BK Paardenfeest op strand in Cadzand J. Nolet wint wedvlucht T ours DE STEM POLDERKERMIS IN ABSDALE: Schietingen .EGENHEID >r isoleren! i r b.v. TbLymcLlra4 wo 2oo "<«>**298' zaam >r iets aan F M Psoriasis? jubileum- schieting vakantie- schieting iburo's Centrum Europa ave voor: DINSDAG 29 JUL11986 DEST1M VAN ZEELAND Rommelmarkt IJzendijke toch geslaagd Plaatselijk nieuws Heikant Hengstdijk Hulst Ossenisse St.-Jansteen Jerhole ABSDALE - Wat begonnen is als een dansavondje voor buurtbewoners, is zachtjesaan uitge groeid tot een vol wassen zomerfeest. De polderkermis in Absdale, die zater dag 30 en zondag 31 augustus alweer zijn vijfde editie beleeft. Compiegne Al* om te zoenen larticulierer) ank|e, |ubileum, receptie, verloving, overwinning, Abraham, openbare dank, lor, mag best eens in de 1 pagina familieberichten I en duur hoeft het niet te Ikosten nog geen tientje), |kolom 1,90. Eén grote 2,45 Voor het plaatsen eelding met een formaat kenen wij f 13,50 toeslag Jn op aanvraag. Bij niet vordt 4,00 adm.kosten gorden niet geretourneerd, of geef uw tekst 2 dagen lij één van onze kantoren Iven stuurt u eveneens 2 Ising naar Postbus 3229. Thriftelijke opgaven worden pepteerd indien naam en ook indien Uw betaling behouden ons het recht per opgaaf van redenen te peigeren. ligingsnieuws kolom op donderdag. pl blauw. Kusjes juli na J.6% 1,0% F.0% 1,9% 1,9% ■ups, Jntw. I u. LEUKE knul 25 jr. is op zoek naar jonge vrouw tot 30 jr. Alle br. met of zonder foto w. beanfw. nr. 934404. ALLEENST. vrouw, 61 jr., middenstzoekt kennism. met man uit middenst. ol boerenstand. Br.o.nr. 934476. A_ L*ÜI diversen Wij verhuren zonnehemels voor de bestrijding van deze lastige huidaandoe ning. Vraag vrijblijv. int. bij: Helarium Holland, Agatha- straat 7, 4363 BC Aagte- kerke (of 01188-2445 ook s avonds.) Op dinsdag 29 juli bejaar- den- om 14.30 u. 100,- gratis Café De Kastanje. Dinsdag 29 juli 50,- gratis. Café De Vier Jaargetijden Lamswaarde, aanv. 14.30 u. Soc. De Vrede. Niet gewenst zwanger? Hulp aan moeder en kind. 01154-1691 /01150-20946. Raad van Toezicht als vanzelf de gezochte ander veel mensen die het op de Stich- manier doen. Die heeft de afgelo- maal heel goed gewerkt. U kunt ivonds met een van onze consu- informatie. 076-131698 al01180-34620 04160-34503 van Toezicht, ingesteld door het rant.: Zeestraat 145, Beverwijk. T22 PAGINA ZEELAND 2 Van onze correspondent IJZENDIJKE - De rommel-, 'vogel- en antiekmarkt, die za terdag op de Markt in IJzen dijke werd gehouden, is on danks de slechte weersom standigheden nog redelijk be- tocht. Vooral zaterdagmorgen vonden kopers en verkopers elkaar in grote getale. „Ik was hier al om kwart over zeven vanmorgen, en ik had gedacht de eerste te zijn. Dat pakte wel even anders uit," aldus verkoopster me vrouw De Baerdemaker uit Aardenburg. Deze rommel-, vogel- en an tiekmarkt, die werd georgani seerd door de plaatselijke VW in samenwerking met vogelvereniging Vogelvreugd '79, trok toch nog veel toeristen naar