265.000 GULDEN MINDER TE BESTEDEN Hollywood-modeshow in Nieuw-Namen Sprookjesachtig schouwspel tijdens Reienfeesten Brugge Evert van Kampen lijkt haast niet te verslaan LEGENHEID wereld aan. Transfiguratie Hulst met toneel op straat Menselijke blokkade vliegbasis Woensdrecht d naar uithoek, n drukke baan een rustig "at, eveneens, eenzaam. Dat 't e. Maar wat doe beseft, dat "die zelfde situatie eenzaam gevoel, ekt, komt u wel en, volleybal, een 'samen gezellig samen koken le schoolkantine? de eenzaamheid De een pakt een vriendin, ouurt en als u iet nummer van ip de achterzijde ïtrale nummer weg wijst naar de iformatie over de laats. DE STEM Hitchcock festival in Brugge trouwe dienst ankt namens bestuur en ledi Hulst. Gelegenheid tot felicii .30-21.00 uur in de Stadshi VRIJDAG 15 AUGUSTUS 1986 VAN ZEELAND PAGINA ZEELAND 2 ermaatschappij ast-Nederland EDEUNG ren e zaak draaiend, HULST - De gemeente Hulst moet het de ko mende jaren doen met een structurele verla ging van 265.000 gulden uit het gemeentefonds. KLUCHT 'PANIEK IN PARIJS VRIJDAG 19 SEPTEMBER: JosVGët i 99.- TENNISTOERNOOI SMASH Plaatselijk nieuws Axel Heikant Hulst Kloosterzande St.-Jansteen J-osVoet BÉli jJosVoet n<s>lf Inbraken in 12 auto's in Gadzand Schietingen weekenddiensten m om te zoenen particulieren ankje, jubileum, receptie, e, verloving, overwinning, Abraham, openbare dank, 'oor, mag best eens in de e pagina familieberichten, t en duur hoeft het niet te s kosten nog geen tientje). ;r kolom 1,90. Eén grote 2,45. Voor het plaatsen fbeelding met een formaat kenen wij 13,50 toeslag. _n op aanvraag. Bij niet- wordt 4,00 adm.kosten worden niet geretourneerd, óf geef uw tekst 2 dagen bij één van onze kantoren, aven stuurt u eveneens 2 tsing naar Postbus 3229, hriftelijke opgaven worden cepteerd indien naam en jn, ook indien Uw betaling ij behouden ons het recht der opgaaf van redenen te weigeren. Iglngtnleuws 2 kolom op donderdag. T22 rstrait 8.4462 ET Boes West Zeeuwsch-Vlaanderen week zal de distributie van tot rvlaktewater in West Zeeuwsch- indigd en zal weer grondwater drinkwater. De samenstelling van dan weer gelijk aan het drinkwa- werd geleverd, ie kan men zich wenden tot ons Axelsestraat 79, telefoon 01150- WtiMMertitd (WMZ) n: De Stem, 076-236911 t de Stichting Ideële Reclame SIBE Forse domper voor de gemeente Hulst Van een onzer verslaggevers B en W schrijven dit in een tussenrapportje over de actuele financiële positie van de gemeente. De raad had daar halverwege juni om gevraagd. drage verzocht in het exploita tietekort van een contactdag voor groepen die op dat gebied actief zijn. De contactdag wordt 11 oktober in Terneuzen gehouden, de stichting komt 1820 gulden tekort. B en W vinden niet dat de gemeente over de brug moet komen. Eerder is besloten aan de plaatselijke Wereldwinkel geen subsidie toe te kennen. „Het ligt in de rede dat afwij zend wordt beslist op onder havig subsidie verzoek", aldus het college. De commissie krijgt ook te maken met enkele wijzigingen in de winkelsluitingsverorde