rijwie len, huishoudelijke artike len en hekwerken. Daarnaast vervaardigt VBF dlkwandige buizen en zwa re profielen, die worden toegepast voor transport leidingen en In bouwkonstruktles. VBF Bulzen BV Is een dochteronderneming van Hoogovens Groep BV en telt ca. 900 personeelsleden. Omdat de huidige funktionarls gebruik zal maken van de SUM-regeling, zoeken wij thans voor de afdeling Marktanalyse en -planning een kommercieel ingestelde HTS-er werktuigbouw, scheepswerktuig- bouw of bedrijfskunde. Hoofdtaken: e het signaleren en analyseren van ont wikkelingen in de buistoepassingen bij onze doelgroepen c.q. in onze markt-segmenten; e in samenwerking met technische en kommerclële afdelingen zorgdragen voor de ontwikkeling, introduktie en begeleiding van nieuwe produkten in binnen- en buitenland; verlenen van ondersteuning aan de ver koopafdelingen bij al haar aktiviteiten. Funktle-eisen: HTS-werktuigbouw, scheepswerktuig- bouw of bedrijfskunde met gerichte kommerciële applikaties; affiniteit met techniek; praktische kennis van de moderne talen in woord en geschrift; leeftijd 25 - 35 jaar. Voor een goede funktievervulling achten wij persoonlijke eigenschappen zoals enthousiasme, doorzettingsvermogen en bij de funktie passende kontaktuele vaardigheden onontbeerlijk. Tot de selektieprocedure behoren een psychologisch en een medisch onderzoek. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de heer J.H. van de Wi|ngaart, Centrale Personeelsdienst VBF Buizen bv Wilhelminakanaal Zuid 150 Postbus 39 4900 BB Oosterhout Telefoon 01620 - 82000 Het Diaconessenhuis Breda omvat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden. De identiteit is protestant christelijk. Het Diaconessenhuis is gefuseerd met het St. Laurensziekenhuis te Breda. Voorlopig zal nog gewerkt worden op twee lokaties. Na een volledige integratiewaarvan verwacht wordt dat deze in 1992 is ge realiseerd, zal het gekombineerde ziekenhuis gelokaliseerd zijn op het terrein van het huidige DiaconessenhuisHet nieuwe ziekenhuis heeft dan 474 bedden en 12 dagbehandelingsbedden. Op de operatie-afdeling van het Diaconessenhuis (vier operatie kamers recovery), waar 27 personeelsleden werken, is plaat singsmogelijkheid voor een De aan te trekken funktionaris zal binnen het O.K.-team werken en om toerbeurt beschikbaarheidsdiensten draaien. Betrokkene dient in het bezit te zijn van het N.Z.R.-diploma opera tie-assistent differentiatie chirurgie. Er is onverwacht ook nog een plaatsingsmogelijkheid in de Om voor deze opleiding in aanmerking te komen, dient men in het bezit te zijn van minimaal het HAVO-diploma, bij voorkeur met exacte vakken. Omdat de opleiding op 1 september begint kan nog tot 18 augustus a.s. gesolliciteerd worden. Verzoek om inlichtingen en/of sollicitaties kunnen gericht worden aan het hoofd personeelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda, telefoonnummer 076-277911, onder vermelding van kodenum- mer 028 op de enveloppe. (6 vraagt voor onderstaande katholieke school: Scholengemeenschap gymnasium/ atheneum/havo Bolwerk Zuid 68, Postbus 471 4600 AL Bergen op Zoom, telefoon 01640-41550 Rector: Drs. J.L.J. van Aalzum met ingang van 1 september 1986 docent(e): 26 uur, 1e en 2e graads, 2 uur, 2e graads, Een combinatie van banen is mogelijk. Voor kandidaten die tevens in het bezit zijn van de bevoegdheid wiskunde, kan deze vacature goede vooruitzichten hebben. Sollicitaties gelieve U te richten aan de rector van de school, deze verstrekt U gaarne nadere inlichtingen. Door grote expansie is bij ons de volgende vacature ontstaan: Middelbare opleiding Diploma M.B.A. Studerend voor S.P.D. is een pre. Leeftijd 23 t/m 30 jaar. Ervaring gewenst. Een goed salaris. Een prettige werksfeer. Een stuk eigen verantwoordelijkheid Uitsluitend schriftelijke sollicitaties voor 1 september worden door ons geaccepteerd Richten aan; AMP is een onderneming met vestigingen over de gehele wereld. Zij legt zich toe op de ontwikkeling, produktie en verkoop van verbindingscomponenten en elektronische aanslult- technieken voor industriële toepassingen in de elektro techniek en elektronica. AMP opereert op een markt, waarin producenten van technisch hoogwaardi ge produkten bijzondere ei sen stellen aan kwaliteit, kennis en ondersteuning. Snelle ontwikkelingen op het vlak van automati sering en mechanisering verzwaren deze eisen ex tra. AMP wil deze ontwikke lingen voorblijven door het voeren van een innovatief beleid. Hierbij maakt zij gebruik van de meest mo derne technieken. AMP-Holland B.V. Is de grootste producent van AMP-produkten In Europa. Met ruim 750 medewerkers is zij dagelijks bezig met de produktie van betrouwbare en zeer geavanceerde ver bindingscomponenten. Het produktieproces bestaat uit het lyse en eventueel in overleg met