Petit Paris. Boekjes, an tiek, oude televisies en derge lijke wisselden makkelijk van eigenaar. Ook 's middags lie ten de weergoden de verko pers in de steek, zodat om streeks 15.00 uur al velen van hen waren verdwenen. Bingomiddag - De ANBO-af- deling Heikant houdt zaterdag ïaugustus een bingomiddag in het gemeenschapscentrum 't Heike. Iedereen boven de 50 'jaar is welkom. ElSOLEERD PLEXIGLAS VOOR AKBEGLAZING .a. voor serres - terrasoverkappingen OZIJNEN. RAMEN. DEUREN tvang graag een prijsopgaaf voor langekruist hokje) n: ;ode: KUIPERSWEG 11-MIDDELBURG TEL. 01180-29056 Kaarting - In de zaal 't Ja gershuis werd een kaarting gehouden waaraan 58 perso nen deelnamen. Uitslag: 1. J. Sturms, 2. mevrouw Verstrae ten, beiden Terneuzen; 3. C. Wolfert, Axel. Bridge - Bridgeclub Hulst werkte de negende competitie dag af. De uitslag: 1 dames Al berts en Van Dorselaer, 2 da mes Biesbroeck en Goosen, 3 mevrouw Bruyns en de heer ,,Van Wijnsbergen. Gaaibolling - In de zaal Hof ter Nesse werd een gaaibolling gehouden. Daaraan namen 55 personen deel. Uitslag: eerste hoge vogel: A. de Kort, tweede hoge vogel: H. van Rijt, rech ter zij vogelJ. Bouchaute, al len Kloosterzande; linker zij vogel: A. de Waal, Ossenisse. Vakantieschieting - De laatste vakantieschieting op het ter rein van de schuttersvereni ging St.-Jan wordt vandaag (dinsdag) niet om 19.30 uur, maar 15.00 uur gehouden. Bejaardenschieting - De schutterssociëteit Groot Hulst houdt woensdag 30 juli een be jaardenschieting in café De Kroon. Aanvang 13.30 uur. Gaaibolling - In zaal De Kroon werden twee gaaibol- wedstrijden gehouden. Uitslag wedstrijd met 30 deelnemers: hoge vogel: J. Mannaert, Kui taart; rechter zijvogel: P. van Delft, linker zij vogel: A. Fran se, beiden Terhole; grootste .aantal (25): F. Hemelaar, St.- Jansteen. Wedstrijd met 44 deelnemers: hoge vogel: L. .Mannaert, rechter zij vogel: M. Vermeulen, linker zijvogel: J. van Eetvelde, grootste aantal (15): G. van Acker, allen Ter hole. (ADVERTENTIE) P4GBIAD VOOR ZUIDWEST NEDERLANO r Ti Kantoren érneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoon nummers op pagina 2. Openingstijden: 8.30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Terneuzen: Rein van der Helm (editie-chef), Jan Jansen (plv. chef), Emile Calon, Co Meertens, Joep Trommelen, Cor de Boer (foto), Ton Koomen (sport). Hulst: Frank Deij, Eugène Verstraeten. Middelburg: Henk Postma. Advertentie-exploitatie Inspecteur Zeeland: C. Menu, privé tel. 01150- [95839. 85-10 Van dansavondje tot volwassen zomerfeest De organisatoren, de buurtvereniging Absdale, hebben er alles aan gedaan om de eerste lustrumviering tot een onvergetelijke ge beurtenis te maken. Vorig jaar bedierf een onver wachte regenval een hoop van de pret, dit jaar, zo voor spelt de organisatie, is zelfs bij slecht weer succes verze kerd. Zaterdag 30 augustus staat de hele dag in het teken van de paardensport. Om 9.00 uur begint een groot concours-hippique dat vrij wel de hele dag in beslag