ning. Tot slot wordt voorge steld de derde fase van het bouwrijpmaken van het plan Tragel in te luiden. Hiermee is een bedrag van een klein mil joen gulden gemoeid. De com missievergadering begint om 19.00 uur. Een volledig beeld van hui dige situatie, alsmede welke gevolgen de bezuinigingen voor het uitgavenpatroon van de gemeente voor de komende jaren hebben, valt evenwel nog niet te geven. Inzicht, en ook daar had de raad om ge vraagd, kan wel gegeven wor den over de achterliggende pe riode. Zo blijkt uit het overzicht dat Hulst in totaal een dikke miljoen gulden minder aan uitkeringen uit het gemeente fonds heeft ontvangen. De commissie voor financiën krijgt maandag 18 augustus als eerste de kans om over de boekhouding van de gemeente een boom op te zetten. De commissie wordt dan ook een oordeel gevraagd over het subsidieverzoek van de stichting Wereldwinkel Ter- neuzen. Deze heeft om een bij- Van onze correspondente HULST - De Camere van Rhetorica de Transfiguratie in Hulst bracht in '83 tijdens de Braderie een stukje straattoneel. Dit sloeg blijk baar goed in en daarom spe len enkele leden van deze to neelvereniging tijdens de komende Braderie (22, 23 en 24 augustus) de klucht "Pa niek in Parijs'. Het stuk vertelt de bele venissen van een gezin dat een busreis naar Parijs on derneemt en daar hun ver voer kwijtraakt. Het is door de regisseur Wies de Maat- Kas en Arnold Coenen om geschreven naar Hulster si tuaties. Het stuk duurt ongeveer twintig minuten en de ac teurs en actrices spelen vrij dagavond om 19.00 uur en in het weekend vanaf 15.00 als het lawaai het toelaat ieder uur. „Als er voldoende pu bliek is steken we van wal. we treden op in de buurt van het 's Gravenhofplein. Een puur stukje straattoneel, iets wat in Parijs en Brussel bijna dagelijks gebeurt en wat wij hier in Hulst weer willen introduceren", vertelt Wies de Maat-Kas. De Transfiguratie heeft overigens nog meer pijlen op de boog. Tijdens de najaars kermis (4 oktober) geven ze een stuk rasecht cafétheater weg in zalencentrum Tiffa ny. Hiervoor is een eigen productie geschreven met de titel 'Zee, Zand en Sangria'. Het is al weer heel wat jaartjes geleden dat men ter gelegenheid van de Herfst kermis optrad. „Hiermee herstellen we een oude tra ditie in ere", aldus de regis seur, „Bovendien is er na het optreden van ongeveer vijf kwartier gelegenheid tot dansen. Ook kan men dan een babbeltje slaan met de acteurs en actrices." Van een onzer verslaggevers HOOGERHEIDE - De actie groep BIVAK (Breed Initiatief voor Verdergaande Acties te gen Kruisraketten) houdt vrijdag 19 september een de monstratieve actie tegen de voorgenomen plaatsing van de kruisvluchtwapens. De organisatie is van plan de basis hermetisch van de buitenwereld af te sluiten door middel van een 'geweldloze menselijke blokkade'. De actievoerders beginnen rond het middaguur met de omsingeling van de basis. Rond 17.00 uur wordt de actie weer afgeblazen. Nadien ko men de deelnemers bijeen om na te praten. Tevens vindt