stampen, galvaniseren en as- technische dienst, tekenkamer sembleren van vele soorten contac- en/of bedrijfsmechanisatie ten In miljarden aantallen, die van - mede opstellen van het kosten de eerste tot de laatste voldoen aan budget en de bewaking ervan, hoge kwaliteitseisen. U rapporteert - met uw vier collega supervisors - rechtstreeks aan de Onze assemblage-afdeling telt to- divisiemanager, taal zo'n 180 medewerkers, ver deeld over vier gespecialiseerde Voor deze functie zoeken wij een produktiegroepen, soms werkzaam jonge HTS-ingenieur, die enige prak- in twee- of drieploegendienst. In tische ervaring heeft opgedaan, bij oprichting is nu een nieuwe produk- voorkeur in de fijnmechanische in- tiegroep. dustrie. Daarnaast verwachten wij Uzult deze groep gaan leiden, waar- een gezonde dosis ambitie en lei bij uw taken en verantwoordelijkhe- dinggevende capaciteiten, den o.m. bestaan uit: - de zorg en leiding over de mede werkers van de afdeling Wanneer u belangstelling heeft voor - de tijdige aflevering van de hoe- een goed gehonoreerde functie in veelheid aangeboden werk, vol- een gezond, innoverend bedrijf, richt gens de kwaliteits- en efficien- dan uw schriftelijke sollicitatie aan cynormen de heer A. Franken, Personnel - het zonodig verbeteren van pro- Manager, AMP-Holland B.V., duktiemethoden en -middelen Rietveldenweg 32, aan de hand van probleemana- 5222 AR 's-Hertogenbosch. ZATERDAG 16 AUGl Vanome schaakmedewerker gAS 7AN GENT - Het der- tlendi ECI-toernooi Is vooi de rejionale schakers goed pegomen. Helmut Cardon boekt: in de Internationale meestergreep winst op de Belg Walter Tonoli en in de interiationale jongensgroep was Martin Martens goed op dreef- Hij versloeg de veel hogergeplaatste Luxembur ger Cimille Wians. Mare de Waal brak zijn partij af in een ginstige stelling. In de tweed: zitting moest de Nooi Bern capituleren. Bij de meisjis was het Masjenka Dublxldam, die met haar landg:note en vriendin Pa tricia de Wit een snelle re mise (vereenkwam. In Iet Max Euwe-herden- kingsoernooi ging de be langstelling uit naar de par tij Valter Tonoli-Helmut Cardcri. Deze partij ken merkte zich vooral door zijn 'Knol Door Herman IMATRA/TERNEUZE sen \oor het motorsp Nederland betekent, zc in Firland, het land va gelijkwaardige plaats i Imat-a, een stadje op e schiscle grens, verandert een briisende heksenketel de hoodgerechten zijn. Het Fins straten-circuit maakte enkele jaren geleden nog deë uit van het Grand- Prix-cicus, maar door enkele dodelijle ongevallen moest het der status opegeven, zo dat er illeen nog Europese ti- telrondn en Formule 1 WK- ronden verreden mogen wor den. DeTerneuzense wegracer Johnny Willemsen ging op jacht raar Finse EK-punten en dag)lad De Stem volgde hem opie voet. Bijn: met merkbare tegen zin kw.m de twintig jaar oude touringar, waarin de Gou- dopperje Racing Express een onderkimen heeft, kreunend tot levn, met 2500 kilometer voor di boeg. Aan boord, be halve 'eisleider' Johnny Wil lemsen collega wegracer Pe ter Dmstra uit Alkmaar, diens nonteur, enkele trouwe supporers en ondergetekende. In de laadruimte, twee Suzuki RGB 50 cc wegracers, kisten met sbutels, onderdelen en stapels banden. Die inhoud zorgt bj iedere grenspost voor een linke adminstratieve rompstanp, want de complete invenfcris moet op een zoge naamd Carnet de Passage wordei ingevuld en van stem pels wrden voorzien. Fornaliteiten Bij (e Duitse grenspost, die na enlele uren bereikt wordt, ontsta,n wat problemen. De formalteiten nemen maar liefst en uur in beslag. Zon der nctmenswaardige proble men gat de reis verder, via het eer Putgarten/Rödby naar Ienemarken, vervolgens de oersteek Helsingborg/ Helsinjör en zeshonderd kilo meter noordwaarts richting Stockblm. Daar begint het Cruisegedeelte van de reis, een tin uur durende over tocht raar de Finse havenstad Turku Na aankomst in Turku de laaste etappe van zes uur naar Inatra. In het rennerskwartier, waar ve donderdag in de na- midda; aankomen, is het nog erg rutig. Slechts een tiental coureirs heeft zijn tenten op- geslagn. Van motoren nog Seen soor. Johnny Willemsen bekijk aandachtig de deelne- Va onze sportmedewerker SAS VAN GENT - In de wek van 17 tot en met 23 aufistus, de voorlaatste wek voordat het beker-en corpetitievoetbal losbarst, wodt er op grote .schaal vrindschappelijk gevoet- ball. He' programma voor die wek is: Zondag 17 augus tus 14.30 uur: Biervliet- Ooiburg, Koewacht- MC'17, Hontenisse- Grauw, Vosmeer-Terneu- zen Vogelwaarde-Lewe- donse Boys, HW'24 2- Cluge 2, Vlissingen-Panio- nio, Terhole-Sluiskil 3; 16.0 uur: Philippine-Loch- nsle; 19.00 uur: Eeklo (re feres)-Aardenburg. Mandag 18 augustus 9.00 "ui HVV'24-Goes. Dins- JJa(19 augustus 19.00 uur: leneuzense Boys-Oost- bug, Corn Boys-Terneu- Zen 2, Sluiskil-AZW,

de Stem | 1986 | | pagina 8