gaat nemen. Dit evenement wordt georganiseerd door de landelijke rij vereniging en ponyclub 'De Vossereyers' uit Absdale. De zaterdag wordt afgesloten met een bal in de feesttent. Muzikale me dewerking wordt verleend door het streekorkest 'Het Schelde Kwartet'. Zondag zijn er voor de kinderen uit de buurt kin derspelen en een play-back show. De spelen hebben als thema Country and Western. Verwacht wordt dat ieder een als cowboy of indiaan, veel keus was er die tijd nu eenmaal niet, gekleed gaat. Het evenement voor de kin deren begint om 13.30 uur in de feesttent. De deelname is gratis, voor iedereen is er een traktatie. Aansluitend op de kinderspelen wordt een voetbalwedstrijd voor junioren voor de tent ge speeld. Voor de wat ouderen be gint om 14.00 uur een ker- misschieting op de liggende wip. Tegelijkertijd zijn er touwtrekwedstrijden. Deel name van een groot aantal regionale 'trekkers' is verze kerd. Deze activiteiten spe- lenm zich af in de ROLO stallen. Daar is ook een af sluitende disco-avond. Aan vang om 20.00 uur. Terug naar de feesttent waar om 18.30 uur de cupfi- nal Stierenhoek tegen Pis- hoek op het programma staat. In dit duel komen lo kale voetbalcoryfeeën tegen elkaar uit. Tijdens de rust en bij de prijsuitreiking ver zorgt muziekvereniging 'Heikant' een optreden. Vanaf 20.15 uur zijn er in de feesttent volkspelen en een prijskaarting. Mensen uit de buurt die graag aan de verschillende onderdelen willen meedoen moeten dit voor 5 augustus kenbaar maken. De buurt bewoners hebben inmiddels een opgaveformulier in de bus gekregen. Zo gaat dat in de sjees: hij ment, zij steekt. - FOTO'S DE STEM COR J DE BOER Van een onzer verslaggevers CADZAND-BAD Zondagmiddag was een van de drukste stukjes strand in Cad- zand-Bad, nabij strandpaviljoen Cari- cole, nu eens niet het domein van de zon- aanbidders. Vanaf 13.00 uur, toen het wa ter ver genoeg was te ruggetrokken om een flink stuk (hard) strand vrij te laten ko men, waren het pon- nies en paarden, al dan niet aangespannen, waarnaar de meeste aandacht uitging. Paviljoenhouder Herman van Liere had, evenals dat vorig jaar het geval was, in samenwerking met de plaat selijke VW, weer een paar denfeest op het strand op po ten gezet. Werd vorig jaar over hindernissen gespron gen, dit jaar was ringsteken de opdracht van jonge en oudere ruiters. In samenwerking met Ma nege Riemens, die gratis paarden beschikbaar stelde, en de paardesportverenigin- gen De Zwinruiters, De Zeeklakkers, De Noordzee- ruiters en de rij vereniging In de Triem'n was een fraai parkoers, in de vorm van een acht, uitgezet. Tussen de ge kleurde linten reden ruiters met ponnies (10) of paard (20) of koetsiers met de wagen (11) menig rondje, waarbij de steeds kleiner wordende ring 'gestoken' moest worden. Jury Een kritische jury keek of dit alles reglementair ge schiedde en telde nauwgezet het aantal malen dat de ring om de stok verdween. Het talrijke publiek, dat zowel vanaf het strand als de dijk of (comfortabel