dan een manifestatie plaats als startsein voor vervolgacties: Dat is met name de 'Doe niet mee-actiedag', die op 1 novem ber plaatsvindt. Die dag is het namelijk een jaar geleden dat het plaatsingsbesluit werd ge nomen door het kabinet Lub bers I. DAGBLAD voor zuidwest nederland Kantoren Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoon nummers op pagina 2. Openingstijden: 8.30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Terneuzen: Rein van der Helm (editie-chef), Jan Jansen (plv. chef), Emile Calon, Co Meertens, Joep Trommelen, Cor de Boer (foto), Ton Koomen (sport). Hulst: Frank Deij, Eugène Verstraeten. Middelburg: Henk Postma. Advertentie-exploitatie Inspecteur Zeeland: C. Menu, privé tel. 01150- 95839. (ADVERTENTIE) ÜjCr SINDS 1910 VERTROUWD VAKMANSCHAP NET EVEN ANDE a AUTOALARM nu vanaf van Eedenstraat 1 TERNEUZEN lel Of 150-13456 a le Zandeplein 17 KLOOSTERZANDE lel 01148- 1412 Van onze correspondente BRUGGE - Naar goede jaarlijkse traditie houdt het Masereelfonds in Brugge een zomers Hitchcock-festival. Vier dagen lang draait men van deze grootmeester van de thriller enkele van de meer bekende werken in de tuin van de Koele Kikker (Baliestraat 58). Bij minder gunstige weersomstandigheden verhuist men naar een van de zalen. Programma: 18 augustus: Rear Window; 19 augustus: The man who knew too much; 20 augus tus: Vertigo; 21 augustus: North by Northwest. Steeds begint men om 21.30 uur. De toegangsprijs is Bfr. 75 voor niet-leden en Bf r. 50 voor leden. Lekker verkleden in Nieuw-Namen. Van onze correspondente NIEUW-NAMEN/HULST Kleren maken de man, een uit drukking die gisteren tijdens de Hollywood-modeshow in Nieuw-Namen gestalte kreeg. Bijna veertig kinderen maak ten van papieren materialen een eigen creatie. De ene vol gens de laatste mode, de andere gewoon lekker maf. De ontwerpers kregen daarna een gezond kleurtje met een lekkere laag schmink en showden daarna voor het aanwezige publiek hun 'voortbrengse len'. In Hulst maakten 150 kinderen Me xicaanse muziek onder leiding van het duo Los Sombrero's, dat gewapend met gitaren de jeugd begeleidde tijdens hun tocht door het bos rondom het Jagertje. Ondanks het nogal drukkende weer waren er weer veel liefhebbers naar de spelen gekomen. De aantallen stijgen elke dag. Vandaag verwacht men op - FOTO DE STEM COR J. DE BOER het buitencentrum in Hulst een 500 deelnemers, die met bussen uit de ker nen worden gebracht om met de Hul ster jeugd het grote showfestijn te vie ren. De kinderen moeten een van de vijf routes volgen die allemaal iets te maken hebben met de showbizz, zoals de sprookjes-, TV- en sportroute. De hele dag is er doorlopend film en tijdens de lunchpauze strijden de win naars van de play-backshows tegen elkaar om de beker van Groot Hulst. Het spel met vele opdrachten duurt van 10.00 tot 16.00 uur. Van onze correspondente BRUGGE - Elk jaar komen duizenden toeristen naar Brugge om in korte tijd vele eeuwen historie te bewonde ren. De stad doet er dan ook alles aan om via verantwoorde