gezeten ach ter een pint) vanaf het terras van Caricole de verrichtin gen gadesloeg, amuseerde zich opperbest. Het was dan ook een leuk gezicht, die glimmend gepoetste vier- Ringsteken valt niet mee, als je niet geoefend bent voeters met hun in keurige uniformen gestoken be- rijd(st)ers en de nostalgische koetsjes van In de Triem'n. Een tevreden Herman van Liere stak zijn voldoening dan ook niet onder stoelen of banken. „De mensen vinden het leuk dat zoiets wordt ge organiseerd, dat kun je mer ken aan hun reacties", zo zei hij. De uitslag van het ringste ken is als volgt: Ponnies: 1. Karin Tazelkaar, Waterlandkerkje, 2. John Groosman, Hoek, 3. Barbara van de Wiel, Hoofdplaat. Paarden: 1. Ben Boidin, Hulst, 2. Gerard Labendrix, Nieuwvliet, 3. André de Winter. Aangespannen: 1. Mej. Oos- terlee/Mark van 't Westein de, Slijkplaat/Hoofdplaat, 2. Fred de Smet, Terneuzen, 3. Mej. Beun, Aardenburg. AXEL - Zaal Ons Vermaak, staande wip, 70 schutters: Wip 1: eerste hoge vogel: R. Saye, Zelzate; tweede hoge vogel: W. Lammens, Westdorpe; eerste en tweede zij vo gel: G. Knuist, Axel; derde zij vo gel: L. Vermeulen, Nieuw-Namen; vierde zij vogel: W. de Vrieze, Westdorpe. Wip 2: eerste_hoge vo gel en eerste zij vogel: G. Tieleman, tweede hoge vogel: A. Verhijst, beiden Beveren; tweede zij vogel: A. de la Ruelle, Overslag; derde zij vogel: W. Lammens, Westdorpe; vierde zij vogel: A. Herman, Axel. Wip 3: eerste hoge vogel: Ch. de Meurichy, Sinaai; tweede hoge vo gel: R. de Wispelaere, Lembeke; derde hoge vogel: F. Herwegh, Hulst; eerste zij vogel: C. Bonne, Wingene; tweede zij vogel: G. Janssens, Beersel; derde zij vogel A. Roels, Kruibeke; vierde zij vo gel: J. van de Voorde, Lembeke. BOSCHKAPELLE - Zaal J. van Schaick, 21 schutters: eerste hoge vogel: J. De Waal, Koewacht; tweede hoge vogel en eerste zij vo gel: A. de Waal, Kloosterzande; tweede zij vogel: J. Mei, Vogel waarde; grootste aantal (5) A. van Dijk, Vogelwaarde. CLINGE - Zaal De Landbouw, 41 schutters: hoge vogel en tweede zij vogel: R. Herwegh, Heikant; eerste zij vogel: J. Piessens, Kemze- ke; grootste aantal (6): K. Ivens, Clinge. CLINGE - Zaal De Landbouw, 49 schutters: hoge vogel, eerste en tweede zij vogel: H. Vos, Heikant; grootste aantal(7): R. de Vilder, Clinge. CLINGE - Zaal De Landbouw, 54 schutters: hoge vogel en tweede zij vogel: H. de Vos, Heikant; eerste zij vogel: J. Willaert, Clinge; groot ste aantal (5): F. de Kint, Heikant. GRAAUW - Zaal De Friezen, klep- schieting, 38 schutters: drie klep pen: E. Seghers, St.-Jansteen; B. Herman, Zuiddorpe en A. Vermeu len, Nieuw-Namen; 2 kleppen: R. Roels, Graauw. GRAAUW - Zaal de Friezen, staande wip, 39 schutters: eerste hoge vogel: J. Goossen, Klooster zande; tweede hoge vogel: C. Boen- ne, eerste en derde zij vogel: R. Roels, beiden Graauw; tweede zij- vogel: F. Herwegh, Hulst; vierde zij vogel: L. de Jonge, Kwaden- damme. HENGSTDIJK - Camping De Vo gel, 26 schutters: hoge vogel: B. Heene, Eeklo; eerste zij vogel: J. Kerstens, tweede zij vogel: G. Pop- pe, beiden St.-Jansteen; grootste aantal (6): P. Bosman, Beveren. HULST - Zaal De Batavieren, staande wip, 38 schutters: eerste hoge vogel: W. Sorber, Graauw; tweede hoge vogel: M. Suy, Koe wacht; derde hoge vogel: J. Ver schuren, eerste zij vogel: J. Savoye, beiden St.-Jansteen; tweede zij vo gel: J. Hoop, Kloosterzande. HULST - Zaal De Blaauwe Hoeve, bejaardenschieting, 39 schutters: hoge vogel: F. Reunis, St.-Jan steen; eerste en tweede zij vogel: P. d'Hondt, Kloosterzande; grootste aantal (4): M. de Kint, St.-Jansteen. HULST - Zaal De Kroon, 44 schut ters: Wip 1: eerste hoge vogel: G. Herwegh, Hulst; tweede hoge vo gel en tweede zij vogel: R. de Ster ke, Zelzate; eerste zij vogel: F. van Swaal, Hulst; grootste aantal (10): mevrouw Dobbelaar, Boschkapel- le. Wip 2: eerste hoge vogel: G. Gouvreur, Assenede; tweede hoge vogel: J. Steyaert, Heerlen; eerste zij vogel: J. Dobbelaar, Boschka- pelle; tweede zij vogel: C. Mahu, Hulst; grootste aantal (6): A. van Dijk. Boschkapelle. KAPELLEBRUG - Zaal Fabie, 60 schutters: eerste hoge vogel: J. Lammens, tweede hoge vogel en eerste zij vogel: S. Heuns, beiden Kemzeke; tweede zij vogel: J. Leer- aert, derde zij vogel W. Ivens, bei den St.-Jansteen; vierde zij vogel: A. Saeghers, Heikant; grootste aantal (4) R. de Vilder, De Klinge. KLOOSTERZANDE - Zaal Molen hof, bejaardenschieting, 32 schut ters: hoge vogel: P. van Gassen, Kloosterzande; eerste zij vogel: A. van Dijk, Boschkapelle; tweede zij vogel: J. de Beul, Hulst; grootste aantal (4): P d'Hondt Klooster zande en P. de Riik. Hulst. KOEWACHT - Zaal P. de Vlieger, 25 schutters: hoge vogel: Ch. Jans sens, Moerbeke; eerste en tweede zij vogel: verloot, grootste aantal (4): mevrouw Van Meelen, Kloos terzande en M. Suy, Koewacht. KOEWACHT - Zaal Oude Molen, 22 schutters: hoge vogel: E. Jansen, Moerbeke; eerste en tweede zij vo gel: verloot, grootste aantal (4): Th. de Caluwe, Koewacht. KOEWACHT - Zaal P. van Steene, 41 schutters: hoge vogel: J. Bolle- man, Axel; eerste zij vogel: O. Sa- man, tweede zij vogel: J. van Hove, beiden Koewacht; grootste aantal: A. Bolleman, Axel. KOEWACHT - Zaal De Oude Mo len, 36 schutters: hoge vogel: J. de Waal, Koewacht; eerste zij vogel: E. Luykx, Hulst; tweede zij vogel: P. van Meele, Graauw; grootste aan tal (5) en vliegende vogel: C. van Gassen, Hulst. KOEWACHT - Zaal P. van Steene, 57 schutters: hoge vogel: A. Nauts Moerbeke; eerste zij vogel: R. de Smet, tweede zij vogel: R. van Steen, beiden Koewacht; grootste aantal (9): A. de Kint, Koewacht. KOEWACHT - Zaal De Oude Mo len, 36 schutters: hoge vogel: A. d< Waal, eerste en tweede zij vogel: J der Weduwe, beiden Kloosterzan de; grootste aantal (6): J. de Rijk Oudelande. KOEWACHT - Zaal P. de Vlieger 42 schutters: hoge vogel, eerste zij- vogel en grootste aantal (4): O. Sa- man, Koewacht; tweede zijvogel E. Fierens, Lokeren. LAMSWAARDE - Zaal De Vier Jaargetijden, 45 schutters: Wip 1: hoge vogel: V. Lourens, Ossenisse; eerste