restauratie de huizen, kerken en bezienswaardigheden te maken tot een historisch de cor. Overdag is het een belevenis om door de stad te dwalen en hier en daar een museum of kerk te bezoeken of de toeris tische trekpleister bij uitstek, het Begijnhof met het Minne water, te bekijken. De boot tocht langs de reien (grachten) hoort in dit kader er zeker bij 'Brugge by night' is hele maal een sprookjesachtig schouwspel. Tijdens de Reien feesten krijgen de bezoekers op de Burg voor het stadhuis een boeiend spel te zien. Af wisselende taferelen voeren de kijkers terug naar de fascine rende tijd van de Middeleeu wen, de pracht en praal van de Bourgondische tijd en via de Renaissance en barok naar de frivole Belle Epoque. Tijdens het spel, dat door vele vrijwil ligers volledig in de sfeer van de tijd met authentieke kle ding wordt opgevoerd, komen Archieffoto van de Reienfeesten in Brugge. door middel van een prachtige verlichting de gebouwen en vooral de dromerige reien weer tot leven. Het schouwspel is een grote trekpleister voor de inwoners van Brugge, maar een onver getelijke gebeurtenis voor de toeristen; dit jaar volgens de organisatie met de moderne technische middelen zo goed als volmaakt. Een door Arno Brys ont- - FOTO ARCHIEF DE STEM worpen praalboot (voor de in huldiging van de nieuwe zee haven, Zeebrugge) ligt ook nu weer op de reien, waar hij be wonderd kan worden. Het schouwspel dat op 14,15, 16, 20, 22 en 23 augustus wordt opgevoerd (van 21.00 uur tot middernacht) is toegankelijk voor 180 Bfr. (groepen 150 Bfr.). Informatie via de Dienst voor Toerisme, tel. 09- 32.50.330711. Van onze tennismedewerker SINT-JANSTEEN - Dat Evert van Kampen uit Klooster- zande de D-categorie dit sei zoen is ontgroeid, heeft hij nu meermalen bewezen. Hij pakte de eindzege in het toer nooi van Hulster Ambacht om daarna in KIoetinge de hoofd prijs in ontvangst te kunnen nemen. Ook op 'eigen bodem' in het toernooi van Hontenisse was niemand tegen hem bestand en ook in Sint-Jansteen ver schafte hij zich gisteren een goede uitgangspositie voor de eventuele finale. Hij plaatste zich voor de halve eindstrijd nadat hij Alfred Koen letter lijk met lege handen achter liet. Hij stond de Hulstenaar geen enkele game toe en be wees hiermee zijn vorm van dit moment. Koen had zich eerder deze week geplaatst voor de kwart finales via een overwinning op Frans Strooband met 6-0, 6-2. In dezelfde categorie hield de vierde geplaatste Eddie Dob- beleir zich weliswaar staande maar het verschil tegen Ro bert Vermeulen was miniem: 7-5, 7-5. Na Evert van Kampen plaatste ook Fred van Caute- ren zich voor de halve finale. Hij won in drie sets van Eugene de Maagt (7-6,3-6,6-3). De B-categorie bij de heren is gisteren ook van start ge gaan en daarin vielen enkele merkwaardige resultaten op. Merkwaardig in de zin van te genvallende prestaties van de Duitse deelnemers, want hoe wel Stephan Weiss in drie sets Gyon Asselman versloeg (6-3, 4-6, 6-2), haalde Ditmar Le- chelt bakzijl tegen Frank Ha melink. Hij