zij vogel: P. Boogaert tweede zij vogel: F. Giesbers, bei den Wijchen; grootste aantal (10) T Boogaert, Wijchen. Wip 2: hoge vogel: J. de Waal, Koewacht; eer ste zijvogel: F. Giesbers, Wijchen tweede zij vogel: F. Stentler, Rot terdam; grootste aantal (6): G Meerschaert, Terhole. OSSENISSE - Zaal Hof ter Ness&f 46 schutters: Wip 1: hoge vogel: H Ludwig, eerste zij vogel: F. dc Meyer, beiden Ossenissetweede zij vogel: E. de Kort, Terneuzen grootste aantal(6): E. Warrens Groenendijk. Wip 2: hoge vogel: E de Rijk, De Klinge; eerste zijvogel mevrouw Rottier, tweede zij vogel A. Rottier, beiden Ossenisse grootste aantal (4): W. de Boer Clinge. OSSENISSE - Zaal Hof ter Nesse 21 schuttters: eerste hoge vogel er grootste aantal (5): A. de Waal Kloosterzande; tweede hoge vogel J. de Waal, Koewacht; eerste zijvo gel: T. de Waal, Kloosterzande tweede zij vogel: E. Luykx, Hulst. OSSENISSE - Zaal Hof ter Nesse 21 schutters: Wip 1: hoge vogel: A Rottier, eerste en tweede zij vogel J. de Kort, grootste aantal (5): A Pardaen, allen Ossenisse. Wip 2 hoge vogel: A. Rottier, Ossenisse eerste zij vogel: N. Goossens, Kloos terzande; tweede zij vogel: F. dc Meyer, grootste aantal (5): F. Rijk beiden Ossenisse. TERHOLE - Zaal Dorpshuis, 21 schutters: hoge vogel en tweede zij vogel: P. Boogaert, Wijchen eerste zij vogel: R. Herwegh, Hei kant; grootste aantal (8): T. Boog aert, Wijchen. TERHOLE - Zaal Dorpshuis, 81 schuttters: Wip 1: hoge vogel: T Stentler, Rotterdam; eerste zijvo gel: C. de Bot, Hulst; tweede zijvo gel: R. Herwegh, Heikant; grootst* aantal (4): C. d'Hooghe, Hulst en J Passemier, Hellegat. Wip 2: hog< vogel: P. van Meelen, Graauw^ eerste zij vogel: R. Herwegh, Hef kant; tweede zij vogel: mevrouv De Kort, Terneuzen; grootste aan tal (5): G. Volleman, Terhole. WESTDORPE - Sint-Sebastiaan staande wip, 80 schutters: Wip 1 eerste hoge vogel: P. Verschueren tweede hoge vogel: W. Bousser beiden St.-Jaristeen; eerste zijvo gel: O. Saye, Zelzate; tweede zijvo gel: R. Wisse, Terneuzen; derd zij vogel: J. Hopmans, Tilburg vierde zij vogel: A. Goethals, West dorpe. Wip 2: eerste hoge vogel: I Vermeulen, Nieuw-Namer tweede hoge vogel: W. de Vrieze eerste zij vogel: L. de Beleir, beide Westdorpe; tweede zij vogel: 1 Bruggeman, Zaffelaere; derde zij vogel: J. Staal, Kloosterzande vierde zij vogel: L. van Aarden, Ze veneken. Wip 3: eerste hoge voge J. Weemaes, tweede hoge vogel: I Verhaegen, beiden Hulst; eerst zij vogel: M. Vervaet, Sas van Gen tweede zij vogel P. Cornelis, Gilzi derde zij vogel: V. Zilvergrol, S naai; vierde zij vogel: J. Hopman Tilburg. ZUIDDORPE - Zaal St-Sebas tiaan, staande wip, 71 schutten Wip 1: eerste hoge vogel: P. Mai tens, tweede hoge vogel: A. Su: beiden Koewacht; eerste zij voge E. van Pottelberge, Zuiddorp* tweede zij vogel: R. Vermeir- derde zij vogel: E. Inghels, beide Koewacht; vierde zijvogel: A. Vei donk, Elversele. Wip 2: eerste hog vogel en eerste zij vogel: R. Vei meire, tweede hoge vogel: E. Vei mandel, beiden Koewacht; tweec zij vogel: R. Arens, Moerbek- derde zij vogel: L. Ducheine, Ti burg; vierde zij vogel: B. Herma Zuiddorpe. ZUIDDORPE - Zaal M. de Cock, 5 schutters: eerste en tweede hog vogel en tweede zij vogel: J. Leei aert, St.