ging weliswaar niet best van start, maar wist niettemin de tweede set naar zich toe te trekken, waarna zijn Duitse opponent de partij onder controle bleek te hebben bij een 4-1-voorsprong in de derde set. Hamelink sleepte er een tie-break uit die hij met 7- 2 won en daarmee de partij1- 6,7-5,7-6. Enkele uitslagen: dames en kel C: Monique Baecke-Ma- rijke Robesin 6-1, 6-2. Dames enkel D: Anita van Broeek- Nathaly Tyssen 6-1,6-2. Heren enkel E: Peter Tyssen-Wim Wuyts 6-2,6-2, Robbie de Bur- ger-Theo Heijndrickx 6-0, 6-3. Dames dubbel D: Danckaert/ Asselman-Baggen/Naessens 7-6,6-0. Rode Kruis - De afdeling Axel van het Nederlandse Rode Kruis houdt op 27 augustus een algemene ledenvergade ring. Er wordt een nieuw be stuur gekozen. Aftredend en niet herkiesbaar is de heer J. Blok. Door het bestuur wordt mevrouw P. van Acker-Cam- maart als kandidaat voorge dragen. Tijdens de vergadering wordt onder meer gesproken over de op 30 augustus ge plande regio-oefening en over het 40-jarig jubileum van de afdeling. De vergadering be gint om 19.30 uur in het cultu reel centrum De Halle te Axel. Feestavond - Zaterdag is er een feestavond in het gemeen schapscentrum 't Heike ter ge legenheid van het 20-jarig be staan van het wielercomité Heikant. De avond begint met een receptie van 19.00 tot 21.00 uur. Daarna is er bal met mu zikale medewerking van Ed dy's Combo. Iedereen is wel kom. Soos - De soos voor alleen staanden houdt zaterdag 16 augustus een avondje in Den Dullaert. Orkest The Mandu- kas verzorgt de muziek. Er is verder bingo en een verloting. Aanvang 20.00 uur. Schieting - De statieschieting is gewonnen door J. van Kerk hoven te Sint Jansteen. De zij- vogels werden geschoten door A. Dobbelaer uit Bosschka- peile en R. Herrewegh uit Hei kant. Henny Dobbelaer schoot de meeste kleine. Acht in to taal. Er deden 26 schutters mee. Oud papier - Zaterdag 16 augustus halen de leden van de voetbalvereniging Honte nisse weer oud papier op in Kloosterzande en omgeving. Zij beginnen om 9.00 uur. EHBO - De EHBO-afdeling St.-Jansteen houdt van 15 tot en met 25 augustus de jaar lijkse huis-aan-huis-collecte. (ADVERTENTIE) Cr SINDS 1910 VERTROUWD VAKMANSCHAP NET EVEN ANDE Wij verhuren ook personenauto 's. I van Eedenslraal l TERNEUZEN lel 01150-13456 le Zandeplein 17 KLOOSTERZANDE tel 01148- 1412 (ADVERTENTIE) SINDS 1910 VERTROUWD VAKMANSCHAP NET EVEN ANOf jj VW-bonnen worden bij ons geaccepteerd X Fred van Eedenslraal 1 TERNEUZEN Hol le Zandeplein 17 KLOOSTERZANDE CADZAND - In de nacht van woensdag op donderdag zijn in Cadzand twaalfauto's open gebroken, waaruit een aantal dure autoradio's en -cassette recorders zijn verdwenen. De apparaten zijn op een waarde van ongeveer 1000 gul den per stuk getaxeerd. Men heeft de auto's opengebroken door middel van het inslaan van zij- en achterruiten. De inbraken zijn gepleegd in de Meidoornstraat, de Lopinge en Noordzeestraat. GOES Hanboogvereniging Sint-/ dries, staande wippen, 50 schutte Wip 1: eerste hoge vogel: B. de Jon; Spes Nostra Ovezande; tweede hog gel: mevrouw A. Korstanje, Doel in Hoger Wolphaartsdijk; eerste en der zij vogel: C. Raas, Vooruitgang Kwad< damme; tweede zijvogel: J. van Guchte, vierde zijvogel: H. Koens, b den Spes Nostra,- laatste twee zijvog via loting; grootste aantal (7): J. Smal gange, Zorgvlied Ellewoutsdijk. Wip eerste en tweede hoge vogel: C. K< mels, Doel naar Hoger, eerste zijvog Job. Koens, Victoria Kwadendamn tweede zij vogel: Chr. Korstanje, D< naar Hoger; derde zijvogel: R. de Me ter, Sint-Andries Wemeldinge; vier zijvogel: A. Voet, Soranus Heinke zand; grootste aantal (9): P. Vette, O cordia. KWADENDAMME - Handboogve inging ADLM hield een jubileumscb tinmg voor W. de Jonge (50 jaar) en Daalman 45 jaar lid. Beiden kregen handen van de voorzitter van de af ling Zuid-Beveland, P. Vette, de gi den medaille van de Nederlandse Bo van Wipschutters. Aan de schiet werd door 77 schutters deelgenom Op wip 1 werd het jaarlijkse kampio- schap op de kleppen en kleine vog gehouden. Uitslag: kampioen klepp C.D. Raas, Vooruitgang Kwad damme; tweede klep: P. Rentmeest Willem Teil Ovezande; derde klep: Repkes, Victoria Kwadendamme; e ste zijvogel: W. de Jonge, ADLM Ri_ dendamme; tweede zij vogel: Jos. Go se, Eensgezindheid 's-Heerenhoek; f gelschieting: kampioen Ko de Bal; Willem TeÜ Ovezande. Wip 2: hoge gek B. Meijer, Sint-Andries Wemeld ge; eerste zijvogel: M. Verdonk, O cordia; tweede zij vogel: A. PikkaT Zorgvlied Ellewoutsdijk; derde zij l gel: C. van de Dries, Eensgezindhc grootste aantal (7); Jac. de Baar, V lem TelL VHEERENHOEK - Zaal De Kor beurs, bejaardenschieting, 28 deelw mers: eerste hoge vogel: J. de Bur Willem Teil Ovezande; tweede hoge gel: P. Pantus, Zeelandia Ovezan eerste zijvogel: L. de Jonge, Concon 's-Heerenhoek; tweede zij vogel; Maat, Zorgvlied Ellewoutsdijk; dei zijvogel: J. Rijk, Concordia; vierde vogel: H. de Jonge, Soranus Heinke zand; grootste aantal (6): M. Nijst/ Vrije Schutters 's-Heerenhoek. HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg - Van vrijd. 19 u. tot maandagmorgen 8 u. dokter W. Jongsma, Oudekerkstr. 2, Aardenburg, tel. 01177-1466. Axel - Van vrijd. 17.00 u. tot maan dagmorgen 8 u. dokter J. Hoefman, Oranjestr. 10, tel. 01155-1555. Spreekuur zat. 10.00-10.30 en 16.00- 16.30 u. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke - Van vrijd. 18 u. tot maand. 08.00 u. dokter Chr. Kalkman, Burg. Maarleveldstr. 5, Biervliet, tel. 01152-345. Clinge, Koewacht en Si Jansteen - Van vrijd. 18 u. tot maand. 08.00 a dokter R.v. Berkel, Nieuwstr. 122, Koewacht, tel. 01146-1327. Breskens en Groede - Dokter R. Bonarius, Walenstr. 1, Groede, tel. 01171-1825. Spreekuur zat. en zond. om 11 en 17 uur. Cadzand, Sluis, Retranchement en Zuidzande - Dokter H. Bom, Cad zand, tel. 01179-1366. Driewegen e.o. - Tot maandagmor gen 8 u. dokter S. WQöstmann, Nieuwstr. 18a, Ovezande, tel. 01195-450. Goes en Kloetinge - Van vrijd. 19 u. tot zat. 19 u. dokter S. Buys en H. Slager, J. Velchestr. 