-Jansteen; eerste zijvoge A. de Waal, Koewacht; grootst aantal (4): mevrouw d'Hondt en i de Munck, Zuiddorpe. TERNEUZEN - Bij het inkorf- centrum Sas van Gent vlogen vanuit Tours 395 oude duiven. Winnaar werd een duif van J. en J. Nolet uit Axel met een snelheid van 1367.22 meter per minuut. De verdere kopprijzen waren voor: 2. J. Weesepoel, 3. A. de Feijter, beiden Axel; 4. C.de Cock, Stoppeldijk; 5. Th. Kox, Sas van Gent; 6. J. van Bellen, Vogelwaarde; 7. J. Verstraeten, Axel; 8. J. du Puy, Sluiskil; 9. R. Herman, Axel; 10. Th. van Damme, Boschkapelle. Herleving kloosterzande met 72 oude duiven, 1375.95 mpm: 1. F. Roctus, 2 en 7. H. van Dijk, 3. J. Colpaert, 4 en 9. C. Bisschop, 5. A. van Cauteren, 6. en 10. W. Voet en zoon, 8. P. Moorthamer. Nieuw Leven Koewacht met 65 oude duiven, 1365.7 mpm: 1. J. de Schepper, 2. R. de Schepper, 3. me vrouw Kind, 4. B. Rombout, 5. Joh. de Block, 6 en 7. O. van Damme, 8. P. van Goethem en zoon, 9 en 10. R. de Laruelle. De Reisduif Sluiskil met 178 jonge duiven, 1375.83 mpm: 1. R. de Guchteniere, 2. A. Snoek, 3 en 6. A. Bouchaut en zoon, 4. P. Claes, 5. J. Dane, 7,8 en 9. B. de Koeijer, 10. ge broeders Visser. Met 51 oude dui ven, 1393.83 mpm: 1. W. Bracke, 2. Feber-Maas, 3. A. Bouchaut en zoon, 4. J. Dane, 5. A. de Caluwé. Verwachting Axel met 393 jonge duiven, 1417.5 mpm: 1 en 8. D. Die- leman, 2. J. Verschuren, 3. P. de Poorter, 4. J. en J. Nolet, 5. K. Ver- bunt, 6. R. Herman, 7. Visser-Len- sen,. 9. C. de Poorter, 10. H. de Waal. Met 82 oude duiven, 1418.8 mpm: 1. P. de Poorter, 2 en 4. A. de Feijter. 3. J. Giele, 5. D. Dieleman. Eerlijk Vreest Niemand Stoppel dijk met 101 duiven, 1382.7 mpm: 1 en 5. A. Pardon, 2. B. Burm, 3. J Boeijkens, 4 en 10. R. Duerinck, 6 B. van Leemput, 7. Wentzler-Pau- wels, 8. B. van Leuven, 9. C. Burm. VZV Hoofdplaat met 244 jonge duiven, 1385.20 mpm: 1. Th. de Ruijscher, 2 en 10. E. Temmerman- D, 3. N. Provoost, 4. H. Calon, 5. H. Riemens, 6. J. Martens, 7. W. van Grol, 8. A. de Poorter en zoon, 9. J Temmerman. Met 144 oude duiven 1405.45 mpm: 1. H. Riemens, 2. B Thomaes, 3, 7 en 10. A. Gernaert, 4 en 8. H. Calon, 5 en 6. combinatie Den Hamer, 9. A. Mon. Met 72 oude duiven, 1400 mpm: 1 en 5. R. de Schoolmeester, 2. Joh. Buijze, 3. J den Exter, 4. F. van Hecke. Inkorfcentrum Terneuzen vanuit Lourdes, 911 mpm: 1, 4, 5 en 8. H. Wijnacker, Hengstdijk; 2 en 3. H Calon, Hoofdplaat; 6. J. van de Branden, Clinge; 7. J. de Schepper Koewacht; 9. W. Daansen, Bres- kens; 10. J. Boerman, Waterland kerkje. Marseille. Gelost zaterdag 26 juli vroegste duiven: J. Boerman, Wa terlandkerkje 08.10 uur afstand 90S kilometer; J. van de Branden Clinge 08.17; G. Dusarduijn Groede 08.53 uur; H. Wijnacker Hengstdijk 0.924 uur.

de Stem | 1986 | | pagina 11