3, Goes, tel. 01100-15462. Van zat. 19 u. tot zond. 23 u. dokter F.v. Peer, Oostsingel 132, Goes, tel. 01100-15306. Spreek uur zat. en zond. 10-10.30 en 17- 17.30 u. Hontenisse en Kloosterzande - Van vrijd. 18 u. tot maandagmorgen 8 u. dokter W. ter Burg, Cloosterstr. 29, Kloosterzande, tel. 01148-1377. Spreekuur spoedgevallen zat. om 11.30 u. in praktijk Groenendijk 52. Heinkenszand e.o. - De praktij k van dokter J. Fortrie en C. Mier- mans wordt waargenomen door dokter C. Miermans, Kloetingse- weg 3, 's-Heer Abtskerke, tel. 01103-2089, bgg. 01106-3074, (van vrijd. 17.30 u. tot maand. 8.30 u.). Heinkenszand, 's Heer Arendsker- ke, Nleuwdorp en Wolphaartsdijk - De praktijk van de artsen Har ten, van Driel, Aarnoutse en v.d. Vlugt wordt waargenomen door dokter D.v. Driel, Vermetstr. 23, 's- Heer Arendskerke, tel. 01106-1202. (boodschappen tussen 9 en 10 u.) Hulst - Van vrijd. 18 u. tot zond. 24 u. dokter C.v.d. Mee, Wilhelmina- laan 13, Hulst, tel. 01140-14215. De praktijk van dokter Lips en dokter Voorbrood, Gr. Bagijnestr. 16, Hulst wordt waargenomen door dokter J. Lips, tel. 11674. Spreekuur spoedgevallen zat.: 9.30-10 uur en 17.30-18 uur, zond. 12.30-13 uur. Hansweert, Yerseke, Zeeburg 1 en Krulnlngen - Van vrijd. 19 u. tot zond. 22 u. dokter J. de Beij, tel. 01130-1344. Boodschappen zo moge lijk voor 10 uur. Spreekuur spoed gevallen 11-11.15 uur en 17-17.15 uur. Krabbendijke, Waarde en Rilland- Bath - Van vrijd. 19 a tot zond. 22 u. dokter C. Risseeuw, tel. 01130- 1566. Boodschappen zo mogelijk voor 10 uur. Spreekuur spoedge vallen 11-11.15 uur en 17-17.15 uur. Middelburg - Zaterdag dokter F. Berghauser Pont, Bellinkplein 1, tel. 26483. Zondag dokter J. de la Hayze, Seisdam 22, tel. 28574. Visi tes aanvragen voor 10 uur. Spreek uur spoedgevallen zat. en zond. 12.30-13 uur en 17.30-18 uur (zonder afspraak). Sas van Gent en Westdorpe - Van vrijd. 18 u. tot maandagmorgen 8 u. dokter F. Puylaert, Oostkade 19, Sas van Gent, tel. 01158-1366. Spreekuur zat. om 10.30 uur op Bolwerk Oranje 2. Sluiskil, Philippine en Hoek - Dok ter M. Jongsma, Julianastr. 2, Hoek, teL 01154-1356. Spreekuur spoedgevallen zat. en zond. om 11.30 uur. Terneuzen - Van zat. 8 uur tot zond. 8 uur dokter J. Stevens, Oostelijk Bolwerk 12c, tel. 01150- 14000. Van zond. 8 uur tot maand. 8 uur dokter C. Ephraim, Mich, de Ruytersingel 1, tel. 01150-94000. Spreekuur spoedgevallen zat. en zond. 11.30 en 17 uur. Vlissingen - Tot zat. 24 u. dokter v. Pelt, tel. 12225. Van zat. 24 tot zond. 24 u. dokter v.d. Griek, tel. 12950. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur zat. en zond. 12.30-13 uur en 17.30-18 uur. Wissenkerke - Dokter J.van Arkel, Voorstr. 13, te). 01107-1318 heeft ieder weekeinde dienst. Zaamslag - Dokter W. Fraanje, Plein 42, Zaamslag, tel. 01153-1244. WIJKVERPLEGING Goes, Kloetinge, Kattendijke Wilhelminadorp - Tel. 01100-1241 Noord-Beveland en Wolphaar dijk-Tel. 01108-1378. Oost-Zuid-Beveland - Tel. 01 If 1545. Zak van Zuid-Beveland - 1 01106-1615. Hulst en Hontenisse - Tel. 011: 12191. West Zeeuwsch Vlaanderen - T 01170-3139 (boodschap insprel op antwoordapparaat). Oost Zeeuwsch Vlaanderen - V spoedgevallen dag en nacht l reikbaar onder tel. nr. 01140-12 (boodschap inspreken op a woordapparaat). Kruis ver. Kanaalzone Zeeuwsi Vlaanderen - Dag en nacht berel baar voor dringende hulpverleii- onder tel. 01150-19049. U kil naam en telefoonnummer inspj ken, zodat de dienstdoende wi," verpleegkundige u kan bereikene fn DIERENARTSEN 5 Goes, Heinkenszand en Noord-1- veland - Dierenarts H.v. Dijkje monswei 2, Heinkenszand, 01106-1290. Ovezande, Goes, Kapelle en Ir merswaal - Dierenarts Mosselrr I Hogenakkerweg 8, Kruiningen, p 01130-1233. Hulst en Zaamslag - Dierenart_ de Nijs, Wilhelminalaan 11, Hl tel. 01140-13004. Midden-Zeeuwsch-Vlaanderen,- Terneuzen en Axel - Dierentr M.P. Schaub, W. de Zwijgerl;* 2b, Terneuzen, tel. 01150-95017, terdag; Terneuzen, W. de Zwijg laan 2b, tel. 01150-95017, spreek^ 13.30-14 u. en Axel Dierenklirri tel, 01155-1488. Spreekuur 11-lif Zondag volgens afspraak, j 01150-95017. Terneuzen e.o. - Peter de Vos, T likliniek voor kleine huisdiel 'De Steenberghe', v. Steenberg! laan 7, Terneuzen, tel. 01150-96 Spreekuur: zat. 12-13 u. Verder telefonische afspraak. J.P. de Vos, Kliniek van kle- huisdieren en bijzondere diererf Diemenstr. 83, Terneuzen, -. 01150-19628. Spreekuur zat. 12.31 u. en na telefonisch overleg. Sluis, Aardenburg en Oostbur Dierenarts W. Kapsenberg, I r vemberstr. 1, Sluis, tel. 01178-li Spreekuur zat. en zond. om 13 ui Praktijk IJzendijke - Dieren;, H.v.d. Vijver, IJzendijke, tel. 01P 1388. Spreekuur zat. om 13 uur zond. om 12 uur in de dierenklir- Minnepoortstr. 14, IJzendijke. j TANDARTSEN West-Zeeuwsch-Vlaanderen Tandarts R. Apers, Sassenstr.; Aardenburg, tel. 01177-1) Spreekuur zat. en zond. 12-11 uur. Oost-Zeeuwsch - Vlaanderen Tandarts F. Hamann, Leeuw laan 58, Terneuzen, tel. 01150-12_ Spreekuur zat. 10-10.30 en 18-L u. zond. 12-12.30 u. Walcheren - Tandarts D. Charc Damplein 26, Middelburg, 01180-28207. Spreekuur zat. zond. 11-12 uur. Zuid- en Noord-Beveland - Ta arts J. ten Haaf, van Hallstr Goes, tel. 01100-15716. Spreek zat. en zond. 10-11 uur. APOTHEKEN Axel - Apotheek Axel, Oranjestj tel. 01155-2888. Geop. zat. 10-11 16-17 uur. Verder uitsluitend vj spoedgevallen en recepten. Goes - Zeeuwse apotheek, Gi Markt 10, tel. 01100-15255. Hulst - Apotheek Zoeteva Hulst. Geop. zat. 11-12 uur en 1$ uur, zond. 15.30-16.30 uur. V spoedgevallen buiten openings, den is de dienstdoende apothek^ assistente thuis bereikbaar onl nr. 14255. Middelburg - Apotheek L.| Boogert, Vrijlandstr. 79, tel. (vanaf vrijd. 17.30 uur). Terneuzen - Apotheek Klaas: tel. 01150-12090. Geop. zat van 17.30 u., zond. 11.30-12.30 il en l| u. Vlissingen - Apotheek J.v.d. Badhuisstr. 30-34, tel. 12066. ZIEKENHUIZEN ZEEUWSi VLAANDEREN Voor eerste hulp bij ongelu eerst dienstdoende huisarts raj plegen Hulst - St. Liwuinaziekenhuisl 01140-12651. Oostburg - St. Antoniusziekenh tel. 01170-3355. AMBULANCE EN BRANDWï Zeeuwsch-Vlaanderen - Tel. 01 12200.

de Stem | 1986 | | pagina 11